výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Tábor, kategorie III a IV

Tábor (11. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil 02 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 07.89
2 Václav ŠťástkaVáclav Šťástka 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 07.91
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 07.98
4 Míra SvačinaMíra Svačina 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.17
5 Adam HovorkaAdam Hovorka 02 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 08.26
6 Daniel KupkaDaniel Kupka 01 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 08.34
7 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 08.76
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrůTomáš Petrů 01 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 08.10
2 Marek StejskalMarek Stejskal 02 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 08.11
3 Quang Hiep LeQuang Hiep Le 02 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 08.14
4 Miroslav ForsztákMiroslav Forszták 02 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 08.22
5 Patrik BartíkPatrik Bartík 01 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 08.26
6 Filip ŘezáčFilip Řezáč 02 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 08.41
Jan PajerJan Pajer 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČížekAdam Čížek 01 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 08.09
2 David ŠtancDavid Štanc 01 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.11
3 Jiří CelýJiří Celý 02 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 08.16
4 Petr MátéPetr Máté 02 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 08.21
5 Daniel TrojákDaniel Troják 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.22
6 Filip ŠtětinaFilip Štětina 02 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 08.38
7 Michal ZelenkaMichal Zelenka 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 08.59
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KaňkaLukáš Kaňka 01 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 08.17
2 Matyáš OttMatyáš Ott 01 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 08.21
3 Daniel VelekDaniel Velek 02 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.22
4 Tomáš JanůTomáš Janů 01 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.32
5 Zikmund ProkšaZikmund Prokša 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 08.61
6 Bohumil BeladaBohumil Belada 01 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 08.82
7 Vojtěch RázlVojtěch Rázl 01 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 08.86
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŽelivskýMarek Želivský 01 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 08.22
2 Adam CabadajAdam Cabadaj 02 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.30
Josef StoklasaJosef Stoklasa 01 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 08.30
4 Erik StoklasaErik Stoklasa 02 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.79
5 Jonáš SklenářJonáš Sklenář 01 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 08.83
6 Vojtěch MelichVojtěch Melich 02 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 08.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 07.79
2 Aleš KellnerAleš Kellner 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.62
3 Jiří BartáčekJiří Bartáček 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 08.72
4 Ondra BílekOndra Bílek 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.74
5 Dominik HodnýDominik Hodný 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 08.78
6 Michael KrejčíMichael Krejčí 05 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.04
7 Jan VojtaJan Vojta 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 09.24
8 Petr LachoutPetr Lachout 04 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PlešákPetr Plešák 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.50
2 Jiří DmejchalJiří Dmejchal 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.63
3 Jan NevšímalJan Nevšímal 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 08.70
4 Šimon CaisŠimon Cais 04 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 08.86
5 Ondřej VoborskýOndřej Voborský 04 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.87
6 Milan MikulíkMilan Mikulík 03 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.53
7 Daniel FišerDaniel Fišer 04 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 10.05
8 Pavel NěmečekPavel Němeček 04 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.38
2 Jaroslav PeterkaJaroslav Peterka 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 08.59
3 Petr RoškoPetr Roško 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 08.87
4 Jakub MarkvartJakub Markvart 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.92
5 Viktor ValešViktor Valeš 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 08.94
6 Václav ZahradníkVáclav Zahradník 04 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 09.06
7 Dominik PaletářDominik Paletář 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 09.44
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KolacíOndřej Kolací 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 08.66
2 Václav RothbauerVáclav Rothbauer 03 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 08.82
3 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 09.09
4 Martin DirdaMartin Dirda 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 09.20
5 Filip HošekFilip Hošek 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.37
6 Aleš MatoušekAleš Matoušek 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 09.44
7 Tomáš BeladaTomáš Belada 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 09.49
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.30
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 08.58
3 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 08.78
4 Nikola MrázkováNikola Mrázková 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 09.13
5 Kateřina HesováKateřina Hesová 02 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.24
6 Denisa KrausováDenisa Krausová 02 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 09.40
7 Eliška VotavováEliška Votavová 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 09.43
8 Kateřina DoležalováKateřina Doležalová 01 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.69
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.06
Alena MrzenováAlena Mrzenová 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 09.06
4 Lucie PacltováLucie Pacltová 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 09.10
5 Lucie PokrupováLucie Pokrupová 02 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.39
6 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 09.54
7 Lucie JandováLucie Jandová 01 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 10.02
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KozlováBarbora Kozlová 02 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 09.07
2 Anna GrymováAnna Grymová 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.34
3 Alena ČiperováAlena Čiperová 01 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 09.44
4 Petra KubecováPetra Kubecová 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 09.45
5 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 02 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 09.46
6 Petra KolmanováPetra Kolmanová 02 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 09.67
7 Nikola LukášováNikola Lukášová 01 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 09.74
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HumešováPetra Humešová 02 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 09.27
Nikola VítkováNikola Vítková 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.27
3 Denisa StejskalováDenisa Stejskalová 01 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.70
4 Nela SrakatáNela Srakatá 02 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.75
5 Michaela FlekalováMichaela Flekalová 01 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 09.89
