výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Most, kategorie III a IV

Bílina (5. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 08.15 517
2 Lukáš HorskýLukáš Horský 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 08.37 457
3 Filip BobekFilip Bobek 01 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 08.49 426
4 Filip ČermákFilip Čermák 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 08.79 352
5 Michal KolínskýMichal Kolínský 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 08.94 318
František SidorFrantišek Sidor 01 18. ZŠ Most18. ZŠ Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BystrýMarek Bystrý 01 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 07.96 571
2 Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 08.02 554
3 Dominik HasenőhrlDominik Hasenőhrl 02 ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 08.23 495
4 Václav SoukupVáclav Soukup 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 08.63 391
5 Roman ŽoltákRoman Žolták 02 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 08.89 329
6 Tomáš KapounTomáš Kapoun 02 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 09.85 143
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SedlárDaniel Sedlár 01 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 08.16 514
Jakub FrankJakub Frank 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 08.16 514
3 Jiří BláhaJiří Bláha 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 08.32 470
4 Pavel PřenosilPavel Přenosil 02 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 08.41 447
5 Martin BenediktMartin Benedikt 01 ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 08.59 401
6 Pavel VinklerPavel Vinkler 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 08.64 388
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠidelkaMichal Šidelka 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 08.03 551
2 Michal PlochMichal Ploch 03 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 08.12 525
3 Marcel TroníčekMarcel Troníček 01 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 08.34 465
4 Jakub ŠnircJakub Šnirc 02 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 09.07 289
Roman KarchňákRoman Karchňák 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 09.07 289
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MichalkoPavel Michalko 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 08.08 537
2 Miroslav ProsMiroslav Pros 01 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 08.12 525
3 Vojtěch LaginVojtěch Lagin 01 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 08.48 428
4 Lukáš ŠkvrnaLukáš Škvrna 01 ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 08.53 416
5 Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 08.97 311
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BertlíkJan Bertlík 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 08.78 354
2 Václav HorynaVáclav Horyna 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 08.81 347
3 Jakub KraftJakub Kraft 03 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 08.96 313
4 Adam BuchnerAdam Buchner 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 08.98 309
5 Jakub HlavaJakub Hlava 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 09.06 291
Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 3. ZŠ Most3. ZŠ Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip TajmrFilip Tajmr 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 09.04 295
2 Filip ŘepaFilip Řepa 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.35 231
3 Adam SmitkaAdam Smitka 03 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 09.38 226
4 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer 05 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 09.66 174
5 Radim TuroRadim Turo 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 10.15 99
Lukáš RichterLukáš Richter 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 08.10 531
2 Tomáš KrumlovskýTomáš Krumlovský 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 08.71 371
3 Petr ZbuzekPetr Zbuzek 03 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 08.77 357
4 Erik PetroErik Petro 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 09.10 282
5 Jakub FenclJakub Fencl 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 09.58 188
6 Ondřej MichnaOndřej Michna 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.68 171
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik CharvátPatrik Charvát 04 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 08.80 350
2 Denis PaulovičDenis Paulovič 03 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 08.95 315
3 Michal TothMichal Toth 03 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 09.79 153
4 Vilém SedlákVilém Sedlák 05 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 10.39 70
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PohlJan Pohl 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 08.87 333
2 Lukáš TichýLukáš Tichý 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 09.28 245
3 Alex DaňoAlex Daňo 04 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 09.56 192
4 Jan VokáčJan Vokáč 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 10.07 110
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BorlováAdéla Borlová 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 08.67 654
2 Michaela PoštováMichaela Poštová 01 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.20 516
3 Tereza DonátováTereza Donátová 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 09.78 382
4 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 09.83 371
5 Markéta ChovanováMarkéta Chovanová 01 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 09.97 342
6 Štěpánka HlavatáŠtěpánka Hlavatá 02 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 10.25 287
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 01 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 09.20 516
2 Sabina PlechingerováSabina Plechingerová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.20 516
3 Barbora ReisigováBarbora Reisigová 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 09.65 411
4 Radana ChýlováRadana Chýlová 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 09.84 369
5 Barbora BarešováBarbora Barešová 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 09.87 363
6 Sára PlzákováSára Plzáková 01 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 10.46 249
