Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (7. - 8. 5. 2017)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.50 639
2 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 10.11 520
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10.12 519
4 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.13 517
5 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.75 408
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.83 395
7 Lukáš BuksaLukáš Buksa 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.60 158
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.31 0
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.02 537
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.38 471
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.17 342
4 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.28 325
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.40 308
6 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.19 204
7 David KryštofDavid Kryštof 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12.36 184
8 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.65 153
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.52 447
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11.08 355
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.70 266
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.72 263
5 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.77 256
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.79 139
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.92 126
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.70 416
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.33 318
3 Jakub WojnarJakub Wojnar 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.91 127
5 Ladislav DrongLadislav Drong 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.66 0
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.11 692
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.29 659
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.65 595
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.01 535
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.81 411
6 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12.41 328
7 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.95 261
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.53 616
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.72 583
3 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.42 470
4 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.77 417
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.78 281
6 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 13.34 216
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.34 216
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.73 582
2 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.32 485
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.82 410
4 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.76 283
5 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.07 247
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.94 392
2 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.99 385
3 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.14 364
4 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.24 351
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.36 335
6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.46 321
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.78 281
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 7.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.79 571
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.07 525
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.31 487
4 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.64 436
5 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 11.72 424
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.30 343
7 Mariola LysekMariola Lysek 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.04 146
8 Sára KušnírákováSára Kušníráková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.06 17
Celkem 8 závodníků