6 Eliška ČernáEliška Černá 02 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 10.04
7 Magdaléna AujezdeckáMagdaléna Aujezdecká 02 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 10.08
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina ZadražilováSabina Zadražilová 02 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 09.10
2 Nikola StruskováNikola Strusková 01 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 09.21
3 Valerie KučerováValerie Kučerová 02 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 09.41
4 Iveta PetrůIveta Petrů 01 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 09.73
Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 02 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 09.73
6 Kristýna KoudelíkováKristýna Koudelíková 01 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 09.77
7 Kateřina VeselskáKateřina Veselská 02 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 10.04
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.74
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.77
3 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 09.09
4 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.17
5 Denisa LepkováDenisa Lepková 04 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 09.48
6 Klára KopeckáKlára Kopecká 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 09.70
7 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 09.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KorfováGabriela Korfová 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.83
2 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová 05 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.16
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.19
4 Anna DohnalováAnna Dohnalová 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 09.45
5 Kristýna KlůfováKristýna Klůfová 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 09.47
6 Valentýna KomarovováValentýna Komarovová 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 09.49
7 Klára SlavíkováKlára Slavíková 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 09.64
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.15
2 Rosálie PlacháRosálie Plachá 04 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.42
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.44
4 Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 09.51
5 Vilma StaňkováVilma Staňková 05 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.54
6 Veronika VolfováVeronika Volfová 05 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.71
7 Nikola StoličkováNikola Stoličková 05 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 09.72
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.50
2 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 05 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 09.54
3 Monika TajtlováMonika Tajtlová 04 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 09.57
4 Eliška KohoutováEliška Kohoutová 04 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.72
5 Kristýna MarkováKristýna Marková 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 10.19
6 Kateřina JiráčkováKateřina Jiráčková 04 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BorovičkováAdéla Borovičková 04 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 09.16
2 Monika HavlíkováMonika Havlíková 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 09.49
3 Miroslava DvořákováMiroslava Dvořáková 03 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 09.62
4 Bára ŘíhováBára Říhová 03 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 09.63
5 Lucie BartáčkováLucie Bartáčková 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 09.72
Kristýna ŠilpochováKristýna Šilpochová 04 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... DNP
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 1:49.39
2 Kristýna KlůfováKristýna Klůfová 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 1:55.27
3 Rosálie PlacháRosálie Plachá 04 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 2:01.37
4 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 2:03.61
5 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 2:05.07
6 Lucie BartáčkováLucie Bartáčková 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 2:09.41
7 Monika HavlíkováMonika Havlíková 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 2:09.98
8 Valentýna VobořilováValentýna Vobořilová 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 2:11.12
9 Eliška KohoutováEliška Kohoutová 04 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 2:11.91
10 Eva AdamováEva Adamová 05 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 2:12.34
11 Nela MilošováNela Milošová 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 2:12.64
12 Aneta BlažkováAneta Blažková 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 2:13.61
13 Valentýna KomarovováValentýna Komarovová 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 2:13.92
14 Terezie JirekováTerezie Jireková 04 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 2:16.11
15 Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová 05 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 2:17.39
16 Hana KopeckáHana Kopecká 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 2:19.90
17 Nikola MikuláštíkováNikola Mikuláštíková 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 2:23.79
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 1:56.42
2 Tereza CílkováTereza Cílková 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 2:00.42
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:01.26
4 Eva ŠikováEva Šiková 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:01.44
5 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 2:02.34
6 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:03.27
7 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:03.74
8 Lucie MatušicováLucie Matušicová 03 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 2:04.39
9 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:04.95
10 Lucie HospodářskáLucie Hospodářská 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:07.32
11 Veronika StaráVeronika Stará 05 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 2:12.36
12 Aneta HárovníkováAneta Hárovníková 05 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 2:14.48
13 Jana ArnoštováJana Arnoštová 05 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 2:14.96
14 Karolína EbertováKarolína Ebertová 04 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 2:26.24
Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... DNP
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta PetrůIveta Petrů 01 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 2:58.96
2 Tereza HernováTereza Hernová 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 2:59.65
3 Tereza PusztaiováTereza Pusztaiová 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 3:00.18
4 Lucie JanáčkováLucie Janáčková 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 3:01.41
5 Monika BočanováMonika Bočanová 02 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 3:02.02
6 Veronika FilipováVeronika Filipová 03 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 3:02.98
7 Adéla KakosováAdéla Kakosová 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 3:03.41
8 Kateřina DoležalováKateřina Doležalová 01 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 3:03.92
9 Anna HladíkováAnna Hladíková 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 3:05.29
10 Lucie PacltováLucie Pacltová 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 3:07.84
11 Kristýna FördösováKristýna Fördösová 02 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 3:09.70
12 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 01 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 3:11.49
13 Anna LašákováAnna Lašáková 02 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 3:11.56
14 Tereza HenslováTereza Henslová 02 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 3:12.01
15 Terezie KoubovcováTerezie Koubovcová 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 3:14.28
