výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky

Praha 3 (2. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil HoudekKamil Houdek 01 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 08.25 489
2 Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.47 431
3 Martin HončákMartin Hončák 02 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 08.51 421
4 Jakub HaspraJakub Haspra 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 08.57 406
5 Vojtěch BízekVojtěch Bízek 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 08.95 315
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.17 511
2 Mykhaylo ByrkovychMykhaylo Byrkovych 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 08.87 333
3 Filip MarchioniFilip Marchioni 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 09.08 287
4 Edy JanavaliEdy Janavali 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 09.56 192
5 Adrian FrumosuAdrian Frumosu 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 12.96 0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 08.11 528
2 Tomáš RozšafnýTomáš Rozšafný 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 08.29 478
3 Lukáš KluchoLukáš Klucho 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 08.37 457
4 Tomáš ŠmídTomáš Šmíd 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 08.68 378
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MachVojtěch Mach 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 08.26 487
2 Marek MalinaMarek Malina 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.42 444
3 Denis LochmanDenis Lochman 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 09.07 289
4 Max RedlMax Redl 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 09.87 140
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TomanDavid Toman 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 08.57 406
2 Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 08.83 343
3 Vladislav SuchánekVladislav Suchánek 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 08.89 329
4 Daniel SlovákDaniel Slovák 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 08.97 311
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.91 589
2 Barbora HasprováBarbora Hasprová 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 09.46 454
3 Sabina DerkováSabina Derková 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 09.82 374
4 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 09.95 346
5 Eliška HoffmanováEliška Hoffmanová 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 10.90 176
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FialkováKlára Fialková 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 09.15 528
2 Vendula HandzelováVendula Handzelová 04 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 09.76 386
3 Nikola HorováNikola Horová 04 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 10.02 332
4 Josefína KratinováJosefína Kratinová 04 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 10.12 312
5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 10.51 240
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.04 556
2 Barbora RyšaváBarbora Ryšavá 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 09.28 496
3 Tisa KirbyTisa Kirby 05 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 09.94 348
4 Běla NovotnáBěla Novotná 05 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 10.28 281
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.79 621
2 Klára NovotnáKlára Novotná 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 10.49 243
3 Silvie KašparováSilvie Kašparová 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 10.97 166
4 Karolína TrungováKarolína Trungová 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 12.22 29
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 09.23 509
2 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 09.26 501
3 Veronika HolečkováVeronika Holečková 03 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 09.54 435
4 Karolína PiškováKarolína Pišková 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 10.86 182
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška StachováEliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:02.96 466
2 Yana PanchenkoYana Panchenko 03 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 2:07.39 405
3 Sára BláhováSára Bláhová 05 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 2:10.57 364
4 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 2:14.53 316
5 Klára DeusováKlára Deusová 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 2:19.80 257
6 Rozálie DvořákováRozálie Dvořáková 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 2:39.25 89
7 Nicol FischerNicol Fischer 03 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 3:10.79 0
Eliška HoffmanováEliška Hoffmanová 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:03.51 458
2 Anežka NajmanováAnežka Najmanová 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 2:09.44 379
3 Julie VilímkováJulie Vilímková 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 2:10.60 364
4 Ema KantorováEma Kantorová 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 2:19.31 262
5 Sára KoláčkováSára Koláčková 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 2:27.74 178
6 Adéla KocourkováAdéla Kocourková 04 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 2:36.11 110
7 Michaela HausnerováMichaela Hausnerová 03 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 3:10.88 0
8 Karolína TrungováKarolína Trungová 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 3:12.27 0
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vanessa ZelinskáVanessa Zelinská 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 2:04.61 443
