výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (7. - 8. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.68 656
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.83 610
3 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.03 116
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.88 595
2 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 07.92 583
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.03 551
4 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.44 439
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.82 345
6 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.84 340
7 Lukáš BuksaLukáš Buksa 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.12 278
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.79 153
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.31 473
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.37 457
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.37 457
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.58 403
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.19 264
6 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.40 222
7 David KryštofDavid Kryštof 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.43 216
8 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.54 196
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.84 340
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.86 336
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.98 309
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.05 293
5 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.25 251
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.39 224
7 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.00 120
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.05 293
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.37 227
3 Jakub WojnarJakub Wojnar 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.38 226
4 Ladislav DrongLadislav Drong 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.21 91
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.31 755
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.37 738
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.42 723
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.86 603
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.90 592
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.13 533
7 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.17 523
8 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.19 518
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.84 608
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.87 600
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.92 587
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.03 558
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.14 531
6 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.40 468
7 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.56 431
8 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.61 419
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.94 582
2 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.21 513
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.34 482
4 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.41 465
5 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.45 456
6 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.52 440
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.75 632
2 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.40 468
3 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.49 447
4 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.52 440
5 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.53 438
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.80 378
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.72 640
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.73 637
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.82 613
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.11 538
5 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.20 516
6 Mariola LysekMariola Lysek 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.49 447
7 Sára KušnírákováSára Kušníráková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.89 178
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 20.25 747
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.29 743
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 20.34 737
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.40 730
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.69 697
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 20.74 692
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.62 705
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.79 686
3 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.61 598
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.78 580
5 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.91 567
6 Agáta ValičkováAgáta Valičková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.32 269
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 32.43 326
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.16 534
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:26.18 534
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:26.67 529
4 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:28.06 513
5 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:30.68 485
6 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:34.69 443
7 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2:38.04 409
8 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:44.59 347
9 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:46.11 334
10 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:47.41 322
11 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:49.29 306
12 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:49.41 305
13 David KryštofDavid Kryštof 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:49.94 300
14 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:08.45 161
15 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:12.29 137
16 Lukáš BuksaLukáš Buksa 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:31.25 46
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:34.69 443
2 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:45.40 340
3 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:49.58 303
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:50.92 292
5 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:51.31 288
6 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:55.10 257
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:56.16 249
8 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:57.36 240
9 Jakub WojnarJakub Wojnar 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:59.65 222
10 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:25.00 71
11 Ladislav DrongLadislav Drong 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:26.47 65
MS Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:30.75 484
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:58.37 380
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:31.91 669
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:35.14 630
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:36.00 620
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:39.99 573
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:41.10 560
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:46.52 500
7 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:49.67 467
8 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:56.82 395
9 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:01.11 355
10 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:03.45 334
11 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:11.00 270
12 Agáta ValičkováAgáta Valičková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:43.09 70
MS Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:39.22 582
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.95 811
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:39.43 579
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:47.70 488
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:48.01 484
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:48.18 483
6 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:50.14 462
7 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:51.07 453
8 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:51.39 449
9 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:51.45 449
10 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:54.47 418
11 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:58.07 383
12 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:58.10 383
13 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:03.88 330
14 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:04.46 325
15 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:06.15 310
16 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:07.49 299
17 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:21.82 189
Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:48.74 477
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:50.74 456
3 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:50.95 454
4 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:55.97 404
5 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:56.17 402
6 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:56.80 395
7 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:58.82 376
8 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:59.66 368
9 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:04.19 327
10 Mariola LysekMariola Lysek 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:04.78 322
11 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:04.93 321
12 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:05.56 315
13 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 3:11.54 265
14 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 3:20.58 198
15 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 3:27.97 149
16 Sára KušnírákováSára Kušníráková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:46.89 55
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:10.79 562
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:13.67 537
3 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:42.05 29
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.50 639
2 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 10.11 520
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10.12 519
4 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.13 517
5 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.75 408
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.83 395
7 Lukáš BuksaLukáš Buksa 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.60 158
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.31 0
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.02 537
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.38 471
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.17 342
4 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.28 325
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.40 308
6 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.19 204
7 David KryštofDavid Kryštof 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12.36 184