16 Veronika FördösováVeronika Fördösová 02 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 3:16.52
17 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 3:17.53
Šárka ČiperováŠárka Čiperová 01 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše DNP
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 2:43.18
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:43.19
3 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:49.33
4 Adéla HálováAdéla Hálová 02 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 2:50.52
5 Jana PřílepkováJana Přílepková 03 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 2:54.49
6 Nikola FilipováNikola Filipová 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:55.22
7 Markéta TůmováMarkéta Tůmová 01 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 2:58.67
8 Karolína PospíchalováKarolína Pospíchalová 01 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:02.57
9 Lenka SuškováLenka Sušková 01 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 3:03.18
10 Julie ČernovskáJulie Černovská 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 3:06.07
11 Michaela VackováMichaela Vacková 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 3:08.29
12 Kristýna KoudelíkováKristýna Koudelíková 01 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 3:08.97
13 Kateřina JíšováKateřina Jíšová 02 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:24.30
14 Karolína BratránkováKarolína Bratránková 03 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 3:26.05
15 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:27.47
Nela SrakatáNela Srakatá 02 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi DNF
Kateřina KosobudováKateřina Kosobudová 02 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova DNP
Celkem 17 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KozojedMartin Kozojed 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 3:09.08
2 Jiří BartáčekJiří Bartáček 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 3:17.27
3 Ondřej KolacíOndřej Kolací 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 3:22.07
4 Šimon CaisŠimon Cais 04 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 3:34.22
5 Jan NevšímalJan Nevšímal 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 3:36.83
6 Petr RoškoPetr Roško 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 3:37.10
7 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 3:37.42
8 Jan KovářJan Kovář 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 3:38.46
9 Šimon HruškaŠimon Hruška 05 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 3:40.91
10 Filip PetrásekFilip Petrásek 04 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 3:41.48
11 Patrik DecretPatrik Decret 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 3:41.99
12 David BrandysDavid Brandys 05 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 3:42.44
13 Jan NejedlýJan Nejedlý 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 3:47.40
14 Marek ProcházkaMarek Procházka 04 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 4:05.23
15 Radek MazurRadek Mazur 05 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 4:17.70
Jan VojtaJan Vojta 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice DNP
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Robert KostlánRobert Kostlán 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 3:04.17
2 Filip ŠtrinclFilip Štrincl 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 3:06.97
3 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:15.69
4 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 3:20.49
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 3:23.38
6 Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 3:25.47
7 Ondra SvitákOndra Sviták 03 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 3:27.21
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 3:28.15
9 David KřížekDavid Křížek 04 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 3:30.55
10 David PísaříkDavid Písařík 05 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 3:30.82
11 Michal SmrčekMichal Smrček 03 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 3:32.85
12 Jiří DmejchalJiří Dmejchal 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:33.64
13 Václav NěmečekVáclav Němeček 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 3:35.32
14 Erik FáčekErik Fáček 04 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 3:37.71
15 Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 3:40.71
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal MacháčekMichal Macháček 02 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 4:36.30
2 Marek ŽelivskýMarek Želivský 01 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 4:37.24
3 Michal StrejcMichal Strejc 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 4:56.53
4 Zdeněk MasářZdeněk Masář 01 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 5:03.80
5 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 5:06.54
6 Daniel MazurDaniel Mazur 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 5:16.56
7 David PakostaDavid Pakosta 02 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 5:18.60
8 Karel NěmečekKarel Němeček 02 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 5:20.93
9 Aleš StoklasaAleš Stoklasa 01 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 5:23.30
10 Tomáš PetrásekTomáš Petrásek 02 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 5:24.35
11 Adam HovorkaAdam Hovorka 02 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 5:31.78
12 Jiří NěmecJiří Němec 03 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 5:36.06
13 Tomáš MalýTomáš Malý 02 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 5:39.61
14 Jakub PotušńákJakub Potušńák 02 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 5:41.77
15 Martin FákMartin Fák 01 ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 5:43.74
16 Michal ŠvadlenaMichal Švadlena 02 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 5:49.46
17 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 01 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 6:19.56
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondra KohoutOndra Kohout 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 4:55.45
2 Petr HořejšíPetr Hořejší 02 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 5:02.95
3 Michal PřívozníkMichal Přívozník 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 5:03.00
4 Libor FáberLibor Fáber 02 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 5:04.11
5 Ondřej BoucníkOndřej Boucník 02 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 5:15.06
6 David FišerDavid Fišer 02 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 5:15.74
7 Michael HouskaMichael Houska 02 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 5:16.49
8 Radek OuškaRadek Ouška 01 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 5:16.76
9 Tadeáš WeinzettelTadeáš Weinzettel 02 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 5:17.40
10 Matěj OndrušMatěj Ondruš 01 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 5:18.04
11 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 5:20.86
12 Marek MěchuraMarek Měchura 02 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 5:27.76
13 Miroslav KocybaMiroslav Kocyba 02 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 5:33.48
14 Martin LhotákMartin Lhoták 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 5:36.22
15 Michal MáraMichal Mára 03 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 5:39.92
16 Milan HáziMilan Házi 02 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 5:56.35
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAMIK TAMIK ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 30.50
2 BESKO "A" BESKO "A" ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 31.08
3 SU9KV "A" SU9KV "A" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 31.27
4 MLVOZ MLVOZ ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 31.45
5 SOBEN "A" SOBEN "A" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 31.49