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TurčanováKristýna Turčanová 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 09.29 494
2 Anna RumlováAnna Rumlová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.31 489
3 Lucie VaňkováLucie Vaňková 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 09.51 442
4 Karin LahučkáKarin Lahučká 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 09.85 367
5 Valentýna ZazvonilováValentýna Zazvonilová 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 09.86 365
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠimkůLucie Šimků 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.29 494
2 Eliška JindřichováEliška Jindřichová 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 10.04 328
3 Vanesa HájkováVanesa Hájková 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 10.05 326
4 Eliška HendlováEliška Hendlová 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 10.06 324
5 Kristýna BöhmováKristýna Böhmová 05 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 10.09 318
6 Marianna KrausováMarianna Krausová 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 10.19 299
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ScheithauerováAdéla Scheithauerová 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 09.13 533
2 Barbora StaňkováBarbora Staňková 05 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 09.37 475
3 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 09.78 382
4 Irena BláhováIrena Bláhová 05 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 09.89 359
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 09.91 355
6 Debora SedláčkováDebora Sedláčková 05 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 10.06 324
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 09.74 391
2 Jana StaňkováJana Staňková 05 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 10.08 320
3 Barbora VondrušováBarbora Vondrušová 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 10.10 316
4 Adéla FunkováAdéla Funková 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 10.43 254
5 Nela ŽidováNela Židová 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 11.04 155
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 09.24 506
2 Eliška NeťukováEliška Neťuková 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 09.39 470
3 Nela PabištováNela Pabištová 05 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 09.84 369
4 Natálie KlikováNatálie Kliková 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 10.24 289
5 Ema KerlikováEma Kerliková 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 10.32 274
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 1:57.38 548
2 Klára BunešováKlára Bunešová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2:04.98 438
3 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2:06.40 419
4 Marie MatějováMarie Matějová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2:06.81 413
5 Daniela KameníkováDaniela Kameníková 05 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2:07.38 405
6 Lenka BorůvkováLenka Borůvková 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 2:08.99 384
7 Tereza TůmováTereza Tůmová 04 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 2:09.05 384
8 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2:15.37 306
9 Karolína HaberzetlováKarolína Haberzetlová 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 2:15.76 302
10 Marianna KrausováMarianna Krausová 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 2:23.99 214
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora StaňkováBarbora Staňková 05 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 1:57.75 542
2 Sabina KrátkáSabina Krátká 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2:01.78 483
3 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 03 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 2:12.51 340
4 Anna DoubkováAnna Doubková 05 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 2:12.60 339
5 Lucie MinárováLucie Minárová 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2:15.13 309
6 Petra NesládkováPetra Nesládková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2:22.57 228
7 Simona PlechatáSimona Plechatá 05 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 2:24.07 213
8 Ema KerlikováEma Kerliková 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2:30.20 157
9 Natálie KlikováNatálie Kliková 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 3:34.11 0
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2:37.42 603
2 Adéla BorlováAdéla Borlová 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2:47.02 495
3 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 2:49.42 470
4 Adéla Ema DvořákováAdéla Ema Dvořáková 01 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2:58.09 383
5 Michaela HejčováMichaela Hejčová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3:03.69 332
6 Radana ChýlováRadana Chýlová 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3:08.05 294
7 Simona ChomováSimona Chomová 01 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3:09.57 281
8 Šárka JeníčkováŠárka Jeníčková 02 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 3:09.62 281
9 Nikola FialováNikola Fialová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3:10.17 276
10 Kristýna BaumgartnerováKristýna Baumgartnerová 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 3:12.06 261
11 Šárka KučerováŠárka Kučerová 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 3:23.09 181
12 Karolína ZaspalováKarolína Zaspalová 01 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3:24.79 169
13 Tereza PilařováTereza Pilařová 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 3:37.38 97
14 Nikola BučkováNikola Bučková 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 3:39.79 85
Sára PlzákováSára Plzáková 01 18. ZŠ Most18. ZŠ Most DNF
Eliška KrejčováEliška Krejčová 02 18. ZŠ Most18. ZŠ Most DNP
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3:14.06 533
2 Bohumil BrejchaBohumil Brejcha 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 3:21.02 473
3 Ondřej MichnaOndřej Michna 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3:25.19 439
4 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3:26.51 428
5 Jindřich MusilJindřich Musil 04 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 3:36.61 351
