výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Teplice, kategorie IV

Teplice (16. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BánomPatrik Bánom 01 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 08.15
2 Arne AntošArne Antoš 01 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 08.18
3 Petr BeranPetr Beran 01 ZŠ OsekZŠ Osek 08.24
4 Daniel AdltDaniel Adlt 02 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 08.35
5 Tomáš BílýTomáš Bílý 01 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 08.87
6 Viktor BarůněkViktor Barůněk 01 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 09.82
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HassoPetr Hasso 02 ZŠ OsekZŠ Osek 08.35
2 Patrik BucekPatrik Bucek 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 08.38
3 Lukáš EiglerLukáš Eigler 02 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 08.54
4 David BreiteDavid Breite 02 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 08.74
5 Michal ČernýMichal Černý 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 09.75
6 Alexandr GiňaAlexandr Giňa 02 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LíbalJakub Líbal 02 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 08.10
2 Václav HeczkoVáclav Heczko 01 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 08.13
3 Jan HrabákJan Hrabák 02 ZŠ OsekZŠ Osek 08.80
4 Michal HolešinskýMichal Holešinský 03 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 09.06
5 Martin HollovMartin Hollov 00 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 09.45
Jiří JaníkJiří Janík 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠandorDominik Šandor 02 ZŠ LidickáZŠ Lidická 08.29
2 Dominik SchüssmannDominik Schüssmann 02 ZŠ LidickáZŠ Lidická 08.48
3 Milan MoravecMilan Moravec 01 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 08.66
4 Ha Nam NguyenHa Nam Nguyen 02 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 08.83
5 Daniel NistorDaniel Nistor 01 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 08.84
6 Michal PomikáčekMichal Pomikáček 01 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav KamrlaJaroslav Kamrla 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 08.31
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 08.43
3 Vladimír DudyVladimír Dudy 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 08.72
4 Vojtěch KokyVojtěch Koky 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 08.84
5 Rudolf AndrejRudolf Andrej 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 09.09
6 Pavel HauptvogelPavel Hauptvogel 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 09.70
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 07.96
2 Jan ZahnJan Zahn 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 08.41
3 Martin VávraMartin Vávra 01 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 08.65
4 Martin StárekMartin Stárek 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 08.69
5 Miroslav VondraMiroslav Vondra 01 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 08.82
6 Martin ŠperlMartin Šperl 03 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LukášMartin Lukáš 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 08.06
2 Lukáš WaldLukáš Wald 00 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 08.36
3 Jakub LukešJakub Lukeš 02 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 09.02
4 Matěj ŠandaMatěj Šanda 02 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 09.09
5 Šimon RychnovskýŠimon Rychnovský 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 09.89
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PeyrekDavid Peyrek 02 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 08.39
2 Anthony RebelAnthony Rebel 01 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 08.47
3 Daniel RybolaDaniel Rybola 01 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 08.49
4 Štěpán PastírŠtěpán Pastír 01 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 08.95
5 David PilzDavid Pilz 03 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 10.04
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PallerOndřej Paller 01 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 08.39
2 Zdeněk VaculíkZdeněk Vaculík 01 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 09.15
3 David ŠtajncDavid Štajnc 02 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.26
4 Miroslav ZušťákMiroslav Zušťák 01 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.33
Lukáš ŠubrtLukáš Šubrt 02 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš NguyenLukáš Nguyen 01 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 08.02
2 Petr JandaPetr Janda 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 08.35
Daniel PokornýDaniel Pokorný 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 08.35
4 František LáchaFrantišek Lácha 02 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 08.64
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea AltmannováAndrea Altmannová 02 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 09.41
2 Štěpána KrupováŠtěpána Krupová 02 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.63
3 Kateřina MošováKateřina Mošová 02 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 10.23
4 Anežka ŽárováAnežka Žárová 01 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 10.78
5 Kateřina PatočkováKateřina Patočková 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 11.19
Veronika KopeckáVeronika Kopecká 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Uliana MatiuninaUliana Matiunina 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 09.00
2 Ema ŠporováEma Šporová 01 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.39
3 Petra FraňkováPetra Fraňková 01 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 09.79
4 Barbora PaulíkováBarbora Paulíková 01 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 09.90
5 Marie DunkováMarie Dunková 02 ZŠ LidickáZŠ Lidická 11.67
Laura FokóováLaura Fokóová 02 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 08.09
2 Simona TieslováSimona Tieslová 02 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 08.95
3 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 09.30
4 Eliška HříbalováEliška Hříbalová 02 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 09.55
Veronika BímováVeronika Bímová 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 DNP
Daniela PejšováDaniela Pejšová 02 ZŠ KošťanyZŠ Košťany DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KrippnerováLenka Krippnerová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 09.09
2 Leona FlenerováLeona Flenerová 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 09.42
3 Nikol AdltováNikol Adltová 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 09.53
4 Nikola HavlíčkováNikola Havlíčková 01 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 10.08
5 Natálie ŠtorkánováNatálie Štorkánová 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 10.15
6 Alena MatuškováAlena Matušková 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 10.35
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MackováBarbora Macková 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 09.30
2 Barbora VostárkováBarbora Vostárková 01 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 09.46
3 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 09.56
4 Anežka SimkováAnežka Simková 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 09.86
5 Tereza JahodářováTereza Jahodářová 01 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.87
6 Sabina KrestováSabina Krestová 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 09.89
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KotvaldováNatálie Kotvaldová 01 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 09.01
2 Tereza HostašováTereza Hostašová 02 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 09.39
3 Kateřina RaichlováKateřina Raichlová 02 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 09.73
4 Blanka VodičkováBlanka Vodičková 02 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 09.75
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 02 ZŠ OsekZŠ Osek 09.82
6 Anna NovákováAnna Nováková 01 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 10.01
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie DankováNatálie Danková 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.47
2 Veronika TošnerováVeronika Tošnerová 02 ZŠ OsekZŠ Osek 10.21
3 Eliška PechováEliška Pechová 02 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 10.25
4 Aneta GabrielováAneta Gabrielová 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 10.59
5 Sabina GaňováSabina Gaňová 01 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 11.70
Lucie SlavatováLucie Slavatová 03 ZŠ KošťanyZŠ Košťany DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tuyetn Nhi HaováTuyetn Nhi Haová 01 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 09.41
2 Klára PabiánováKlára Pabiánová 03 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 09.68
3 Stella BednářováStella Bednářová 02 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 09.95
4 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 02 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 10.01
5 Nikola LakatošováNikola Lakatošová 01 ZŠ LidickáZŠ Lidická 10.66
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KhatibováSára Khatibová 02 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 09.33
2 Michaela ŠtillerováMichaela Štillerová 02 ZŠ OsekZŠ Osek 10.06
3 Sabina ŠtadlerováSabina Štadlerová 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 10.56
4 Nikola PoprachováNikola Poprachová 00 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 11.21
5 Laura FokóováLaura Fokóová 02 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 11.63
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 02 ZŠ OsekZŠ Osek 2:49.19
2 Diana ČernáDiana Černá 03 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 2:50.46
3 Barbora FečkováBarbora Fečková 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2:59.07
4 Veronika BímováVeronika Bímová 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 2:59.98
5 Hana BlažejovskáHana Blažejovská 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3:00.49
6 Klára BelzováKlára Belzová 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 3:07.33
7 Kateřina FričlováKateřina Fričlová 02 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 3:19.35
8 Dominika HlavatáDominika Hlavatá 03 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 3:35.08
9 Eliška ČihákováEliška Čiháková 01 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3:40.92
10 Monika HlaváčováMonika Hlaváčová 01 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 3:52.09
11 Sabina GaňováSabina Gaňová 01 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského 4:03.77
12 Pavla EmingrováPavla Emingrová 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4:08.64
13 Eliška HájkováEliška Hájková 02 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 4:22.41
Andrea AltmannováAndrea Altmannová 02 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... DNF
Nikola BláhováNikola Bláhová 01 ZŠ OsekZŠ Osek DNF
Natálie ForejtováNatálie Forejtová 02 ZŠ KošťanyZŠ Košťany DNP
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nella MarešováNella Marešová 02 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 2:43.35
2 Adéla ChmelováAdéla Chmelová 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2:54.09
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 01 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 2:56.84
4 Anna NohejlováAnna Nohejlová 02 ZŠ OsekZŠ Osek 3:00.77
5 Dana KovalčukováDana Kovalčuková 02 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3:00.84
6 Alžběta LadováAlžběta Ladová 03 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 3:03.43
7 Jana LibovickáJana Libovická 01 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3:04.59
8 Michaela NachtigalováMichaela Nachtigalová 02 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3:07.13
9 Veronika MařanováVeronika Mařanová 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3:09.89
10 Emily LinhováEmily Linhová 02 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3:10.78
11 Sabina KrestováSabina Krestová 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 3:13.76
12 Sára KhatibováSára Khatibová 02 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 3:16.71
13 Michaela KnoppováMichaela Knoppová 02 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3:33.05
14 Nikola LakatošováNikola Lakatošová 01 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3:50.35
15 Anna NovákováAnna Nováková 01 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 4:40.46
16 Barbora NevelösováBarbora Nevelösová 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4:55.14
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 2:45.72
2 Simona TieslováSimona Tieslová 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2:55.87
3 Veronoka LipšováVeronoka Lipšová 01 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3:11.79
