Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie IV

Kladno (2. 5. 2017)

skok vysoký - Žáci

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam CimrmanAdam Cimrman
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
02 1.70 544.00
2 Jiří PicaJiří Pica
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
01 1.66 512.00
3 Patrik BuňataPatrik Buňata
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 1.62 480.00
4 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.58 449.00
5= Adam ChocholaAdam Chochola
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.54 419.00
5= Vítek PospíšilVítek Pospíšil
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
01 1.54 419.00
6= Martin MusilMartin Musil
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
01 1.50 389.00
6= Adam KronusAdam Kronus
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
02 1.50 389.00
6= Filip HrickoFilip Hricko
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
02 1.50 389.00
6= David ŠmídDavid Šmíd
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
03 1.50 389.00
7= Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
03 1.46 360.00
7= Jozef WirthJozef Wirth
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
02 1.46 360.00
7= Šimon LungerŠimon Lunger
ZŠ PcheryZŠ Pchery
02 1.46 360.00
7= Jiří KlapalJiří Klapal
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 1.46 360.00
8= Tomáš BernatTomáš Bernat
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
01 1.38 303.00
8= Adam Jiří KrálAdam Jiří Král
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
02 1.38 303.00
8= Jan KšírJan Kšír
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
01 1.38 303.00
8= Matěj MezeraMatěj Mezera
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 1.38 303.00
9= Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
03 1.34 276.00
9= Karel ČervenkaKarel Červenka
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka...
02 1.34 276.00
10= Pavel BendaPavel Benda
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.30 250.00
10= Roman MakovýRoman Makový
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
02 1.30 250.00
10= Jiří BenechJiří Benech
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka...
02 1.30 250.00
10= Jakub RottnerJakub Rottner
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
03 1.30 250.00
Jaroslav StříbrnýJaroslav Stříbrný
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 0.00 0.00
Jakub TomešJakub Tomeš
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
02 0.00 0.00
Erik JančoErik Jančo
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
02 0.00 0.00
Andrej SnovakAndrej Snovak
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
02 0.00 0.00
Jan KoníčekJan Koníček
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
02 0.00 0.00
Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
ZŠ PcheryZŠ Pchery
01 0.00 0.00
Matyáš MoravecMatyáš Moravec
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
03 0.00 0.00
Josef StříbrnýJosef Stříbrný
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
01 0.00 0.00
Tomáš JiravaTomáš Jirava
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
01 0.00 0.00
Marek StřeskaMarek Střeska
ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad
01 DNS 0.00
Petr TajovskýPetr Tajovský
ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad
01 DNS 0.00
David LangDavid Lang
ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad
02 DNS 0.00
Richard HrubýRichard Hrubý
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 DNS 0.00
Celkem 37 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 1.52 644.00
2 Adéla BerkováAdéla Berková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.48 599.00
3 Adéla RabasováAdéla Rabasová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
02 1.48 599.00
4 Roza Emily BennettRoza Emily Bennett
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.44 555.00
5= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 1.40 512.00
5= Jesika Nicola HolasováJesika Nicola Holasová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
01 1.40 512.00
5= Aneta JonášováAneta Jonášová
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
02 1.40 512.00
6= Adéla SchächterováAdéla Schächterová
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
01 1.36 470.00
6= Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 1.36 470.00
6= Barbora KašparováBarbora Kašparová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 1.36 470.00
7= Eva KubešováEva Kubešová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 1.32 429.00
7= Karolína CharvátováKarolína Charvátová
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
02 1.32 429.00
8 Sára HelerováSára Helerová
ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská
01 1.28 389.00
9= Julie SkopováJulie Skopová
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
02 1.24 350.00
9= Magdalena PastrňákováMagdalena Pastrňáková
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
03 1.24 350.00
10= Tereza KachlířováTereza Kachlířová
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka...
02 1.20 312.00
10= Lucie SehnalováLucie Sehnalová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
02 1.20 312.00
Adéla NedvědováAdéla Nedvědová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
02 0.00 0.00
Kristýna RejnováKristýna Rejnová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
01 0.00 0.00
Aneta KozlíkováAneta Kozlíková
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka...
02 0.00 0.00
Eliška VaďurováEliška Vaďurová
ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka...
03 0.00 0.00
Barbora GelnarováBarbora Gelnarová
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
02 0.00 0.00
Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
01 0.00 0.00
Nikola HradeckáNikola Hradecká
ZŠ PcheryZŠ Pchery
01 0.00 0.00
Denisa KlainováDenisa Klainová
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
01 0.00 0.00
Sabina FrankováSabina Franková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
03 0.00 0.00
Jana JedličkováJana Jedličková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
01 0.00 0.00
Karolína PěšalováKarolína Pěšalová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 0.00 0.00
Tereza KloubkováTereza Kloubková
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
02 0.00 0.00
Veronika RejnováVeronika Rejnová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
02 0.00 0.00
Kateřina LapáčkováKateřina Lapáčková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
03 0.00 0.00
Alice SvrčkováAlice Svrčková
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
02 0.00 0.00
Celkem 32 závodníků