6 Jiří HolubJiří Holub 03 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3:39.17 332
7 Milan BabákMilan Babák 04 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 3:39.54 330
8 Václav HorynaVáclav Horyna 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3:45.19 291
9 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 3:47.44 276
10 Šimon SuttnerŠimon Suttner 03 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 3:51.56 249
11 Antonín HalbgebauerAntonín Halbgebauer 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 3:57.62 213
12 Jakub DunkaJakub Dunka 05 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 4:14.55 125
13 Jan MatuščínJan Matuščín 05 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4:26.22 77
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš TrestrLukáš Trestr 03 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 3:26.80 426
2 Jan MachačJan Machač 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3:28.96 409
3 Adam RadbaAdam Radba 04 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 3:36.04 355
4 Filip TajmrFilip Tajmr 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3:38.40 338
5 Jan ChládekJan Chládek 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3:44.86 293
6 Jiří PateraJiří Patera 04 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 3:47.16 277
7 Vilém SedlákVilém Sedlák 05 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3:52.61 243
8 Jan PačanJan Pačan 04 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 3:54.95 229
9 Robert KuhnRobert Kuhn 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 3:56.14 221
10 Tadeáš MarekTadeáš Marek 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4:06.43 164
11 Dominik OktábecDominik Oktábec 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4:10.90 142
12 Josef TóthJosef Tóth 04 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 4:53.85 8
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4:53.95 595
2 Rudolf NovákRudolf Novák 02 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 5:23.63 431
3 Lukáš HorskýLukáš Horský 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5:28.76 405
4 Jakub DohnalJakub Dohnal 01 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 5:30.43 397
5 Martin ChavíkMartin Chavík 01 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 5:45.09 328
6 Jiří BláhaJiří Bláha 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 5:53.09 293
7 Martin HaspraMartin Haspra 02 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 5:55.54 283
8 Sebastian HodekSebastian Hodek 02 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 6:09.39 227
9 Roman KobližkaRoman Kobližka 01 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 6:11.38 220
10 David MošničkaDavid Mošnička 02 ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 6:13.32 212
11 Marek DaňoMarek Daňo 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 6:29.14 158
Jindřich MikuleckýJindřich Mikulecký 02 18. ZŠ Most18. ZŠ Most DNP
Pavel VinklerPavel Vinkler 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most DNP
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel SedlárDaniel Sedlár 01 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4:55.10 588
2 Jindřich ŠredlJindřich Šredl 02 ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 5:01.17 553
3 Petr KonopkaPetr Konopka 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 5:03.65 539
4 Jan PeškaJan Peška 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5:18.38 459
5 Dominik UrieDominik Urie 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 5:23.15 434
6 Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5:34.17 379
7 Marek BystrýMarek Bystrý 01 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 5:35.78 371
8 Roman KarchňákRoman Karchňák 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 5:48.90 311
9 Martin HájekMartin Hájek 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 5:53.78 290
10 Zdeněk VrábelZdeněk Vrábel 01 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 5:54.96 285
11 Lukáš ŠkvrnaLukáš Škvrna 01 ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 5:55.02 285
12 Martin SemancoMartin Semanco 03 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 7:25.51 26
Jakub ŠnircJakub Šnirc 02 3. ZŠ Most3. ZŠ Most DNP
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gula,Frank,Martinák,Motl Gula,Frank,Martinák,Motl ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 30.61 550
2 A-Petr, Hrstka, Pros, Vujka A-Petr, Hrstka, Pros, Vujka 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 31.00 521
3 A-Bláha, Zeman, Bystrý, Ploch A-Bláha, Zeman, Bystrý, Ploch 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 31.88 460
4 A-Dohnal, Šidelka, Kolínský, Lagin A-Dohnal, Šidelka, Kolínský, Lagin 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 32.73 405
5 Benedikt,Prokeš,Šrédl,Hazenohrl Benedikt,Prokeš,Šrédl,Hazenohrl ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 33.18 376
6 Kapoun, Kotlář, Přenosil, Bobek Kapoun, Kotlář, Přenosil, Bobek 02 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 34.97 273
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soukup, Kramár, Čermák, Kočina Soukup, Kramár, Čermák, Kočina 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 33.37 365
2 Škvrna,Hevler,Gaži,Oláh Škvrna,Hevler,Gaži,Oláh ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 35.11 266
Mikulecký, Vinkler, Žolták, Mutinský Mikulecký, Vinkler, Žolták, Mutinský 01 18. ZŠ Most18. ZŠ Most DQ
B-Snirc, Hodek, Kobližka,Huška B-Snirc, Hodek, Kobližka,Huška 3. ZŠ Most3. ZŠ Most DNP
Poznámky:
3.dráha předávka mimo předávací území 2.úsek
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedlár, Prošek, Trégl, Horský Sedlár, Prošek, Trégl, Horský 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 32.98 389
2 B-Michalko, Hricko, Mann, Peták B-Michalko, Hricko, Mann, Peták 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 32.99 388
3 B-Kuna, Schmoranz, Vytlačil, Smeták B-Kuna, Schmoranz, Vytlačil, Smeták 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 33.80 339
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Paulovič, Vu, Drien, Holub A-Paulovič, Vu, Drien, Holub 03 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 35.42 250
2 Marek,Radics,Fencl,Horyna Marek,Radics,Fencl,Horyna ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 35.62 239
3 Kraft, Kuderna, Smitka, Vokáč Kraft, Kuderna, Smitka, Vokáč 03 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 36.81 183
