Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Beroun, kategorie IV
Beroun (9. 5. 2017)skok daleký - Žáci
(út, 9.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
Wagnerova základní škola Be... |
02 | 5.77 | 537.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský
ZŠ TGM Komárov |
02 | 5.29 | 439.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal BoučekMichal Bouček
Jungmannova ZŠ Beroun |
01 | 5.28 | 437.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan PhamJan Pham
Wagnerova základní škola Be... |
01 | 5.24 | 429.00 | |||||||||||||||
5 |
Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
ZŠ a MŠ Králův Dvůr -Počapl... |
02 | 5.19 | 419.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán FarářŠtěpán Farář
I. ZŠ Hořovice |
02 | 5.14 | 409.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr ŠinknerPetr Šinkner
2.ZŠ Hořovice |
02 | 5.05 | 392.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj KrálMatěj Král
Wagnerova základní škola Be... |
01 | 4.99 | 380.00 | |||||||||||||||
9= |
Patrik BoubínPatrik Boubín
ZŠ Beroun - Závodí |
03 | 4.95 | 373.00 | |||||||||||||||
9= |
Štěpán HičarŠtěpán Hičar
I. ZŠ Hořovice |
02 | 4.95 | 373.00 | |||||||||||||||
11 |
Václav RoztočilVáclav Roztočil
ZŠ a MŠ Králův Dvůr -Počapl... |
02 | 4.92 | 367.00 | |||||||||||||||
12 |
David černovskýDavid černovský
ZŠ a MŠ Králův Dvůr -Počapl... |
01 | 4.90 | 363.00 | |||||||||||||||
13 |
Marek WagnerMarek Wagner
Jungmannova ZŠ Beroun |
03 | 4.89 | 361.00 | |||||||||||||||
14 |
Jaroslav KlempířJaroslav Klempíř
2.ZŠ Hořovice |
01 | 4.83 | 350.00 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš BaštařTomáš Baštař
ZŠ TGM Komárov |
01 | 4.81 | 346.00 | |||||||||||||||
16= |
David ŠimůnekDavid Šimůnek
I. ZŠ Hořovice |
02 | 4.73 | 332.00 | |||||||||||||||
16= |
Tomáš DvořákTomáš Dvořák
Základní a Mateřská škola K... |
01 | 4.73 | 332.00 | |||||||||||||||
18 |
Lukáš UxaLukáš Uxa
ZŠ Beroun - Závodí |
03 | 4.71 | 328.00 | |||||||||||||||
19= |
Tomáš PreisTomáš Preis
ZŠ Zdice |
01 | 4.70 | 326.00 | |||||||||||||||
19= |
Jan KarasJan Karas
ZŠ a MŠ Cerhovice |
02 | 4.66 | 319.00 | |||||||||||||||
21 |
Vadym BatrynVadym Batryn
2. ZŠ a MŠ Beroun |
01 | 4.66 | 319.00 | |||||||||||||||
22 |
František StředaFrantišek Středa
Jungmannova ZŠ Beroun |
01 | 4.60 | 308.00 | |||||||||||||||
23 |
Ondřej KošťálOndřej Košťál
ZŠ a MŠ Cerhovice |
02 | 4.57 | 303.00 | |||||||||||||||
24 |
Matěj BráneckýMatěj Bránecký
2. ZŠ a MŠ Beroun |
03 | 4.55 | 299.00 | |||||||||||||||
25 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
ZŠ TGM Komárov |
03 | 4.43 | 278.00 | |||||||||||||||
26 |
Šimon PánekŠimon Pánek
ZŠ Zdice |
02 | 4.42 | 276.00 | |||||||||||||||
27 |
Adam CipraAdam Cipra
Základní a Mateřská škola K... |
01 | 4.29 | 254.00 | |||||||||||||||
28 |
Jakub KarafiátJakub Karafiát
2.ZŠ Hořovice |
01 | 4.23 | 244.00 | |||||||||||||||
29 |
Adam UngrAdam Ungr
ZŠ a MŠ Cerhovice |
01 | 4.22 | 242.00 | |||||||||||||||
30 |
Jiří ChudobaJiří Chudoba
ZŠ Beroun - Závodí |
02 | 4.13 | 227.00 | |||||||||||||||
31 |
Filip KřížFilip Kříž
ZŠ Zdice |
03 | 4.00 | 206.00 | |||||||||||||||
32 |
Dominik FoltýnDominik Foltýn
