výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Chomutov, kategorie IV

Chomutov (9. 5. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SchovanecDavid Schovanec 03 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 1 00.01
2 Dominik PokornýDominik Pokorný 02 ZS UdliceZS Udlice 2 07.91
3 Filip RosívalFilip Rosíval 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 5 08.29
4 Adam HradilAdam Hradil 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 7 08.39
5 Jakub HamouzJakub Hamouz 02 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 6 08.52
6 Jan ŠindelářJan Šindelář 02 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 4 08.76
7 Jakub ChrtekJakub Chrtek 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 3 08.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek DolanskýMarek Dolanský 02 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 2 08.28
2 Jan DzuriakJan Dzuriak 01 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 3 08.32
3 Danylij DolečekDanylij Doleček 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 1 08.40
4 Dominik KrebnerDominik Krebner 02 ZS UdliceZS Udlice 6 08.46
5 Miroslav LadičMiroslav Ladič 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 5 08.83
6 Matěj LatinaMatěj Latina 01 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 4 09.26
Jan PunčochářJan Punčochář 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 7 00.0
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrebnerDominik Krebner 02 ZS UdliceZS Udlice 5 00.01
2 Filp KrálíčekFilp Králíček 02 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 3 07.88
3 Lukáš PlecitýLukáš Plecitý 02 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 4 08.26
4 Ondřej HercíkOndřej Hercík 01 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 2 08.60
5 Antonín PilátAntonín Pilát 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 6 08.81
6 David ŠimekDavid Šimek 02 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 1 08.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čestmír ZbrajcavskýČestmír Zbrajcavský 01 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 3 00.01
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 1 07.73
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 2 08.00
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 6 08.24
5 Matěj ŠtěfanovMatěj Štěfanov 01 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 5 08.50
6 Jan HudákJan Hudák 03 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 7 08.63
7 Josef MaršálekJosef Maršálek 01 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VopatOndřej Vopat 01 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 3 08.43
2 Petr GallerPetr Galler 02 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 6 08.49
3 David SchovanecDavid Schovanec 03 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 2 08.57
4 Petr JaklPetr Jakl 01 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 1 08.74
5 Matěj HoudekMatěj Houdek 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 4 08.98
6 Jakub LískovecJakub Lískovec 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 5 10.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan Hudák2Jan Hudák2 03 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 00.0
Jan HudákJan Hudák 03 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 00.0
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 5 08.32
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 3 08.87
3 Šarlota HoffingenrováŠarlota Hoffingenrová 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 4 08.88
4 Hana ČechováHana Čechová 02 Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec 1 08.95
5 Sára HerkováSára Herková 03 ZS UdliceZS Udlice 2 09.53
6 Nikola ProskováNikola Prosková 03 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 6 09.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 08.64
2 Jesika AbdulainováJesika Abdulainová 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 5 09.45
3 Denisa FerenčíkováDenisa Ferenčíková 03 ZS UdliceZS Udlice 2 09.45
4 Ivana VolfováIvana Volfová 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 3 09.55
5 Lucie VlkováLucie Vlková 01 Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec 1 10.22
6 Linda BuchalováLinda Buchalová 00 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 6 10.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 6 08.84
2 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 5 08.93
3 Kateřina LegnerováKateřina Legnerová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 09.00
4 Beáta DlouháBeáta Dlouhá 02 Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec 3 09.39
5 Marie ReifováMarie Reifová 03 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 2 09.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FritschováMartina Fritschová 02 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 5 09.33
2 Zuzana SuchopárkováZuzana Suchopárková 01 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 2 09.45
3 Johana HoláJohana Holá 01 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 6 09.57
4 Kateřina OsvaldováKateřina Osvaldová 03 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 3 09.68
5 Kateřina KlöpschováKateřina Klöpschová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 09.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠvůgrováMartina Švůgrová 03 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 1 09.09
2 Lucie VránkováLucie Vránková 03 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 4 09.23
3 Eliška DudekováEliška Dudeková 02 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 7 09.63
4 Veronika KukalováVeronika Kukalová 02 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 6 09.80
5 Kristýna ZmrhalováKristýna Zmrhalová 01 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 5 09.94
6 Barbora NemešováBarbora Nemešová 01 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 3 09.96
7 Dominika LegátováDominika Legátová 02 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 2 10.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.68
2 Tereza Podhorska2Tereza Podhorska2 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 4 08.81
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 3 09.88
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michala MachkováMichala Machková 02 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 6 2:47.75
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 9 2:54.65
3 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 5 3:00.05
4 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1 3:03.38
5 Eliška DoksanskáEliška Doksanská 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 3:07.13
6 Ellen MaljukováEllen Maljuková 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 4 3:08.31
7 Zuzana SuchopárkováZuzana Suchopárková 01 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 12 3:16.82
8 Barbora LiškováBarbora Lišková 02 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 8 3:20.13
9 Barbora PoláškováBarbora Polášková 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 7 3:21.75
10 Alice RichtrováAlice Richtrová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 3:26.27
11 Katřina Sedláčková2Katřina Sedláčková2 03 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 10 3:56.90
Nela PunčochářováNela Punčochářová 02 Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec 13 DNF
Sára LavičkováSára Lavičková 02 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 14 DNF
MIchaela MalinováMIchaela Malinová 02 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 15 DNF
Viktorie BrodníčkováViktorie Brodníčková 02 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 11 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MachátováTereza Machátová 03 ZS UdliceZS Udlice 6 2:45.47
2 Hana ČechováHana Čechová 02 Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec 13 2:51.22
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 9 2:53.98
4 Tereza DuchkováTereza Duchková 03 Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec 14 2:55.45
5 Martina FritschováMartina Fritschová 02 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 10 3:14.66
6 Karolína BartoňováKarolína Bartoňová 02 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 7 3:21.67
7 Anna RaisrováAnna Raisrová 02 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 5 3:22.13
8 Klaudie HercegováKlaudie Hercegová 03 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 8 3:25.07
9 Anna GrunclováAnna Grunclová 03 ZS UdliceZS Udlice 12 3:25.19
10 Tereza MyšákováTereza Myšáková 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 11 3:30.49
Viktorie RakováViktorie Raková 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 2 DNF
Tereza ŠtefánováTereza Štefánová 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 3 DNF
Natálie ZralíkováNatálie Zralíková 03 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 DNF
Ellen MaljukováEllen Maljuková 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 15 DNF
Jesika AbdulainováJesika Abdulainová 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 1 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub RemutaJakub Remuta 02 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 6 5:00.12
2 Jakub HamouzJakub Hamouz 02 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 4 5:10.64
3 Radek JelínekRadek Jelínek 01 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 9 5:12.31
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 01 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 12 5:21.33
5 Andreas PredkaAndreas Predka 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 3 5:28.81
6 Petr ŠvehlaPetr Švehla 02 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 7 5:33.29
7 Dominik KrebnerDominik Krebner 02 ZS UdliceZS Udlice 5 5:51.13
8 Šimon FillingerŠimon Fillinger 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 8 6:02.58
9 Samuel KanalasSamuel Kanalas 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 2 6:06.19
10 Martin NguyenMartin Nguyen 02 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 11 6:08.16
11 Dominik RočekDominik Roček 03 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 10 7:03.96
Miroslav HumlMiroslav Huml 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David HendrychDavid Hendrych 01 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 13 5:00.90
2 Matěj ŠtěfanovMatěj Štěfanov 01 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 6 5:02.20
3 Martin RajčanMartin Rajčan 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 2 5:17.33
4 David SučíkDavid Sučík 01 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 5:25.88
5 Dominik KrebnerDominik Krebner 02 ZS UdliceZS Udlice 5 5:30.32
6 Antonín PilátAntonín Pilát 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 8 5:37.52
7 Matyáš ProllMatyáš Proll 03 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 7 5:43.89
8 Leon VonakýLeon Vonaký 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 3 5:54.65
9 Ondřej VopatOndřej Vopat 01 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 10 6:02.35
10 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 11 6:04.64
11 Jiří StankoJiří Stanko 02 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 4 6:05.49
12 Vladimír KrouparVladimír Kroupar 03 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 9 6:06.02
13 Zbyněk MarschalekZbyněk Marschalek 02 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 1 6:30.39
14 Lukáš KunartLukáš Kunart 02 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 12 6:59.69
15 Domik HorváthDomik Horváth 02 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 7:39.22
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrbek, Chabr, Knobloch, Šulc Hrbek, Chabr, Knobloch, Šulc 02 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 2 31.84
2 Hendrych, Plecitý, Šindelář, Šípek Hendrych, Plecitý, Šindelář, Šípek 01 ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn 1 32.68
3 Cerma, Chrtek, Ladič, Maršálek Cerma, Chrtek, Ladič, Maršálek 03 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 4 32.86
4 Krebner, Kunstár, Matucha, Krebner Krebner, Kunstár, Matucha, Krebner 02 ZS UdliceZS Udlice 5 33.15
5 Draslík, Huml, Kanalas, Latina Draslík, Huml, Kanalas, Latina 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 3 33.97
6 Dzuriak, Hamouz, Kamír, Stanko Dzuriak, Hamouz, Kamír, Stanko 01 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 6 34.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kořínek, Králíček, Remuta, Štěfanov Kořínek, Králíček, Remuta, Štěfanov 02 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 4 31.85
2 Hradil, Jelínek, Punčochář, Relich Hradil, Jelínek, Punčochář, Relich 02 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 3 32.57
3 Dolanský, Proll, Schovanec, Zmátlo Dolanský, Proll, Schovanec, Zmátlo 02 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 5 33.32
4 Galler, Hercík, Pešel, Šimek Galler, Hercík, Pešel, Šimek 02 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 1 33.48
5 Houdek, Nguyen, Sečanský, Vopat Houdek, Nguyen, Sečanský, Vopat 03 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 6 35.43
6 Grossmann, Horváth, Chalupa, Kunart Grossmann, Horváth, Chalupa, Kunart 01 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 2 35.88
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abdulainová, Hoffingenrová, Maljuková, Raková Abdulainová, Hoffingenrová, Maljuková, Raková 02 4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov 5 00.01
2 Ferenczeiová, Kolínská, Legnerová, Patíková Ferenczeiová, Kolínská, Legnerová, Patíková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 33.69
3 Čihařová, Mikešová, Šupicová, Volfová Čihařová, Mikešová, Šupicová, Volfová 02 13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov 6 34.09
4 Buchalová, Machková, Prosková, Vašinová Buchalová, Machková, Prosková, Vašinová 00 3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov 3 36.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Osvaldová, Podhorska2, Sysová, Vránková Osvaldová, Podhorska2, Sysová, Vránková 03 5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov 3 35.30
2 Malinová, Reifová, Řeháčková, Truplová Malinová, Reifová, Řeháčková, Truplová 02 12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov 4 37.07
3 Bártová, Denková, Šulcová, Zmrhalová Bártová, Denková, Šulcová, Zmrhalová 01 ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov 6 37.98
4 Holá, Kopecká, Suchopárková, Zacharová Holá, Kopecká, Suchopárková, Zacharová 01 ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov 5 38.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ferenčíková, Grunclová, Machátová, Šlichtová Ferenčíková, Grunclová, Machátová, Šlichtová 03 ZS UdliceZS Udlice 5 36.24
2 Čechová, Dlouhá, Vlková, Zajíčková Čechová, Dlouhá, Vlková, Zajíčková 02 Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec 6 36.94
3 Dobešová, Doksanská, Klöpschová, Richtrová Dobešová, Doksanská, Klöpschová, Richtrová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 37.15
4 Faiglová, Fritschová, Stiftelová, Vlasáková Faiglová, Fritschová, Stiftelová, Vlasáková 02 3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov 3 37.50
5 Dudeková, Gutwirtová, Legátová, Švůgrová Dudeková, Gutwirtová, Legátová, Švůgrová 02 ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká 2 37.57
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 1.64
Filp KrálíčekFilp Králíček
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 1.48
Ladislav SamsůnekLadislav Samsůnek
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
01 1.48
Matěj AdámekMatěj Adámek
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
03 1.48
2 David HendrychDavid Hendrych
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
01 1.48
Filip MartinecFilip Martinec
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
01 1.44
Alex CermaAlex Cerma
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
03 1.44
Pavel HoudaPavel Houda
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 1.44
3 Matin KassaMatin Kassa
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
01 1.44
Adam KorčekAdam Korček
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
01 1.40
Matěj KamírMatěj Kamír
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
01 1.40
Tomáš ZmátloTomáš Zmátlo
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
03 1.40
Radek JelínekRadek Jelínek
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
01 1.40
Petr GallerPetr Galler
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
02 1.40
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
01 1.40
David SchovanecDavid Schovanec
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
03 1.36
David SučíkDavid Sučík
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
01 1.36
5 Matěj LatinaMatěj Latina
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
01 1.36
6 Jan KučeraJan Kučera
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
01 1.32
Jakub ChrtekJakub Chrtek
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 1.28
David PešelDavid Pešel
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
02 1.28
7 Jan HudákJan Hudák
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
03 1.28
Matěj ChabrMatěj Chabr
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
02 1.24
8 Jiří StankoJiří Stanko
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
02 1.24
9 Jan SečanskýJan Sečanský
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
02 1.14
Lukáš KunartLukáš Kunart
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
02 0.00
10 Jakub LískovecJakub Lískovec
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
03 0.00
Matěj KopeckýMatěj Kopecký
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
01 DNS
Celkem 28 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lída MoskvitinováLída Moskvitinová
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
03 1.53
Eliška TruplováEliška Truplová
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
02 1.34
Tereza Podhorska2Tereza Podhorska2
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 1.34
Natálie MikešováNatálie Mikešová
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
01 1.34
Veronika VašinováVeronika Vašinová
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
03 1.34
Sára HerkováSára Herková
ZS UdliceZS Udlice
03 1.34
2 Pavla PatíkováPavla Patíková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 1.34
Kristýna DenkováKristýna Denková
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
02 1.30
Nicole KoderováNicole Koderová
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 1.30
Nikola ProskováNikola Prosková
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
03 1.30
Denisa FerenčíkováDenisa Ferenčíková
ZS UdliceZS Udlice
03 1.30
3 Zdeňka ŘeháčkováZdeňka Řeháčková
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
02 1.30
Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
02 1.26
Eliška DoksanskáEliška Doksanská
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 1.26
Valentina MatzuzziValentina Matzuzzi
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 1.26
Tereza PřikrylováTereza Přikrylová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 1.26
4 Dominika MarešováDominika Marešová
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
03 1.26
Nicola HerinkováNicola Herinková
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
02 1.22
Lucie VránkováLucie Vránková
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
03 1.22
Nela PunčochářováNela Punčochářová
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
02 1.22
Lucie VlkováLucie Vlková
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
01 1.22
5 Anna ZacharováAnna Zacharová
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
01 1.22
Kateřina ŠulcováKateřina Šulcová
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
02 1.18
Natálie UlrichováNatálie Ulrichová
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
01 1.18
6 Tereza ZatrochováTereza Zatrochová
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
01 1.18
Jiřina ŠimandlováJiřina Šimandlová
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 1.14
Jesika AbdulainováJesika Abdulainová
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 1.14
7 Lada PreiingerováLada Preiingerová
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
03 1.14
8 Eliška FaiglováEliška Faiglová
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 1.10
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 5.38
2 Jakub RemutaJakub Remuta
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 5.14
3 Martin HříbalMartin Hříbal
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
01 5.06
4 Marcel MatuchaMarcel Matucha
ZS UdliceZS Udlice
02 4.86
5 Jan DzuriakJan Dzuriak
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
01 4.73
Ondřej HercíkOndřej Hercík
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
01 4.53
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
02 4.53
7 Adam HradilAdam Hradil
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 4.49
8 Matyáš ProllMatyáš Proll
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
03 4.48
9 Zbyněk MarschalekZbyněk Marschalek
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
02 4.40
10 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
03 4.36
11 Čestmír ZbrajcavskýČestmír Zbrajcavský
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
01 4.30
12 Alex CermaAlex Cerma
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
03 4.24
13 Jan ŠindelářJan Šindelář
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
02 4.19
14 Petr JaklPetr Jakl
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
01 4.14
15 Andreas PredkaAndreas Predka
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 4.06
16 Pavel RelichPavel Relich
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 4.01
17 Martin NguyenMartin Nguyen
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
02 3.98
18 David ŠimekDavid Šimek
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
02 3.97
19 Matěj HoudekMatěj Houdek
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
03 3.95
20 Dominik KunstárDominik Kunstár
ZS UdliceZS Udlice
03 3.94
21 Martin GrossmannMartin Grossmann
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
01 3.86
22 Petr ŠvehlaPetr Švehla
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
02 3.84
23 Adam KozlerAdam Kozler
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 3.81
24 Lukáš PlecitýLukáš Plecitý
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
02 3.75
25 Leon VonakýLeon Vonaký
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 3.68
Marek DraslíkMarek Draslík
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 DNS
Jiří StankoJiří Stanko
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
02 DNS
Adam HuňátAdam Huňát
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 DNS
Samuel KanalasSamuel Kanalas
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 DNS
Ladislav SamsůnekLadislav Samsůnek
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
01 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lída MoskvitinováLída Moskvitinová
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
03 4.62
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 4.16
3 Tereza MachátováTereza Machátová
ZS UdliceZS Udlice
03 4.15
4 Veronika ZajíčkováVeronika Zajíčková
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
01 4.05
5 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 3.95
6 Ivana VolfováIvana Volfová
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 3.90
7 Tereza ČihařováTereza Čihařová
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 3.89
8 Johana HoláJohana Holá
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
01 3.80
9 Natálie ZralíkováNatálie Zralíková
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
03 3.77
10 Pavla PatíkováPavla Patíková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 3.70
11 Viktorie BrodníčkováViktorie Brodníčková
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
02 3.69
12 Kateřina OsvaldováKateřina Osvaldová
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
03 3.57
13 Lenka GutwirtováLenka Gutwirtová
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
03 3.55
14 Beáta DlouháBeáta Dlouhá
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
02 3.54
15 MIchaela MalinováMIchaela Malinová
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
02 3.52
16 Pavlína MatýškováPavlína Matýšková
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
01 3.50
17 Tereza StiftelováTereza Stiftelová
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
03 3.38
18 Kateřina BártováKateřina Bártová
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
01 3.37
19 Marie ReifováMarie Reifová
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
03 3.34
20 Eliška KamírováEliška Kamírová
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
01 3.33
Anna RaisrováAnna Raisrová
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
02 3.32
21 Tereza MyšákováTereza Myšáková
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 3.32
22 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
03 3.23
23 Klára WagnerováKlára Wagnerová
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
01 3.20
24 Barbora NemešováBarbora Nemešová
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
01 3.14
25 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová
ZS UdliceZS Udlice
03 3.11
26 Tereza ZatrochováTereza Zatrochová
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
01 2.83
Karin SysováKarin Sysová
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 0.00
27 Ellen MaljukováEllen Maljuková
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 0.00
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
03 09.27
2 Šarlota HoffingenrováŠarlota Hoffingenrová
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 08.76
3 Pavlína MatýškováPavlína Matýšková
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
01 08.02
4 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 08.00
5 Nicole KoderováNicole Koderová
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 07.93
6 Monika MichalkováMonika Michalková
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
02 07.85
7 Kristýna ČutkováKristýna Čutková
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
01 07.65
8 Nikol ValkovskiNikol Valkovski
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
00 07.18
9 Kateřina LegnerováKateřina Legnerová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 07.14
10 Lucie JežkováLucie Ježková
Gymnázium KlášterecGymnázium Klášterec
01 07.09
11 Zdeňka ŘeháčkováZdeňka Řeháčková
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
02 06.85
12 Natálie ČernáNatálie Černá
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 06.74
13 Petra ŠmejcováPetra Šmejcová
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
03 06.56
14 Radka PelcováRadka Pelcová
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 06.53
15 Adéla DobešováAdéla Dobešová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 06.32
Natálie UlrichováNatálie Ulrichová
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
01 06.31
16 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová
ZS UdliceZS Udlice
03 06.31
17 Kristýna BrůhováKristýna Brůhová
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
00 06.04
18 Kateřina PechováKateřina Pechová
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
02 05.96
Barbora LiškováBarbora Lišková
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
02 05.92
19 Karin SysováKarin Sysová
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 05.92
20 Eliška KamírováEliška Kamírová
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
01 05.91
21 Linda BuchalováLinda Buchalová
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
00 05.86
22 Eliška TruplováEliška Truplová
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
02 05.79
23 Anna GrunclováAnna Grunclová
ZS UdliceZS Udlice
03 05.74
24 Kristýna ZmrhalováKristýna Zmrhalová
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
01 05.66
25 Angelika ZiogaAngelika Zioga
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
01 05.19
26 Anna KopeckáAnna Kopecká
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
01 04.85
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 9.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 13.20
2 Miroslav HumlMiroslav Huml
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 11.34
3 Rudolf PavlíčekRudolf Pavlíček
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
01 10.85
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
02 10.49
5 Martin HříbalMartin Hříbal
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
01 10.14
6 Matěj KamírMatěj Kamír
3.ZS Jirkov3.ZS Jirkov
01 09.98
7 Dominik HorňákDominik Horňák
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 09.65
8 Matěj KopeckýMatěj Kopecký
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
01 09.63
9 Josef NečasJosef Nečas
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
02 09.59
10 Marek DolanskýMarek Dolanský
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
02 09.51
11 Martin RajčanMartin Rajčan
4.ZS Jirkov4.ZS Jirkov
02 09.49
12 Danylij DolečekDanylij Doleček
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 09.47
13 Marcel MatuchaMarcel Matucha
ZS UdliceZS Udlice
02 09.08
14 Patrik BřezinaPatrik Březina
5. ZS Písečná Chomutov5. ZS Písečná Chomutov
02 08.65
15 Matěj ŠulcMatěj Šulc
ZS. Kadaňská ChomutovZS. Kadaňská Chomutov
01 08.59
16 Tomáš ZmátloTomáš Zmátlo
12. ZS Heyrovského Chomutov12. ZS Heyrovského Chomutov
03 08.24
17 Miroslav LadičMiroslav Ladič
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
02 08.22
18 Dominik KlánDominik Klán
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
02 08.18
Filip MartinecFilip Martinec
ZS a MS PerstejnZS a MS Perstejn
01 07.94
19 Matin KassaMatin Kassa
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
01 07.94
20 Josef MaršálekJosef Maršálek
13. ZS Brezenecka Chomutov13. ZS Brezenecka Chomutov
01 07.79
Adam KozlerAdam Kozler
3. ZS Na Příkopech Chomutov3. ZS Na Příkopech Chomutov
02 07.52
21 Jan SečanskýJan Sečanský
ZS. Studentska JirkovZS. Studentska Jirkov
02 07.52
22 Dominik PokornýDominik Pokorný
ZS UdliceZS Udlice
02 06.97
Čestmír ZbrajcavskýČestmír Zbrajcavský
ZS. Klášterec KrátkáZS. Klášterec Krátká
01 00.00
Celkem 25 závodníků