Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (7. - 8. 5. 2017)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2361
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2229
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2228
4 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2153
5 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2024
6 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1768
7 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1737
8 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1729
9 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1583
10 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1560
11 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1477
12 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1473
13 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1420
14 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1392
15 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1311
16 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1223
17 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1218
18 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1108
19 David KryštofDavid Kryštof 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1087
20 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1033
21 Jakub WojnarJakub Wojnar 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0972
22 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0922
23 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0832
24 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0773
25 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 0754
26 Lukáš BuksaLukáš Buksa 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 0714
27 Ladislav DrongLadislav Drong 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0393
Celkem 27 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3068
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2823
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2518
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2325
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2291
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2258
7 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2155
8 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2146
9 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2126
10 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2089
11 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2074
12 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2047
13 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1936
14 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1934
15 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1887
16 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1818
17 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1789
18 Gabriela ŠkrabalováGabriela Škrabalová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1773
19 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1756
20 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1756
21 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1717
22 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1710
23 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1658
24 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1656
25 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1621
26 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1584
27 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1582
28 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1519
29 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1471
30 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1450
31 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1314
32 Mariola LysekMariola Lysek 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1109
33 Sára KušnírákováSára Kušníráková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0509
Celkem 33 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2548
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Zemčíková L. 2246 (18.35/453-1.42/534-06.52/304-32.43/326-3.74/250-20.68/-1-2:58.37/380)
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 4445
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3997
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3975
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3788
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3740
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3427
7 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3405
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3242
9 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3194
10 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2915
11 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2646
12 Agáta ValičkováAgáta Valičková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1586
Celkem 12 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5110
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4357
3 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0863
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Kolomazník J. 5110 (14.17/813-46.85/805-3.10/381-37.19/402-07.83/610-4.80/345-14.27/745-1.61/472-3:13.67/537)

Skřeček D. 4357 (14.63/756-00.00/-2.50/242-40.29/446-07.68/656-6.37/668-11.91/601-1.55/426-3:10.79/562)

Petrjanoš J. 1970 (14.49/773-30.73/479-2.80/309-37.72/409-/-/-/-/-/)

Smilowski D. 892 (22.04/109-10.56/102-0.00/-17.76/131-10.03/116-3.83/179-05.61/226-0.00/-4:42.05/29)
Celkem 3 závodníků