výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kladno, kategorie IV

Kladno (2. 5. 2017)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1610
2 Adam ChocholaAdam Chochola 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1367
3 David BalánDavid Balán 01 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 1298
4 David ČílaDavid Číla 01 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 1293
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1193
6 Daniel KocoDaniel Koco 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1125
7 Adam CimrmanAdam Cimrman 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 1052
8 Patrik KročilPatrik Kročil 01 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 1025
9 Jiří KlapalJiří Klapal 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1012
10 Jiří BenechJiří Benech 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0989
11 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0958
12 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0903
13 Michal TybanMichal Tyban 02 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0868
14 Ondřej MelčOndřej Melč 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0862
15= Filip RoubíčekFilip Roubíček 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0852
15= Filip SachlFilip Sachl 01 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0852
16 Martin MusilMartin Musil 01 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0851
17 Jakub HanušJakub Hanuš 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0843
18= Antonín ReichlAntonín Reichl 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0830
18= Adam KronusAdam Kronus 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0830
19 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0812
20 Jozef WirthJozef Wirth 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0808
21 Richard RubášRichard Rubáš 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0806
22 Vojtěch BalvínVojtěch Balvín 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0801
23 Matyáš VojnaMatyáš Vojna 02 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0755
24 Milan VšetečkaMilan Všetečka 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0747
25 Jakub RottnerJakub Rottner 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0746
26 Denis HabrdlaDenis Habrdla 01 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0742
27 David ŠmídDavid Šmíd 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0730
28 Tomáš BernatTomáš Bernat 01 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0714
29= Roman MakovýRoman Makový 02 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0710
29= Denis KyliášDenis Kyliáš 01 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0710
30 David BlechaDavid Blecha 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0700
31 Aleš RudovskýAleš Rudovský 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0671
32 Karel ČervenkaKarel Červenka 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0668
33 Adam JurgovskiAdam Jurgovski 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0666
34 Šimon LungerŠimon Lunger 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0664
35 Tomáš UrbanTomáš Urban 01 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0628
36 Dominik VaitDominik Vait 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0620
37 Huong Vu VietHuong Vu Viet 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0598
38 Jan KšírJan Kšír 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0588
39 Vojtěch FrolíkVojtěch Frolík 02 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0584
40 Matěj KinclMatěj Kincl 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0580
41 Dominik KlímaDominik Klíma 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0575
42 Marek SojkaMarek Sojka 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0565
43 Matouš HermanMatouš Herman 01 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0562
44 Šimon VaněkŠimon Vaněk 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0560
45 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0546
46 Karel BulantKarel Bulant 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0536
47 Tomáš ČapekTomáš Čapek 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0531
48 Marek ČernýMarek Černý 01 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0526
49 Jiří PicaJiří Pica 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0524
50 Vladimír VondraVladimír Vondra 01 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0514
51 Jiří PicaJiří Pica 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0512
52= Filip ValentaFilip Valenta 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0511
52= Filip MüllerFilip Müller 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0511
53 Jakub JandaJakub Janda 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0507
54 Josef StříbrnýJosef Stříbrný 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0494
55 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0492
56 David ŠitnerDavid Šitner 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0489
57 Jakub KolářskýJakub Kolářský 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0487
58 Michal RomanecMichal Romanec 01 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0485
59 Patrik BuňataPatrik Buňata 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0480
60 Adam Jiří KrálAdam Jiří Král 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0478
61 Lubor JuklíkLubor Juklík 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0463
62 Adam KuralAdam Kural 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0436
63 Matouš KutilMatouš Kutil 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0431
64= Ondřej BradáčOndřej Bradáč 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0426
64= Oliver TušlaOliver Tušla 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0426
65 Filip HrickoFilip Hricko 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0419
66 Marek HruškaMarek Hruška 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0418
67 Matěj MelichnaMatěj Melichna 01 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0411
68 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek 01 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0403
69 Šťastný PetrŠťastný Petr 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0374
70 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0360
71 Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0358
72 Matěj PětivlasMatěj Pětivlas 01 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0346
73 Denis HabrdlaDenis Habrdla 01 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0342
74 Jaroslav ŠípekJaroslav Šípek 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0327
75 Matěj MezeraMatěj Mezera 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0303
76 Karel KotelenskýKarel Kotelenský 01 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0301
77 Erik ŠverčičErik Šverčič 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0297
78 Tomáš ŠpačekTomáš Špaček 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0291
79 Erik JančoErik Jančo 02 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0269
80 Jaroslav StříbrnýJaroslav Stříbrný 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0244
81 Tomáš JiravaTomáš Jirava 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0203
82 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 03 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0202
83= Adam ChaloupkaAdam Chaloupka 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
83= Petr KolekPetr Kolek 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Andrej SnovakAndrej Snovak 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0000
83= Pavel BendaPavel Benda 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Petr KolekPetr Kolek 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Pavel AdamPavel Adam 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
83= Petr TajovskýPetr Tajovský 01 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
83= Filip ZávorkaFilip Závorka 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
83= Michael DrechslerMichael Drechsler 03 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
83= Filip LevýFilip Levý 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
83= David LangDavid Lang 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
83= Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Filip SachlFilip Sachl 01 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
83= Viktor KročilViktor Kročil 01 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
83= Vojtěch FrolíkVojtěch Frolík 02 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
83= Filip BartákFilip Barták 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Josef StříbrnýJosef Stříbrný 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
83= Michal PhamMichal Pham 01 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0000
83= Robin HavlíkRobin Havlík 01 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
83= Marek StřeskaMarek Střeska 01 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
83= Milan CvernaMilan Cverna 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0000
83= Jiří VopršalJiří Vopršal 17 ZŠ a MŠ BřevnovZŠ a MŠ Břevnov 0000
83= Martin ČorňakMartin Čorňak 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
83= Jan RůžičkaJan Růžička 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
83= Tomáš BorčTomáš Borč 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
83= Vojtěch KnížeVojtěch Kníže 02 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
83= Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
83= Jiří VopršalJiří Vopršal 03 ZŠ a MŠ BřevnovZŠ a MŠ Břevnov 0000
83= Martin PetráčekMartin Petráček 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
83= Rostislav HájekRostislav Hájek 00 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
83= Nicolas PaniaguaNicolas Paniagua 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
83= Robert HnatRobert Hnat 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
83= Marek KratochvílMarek Kratochvíl 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Marek CabreraMarek Cabrera 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0000
83= Jan ŠpatenkaJan Špatenka 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0000
83= Vojtěch DáňaVojtěch Dáňa 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
83= David VeselýDavid Veselý 02 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
83= Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Tomáš VlčekTomáš Vlček 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Viktor KročilViktor Kročil 01 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
83= Jakub TomešJakub Tomeš 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0000
83= Jan BurantJan Burant 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
83= Adam KuchařAdam Kuchař 01 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
83= Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
83= Jan KoníčekJan Koníček 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0000
83= Matyáš BraunMatyáš Braun 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Richard HrubýRichard Hrubý 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
83= Alexandr JauerníkAlexandr Jauerník 01 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0000
83= Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
83= Oliver WinterOliver Winter 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
83= Jan HalatkaJan Halatka 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
83= Jaroslav ČernýJaroslav Černý 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0000
83= Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
83= Tomáš BrožekTomáš Brožek 01 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
Celkem 141 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roza Emily BennettRoza Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1849
2 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1840
3 Barbora KašparováBarbora Kašparová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1263
4 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 1166
5 Terezie MackováTerezie Macková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1150
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0992
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0991
8 Adéla RabasováAdéla Rabasová 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0958
9 Barbora VeseláBarbora Veselá 02 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0896
10 Daniela KamešováDaniela Kamešová 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0865
11 DAniela AlscherováDAniela Alscherová 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0842
12 Klára ŠmídováKlára Šmídová 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0834
13 Veronika NelibováVeronika Nelibová 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0798
14 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0789
15 Marcela BezděkovskáMarcela Bezděkovská 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0758
16 Tereza ŠvejcarováTereza Švejcarová 01 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0755
17 Tereza KachlířováTereza Kachlířová 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0718
18 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0706
19 Kristýna KindlováKristýna Kindlová 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0703
20 Julie SkopováJulie Skopová 02 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0696
21 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0682
22 Karolína PaurováKarolína Paurová 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0680
23 Anežka HynkováAnežka Hynková 03 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0664
24 Tereza LindováTereza Lindová 01 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0661
25 Jana ProškováJana Prošková 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0655
26 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0643
27 Františka MošovskáFrantiška Mošovská 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0623
28 Daniela ZbihlejováDaniela Zbihlejová 02 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0622
29 Simona PelováSimona Pelová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0618
30 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0610
31 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 01 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0606
32 Adéla BerkováAdéla Berková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0599
33 Daniela AlscherováDaniela Alscherová 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0595
34 Lucie SehnalováLucie Sehnalová 02 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0569
35 Adéla HubkováAdéla Hubková 02 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0560
36 Tereza ProcházkováTereza Procházková 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0543
37 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0541
38 Sabina PecušováSabina Pecušová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0532
39 Klára LhotákováKlára Lhotáková 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0514
40 Jesika Nicola HolasováJesika Nicola Holasová 01 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0512
41= Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0510
41= Aneta KaňkováAneta Kaňková 01 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0510
42 Natálie JarošováNatálie Jarošová 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0503
43 Adéla SchächterováAdéla Schächterová 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0470
44 Aneta VojáčkováAneta Vojáčková 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0444
45 Barbora HezinováBarbora Hezinová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0438
46 Karolína CharvátováKarolína Charvátová 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0429
47 Adéla RybkováAdéla Rybková 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0423
48 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0421
49 Viola KratochvílováViola Kratochvílová 02 ZŠ MoskevskáZŠ Moskevská 0417
50 Anna KoubkováAnna Koubková 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0411
51 Adéla MelenováAdéla Melenová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0408
52 Aneta KozlíkováAneta Kozlíková 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0406
53 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0402
54 Daniela ČernáDaniela Černá 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0401
55 Agáta ŘíčánkováAgáta Říčánková 03 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0397
56 Magdaléna MarkováMagdaléna Marková 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0383
57 Kateřina LapáčkováKateřina Lapáčková 03 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0375
58= Andrea AlterováAndrea Alterová 01 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0374
58= Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0374
59 Lucie BrdíčkováLucie Brdíčková 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0363
60 Veronika RejnováVeronika Rejnová 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0362
61 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0361
62 Pavlína SimandlováPavlína Simandlová 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0358
63 Magdalena PastrňákováMagdalena Pastrňáková 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0350
64= Michaela VeseláMichaela Veselá 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0335
64= Zuzana ČebišováZuzana Čebišová 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0335
65 Tereza JeništováTereza Jeništová 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0327
66 Sára SvobodováSára Svobodová 01 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0326
67 Valentýna DushiValentýna Dushi 03 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0311
68 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0308
69= Valentýna ŠubrtováValentýna Šubrtová 03 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0304
69= Lucie ČermákováLucie Čermáková 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0304
70 Alžběta NevoralováAlžběta Nevoralová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0297
71 Sára HelerováSára Helerová 01 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0292
72 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0268
73 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 01 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0266
74 Michaela BrůžováMichaela Brůžová 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0209
75 Kateřina VenclíkováKateřina Venclíková 01 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0206
76 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0195
77 Veronika DushiVeronika Dushi 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0190
78 Kateřina VeseláKateřina Veselá 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0186
79 Karolína PěšalováKarolína Pěšalová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0183
80 Barbora GelnarováBarbora Gelnarová 02 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0182
81 Tereza MachováTereza Machová 03 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0180
82 Tereza KloubkováTereza Kloubková 02 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0161
83 Veronika MynajováVeronika Mynajová 02 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0159
84 Natálie HajnáNatálie Hajná 03 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0150
85 Karolína KajprováKarolína Kajprová 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0130
86 Tereza TrunečkováTereza Trunečková 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0118
87 Sabina FrankováSabina Franková 03 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0113
88 Karolína StoklasováKarolína Stoklasová 01 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0091
89 Monika SládkováMonika Sládková 02 TEST ŚKOLATEST ŚKOLA 0071
90= Karolína FürstováKarolína Fürstová 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Nela JirkovskáNela Jirkovská 03 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0000
90= Vendula KopeckáVendula Kopecká 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Dominika BorskáDominika Borská 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Eliška VaďurováEliška Vaďurová 03 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
90= Gabriela PecušováGabriela Pecušová 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
90= Denisa RendlováDenisa Rendlová 02 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0000
90= Nikola HradeckáNikola Hradecká 01 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0000
90= Veronika RejnováVeronika Rejnová 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
90= Kristýna RejnováKristýna Rejnová 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
90= Jana JedličkováJana Jedličková 01 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
90= Anna KřivanováAnna Křivanová 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Lucie RousováLucie Rousová 02 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
90= Eliška KorbováEliška Korbová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
90= Barbora VítkováBarbora Vítková 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
90= Štěpánka KripnerováŠtěpánka Kripnerová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
90= Barbora VoštinkováBarbora Voštinková 02 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
90= Magdalena BínováMagdalena Bínová 01 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0000
90= Ester SalajováEster Salajová 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
90= Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
90= Alžběta FialkováAlžběta Fialková 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
90= Štěpánka KripnerováŠtěpánka Kripnerová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
90= Klaudie SkorkovskáKlaudie Skorkovská 01 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
90= Lucie VotavováLucie Votavová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
90= Marta VidunováMarta Vidunová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
90= Lucie HospodárováLucie Hospodárová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
90= Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
90= Žaneta ProcházkováŽaneta Procházková 03 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
90= Martina TýblováMartina Týblová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
90= Kristína HerákováKristína Heráková 03 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Alice SvrčkováAlice Svrčková 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
90= Anna ValtováAnna Valtová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
90= Jana WendlerováJana Wendlerová 02 ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad 0000
90= Gabriela KrákorováGabriela Krákorová 02 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
90= Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
90= David ŠmídDavid Šmíd 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
90= Denisa KlainováDenisa Klainová 01 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
90= Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
90= Terezie MackováTerezie Macková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
90= Barbora MullerováBarbora Mullerová 02 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
90= Anna SzászováAnna Szászová 01 ZŠ Kladno AmálskáZŠ Kladno Amálská 0000
90= Eliška ModlíkováEliška Modlíková 02 ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka... 0000
90= Tereza FajtováTereza Fajtová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
90= Jesica Nikola HolasováJesica Nikola Holasová 01 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
90= Tereza TrunečkováTereza Trunečková 02 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
90= Barbora HezinováBarbora Hezinová 03 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
90= Veronika DuschiVeronika Duschi 02 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0000
90= Eva KubešováEva Kubešová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Celkem 143 závodníků