Základní a Mateřská škola K... |
03 | 3.97 | 201.00 | |||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 9.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NovotnáEliška Novotná
Wagnerova základní škola Be... |
02 | 4.53 | 436.00 | |||||||||||||||
2 |
Viktorie PavlováViktorie Pavlová
Wagnerova základní škola Be... |
02 | 4.42 | 408.00 | |||||||||||||||
3 |
Bohdanka PylypetsBohdanka Pylypets
2. ZŠ a MŠ Beroun |
01 | 4.27 | 371.00 | |||||||||||||||
4= |
Denisa PlešivkováDenisa Plešivková
Wagnerova základní škola Be... |
02 | 4.21 | 357.00 | |||||||||||||||
4= |
Adéla KřivánkováAdéla Křivánková
ZŠ a MŠ Cerhovice |
03 | 4.21 | 357.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie TlamsováLucie Tlamsová
Jungmannova ZŠ Beroun |
02 | 4.14 | 340.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza MerhautováTereza Merhautová
Základní škola a mateřská š... |
03 | 4.09 | 329.00 | |||||||||||||||
8= |
Adéla SoukupováAdéla Soukupová
Základní a Mateřská škola K... |
02 | 3.92 | 290.00 | |||||||||||||||
8= |
Kristýna HolienčinováKristýna Holienčinová
Základní škola a mateřská š... |
02 | 3.92 | 290.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára ŠimkováKlára Šimková
Základní a Mateřská škola K... |
00 | 3.89 | 283.00 | |||||||||||||||
11= |
Linda DlouháLinda Dlouhá
I. ZŠ Hořovice |
02 | 3.86 | 276.00 | |||||||||||||||
11= |
Gabriela VětrovskáGabriela Větrovská
Základní a Mateřská škola K... |
03 | 3.86 | 276.00 | |||||||||||||||
13 |
Berenika ČundrlováBerenika Čundrlová
ZŠ a MŠ Cerhovice |
03 | 3.81 | 265.00 | |||||||||||||||
14 |
Aneta SpalováAneta Spalová
Základní škola a mateřská š... |
01 | 3.74 | 250.00 | |||||||||||||||
15 |
Vendula HajnáVendula Hajná
ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply |
03 | 3.69 | 239.00 | |||||||||||||||
16 |
Dita KottováDita Kottová
ZŠ a MŠ Cerhovice |
03 | 3.66 | 233.00 | |||||||||||||||
17 |
Natálie SixtováNatálie Sixtová
Jungmannova ZŠ Beroun |
02 | 3.61 | 223.00 | |||||||||||||||
18 |
Michaela ReiserováMichaela Reiserová
I. ZŠ Hořovice |
02 | 3.60 | 220.00 | |||||||||||||||
19 |
Noemi RajnochováNoemi Rajnochová
ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply |
02 | 3.53 | 206.00 | |||||||||||||||
20= |
Magdaléna TůmováMagdaléna Tůmová
2. ZŠ a MŠ Beroun |
03 | 3.47 | 194.00 | |||||||||||||||
20= |
Nela NěmečkováNela Němečková
ZŠ Zdice |
01 | 3.47 | 194.00 | |||||||||||||||
22= |
Nataša DacejováNataša Dacejová
ZŠ TGM Komárov |
02 | 3.32 | 165.00 | |||||||||||||||
22= |
Kateřina VurmováKateřina Vurmová
ZŠ TGM Komárov |
02 | 3.32 | 165.00 | |||||||||||||||
24= |
Lucie DoubravováLucie Doubravová
ZŠ PL Hostomice |
02 | 3.25 | 151.00 | |||||||||||||||
24= |
Monika ŠtrenclováMonika Štrenclová
ZŠ TGM Komárov |
02 | 3.25 | 151.00 | |||||||||||||||
26 |
Klára JanouškováKlára Janoušková
ZŠ Zdice |
03 | 3.24 | 150.00 | |||||||||||||||
27 |
Anita SchwarzrockováAnita Schwarzrocková
Jungmannova ZŠ Beroun |
01 | 3.07 | 119.00 | |||||||||||||||
28 |
Kateřina BažatováKateřina Bažatová
I. ZŠ Hořovice |
03 | 2.90 | 91.00 | |||||||||||||||
29 |
Karolína VikusováKarolína Vikusová
ZŠ Zdice |
02 | 2.87 | 86.00 | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |