výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Tábor, kategorie III a IV

Tábor (11. 5. 2017)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 1:49.39
2 Kristýna KlůfováKristýna Klůfová 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 1:55.27
3 Rosálie PlacháRosálie Plachá 04 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 2:01.37
4 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 2:03.61
5 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 03 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 2:05.07
6 Lucie BartáčkováLucie Bartáčková 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 2:09.41
7 Monika HavlíkováMonika Havlíková 04 ZŠ ChýnovZŠ Chýnov 2:09.98
8 Valentýna VobořilováValentýna Vobořilová 04 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 2:11.12
9 Eliška KohoutováEliška Kohoutová 04 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 2:11.91
10 Eva AdamováEva Adamová 05 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 2:12.34
11 Nela MilošováNela Milošová 03 ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní 2:12.64
12 Aneta BlažkováAneta Blažková 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 2:13.61
13 Valentýna KomarovováValentýna Komarovová 03 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 2:13.92
14 Terezie JirekováTerezie Jireková 04 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 2:16.11
15 Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová 05 ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše 2:17.39
16 Hana KopeckáHana Kopecká 03 ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice 2:19.90
17 Nikola MikuláštíkováNikola Mikuláštíková 03 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 2:23.79
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 1:56.42
2 Tereza CílkováTereza Cílková 03 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 2:00.42
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:01.26
4 Eva ŠikováEva Šiková 04 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:01.44
5 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 2:02.34
6 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 2:03.27
7 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:03.74
8 Lucie MatušicováLucie Matušicová 03 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... 2:04.39
9 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:04.95
10 Lucie HospodářskáLucie Hospodářská 03 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 2:07.32
11 Veronika StaráVeronika Stará 05 ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května 2:12.36
12 Aneta HárovníkováAneta Hárovníková 05 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 2:14.48
13 Jana ArnoštováJana Arnoštová 05 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 2:14.96
14 Karolína EbertováKarolína Ebertová 04 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 2:26.24
Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná... DNP
Celkem 15 závodníků