Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie IV

Kladno (2. 5. 2017)

4 x 60 m - Žáci

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Chochola, Reichl, Sojka, Sýkora Chochola, Reichl, Sojka, Sýkora 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 31.82 464.00
1= Čapek, Hromádka, Pospíšil, Slovák Čapek, Hromádka, Pospíšil, Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 30.86 531.00
1= Cimrman, Kročil, Roubíček, Vaněk Cimrman, Kročil, Roubíček, Vaněk 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 2 31.19 508.00
1= Černý, Kural, Romanec, Vu Viet Černý, Kural, Romanec, Vu Viet 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 4 30.66 546.00
2= Král, Štěpán, Všetečka Král, Štěpán, Všetečka 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 2 31.62 478.00
2= Hanuš, Jurgovski, Pica, Pospíšil Hanuš, Jurgovski, Pica, Pospíšil 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 1 31.19 508.00
2= Drunecký, Kníže, Kšír, Tyban Drunecký, Kníže, Kšír, Tyban 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 32.13 444.00
2= Benech, Červenka, Šverčič Benech, Červenka, Šverčič 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 1 31.98 454.00
3= Hájek, Kolářský, Kronus, Petráček Hájek, Kolářský, Kronus, Petráček 00 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 3 32.96 390.00
3= Adam, Hricko, Chaloupka, Valenta Adam, Hricko, Chaloupka, Valenta 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 2 32.90 394.00
3= Číla, Jančo, Kyliáš, Musil Číla, Jančo, Kyliáš, Musil 01 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 3 32.18 440.00
3= Balán, Frolík, Makový, Vojna Balán, Frolík, Makový, Vojna 01 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 2 32.66 409.00
4= Benda, Braun, Prokop, Šťastný Benda, Braun, Prokop, Šťastný 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 33.56 353.00
4= Buňata, Dáňa, Janda, Müller Buňata, Dáňa, Janda, Müller 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 33.76 341.00
4= Habrdla, Tomeš, Urban Habrdla, Tomeš, Urban 01 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 3 33.75 342.00
5= Koco, Rubáš, Rudovský, Trousil Koco, Rubáš, Rudovský, Trousil 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 33.99 328.00
5= Černý, Lunger, Růžek, Vait Černý, Lunger, Růžek, Vait 01 ZŠ PcheryZŠ Pchery 6 33.80 339.00
6= Mezera, Rottner, Stříbrný, Winter Mezera, Rottner, Stříbrný, Winter 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 34.85 280.00
6= Blecha, Jirava, Stříbrný, Veselý Blecha, Jirava, Stříbrný, Veselý 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 35.85 228.00
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Bennett, Quadrátová, Štulcová, Vrábelová Bennett, Quadrátová, Štulcová, Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 32.29 715.00
1= Bystřičanová, Hospodárová, Macková, Sedláčková Bystřičanová, Hospodárová, Macková, Sedláčková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 32.92 670.00
1= Hynková, Jonášová, Koubková, Nelibová Hynková, Jonášová, Koubková, Nelibová 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 1 33.00 664.00
2= Kamešová, Veselá, Vojáčková, Voštinková Kamešová, Veselá, Vojáčková, Voštinková 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 35.89 477.00
2= Berková, Stehlíková, Švarcová, Vlasáková Berková, Stehlíková, Švarcová, Vlasáková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 33.96 599.00
2= Alscherová, Kučerová, Rabasová, Trunečková Alscherová, Kučerová, Rabasová, Trunečková 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 6 34.02 595.00
3= Jarošová, Klainová, Marková, Svrčková Jarošová, Klainová, Marková, Svrčková 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 4 37.21 400.00
3= Čermáková, Kubešová, Pelová, Vidunová Čermáková, Kubešová, Pelová, Vidunová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 35.35 510.00
3= Nedvědová, Rejnová, Rejnová, Říčánková Nedvědová, Rejnová, Rejnová, Říčánková 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 2 35.44 504.00
4= Dvořáková, Paurová, Procházková, Schächterová Dvořáková, Paurová, Procházková, Schächterová 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 1 38.29 342.00
4= Alterová, Kindlová, Kozlíková, Zajícová Alterová, Kindlová, Kozlíková, Zajícová 01 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 4 37.69 374.00
4= Hrabáková, Kloubková, Švejcarová, Zbihlejová Hrabáková, Kloubková, Švejcarová, Zbihlejová 01 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 5 37.96 359.00
5= Pastrňáková, Pěšalová, Prošková Pastrňáková, Pěšalová, Prošková 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 38.53 330.00
5= Kašparová, Korbová, Mošovská, Nevoralová Kašparová, Korbová, Mošovská, Nevoralová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 38.35 339.00
5= Dushi, Franková, Procházková Dushi, Franková, Procházková 03 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 4 40.53 235.00
6= Bezděkovská, Hradecká, Marešová, Stoklasová Bezděkovská, Hradecká, Marešová, Stoklasová 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 3 38.96 308.00
6= Brdíčková, Hajná, Mullerová, Šubrtová Brdíčková, Hajná, Mullerová, Šubrtová 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 3 39.44 285.00
Fajtová, Hezinová, Holasová, Melenová Fajtová, Hezinová, Holasová, Melenová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 3 DNS 0.00
Celkem 18 závodníků