výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (19. 2. 2017)

Skok daleký - Muži

(ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav BradaJaroslav Brada
ŘíčanyŘíčany
78 4.99
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
61 4.70
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 4.70
4 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.58
5 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.55
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.46
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.55
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.49
3 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.05
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
NymburkNymburk
04 4.10
2 Jan HurdálekJan Hurdálek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.92
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.89
4 Jakub SixtaJakub Sixta
ZlatníkyZlatníky
06 3.80
5 Jan MajdlochJan Majdloch
Jižní MěstoJižní Město
09 3.71
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.56
7 Jaroslav BrožJaroslav Brož
ZlatníkyZlatníky
05 3.42
8 Filip SlabaFilip Slaba
NymburkNymburk
05 3.33
9 Matěj UhlířMatěj Uhlíř
NymburkNymburk
08 3.10
10 Michal MandíkMichal Mandík
Jižní MěstoJižní Město
10 2.87
11 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 2.59
12 Štěpán ChvátalŠtěpán Chvátal
PsáryPsáry
09 2.54
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdenka SucháZdenka Suchá
Atletika BenešovAtletika Benešov
00 3.78
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.78
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.65
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.52
4 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.08
5 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.01
6 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.48
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.27
2 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová
ŘíčanyŘíčany
06 3.89
4 Tereza LáchováTereza Láchová
ŘíčanyŘíčany
06 3.77
5 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.67
6 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 3.65
7 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.65
8 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.58
9 Barbora ČernáBarbora Černá
Český BrodČeský Brod
06 3.58
10 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.56
11 Karolína KučerováKarolína Kučerová
BenešovBenešov
06 3.44
12 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
ZlatníkyZlatníky
06 3.43
13 Sophie PischnotováSophie Pischnotová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.29
14 Lea BradováLea Bradová
ŘíčanyŘíčany
08 3.29
15 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Jižní MěstoJižní Město
08 3.03
16 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová
ZlatníkyZlatníky
06 2.84
17 Nicol CarmenieNicol Carmenie
Jižní MěstoJižní Město
09 2.84
18 Lucie RanbouskováLucie Ranbousková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 2.80
19 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
NymburkNymburk
08 2.78
20 Jůlie ŠantaváJůlie Šantavá
NymburkNymburk
08 2.62
21 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 2.58
22 Ella PischnotováElla Pischnotová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 1.89
Celkem 22 závodníků