2 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 2:05.47 431
3 Pavlína SosnováPavlína Sosnová 05 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 2:17.03 287
4 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:23.21 221
5 Karolína PiškováKarolína Pišková 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 2:28.29 173
6 Masilya BelaiboudMasilya Belaiboud 05 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 2:32.34 139
7 Josefína KratinováJosefína Kratinová 04 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 2:49.32 35
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mykhaylo ByrkovychMykhaylo Byrkovych 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 4:58.90 566
2 Václav KechnerVáclav Kechner 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 5:05.07 531
3 Vojtěch BízekVojtěch Bízek 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 5:15.31 475
4 Hugo ČakurdaHugo Čakurda 01 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 5:18.83 456
5 Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:24.54 427
6 Adam ŘehořAdam Řehoř 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 5:27.69 411
7 Michal HájekMichal Hájek 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 5:36.72 367
8 Jan ČakurdaJan Čakurda 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 6:57.62 78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MalinaMarek Malina 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:16.53 468
2 Filip RokycanskýFilip Rokycanský 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 5:17.52 463
3 Jakub HaspraJakub Haspra 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 5:18.58 457
4 Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 5:33.48 382
5 Denis LochmanDenis Lochman 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 5:56.86 277
6 Pavel SedlmajerPavel Sedlmajer 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 5:56.97 277
7 Volodymyr ChuschakVolodymyr Chuschak 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 7.00.66
8 matyáš Meisnermatyáš Meisner 01 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 7:20.38
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KluchoLukáš Klucho 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 5:05.54 528
2 Daniel RádlDaniel Rádl 01 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 5:06.01 526
3 Martin FliegerMartin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:36.83 366
4 Jakub ZajícJakub Zajíc 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 5:43.03 337
5 Max RedlMax Redl 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 5:49.22 310
6 Filip VykoukalFilip Vykoukal 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 6:24.44 173
7 Matěj VlášekMatěj Vlášek 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 6:46.58 106
Jaromír ZikaJaromír Zika 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Vacek, Prošek, Zuklín, Malina A Vacek, Prošek, Zuklín, Malina Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.94 526
2 Hájek, Haspra, Mach, Rádl Hájek, Haspra, Mach, Rádl ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 33.40 363
3 A Kechner, Lochman, Hončák, Říha A Kechner, Lochman, Hončák, Říha ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 34.85 280
4 A Yuchuk, Vykoukal, Salijevič, Čermák A Yuchuk, Vykoukal, Salijevič, Čermák ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 35.59 241
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marchioni, Mejsnar, Šmíd, Toman Marchioni, Mejsnar, Šmíd, Toman ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 35.79 231
2 a Birkovich, Honzíček, Kulcho, Pelíšek a Birkovich, Honzíček, Kulcho, Pelíšek ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 36.02 220
3 Čakurda, Čechák, Redl, Voina Čakurda, Čechák, Redl, Voina ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 37.67 146
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Čadek, Houdek, Janoušek, Slovák A Čadek, Houdek, Janoušek, Slovák Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 32.61 412
2 B Dvořák, Erben, Grossmann, Mrkvička B Dvořák, Erben, Grossmann, Mrkvička ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 34.77 284
3 B Procházka, Rokycanský, Štellner, Suchánek B Procházka, Rokycanský, Štellner, Suchánek ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 36.29 207
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Šťastný, Flieger, Dufek, Rezek B Šťastný, Flieger, Dufek, Rezek Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 32.19 440
2 B Vender, Vondra, Frumosu, Jelínek B Vender, Vondra, Frumosu, Jelínek ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 39.30 87
B Čadek, Kemel, Slovák, Wattson B Čadek, Kemel, Slovák, Wattson Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Ksandrová, Nguyen, Sojková, Nosková A Ksandrová, Nguyen, Sojková, Nosková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.64 620
2 A Kantorová, Tučková, Fialková, Bláhová A Kantorová, Tučková, Fialková, Bláhová ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 36.43 445
3 A Holečková, Hasprová, Vorlová, Ryšavá A Holečková, Hasprová, Vorlová, Ryšavá ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 37.31 395
4 A Srbová, Houdková, Novotná, Teichmanová A Srbová, Houdková, Novotná, Teichmanová Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 40.74 226
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Sládková, Kirby, Horová, Kezemiaka A Sládková, Kirby, Horová, Kezemiaka ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 38.46 333
2 Králová, Kratinová, Novotná, Velínská Králová, Kratinová, Novotná, Velínská ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 40.39 241