4 B-Tomeš, Lenk, Radba, Musil B-Tomeš, Lenk, Radba, Musil 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 37.54 152
5 A-Pačan, Vlk, Trestr, Marek A-Pačan, Vlk, Trestr, Marek 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 37.64 148
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bertlík, Musil, Sedlák, Seidl Bertlík, Musil, Sedlák, Seidl 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 34.89 278
2 Hlava, Petro, Smotlacha, Tichý Hlava, Petro, Smotlacha, Tichý 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 36.21 211
3 B-Fous, Toth, Bartoš, Halbgebauer B-Fous, Toth, Bartoš, Halbgebauer 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 37.71 145
4 Kvasnička,Ráth,Vokáč,Chládek Kvasnička,Ráth,Vokáč,Chládek ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 38.00 133
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gregor, Tajmr, Pohl, Chotěborský Gregor, Tajmr, Pohl, Chotěborský 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 34.06 324
2 Brejcha, Charvát, Richter, Buchner Brejcha, Charvát, Richter, Buchner 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 34.75 285
3 Daňo, Turo, Halbgebauer, Krumlovský Daňo, Turo, Halbgebauer, Krumlovský 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 39.28 88
B-Řepa, Michna, Rys, Machač B-Řepa, Michna, Rys, Machač 03 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov DQ
Poznámky:
4.dráha předávka mimo předávací území - 4.úsek
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňková,Barrešová,Donátová,Vyskočilová Vaňková,Barrešová,Donátová,Vyskočilová ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 35.16 521
2 A-Rumlová, Balášová, Poštová, Plechingerová A-Rumlová, Balášová, Poštová, Plechingerová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 35.80 482
3 Borlová, Harantová, Chýlová, Lahučká Borlová, Harantová, Chýlová, Lahučká 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 36.55 438
4 Chovanová, Kučerová, Reisigová, Turčanová Chovanová, Kučerová, Reisigová, Turčanová 02 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 36.58 436
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Šalátová, Kundertová, Mlčochová, Fialová B-Šalátová, Kundertová, Mlčochová, Fialová 02 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 36.17 460
2 Orságová, Huseini, Vokáčová, Škaloudová Orságová, Huseini, Vokáčová, Škaloudová 02 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 36.77 425
3 Chomová,Tóthová,Smolová,Šiminová Chomová,Tóthová,Smolová,Šiminová ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 39.51 281
4 Barlíková, Hlavatá, Zazvonilová, Plzáková Barlíková, Hlavatá, Zazvonilová, Plzáková 02 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 43.44 123
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalibová, Staňková, Mračková, Pabištová Kalibová, Staňková, Mračková, Pabištová 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 36.07 466
2 A-Funková, Břicháčová, Plechatá, Bláhová A-Funková, Břicháčová, Plechatá, Bláhová 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 36.68 430
3 Bartůňková,Hrendlová,Košková,Neťuková Bartůňková,Hrendlová,Košková,Neťuková ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 37.41 389
4 Gremlicová, Staňková, Kameníková, Libová Gremlicová, Staňková, Kameníková, Libová 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 38.38 337
5 Krausová, Doubková, Gabčová, Židová Krausová, Doubková, Gabčová, Židová 03 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 38.47 333
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Tóthová, Borůvková, Weissová, Šimků B-Tóthová, Borůvková, Weissová, Šimků 04 ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 35.13 523
2 Jurincová, Vodrážková, Chýlová, Kryndlerová Jurincová, Vodrážková, Chýlová, Kryndlerová 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 35.58 495
3 Scheithauerová, Jindřichová, Tůmová, Nováková Scheithauerová, Jindřichová, Tůmová, Nováková 03 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 37.74 371
4 Vondrušová, Hájková, Kliková, Haberzetlová Vondrušová, Hájková, Kliková, Haberzetlová 03 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 39.24 294
5 Nesláková,Galusová,Minárová,Tomášková Nesláková,Galusová,Minárová,Tomášková ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 39.44 285
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.64 Body
1 Tomáš StrejcTomáš Strejc
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
01 1.60 OOOOOOOOOOOXXX 464
2 Štěpán MutinskýŠtěpán Mutinský
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 1.60 OOOOOOOOOXOOXXX 464
3 Adam MotlAdam Motl
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.60 OOOOXOOOOOXOOXXX 464
4 Patrik VujkaPatrik Vujka
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
03 1.56 OOOOOOOOOOXXX 434
5 Jindřich MikuleckýJindřich Mikulecký
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 1.52 OOXXOOOOOXXOXOXXX 404
6= Martin SmetákMartin Smeták
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 1.52 OOXOOOXXOXOXXOXOXXX 404
6= Jaroslav KramárJaroslav Kramár
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 1.52 OOOXOXXOXOXOXOXOXXX 404
8 Daniel CieslaDaniel Ciesla
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 1.52 OOOOOOOXXOXXOXXX 404
9 Jakub KočinaJakub Kočina
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 1.48 OXOOXOOOOOXXX 374
10 Jakub FrankJakub Frank
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.48 OOOOXOOOXOXXX 374
11 Sebastian HodekSebastian Hodek
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
02 1.48 OOOOOOXXOXXOXXX 374
12 Martin HaspraMartin Haspra
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
02 1.44 OOOOOOOXXX 345
13 Filip TrégrFilip Trégr
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 1.44 OOOXOOXXOOXXX 345
14 Martin BenediktMartin Benedikt
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
01 1.44 OXOOXXOOOXXOXXX 345
15 David MeiselDavid Meisel
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 1.40 OOOOOOXXX 317
16 Pavel SchmoranzPavel Schmoranz
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 1.36 OOOOOXXX 290
17 Jan VytlačilJan Vytlačil
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 1.36 OOOOXXOXXX 290
18 Marek KotlářMarek Kotlář
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
03 1.32 XOOXOOXXX 263
19 Patrik ZemanPatrik Zeman
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 1.32 OXXOXOOXXX 263
20 Matěj ProkešMatěj Prokeš
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
01 1.32 XOOOXOXXX 263
21 Jan PeškaJan Peška
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.32 XOOXOXXOXXX 263
22 Vojtěch PetrVojtěch Petr
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
01 1.28 O-OXXX 237
23 Vojtěch PetákVojtěch Peták
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 1.24 OXXOXXX 212
24 Ondřej HevlerOndřej Hevler
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
03 NM
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.44 Body
1 Michal SeidlMichal Seidl
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 1.40 OOXOOXXOXOXXX 317
2 Petr KvasničkaPetr Kvasnička
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 1.32 OOXXOXOXXX 263
3 Petr ZbuzekPetr Zbuzek
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
03 1.28 XOXXOOXXX 237
4 Vojtěch MusilVojtěch Musil
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 1.28 XOXOXOXXX 237
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 1.24 XOOXXX 212
6 David SmotlachaDavid Smotlacha
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 1.24 OXOXXX 212
7 Matěj LenkMatěj Lenk
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 1.24 XOXOXX 212
8= Artur TeřlArtur Teřl
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 1.24 OXXOXXX 212
8= Daniel MašekDaniel Mašek
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
03 1.24 OXXOXXX 212
10 Tomáš VuTomáš Vu
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 1.24 XOXXOXXX 212
11= Jan ChládekJan Chládek
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 1.20 OXXX 188
11= Zdeněk RathZdeněk Rath
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 1.20 OXXX 188
13= Denis VokáčDenis Vokáč
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
04 1.20 XOXXX 188
13= Robert KuhnRobert Kuhn
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 1.20 XOXXX 188
13= Dominik OktábecDominik Oktábec
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 1.20 XOXXX 188
16 Jindřich MusilJindřich Musil
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
04 1.20 XXOXXX 188
17 Jakub SmetánkaJakub Smetánka
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 NM XXX
18 Jakub HlavaJakub Hlava
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 NM XXX
19 David VlkDavid Vlk
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
05 NM XXX
20 Matyáš MarekMatyáš Marek
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 NM XXX
21 Petr FousPetr Fous
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
05 NM XXX
22 Antonín HalbgebauerAntonín Halbgebauer
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 NM XXX
23 Jan MatuščínJan Matuščín
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
05 NM XXX
24 Daniel TomešDaniel Tomeš
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 NM XXX
25 Jakub RysJakub Rys
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 NM XXX
26 Denis PaulovičDenis Paulovič
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 NM XXX
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.48 Body
1 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 1.44 --OOOOOXXX 555
2 Thea HarantováThea Harantová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 1.36 OXOOXOOXXX 470
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 1.36 OOOXOXXOXXX 470
4 Kateřina BalášováKateřina Balášová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 1.28 OOOXXX 389
5 Kateřina HofmanováKateřina Hofmanová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 1.28 XOOXOXXX 389
6 Tereza JupováTereza Jupová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 1.24 XXOOXXX 350
7 Agáta HamprechtováAgáta Hamprechtová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
01 1.20 XOXXX 312
8 Martina SmolováMartina Smolová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 NM XXX
9 Adéla Ema DvořákováAdéla Ema Dvořáková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 NM XXX
10 Eliška HicklováEliška Hicklová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 NM XXX
11 Kristýna TurčanováKristýna Turčanová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 NM XXX
12 Nela BukačováNela Bukačová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 NM XXX
13 Eliška KrejčováEliška Krejčová
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 NM XXX
14 Veronika BarlíkováVeronika Barlíková
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 NM XXX
15 Nikola FialováNikola Fialová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 NM
16 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.40 Body
1 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 1.36 OXXOOOXOXXX 470
2 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.32 OOXXOOXXX 429
3 Daniela ZemkováDaniela Zemková
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
04 1.24 OOXXX 350
4= Karolína KozelkováKarolína Kozelková
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 1.20 OXXX 312
4= Karla MráčkováKarla Mráčková
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 1.20 OXXX 312
4= Eliška NeťukováEliška Neťuková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 1.20 OXXX 312
4= Jitka TóthováJitka Tóthová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 1.20 OXXX 312
4= Barbora KurucováBarbora Kurucová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 1.20 OXXX 312
9 Lucie ŠimkůLucie Šimků
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 NM XXX
10 Lenka BorůvkováLenka Borůvková
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 NM XXX
11 Lucie MinárováLucie Minárová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 NM XXX
12 Eliška HendlováEliška Hendlová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
05 NM XXX
13 Eliška AdámkováEliška Adámková
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 NM XXX
14 Jana StaňkováJana Staňková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
05 NM XXX
15 Kristýna LibováKristýna Libová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 NM XXX
16 Michaela NovákováMichaela Nováková
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
05 NM XXX
17 Karolína GabčováKarolína Gabčová
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 NM XXX
18 Timea PompováTimea Pompová
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 NM XXX
19 Valerie SkružnáValerie Skružná
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 NM
20 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠidelkaMichal Šidelka