6 SOKOM SOKOM ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 31.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 30.45
2 CHYNO "A" CHYNO "A" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 30.67
3 BEFRK "A" BEFRK "A" ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 30.94
4 TAHUS TAHUS ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 31.17
5 TAHEL TAHEL ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 31.41
6 SUSKO SUSKO ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 31.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 BEFRK "B" BEFRK "B" ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 31.43
2 TAZBO "B" TAZBO "B" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 32.34
3 BESKO "B" BESKO "B" ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 32.44
4 SU9KV "B" SU9KV "B" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 32.50
5 CHYNO "B" CHYNO "B" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 32.64
6 SOBEN "B" SOBEN "B" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 34.57
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 31.61
2 SOBEN "A" SOBEN "A" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 33.96
3 SU9KV "A" SU9KV "A" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 33.98
4 SOKOM SOKOM ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 34.14
5 CHYNO "A" CHYNO "A" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 34.26
6 MLVOZ MLVOZ ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 34.45
7 TAHUS TAHUS ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 34.61
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAHEL TAHEL ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 33.41
2 TAMIK TAMIK ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 34.83
3 TAZBO "B" TAZBO "B" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 34.95
4 BESKO "A" BESKO "A" ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 35.58
5 SU9KV "B" SU9KV "B" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 35.59
6 SOBEN "B" SOBEN "B" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 36.26
7 CHYNO "B" CHYNO "B" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 36.84
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAHUS TAHUS ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 32.87
2 SOBEN "A" SOBEN "A" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 34.27
3 MLVOZ MLVOZ ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 34.47
4 TAHEL TAHEL ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 34.76
5 SU9KV "A" SU9KV "A" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 35.02
6 BEFRK "A" BEFRK "A" ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 35.53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 34.48
2 BESKO "A" BESKO "A" ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 34.78
3 TAMIK "A" TAMIK "A" ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 35.14
4 SOKOM SOKOM ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 35.22
5 SUSKO "A" SUSKO "A" ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 35.83
6 CHYNO "A" CHYNO "A" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 36.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 BEFRK "B" BEFRK "B" ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka 36.75
2 SOBEN "B" SOBEN "B" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 36.91
3 SU9KV "B" SU9KV "B" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 36.99
4 TAMIK "B" TAMIK "B" ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 37.00
5 SUSKO "B" SUSKO "B" ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 37.58
6 CHYNO "B" CHYNO "B" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 38.40
BESKO "B" BESKO "B" ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAZBO "A" TAZBO "A" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 33.55
2 TAHEL TAHEL ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 34.79
3 SUSKO "A" SUSKO "A" ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 35.22
4 CHYNO "A" CHYNO "A" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 35.30
5 TAMIK "A" TAMIK "A" ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 36.43
6 SU9KV "A" SU9KV "A" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 37.88
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 SOBEN "A" SOBEN "A" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 34.74
2 SOKOM SOKOM ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 35.45
3 TAHUS TAHUS ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 35.57
4 BESKO "A" BESKO "A" ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 36.06
5 MLVOZ MLVOZ ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 37.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TAZBO "B" TAZBO "B" ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 36.07
2 SU9KV "B" SU9KV "B" ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 38.85
3 TAMIK "B" TAMIK "B" ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 38.97
4 SOBEN "B" SOBEN "B" ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 39.24
5 CHYNO "B" CHYNO "B" ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 41.16
SUSKO "B" SUSKO "B" ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.73
1 Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 1.69 OOOOOOOOOXOOXXOXXX
2 Pavel ŠvecPavel Švec
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 1.61 OOOOOOOOXOOXXX
3 Filip StudenýFilip Studený
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
01 1.61 OOOOOOOOOXOXXX
4 Daniel ZemanDaniel Zeman
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 1.57 OOOOOXOOOXOXXX
5 Adam BerkaAdam Berka
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 1.57 OOOOOXOXOXOXOXXX
6 Jan ŤoupalíkJan Ťoupalík
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 1.57 OOOOOOOXOXXOXXX
7= Jakub KubovskýJakub Kubovský
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 1.53 OOOOOOOOXXX
7= Jakub NovobilskýJakub Novobilský
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
01 1.53 OOOOOOXOOXXX
9 Filip ŘezáčFilip Řezáč
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 1.53 OXOOOXOOXOOXXX
10= Jan MrázekJan Mrázek
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 1.53 OOOOOOOXOXXX
10= Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 1.53 OOOOOOOXOXXX
12 Jonáš SklenářJonáš Sklenář
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
01 1.53 XOOOOOXOOXOXXX
13 Marek StejskalMarek Stejskal
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 1.53 OOOOOXOOXXOXXX
14 Daniel TrojákDaniel Troják
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.49 OOOOOXOOXXX
15 Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
01 1.45 OOOOOOXXX
16= Lukáš ŠustrLukáš Šustr
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.45 OOOOXOOXXX
16= Trung Kien BuiTrung Kien Bui
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 1.45 OOOOXOOXXX
18 Adam CabadajAdam Cabadaj
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.45 OOOOOXOXXX
19 David FišerDavid Fišer
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 1.45 OOOOXXOXXOXXX
20 Radek OuškaRadek Ouška
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
01 1.45 OOOXOXXOXXOXXX
21= Daniel VelekDaniel Velek
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.41 OOOOOXXX
21= Max Alexander MedleyMax Alexander Medley
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 1.41 OOOOOXXX
23 Tomáš BěhounTomáš Běhoun
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.41 OOXOOOXXX
24= Rostislav SvoradRostislav Svorad
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 1.41 OOOOXOXXX
24= Filip BartejsFilip Bartejs
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 1.41 OOOOXO
26= Vojtěch VáchaVojtěch Vácha
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 1.41 OOOXOXOXXX
26= daniel Šafránekdaniel Šafránek
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 1.41 OOXOOXOXXX
26= Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.41 OOXOOXOXXX
29 David KubičkaDavid Kubička
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
01 1.41 OOXOXOXOXXX
30 Martin PeřinaMartin Peřina
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 1.41 OOOOXXOXXX
31 Filip ŠtětinaFilip Štětina
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.37 OOOOXXX
32 Tomáš PetrásekTomáš Petrásek
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.37 OOXOXXOXXX
33 Karel NěmečekKarel Němeček
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 1.33 OOXOXXX
Michal ŠvadlenaMichal Švadlena
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 0 XXX
Pavel SedláčekPavel Sedláček
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 0 XXX
Jiří ŠedaJiří Šeda
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 DNP
Celkem 36 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 1.52 OOOOOOOOOXXX
2 Václav RothbauerVáclav Rothbauer
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 1.44 OOOOOXOOXXX
3 Radek KoloušekRadek Koloušek
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.40 OOOOOOXXX
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 1.40 OOOOXXOOXXX
5 Jan KovářJan Kovář
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.40 OOOOOXOXXX
6 Josef KopeckýJosef Kopecký
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 1.40 OOXOXXOXOXOXXX
7 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.40 OOOOOXXOXXX
8 Jan ČížekJan Čížek
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.36 OOOXOOXXX
9 Martin KozojedMartin Kozojed
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 1.36 XXOXOXOXOXOXXX
10 Petr SukPetr Suk
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 1.36 OOOOXXOXXX
11 Jakub MarkvartJakub Markvart
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.32 OOOOXXX
12 Nedelchev Joan Alexandr Nedelchev Joan Alexandr
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.32 OOXOXOXXX
13= Pavel BarteskaPavel Barteska
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.28 OOOXXX
13= Pavel MarešPavel Mareš
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.28 OOOXXX
15 Mathias VoigtMathias Voigt
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 1.28 OOXOXXX
16 Karel BezpalecKarel Bezpalec
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 1.28 XOOXXOXXX
17 Martin KalvasMartin Kalvas
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 1.24 XXOOXXX
18 Bronislav MegisBronislav Megis
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 1.24 OXOXXX
19 Milan MikulíkMilan Mikulík
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 1.24 OXXOXXX
20 Martin SmetanaMartin Smetana
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 1.20 OXXX
21 Martin DirdaMartin Dirda
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 0 XXX
22 Ondřej PoradaOndřej Porada
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 0 XXX
23 Vojtěch RatajVojtěch Rataj
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
05 0 XXX
24 Dominik RybaDominik Ryba
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 0 XXX
25 Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 0 XXX
26 Pavel NěmečekPavel Němeček
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
04 0 XXX
27 Filip ŠtrinclFilip Štrincl
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 0 XXX
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 1.55 ---OOOOOOXOOXXX
2 Eliška ŠkopkováEliška Škopková
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 1.51 OOOOOOOOXXOXO-
3 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 1.47 OOOOOOOOXOXXX
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 1.47 ---OOOOOXXOXXX
5 Lenka ZykánováLenka Zykánová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 1.47 --O-OOOXOXXOXXX
6 Kateřina KravarováKateřina Kravarová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 1.43 XOOOOOOXOXOXXX
7 Anna GrymováAnna Grymová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.39 OOOOOXOXOXXX
8 Nikola MrázkováNikola Mrázková
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 1.35 OOOOOOXXX
9 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 1.35 OOOOXOOXXX
10 Veronika FördösováVeronika Fördösová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.35 OOOOXXOOXXX
11 Lucie ŠikováLucie Šiková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.35 OOOOXXOXXOXXX
12 Lucie JansováLucie Jansová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.31 OOOOOXXX
13= Anna TůmováAnna Tůmová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 1.31 OOOOXOXXX
13= Magdaléna AujezdeckáMagdaléna Aujezdecká
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 1.31 OOOOXOXXX
13= Sabina ZadražilováSabina Zadražilová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 1.31 OOOOXOXXX
16 Kateřina HálováKateřina Hálová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.31 OOOXXOXOXXX
17= Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 1.27 OOOOXXX
17= Ester JandováEster Jandová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 1.27 OOOOXXX
19 Adéla LuňákováAdéla Luňáková
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 1.27 OOOXOXXX
20= Iveta VrkočováIveta Vrkočová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 1.23 OOOXXX
20= Zuzana CardováZuzana Cardová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.23 OOOXXX
20= Veronika KalabováVeronika Kalabová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
01 1.23 OOOXXX
20= Lucie SyrováLucie Syrová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 1.23 OOOXXX
24= Lenka SuškováLenka Sušková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 1.19 OOXXX
24= Thuy Vi (Hanka) NguyenThuy Vi (Hanka) Nguyen
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
01 1.19 OOXXX
24= Romana KrausováRomana Krausová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.19 OOXXX
24= Tereza AnděrováTereza Anděrová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 1.19 OOXXX
28 Zuzana MárováZuzana Márová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 1.19 OXOXXX
29= Lada KrejčováLada Krejčová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 1.19 OXXOXXX
29= Eliška VotavováEliška Votavová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 1.19 OXXOXXX
31 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
01 1.15 XOX
32 Michaela FlekalováMichaela Flekalová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 0 XXX
33 Natálie PekařováNatálie Pekařová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 0
34 Valerie KučerováValerie Kučerová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
02 0
35 Šárka NebeskáŠárka Nebeská
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
03 0
Celkem 35 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46
1 Nela VeseckáNela Vesecká
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.42 OOOOOOOOOXXX
2 Kamila ŽivnáKamila Živná
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.38 OOOXOOXOXXOOXXX
3 Adéla AdamcováAdéla Adamcová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 1.38 OOOOXXOOXOXOXXX
4 Tereza HodinováTereza Hodinová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 1.34 OOOOOOOXXX
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
05 1.34 OXOOOXOXOXXOXXX
6 Diana SoukupováDiana Soukupová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.30 OOOOOOXXX
7 Klára HrubáKlára Hrubá
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.30 OOXOOOOXXX
8 Aneta VančatováAneta Vančatová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 1.30 OOXOXOXOXXOXXX
9 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 1.26 OOXOOOXXX
10 Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.22 OOOOXXX
11 Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.22 OOXOOXXX
12 Kristýna HybšováKristýna Hybšová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.22 OXOXOOXXX
13= Klára KopeckáKlára Kopecká
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 1.22 OOOXOXXX
13= Barbora CílkováBarbora Cílková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 1.22 OOOXOXXX
15 Šárka DruneckáŠárka Drunecká
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.22 XOOOXOXXX
16= Miroslava DvořákováMiroslava Dvořáková
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 1.22 XOOXOXOXXX
16= Barbora PříhodováBarbora Příhodová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 1.22 OOXXOXOXXX
18 Rebeka ČervenkováRebeka Červenková
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 1.22 OOOXXOXXX
19 Klára KoudelkováKlára Koudelková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
05 1.14 OOXXX
20= Markéta SmitkováMarkéta Smitková
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 1.14 OXOXXX
20= Tereza TrojánkováTereza Trojánková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.14 OXOXXX
22 Aneta BlažkováAneta Blažková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.14 XXOXOXXX
23= Nikola MikuláštíkováNikola Mikuláštíková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.14 OXXOXXX
23= Alice DoubkováAlice Doubková
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 1.14 OXXOXXX
25 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.14 XXOXXOXXX
26 Vilma StaňkováVilma Staňková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
05 1.10 OXXX
27 Denisa BaborováDenisa Baborová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 1.10 XOXXX
28 Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
05 1.10 XXOXXX
29 Tereza ŠindelářováTereza Šindelářová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 0.90 XXX
Valentýna VobořilováValentýna Vobořilová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 0.90 XXX
Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 0.90 XXX
Valérie HudcováValérie Hudcová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 DNP
Eliška KočíEliška Kočí
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 DNP
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin FákMartin Fák
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 5.41
2 Tomáš PetrůTomáš Petrů
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 5.37
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 5.27
4 Pavel ŠvecPavel Švec
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 5.21
5 Jan PajerJan Pajer
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 5.10
6 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 5.07
7 Patrik BartíkPatrik Bartík
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 4.99
8 Václav ŠťástkaVáclav Šťástka
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 4.98
9 Petr HořejšíPetr Hořejší
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 4.94
Jakub KubovskýJakub Kubovský
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 4.94
11 Daniel KupkaDaniel Kupka
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
01 4.90
12 David ŠtancDavid Štanc
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
01 4.84
13 Lukáš KaňkaLukáš Kaňka
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
01 4.83
14 Michael HouskaMichael Houska
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 4.82
15 Libor KuchařLibor Kuchař
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 4.78
16 Jiří CelýJiří Celý
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 4.76
17 Tomáš JanůTomáš Janů
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
01 4.72
18 Tomáš AndělTomáš Anděl
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 4.71
19 Jakub BalíkJakub Balík
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 4.68
20 David HernaDavid Herna
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 4.67
21 Adam ČížekAdam Čížek
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
01 4.65
David PakostaDavid Pakosta
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 4.65
Martin PeřinaMartin Peřina
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 4.65
24 Vladislav PetržilkaVladislav Petržilka
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 4.62
25 David ChlaňDavid Chlaň
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
01 4.59
26 Martin PočepkaMartin Počepka
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
01 4.55
27 Miroslav ForsztákMiroslav Forszták
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 4.51
28 Marek MěchuraMarek Měchura
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 4.44
29 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
01 4.36
30 Jiří NěmecJiří Němec
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
03 4.35
31 Michal PavolkaMichal Pavolka
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
02 4.32
32 Jan ŠenfeldJan Šenfeld
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
01 4.22
33 Matěj ŠtefanMatěj Štefan
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 4.17
Max Alexander MedleyMax Alexander Medley
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 0
Jiří ŠedaJiří Šeda
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 0
Míra SvačinaMíra Svačina
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 0
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael ŠimekMichael Šimek
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 4.57
2 Theodor Jákob HoreckýTheodor Jákob Horecký
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 4.55
3 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 4.54
4 Robert KostlánRobert Kostlán
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 4.53
5 Marek ProcházkaMarek Procházka
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 4.44
6 David ŠrubařDavid Šrubař
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 4.36
7 Aleš KellnerAleš Kellner
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 4.34
8 Daniel PsotaDaniel Psota
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 4.33
Karel BezpalecKarel Bezpalec
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 4.33
10 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
05 4.32
11 Ondřej MaršálekOndřej Maršálek
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
04 4.24
Lukáš PokornýLukáš Pokorný
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 4.24
13 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 4.15
14 Dominik NovotnýDominik Novotný
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
05 4.13
15 Miroslav KravarMiroslav Kravar
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 4.12
16 Michal SmrčekMichal Smrček
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 4.10
17 Jaroslav PeterkaJaroslav Peterka
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 4.01
18 František JanůFrantišek Janů
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 4.00
19 Matyas ProvázekMatyas Provázek
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 3.92
20 Mathias VoigtMathias Voigt
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 3.81
21 Ondřej ČernohorskýOndřej Černohorský
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 3.79
22 Václav NěmečekVáclav Němeček
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 3.78
23 Václav ZahradníkVáclav Zahradník
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 3.73
24 Miroslav SinerMiroslav Siner
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 3.71
25 Daniel FišerDaniel Fišer
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 3.68
Pavel SvatekPavel Svatek
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 3.68
Vojtěch ZadražilVojtěch Zadražil
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
05 3.68
Ondřej PoradaOndřej Porada
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 3.68
29 Nick HeraNick Hera
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 3.27
Ondra BílekOndra Bílek
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 5.04
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
01 4.61
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 4.54
4 Kateřina KravarováKateřina Kravarová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 4.51
5 Lucie JansováLucie Jansová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 4.21
6 Adéla HálováAdéla Hálová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 4.17
7 Iveta VrkočováIveta Vrkočová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 4.14
Jiřina ŠerpánováJiřina Šerpánová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 4.14
Ester JandováEster Jandová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 4.14
10 Dominika PíchováDominika Píchová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 4.06
Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 4.06
12 Anna LašákováAnna Lašáková
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 4.05
13 Nikola VítkováNikola Vítková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 4.01
Jolana JelínkováJolana Jelínková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 4.01
15 Ema KřížkováEma Křížková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 3.99
16 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 3.98
17 Tereza ZemanováTereza Zemanová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 3.97
18 Julie ČernovskáJulie Černovská
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 3.96
19 Natálie KřemenováNatálie Křemenová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 3.95
20 Nikola LukášováNikola Lukášová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
01 3.92
21 Aneta JílkováAneta Jílková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 3.91
22 Alena MrzenováAlena Mrzenová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 3.89
23 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 3.83
Jana Marie DvořákováJana Marie Dvořáková
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
02 3.83
25 Lucie PokrupováLucie Pokrupová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 3.78
26 Nikola FilipováNikola Filipová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 3.73
27 Aneta KalašováAneta Kalašová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 3.70
28 Vanda VodehnalováVanda Vodehnalová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
02 3.67
29 Jolana RayováJolana Rayová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 3.66
30 Andrea HynkováAndrea Hynková
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 3.62
31 Kateřina HesováKateřina Hesová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 3.56
32 Zuzana CardováZuzana Cardová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 3.46
33 Eliška ŠkopkováEliška Škopková
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 3.30
34 Eliška ČernáEliška Černá
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 2.63
Natálie PekařováNatálie Pekařová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 DNP
Šárka ČiperováŠárka Čiperová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 DNP
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 4.86
2 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 4.43
3 Sandra KrejčováSandra Krejčová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 4.39
4 Kamila ŽivnáKamila Živná
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 4.34
5 Barbora HesováBarbora Hesová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 4.26
6 Gabriela KorfováGabriela Korfová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 4.22
7 Minh Anh PhamMinh Anh Pham
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
04 4.21
8 Kristýna ŠilpochováKristýna Šilpochová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 4.17
9 Lucie VykopalováLucie Vykopalová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 4.00
10 Tereza HodinováTereza Hodinová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 3.97
11 Karolína BurešováKarolína Burešová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 3.88
12 Karolína LetkováKarolína Letková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 3.86
Denisa LepkováDenisa Lepková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 3.86
14 Klára HrubáKlára Hrubá
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 3.80
15 Lucie MatušicováLucie Matušicová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
03 3.74
16 Veronika VolfováVeronika Volfová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
05 3.70
17 Vendula KocmichováVendula Kocmichová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 3.68
Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 3.68
19 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 3.63
20 Aneta KlapalováAneta Klapalová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 3.58
21 Nikola StoličkováNikola Stoličková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
05 3.56
22 Karolína EbertováKarolína Ebertová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 3.52
23 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
05 3.50
24 Šárka DruneckáŠárka Drunecká
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 3.49
25 Radka EliášováRadka Eliášová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
05 3.45
Valerie VálkováValerie Válková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 3.45
27 Pavlína PetršováPavlína Petršová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 3.37
28 Rebeka ČervenkováRebeka Červenková
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 3.36
29 Natálie ViktorováNatálie Viktorová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 3.34
30 Eliška HovorkováEliška Hovorková
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 3.10
31 Erika KomínkováErika Komínková
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 3.09
32 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
05 2.93
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 09.11
2 Veronika VaňkováVeronika Vaňková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 08.83
3 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 08.60
4 Zuzana MárováZuzana Márová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 08.26
5 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 08.11
Eva VodičkováEva Vodičková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 08.11
7 Gabriela KolářováGabriela Kolářová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 07.85
Alena ČiperováAlena Čiperová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 07.85
9 Markéta TůmováMarkéta Tůmová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
01 07.73
10 Tereza WeinzettlováTereza Weinzettlová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 07.65
11 Tiffany SmairaTiffany Smaira
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 07.59
Denisa TupáDenisa Tupá
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 07.59
13 Alena OndřejováAlena Ondřejová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 07.57
14 Terezie KlášterkováTerezie Klášterková
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
02 07.49
15 Linda RambouskováLinda Rambousková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 07.37
16 Tereza AnděrováTereza Anděrová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 07.35
17 Denisa KrausováDenisa Krausová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 07.19
18 Tereza ŠlechtováTereza Šlechtová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 07.17
19 Karolína KlůfováKarolína Klůfová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 07.07
20 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 07.05
21 Lucie JandováLucie Jandová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
01 06.89
22 Monika BočanováMonika Bočanová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 06.87
23 Lucie SyrováLucie Syrová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 06.74
24 Veronika KalabováVeronika Kalabová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
01 06.72
25 Laura SnížkováLaura Snížková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 06.70
26 Petra HumešováPetra Humešová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 06.68
27 Denisa ZdeňkováDenisa Zdeňková
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 06.60
28 Jana StaňováJana Staňová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 06.44
29 Tereza ZemanováTereza Zemanová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 06.27
30 Kristýna MasnicováKristýna Masnicová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 06.03
31 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 05.94
32 Michaela VackováMichaela Vacková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 05.71
33 Veronika HomolkováVeronika Homolková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 05.55
Eva CapouchováEva Capouchová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 DNP
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik PekařDominik Pekař
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 12.07
2 Daniel ZemanDaniel Zeman
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 11.54
3 Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
01 11.43
4 Jan CabadajJan Cabadaj
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 11.29
5 Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 11.16
6 Jan ŤoupalíkJan Ťoupalík
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 11.14
7 Radek NečinaRadek Nečina
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 11.13
8 Marek MarvanMarek Marvan
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 10.98
9 Filip StudenýFilip Studený
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
01 10.90
10 Adam BerkaAdam Berka
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 10.75
11 Matěj OndrušMatěj Ondruš
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 10.59
12 Samuel ValentaSamuel Valenta
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
03 09.99
13 David SvobodaDavid Svoboda
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
01 09.98
14 Stanislav SrbaStanislav Srba
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
01 09.94
15 David HernaDavid Herna
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 09.86
16 Michal MacháčekMichal Macháček
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 09.81
17 Libor KuchařLibor Kuchař
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 09.78
18 Zbyněk ValešZbyněk Valeš
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 09.73
19 Rostislav SvoradRostislav Svorad
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 09.66
20 Roman PokornýRoman Pokorný
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 09.56
21 Michal PavolkaMichal Pavolka
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
02 09.40
22 Tomáš AndělTomáš Anděl
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 09.39
23 Ondřej DušekOndřej Dušek
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 09.24
24 Vladislav PetržilkaVladislav Petržilka
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 09.16
25 Martin FranzMartin Franz
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 08.71
26 Martin ZadražilMartin Zadražil
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 08.66
27 Jan MrázekJan Mrázek
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 08.55
28 Petr MátéPetr Máté
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 08.35
29 Daniel ChlupáčDaniel Chlupáč
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 08.16
30 Vojtěch ŠpulákVojtěch Špulák
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 08.08
31 Erik StoklasaErik Stoklasa
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 06.66
Miroslav ForsztákMiroslav Forszták
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 DNP
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Theodor Jákob HoreckýTheodor Jákob Horecký
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 56.60
2 Petr PlešákPetr Plešák
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 54.90
3 Ivan LakatošIvan Lakatoš
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 51.40
4 David ŠrubařDavid Šrubař
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 51.20
5 Kryštof KvasničkaKryštof Kvasnička
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 50.30
6 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 48.50
7 Dominik PaletářDominik Paletář
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 48.40
8 Jan ČížekJan Čížek
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 48.30
9 Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 48.00
10 Jan NejedlýJan Nejedlý
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 47.90
11 Filip PetrásekFilip Petrásek
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
04 46.70
12 Nedelchev Alexandr Nedelchev Alexandr
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 46.10
13 Štěpán BinderŠtěpán Binder
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 45.40
14 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 45.10
15 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 44.70
16 Tomáš SmažíkTomáš Smažík
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 44.20
17 Jakub JanovskýJakub Janovský
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 44.00
18 Jan VrátnýJan Vrátný
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 43.90
František JanůFrantišek Janů
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 43.90
Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 43.90
21 Matyas ProvázekMatyas Provázek
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 43.30
22 Ladislav PřibylLadislav Přibyl
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 43.00
23 Petr LachoutPetr Lachout
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 42.90
24 Josef KovandaJosef Kovanda
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 42.40
25 Libor BalíkLibor Balík
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
05 41.50
26 Josef HaškovecJosef Haškovec
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 38.90
27 Filip ŠirokýFilip Široký
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 38.70
28 Aleš MatoušekAleš Matoušek
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 37.00
Michael KrejčíMichael Krejčí
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
05 DNP
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie VálkováValerie Válková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 42.10
2 Andrea SlunečkováAndrea Slunečková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 40.50
3 Nela MilošováNela Milošová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 39.50
4 Adéla AdamcováAdéla Adamcová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 38.70
5 Kristýna HybšováKristýna Hybšová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 38.50
6 Tereza CílkováTereza Cílková
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 37.70
7 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 37.50
8 Nikola PeškováNikola Pešková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 36.70
9 Tereza ŠindelářováTereza Šindelářová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 36.10
Denisa BenediktováDenisa Benediktová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 36.10
11 Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 35.20
12 Gabriela VeseláGabriela Veselá
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
03 34.50
13 Karolína BurešováKarolína Burešová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 34.40
14 Monika TajtlováMonika Tajtlová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 33.80
15 Barbora NovotnáBarbora Novotná
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 33.30
16 Terezie JirekováTerezie Jireková
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 32.20
17 Erika KomínkováErika Komínková
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 31.50
18 Bára ŘíhováBára Říhová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
03 31.30
19 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
05 31.10
20 Klára KoudelkováKlára Koudelková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
05 30.00
21 Simona ŠvárováSimona Švárová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 29.90
22 Barbora DolejšováBarbora Dolejšová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 29.60
23 Lucie VejborováLucie Vejborová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 29.40
24 Michaela KujalováMichaela Kujalová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 29.30
Klára NoskováKlára Nosková
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
04 29.30
26 Pavlína PetršováPavlína Petršová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 28.60
27 Eva ŠikováEva Šiková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 27.50
28 Kateřina JiráčkováKateřina Jiráčková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 26.70
29 Štěpánka BočkováŠtěpánka Bočková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
05 26.60
30 Karolína LetkováKarolína Letková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 25.70
31 Minh Anh PhamMinh Anh Pham
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
04 24.90
32 Prchlíková Prchlíková
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
00 23.50
Celkem 32 závodníků