3 A Handzelová, Heřmánková, Hrušková, Jelínková A Handzelová, Heřmánková, Hrušková, Jelínková ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 41.05 212
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Blahová, Zadražilová, Stachová, Kolaříková B Blahová, Zadražilová, Stachová, Kolaříková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 39.19 297
2 B Růžičková, Vilímková, Pleskotová, Panchenko B Růžičková, Vilímková, Pleskotová, Panchenko ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 40.06 256
3 Hoffmanová, Janoušková, Jenčová, Trungová Hoffmanová, Janoušková, Jenčová, Trungová ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 44.30 96
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Vinklerová, Nejmanová, Zelinská, Raková B Vinklerová, Nejmanová, Zelinská, Raková Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 40.53 235
2 B Koláčková, Gattnerová, Kozelková, Peštová B Koláčková, Gattnerová, Kozelková, Peštová ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 42.50 156
3 B Kašparová, Kocourková, Pišková, Stoklasová B Kašparová, Kocourková, Pišková, Stoklasová ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 43.21 131
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan BlahoDan Blaho
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
01 1.55 426
2= Tomáš RozšafnýTomáš Rozšafný
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
01 1.50 389
2= Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.50 389
4 Daniel RádlDaniel Rádl
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
01 1.50 389
5 Daniel MejsnarDaniel Mejsnar
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
01 1.45 352
6 Jiří ČechákJiří Čechák
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
01 1.45 352
7 Patrik DvořákPatrik Dvořák
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
01 1.45 352
8= Jakub ČadekJakub Čadek
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
02 1.40 317
8= Daniel DufekDaniel Dufek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 1.40 317
10 Daniel SlovákDaniel Slovák
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
02 1.40 317
11 Jiří WesselýJiří Wesselý
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
02 1.40 317
12 Ondřej HonzíčekOndřej Honzíček
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
01 1.40 317
13 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 1.35 283
14 Daniel JelínekDaniel Jelínek
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
01 1.35 283
15 Hynek SpurnýHynek Spurný
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
02 1.35 283
16= Martin HončákMartin Hončák
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
02 1.30 250
16= Jánoš RuszanyukJánoš Ruszanyuk
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
03 1.30 250
18 Jan ČakurdaJan Čakurda
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
03 1.30 250
19= Sebastian SalijevičSebastian Salijevič
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
01 1.25 218
19= Maxmilián KalvodaMaxmilián Kalvoda
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
02 1.25 218
21 Karel ŘíhaKarel Říha
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
02 1.20 188
Alex CyraniAlex Cyrani
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 NM
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.38 491
2= Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.25 359
2= Natálie ŠandováNatálie Šandová
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
03 1.25 359
4= Barbora HasprováBarbora Hasprová
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
04 1.20 312
4= Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
04 1.20 312
6= Andrea VelínskáAndrea Velínská
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
04 1.20 312
6= Adéla BlahováAdéla Blahová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.20 312
8 Klára FialkováKlára Fialková
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
04 1.20 312
9= Adriana KarlovičAdriana Karlovič
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
03 1.20 312
9= Natálie RakováNatálie Raková
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
04 1.20 312
11 Lizaveta KazhemiakaLizaveta Kazhemiaka
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
03 1.15 266
12 Sára KoláčkováSára Koláčková
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
03 1.10 222
13 Andrea TeichmannováAndrea Teichmannová
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
04 1.10 222
14= Marie GunterováMarie Gunterová
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
03 1.05 180
14= Nikol KrálováNikol Králová
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
03 1.05 180
16 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 1.05 180
17 Natálie HruškováNatálie Hrušková
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 1.05 180
18 Tereza JenčováTereza Jenčová
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
04 1.00 141
18 Julie VilímkováJulie Vilímková
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
04 1.00 141
Silvie KašparováSilvie Kašparová
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 NM
Ema JanouškováEma Janoušková
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
04 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.88 561
2 Kamil HoudekKamil Houdek
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
01 5.46 473
3 Václav KechnerVáclav Kechner
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
01 5.06 394
4 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 5.03 388
Eduard JanoušekEduard Janoušek
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
02 5.03 388
6 Dan BlahoDan Blaho