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 5.36 453
2 Štěpán MutinskýŠtěpán Mutinský
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 5.28 437
3 Marcel TroníčekMarcel Troníček
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 5.11 404
4 Vojtěch PetrVojtěch Petr
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
01 5.03 388
5 Patrik VujkaPatrik Vujka
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
03 4.94 371
6 Jaroslav KramárJaroslav Kramár
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 4.90 363
7 Vojtěch LaginVojtěch Lagin
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
01 4.85 354
8 Michal PlochMichal Ploch
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 4.78 341
Martin PilnýMartin Pilný
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 4.78 341
10 Roman CibuzarRoman Cibuzar
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 4.77 339
11 Matěj UlrichMatěj Ulrich
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 4.75 335
12 Martin SmetákMartin Smeták
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 4.71 328
13 Michal GulaMichal Gula
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 4.70 326
14 Roman KobližkaRoman Kobližka
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
01 4.68 323
15 Pavel MichalkoPavel Michalko
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 4.66 319
16 Adrian MannAdrian Mann
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 4.56 301
17 Matěj ProkešMatěj Prokeš
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
01 4.52 294
18 Michal HrachMichal Hrach
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 4.47 285
19 Pavel PřenosilPavel Přenosil
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
02 4.42 276
20 Jakub KočinaJakub Kočina
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 4.36 266
21 Martin VánaMartin Vána
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 4.32 259
22 David MošničkaDavid Mošnička
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
02 4.10 222
23 Tomáš KapounTomáš Kapoun
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
02 4.09 220
24 Karel GažiKarel Gaži
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
03 3.84 181
25 Martin SemancoMartin Semanco
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
03 3.58 142
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PohlJan Pohl
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 4.54 297
2 Tomáš VuTomáš Vu
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 4.38 269
3 Ondřej KudernaOndřej Kuderna
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
04 4.22 242
4 Michal SeidlMichal Seidl
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 4.14 229
5 Jakub KraftJakub Kraft
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
03 4.07 217
6 Lukáš RichterLukáš Richter
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 4.05 214
7 Tomáš KrumlovskýTomáš Krumlovský
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 3.95 198
8 Jakub LavičkaJakub Lavička
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 3.94 196
9 Jan PačanJan Pačan
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 3.90 190
Filip ŘepaFilip Řepa
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 3.90 190
11 Daniel TomešDaniel Tomeš
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 3.89 188
12 Matěj KořánekMatěj Kořánek
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 3.83 179
13 Šimon SuttnerŠimon Suttner
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
03 3.82 177
14 David VlkDavid Vlk
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
05 3.81 176
15 Lukáš TrestrLukáš Trestr
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
03 3.76 168
Lukáš RadicsLukáš Radics
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 3.76 168
17 Jakub SmetánkaJakub Smetánka
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.74 165
18 Radim TuroRadim Turo
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 3.71 161
Alex DaňoAlex Daňo
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
04 3.71 161
20 Jan VokáčJan Vokáč
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
05 3.70 159
21 Erik PetroErik Petro
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 3.67 155
22 David SmotlachaDavid Smotlacha
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 3.63 149
Pavel ElexaPavel Elexa
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 3.63 149
24 Matěj LenkMatěj Lenk
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 3.47 126
25 Zdeněk RathZdeněk Rath
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 3.39 115
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina BalvínováMartina Balvínová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
01 4.23 362
2 Anna RumlováAnna Rumlová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 4.09 329
3 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 4.05 319
4 Sabina PlechingerováSabina Plechingerová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 3.92 290
5 Michaela PoštováMichaela Poštová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 3.82 267
6 Tereza JupováTereza Jupová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 3.77 257
7 Barbora PopelkováBarbora Popelková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 3.75 252
8 Lucie VaňkováLucie Vaňková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 3.67 235
9 Kateřina VokáčováKateřina Vokáčová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 3.57 214
10 Sabina ŠimonováSabina Šimonová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 3.53 206
11 Veronika BarlíkováVeronika Barlíková
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 3.50 200
12 Petra TóthováPetra Tóthová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 3.46 192
13 Rosena StamovaRosena Stamova
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
00 3.36 172
14 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 3.30 161
15 Šárka JeníčkováŠárka Jeníčková
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 3.29 159
16 Markéta ChovanováMarkéta Chovanová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
01 3.15 133
17 Šárka KučerováŠárka Kučerová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 3.05 116
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Běh)

Běh (pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 4.34 388
2 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 4.17 347
