výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie IV

Rudná (16. 5. 2017)

60 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SoučekJakub Souček 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 07.5 637.00
Patrik HužvárPatrik Hužvár 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 07.6 607.00
Tomáš VotavaTomáš Votava 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 07.6 607.00
Matěj VišvardaMatěj Višvarda 02 sunnycanadiansunnycanadian 07.6 607.00
2 David ŠťastnýDavid Šťastný 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 07.6 607.00
Lukáš KejhaLukáš Kejha 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 07.7 577.00
Benjamin RaisBenjamin Rais 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 07.7 577.00
3 Matyáš DavídekMatyáš Davídek 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 07.7 577.00
Ondřej TomekOndřej Tomek 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 07.8 548.00
4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 07.8 548.00
Filip KrálFilip Král 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 07.9 520.00
Oskar StuchlíkOskar Stuchlík 01 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 07.9 520.00
Tomáš BubeníkTomáš Bubeník 02 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 07.9 520.00
5 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 07.9 520.00
6 Filip UlmanFilip Ulman 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 08.0 492.00
Filip VošahlíkFilip Vošahlík 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.1 465.00
Daniel BringlerDaniel Bringler 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 08.1 465.00
Milan PašekMilan Pašek 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 08.1 465.00
Jan KšírJan Kšír 01 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 08.1 465.00
Michael MeszárosMichael Meszáros 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 08.1 465.00
7 Martin BorovkaMartin Borovka 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 08.1 465.00
Ondřej MarholdOndřej Marhold 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 08.2 439.00
8 David KnoppDavid Knopp 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 08.2 439.00
Filip KouteckýFilip Koutecký 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 08.3 413.00
9 David PěchotaDavid Pěchota 02 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 08.3 413.00
František HomolaFrantišek Homola 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 08.5 364.00
Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 08.5 364.00
10 Jan MrázJan Mráz 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 08.5 364.00
11 David PešlDavid Pešl 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 08.8 295.00
12 Jan TichýJan Tichý 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 08.9 274.00
13 Jonáš JanoušekJonáš Janoušek 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 09.0 253.00
14 Jan VitošekJan Vitošek 03 sunnycanadiansunnycanadian 09.1 233.00
Mathias KlimentMathias Kliment 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 09.2 214.00
15 Vitalyi DyachukVitalyi Dyachuk 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 09.2 214.00
Roman TučekRoman Tuček 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice DQ 0.00
Celkem 35 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 08.1 747.00
2 Nela MerxbauerováNela Merxbauerová 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.2 718.00
3 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 08.3 690.00
4 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 08.4 662.00
5 Émilie MutomboÉmilie Mutombo 03 ZŠ RudnáZŠ Rudná 08.5 635.00
Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 08.7 582.00
6 Natálie ŘezáčováNatálie Řezáčová 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 08.7 582.00
7 Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 08.8 556.00
Vanessa ZnamenáčkováVanessa Znamenáčková 03 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 08.9 531.00
8 Julie KverkováJulie Kverková 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 08.9 531.00
Lucie KřenováLucie Křenová 03 ZŠ RudnáZŠ Rudná 09.0 506.00
9 Lucka ZemanováLucka Zemanová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 09.0 506.00
Katka LeinerováKatka Leinerová 02 sunnycanadiansunnycanadian 09.1 482.00
10 Alena KabátováAlena Kabátová 02 sunnycanadiansunnycanadian 09.1 482.00
Patricie LencováPatricie Lencová 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 09.3 435.00
11 Dominika PálováDominika Pálová 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 09.3 435.00
Amálie SzmekováAmálie Szmeková 03 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 09.4 413.00
Markéta VltavskáMarkéta Vltavská 02 ZŠ DavleZŠ Davle 09.4 413.00
Alma MehičAlma Mehič 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 09.4 413.00
Valentýna TyllováValentýna Tyllová 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 09.4 413.00
12 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.4 413.00
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 01 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 09.5 391.00
Natalie AndresováNatalie Andresová 02 ZŠ DavleZŠ Davle 09.5 391.00
Alžběta KumžákováAlžběta Kumžáková 03 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 09.5 391.00
13 Ulrika KadeřábkováUlrika Kadeřábková 02 ZŠ DavleZŠ Davle 09.5 391.00
Adéla SivokováAdéla Sivoková 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 09.7 348.00
Tereza KrupkováTereza Krupková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 09.7 348.00
Nikol ZounkováNikol Zounková 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 09.7 348.00
Lenka LáníkováLenka Láníková 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 09.7 348.00
14 Eva ŠidelářováEva Šidelářová 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 09.7 348.00
Anna StřílkováAnna Střílková 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 09.8 328.00
15 Eliška JizbováEliška Jizbová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 09.8 328.00
Aneta KoubkováAneta Koubková 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 09.9 308.00
Eliška BečkováEliška Bečková 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 09.9 308.00
16 Zdeňka HaškováZdeňka Hašková 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 09.9 308.00
17 Klára SušánkováKlára Sušánková 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 10.2 252.00
18 Adéla StopkováAdéla Stopková 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 10.7 170.00
Celkem 37 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SudkováEliška Sudková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 2:39.7 576.00
2 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 2:42.7 542.00
3 Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 2:49.1 473.00
4 Adéla KašparováAdéla Kašparová 03 sunnycanadiansunnycanadian 2:51.2 451.00
5 Nikola VaňkováNikola Vaňková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 2:52.7 436.00
6 Barbora BurianováBarbora Burianová 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 2:54.0 423.00
7 Aneta JandováAneta Jandová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 2:56.8 395.00
8 Eliška MatasováEliška Matasová 03 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 2:57.6 388.00
9 Alena KabátováAlena Kabátová 02 sunnycanadiansunnycanadian 2:59.8 367.00
10 Adéla AngerováAdéla Angerová 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 3:00.7 359.00
11 Andrea StopkováAndrea Stopková 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 3:01.1 355.00
12 Aneta KoubkováAneta Koubková 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 3:01.2 354.00
13 Markéta FořtováMarkéta Fořtová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 3:01.5 351.00
14 Vanessa ZnamenáčkováVanessa Znamenáčková 03 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 3:03.0 338.00
15 Klára NeveršilováKlára Neveršilová 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 3:03.6 332.00
16 Barbora LužnáBarbora Lužná 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 3:07.7 297.00
17 Karolína LovětínskáKarolína Lovětínská 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 3:08.0 294.00
18 Eliška JizbováEliška Jizbová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 3:09.8 279.00
19 Zdeňka HaškováZdeňka Hašková 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 3:11.0 270.00
20 Šárka ŠporováŠárka Šporová 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 3:12.8 255.00
21 Marcela MelicharováMarcela Melicharová 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 3:17.5 220.00
22 Nikola BažantováNikola Bažantová 03 ZŠ DavleZŠ Davle 3:19.3 207.00
23 Lucka ZemanováLucka Zemanová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 3:19.9 202.00
24 Barbora PaletářováBarbora Paletářová 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 3:22.0 188.00
25 Johanka BehenskáJohanka Behenská 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 3:22.8 182.00
26 Veronika SochrováVeronika Sochrová 03 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 3:24.0 174.00
27 Eva Petra ŠkábováEva Petra Škábová 02 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 3:25.1 167.00
28 Natálie ŘezáčováNatálie Řezáčová 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 3:26.9 156.00
29 Tereza SuskiTereza Suski 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 3:31.4 129.00
30 Denisa StodolováDenisa Stodolová 03 ZŠ DavleZŠ Davle 3:40.2 83.00
31 Martina KozlováMartina Kozlová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 3:44.0 66.00
32 Julie StřílkováJulie Střílková 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 3:45.4 61.00
33 Vanda ObermajerováVanda Obermajerová 01 ZŠ DavleZŠ Davle 3:56.7 23.00
34 Klára SušánkováKlára Sušánková 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 3:59.9 16.00
Celkem 34 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub BrabecJakub Brabec 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 4:49.7 620.00
2 Miilan BubákMiilan Bubák 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 4:50.5 616.00
3 Marek RybenskýMarek Rybenský 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 4:57.7 573.00
4 Tomáš VotavaTomáš Votava 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 5:01.4 552.00
5 Matyáš MartinovičMatyáš Martinovič 02 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 5:04.6 534.00
6 Daniel HovorkaDaniel Hovorka 01 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 5:04.9 532.00
7 Teodor SticzayTeodor Sticzay 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 5:06.6 522.00
8 Aleš KotrčAleš Kotrč 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 5:06.7 522.00
9 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 5:10.9 499.00
10 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 5:13.6 484.00
11 Patrik HužvárPatrik Hužvár 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 5:16.6 468.00
12 Jakub SoučekJakub Souček 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 5:17.5 463.00
13 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 5:20.1 450.00
14 David NovotnýDavid Novotný 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5:21.1 444.00
15 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 02 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:22.9 435.00
16 Martin ŠilhánekMartin Šilhánek 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 5:25.1 424.00
17 Martin ČihákMartin Čihák 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 5:28.7 406.00
18 Vojtěch GhymešiVojtěch Ghymeši 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 5:28.9 405.00
19 Václav VelebnýVáclav Velebný 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:35.4 373.00
20 Ondřej SvitákOndřej Sviták 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 5:40.4 350.00
21 Jan ŠvábJan Šváb 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 5:43.6 335.00
22 Adam FišerAdam Fišer 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:44.2 332.00
23 Jiří HlásekJiří Hlásek 01 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 5:47.7 316.00
24 Ondřej MarholdOndřej Marhold 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 5:48.1 315.00
25 Daniel BringlerDaniel Bringler 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 5:48.3 314.00
26 Tadeáš RichterTadeáš Richter 01 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 5:50.5 304.00
27 Jan MrázJan Mráz 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 5:55.1 284.00
28 Jan VitošekJan Vitošek 03 sunnycanadiansunnycanadian 6:05.4 242.00
29 Adam MaxaAdam Maxa 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 6:06.5 238.00
Celkem 29 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Souček, Král, Vyskočil, Šimonovský Souček, Král, Vyskočil, Šimonovský 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 30.2 562.00
2 Vošahlík, Rais, Kejha, Vaněk Vošahlík, Rais, Kejha, Vaněk 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 30.7 526.00
3 Borovka, Meszáros, Kliment, Martinovič Borovka, Meszáros, Kliment, Martinovič 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 30.9 511.00
4 Stuchlík, Kšír, Bubeník, Příhoda, Fišer, Vondra, Vojáček, Cihelka Stuchlík, Kšír, Bubeník, Příhoda, Fišer, Vondra, Vojáček, Cihelka 01 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 31.6 463.00
5 Ghymeši, Dundych, Šturc, Uher Ghymeši, Dundych, Šturc, Uher 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 31.7 456.00
6 Tuček, Hrdlička, Tomek, Veselý Tuček, Hrdlička, Tomek, Veselý 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 31.9 443.00
7 Beňačka, Višvarda, Vitošek, Wooller Beňačka, Višvarda, Vitošek, Wooller 02 sunnycanadiansunnycanadian 32.4 410.00
8 Šimon, Tobiáš, Tobiáš, Novotný Šimon, Tobiáš, Tobiáš, Novotný 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 32.5 404.00
9 Davídek, Marhold, Pěchota, Šilhánek Davídek, Marhold, Pěchota, Šilhánek 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 32.9 379.00
Rudná Rudná 28 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 33.2 360.00
10 Ulman, Mráz, Hašler, Pašek Ulman, Mráz, Hašler, Pašek 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 33.2 360.00
11 Brabec, Sticzay, Fiurášek, Koníček Brabec, Sticzay, Fiurášek, Koníček 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 33.3 354.00
12 Sviták, Partaj, Pospíšil, Huml Sviták, Partaj, Pospíšil, Huml 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 33.4 348.00
13 Pešl, Bringler, Homola, Kupka Pešl, Bringler, Homola, Kupka 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 33.6 337.00
14 Votava, Hužvár, Koutecký, Dundych Votava, Hužvár, Koutecký, Dundych 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 34.3 297.00
15 Hovorka, Chaloupka, Mihaliček, Hlásek Hovorka, Chaloupka, Mihaliček, Hlásek 01 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 35.6 229.00
16 Hradištko 2 Hradištko 2 45 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 38.0 124.00
17 Hradištko Hradištko 85 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 38.7 99.00
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kastnerová, Koukalová, Zemanová, Krsová Kastnerová, Koukalová, Zemanová, Krsová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 35.0 516.00
Canadian dívky Canadian dívky 03 sunnycanadiansunnycanadian 35.2 504.00
2 Fleková, Smržová, Simonová, Luňáková Fleková, Smržová, Simonová, Luňáková 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 35.2 504.00
3 Šporová, Behenská, Loja, Lovětínská Šporová, Behenská, Loja, Lovětínská 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 35.4 492.00
4 Krupková, Ejsmanová, Moravcová, Sudková Krupková, Ejsmanová, Moravcová, Sudková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 35.5 486.00
5 Řezáčová, Dvořáková, Koubková, Sochrová Řezáčová, Dvořáková, Koubková, Sochrová 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 36.1 450.00
6 Pálová, Kubrichtová, Kumžáková, Škábová Pálová, Kubrichtová, Kumžáková, Škábová 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 36.3 438.00
7 Zemanová, Hajduchová, Jandová, Znamenáčková Zemanová, Hajduchová, Jandová, Znamenáčková 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 37.0 398.00
8 Fořtová, Vaňková, Kecová, Fialová Fořtová, Vaňková, Kecová, Fialová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 37.2 387.00
9 Bečková, Zounková, Jizbová, Šilhánková Bečková, Zounková, Jizbová, Šilhánková 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 37.9 350.00
Matasová, Pokorná, Stopková, Szmeková Matasová, Pokorná, Stopková, Szmeková 03 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 38.1 339.00
10 Lencová, Střílková, Neveršilová, Střílková Lencová, Střílková, Neveršilová, Střílková 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 38.1 339.00
11 Hašková, Sivoková Hašková, Sivoková 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 38.2 334.00
12 Vítovská, Hudečková, Andresová, Rishko Vítovská, Hudečková, Andresová, Rishko 02 ZŠ DavleZŠ Davle 38.4 324.00
13 Vltavská, Bažantová, Kadeřábková, Obermajerová Vltavská, Bažantová, Kadeřábková, Obermajerová 02 ZŠ DavleZŠ Davle 38.8 304.00
Mehič, Merxbauerová, Kverková, Kadečková Mehič, Merxbauerová, Kverková, Kadečková 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 39.3 280.00
14 Hradištko dívky Hradištko dívky 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 39.3 280.00
15 Hradištko dívky 2 Hradištko dívky 2 01 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 43.2 123.00
Křenová, Mutombo, Lužná, Pěnkavová Křenová, Mutombo, Lužná, Pěnkavová 03 ZŠ RudnáZŠ Rudná DQ 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
03 1.70 544.00
2 Michael MeszárosMichael Meszáros
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
01 1.66 512.00
Marek TobiášMarek Tobiáš
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
02 1.58 449.00
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
01 1.58 449.00
Filip UlmanFilip Ulman
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
03 1.50 389.00
Jan VondraJan Vondra
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
02 1.50 389.00
4 Patrik DundychPatrik Dundych
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
01 1.50 389.00
5 Pavel MarceluchPavel Marceluch
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
02 1.42 331.00
Daniel ŘehákDaniel Řehák
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 1.38 303.00
Jan NágrJan Nágr
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
01 1.38 303.00
Vojtěch GhymešiVojtěch Ghymeši
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
02 1.38 303.00
Daniel HovorkaDaniel Hovorka
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
01 1.38 303.00
Petr PospíšilPetr Pospíšil
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
03 1.38 303.00
Filip SedláčekFilip Sedláček
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
02 1.38 303.00
Marek VojáčekMarek Vojáček
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 1.38 303.00
6 Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 1.38 303.00
Martin HavlíčekMartin Havlíček
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
02 1.34 276.00
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 1.34 276.00
Maxmilián HašlerMaxmilián Hašler
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 1.34 276.00
David NovotnýDavid Novotný
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
01 1.34 276.00
Tomáš PartajTomáš Partaj
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 1.34 276.00
Miroslav KoníčekMiroslav Koníček
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 1.34 276.00
Dominik ŠturcDominik Šturc
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
01 1.34 276.00
Richard MinaříkRichard Minařík
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 1.34 276.00
7 Dominik HájekDominik Hájek
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 1.34 276.00
8 Martin ŠilhánekMartin Šilhánek
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 1.26 225.00
Filip DvořákFilip Dvořák
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
04 DNF 0.00
Jan TichýJan Tichý
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 DNF 0.00
Tomáš WoollerTomáš Wooller
sunnycanadiansunnycanadian
02 DNF 0.00
Celkem 29 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška SudkováEliška Sudková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 1.42 534.00
2 Nikola LynchNikola Lynch
sunnycanadiansunnycanadian
03 1.38 491.00
Sandra LuňákováSandra Luňáková
ZŠ RudnáZŠ Rudná
01 1.34 449.00
3 Adéla ŠveňkováAdéla Šveňková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
03 1.34 449.00
Anna ŠilhánkováAnna Šilhánková
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 1.30 409.00
Nikol ZounkováNikol Zounková
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
02 1.30 409.00
Zuzana WolfováZuzana Wolfová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 1.30 409.00
Adéla KecováAdéla Kecová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 1.30 409.00
4 Karolína KadečkováKarolína Kadečková
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
03 1.30 409.00
Tereza FlekováTereza Fleková
ZŠ RudnáZŠ Rudná
02 1.26 369.00
Karin LojaKarin Loja
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
03 1.26 369.00
Jessica KastnerováJessica Kastnerová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 1.26 369.00
5 Nikola BárováNikola Bárová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 1.26 369.00
Klára NeveršilováKlára Neveršilová
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 1.22 331.00
Anna StřílkováAnna Střílková
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 1.22 331.00
Eliška MatasováEliška Matasová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
03 1.22 331.00
Adéla KadaňováAdéla Kadaňová
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
02 1.22 331.00
Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
01 1.22 331.00
Eliška SimonováEliška Simonová
ZŠ RudnáZŠ Rudná
02 1.22 331.00
Barbora BurianováBarbora Burianová
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
02 1.22 331.00
Julie KverkováJulie Kverková
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 1.22 331.00
6 Marcela MelicharováMarcela Melicharová
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
02 1.22 331.00
Alexandra DukartAlexandra Dukart
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
02 1.18 293.00
7 Tereza PodlešákováTereza Podlešáková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
02 1.18 293.00
Veronika NovotnáVeronika Novotná
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
03 1.14 257.00
Kateřina LeinerováKateřina Leinerová
sunnycanadiansunnycanadian
02 1.14 257.00
8 Andrea FecsuAndrea Fecsu
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
02 1.14 257.00
Natalie AndresováNatalie Andresová
ZŠ DavleZŠ Davle
02 1.10 222.00
Eliška BečkováEliška Bečková
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
03 1.10 222.00
Denisa StodolováDenisa Stodolová
ZŠ DavleZŠ Davle
03 1.10 222.00
9 Nikola BažantováNikola Bažantová
ZŠ DavleZŠ Davle
03 1.10 222.00
Ester VítovskáEster Vítovská
ZŠ DavleZŠ Davle
02 DNF 0.00
Lucka ZemanováLucka Zemanová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
03 DNF 0.00
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon FiurášekŠimon Fiurášek
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 4.92 0.0 367.00
2 Jan CihelkaJan Cihelka
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
02 4.86 0.0 356.00
3 Benjamin RaisBenjamin Rais
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
03 4.85 0.0 354.00
4 Lukáš KejhaLukáš Kejha
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 4.80 0.0 345.00
5 Filip KouteckýFilip Koutecký
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
02 4.78 0.0 341.00
Ondřej KnapOndřej Knap
sunnycanadiansunnycanadian
01 4.68 0.0 323.00
6 Matyáš DavídekMatyáš Davídek
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 4.68 0.0 323.00
7 Milan PašekMilan Pašek
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
03 4.60 0.0 308.00
8 David KnoppDavid Knopp
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
01 4.58 0.0 304.00
9 Filip KrálFilip Král
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 4.57 0.0 303.00
10 David PěchotaDavid Pěchota
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
02 4.56 0.0 301.00
11 Jan VondraJan Vondra
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
02 4.54 0.0 297.00
12 Matyáš KarasMatyáš Karas
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 4.44 0.0 280.00
Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 4.40 0.0 273.00
13 František HomolaFrantišek Homola
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 4.40 0.0 273.00
14 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 4.37 0.0 267.00
Matyáš MartinovičMatyáš Martinovič
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
02 4.36 0.0 266.00
15 Adam RubešAdam Rubeš
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 4.36 0.0 266.00
16 Vágner ŠimonVágner Šimon
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
02 4.34 0.0 262.00
17 Tomáš DundychTomáš Dundych
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
01 4.29 0.0 254.00
18 Ondřej KupkaOndřej Kupka
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 4.27 0.0 250.00
19 Marek VojáčekMarek Vojáček
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 4.25 0.0 247.00
20 Maxmilián HašlerMaxmilián Hašler
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 4.22 0.0 242.00
21 Vitalyi DyachukVitalyi Dyachuk
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 4.17 0.0 234.00
22 Ondřej ŠindelářOndřej Šindelář
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
01 4.16 0.0 232.00
23 Marek HumlMarek Huml
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 4.15 0.0 230.00
24 Jiří HlásekJiří Hlásek
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
01 4.11 0.0 224.00
25 Martin UherMartin Uher
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
02 3.94 0.0 196.00
26 Michal BeňačkaMichal Beňačka
sunnycanadiansunnycanadian
02 3.93 0.0 195.00
27 Tomáš CharvátTomáš Charvát
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
04 3.72 0.0 162.00
28 Tadeáš RichterTadeáš Richter
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
01 3.69 0.0 158.00
29 Adam MaxaAdam Maxa
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
04 3.61 0.0 146.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela MerxbauerováNela Merxbauerová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 4.47 0.0 421.00
2 Nikola VaňkováNikola Vaňková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 4.41 0.0 406.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
03 4.28 0.0 374.00
4 Sandra LuňákováSandra Luňáková
ZŠ RudnáZŠ Rudná
01 4.05 0.0 319.00
5 Barbora LužnáBarbora Lužná
ZŠ RudnáZŠ Rudná
02 4.01 0.0 310.00
6 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 3.94 0.0 294.00
7 Eliška HajduchováEliška Hajduchová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 3.91 0.0 287.00
8 Adéla KašparováAdéla Kašparová
sunnycanadiansunnycanadian
03 3.90 0.0 285.00
9 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
02 3.89 0.0 283.00
10 Anna ŠilhánkováAnna Šilhánková
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 3.80 0.0 263.00
11 Jessica KastnerováJessica Kastnerová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 3.78 0.0 259.00
12 Tereza PodlešákováTereza Podlešáková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
02 3.76 0.0 254.00
13 Dominika PálováDominika Pálová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
01 3.73 0.0 248.00
14 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
03 3.72 0.0 246.00
15 Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 3.69 0.0 239.00
16 Bára HanušováBára Hanušová
sunnycanadiansunnycanadian
03 3.67 0.0 235.00
17 Žaneta HudečkováŽaneta Hudečková
ZŠ DavleZŠ Davle
02 3.64 0.0 229.00
18 Barbora PodrazilováBarbora Podrazilová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
01 3.63 0.0 227.00
19 Eliška PšeničkováEliška Pšeničková
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 3.62 0.0 225.00
20 Barbora PaletářováBarbora Paletářová
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 3.58 0.0 216.00
21 Lenka LáníkováLenka Láníková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 3.57 0.0 214.00
22 Veronika SochrováVeronika Sochrová
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
03 3.56 0.0 212.00
23 Markéta VltavskáMarkéta Vltavská
ZŠ DavleZŠ Davle
02 3.52 0.0 204.00
Adéla SivokováAdéla Sivoková
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 3.50 0.0 200.00
24 Veronika NovotnáVeronika Novotná
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
03 3.50 0.0 200.00
Valentýna TyllováValentýna Tyllová
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 3.48 0.0 196.00
25 Julie StřílkováJulie Střílková
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 3.48 0.0 196.00
26 Amálie SzmekováAmálie Szmeková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
03 3.47 0.0 194.00
27 Lucie KřenováLucie Křenová
ZŠ RudnáZŠ Rudná
03 3.42 0.0 184.00
28 Šárka JanšováŠárka Janšová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 3.40 0.0 180.00
29 Sofie RitzováSofie Ritzová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
03 3.39 0.0 178.00
30 Eva ŠidelářováEva Šidelářová
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
04 3.36 0.0 172.00
31 Martina KozlováMartina Kozlová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 3.23 0.0 148.00
32 Vita RishkoVita Rishko
ZŠ DavleZŠ Davle
03 2.65 0.0 53.00
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DyrynkováSára Dyrynková
ZŠ RudnáZŠ Rudná
01 10.00 0.0 529.00
2 Nikola LynchNikola Lynch
sunnycanadiansunnycanadian
03 09.01 0.0 465.00
3 Anna ŠmejkalováAnna Šmejkalová
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
02 08.98 0.0 463.00
4 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková
ZŠ RudnáZŠ Rudná
03 08.95 0.0 461.00
5 Sára BraunováSára Braunová
ZŠ RudnáZŠ Rudná
03 08.55 0.0 435.00
6 Adéla KrsováAdéla Krsová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 08.50 0.0 432.00
7 Tereza KrupkováTereza Krupková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 08.48 0.0 430.00
8 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
01 08.16 0.0 410.00
9 Vanda ObermajerováVanda Obermajerová
ZŠ DavleZŠ Davle
01 08.06 0.0 403.00
10 Doubravka BíláDoubravka Bílá
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 07.93 0.0 395.00
11 Alma MehičAlma Mehič
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 07.81 0.0 387.00
12 Kristýna BradáčováKristýna Bradáčová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 07.63 0.0 375.00
13 Veronika RazákováVeronika Razáková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
01 07.48 0.0 366.00
14 Ivona KamenskáIvona Kamenská
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 07.46 0.0 365.00
15 Bára HanušováBára Hanušová
sunnycanadiansunnycanadian
03 07.36 0.0 358.00
16 Kristýna RepčíkováKristýna Repčíková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 07.27 0.0 352.00
17 Tereza FialováTereza Fialová
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 07.14 0.0 344.00
18 Lucie VávrováLucie Vávrová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
03 06.94 0.0 331.00
19 Natálie BradáčováNatálie Bradáčová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 06.92 0.0 330.00
20 Karolína ZáhorskáKarolína Záhorská
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 06.82 0.0 324.00
21 Patricie LencováPatricie Lencová
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
03 06.71 0.0 316.00
22 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
01 06.60 0.0 309.00
23 Eliška DolejšíEliška Dolejší
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 06.55 0.0 306.00
24 Kateřina BartákováKateřina Bartáková
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 06.03 0.0 273.00
25 Šárka ŠporováŠárka Šporová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 06.00 0.0 271.00
26 Barbora PodrazilováBarbora Podrazilová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
01 05.90 0.0 265.00
27 Žaneta HudečkováŽaneta Hudečková
ZŠ DavleZŠ Davle
02 05.75 0.0 255.00
28 Vita RishkoVita Rishko
ZŠ DavleZŠ Davle
03 05.10 0.0 215.00
29 Kateřina JenčováKateřina Jenčová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
03 05.02 0.0 210.00
30 Adéla KadaňováAdéla Kadaňová
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
02 04.71 0.0 190.00
31 Eva Petra ŠkábováEva Petra Škábová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
02 03.78 0.0 133.00
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oskar StuchlíkOskar Stuchlík
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
01 12.30 0.0 625.00
2 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
01 11.97 0.0 605.00
3 Marek HumlMarek Huml
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 11.16 0.0 556.00
4 Michal MihaličekMichal Mihaliček
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 10.81 0.0 534.00
5 Daniel ŘehákDaniel Řehák
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
02 10.68 0.0 527.00
6 Daniel BrožDaniel Brož
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
01 10.66 0.0 525.00
7 Aristotelis IgnatidisAristotelis Ignatidis
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 10.42 0.0 511.00
8 Ondřej KupkaOndřej Kupka
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 10.27 0.0 502.00
9 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
02 09.98 0.0 484.00
10 Tomáš DundychTomáš Dundych
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
01 09.88 0.0 478.00
11 Matěj KrausMatěj Kraus
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
02 09.70 0.0 468.00
12 Jan HornofJan Hornof
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
01 09.68 0.0 466.00
13 Ondřej ŠindelářOndřej Šindelář
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
01 09.39 0.0 449.00
14 Dominik HájekDominik Hájek
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
02 09.32 0.0 445.00
15 Šimon FiurášekŠimon Fiurášek
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 09.26 0.0 441.00
16 Matěj VišvardaMatěj Višvarda
sunnycanadiansunnycanadian
02 09.22 0.0 439.00
Adam RubešAdam Rubeš
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
01 09.20 0.0 438.00
Dominik ŠturcDominik Šturc