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
01 4.77 339
7 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.68 323
8 Jiří ČechákJiří Čechák
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
01 4.47 285
9 David TomanDavid Toman
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
01 4.46 283
10 Daniel MejsnarDaniel Mejsnar
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
01 4.38 269
11 Ondřej HonzíčekOndřej Honzíček
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
01 4.31 257
12 Miloš HeršálekMiloš Heršálek
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
02 4.24 245
13 Daniel JelínekDaniel Jelínek
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
01 4.20 239
14 Michal ErbenMichal Erben
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
02 4.12 225
15 Maxmilián KalvodaMaxmilián Kalvoda
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
02 4.10 222
16 Adam AbrhamAdam Abrham
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
02 4.09 220
17 Valerij VoinaValerij Voina
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
03 4.07 217
18 David GrossmannDavid Grossmann
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
01 3.86 184
19 Vladislav SuchánekVladislav Suchánek
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 3.85 182
20 Adrian FrumosuAdrian Frumosu
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
01 3.84 181
21 Volodymyr ChuschakVolodymyr Chuschak
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
03 3.82 177
22 Michal HájekMichal Hájek
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
02 3.74 165
23 Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 3.46 125
Hugo ČakurdaHugo Čakurda
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
01 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.36 393
2 Nikola TučkováNikola Tučková
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
04 4.24 364
3 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.21 357
4 Sára BláhováSára Bláhová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
05 4.18 350
5 Ema KantorováEma Kantorová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
04 3.86 276
6 Karolína KováčováKarolína Kováčová
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
04 3.85 274
7 Josefína BendováJosefína Bendová
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
04 3.77 257
8 Viktorie WinklerováViktorie Winklerová
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
05 3.76 254
9 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
04 3.68 237
10 Lizaveta KazhemiakaLizaveta Kazhemiaka
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
03 3.67 235
11 Tisa KirbyTisa Kirby
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
05 3.57 214
12 Natálie RakováNatálie Raková
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
04 3.54 208
13 Ema SrbováEma Srbová
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
05 3.32 165
14 Denisa JelínkováDenisa Jelínková
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
04 3.23 148
15 Nikol KrálováNikol Králová
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
03 3.22 146
16 Yana PanchenkoYana Panchenko
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
03 3.20 142
17 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.19 140
18 Nicol FischerNicol Fischer
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
03 2.95 99
19 Masilya BelaiboudMasilya Belaiboud
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
05 2.75 67
20 Anna HeřmánkováAnna Heřmánková
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
05 2.63 50
Rozárie GattnerováRozárie Gattnerová
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
03 DNS
Rozálie DvořákováRozálie Dvořáková
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 NM
Tereza JenčováTereza Jenčová
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
04 NM
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 10.92 541
2 Edy JanavaliEdy Janavali
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
02 09.97 484
3 Jánoš RuszanyukJánoš Ruszanyuk
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
03 09.80 474
4 Daniel DufekDaniel Dufek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 09.40 450
5 Jakub ČadekJakub Čadek
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
02 09.35 447
6 Martin ČermákMartin Čermák
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
02 09.33 445
7 Valerij VoinaValerij Voina
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
03 09.29 443
8 Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 08.92 421
Dominik DaněkDominik Daněk
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
03 08.92 421
10 Dan KemelDan Kemel
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
02 08.30 384
11 David GrossmannDavid Grossmann
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
01 08.25 381
12 Adam LuňáčekAdam Luňáček
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
01 08.19 378
13 Vojtěch MachVojtěch Mach
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
04 08.08 371
14 Li chuan PuLi chuan Pu
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
02 07.81 355
15 Adam BerényiAdam Berényi
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
02 07.65 346
16 Lukáš KubelkaLukáš Kubelka
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
02 07.57 341
17 Alex CyraniAlex Cyrani
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 07.55 340
18 Adam AbrhamAdam Abrham
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
02 07.20 319
19 Karel ŘíhaKarel Říha
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
02 06.88 300
20 David VondraDavid Vondra
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
