výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (12. 3. 2017)

Skok daleký - Muži

(ne, 12.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ZadákJakub Zadák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 6.00
3 Pter VelebaPter Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
71 4.71
4 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.62
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.44
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.65
3 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.67
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.24
3 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.73
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.63
8 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.57
9 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 3.40
12 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 2.21
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona JonášováSimona Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.44
2 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.12
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.08
4 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.05
5 Iryna KutsynaIryna Kutsyna
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.62
6 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 3.53
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 12.3.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.40
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.18
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.16
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.04
5 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.99
6 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 3.98
7 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.96
8 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.87
9 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.77
11 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.75
12 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.60
18 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 2.91
21 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 2.64
27 Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 1.96
Celkem 14 závodníků