3 Kristýna LibováKristýna Libová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 3.99 306
4 Michaela TomáškováMichaela Tomášková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 3.86 276
5 Barbora KurucováBarbora Kurucová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 3.75 252
6 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 3.70 242
7 Irena BláhováIrena Bláhová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
05 3.69 239
8 Leona KoškováLeona Košková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 3.68 237
9 Vanesa HájkováVanesa Hájková
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 3.60 220
10 Karolína KozelkováKarolína Kozelková
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 3.55 210
11 Anna DoubkováAnna Doubková
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
05 3.53 206
12 Petra NesládkováPetra Nesládková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 3.44 188
Daniela ZemkováDaniela Zemková
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
04 3.44 188
14 Timea PompováTimea Pompová
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 3.36 172
15 Nela ŽidováNela Židová
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 3.30 161
16 Simona PlechatáSimona Plechatá
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
05 3.27 155
17 Kristýna BöhmováKristýna Böhmová
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
05 3.20 142
18 Kateřina PrůšováKateřina Průšová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
05 3.19 140
19 Kateřina KalibováKateřina Kalibová
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 3.13 130
20 Michaela NovákováMichaela Nováková
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
05 3.04 114
21 Sofie Rosa VokurkováSofie Rosa Vokurková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 2.90 91
22 Eliška AdámkováEliška Adámková
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 2.86 84
Debora SedláčkováDebora Sedláčková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
05 DNP
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 09.70 510
2 Tereza DonátováTereza Donátová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 08.86 455
3 Barbora BarešováBarbora Barešová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 08.34 421
4 Aneta MaternováAneta Maternová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 07.63 375
5 Lucie FleišerováLucie Fleišerová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 07.58 372
6 Eliška LecjaksováEliška Lecjaksová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 07.45 364
7 Rosena StamovaRosena Stamova
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
00 07.39 360
8 Kateřina VokáčováKateřina Vokáčová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 06.99 334
9 Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 06.80 322
10 Michaela BohuslavováMichaela Bohuslavová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 06.60 309
11 Kristýna ZomerováKristýna Zomerová
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 06.50 303
12 Agáta HamprechtováAgáta Hamprechtová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
01 05.98 270
13 Anna BímováAnna Bímová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 05.90 265
14 Kateřina VítkováKateřina Vítková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
01 05.89 264
15 Veronika VackováVeronika Vacková
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 05.53 242
16 Kristýna BaumgartnerováKristýna Baumgartnerová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 05.12 216
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ProsMiroslav Pros
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
01 12.81 656
2 Michal MartinákMichal Martinák
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 12.02 608
3 Robert SlapničkaRobert Slapnička
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 11.43 572
4 Tomáš BlažekTomáš Blažek
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
02 11.09 551
5 Luděk FleischmannLuděk Fleischmann
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 11.03 548
6 Daniel CieslaDaniel Ciesla
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 10.84 536
7 Adam MotlAdam Motl
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 10.56 519
8 Štefan VaňoŠtefan Vaňo
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
01 10.50 516
9 Filip BobekFilip Bobek
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
01 10.28 502
10 Josef ŠimůnekJosef Šimůnek
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
02 10.03 487
11 Jan MilekJan Milek
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 10.00 486
12 Vít HouškaVít Houška
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
01 09.49 455
13 Jan VytlačilJan Vytlačil
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 08.94 422
14 Patrik ZemanPatrik Zeman
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 08.87 418
15 David MeiselDavid Meisel
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
01 08.71 408
16 Marek ProcházkaMarek Procházka
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
01 08.62 403
17 Jiří KunaJiří Kuna
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
02 08.39 389
18 Jakub HitkaJakub Hitka
ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom
01 08.36 388
Roman ŽoltákRoman Žolták
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 08.36 388
20 Roman CibuzarRoman Cibuzar
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
01 08.29 384
21 Pavel BulecaPavel Buleca
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
01 08.17 376
22 Rudolf NovákRudolf Novák
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
02 06.80 296
23 Jakub HofbauerJakub Hofbauer
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
02 04.63 170
24 Václav SoukupVáclav Soukup
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
02 NM
25 Petr KonopkaPetr Konopka
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
02 DNP
Celkem 25 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSMEZ ZSMEZ ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5380.0
2 7ZSMO 7ZSMO 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5005.0
3 3ZSMO 3ZSMO 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 4784.0
4 ZSRUL ZSRUL ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4684.0
5 14ZSM 14ZSM 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 4541.0
6 ZSLOM ZSLOM ZŠ a MŠ LomZŠ a MŠ Lom 4252.0
7 10ZSM 10ZSM 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 3762.0