8 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.65 153
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.52 447
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11.08 355
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.70 266
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.72 263
5 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.77 256
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.79 139
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.92 126
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.70 416
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.33 318
3 Jakub WojnarJakub Wojnar 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.91 127
5 Ladislav DrongLadislav Drong 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.66 0
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.11 692
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.29 659
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.65 595
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.01 535
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.81 411
6 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12.41 328
7 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.95 261
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.53 616
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.72 583
3 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.42 470
4 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.77 417
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.78 281
6 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 13.34 216
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.34 216
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.73 582
2 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.32 485
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.82 410
4 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.76 283
5 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.07 247
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.94 392
2 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.99 385
3 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.14 364
4 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.24 351
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.36 335
6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.46 321
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.78 281
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.79 571
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.07 525
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.31 487
4 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.64 436
5 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 11.72 424
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.30 343
7 Mariola LysekMariola Lysek 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.04 146
8 Sára KušnírákováSára Kušníráková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.06 17
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.17 813
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.49 773
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.63 756
4 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.04 109
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.35 453
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.24 810
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 15.30 802
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.16 695
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.27 682
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.11 584
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.89 500
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.27 682
2 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16.32 676
3 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17.04 592
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.55 536
5 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.62 528
6 Agáta ValičkováAgáta Valičková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.52 127
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.61 472
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1.55 426
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 DNS
Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.42 534
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.51 632
1= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.51 632
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.51 632
4 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.45 566
5= Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 1.45 566
5= Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 1.45 566
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.42 534
8 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.39 502
9 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1.36 470
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.30 409
11 Agáta ValičkováAgáta Valičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.21 321
13 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.21 321
MS Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.48 599
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3.10 381
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2.80 309
3 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 2.50 242
Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6.37 668
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.80 345
3 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.83 179
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.24 429
2 Casey LongCasey Long
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
04 5.23 427
3 Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.13 407
4 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4.89 361
5 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.79 343
6 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.49 288
7 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.45 281
8 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.34 262
9 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.34 262
10 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.28 252
11 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.23 244
12 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 4.21 240
13 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.07 217
14 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.99 204
15 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 3.97 201
16 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.83 179
17 Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 3.76 168
18 David KryštofDavid Kryštof
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 3.75 167
19 Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.73 164
20 Lukáš BuksaLukáš Buksa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3.67 155
21 Aleš KarolAleš Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.66 153
22 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 3.61 146
23 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.59 143
24 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.52 133
25 Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.47 126
26 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.45 123
Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3.74 250
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.02 565
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.81 508
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.77 498
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 4.77 498
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 4.70 479
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 4.66 469
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.63 461
8 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.61 456
9 Agáta ValičkováAgáta Valičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.52 433
10 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.51 431
11 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.48 423
12 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.04 317
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 4.93 540
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.91 535
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.55 441
4 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.51 431
5 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 4.50 428
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.37 396
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.26 369
8 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.23 362
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.21 357
10 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.20 355
11 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.20 355
12 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 4.19 352
13 Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.18 350
14 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 4.16 345
15 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.12 336
16 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.11 333
17 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4.07 324
18 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.05 319
19 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.05 319
20 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.03 315
21 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.96 299
22 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.96 299
23 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.94 294
24 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3.92 290
25 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 3.90 285
26 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.84 272
27 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.83 270
28 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.76 254
29 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.74 250
30 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.45 190
31 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 3.44 188
32 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.31 163
33 Mariola LysekMariola Lysek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.22 146
34 Sára KušnírákováSára Kušníráková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2.92 94
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 DNS
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 06.52 304
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.55 500
2 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 09.34 486
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 09.08 469
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 09.05 467
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.00 399
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 07.72 381
7 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 07.27 352
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 07.10 341
9 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 06.57 308
10 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.34 293
11 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 06.32 292
12 Agáta ValičkováAgáta Valičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 05.85 262
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 14.27 745
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 11.91 601
