výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva

Bratislava (18. 3. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 OstravaOstrava 08.14
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 OstravaOstrava 08.16
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 PrahaPraha 08.22
4 Matúš ČeryMatúš Čery 04 NitraNitra 08.25
5 Filip FederičFilip Federič 04 BratislavaBratislava 08.27
6 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 PrahaPraha 08.54
7 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 TrenčínTrenčín 08.66
8 Normen SzorádNormen Szorád 08 NitraNitra 10.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 PrahaPraha 08.32
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 OstravaOstrava 08.63
3 Leo SauerLeo Sauer 05 BratislavaBratislava 08.95
4 Jakub HornýJakub Horný 07 TrenčínTrenčín 10.56
5 Andrej HvozdíkAndrej Hvozdík 08 NitraNitra 10.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dávid VrabčekDávid Vrabček 04 BratislavaBratislava 08.58
2 Patrik MüllerPatrik Müller 04 NitraNitra 08.80
3 Samuel NdukaSamuel Nduka 07 NitraNitra 08.93
4 Ondrej KudličkaOndrej Kudlička 05 TrenčínTrenčín 09.14
5 Jakub LacaJakub Laca 06 NitraNitra 09.44
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tamara BalajováTamara Balajová 04 TrenčínTrenčín 08.21
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 PrahaPraha 08.32
3 Daniela BártováDaniela Bártová 04 OstravaOstrava 08.46
4 Ela ČederlováEla Čederlová 04 BratislavaBratislava 08.47
5 Zara DemitrováZara Demitrová 05 TrenčínTrenčín 08.84
6 Viola ŽatkováViola Žatková 06 TrenčínTrenčín 09.70
7 Nikita BočkayováNikita Bočkayová 08 NitraNitra 10.48
8 Zoja ŠebokZoja Šebok 09 NitraNitra 12.47
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 PrahaPraha 08.36
2 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 PrahaPraha 08.38
3 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 OstravaOstrava 08.50
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 OstravaOstrava 08.62
5 Ema ČudaiováEma Čudaiová 05 TrenčínTrenčín 08.76
6 Adela ĎurmekováAdela Ďurmeková 04 BratislavaBratislava 09.02
7 Nela ČerenkováNela Čerenková 08 NitraNitra 10.44
8 Viera GavalovičováViera Gavalovičová 05 NitraNitra 10.60
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VanovčanováKlára Vanovčanová 04 BratislavaBratislava 08.98
2 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová 05 BratislavaBratislava 08.99
3 Barbora SemančákováBarbora Semančáková 05 BratislavaBratislava 09.22
4 Eliška BrezovákováEliška Brezováková 04 TrenčínTrenčín 10.28
5 Ivona ŠevčovičováIvona Ševčovičová 05 TrenčínTrenčín 10.31
6 Anna HrnčiarováAnna Hrnčiarová 07 NitraNitra 11.36
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SatmarováHana Satmarová 08 NitraNitra 10.63
2 Nela SzorádováNela Szorádová 06 NitraNitra 10.93
3 Stela KieselStela Kiesel 07 NitraNitra 11.01
4 Sofia ŠebokSofia Šebok 06 NitraNitra 11.17
5 Barbora SekováBarbora Seková 08 NitraNitra 11.43
6 Petra KoišováPetra Koišová 08 NitraNitra 12.13
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lola BartoškováLola Bartošková 07 TrenčínTrenčín 10.31
2 Tamara RendekováTamara Rendeková 06 TrenčínTrenčín 10.53
Celkem 2 závodníků