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
01 09.20 0.0 438.00
17 Miilan BubákMiilan Bubák
ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice
02 09.20 0.0 438.00
18 Martin UherMartin Uher
ZŠ HostiviceZŠ Hostivice
02 09.17 0.0 436.00
19 Vágner ŠimonVágner Šimon
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
02 09.10 0.0 432.00
20 Vojtěch ChaloupkaVojtěch Chaloupka
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
02 09.06 0.0 429.00
21 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
01 08.93 0.0 422.00
22 Josef SoučekJosef Souček
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
01 08.72 0.0 409.00
23 Tomáš PartajTomáš Partaj
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
02 08.62 0.0 403.00
24 Michal BeňačkaMichal Beňačka
sunnycanadiansunnycanadian
02 08.32 0.0 385.00
25 Richard MinaříkRichard Minařík
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 06.91 0.0 302.00
26 Filip HavlíkFilip Havlík
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 06.44 0.0 274.00
27 Evža PomahačEvža Pomahač
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko
03 06.10 0.0 255.00
Sebastian ŠmídSebastian Šmíd
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 00.00 0.0 0.00
Alexandr IlnickijAlexandr Ilnickij
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
01 00.00 0.0 0.00
Ondřej KnapOndřej Knap
sunnycanadiansunnycanadian
01 00.00 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Patrik HužvárPatrik Hužvár 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 1075
David KnoppDavid Knopp 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0304
Marek TobiášMarek Tobiáš 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0969
Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 1032
Jan MrázJan Mráz 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0000
Milan PašekMilan Pašek 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0773
Filip UlmanFilip Ulman 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 1241
David PešlDavid Pešl 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0337
Daniel BringlerDaniel Bringler 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0779
František HomolaFrantišek Homola 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0637
Filip VošahlíkFilip Vošahlík 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0526
Benjamin RaisBenjamin Rais 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0931
Lukáš KejhaLukáš Kejha 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0577
Filip KrálFilip Král 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0303
Tomáš VotavaTomáš Votava 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 1159
David ŠťastnýDavid Šťastný 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0607
David PěchotaDavid Pěchota 02 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0301
Matyáš DavídekMatyáš Davídek 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 1279
Ondřej MarholdOndřej Marhold 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0754
Mathias KlimentMathias Kliment 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0000
Michael MeszárosMichael Meszáros 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0977
Martin BorovkaMartin Borovka 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0976
Ondřej TomekOndřej Tomek 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 1032
Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0814
Roman TučekRoman Tuček 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0443
Matěj VišvardaMatěj Višvarda 02 sunnycanadiansunnycanadian 1046
Jan VitošekJan Vitošek 03 sunnycanadiansunnycanadian 0475
Tomáš BubeníkTomáš Bubeník 02 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0520
Jan KšírJan Kšír 01 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
Jakub SoučekJakub Souček 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 1662
Filip KouteckýFilip Koutecký 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0341
Jan VondraJan Vondra 02 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0686
Vágner ŠimonVágner Šimon 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 1098
Maxmilián HašlerMaxmilián Hašler 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0242
Jiří HlásekJiří Hlásek 01 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0316
Adam RubešAdam Rubeš 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0704
Ondřej KupkaOndřej Kupka 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0502
Šimon FiurášekŠimon Fiurášek 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0808
Tadeáš RichterTadeáš Richter 01 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0772
Tomáš DundychTomáš Dundych 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0732
Matyáš MartinovičMatyáš Martinovič 02 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0800
Matyáš KarasMatyáš Karas 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0280
Lukáš VeselýLukáš Veselý 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0267
Marek HumlMarek Huml 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0556
Ondřej KnapOndřej Knap 01 sunnycanadiansunnycanadian 0323
Michal BeňačkaMichal Beňačka 02 sunnycanadiansunnycanadian 0990
Jan CihelkaJan Cihelka 02 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0356
Marek VojáčekMarek Vojáček 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
Ondřej ŠindelářOndřej Šindelář 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0681
Martin UherMartin Uher 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0000
David NovotnýDavid Novotný 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0444
Ondřej SvitákOndřej Sviták 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
Tomáš PartajTomáš Partaj 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
Petr PospíšilPetr Pospíšil 03 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0303
Jakub BrabecJakub Brabec 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0620
Teodor SticzayTeodor Sticzay 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0522
Miroslav KoníčekMiroslav Koníček 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
Matěj VaněkMatěj Vaněk 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0544
Vojtěch GhymešiVojtěch Ghymeši 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0759
Patrik DundychPatrik Dundych 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0389
Dominik ŠturcDominik Šturc 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0438
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 01 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 1054
Dominik HájekDominik Hájek 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0721
Daniel HovorkaDaniel Hovorka 01 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0835
Vojtěch ChaloupkaVojtěch Chaloupka 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0429