3 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 05.61 226
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 DNS
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 46.85 805
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 30.73 479
3 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 10.56 102
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 00.00
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 00.00
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 50.37 683
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 20.68 302
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 40.36 674
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 26.95 419
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 26.07 402
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 25.42 390
5 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 21.85 323
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 21.79 322
7 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 18.84 267
8 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 18.16 255
9 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 15.89 213
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 15.43 204
11 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 11.86 140
12 Agáta ValičkováAgáta Valičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 09.89 104
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 40.29 446
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 37.72 409
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 37.19 402
4 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 17.76 131
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 58.30 379
2 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 53.68 339
3 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 47.24 284
4 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 45.05 266
5 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 44.72 263
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 44.61 262
7 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 44.49 261
8 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 44.46 261
9 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 43.17 250
10 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 42.72 247
11 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 42.63 246
12 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 41.55 237
13 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 41.19 234
14 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 39.91 223
15 David KryštofDavid Kryštof
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 39.55 220
16 Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 39.19 218
17 Casey LongCasey Long
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
04 38.73 214
18 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 36.25 193
19 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 36.11 192
20 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 36.09 192
21 Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.93 151
22 Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 29.72 141
23 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 29.43 139
24 Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 29.17 137
25 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 28.90 135
26 Aleš KarolAleš Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 28.88 134
27 Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 25.92 111
28 Lukáš BuksaLukáš Buksa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 21.36 77
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 44.33 409
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 40.88 366
3 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 40.77 365
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 38.66 339
5 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 37.41 324
6 Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 36.69 315
7 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 36.68 315
8 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 36.06 307
9 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
04 35.72 303
10 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 35.02 295
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 34.73 291
12 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 34.37 287
13 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 34.14 284
14 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 33.78 280
15 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 33.75 280
16 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 33.45 276
17 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 32.96 270
18 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 32.89 269
19 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.81 257
20 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 31.52 253
21 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 31.48 253
22 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 31.15 249
23 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 31.00 247
24 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30.80 245
25 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 30.79 244
26 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 30.35 239
27 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 30.08 236
28 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28.27 215
29 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 27.66 208
30 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 25.37 181
31 Sára KušnírákováSára Kušníráková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 23.97 165
32 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 23.60 161
33 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 22.94 154
34 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 21.95 142
35 Mariola LysekMariola Lysek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 12.67 42
Celkem 35 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2361
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2229
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2228
4 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2153
5 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2024
6 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1768
7 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1737
8 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1729
9 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1583
10 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1560
11 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1477
12 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1473
13 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1420
14 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1392
15 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1311
16 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1223
17 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1218
18 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1108
19 David KryštofDavid Kryštof 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1087
20 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1033
21 Jakub WojnarJakub Wojnar 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0972
22 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0922
23 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0832
24 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0773
25 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 0754
26 Lukáš BuksaLukáš Buksa 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 0714
27 Ladislav DrongLadislav Drong 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0393
Celkem 27 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3068
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2823
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2518
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2325
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2291
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2258
7 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2155
8 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2146
9 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2126
10 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2089
11 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2074
12 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2047
13 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1936
14 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1934
15 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1887
16 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1818
17 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1789
18 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1773
19 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1756
20 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1756
21 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1717
22 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1710
23 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1658
24 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1656
25 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1621
26 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1584
27 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1582
28 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1519
29 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1471
30 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1450
31 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1314
32 Mariola LysekMariola Lysek 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1109
33 Sára KušnírákováSára Kušníráková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0509
Celkem 33 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2548
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Zemčíková L. 2246 (18.35/453-1.42/534-06.52/304-32.43/326-3.74/250-20.68/-1-2:58.37/380)
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 4445
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3997
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3975
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3788
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3740
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3427
7 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3405
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3242
9 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3194
10 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2915
11 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2646
12 Agáta ValičkováAgáta Valičková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1586
Celkem 12 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5110
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4357
3 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0863
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Kolomazník J. 5110 (14.17/813-46.85/805-3.10/381-37.19/402-07.83/610-4.80/345-14.27/745-1.61/472-3:13.67/537)

Skřeček D. 4357 (14.63/756-00.00/-2.50/242-40.29/446-07.68/656-6.37/668-11.91/601-1.55/426-3:10.79/562)

Petrjanoš J. 1970 (14.49/773-30.73/479-2.80/309-37.72/409-/-/-/-/-/)

Smilowski D. 892 (22.04/109-10.56/102-0.00/-17.76/131-10.03/116-3.83/179-05.61/226-0.00/-4:42.05/29)
Celkem 3 závodníků