Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky
Praha 3 (2. 5. 2017)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (út, 2.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 5.88 | 561 | |||||||||||||||
2 |
Kamil HoudekKamil Houdek
Gymnázium K.Sladkovského |
01 | 5.46 | 473 | |||||||||||||||
3 |
Václav KechnerVáclav Kechner
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
01 | 5.06 | 394 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej ZuklínOndřej Zuklín
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 5.03 | 388 | |||||||||||||||
Eduard JanoušekEduard Janoušek
Gymnázium K.Sladkovského |
02 | 5.03 | 388 | ||||||||||||||||
6 |
Dan BlahoDan Blaho
ZŠ Pražačka |
01 | 4.77 | 339 | |||||||||||||||
7 |
Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.68 | 323 | |||||||||||||||
8 |
Jiří ČechákJiří Čechák
ZŠ Jaroslava Seiferta |
01 | 4.47 | 285 | |||||||||||||||
9 |
David TomanDavid Toman
ZŠ Pražačka |
01 | 4.46 | 283 | |||||||||||||||
10 |
Daniel MejsnarDaniel Mejsnar
ZŠ Pražačka |
01 | 4.38 | 269 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej HonzíčekOndřej Honzíček
ZŠ Chelčického |
01 | 4.31 | 257 | |||||||||||||||
12 |
Miloš HeršálekMiloš Heršálek
ZŠ Lupáčova |
02 | 4.24 | 245 | |||||||||||||||
13 |
Daniel JelínekDaniel Jelínek
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
01 | 4.20 | 239 | |||||||||||||||
14 |
Michal ErbenMichal Erben
ZŠ Chmelnice |
02 | 4.12 | 225 | |||||||||||||||
15 |
Maxmilián KalvodaMaxmilián Kalvoda
ZŠ Lupáčova |
02 | 4.10 | 222 | |||||||||||||||
16 |
Adam AbrhamAdam Abrham
ZŠ Chmelnice |
02 | 4.09 | 220 | |||||||||||||||
17 |
Valerij VoinaValerij Voina
ZŠ Jaroslava Seiferta |
03 | 4.07 | 217 | |||||||||||||||
18 |
David GrossmannDavid Grossmann
ZŠ Chmelnice |
01 | 3.86 | 184 | |||||||||||||||
19 |
Vladislav SuchánekVladislav Suchánek
ZŠ Chelčického |
03 | 3.85 | 182 | |||||||||||||||
20 |
Adrian FrumosuAdrian Frumosu
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
01 | 3.84 | 181 | |||||||||||||||
21 |
Volodymyr ChuschakVolodymyr Chuschak
ZŠ Jaroslava Seiferta |
03 | 3.82 | 177 | |||||||||||||||
22 |
Michal HájekMichal Hájek
ZŠ Lupáčova |
02 | 3.74 | 165 | |||||||||||||||
23 |
Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
ZŠ Chelčického |
03 | 3.46 | 125 | |||||||||||||||
Hugo ČakurdaHugo Čakurda
Gymnázium K.Sladkovského |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 2.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.36 | 393 | |||||||||||||||
2 |
Nikola TučkováNikola Tučková
ZŠ Chmelnice |
04 | 4.24 | 364 | |||||||||||||||
3 |
Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.21 | 357 | |||||||||||||||
4 |
Sára BláhováSára Bláhová
ZŠ Chmelnice |
05 | 4.18 | 350 | |||||||||||||||
5 |
Ema KantorováEma Kantorová
ZŠ Chmelnice |
04 | 3.86 | 276 | |||||||||||||||
6 |
Karolína KováčováKarolína Kováčová
ZŠ Jaroslava Seiferta |
04 | 3.85 | 274 | |||||||||||||||
7 |
Josefína BendováJosefína Bendová
ZŠ Lupáčova |
04 | 3.77 | 257 | |||||||||||||||
8 |
Viktorie WinklerováViktorie Winklerová
Gymnázium K.Sladkovského |
05 | 3.76 | 254 | |||||||||||||||
9 |
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
ZŠ Lupáčova |
04 | 3.68 | 237 | |||||||||||||||
10 |
Lizaveta KazhemiakaLizaveta Kazhemiaka
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
03 | 3.67 | 235 | |||||||||||||||
11 |
Tisa KirbyTisa Kirby
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
05 | 3.57 | 214 | |||||||||||||||
12 |
Natálie RakováNatálie Raková
Gymnázium K.Sladkovského |
04 | 3.54 | 208 | |||||||||||||||
13 |
Ema SrbováEma Srbová
Gymnázium K.Sladkovského |
05 | 3.32 | 165 | |||||||||||||||
14 |
Denisa JelínkováDenisa Jelínková
ZŠ Chelčického |
04 | 3.23 | 148 | |||||||||||||||
15 |
Nikol KrálováNikol Králová
ZŠ Pražačka |
03 | 3.22 | 146 | |||||||||||||||
16 |
Yana PanchenkoYana Panchenko
ZŠ Lupáčova |
03 | 3.20 | 142 | |||||||||||||||
17 |
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
05 | 3.19 | 140 | |||||||||||||||
18 |
Nicol FischerNicol Fischer
ZŠ Pražačka |
03 | 2.95 | 99 | |||||||||||||||
19 |
Masilya BelaiboudMasilya Belaiboud
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
05 | 2.75 | 67 | |||||||||||||||
20 |
Anna HeřmánkováAnna Heřmánková
ZŠ Chelčického |
05 | 2.63 | 50 | |||||||||||||||
Rozárie GattnerováRozárie Gattnerová
ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Rozálie DvořákováRozálie Dvořáková
ZŠ Chelčického |
03 | NM | |||||||||||||||||
Tereza JenčováTereza Jenčová
ZŠ Jaroslava Seiferta |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |