Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Tábor, kategorie III a IV

Tábor (11. 5. 2017)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.73
1 Matěj BínaMatěj Bína
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 1.69 XXX
2 Pavel ŠvecPavel Švec
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 1.61 XXX
3 Filip StudenýFilip Studený
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
01 1.61 XXX
4 Daniel ZemanDaniel Zeman
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 1.57 XXX
5 Adam BerkaAdam Berka
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 1.57 XXX
6 Jan ŤoupalíkJan Ťoupalík
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 1.57 XXX
7= Jakub KubovskýJakub Kubovský
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 1.53 XXX
7= Jakub NovobilskýJakub Novobilský
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
01 1.53 XXX
9 Filip ŘezáčFilip Řezáč
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
02 1.53 XXX
10= Jan MrázekJan Mrázek
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
01 1.53 XXX
10= Jaroslav ZadražilJaroslav Zadražil
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 1.53 XXX
12 Jonáš SklenářJonáš Sklenář
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
01 1.53 XXX
13 Marek StejskalMarek Stejskal
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 1.53 XXX
14 Daniel TrojákDaniel Troják
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.49 XXX
15 Petr ŠvecPetr Švec
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
01 1.45 XXX
16= Lukáš ŠustrLukáš Šustr
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.45 XXX
16= Trung Kien BuiTrung Kien Bui
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 1.45 XXX
18 Adam CabadajAdam Cabadaj
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.45 XXX
19 David FišerDavid Fišer
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 1.45 XXX
20 Radek OuškaRadek Ouška
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
01 1.45 XXX
21= Daniel VelekDaniel Velek
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.41 XXX
21= Max Alexander MedleyMax Alexander Medley
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 1.41 XXX
23 Tomáš BěhounTomáš Běhoun
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.41 XXX
24= Rostislav SvoradRostislav Svorad
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 1.41 XXX
24= Filip BartejsFilip Bartejs
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 1.41 XXX
26= Vojtěch VáchaVojtěch Vácha
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 1.41 XXX
26= daniel Šafránekdaniel Šafránek
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
02 1.41 XXX
26= Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.41 XXX
29 David KubičkaDavid Kubička
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
01 1.41 XXX
30 Martin PeřinaMartin Peřina
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
02 1.41 XXX
31 Filip ŠtětinaFilip Štětina
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.37 XXX
32 Tomáš PetrásekTomáš Petrásek
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.37 XXX
33 Karel NěmečekKarel Němeček
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 1.33 XXX
Michal ŠvadlenaMichal Švadlena
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 0 XXX
Pavel SedláčekPavel Sedláček
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 0 XXX
Jiří ŠedaJiří Šeda
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 DNP
Celkem 36 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 1.52 OOOOOOOOOXXX
2 Václav RothbauerVáclav Rothbauer
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 1.44 OOOOOXOOXXX
3 Radek KoloušekRadek Koloušek
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.40 OOOOOOXXX
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 1.40 OOOOXXOOXXX
5 Jan KovářJan Kovář
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.40 OOOOOXOXXX
6 Josef KopeckýJosef Kopecký
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 1.40 OOXOXXOXOXOXXX
7 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.40 OOOOOXXOXXX
8 Jan ČížekJan Čížek
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.36 OOOXOOXXX
9 Martin KozojedMartin Kozojed
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 1.36 XXOXOXOXOXOXXX
10 Petr SukPetr Suk
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 1.36 OOOOXXOXXX
11 Jakub MarkvartJakub Markvart
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.32 OOOOXXX
12 Nedelchev Joan Alexandr Nedelchev Joan Alexandr
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.32 OOXOXOXXX
13= Pavel BarteskaPavel Barteska
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.28 OOOXXX
13= Pavel MarešPavel Mareš
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.28 OOOXXX
15 Mathias VoigtMathias Voigt
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 1.28 OOXOXXX
16 Karel BezpalecKarel Bezpalec
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 1.28 XOOXXOXXX
17 Martin KalvasMartin Kalvas
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 1.24 XXOOXXX
18 Bronislav MegisBronislav Megis
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 1.24 OXOXXX
19 Milan MikulíkMilan Mikulík
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 1.24 OXXOXXX
20 Martin SmetanaMartin Smetana
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 1.20 OXXX
21 Martin DirdaMartin Dirda
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 0 XXX
22 Ondřej PoradaOndřej Porada
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 0 XXX
23 Vojtěch RatajVojtěch Rataj
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
05 0 XXX
24 Dominik RybaDominik Ryba
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 0 XXX
25 Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
04 0 XXX
26 Pavel NěmečekPavel Němeček
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
04 0 XXX
27 Filip ŠtrinclFilip Štrincl
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 0 XXX
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 1.55 XXX
2 Eliška ŠkopkováEliška Škopková
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 1.51 XXX
3 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 1.47 XXX
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 1.47 XXX
5 Lenka ZykánováLenka Zykánová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 1.47 XXX
6 Kateřina KravarováKateřina Kravarová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
01 1.43 XXX
7 Anna GrymováAnna Grymová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.39 XXX
8 Nikola MrázkováNikola Mrázková
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 1.35 XXX
9 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
03 1.35 XXX
10 Veronika FördösováVeronika Fördösová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.35 XXX
11 Lucie ŠikováLucie Šiková
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.35 XXX
12 Lucie JansováLucie Jansová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.31 XXX
13= Anna TůmováAnna Tůmová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
01 1.31 XXX
13= Magdaléna AujezdeckáMagdaléna Aujezdecká
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
02 1.31 XXX
13= Sabina ZadražilováSabina Zadražilová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 1.31 XXX
16 Kateřina HálováKateřina Hálová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
02 1.31 XXX
17= Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
02 1.27 XXX
17= Ester JandováEster Jandová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 1.27 XXX
19 Adéla LuňákováAdéla Luňáková
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 1.27 XXX
20= Iveta VrkočováIveta Vrkočová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
01 1.23 XXX
20= Zuzana CardováZuzana Cardová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
02 1.23 XXX
20= Veronika KalabováVeronika Kalabová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
01 1.23 XXX
20= Lucie SyrováLucie Syrová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
02 1.23 XXX
24= Lenka SuškováLenka Sušková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 1.19 XXX
24= Thuy Vi (Hanka) NguyenThuy Vi (Hanka) Nguyen
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
01 1.19 XXX
24= Romana KrausováRomana Krausová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
02 1.19 XXX
24= Tereza AnděrováTereza Anděrová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
02 1.19 XXX
28 Zuzana MárováZuzana Márová
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
01 1.19 XXX
29= Lada KrejčováLada Krejčová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 1.19 XXX
29= Eliška VotavováEliška Votavová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 1.19 XXX
31 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
01 1.15 XXX
32 Michaela FlekalováMichaela Flekalová
ZŠ Bechyně, Františka KřižíkaZŠ Bechyně, Františka Křižíka
01 0 XXX
33 Natálie PekařováNatálie Pekařová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
02 0
34 Valerie KučerováValerie Kučerová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
02 0
35 Šárka NebeskáŠárka Nebeská
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
03 0
Celkem 35 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46
1 Nela VeseckáNela Vesecká
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.42 XXX
2 Kamila ŽivnáKamila Živná
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.38 XXX
3 Adéla AdamcováAdéla Adamcová
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 1.38 XXX
4 Tereza HodinováTereza Hodinová
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
04 1.34 XXX
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
05 1.34 XXX
6 Diana SoukupováDiana Soukupová
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.30 XXX
7 Klára HrubáKlára Hrubá
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.30 XXX
8 Aneta VančatováAneta Vančatová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
04 1.30 XXX
9 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 1.26 XXX
10 Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
03 1.22 XXX
11 Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.22 XXX
12 Kristýna HybšováKristýna Hybšová
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.22 XXX
13= Klára KopeckáKlára Kopecká
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
03 1.22 XXX
13= Barbora CílkováBarbora Cílková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
04 1.22 XXX
15 Šárka DruneckáŠárka Drunecká
ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského
03 1.22 XXX
16= Miroslava DvořákováMiroslava Dvořáková
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 1.22 XXX
16= Barbora PříhodováBarbora Příhodová
ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská
04 1.22 XXX
18 Rebeka ČervenkováRebeka Červenková
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
03 1.22 XXX
19 Klára KoudelkováKlára Koudelková
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
05 1.14 XXX
20= Markéta SmitkováMarkéta Smitková
ZŠ ChýnovZŠ Chýnov
03 1.14 XXX
20= Tereza TrojánkováTereza Trojánková
ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská
03 1.14 XXX
22 Aneta BlažkováAneta Blažková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.14 XXX
23= Nikola MikuláštíkováNikola Mikuláštíková
ZŠ Sezimovo Ústí, 9.květnaZŠ Sezimovo Ústí, 9.května
03 1.14 XXX
23= Alice DoubkováAlice Doubková
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 1.14 XXX
25 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková
ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova
03 1.14 XXX
26 Vilma StaňkováVilma Staňková
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
05 1.10 XXX
27 Denisa BaborováDenisa Baborová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 1.10 XXX
28 Jindřiška SouhradováJindřiška Souhradová
ZŠ Soběslav, Edvarda BenešeZŠ Soběslav, Edvarda Beneše
05 1.10 XXX
29 Tereza ŠindelářováTereza Šindelářová
ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi
04 0.90 XXX
Valentýna VobořilováValentýna Vobořilová
ZŠ Mladá VožiceZŠ Mladá Vožice
04 0.90 XXX
Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
04 0.90 XXX
Valérie HudcováValérie Hudcová
ZŠ Bechyně, ŠkolníZŠ Bechyně, Školní
03 DNP
Eliška KočíEliška Kočí
ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstíZŠ Sezimovo Ústí, Školní ná...
04 DNP
Celkem 33 závodníků