Michal MihaličekMichal Mihaliček 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0534
Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 02 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0435
Adam FišerAdam Fišer 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
Václav VelebnýVáclav Velebný 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0373
Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 sunnycanadiansunnycanadian 0000
Martin ŠilhánekMartin Šilhánek 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0649
Martin ČihákMartin Čihák 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
Marek RybenskýMarek Rybenský 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0573
Filip SedláčekFilip Sedláček 02 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0303
Filip MatoušekFilip Matoušek 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0303
Pavel MarceluchPavel Marceluch 02 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0331
Daniel ŘehákDaniel Řehák 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0830
Martin HavlíčekMartin Havlíček 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0276
Václav PodzemskýVáclav Podzemský 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0276
Jan NágrJan Nágr 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0303
Aristotelis IgnatidisAristotelis Ignatidis 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0511
Sebastian ŠmídSebastian Šmíd 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
Jan HornofJan Hornof 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0466
Josef SoučekJosef Souček 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0409
Daniel BrožDaniel Brož 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0525
Matěj KrausMatěj Kraus 02 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0468
Lukáš MacháčekLukáš Macháček 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
Vitalyi DyachukVitalyi Dyachuk 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0234
Jan TichýJan Tichý 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0274
Adam MaxaAdam Maxa 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
Jonáš JanoušekJonáš Janoušek 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0253
Alexandr IlnickijAlexandr Ilnickij 01 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0162
Filip HavlíkFilip Havlík 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0274
Evža PomahačEvža Pomahač 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
Richard MinaříkRichard Minařík 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0578
Štafeta RudnáŠtafeta Rudná 28 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
ZŠ Hradištko 2ZŠ Hradištko 2 45 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0124
ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 85 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
Aleš KotrčAleš Kotrč 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0522
Jan ŠvábJan Šváb 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0335
Filip DvořákFilip Dvořák 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
Miilan BubákMiilan Bubák 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0616
Oskar StuchlíkOskar Stuchlík 01 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1608
Celkem 105 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Nikola BárováNikola Bárová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0369
Lucka ZemanováLucka Zemanová 03 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
Jessica KastnerováJessica Kastnerová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 1144
Nikol ZounkováNikol Zounková 02 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0409
Anna ŠilhánkováAnna Šilhánková 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0672
Eliška BečkováEliška Bečková 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0350
Alexandra DukartAlexandra Dukart 02 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0293
Zuzana WolfováZuzana Wolfová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0409
Adéla KecováAdéla Kecová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
Eliška SudkováEliška Sudková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 1110
Kateřina LeinerováKateřina Leinerová 02 sunnycanadiansunnycanadian 0257
Ester VítovskáEster Vítovská 02 ZŠ DavleZŠ Davle 0324
Nikola BažantováNikola Bažantová 03 ZŠ DavleZŠ Davle 0429
Bára HanušováBára Hanušová 03 sunnycanadiansunnycanadian 0593
Vanda ObermajerováVanda Obermajerová 01 ZŠ DavleZŠ Davle 0403
Sára DyrynkováSára Dyrynková 01 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0529
Sára BraunováSára Braunová 03 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0000
Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 03 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0461
Lucie VávrováLucie Vávrová 03 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0331
Barbora PodrazilováBarbora Podrazilová 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0227
Veronika RazákováVeronika Razáková 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0366
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 01 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0801
Patricie LencováPatricie Lencová 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 1090
Doubravka BíláDoubravka Bílá 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0395
Anna ŠmejkalováAnna Šmejkalová 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0463
Vita RishkoVita Rishko 03 ZŠ DavleZŠ Davle 0000
Ivona KamenskáIvona Kamenská 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0365
Alma MehičAlma Mehič 01 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0387
Karolína ZáhorskáKarolína Záhorská 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0324
Adéla KrsováAdéla Krsová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0432
Kateřina JenčováKateřina Jenčová 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0000
Natálie BradáčováNatálie Bradáčová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0330
Kristýna BradáčováKristýna Bradáčová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0375
Eva Petra ŠkábováEva Petra Škábová 02 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0300
Alžběta KumžákováAlžběta Kumžáková 03 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0000
Tereza FialováTereza Fialová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
Kristýna RepčíkováKristýna Repčíková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0352
Tereza KrupkováTereza Krupková 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0916
Šárka ŠporováŠárka Šporová 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0747
Žaneta HudečkováŽaneta Hudečková 02 ZŠ DavleZŠ Davle 0484
Alena KabátováAlena Kabátová 02 sunnycanadiansunnycanadian 0849
Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 1029
Lucie KřenováLucie Křenová 03 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0000
Émilie MutomboÉmilie Mutombo 03 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0635
Aneta KoubkováAneta Koubková 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0354
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 1121
Natálie ŘezáčováNatálie Řezáčová 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 1032
Adéla StopkováAdéla Stopková 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
Amálie SzmekováAmálie Szmeková 03 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0607
Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 1232
Adéla SivokováAdéla Sivoková 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0548
Markéta VltavskáMarkéta Vltavská 02 ZŠ DavleZŠ Davle 0617
Zdeňka HaškováZdeňka Hašková 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0604
Lucka ZemanováLucka Zemanová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0506
Eliška HajduchováEliška Hajduchová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0287
Vanessa ZnamenáčkováVanessa Znamenáčková 03 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0869
Eliška JizbováEliška Jizbová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0607
Nikol ZounkováNikol Zounková 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0348
Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0945
Dominika PálováDominika Pálová 01 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 1121
Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0876
Tereza EjsmanováTereza Ejsmanová 01 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0413
Adéla KašparováAdéla Kašparová 03 sunnycanadiansunnycanadian 0736
Nela MerxbauerováNela Merxbauerová 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 1139
Ulrika KadeřábkováUlrika Kadeřábková 02 ZŠ DavleZŠ Davle 0391
Markéta FořtováMarkéta Fořtová 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
Nikola VaňkováNikola Vaňková 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0842
Martina KozlováMartina Kozlová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0066
Aneta JandováAneta Jandová 02 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0395
Johanka BehenskáJohanka Behenská 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
Karolína LovětínskáKarolína Lovětínská 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0294
Valentýna TyllováValentýna Tyllová 01 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0609
Julie StřílkováJulie Střílková 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0000
Barbora PaletářováBarbora Paletářová 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0404
Andrea StopkováAndrea Stopková 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
Veronika SochrováVeronika Sochrová 03 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0386
Barbora LužnáBarbora Lužná 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0310
Adéla AngerováAdéla Angerová 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0359
Šárka JanšováŠárka Janšová 01 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0180
Eliška KoukalováEliška Koukalová 03 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
Eliška PšeničkováEliška Pšeničková 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0225
Barbora SmržováBarbora Smržová 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0000
Sofie RitzováSofie Ritzová 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
Lenka LáníkováLenka Láníková 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0562
Klára SušánkováKlára Sušánková 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
Eva ŠidelářováEva Šidelářová 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0348
Tereza PodlešákováTereza Podlešáková 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0547
Katka LeinerováKatka Leinerová 02 sunnycanadiansunnycanadian 0482
Eliška DolejšíEliška Dolejší 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0306
Kateřina BartákováKateřina Bartáková 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0273
Marcela MelicharováMarcela Melicharová 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0551
Tereza SuskiTereza Suski 04 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0129
ZŠ Hradištko dívkyZŠ Hradištko dívky 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0280
ZŠ Hradištko dívky 2ZŠ Hradištko dívky 2 01 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 0000
Sunny Canadian dívkySunny Canadian dívky 03 sunnycanadiansunnycanadian 0504
Denisa StodolováDenisa Stodolová 03 ZŠ DavleZŠ Davle 0083
Nikola LynchNikola Lynch 03 sunnycanadiansunnycanadian 0956
Natalie AndresováNatalie Andresová 02 ZŠ DavleZŠ Davle 0222
Sandra LuňákováSandra Luňáková 01 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0768
Tereza FlekováTereza Fleková 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0873
Eliška SimonováEliška Simonová 02 ZŠ RudnáZŠ Rudná 0000
Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 01 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0640
Adéla KadaňováAdéla Kadaňová 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 0521
Andrea FecsuAndrea Fecsu 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
Adéla ŠveňkováAdéla Šveňková 03 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0449
Eliška MatasováEliška Matasová 03 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 1058
Veronika NovotnáVeronika Novotná 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0200
Klára NeveršilováKlára Neveršilová 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0663
Anna StřílkováAnna Střílková 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0331
Barbora BurianováBarbora Burianová 02 ZŠ ŠtěchoviceZŠ Štěchovice 0754
Karin LojaKarin Loja 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0369
Karolína KadečkováKarolína Kadečková 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0409
Julie KverkováJulie Kverková 02 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0531
Celkem 113 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Černošice{8} 5358
2 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 5119
3 ZŠ Hostivice{8} 4893
4 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 4792
5 ZŠ Roztoky{8} 4723
6 ZŠ Řevnice{8} 4464
7 ZŠ a MŠ Dolní Břežany{8} 4370
8 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 4307
9 ZŠ Štěchovice{8} 4127
10 ZŠ Průhonice{8} 3843
11 sunnycanadian{8} 2834
12 ZŠ Hradištko{8} 2756
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Rudná{8} 4964
2 ZŠ Řevnice{8} 4918
3 ZŠ Černošice{8} 4466
4 sunnycanadian{8} 4377
5 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 4326
6 ZŠ Roztoky{8} 4270
7 ZŠ Hostivice{8} 4054
8 ZŠ a MŠ Dolní Břežany{8} 3489
9 ZŠ Štěchovice{8} 3373
10 ZŠ Vrané nad Vltavou{8} 3337
11 ZŠ Hradištko{8} 2996
12 ZŠ Davle{8} 2953
13 ZŠ Průhonice{8} 2659
Celkem 13 závodníků