Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie III

Rudná (11. 5. 2017)

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kvasnička, Mak, Mitterwald, Lenghart Kvasnička, Mak, Mitterwald, Lenghart 03 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 32.7 391.00
2 Horák, Cafourek, Matoušek, Šetelík Horák, Cafourek, Matoušek, Šetelík 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 33.2 360.00
3 Mysliveček, Červenka, Pilař, Šabata Mysliveček, Červenka, Pilař, Šabata 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 33.3 354.00
4 Němec, Bárta, Pořízka, Řehák Němec, Bárta, Pořízka, Řehák 04 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 34.3 297.00
5 Bíl, Drahokoupil, Jurenka, Krudenc Bíl, Drahokoupil, Jurenka, Krudenc 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 34.6 280.00
6 Minařík, Rubeš, Neubauer, Pulec, Drobílek, Freisleben, Petřík, Prachař Minařík, Rubeš, Neubauer, Pulec, Drobílek, Freisleben, Petřík, Prachař 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 34.8 270.00
7 Hanousek, Biskup, Vrabec, Dvorčuk Hanousek, Biskup, Vrabec, Dvorčuk 04 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 35.2 249.00
8 Fialka, Lenner, Mojžíš, Roštejnský Fialka, Lenner, Mojžíš, Roštejnský 03 sunnycanadiansunnycanadian 35.2 249.00
9 Sklenář, Průšek, Šandera, Fatka Sklenář, Průšek, Šandera, Fatka 04 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 35.6 229.00
10 Frydrych, Kanta, Deniger, Bartůněk Frydrych, Kanta, Deniger, Bartůněk 04 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 35.7 224.00
11 Pejša, Šamánek, Kabeláč, Jantač Pejša, Šamánek, Kabeláč, Jantač 04 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 36.1 204.00
12 Kolínek, Bláha, Kořínek, Vacek Kolínek, Bláha, Kořínek, Vacek 04 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 36.5 186.00
13 Bernátek, Koclíř, Holý, Halasz Bernátek, Koclíř, Holý, Halasz 03 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 36.7 177.00
14 Brychta, Dejm, Hojka, Koutecký Brychta, Dejm, Hojka, Koutecký 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 36.8 173.00
15 Sudek, Novák, Sviták, Zdráhal Sudek, Novák, Sviták, Zdráhal 04 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 37.0 164.00
16 Fišer, Hladík Fišer, Hladík 04 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 37.2 156.00
17 Dlouhý, Kepka, Havel, Palička Dlouhý, Kepka, Havel, Palička 04 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 37.7 136.00
18 Prediger, Oliva, Štětka, Švimberský Prediger, Oliva, Štětka, Švimberský 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 37.9 128.00
19 Karbulka, Mošovský, Randák, Kverka Karbulka, Mošovský, Randák, Kverka 05 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 38.2 117.00
20 Polovko, Čermák, Hájek, Rosenbaum Polovko, Čermák, Hájek, Rosenbaum 04 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 40.3 51.00
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beránková, Novotná, Solničková, Hobzová Beránková, Novotná, Solničková, Hobzová 04 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 33.3 627.00
2 Baldová, Lužná, Neuschlová, Volfová Baldová, Lužná, Neuschlová, Volfová 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 35.1 510.00
3 Topinková, Teplá, Kučerová, Lehoučková Topinková, Teplá, Kučerová, Lehoučková 04 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 35.7 474.00
4 Kroupová, Faberová, Kožená, Moudrá Kroupová, Faberová, Kožená, Moudrá 03 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 35.9 462.00
5 Sušická, Schmiedová, Andrlíková, Václavková Sušická, Schmiedová, Andrlíková, Václavková 04 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 36.2 444.00
6 Farová, Rašková, Václavková, Camphuijsen Farová, Rašková, Václavková, Camphuijsen 05 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 36.8 410.00
7 Medková, Neubauerová, Brabcová, Pomichálková, Stárková, Turay Medková, Neubauerová, Brabcová, Pomichálková, Stárková, Turay 04 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 36.9 404.00
8 Bačová, Bílková, Hausmanová, Kodíčková Bačová, Bílková, Hausmanová, Kodíčková 05 sunnycanadiansunnycanadian 37.5 371.00
9 Krejčová, Řiháková, Matějková, Cedidlová Krejčová, Řiháková, Matějková, Cedidlová 04 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 37.7 360.00
10 Mertová, Hovorková, Liršová, Mičová Mertová, Hovorková, Liršová, Mičová 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 38.2 334.00
11 Cihelková, Nováková, Pánková, Půlpánová Cihelková, Nováková, Pánková, Půlpánová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 38.4 324.00
12 Brdičková, Kubová, Maximova, Dobrová Brdičková, Kubová, Maximova, Dobrová 05 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 38.5 319.00
13 Grecmanová, Šeráková, Dörrerová, Balážová Grecmanová, Šeráková, Dörrerová, Balážová 04 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 38.6 314.00
14 Hobzková, Kuklová, Žáková, Libichová Hobzková, Kuklová, Žáková, Libichová 03 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 38.7 309.00
15 Fořtová, Klementová, Kulhánková, Nebřenská Fořtová, Klementová, Kulhánková, Nebřenská 03 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 38.8 304.00
16 Polanská, Čermáková, Konvalinková, Vávrová Polanská, Čermáková, Konvalinková, Vávrová 05 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 39.5 271.00
17 Janichová, Marešová, Váňová Janichová, Marešová, Váňová 03 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 40.3 234.00
18 Mahovská, Lásková, Janková, Cihelková Mahovská, Lásková, Janková, Cihelková 04 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 41.8 173.00
Celkem 18 závodníků