8 8ZSMO 8ZSMO 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 3602.0
9 18ZSM 18ZSM 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 2865.0
Poznámky:
Stav po: výška, 60 m, 1500 m, koule 4kg, dálka, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 7ZSMO 7ZSMO 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3514.0
2 14ZSM 14ZSM 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 3255.0
3 GYMOS GYMOS Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3005.0
4 ZSRUL ZSRUL ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 2965.0
5 10ZSM 10ZSM 10. ZŠ Most10. ZŠ Most 2897.0
6 ZSMEZ ZSMEZ ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2748.0
7 8ZSMO 8ZSMO 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 2511.0
8 18ZSM 18ZSM 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 2305.0
9 3ZSMO 3ZSMO 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 2014.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, kriket, výška, 1000 m, dálka, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 1000 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BuchnerAdam Buchner
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 61.44 406
2 Jakub MachařJakub Machař
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 58.39 380
3 Jakub LavičkaJakub Lavička
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 57.70 374
4 Arseny PetrovskiyArseny Petrovskiy
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 53.66 339
5 Lukáš RadicsLukáš Radics
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 53.28 336
6 Jiří HolubJiří Holub
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 52.60 330
7 Jaroslav DrienJaroslav Drien
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 51.45 320
8 Jakub DunkaJakub Dunka
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
05 50.55 312
9 Josef TóthJosef Tóth
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
04 49.60 304
10 Robin KrupkaRobin Krupka
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 48.25 293
11 Lukáš TichýLukáš Tichý
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 48.03 291
12 Artur TeřlArtur Teřl
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 47.50 287
13 Jakub FenclJakub Fencl
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 46.26 276
14 Patrik CharvátPatrik Charvát
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
04 46.11 275
15 Jan MachačJan Machač
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 45.96 274
16 Tadeáš MarekTadeáš Marek
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 45.19 267
17 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 44.14 259
18 Pavel ElexaPavel Elexa
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 43.88 256
19 Ondřej KudernaOndřej Kuderna
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
04 43.50 253
20 Jan BertlíkJan Bertlík
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 42.25 243
21 Lukáš BartošLukáš Bartoš
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
05 41.80 239
22 Petr FousPetr Fous
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
05 41.00 232
23 Adam RadbaAdam Radba
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
04 39.79 222
24 Jakub PopelkaJakub Popelka
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 39.59 221
25 Bohumil KřenBohumil Křen
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 38.40 211
Milan BabákMilan Babák
10. ZŠ Most10. ZŠ Most
04 DNP
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSRUL ZSRUL ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 4449.0
2 7ZSMO 7ZSMO 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4248.0
3 ZSMEZ ZSMEZ ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4118.0
4 8ZSMO 8ZSMO 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 3714.0
5 14ZSM 14ZSM 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 2757.0
6 18ZSM 18ZSM 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 1962.0
Poznámky:
Stav po: 60 m, dálka, výška, 800 m, koule 3kg, 4x60 m, 60 m, 60 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ScheithauerováAdéla Scheithauerová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 49.95 479
2 Nela PabištováNela Pabištová
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
05 39.90 354
3 Karla MráčkováKarla Mráčková
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 39.40 348
4 Tereza LandyšováTereza Landyšová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 37.85 329
5 Justýna KováčováJustýna Kováčová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 37.54 325
6 Eliška JindřichováEliška Jindřichová
14. ZŠ Most14. ZŠ Most
03 36.90 318
7 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 34.08 284
8 Barbora HerodesováBarbora Herodesová
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 33.99 283
9 Veronika GalusováVeronika Galusová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 33.65 279
10 Michaela BruschováMichaela Bruschová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
04 33.32 275
11 Barbora VondrušováBarbora Vondrušová
8. ZŠ Most8. ZŠ Most
03 32.40 264
12 Karolína GabčováKarolína Gabčová
18. ZŠ Most18. ZŠ Most
03 32.32 263
13 Valerie SkružnáValerie Skružná
3. ZŠ Most3. ZŠ Most
04 31.82 257
14 Veronika BřicháčováVeronika Břicháčová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 28.64 219
15 Michaela TomáškováMichaela Tomášková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 28.23 214
16 Sofie Rosa VokurkováSofie Rosa Vokurková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 28.16 214
17 Klára BunešováKlára Bunešová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 26.25 191
18 Aneta WeissováAneta Weissová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 24.47 171
19 Jitka TóthováJitka Tóthová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 17.48 93
Celkem 19 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 7ZSMO 7ZSMO 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4601.0
2 3ZSMO 3ZSMO 3. ZŠ Most3. ZŠ Most 3728.0
3 ZSRUL ZSRUL ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov 3196.0
4 ZSMEZ ZSMEZ ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3174.0
5 14ZSM 14ZSM 14. ZŠ Most14. ZŠ Most 3091.0
6 GYMOS GYMOS Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2700.0
7 18ZSM 18ZSM 18. ZŠ Most18. ZŠ Most 2630.0
8 8ZSMO 8ZSMO 8. ZŠ Most8. ZŠ Most 2519.0
Poznámky:
Stav po: dálka, 60 m, kriket, 600 m, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků