výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Teplice, kategorie III

Teplice (17. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FialaAdam Fiala 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 08.32
2 Patrik BalážPatrik Baláž 03 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 08.41
3 Roman FakóRoman Fakó 03 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 09.23
4 Vojtěch BirknerVojtěch Birkner 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 09.39
5 Adam DoležalAdam Doležal 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.43
6 Sebastian DrašarSebastian Drašar 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FujanJosef Fujan 03 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 08.33
2 Tomáš FrontzTomáš Frontz 04 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 09.04
3 Martin FicekMartin Ficek 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 09.09
4 Tomáš FujanTomáš Fujan 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 09.63
5 Pavel FialaPavel Fiala 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 10.65
Nikolas FiegertNikolas Fiegert 03 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JánaJiří Jána 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 07.88
2 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 08.34
3 Nikolas HorváthNikolas Horváth 04 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 08.93
4 Ondřej KlímaOndřej Klíma 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 09.17
5 Milan GabčoMilan Gabčo 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 09.24
6 Aleš HavlínAleš Havlín 03 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 10.17
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KolářPatrik Kolář 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 08.60
2 Lukáš KonárekLukáš Konárek 03 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 08.62
3 Jakub KloboučekJakub Klobouček 03 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 08.72
4 Tomáš LátalTomáš Látal 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.20
5 Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 09.26
6 Jan KogutJan Kogut 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LedenJan Leden 03 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 08.22
2 František MixaFrantišek Mixa 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 08.41
3 Dominik MansouriDominik Mansouri 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 09.29
4 Alberto MontiAlberto Monti 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 09.47
5 Jakub MarkovJakub Markov 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.55
Jan MajerJan Majer 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef OdvárkaJosef Odvárka 04 ZŠ OsekZŠ Osek 08.40
2 Jiří ŘíhaJiří Říha 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 08.87
3 Erik SitaiErik Sitai 05 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 08.90
4 Sebastian ProkešSebastian Prokeš 03 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 08.91
5 Patrik PerglPatrik Pergl 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 09.17
6 Filip ProcházkaFilip Procházka 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 09.66
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 08.85
2 Vinh TranVinh Tran 03 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 09.15
3 Martin ŠnobrMartin Šnobr 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 09.25
4 Robert TannertRobert Tannert 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 09.31
5 David SvobodaDavid Svoboda 03 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 09.43
6 Štěpán ŠimekŠtěpán Šimek 04 ZŠ OsekZŠ Osek 09.65
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VeselýMarek Veselý 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 08.68
2 Jan VavřinecJan Vavřinec 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 09.41
3 Radek UrbanRadek Urban 04 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 09.82
4 Tadeáš VachoušekTadeáš Vachoušek 04 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 10.25
5 Vít ValentaVít Valenta 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 10.52
Tomáš ŽampachTomáš Žampach 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BeranováEliška Beranová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 09.59
2 Jitka AndrtováJitka Andrtová 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 10.00
3 Nikola BábovkováNikola Bábovková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 10.38
4 Daniela HeinzováDaniela Heinzová 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 10.83
5 Aneta BosmanováAneta Bosmanová 04 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 11.22
6 Erika DunkováErika Dunková 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 11.65
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Božena BurešováBožena Burešová 05 ZŠ OsekZŠ Osek 09.39
2 Anežka BednářováAnežka Bednářová 03 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 09.47
3 Kateřina ČepelákováKateřina Čepeláková 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 10.16
4 Lucie BláhováLucie Bláhová 04 ZŠ OsekZŠ Osek 10.23
5 Karolína CízlerováKarolína Cízlerová 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10.47
6 Andrea ŠteflováAndrea Šteflová 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 11.65
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 08.95
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 ZŠ KošťanyZŠ Košťany 09.09
3 Klára DufkováKlára Dufková 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 09.82
4 Michaela FujavováMichaela Fujavová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 09.86
5 Kateřina HávováKateřina Hávová 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 10.14
6 Eliška HladečkováEliška Hladečková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 10.52
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JuštinováAnna Juštinová 05 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.29
2 Tereza KloučkováTereza Kloučková 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 09.34
3 Sára KošťákováSára Košťáková 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 09.41
4 Anna JavorskáAnna Javorská 04 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 09.52
5 Aneta KomorousováAneta Komorousová 04 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 09.74
6 Nela JankurováNela Jankurová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 09.77
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 08.99
2 Monika PařízkováMonika Pařízková 04 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 09.14
3 Veronika PaluskováVeronika Palusková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 09.89
4 Daniela PolákováDaniela Poláková 05 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 10.05
5 Natalie PetrováNatalie Petrová 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 10.56
6 Michaela PastrňákováMichaela Pastrňáková 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 11.12
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková 04 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 08.95
2 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 09.49
3 Marie MikováMarie Miková 03 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 09.51
4 Natalie MádlováNatalie Mádlová 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 09.84
5 Klára KubínkováKlára Kubínková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 10.50
6 Renata MrockováRenata Mrocková 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 10.61
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta SaffertováAgáta Saffertová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.36
2 Andrea SmoleňakováAndrea Smoleňaková 05 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 09.58
3 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.77
4 Jana SurmajováJana Surmajová 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.93
5 Barbora SalákováBarbora Saláková 04 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 10.24
6 Tereza SlivkováTereza Slivková 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 08.96
2 Marie ŠtikováMarie Štiková 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 09.93
Lucie VelkováLucie Velková 03 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 09.93
4 Natálie VeseláNatálie Veselá 04 ZŠ KošťanyZŠ Košťany 10.04
5 Carolina TankováCarolina Tanková 04 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 10.84
6 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 11.17
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 09.29
2 Klára VorlíčkováKlára Vorlíčková 04 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 09.44
3 Viola VondrákováViola Vondráková 05 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 09.66
4 Sarah ZavadilováSarah Zavadilová 03 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 09.81
5 Michaela ZachováMichaela Zachová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 09.86
6 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 11.01
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 1:49.03
2 Ivanna AnikeevaIvanna Anikeeva 04 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 2:03.90
3 Agáta ČadkováAgáta Čadková 05 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 2:04.99
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 ZŠ KošťanyZŠ Košťany 2:13.44
5 Stella GabrikováStella Gabriková 04 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 2:14.51
6 Nela JankurováNela Jankurová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2:17.32
7 Eliška FrancouzováEliška Francouzová 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2:21.22
8 Lucie JanáčkováLucie Janáčková 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2:22.07
9 Anna DvořákováAnna Dvořáková 04 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 2:22.42
10 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 2:24.10
11 Adéla BatíkováAdéla Batíková 04 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 2:26.25
12 Linda TrampotováLinda Trampotová 03 ZŠ KošťanyZŠ Košťany 2:28.75
13 Anna HavlováAnna Havlová 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 2:42.93
14 Anna GoltschováAnna Goltschová 05 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 2:47.35
15 Helena DuongováHelena Duongová 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 2:49.00
16 Alexandra HorváthováAlexandra Horváthová 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3:02.97
Michaela ČerníkováMichaela Černíková 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina DNP
Adéla HrdličkováAdéla Hrdličková 04 ZŠ OsekZŠ Osek DNP
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela ŽilinskáNela Žilinská 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2:01.10
2 Eliška MagnováEliška Magnová 05 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 2:05.96
3 Vendula JelínkováVendula Jelínková 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 2:09.80
4 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2:12.10
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2:13.38
6 Kateřina LázničkováKateřina Lázničková 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2:14.40
7 Natalie MádlováNatalie Mádlová 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 2:15.31
8 Kateřina NohejlováKateřina Nohejlová 05 ZŠ OsekZŠ Osek 2:16.63
9 Natálie KubíkováNatálie Kubíková 05 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 2:17.15
10 Tereza JíchováTereza Jíchová 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2:17.49
11 Laura KubačkováLaura Kubačková 03 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 2:19.65
12 Klára KubínkováKlára Kubínková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 2:20.18
13 Veronika PaluskováVeronika Palusková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2:21.01
14 Tereza JežkováTereza Ježková 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 2:25.12
15 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2:26.24
16 Sára KošťákováSára Košťáková 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2:29.24
17 Tereza MachkováTereza Machková 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3:06.89
Gabriela MichálkováGabriela Michálková 04 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského DNP
Celkem 18 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 1:57.05
2 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 2:02.21
3 Veronika PopovyčováVeronika Popovyčová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2:08.36
4 Eliška RákosníkováEliška Rákosníková 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 2:09.36
5 Sarah ZavadilováSarah Zavadilová 03 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 2:12.93
6 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 2:16.07
7 Andrea PlešákováAndrea Plešáková 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2:16.28
8 Veronika ŘíhováVeronika Říhová 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 2:19.36
9 Markéta PinďákováMarkéta Pinďáková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2:22.13
10 Anna VágnerováAnna Vágnerová 03 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 2:23.13
11 Marie ŠtikováMarie Štiková 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 2:25.76
12 Lucie PlačkováLucie Plačková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 2:28.43
13 Jana SalákováJana Saláková 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 2:29.75
14 Eva PitašováEva Pitašová 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 2:33.54
15 Anastasia SvatoňováAnastasia Svatoňová 05 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 2:37.24
16 Barbora SalákováBarbora Saláková 03 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 2:38.62
17 Viktorie ŠtěpánkováViktorie Štěpánková 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2:40.20
18 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 2:40.29
19 Anna ZupkováAnna Zupková 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2:48.62
Celkem 19 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik BalážPatrik Baláž 03 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 3:19.15
2 Josef FujanJosef Fujan 03 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 3:23.92
3 Ladislav JamrichLadislav Jamrich 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3:31.11
4 Michal BílekMichal Bílek 04 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 3:33.28
5 Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3:35.00
6 Enis HopiEnis Hopi 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3:35.62
7 Ondřej ČermákOndřej Čermák 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 3:36.21
8 Jiří JandaJiří Janda 03 ZŠ OsekZŠ Osek 3:47.32
9 Roman ČonkaRoman Čonka 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3:54.61
10 Nikolas HorváthNikolas Horváth 04 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 3:59.61
11 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 4:11.96
12 Robert ChlánRobert Chlán 05 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4:16.08
13 Dominik DeckerDominik Decker 05 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 4:28.90
14 Tomáš BělTomáš Běl 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4:50.01
Luboš DvořákLuboš Dvořák 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice DNP
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KostlDavid Kostl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3:21.81
2 Radek LetochaRadek Letocha 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3:22.90
3 Patrik PerglPatrik Pergl 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 3:24.05
4 Tadeáš KöhlerTadeáš Köhler 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3:30.11
5 Alberto MontiAlberto Monti 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 3:35.01
6 Jakub KloboučekJakub Klobouček 03 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 3:36.59
7 Jan PateraJan Patera 05 ZŠ OsekZŠ Osek 3:38.37
8 Tomáš PreclíkTomáš Preclík 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3:42.31
9 Lukáš KrippnerLukáš Krippner 05 ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 3:48.92
10 Dominik KloučekDominik Klouček 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 3:49.04
11 Jan KovaříkJan Kovařík 03 ZŠ OsekZŠ Osek 3:56.04
12 Ondřej KlímaOndřej Klíma 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3:58.68
13 Jan PánekJan Pánek 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4:46.94
14 Dominik KallayDominik Kallay 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5:36.64
Leo PavlíkLeo Pavlík 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina DNP
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub WeidischJakub Weidisch 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3:28.28
2 David RohnDavid Rohn 03 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 3:35.20
3 Tadeáš VachoušekTadeáš Vachoušek 04 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 3:35.82
4 Pavel StejskalPavel Stejskal 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3:36.72
5 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3:37.75
6 Radek UrbanRadek Urban 04 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 3:55.11
7 Jan VavřinecJan Vavřinec 04 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 3:55.66
8 Jiří ŠmídJiří Šmíd 03 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 4:08.98
9 Štěpán ŠtulerŠtěpán Štuler 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 4:13.87
10 Šimon VernerŠimon Verner 05 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 4:29.38
11 Filip ProcházkaFilip Procházka 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 4:44.72
12 Vít ValentaVít Valenta 04 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 5:08.51
David SvobodaDavid Svoboda 03 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská DQ
Erik SitaiErik Sitai 05 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského DNP
Celkem 14 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bureš,Gutwirth,Janda,Odvárka Bureš,Gutwirth,Janda,Odvárka ZŠ OsekZŠ Osek 33.55
2 Baláž,Bílek,Šachl,Vachoušek Baláž,Bílek,Šachl,Vachoušek ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 34.14
3 Bradáč,Svoboda,Vavřinec,Ficek Bradáč,Svoboda,Vavřinec,Ficek ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 35.41
4 Birkner,Homola,Klíma,Prchal Birkner,Homola,Klíma,Prchal Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 35.86
5 Albrecht,Dvořák,Jungvirt,Procházka Albrecht,Dvořák,Jungvirt,Procházka ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 37.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fujan,Konárek,Kratochvíl,Letocha Fujan,Konárek,Kratochvíl,Letocha ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 34.94
2 Doležal,Kadeřávek,Látal,Preclík Doležal,Kadeřávek,Látal,Preclík ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 36.05
3 Drašar,Kogut,Pergl,Steinberger Drašar,Kogut,Pergl,Steinberger ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 37.27
4 Decker,Hejna,Horváth,Patkan Decker,Hejna,Horváth,Patkan ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 38.76
MS Čonka,Fiala,Kofroň,Majer Čonka,Fiala,Kofroň,Majer ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 37.27
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leden J., Němeček Š., Maxim M., Prokeš S., Leden J., Němeček Š., Maxim M., Prokeš S., Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 33.04
2 Jána,Fiala,Říha,Weidisch Jána,Fiala,Říha,Weidisch ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 33.22
3 Malý,Fujan,Klobouček,Libanský Malý,Fujan,Klobouček,Libanský ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 33.43
4 Divecký,Borosch,Matys,Köstl Divecký,Borosch,Matys,Köstl ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 34.04
5 Gabčo,Čonka,Kallay,Köhler Gabčo,Čonka,Kallay,Köhler ZŠ LidickáZŠ Lidická 36.49
6 Libovický,Mansouri,Mixa,Skuthan Libovický,Mansouri,Mixa,Skuthan ZŠ LidickáZŠ Lidická 37.32
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselý,Ingardia,Hopi,Kolář Veselý,Ingardia,Hopi,Kolář ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 32.75
2 Seifert,Tannert,Vízner,Záruba Seifert,Tannert,Vízner,Záruba Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 36.30
Solnař,Šnobr,Štuler,Žampach Solnař,Šnobr,Štuler,Žampach ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice DNP
Pavlík,Robe,Slouka,Stejskal Pavlík,Robe,Slouka,Stejskal ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina DNP
Valenta,Verner,Havlín,Monti Valenta,Verner,Havlín,Monti ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beránková,Bláhová,Burešová,Kubínková Beránková,Bláhová,Burešová,Kubínková ZŠ OsekZŠ Osek 37.36
2 Anikeeva,Bednářová,Buciuscan,Nguyenová Anikeeva,Bednářová,Buciuscan,Nguyenová ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 38.28
3 Čadková,Vorlíčková,Suchanová,Švehlová Čadková,Vorlíčková,Suchanová,Švehlová ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 38.34
4 Branišová,Cízlerová,Slivková,Surmajová Branišová,Cízlerová,Slivková,Surmajová ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 39.61
5 Černíková,Dang,Didyková,Hájková Černíková,Dang,Didyková,Hájková ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 40.03
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Foldová,Sebránková,Říhová,Nováková Foldová,Sebránková,Říhová,Nováková ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám. 34.40
2 Fujavová,Hávová,Jankurová,Jíchová Fujavová,Hávová,Jankurová,Jíchová Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 38.87
3 Dufková,Lešigová,Mádlová,Saláková Dufková,Lešigová,Mádlová,Saláková ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 39.12
4 Davignonová,Francouzová,Horvátová,Košťáková Davignonová,Francouzová,Horvátová,Košťáková Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 39.25
5 Fajfrová, Hegrová, Veselá, Navrátilová Fajfrová, Hegrová, Veselá, Navrátilová ZŠ KošťanyZŠ Košťany 39.65
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zachová,Čepeláková,Větrovcová,Beranová Zachová,Čepeláková,Větrovcová,Beranová ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 37.23
2 Hrabáková,Javorská,Karpíšková,Pešková Hrabáková,Javorská,Karpíšková,Pešková ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 38.54
3 Hladečková,Bábovková,Duongová,Dvořáková Hladečková,Bábovková,Duongová,Dvořáková ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 39.03
4 Janoušková,Kloučková,Plačková,Urbanczyková Janoušková,Kloučková,Plačková,Urbanczyková ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 39.60
5 Havlová,Horvátová,,Králová,Měšťáková Havlová,Horvátová,,Králová,Měšťáková ZŠ LidickáZŠ Lidická 42.01
Heinzová,Kadeřábková,Martonová,Sochorová Heinzová,Kadeřábková,Martonová,Sochorová ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Komorousová,Kubíčková,Bosmanová,Magnová Komorousová,Kubíčková,Bosmanová,Magnová Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 36.30
2 Klečková,Miková,Pařízková,Piťhová Klečková,Miková,Pařízková,Piťhová ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 36.99
3 Kalivodová,Palusková,Pinďáková,Žejdlíková Kalivodová,Palusková,Pinďáková,Žejdlíková ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 37.51
4 Kokošková,Jelínková,Žilinská,Kovářová Kokošková,Jelínková,Žilinská,Kovářová ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 37.76
5 Königová,Petrová,Rákosníková,Smoleňáková Königová,Petrová,Rákosníková,Smoleňáková ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 37.77
6 Plešáková,Peštová,Jelínková,Adamcová Plešáková,Peštová,Jelínková,Adamcová ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 38.91
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lázničková,Saffertová,Schneiderová,Juštinová Lázničková,Saffertová,Schneiderová,Juštinová ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 36.24
2 Poláková D.,Poláková E.,Polcarová,Vondráková Poláková D.,Poláková E.,Polcarová,Vondráková ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 37.58
3 Motejlová,Rokosová,Růtová,Šiklová Motejlová,Rokosová,Růtová,Šiklová Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 38.19
4 Štiková,Mrocková,Baladová,Rudová Štiková,Mrocková,Baladová,Rudová ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 38.74
5 Popovyčová,Randáčková,Soukupová,Zvoníková Popovyčová,Randáčková,Soukupová,Zvoníková Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 39.63
Švadleňáková,Tobischková,Volfová,Zechovská Švadleňáková,Tobischková,Volfová,Zechovská ZŠ LidickáZŠ Lidická DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan LedenJan Leden
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 1.51
2 Josef OdvárkaJosef Odvárka
ZŠ OsekZŠ Osek
04 1.43
3 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 1.39
David KostlDavid Kostl
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 1.39
Daniel KimaDaniel Kima
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 1.39
Adrien XerxaAdrien Xerxa
ZŠ OsekZŠ Osek
03 1.39
Jakub WeidischJakub Weidisch
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 1.39
Martin SixtaMartin Sixta
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 1.39
Matyáš HomolaMatyáš Homola
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 1.39
10 Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 1.35
Tomáš BradáčTomáš Bradáč
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 1.35
Matouš PrchalMatouš Prchal
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 1.35
Daniel MatysDaniel Matys
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 1.35
14 Lukáš JešinaLukáš Ješina
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
04 1.31
Sebastian MalýSebastian Malý
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
05 1.31
Sebastian ProkešSebastian Prokeš
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 1.31
Jiří JandaJiří Janda
ZŠ OsekZŠ Osek
03 1.31
18 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 1.27
Jakub SzmudaJakub Szmuda
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
04 1.27
Pavel StejskalPavel Stejskal
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 1.27
Martin KrchovMartin Krchov
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 1.27
22 Dominik MansouriDominik Mansouri
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 1.23
Bohumil SteinbergerBohumil Steinberger
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 1.23
Vojtěch SkálaVojtěch Skála
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
04 1.23
Roman FakóRoman Fakó
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
03 1.23
26 Roman ČonkaRoman Čonka
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 1.19
Tomáš FujanTomáš Fujan
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 1.19
Tomáš FrontzTomáš Frontz
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 1.19
David RohnDavid Rohn
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
03 1.19
Jiří RobeJiří Robe
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 DNP
Šimon SolnařŠimon Solnař
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 DNP
Štěpán ŠimekŠtěpán Šimek
ZŠ OsekZŠ Osek
04 DNP
Jakub HejnaJakub Hejna
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
03 NM
Pavel AlbrechtPavel Albrecht
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 NM
Tomáš BělTomáš Běl
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 NM
Luboš DvořákLuboš Dvořák
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 NM
Pavel SkuthanPavel Skuthan
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 NM
Erik MaňkošErik Maňkoš
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 NM
Celkem 38 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika PeškováVeronika Pešková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
04 1.34
Karolína BaladováKarolína Baladová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 1.34
3 Sára RudováSára Rudová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 1.30
Tereza ŠiklováTereza Šiklová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 1.30
5 Eliška PolákováEliška Poláková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 1.26
Barbora BeránkováBarbora Beránková
ZŠ OsekZŠ Osek
03 1.26
Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 1.26
8 Natálie KubíkováNatálie Kubíková
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
05 1.22
Michaela JedličkováMichaela Jedličková
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 1.22
Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
03 1.22
Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 1.22
12 Adéla KokoškováAdéla Kokošková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 1.18
Nela ŽilinskáNela Žilinská
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 1.18
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 1.18
Sabina RokosováSabina Rokosová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 1.18
Natalie PetrováNatalie Petrová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 1.18
Karolína PetránkováKarolína Petránková
ZŠ OsekZŠ Osek
04 1.18
Kateřina ČepelákováKateřina Čepeláková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 1.18
19 Agáta ČadkováAgáta Čadková
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
05 1.14
Eliška BeranováEliška Beranová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 1.14
Daniela SoukupováDaniela Soukupová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 1.14
Tereza KovářováTereza Kovářová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 1.14
Karolína RandáčkováKarolína Randáčková
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 1.14
Jana VětrovcováJana Větrovcová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 1.14
25 Jana UrbanczykováJana Urbanczyková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
05 1.10
Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 1.10
Anna VolfováAnna Volfová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 1.10
Natálie RůtováNatálie Růtová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 1.10
Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
04 1.10
Viktorie JechováViktorie Jechová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
05 1.10
Anna JavorskáAnna Javorská
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
04 1.10
Adéla DoksanskáAdéla Doksanská
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 1.10
Adéla FojtíkováAdéla Fojtíková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 DNP
Barbora HájkováBarbora Hájková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 DNP
Adéla HolubováAdéla Holubová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
03 DNP
Kristýna ChrastnáKristýna Chrastná
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
04 DNP
Odeta KadeřábkováOdeta Kadeřábková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 DNP
Ivanna AnikeevaIvanna Anikeeva
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
04 NM
Jitka BednářováJitka Bednářová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 NM
Sára BrahimiSára Brahimi
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 NM
Nikola HegrováNikola Hegrová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
03 NM
Alexandra HorváthováAlexandra Horváthová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 NM
Barbora KalčíkováBarbora Kalčíková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 NM
Tereza KocourkováTereza Kocourková
ZŠ OsekZŠ Osek
05 NM
Nicola KönigováNicola Königová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 NM
Barbora KrálováBarbora Králová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 NM
Tereza LešigováTereza Lešigová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 NM
Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
05 NM
Jana SurmajováJana Surmajová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 NM
Viktorie ŠtěpánkováViktorie Štěpánková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 NM
Andrea DaňováAndrea Daňová
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
04 NM
Celkem 51 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří JánaJiří Jána
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.98
2 Zdeněk DiveckýZdeněk Divecký
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 4.87
3 Alex IngardiaAlex Ingardia
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.69
Jan KarafiátJan Karafiát
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.69
5 Aleš SloukaAleš Slouka
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 4.50
6 Petr BurešPetr Bureš
ZŠ OsekZŠ Osek
03 4.49
7 Daniel KimaDaniel Kima
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 4.42
8 Jakub SzmudaJakub Szmuda
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
04 4.36
9 Sebastian MalýSebastian Malý
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
05 4.30
10 Jiří TůmaJiří Tůma
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
04 4.28
11 Adam FialaAdam Fiala
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.26
Nikolas FiegertNikolas Fiegert
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 4.26
13 Samuel FiegertSamuel Fiegert
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 4.24
Matyáš HomolaMatyáš Homola
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 4.24
15 Marek VeselýMarek Veselý
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 4.20
16 Tomáš LibanskýTomáš Libanský
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
03 4.17
17 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 4.16
Bohumil SteinbergerBohumil Steinberger
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 4.16
Martin FicekMartin Ficek
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 4.16
20 Jiří PodroužekJiří Podroužek
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
04 4.10
21 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 3.99
Matouš KadeřávekMatouš Kadeřávek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 3.99
23 Radek LetochaRadek Letocha
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 3.98
24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
04 3.90
25 Martin ŠnobrMartin Šnobr
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 3.89
26 Petr VengrynskýPetr Vengrynský
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
03 3.87
Vinh TranVinh Tran
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
03 3.87
Martin SixtaMartin Sixta
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 3.87
29 Michal NeužilMichal Neužil
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 3.84
30 Jan WalterJan Walter
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 3.77
Milan GabčoMilan Gabčo
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 3.77
32 Tomáš LátalTomáš Látal
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 3.75
33 Jan PateraJan Patera
ZŠ OsekZŠ Osek
05 3.69
34 Tadeáš KöhlerTadeáš Köhler
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 3.65
35 Štěpán ŠimekŠtěpán Šimek
ZŠ OsekZŠ Osek
04 3.64
36 Matěj MaximMatěj Maxim
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 3.63
37 Jakub SeifertJakub Seifert
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 3.59
38 Pavel SkuthanPavel Skuthan
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 3.55
39 Aleš HavlínAleš Havlín
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
03 3.54
40 Erik MaňkošErik Maňkoš
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 3.47
41 Jan PatkanJan Patkan
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
04 3.40
42 Luboš DvořákLuboš Dvořák
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 3.34
43 Jiří ŠmídJiří Šmíd
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 3.31
44 Jakub HejnaJakub Hejna
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
03 3.16
45 Pavel FleischerPavel Fleischer
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 2.77
Ondřej ČermákOndřej Čermák
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 DNP
Filip KofroňFilip Kofroň
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 DNP
Jan MajerJan Majer
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 DNP
Šimon SolnařŠimon Solnař
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 DNP
Matěj ZimmermannMatěj Zimmermann
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 NM
Celkem 50 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika PařízkováMonika Pařízková
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
04 4.38
2 Karolína BaladováKarolína Baladová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 4.37
3 Thao Linh DangThao Linh Dang
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 4.16
4 Ema SebránkováEma Sebránková
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
05 4.13
5 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
03 4.10
6 Eliška MagnováEliška Magnová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
05 4.09
7 Adéla FoldováAdéla Foldová
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
04 4.06
8 Eliška JelínkováEliška Jelínková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.02
9 Tereza KloučkováTereza Kloučková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 3.96
10 Anna JuštinováAnna Juštinová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
05 3.91
11 Aneta HrabákováAneta Hrabáková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
04 3.87
12 Kristina MotejlováKristina Motejlová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 3.85
Viola VondrákováViola Vondráková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
05 3.85
14 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 3.83
15 Sára RudováSára Rudová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 3.80
16 Andrea SmoleňakováAndrea Smoleňaková
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
05 3.78
17 Adéla KokoškováAdéla Kokošková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 3.74
18 Barbora BeránkováBarbora Beránková
ZŠ OsekZŠ Osek
03 3.73
19 Jana VětrovcováJana Větrovcová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 3.69
20 Alena FickováAlena Ficková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 3.65
21 Anna KarpíškováAnna Karpíšková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
05 3.62
Aneta KopačkováAneta Kopačková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 3.62
23 Kristýna ŠtefanováKristýna Štefanová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 3.61
24 Natálie RůtováNatálie Růtová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 3.57
Kristýna LalikováKristýna Laliková
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
03 3.57
26 Anna DvořákováAnna Dvořáková
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
04 3.56
27 Veronika PopovyčováVeronika Popovyčová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 3.54
28 Dominika ŠindelářováDominika Šindelářová
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
04 3.53
29 Barbora HubáčkováBarbora Hubáčková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 3.52
30 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 3.50
31 Anežka BednářováAnežka Bednářová
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
03 3.44
32 Lucie VelkováLucie Velková
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 3.41
33 Michaela JedličkováMichaela Jedličková
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 3.39
34 Aneta KomorousováAneta Komorousová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 3.38
35 Lucie TomanováLucie Tomanová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 3.33
Lucie BláhováLucie Bláhová
ZŠ OsekZŠ Osek
04 3.33
37 Klára DufkováKlára Dufková
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 3.32
38 Anastázie ZvoníkováAnastázie Zvoníková
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 3.28
39 Adriana KýzlováAdriana Kýzlová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 3.27
40 Božena HorváthováBožena Horváthová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 3.26
41 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 3.24
42 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
05 3.22
43 Tereza SlivkováTereza Slivková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 3.14
44 Anna KalivodováAnna Kalivodová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 3.11
45 Anna VágnerováAnna Vágnerová
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
03 3.08
Adéla HrdličkováAdéla Hrdličková
ZŠ OsekZŠ Osek
04 3.08
47 Jana UrbanczykováJana Urbanczyková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
05 3.07
48 Daniela HeinzováDaniela Heinzová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 3.02
49 Nikola HegrováNikola Hegrová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
03 3.00
50 Anna HavlováAnna Havlová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 2.92
51 Tereza MachkováTereza Machková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 2.88
52 Sára BrahimiSára Brahimi
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 2.87
53 Erika DunkováErika Dunková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 2.47
Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
04 DNP
Kateřina HávováKateřina Hávová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 DNP
Aneta KričfalušiAneta Kričfaluši
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
05 DNP
Celkem 56 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr BurešPetr Bureš
ZŠ OsekZŠ Osek
03 61.00
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 53.51
3 Lukáš JešinaLukáš Ješina
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
04 53.43
4 Jan KarafiátJan Karafiát
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 53.21
5 Jiří ŘíhaJiří Říha
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 51.64
6 Dominik KallayDominik Kallay
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 48.84
7 Patrik KolářPatrik Kolář
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 48.82
8 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 47.96
9 Michal NeužilMichal Neužil
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 47.91
10 Lukáš KonárekLukáš Konárek
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 45.11
11 David TomášDavid Tomáš
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
03 45.00
12 Jan VíznerJan Vízner
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 44.00
13 Vojtěch BirknerVojtěch Birkner
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 43.83
14 Tomáš LibovickýTomáš Libovický
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 43.65
15 Tomáš BradáčTomáš Bradáč
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 43.04
16 Dennis RousDennis Rous
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 42.36
17 Matouš KadeřávekMatouš Kadeřávek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 42.00
18 Matěj MaximMatěj Maxim
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 41.91
19 Adam PeckaAdam Pecka
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
03 41.80
20 Adrien XerxaAdrien Xerxa
ZŠ OsekZŠ Osek
03 40.60
21 Michal BílekMichal Bílek
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
04 40.21
22 Jan KovaříkJan Kovařík
ZŠ OsekZŠ Osek
03 38.92
23 Patrik HavlíčekPatrik Havlíček
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
03 38.70
24 Pavel AlbrechtPavel Albrecht
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 38.50
25 David PospíšilDavid Pospíšil
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 38.07
26 Jakub MarkovJakub Markov
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 38.06
Tomáš LibanskýTomáš Libanský
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
03 38.06
28 Jiří PodroužekJiří Podroužek
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
04 37.50
29 Daniel KratochvílDaniel Kratochvíl
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 37.10
30 Matěj JungvirtMatěj Jungvirt
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
03 36.90
31 Samuel FiegertSamuel Fiegert
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 36.74
32 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 36.60
33 Dominik DeckerDominik Decker
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
05 36.40
34 Patrik GuderhaldPatrik Guderhald
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 36.32
35 František MixaFrantišek Mixa
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 35.50
36 Robert ChlánRobert Chlán
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
05 34.00
37 Jan WalterJan Walter
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 33.20
38 Jiří TůmaJiří Tůma
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
04 32.10
39 Lukáš KrippnerLukáš Krippner
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
05 31.84
40 Petr VengrynskýPetr Vengrynský
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
03 31.60
41 Matěj ZimmermannMatěj Zimmermann
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 31.05
42 Ondřej ČermákOndřej Čermák
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 30.50
43 Pavel FialaPavel Fiala
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 29.90
44 Pavel FleischerPavel Fleischer
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 24.71
Filip KofroňFilip Kofroň
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 DNP
Jiří RobeJiří Robe
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 DNP
Patrik ZárubaPatrik Záruba
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 DNP
Celkem 47 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 17.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie MarešováPatricie Marešová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 46.10
2 Klára VorlíčkováKlára Vorlíčková
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
04 38.00
Sarah-Nicol JirsováSarah-Nicol Jirsová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
03 38.00
4 Božena BurešováBožena Burešová
ZŠ OsekZŠ Osek
05 37.00
5 Adéla BranišováAdéla Branišová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 36.90
Tereza JanouškováTereza Janoušková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
05 36.90
7 Agáta SaffertováAgáta Saffertová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 36.30
8 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 35.90
9 Adriana KýzlováAdriana Kýzlová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 35.50
10 Veronika PeštováVeronika Peštová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 35.20
11 Tereza LešigováTereza Lešigová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 35.00
12 Andrea PlešákováAndrea Plešáková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 34.60
13 Natálie VeseláNatálie Veselá
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
04 34.50
14 Lucie KotaskováLucie Kotasková
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
04 33.20
15 Karolína PetránkováKarolína Petránková
ZŠ OsekZŠ Osek
04 32.70
Jitka AndrtováJitka Andrtová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 32.70
17 Michaela SuchanováMichaela Suchanová
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
05 32.20
18 Barbora HubáčkováBarbora Hubáčková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 31.50
19 Barbora PolcarováBarbora Polcarová
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
04 31.40
20 Dominika ŠindelářováDominika Šindelářová
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
04 30.80
21 Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
04 30.40
22 Kateřina LázničkováKateřina Lázničková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 29.80
Adéla BatíkováAdéla Batíková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
04 29.80
Sabina DavignonováSabina Davignonová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 29.80
25 Nicoleta BuciuscanNicoleta Buciuscan
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
03 29.70
26 Michaela PastrňákováMichaela Pastrňáková
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 29.50
27 Andrea DaňováAndrea Daňová
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
04 28.90
28 Marie MikováMarie Miková
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
03 28.70
29 Markéta PinďákováMarkéta Pinďáková
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 28.50
30 Eliška TietzeEliška Tietze
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 28.40
31 Anna KarpíškováAnna Karpíšková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
05 28.30
32 Nikola BábovkováNikola Bábovková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 27.90
Jana SalákováJana Saláková
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 27.90
Nicola KönigováNicola Königová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 27.90
35 Andrea ŠteflováAndrea Šteflová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 27.70
36 Eliška PolákováEliška Poláková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 27.50
Barbora KrálováBarbora Králová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 27.50
38 Eliška RákosníkováEliška Rákosníková
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
04 27.30
39 Gabriela MichálkováGabriela Michálková
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
04 27.20
Renata MrockováRenata Mrocková
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 27.20
Veronika JelínkováVeronika Jelínková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 27.20
42 Kristýna ŠtefanováKristýna Štefanová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 26.70
43 Barbora HájkováBarbora Hájková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 26.10
44 Eliška HladečkováEliška Hladečková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 25.60
Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 25.60
46 Carolina TankováCarolina Tanková
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
04 25.30
47 Tereza KocourkováTereza Kocourková
ZŠ OsekZŠ Osek
05 24.90
48 Lenka FailováLenka Failová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 24.30
49 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 23.50
50 Anna VolfováAnna Volfová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 23.00
51 Vladimíra JíchováVladimíra Jíchová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
04 22.50
52 Marie VlačihováMarie Vlačihová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 21.10
53 Viktorie NovákováViktorie Nováková
ZŠ Metelkovo nám.ZŠ Metelkovo nám.
05 20.10
54 Anna KalivodováAnna Kalivodová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 17.70
55 Aneta KričfalušiAneta Kričfaluši
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
05 16.40
56 Anastázie ZvoníkováAnastázie Zvoníková
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 15.10
Michaela ČerníkováMichaela Černíková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 DNP
Celkem 57 závodníků