4 Natálie TesárkováNatálie Tesárková 02 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3:14.73
5 Marcela PokornáMarcela Pokorná 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 3:16.80
6 Adéla SeckáAdéla Secká 02 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 3:23.14
7 Štěpána KrupováŠtěpána Krupová 02 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3:23.72
8 Barbora VostárkováBarbora Vostárková 01 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 3:25.93
9 Kristýna TomáškováKristýna Tomášková 02 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 3:27.91
10 Natálie ŠtorkánováNatálie Štorkánová 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3:39.87
11 Eliška PechováEliška Pechová 02 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 3:43.17
12 Sabina ŠtadlerováSabina Štadlerová 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 3:48.65
Natálie ŽídelováNatálie Žídelová 03 ZŠ KošťanyZŠ Košťany DNF
Elisabeth OrenováElisabeth Orenová 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 DNP
Miluše ŠkodováMiluše Škodová 02 ZŠ KošťanyZŠ Košťany DNP
Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin FialaMartin Fiala 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5:22.09
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5:27.25
3 Jiří RážJiří Ráž 02 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 5:29.34
4 Jakub HoffmannJakub Hoffmann 02 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 5:32.95
5 Ha Nam NguyenHa Nam Nguyen 02 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 5:36.41
6 Jáchym WalterJáchym Walter 01 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5:40.99
7 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 5:49.81
8 Sam ChromýSam Chromý 01 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 5:53.99
9 Jan HudekJan Hudek 02 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5:57.54
10 Tomáš IvanyčTomáš Ivanyč 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 6:13.32
11 Daniel HrubýDaniel Hrubý 01 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 6:29.68
12 Radim ČermákRadim Čermák 03 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6:49.69
13 Vladimír DudyVladimír Dudy 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 6:53.16
14 Jaroslav ŠtěpánekJaroslav Štěpánek 01 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6:55.61
Jiří BlechaJiří Blecha 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice DNP
Martin LukešMartin Lukeš 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 DNP
Lukáš WaldLukáš Wald 00 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... DNP
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír ŘíhaJaromír Říha 01 ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 5:11.54
2 Richard BoelckeRichard Boelcke 02 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 5:21.37
3 Imrich GažiImrich Gaži 01 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 5:25.80
4 Dominik DřínekDominik Dřínek 02 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5:28.23
5 Zdeněk KlausZdeněk Klaus 02 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 5:28.93
6 Hai Nam TranHai Nam Tran 02 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5:31.28
7 Luděk ŽolcerLuděk Žolcer 03 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 5:37.96
8 Ondřej NovákOndřej Novák 01 ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 6:05.96
9 Petr PutiškaPetr Putiška 02 ZŠ OsekZŠ Osek 6:10.17
10 Alexej VI. KlečkaAlexej VI. Klečka 01 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 6:18.36
11 Antonín PánekAntonín Pánek 01 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 7:05.67
Michal ČernýMichal Černý 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice DNP
Jakub DellanoyJakub Dellanoy 01 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... DNP
Bohumil ŠůsBohumil Šůs 02 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 DNP
Jan HájekJan Hájek 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina DNP
Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice DNP
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5:02.98
2 Dalibor KruntDalibor Krunt 02 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5:13.84
3 Kamil KarbanKamil Karban 01 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 5:17.29
4 Jakub BoxerJakub Boxer 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5:17.76
5 Dominik ŠandorDominik Šandor 02 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5:25.56
6 Patrik ErbenPatrik Erben 02 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 5:36.64
7 Jan ČížJan Číž 02 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 5:38.78
8 Petr DoležalPetr Doležal 01 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 5:44.29
9 Luboš WalterLuboš Walter 01 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 5:52.80
10 Vojtěch KokyVojtěch Koky 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5:58.56
11 David LindaDavid Linda 03 ZŠ OsekZŠ Osek 6:00.21
12 Lukáš KryštůfekLukáš Kryštůfek 01 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6:06.67
13 David GaletaDavid Galeta 02 ZŠ OsekZŠ Osek 6:08.97
14 David HubáčekDavid Hubáček 02 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 6:14.63
15 Miroslav ZušťákMiroslav Zušťák 01 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6:28.28
16 Josef KokyJosef Koky 01 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6:59.79
Viktor BartůněkViktor Bartůněk 01 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice DNP
David NěmecDavid Němec 01 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany DNP
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bánom Erben,Fiala,Klaus Bánom Erben,Fiala,Klaus 00 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 30.86
2 Antoš,Eigler,Franěk,Peyrek Antoš,Eigler,Franěk,Peyrek 00 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 31.71
3 Beneš,Fedak,Fuhrmann,Homola Beneš,Fedak,Fuhrmann,Homola 00 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 32.57
4 Andrej,Čečrle,Dudy,Hájek Andrej,Čečrle,Dudy,Hájek 00 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 33.21
5 Adlt,Kryštůfek,Přibyl,Štajnc Adlt,Kryštůfek,Přibyl,Štajnc 00 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 33.71
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Češka,Ivanyč,Krunt,Lepeška Češka,Ivanyč,Krunt,Lepeška 00 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 31.50
2 Breite,Holešinský,Pastír,Zemek Breite,Holešinský,Pastír,Zemek 00 ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická 32.97
3 Bočkai,Lukeš,Němec,Šanda Bočkai,Lukeš,Němec,Šanda 00 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 33.30
4 Brejcha, Klečka, Vávra, Vondra Brejcha, Klečka, Vávra, Vondra 00 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 33.31
5 Bucek,Lukáš,Janda,Bárta Bucek,Lukáš,Janda,Bárta ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 33.95
6 Bílý,Doležal,Gaži,Hoffmann Bílý,Doležal,Gaži,Hoffmann 00 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 34.46
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hamet,Kraus,Kratochvíl,Hanza Hamet,Kraus,Kratochvíl,Hanza ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 31.34
2 Hasso,Beran,Jonáš,Hrabák Hasso,Beran,Jonáš,Hrabák 00 ZŠ OsekZŠ Osek 31.83
3 Dellanoy,Nistor,Tomáš,Wald Dellanoy,Nistor,Tomáš,Wald 00 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 33.26
4 Heczko,Moravec,Rajtoral,Walter J. Heczko,Moravec,Rajtoral,Walter J. 00 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 33.71
5 Holub,Novák,Rybola,Stárek Holub,Novák,Rybola,Stárek 00 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 35.04
Giňa, Felgenhauer, Hollov, Vaculík Giňa, Felgenhauer, Hollov, Vaculík 00 ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nguyen,Skurský,Pokorný,Líbal Nguyen,Skurský,Pokorný,Líbal 00 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 32.28
2 Šandor, Schüssmann, Pacanda, Huňáček Šandor, Schüssmann, Pacanda, Huňáček ZŠ LidickáZŠ Lidická 32.46
3 Paller,Rebel,Štěch,Záborec Paller,Rebel,Štěch,Záborec 00 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 33.77
4 Hubáček,Koky,Lázo,Radoš Hubáček,Koky,Lázo,Radoš 00 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 34.04
Hubáček,Lácha,Sedlmaier,Tran Hubáček,Lácha,Sedlmaier,Tran 00 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tarant,Kamrla,Zahn,Říha Tarant,Kamrla,Zahn,Říha ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 31.15
2 Tran Thung,Pomikáček,Nguyen,Novák Tran Thung,Pomikáček,Nguyen,Novák ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská 34.04
3 Šperl,Hudek,Luger,Walter L. Šperl,Hudek,Luger,Walter L. Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 34.92
4 Stínadla Teplice Stínadla Teplice ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 34.94
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brunclíková,Fečková,Habovčíková,Knapová Brunclíková,Fečková,Habovčíková,Knapová 00 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 35.82
2 Altmannová,Fraňková,Hříbalová,Kuchaříková Altmannová,Fraňková,Hříbalová,Kuchaříková 00 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 36.47
3 Klímová,Matušková,Patošková,Pokorná Klímová,Matušková,Patošková,Pokorná 00 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 37.63
4 Čurdová,Georgievová,Novotná,Tesárková Čurdová,Georgievová,Novotná,Tesárková 00 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 37.99
5 Mlejová,Dunková,Demeterová,Nevelösová Mlejová,Dunková,Demeterová,Nevelösová ZŠ LidickáZŠ Lidická 39.20
Frontzová,Límanová,Krippnerová,Khatibová Frontzová,Límanová,Krippnerová,Khatibová ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Macková,Kovářová,Příplatová,Marešová Macková,Kovářová,Příplatová,Marešová 00 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 35.07
2 Chmelová,Haová,Matiunina,Adltová Chmelová,Haová,Matiunina,Adltová ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 35.27
3 Kovalčuková,Literová,Nachtigalová,Dvořáková Kovalčuková,Literová,Nachtigalová,Dvořáková 00 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 35.68
4 Paulíková,Sedlárová,Šilerová,Vostárková Paulíková,Sedlárová,Šilerová,Vostárková 00 ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská 37.03
5 Ladová,Remutová,Secká,Škarvanová Ladová,Remutová,Secká,Škarvanová 00 ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu... 39.55
Čiháková E.,Čihíková M.,Emingrová, Jelínková Čiháková E.,Čihíková M.,Emingrová, Jelínková 00 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíčková,Bláhová,Štillerová,Dvořáková Zajíčková,Bláhová,Štillerová,Dvořáková 00 ZŠ OsekZŠ Osek 36.93
2 Tieslová,Flenerová,Jägerová,Mošová Tieslová,Flenerová,Jägerová,Mošová 00 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 37.03
3 Maxová,Walterová,Černá,Ponecová Maxová,Walterová,Černá,Ponecová ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám. 38.42
4 Kolmanová,Libovická,Martinovská,Raichlová Kolmanová,Libovická,Martinovská,Raichlová 00 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 38.50
5 Fričlová,Havlíčková,Krestová,Štadlerová Fričlová,Havlíčková,Krestová,Štadlerová 00 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 39.42
6 Včelaříková,Kozáková,Vágnerová,Sochůrková Včelaříková,Kozáková,Vágnerová,Sochůrková 00 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 39.43
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Na Stínadlech Teplice ZŠ Na Stínadlech Teplice ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 38.21
2 Bednářová,Danková,Jahodářová,Paterová Bednářová,Danková,Jahodářová,Paterová 00 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 38.36
3 Základní škola U Nových lázní 1102 Základní škola U Nových lázní 1102 Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... 39.25
4 ZŠ Dubí 2 ZŠ Dubí 2 ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2 39.96
5 Čubová,Lakatošová,Štorkánová,Nájemníková Čubová,Lakatošová,Štorkánová,Nájemníková ZŠ LidickáZŠ Lidická 43.08
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mařanová,Blažejovská,Jelínková,Kopnická Mařanová,Blažejovská,Jelínková,Kopnická ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 37.99
2 Fokóová,Horváthová,Nackeová,Rakašová Fokóová,Horváthová,Nackeová,Rakašová 00 ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka... 45.76
Kadlecová,Kotvaldová,Simková,Zoubková Kadlecová,Kotvaldová,Simková,Zoubková 00 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice DNP
Pabiánová,Pechová,Linhová,Hájková Pabiánová,Pechová,Linhová,Hájková Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz... DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub ŠimáčekJakub Šimáček
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 1.60
2 Jan JonášJan Jonáš
ZŠ OsekZŠ Osek
01 1.56
Jan HametJan Hamet
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 1.56
4 Petr JandaPetr Janda
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 1.52
Michal PomikáčekMichal Pomikáček
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
01 1.52
Dominik DřínekDominik Dřínek
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
02 1.52
Jakub DellanoyJakub Dellanoy
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
01 1.52
Tadeáš BrejchaTadeáš Brejcha