02 06.80 296
21 Miloš HeršálekMiloš Heršálek
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
02 06.44 274
22 Tomáš MusilTomáš Musil
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
02 06.41 273
Jaromír ZikaJaromír Zika
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
02 DNS
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Maxmilián KalvodaMaxmilián Kalvoda 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Miloš HeršálekMiloš Heršálek 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Jakub ZajícJakub Zajíc 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
David TomanDavid Toman 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Tomáš ŠmídTomáš Šmíd 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Hynek SpurnýHynek Spurný 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Pavel SedlmajerPavel Sedlmajer 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Adam ŘehořAdam Řehoř 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Daniel MejsnarDaniel Mejsnar 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Filip MarchioniFilip Marchioni 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Adam LuňáčekAdam Luňáček 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Dominik DaněkDominik Daněk 03 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Dan BlahoDan Blaho 01 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Adam BerényiAdam Berényi 02 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Daniel RádlDaniel Rádl 01 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Vojtěch MachVojtěch Mach 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Jakub HaspraJakub Haspra 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Michal HájekMichal Hájek 02 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Valerij VoinaValerij Voina 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Jánoš RuszanyukJánoš Ruszanyuk 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Max RedlMax Redl 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Edy JanavaliEdy Janavali 02 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Volodymyr ChuschakVolodymyr Chuschak 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Jiří ČechákJiří Čechák 01 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Jan ČakurdaJan Čakurda 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
David VondraDavid Vondra 02 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Matěj VlášekMatěj Vlášek 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Dominik VenderDominik Vender 02 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Lukáš TrgiňaLukáš Trgiňa 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Karel ŘíhaKarel Říha 02 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Li chuan PuLi chuan Pu 02 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Denis LochmanDenis Lochman 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Václav KechnerVáclav Kechner 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Daniel JelínekDaniel Jelínek 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Jan ChládJan Chlád 05 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Martin HončákMartin Hončák 02 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Adrian FrumosuAdrian Frumosu 01 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Jakub ByškaJakub Byška 05 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Jiří WesselýJiří Wesselý 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Jakub ŠtellnerJakub Štellner 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Vladislav SuchánekVladislav Suchánek 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Filip RokycanskýFilip Rokycanský 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Tomáš MusilTomáš Musil 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Lukáš KubelkaLukáš Kubelka 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Lukáš KluchoLukáš Klucho 02 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Ondřej HonzíčekOndřej Honzíček 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Alex CyraniAlex Cyrani 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Mykhaylo ByrkovychMykhaylo Byrkovych 01 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Oleksiy YurchukOleksiy Yurchuk 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Filip VykoukalFilip Vykoukal 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Sebastian SalijevičSebastian Salijevič 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Tomáš RozšafnýTomáš Rozšafný 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
David GrossmannDavid Grossmann 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Michal ErbenMichal Erben 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Patrik DvořákPatrik Dvořák 01 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Martin ČermákMartin Čermák 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Vojtěch BízekVojtěch Bízek 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Adam AbrhamAdam Abrham 02 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Samuel WattsonSamuel Wattson 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Jakub ČadekJakub Čadek 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Dan KemelDan Kemel 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Daniel SlovákDaniel Slovák 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Kamil HoudekKamil Houdek 01 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Jaromír ZikaJaromír Zika 02 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
matyáš Meisnermatyáš Meisner 01 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Hugo ČakurdaHugo Čakurda 01 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Marek MalinaMarek Malina 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Daniel DufekDaniel Dufek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Sebastián KlimešSebastián Klimeš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Viktor RezekViktor Rezek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Martin FliegerMartin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Celkem 79 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Andrea VelínskáAndrea Velínská 04 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Běla NovotnáBěla Novotná 05 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Simona NoskováSimona Nosková 03 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Josefína KratinováJosefína Kratinová 04 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Nikol KrálováNikol Králová 03 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Michaela HausnerováMichaela Hausnerová 03 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Nicol FischerNicol Fischer 03 ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
Elisa VorlováElisa Vorlová 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Julie VilímkováJulie Vilímková 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Barbora RyšaváBarbora Ryšavá 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Žofie PleskotováŽofie Pleskotová 05 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Yana PanchenkoYana Panchenko 03 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Kateřina LipenskáKateřina Lipenská 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Adriana KarlovičAdriana Karlovič 03 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Veronika HolečkováVeronika Holečková 03 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Barbora HasprováBarbora Hasprová 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Josefína BendováJosefína Bendová 04 ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
Karolína TrungováKarolína Trungová 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Eliška HoffmanováEliška Hoffmanová 03 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Karolína KováčováKarolína Kováčová 04 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Tereza JenčováTereza Jenčová 04 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Ema JanouškováEma Janoušková 04 ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
Natálie ŠandováNatálie Šandová 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Veronika SládkováVeronika Sládková 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Denisa PeštováDenisa Peštová 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Eliška KozelkováEliška Kozelková 04 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Sára KoláčkováSára Koláčková 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Tisa KirbyTisa Kirby 05 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Lizaveta KazhemiakaLizaveta Kazhemiaka 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Nikola HorováNikola Horová 04 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Rozárie GattnerováRozárie Gattnerová 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Klára DeusováKlára Deusová 03 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Masilya BelaiboudMasilya Belaiboud 05 ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 04 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Karolína PiškováKarolína Pišková 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Adéla KocourkováAdéla Kocourková 04 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Silvie KašparováSilvie Kašparová 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Denisa JelínkováDenisa Jelínková 04 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Natálie HruškováNatálie Hrušková 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Anna HeřmánkováAnna Heřmánková 05 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Vendula HandzelováVendula Handzelová 04 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Rozálie DvořákováRozálie Dvořáková 03 ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
Sára BláhováSára Bláhová 05 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Nikola TučkováNikola Tučková 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Pavlína SosnováPavlína Sosnová 05 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Bronislava RabasováBronislava Rabasová 03 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Ema KantorováEma Kantorová 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Klára FialkováKlára Fialková 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Sabina DerkováSabina Derková 04 ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
Klára VítkováKlára Vítková 03 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Marie GunterováMarie Gunterová 03 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Vanessa ZelinskáVanessa Zelinská 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Viktorie WinklerováViktorie Winklerová 05 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Andrea TeichmannováAndrea Teichmannová 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Ema SrbováEma Srbová 05 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Natálie RakováNatálie Raková 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Klára NovotnáKlára Novotná 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Anežka NajmanováAnežka Najmanová 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Barbora HoudkováBarbora Houdková 04 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Eliška StachováEliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Adéla BlahováAdéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Julie DurychováJulie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
Celkem 74 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika HolečkováVeronika Holečková
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
03 48.74 464
2 Julie DurychováJulie Durychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 41.97 379
3 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 40.31 359
4 Bronislava RabasováBronislava Rabasová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
03 36.67 315
5 Andrea TeichmannováAndrea Teichmannová
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
04 36.34 311
6 Tereza NoskováTereza Nosková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 34.87 293
7 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
03 34.12 284
8 Marie GunterováMarie Gunterová
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
03 33.51 277
9 Kateřina LipenskáKateřina Lipenská
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
04 32.56 265
10 Klára VítkováKlára Vítková
Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského
03 31.69 255
11 Andrea VelínskáAndrea Velínská
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
04 31.49 253
12 Veronika SládkováVeronika Sládková
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
03 31.14 249
13 Pavlína SosnováPavlína Sosnová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
05 30.78 244
14 Simona NoskováSimona Nosková
ZŠ PražačkaZŠ Pražačka
03 30.23 238
15 Josefína BendováJosefína Bendová
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
04 27.90 211
16 Vendula HandzelováVendula Handzelová
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
04 25.39 181
17 Denisa PeštováDenisa Peštová
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
03 24.09 167
18 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického
04 22.20 145
19 Karolína KováčováKarolína Kováčová
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
04 19.81 118
20 Ema JanouškováEma Janoušková
ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta
04 19.38 114
21 Nikola HorováNikola Horová
ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad
04 18.89 108
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5022
2 GSLAD GSLAD Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 4211
3 CHME CHME ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 3974
4 PRAZA PRAZA ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 3962
5 LUPAC LUPAC ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 3958
6 CHELC CHELC ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 3858
7 JIRZP JIRZP ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 3619
8 JSEIF JSEIF ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 2928
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Klucho L. 985 (08.37/457-5:05.54/528)
Houdek K. 962 (5.46/473-08.25/489)
Vacek M. 950 (5.88/561-1.50/389)
Kechner V. 925 (5.06/394-5:05.07/531)
Janoušek E. 916 (5.03/388-08.11/528)
Rádl D. 915 (5:06.01/526-1.50/389)
Malina M. 912 (08.42/444-5:16.53/468)
Zuklín O. 899 (5.03/388)
Byrkovych M. 899 (08.87/333)
Zuklín O. 899 (08.17/511)
Byrkovych M. 899 (4:58.90/566)
Rozšafný T. 867 (08.29/478-1.50/389)
Rezek V. 864 (4.68/323-10.92/541)
Haspra J. 863 (08.57/406-5:18.58/457)
Mach V. 858 (08.26/487-08.08/371)
Šťastný M. 848 (08.92/421-5:24.54/427)
Bízek V. 790 (08.95/315-5:15.31/475)
Dufek D. 767 (09.40/450-1.40/317)
Blaho D. 765 (4.77/339-1.55/426)
Čadek J. 764 (09.35/447-1.40/317)
Mrkvička L. 725 (08.83/343-5:33.48/382)
Ruszanyuk J. 724 (09.80/474-1.30/250)
Toman D. 689 (4.46/283-08.57/406)
Janavali E. 676 (09.56/192-09.97/484)
Hončák M. 671 (08.51/421-1.30/250)
Voina V. 660 (4.07/217-09.29/443)
Čechák J. 637 (4.47/285-1.45/352)
Slovák D. 628 (08.97/311-1.40/317)
Mejsnar D. 621 (4.38/269-1.45/352)
Honzíček O. 574 (4.31/257-1.40/317)
Lochman D. 566 (09.07/289-5:56.86/277)
Grossmann D. 565 (3.86/184-08.25/381)
Abrham A. 539 (4.09/220-07.20/319)
Hájek M. 532 (3.74/165-5:36.72/367)
Jelínek D. 522 (4.20/239-1.35/283)
Heršálek M. 519 (4.24/245-06.44/274)
Suchánek V. 511 (3.85/182-08.89/329)
Říha K. 488 (06.88/300-1.20/188)
Rokycanský F. 463 (5:17.52/463)
Čakurda H. 456 (/-5:18.83/456)
Redl M. 450 (09.87/140-5:49.22/310)
Čermák M. 445 (09.33/445)
Kalvoda M. 440 (4.10/222-1.25/218)
Prošek T. 431 (08.47/431)
Daněk D. 421 (08.92/421)
Řehoř A. 411 (5:27.69/411)
Kemel D. 384 (08.30/384)
Šmíd T. 378 (08.68/378)
Luňáček A. 378 (08.19/378)
Flieger M. 366 (5:36.83/366)
Pu L. 355 (07.81/355)
Dvořák P. 352 (1.45/352)
Berényi A. 346 (07.65/346)
Kubelka L. 341 (07.57/341)
Cyrani A. 340 (07.55/340-/)
Zajíc J. 337 (5:43.03/337)
Čakurda J. 328 (6:57.62/78-1.30/250)
Wesselý J. 317 (1.40/317)
Vondra D. 296 (06.80/296)
Marchioni F. 287 (09.08/287)
Spurný H. 283 (1.35/283)
Klimeš S. 283 (1.35/283)
Sedlmajer P. 277 (5:56.97/277)
Musil T. 273 (06.41/273)
Erben M. 225 (4.12/225)
Salijevič S. 218 (1.25/218)
Frumosu A. 181 (3.84/181-12.96/0)
Chuschak V. 177 (3.82/177-7.00.66/)
Vykoukal F. 173 (6:24.44/173)
Pelíšek T. 125 (3.46/125)
Vlášek M. 106 (6:46.58/106)
Zika J. 0 (/-/)
Meisner m. 0 (7:20.38/)
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5092
2 LUPAC LUPAC ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 4028
3 CHME CHME ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 4022
4 GSLAD GSLAD Gymnázium K.SladkovskéhoGymnázium K.Sladkovského 3230
5 JIRZP JIRZP ZŠ nám. Jiřího z PoděbradZŠ nám. Jiřího z Poděbrad 3115
6 PRAZA PRAZA ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 2097
7 CHELC CHELC ZŠ ChelčickéhoZŠ Chelčického 2086
8 JSEIF JSEIF ZŠ Jaroslava SeifertaZŠ Jaroslava Seiferta 0948
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 600 m, 600 m, 600 m
Celkem 8 závodníků