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 1.52
9 David NěmecDavid Němec
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
01 1.48
Šimon Jakub FormánekŠimon Jakub Formánek
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 1.48
Kamil KarbanKamil Karban
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 1.48
Aleš LepeškaAleš Lepeška
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
02 1.48
Lukáš KryštůfekLukáš Kryštůfek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
01 1.48
14 František LáchaFrantišek Lácha
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 1.44
Alexej VI. KlečkaAlexej VI. Klečka
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 1.44
Ondřej PallerOndřej Paller
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
01 1.44
Jan ZahnJan Zahn
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 1.44
Jáchym WalterJáchym Walter
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 1.44
Martin ŠtěchMartin Štěch
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
02 1.44
Tomáš BlahoutTomáš Blahout
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
02 1.44
Vojtěch ČeškaVojtěch Češka
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 1.44
22 Jakub HoffmannJakub Hoffmann
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 1.40
Arne AntošArne Antoš
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 1.40
Štěpán PastírŠtěpán Pastír
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
01 1.40
Imrich GažiImrich Gaži
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
01 1.40
Jan FuhrmannJan Fuhrmann
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 1.40
27 Tomáš JánoTomáš Jáno
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
02 1.36
Petr MasopustPetr Masopust
ZŠ OsekZŠ Osek
02 1.36
Jan MráčekJan Mráček
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
02 1.36
Matěj ŠandaMatěj Šanda
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 1.36
Patrik ErbenPatrik Erben
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
02 1.36
32 Ondřej StupkaOndřej Stupka
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
01 1.32
Adam HuňáčekAdam Huňáček
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 1.32
Adam LugerAdam Luger
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
02 1.32
Luděk ŽolcerLuděk Žolcer
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 1.32
Marek PiskačMarek Piskač
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 1.32
Dominik KroftaDominik Krofta
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
02 1.32
Robert FeiglRobert Feigl
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 1.32
39 Alexandr GiňaAlexandr Giňa
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
02 1.28
Milan LázoMilan Lázo
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 1.28
41 Šimon PřibylŠimon Přibyl
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 1.24
Jan HrabákJan Hrabák
ZŠ OsekZŠ Osek
02 1.24
Filip KurkaFilip Kurka
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 1.24
Jakub HanzaJakub Hanza
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 DNP
Lukáš ŠubrtLukáš Šubrt
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
02 DNP
Václav ČečrleVáclav Čečrle
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 DNP
Jaroslav ŠtěpánekJaroslav Štěpánek
ZŠ LidickáZŠ Lidická
01 NM
Luboš WalterLuboš Walter
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 NM
Celkem 48 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 1.55
2 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 1.39
3 Uliana MatiuninaUliana Matiunina
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 1.35
Barbora MackováBarbora Macková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 1.35
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
02 1.35
6 Ema ŠporováEma Šporová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 1.31
Eliška LímanováEliška Límanová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 1.31
Adéla ChmelováAdéla Chmelová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 1.31
9 Štěpánka SlavatováŠtěpánka Slavatová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 1.27
Sylvie MokráSylvie Mokrá
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
02 1.27
Veronoka LipšováVeronoka Lipšová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 1.27
Eliška KonvalinkováEliška Konvalinková
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
03 1.27
13 Markéta KačírkováMarkéta Kačírková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 1.23
Dana ČubováDana Čubová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 1.23
Tereza ZoubkováTereza Zoubková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 1.23
Nikola PetrováNikola Petrová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
01 1.23
Sandra PanešováSandra Panešová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
02 1.23
Markéta OborníkováMarkéta Oborníková
ZŠ OsekZŠ Osek
03 1.23
Petra ŠkarvanováPetra Škarvanová
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 1.23
Kristýna KýzlováKristýna Kýzlová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 1.23
Markéta LiterováMarkéta Literová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
01 1.23
22 Hana BlažejovskáHana Blažejovská
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 1.19
Terezie BartůňkováTerezie Bartůňková
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
01 1.19
Tereza KadlecováTereza Kadlecová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
02 1.19
Viktorie GeorgievováViktorie Georgievová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 1.19
Kateřina SedlárováKateřina Sedlárová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 1.19
Barbora MaxováBarbora Maxová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
03 1.19
Hana PickováHana Picková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 1.19
29 Sára NájemníkováSára Nájemníková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 1.15
Blanka VodičkováBlanka Vodičková
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 1.15
Veronika TošnerováVeronika Tošnerová
ZŠ OsekZŠ Osek
02 1.15
Emily LinhováEmily Linhová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
02 1.15
Lucie KuchaříkováLucie Kuchaříková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
02 1.15
Eliška HříbalováEliška Hříbalová
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
02 1.15
Natálie ForejtováNatálie Forejtová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
02 DNP
Sára HauptvogelováSára Hauptvogelová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
02 DNP
Dominika GrozaničováDominika Grozaničová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 NM
Hoangh Anh Minh HoHoangh Anh Minh Ho
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 NM
Barbora MajerčinováBarbora Majerčinová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 NM
Lethia ŠvarcováLethia Švarcová
ZŠ OsekZŠ Osek
02 NM
Tereza TěšínskáTereza Těšínská
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
03 NM
Kristýna BohatováKristýna Bohatová
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
02 NM
Alena MatuškováAlena Matušková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 NM
Klára MlejováKlára Mlejová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 NM
Marcela PokornáMarcela Pokorná
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 NM
Anna WünschováAnna Wünschová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 NM
Celkem 46 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš FraněkLukáš Franěk
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 5.57
2 Jakub ŠimáčekJakub Šimáček
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 5.37
3 Martin LukášMartin Lukáš
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 5.28
4 Václav HeczkoVáclav Heczko
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 5.02
Lukáš NguyenLukáš Nguyen
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 5.02
6 Šimon Jakub FormánekŠimon Jakub Formánek
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 4.98
7 Jakub LíbalJakub Líbal
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
02 4.85
8 Lukáš EiglerLukáš Eigler
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
02 4.83
9 Petr BeranPetr Beran
ZŠ OsekZŠ Osek
01 4.82
Daniel PokornýDaniel Pokorný
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 4.82
11 Alexandr GiňaAlexandr Giňa
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
02 4.79
12 Dominik RadošDominik Radoš
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
01 4.72
13 Vojtěch TarantVojtěch Tarant
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 4.71
14 Tadeáš BrejchaTadeáš Brejcha
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 4.66
15 Daniel AdltDaniel Adlt
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 4.65
16 Jiří RážJiří Ráž
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
02 4.60
17 Jan MráčekJan Mráček
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
02 4.47
Patrik BánomPatrik Bánom
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
01 4.47
Patrik HolubPatrik Holub
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 4.47
20 Dominik SchüssmannDominik Schüssmann
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 4.44
21 Daniel KmecDaniel Kmec
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 4.42
22 Daniel NistorDaniel Nistor
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
01 4.36
23 Petr RajtoralPetr Rajtoral
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 4.32
24 Matyáš TerčMatyáš Terč
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
02 4.31
25 Michal ZemekMichal Zemek
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
02 4.30
Anthony RebelAnthony Rebel
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
01 4.30
27 Tomáš BlahoutTomáš Blahout
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
02 4.24
28 Martin VávraMartin Vávra
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 4.23
29 Dominik FialaDominik Fiala
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
00 4.21
30 Filip KurkaFilip Kurka
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 4.18
31 Robert FeiglRobert Feigl
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 4.16
32 Petr HassoPetr Hasso
ZŠ OsekZŠ Osek
02 4.15
Hai Nam TranHai Nam Tran
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 4.15
34 Jakub BláhaJakub Bláha
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 4.08
35 Michal PacandaMichal Pacanda
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 4.03
36 David LindaDavid Linda
ZŠ OsekZŠ Osek
03 3.94
37 Jakub LukešJakub Lukeš
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 3.92
38 David ŠtajncDavid Štajnc
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 3.90
Jakub HanzaJakub Hanza
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 3.90
40 Martin ŠperlMartin Šperl
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 3.87
41 Jan NovákJan Novák
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 3.86
42 Miroslav TomášMiroslav Tomáš
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
02 3.79
Jan TěšínskýJan Těšínský
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 3.79
44 David HubáčekDavid Hubáček
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 3.78
45 David HomolaDavid Homola
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 3.76
46 Michal HolešinskýMichal Holešinský
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
03 3.74
47 Jan JirkaJan Jirka
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 3.69
48 Matěj MartinecMatěj Martinec
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
02 3.68
49 Šimon RychnovskýŠimon Rychnovský
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 3.50
50 Adam HuňáčekAdam Huňáček
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 3.47
51 Jan HájekJan Hájek
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 3.36
52 David PilzDavid Pilz
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
03 3.11
Celkem 52 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KruťováMichaela Kruťová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 4.38
2 Nella MarešováNella Marešová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
02 4.24
3 Tereza HabovčíkováTereza Habovčíková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
01 4.18
4 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 4.12
5 Petra ŠkarvanováPetra Škarvanová
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 4.01
6 Tereza HostašováTereza Hostašová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
02 4.00
7 Anna MelkováAnna Melková
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
01 3.99
8 Leona FlenerováLeona Flenerová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
03 3.97
9 Julie JägerováJulie Jägerová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
02 3.96
Veronika MařanováVeronika Mařanová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 3.96
Lenka VčelaříkováLenka Včelaříková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 3.96
12 Lucie KuchaříkováLucie Kuchaříková
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
02 3.95
13 Lenka KrippnerováLenka Krippnerová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 3.90
14 Dana ČubováDana Čubová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 3.83
15 Anna NohejlováAnna Nohejlová
ZŠ OsekZŠ Osek
02 3.79
Dominika GrozaničováDominika Grozaničová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 3.79
17 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 3.71
18 Michaela ŠtillerováMichaela Štillerová
ZŠ OsekZŠ Osek
02 3.70
19 Viktorie GeorgievováViktorie Georgievová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 3.68
20 Alžběta LadováAlžběta Ladová
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
03 3.66
21 Kateřina SedlárováKateřina Sedlárová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 3.65
natálie Dankovánatálie Danková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 3.65
23 Natálie KotvaldováNatálie Kotvaldová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 3.63
24 Anežka SimkováAnežka Simková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 3.62
25 Tereza WalterováTereza Walterová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
03 3.60
26 Monika HlaváčováMonika Hlaváčová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 3.56
27 Nikol AdltováNikol Adltová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 3.55
28 Kristýna KýzlováKristýna Kýzlová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 3.49
29 Tereza ZoubkováTereza Zoubková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 3.48
30 Anna KopnickáAnna Kopnická
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 3.47
31 Sylvie MokráSylvie Mokrá
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
02 3.41
32 Marcela PokornáMarcela Pokorná
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 3.40
33 Michaela NejedláMichaela Nejedlá
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 3.39
34 Sára KhatibováSára Khatibová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
02 3.37
35 Štěpánka SlavatováŠtěpánka Slavatová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 3.35
36 Daniela HavlíčkováDaniela Havlíčková
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
01 3.29
37 Lucie SochůrkováLucie Sochůrková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 3.28
38 Sára NájemníkováSára Nájemníková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 3.23
39 Nikola PetrováNikola Petrová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
01 3.13
40 Lethia ŠvarcováLethia Švarcová
ZŠ OsekZŠ Osek
02 3.03
41 Van Anh NguyenVan Anh Nguyen
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 2.90
42 Eliška HájkováEliška Hájková
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
02 2.87
43 Anežka ŽárováAnežka Žárová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
01 2.84
44 Šárka NackeováŠárka Nackeová
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
02 2.12
45 Marie DunkováMarie Dunková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 2.08
46 Sindy RakašováSindy Rakašová
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
02 1.18
Aneta GabrielováAneta Gabrielová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 DNP
Vanesa GorolováVanesa Gorolová
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
03 DNP
Daniela PejšováDaniela Pejšová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
02 DNP
Lucie SlavatováLucie Slavatová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
03 DNP
Tereza KlímováTereza Klímová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 DNP
Nikola PoprachováNikola Poprachová
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
00 DNP
Lada MarkováLada Marková
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
01 NM
Celkem 53 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana LibovickáJana Libovická
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
01 08.63
2 Aneta HellerováAneta Hellerová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
01 08.52
3 Marie ProcházkováMarie Procházková
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 08.50
4 Denisa TimkováDenisa Timková
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
03 08.43
5 Lenka VčelaříkováLenka Včelaříková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 08.18
6 Barbora PetlanováBarbora Petlanová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 08.12
7 Tereza JahodářováTereza Jahodářová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
01 08.10
8 Yasmine ThavarasaYasmine Thavarasa
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 07.95
9 Adéla SeckáAdéla Secká
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
02 07.76
10 Štěpánka RemutováŠtěpánka Remutová
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
02 07.69
11 Lucie MartinákováLucie Martináková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 07.45
12 Gabriela ŠífováGabriela Šífová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 07.37
13 Sandra PanešováSandra Panešová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
02 07.36
14 Lucie SochůrkováLucie Sochůrková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 07.34
15 Markéta LiterováMarkéta Literová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
01 07.30
16 Dominika HlavatáDominika Hlavatá
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
03 07.28
17 Adéla KnapováAdéla Knapová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 07.24
18 Štěpánka ManhartováŠtěpánka Manhartová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 07.22
19 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
01 07.20
20 Klára PabiánováKlára Pabiánová
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
03 07.17
Barbora PaulíkováBarbora Paulíková
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 07.17
22 Anna WünschováAnna Wünschová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 07.15
23 Barbora NevelösováBarbora Nevelösová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 07.14
24 Ivana ČupkováIvana Čupková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
01 07.10
25 Klára DvořákováKlára Dvořáková
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
02 07.08
26 Markéta OborníkováMarkéta Oborníková
ZŠ OsekZŠ Osek
03 07.06
27 Kristýna BohatováKristýna Bohatová
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
02 07.00
28 Karolína ŠtolováKarolína Štolová
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 06.66
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 06.66
30 Klára PonecováKlára Ponecová
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 06.63
31 Nikola BláhováNikola Bláhová
ZŠ OsekZŠ Osek
01 06.50
32 Karolína DemeterováKarolína Demeterová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 06.45
33 Kateřina MošováKateřina Mošová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
02 06.43
34 Adriana StrakováAdriana Straková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
02 06.36
35 Pavla PaterováPavla Paterová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
00 06.33
Nikola HavlíčkováNikola Havlíčková
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
01 06.33
37 Klára MlejováKlára Mlejová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 06.09
38 Nikola ČackáNikola Čacká
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 06.06
39 Nikola JelínkováNikola Jelínková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 06.03
40 Laura TurjanicováLaura Turjanicová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 05.99
41 Sofie CiprijánováSofie Ciprijánová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 05.76
Denisa ČonkováDenisa Čonková
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
01 05.76
43 Markéta ČihákováMarkéta Čiháková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 05.64
Elisabeth OrenováElisabeth Orenová
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 05.64
45 Eliška ČihákováEliška Čiháková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
01 05.20
46 Van Anh NguyenVan Anh Nguyen
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 05.10
47 Vanesa GorolováVanesa Gorolová
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
03 04.92
48 Anna HorváthováAnna Horváthová
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
00 04.24
49 Laura FokóováLaura Fokóová
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
02 03.87
Nikola FedákováNikola Fedáková
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
02 DNP
Sára HauptvogelováSára Hauptvogelová
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
02 DNP
Anna MelkováAnna Melková
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
01 DNP
Adéla VitáskováAdéla Vitásková
ZŠ KošťanyZŠ Košťany
03 DNP
Lada MarkováLada Marková
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
01 NM
Celkem 54 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 16.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin TůmaMartin Tůma
ZŠ OsekZŠ Osek
01 11.44
2 Petr RajtoralPetr Rajtoral
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
01 11.30
3 Josef KratochvílJosef Kratochvíl
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 11.22
4 Pavel ČurdaPavel Čurda
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 10.69
5 Jan BártaJan Bárta
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
01 10.49
6 Richard BoelckeRichard Boelcke
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
02 10.25
7 Milan LázoMilan Lázo
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 10.15
8 Jan FuhrmannJan Fuhrmann
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 10.10
9 Martin HolubMartin Holub
ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka 270ZŠ a SŠ Krupka, Karla Čapka...
00 09.98
10 Michal ZemekMichal Zemek
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
02 09.77
11 Petr KadeřábekPetr Kadeřábek
ZŠ OsekZŠ Osek
01 09.73
12 Tomáš IvanyčTomáš Ivanyč
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 09.60
František BočkaiFrantišek Bočkai
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
02 09.60
14 Šimon PřibylŠimon Přibyl
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 09.47
15 Trang Tun KienTrang Tun Kien
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
01 09.42
16 Michal PacandaMichal Pacanda
ZŠ LidickáZŠ Lidická
02 09.31
17 Tomáš JánoTomáš Jáno
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
02 09.24
Petr DoležalPetr Doležal
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
01 09.24
19 Jiří ChvátalJiří Chvátal
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 09.10
20 Jiří ZáborecJiří Záborec
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 09.09
Miroslav VondraMiroslav Vondra
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 09.09
Jakub BláhaJakub Bláha
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
01 09.09
23 Marek PiskačMarek Piskač
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 09.05
Jaroslav KamrlaJaroslav Kamrla
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 09.05
25 Václav ČečrleVáclav Čečrle
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 08.97
26 David HomolaDavid Homola
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
02 08.96
27 Jaromír ŘíhaJaromír Říha
ZŠ metelkovo nám.ZŠ metelkovo nám.
01 08.88
28 Jan ČížJan Číž
ZŠ s RvHv MaršovskáZŠ s RvHv Maršovská
02 08.86
29 Jan TesařJan Tesař
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
01 08.83
30 Jan JirkaJan Jirka
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
02 08.80
31 Dominik DřínekDominik Dřínek
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
02 08.75
32 Kamil KarbanKamil Karban
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 08.64
33 Jan JonášJan Jonáš
ZŠ OsekZŠ Osek
01 08.51
34 Daniel HrubýDaniel Hrubý
ZŠ a MŠ TeplickáZŠ a MŠ Teplická
01 08.42
35 Dominik FialaDominik Fiala
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
00 08.31
36 Ondřej MarešOndřej Mareš
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
02 08.25
37 Jan HudekJan Hudek
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
02 08.00
38 Patrik KöhlerPatrik Köhler
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 07.97
39 Adam LugerAdam Luger
Základní škola U Nových lázní 1102Základní škola U Nových láz...
02 07.91
40 Jan NovákJan Novák
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
02 07.79
41 Sam ChromýSam Chromý
ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdunská 2958ZŠ Bílá Cesta Teplice,Verdu...
01 07.63
42 Vojtěch ČeškaVojtěch Češka
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
01 07.62
43 Petr ŠtefanPetr Štefan
ZŠ LidickáZŠ Lidická
01 07.39
44 Bohumil ŠůsBohumil Šůs
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 07.11
Jiří BlechaJiří Blecha
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 DNP
Matěj MartinecMatěj Martinec
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
02 DNP
Jan TěšínskýJan Těšínský
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 DNP
Zdeněk VaculíkZdeněk Vaculík
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
01 DNP
Jan DadučJan Daduč
ZŠ s RVIVT PlynárenskáZŠ s RVIVT Plynárenská
01 DNP
Martin HollovMartin Hollov
ZŠ s RVTV Maxe ŠvabinskéhoZŠ s RVTV Maxe Švabinského
00 NM
Jiří JaníkJiří Janík
ZŠ Dubí 2ZŠ Dubí 2
02 NM
Celkem 51 závodníků