výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie III

Ústí nad Labem (10. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LörincJakub Lörinc 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 08.62 393.00
2 Jan HradeckýJan Hradecký 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.74 364.00
3 Matěj RabasMatěj Rabas 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 09.44 214.00
4 Matyáš KinclMatyáš Kincl 05 eliskaeliska 6 10.13 102.00
5 Vladimír ŠkrabákVladimír Škrabák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 1 10.83 28.00
Jiří BrabecJiří Brabec 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 5 DNS 0.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 08.99 306.00
1 Nicholas Ivo LadraNicholas Ivo Ladra 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 08.99 306.00
2 Miroslav KůstkaMiroslav Kůstka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 7 09.61 183.00
3 Petr BenedaPetr Beneda 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.76 158.00
4 Jakub TřešňákJakub Třešňák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 3 09.95 128.00
5 Štěpán BechyněŠtěpán Bechyně 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 10.53 54.00
6 Jakub RůžičkaJakub Růžička 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 10.94 20.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 08.49 426.00
2 Dominik MaxaDominik Maxa 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 08.63 391.00
3 Jakub MigulskiJakub Migulski 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 4 08.84 340.00
4 Aleš MacekAleš Macek 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 09.73 163.00
5 Šimon HrachŠimon Hrach 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 09.85 143.00
6 Michal KoňákMichal Koňák 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 09.87 140.00
7 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska 7 10.58 49.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 08.52 418.00
2 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 08.67 381.00
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 4 08.98 309.00
4 Jan KalousJan Kalous 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 09.14 274.00
5 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1 09.16 270.00
6 Matouš KrčmářMatouš Krčmář 03 eliskaeliska 6 09.41 220.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1 08.90 592.00
2 Jesica TolarováJesica Tolarová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 09.58 426.00
3 Vendula MarcínováVendula Marcínová 03 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 09.69 402.00
4 Markéta UlbrichováMarkéta Ulbrichová 03 eliskaeliska 2 09.98 340.00
5 Vendula ŠiklováVendula Šiklová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 10.14 308.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 2 08.84 608.00
2 Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 4 09.40 468.00
3 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 09.42 463.00
4 Kateřina MaláKateřina Malá 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 10.07 322.00
5 Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 10.30 278.00
6 Kristýna SyroťukováKristýna Syroťuková 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 10.83 187.00
7 Adéla SobotkováAdéla Sobotková 04 eliskaeliska 7 10.92 173.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KoptováTereza Koptová 03 eliskaeliska 7 09.16 526.00
2 Samantha VašíčkováSamantha Vašíčková 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 09.39 470.00
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2 09.69 402.00
4 Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 09.75 389.00
5 Agáta SeidlováAgáta Seidlová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 09.91 355.00
6 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 10.29 280.00
7 Veronika NěmcováVeronika Němcová 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 10.44 252.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 08.40 729.00
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 08.89 595.00
3 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 09.60 422.00
4 Lucie DavidováLucie Davidová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.63 415.00
5 Barbora PelcováBarbora Pelcová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.78 382.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 18 1:51.11 647.00
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 10 1:58.66 529.00
3 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 8 2:02.85 468.00
4 Barbora StudenáBarbora Studená 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 12 2:03.06 465.00
5 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 17 2:03.70 456.00
6 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 9 2:03.98 452.00
7 Tereza KoptováTereza Koptová 03 eliskaeliska 15 2:05.20 435.00
8 Martina KailováMartina Kailová 03 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 2:05.41 432.00
9 Tereza FaltováTereza Faltová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 21 2:05.99 424.00
10 Tereza JenčíkováTereza Jenčíková 04 eliskaeliska 2 2:06.33 419.00
11 Barbora HnízdilováBarbora Hnízdilová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 20 2:06.72 414.00
12 Lucie SůrováLucie Sůrová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 2:06.73 414.00
13 Michaela KalinováMichaela Kalinová 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 11 2:07.58 403.00
14 Adéla GroulíkováAdéla Groulíková 04 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 2:07.87 399.00
15 Johana SchořováJohana Schořová 04 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 6 2:08.07 396.00
16 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 2:08.09 396.00
17 Vanesa VrškováVanesa Vršková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 19 2:09.23 381.00
18 Andrea HeřmánkováAndrea Heřmánková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 13 2:13.71 326.00
19 Tereza ZavadilováTereza Zavadilová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 22 2:18.23 274.00
20 Alžběta DragounováAlžběta Dragounová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 23 2:25.46 200.00
21 Veronika NěmcováVeronika Němcová 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 16 2:30.51 154.00
22 Johana BuchtelováJohana Buchtelová 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 14 2:32.18 140.00
Jessica TolarováJessica Tolarová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KesslerLukáš Kessler 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 3:14.63 528.00
2 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 11 3:15.35 522.00
3 Václav FišerVáclav Fišer 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 6 3:20.86 474.00
4 Richard PopelkaRichard Popelka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 16 3:28.96 409.00
5 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 15 3:29.96 401.00
6 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 17 3:31.03 393.00
7 Kevin MillerKevin Miller 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 13 3:38.24 339.00
8 Matěj KřížMatěj Kříž 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 14 3:38.82 335.00
9 Martin VolfMartin Volf 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 2 3:40.01 326.00
10 Vojtěch ŠtíchaVojtěch Štícha 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 12 3:40.79 321.00
11 Jakub GieselJakub Giesel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 3:40.87 320.00
12 Filip StarýFilip Starý 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 3:41.07 319.00
13 Patrik KaňkaPatrik Kaňka 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 18 3:42.48 309.00
14 Tadeáš KlimtTadeáš Klimt 05 eliskaeliska 25 3:45.84 286.00
15 Michal KoňákMichal Koňák 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 8 3:45.90 286.00
16 Petr BenedaPetr Beneda 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 3:47.29 277.00
17 Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 21 3:47.60 275.00
18 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 9 3:53.01 240.00
19 Vojtěch ChlapecVojtěch Chlapec 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 10 3:55.01 228.00
20 Šimon HenzlŠimon Henzl 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 19 3:58.91 205.00
21 Jiří BrabecJiří Brabec 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 4 3:59.73 201.00
22 Matouš ZemanMatouš Zeman 05 eliskaeliska 23 4:09.27 150.00
23 Pavel TomšíkPavel Tomšík 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 20 4:24.39 84.00
24 Dominik PrchalDominik Prchal 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 26 4:27.32 73.00
25 Jakub ZavřelJakub Zavřel 04 eliskaeliska 24 5:13.08 0.00
26 Ondřej PomahačOndřej Pomahač 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 27 5:50.68 0.00
27 Jan TvrdíkJan Tvrdík 04 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 22 5:55.32 0.00
Celkem 27 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Hradecký, Růžek, Macek Matoušek, Hradecký, Růžek, Macek 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 34.33 308.00
2 Kuba, John, Maxa, Spica Kuba, John, Maxa, Spica 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 35.37 252.00
3 Krčmář, Daňsa, Kincl, Kozel Krčmář, Daňsa, Kincl, Kozel 03 eliskaeliska 4 36.49 197.00
4 Hersina, Henzl, Hejský, Třešňák Hersina, Henzl, Hejský, Třešňák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 3 37.72 144.00
5 Beneda, Drga, Kalous, Zieliňski Beneda, Drga, Kalous, Zieliňski 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 38.31 121.00
6 Hrach, Koňák, Polák, Volf Hrach, Koňák, Polák, Volf 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 38.37 119.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Migulski, Svoboda, Franc, Bartoška Migulski, Svoboda, Franc, Bartoška 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 4 33.22 374.00
2 Hospodka, Štrympl, Richter, Štěpán Hospodka, Štrympl, Richter, Štěpán 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 33.94 331.00
3 Popelka, Vacata, Gabriel, Kůstka Popelka, Vacata, Gabriel, Kůstka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 36.39 202.00
4 Bauer, Štícha, Franz, Miler Bauer, Štícha, Franz, Miler 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 36.81 183.00
5 Ouředník, Škrabák, Brabec, Prošek Ouředník, Škrabák, Brabec, Prošek 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 5 38.72 107.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladra, Bechyně, Urbánek, Kessler Ladra, Bechyně, Urbánek, Kessler 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 34.62 292.00
2 Lörinc, Rabas, Tůma, Vlach Lörinc, Rabas, Tůma, Vlach 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1 35.66 237.00
3 Rottenborn, Bartoška, Schorsch, Husák Rottenborn, Bartoška, Schorsch, Husák 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2 35.97 222.00
4 Chlapec, Kaňka, Pospíšil, Prchal Chlapec, Kaňka, Pospíšil, Prchal 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 37.09 171.00
5 Starý, Neumann, Brož, Růžička Starý, Neumann, Brož, Růžička 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 38.54 113.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaplanová, Havlatová, Charouzková, Martínková Kaplanová, Havlatová, Charouzková, Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5 35.46 503.00
2 Jenčíková, Koptová, Sobotková, Ulbrichová Jenčíková, Koptová, Sobotková, Ulbrichová 04 eliskaeliska 2 35.90 476.00
3 Střížková, Marcínová, Vrzalová, Kailová Střížková, Marcínová, Vrzalová, Kailová 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 4 36.61 434.00
4 Tolarová, Kopáčová, Pelcová, Schüllerová Tolarová, Kopáčová, Pelcová, Schüllerová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 37.20 401.00
5 Malá, Fišerová, Dragounová, Šiklová Malá, Fišerová, Dragounová, Šiklová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 37.44 387.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neumanová, Seidlová, Hnízdilová, Strychová Neumanová, Seidlová, Hnízdilová, Strychová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 35.96 472.00
2 Kalinová, Šedová, Vašíčková, Studená Kalinová, Šedová, Vašíčková, Studená 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 36.94 415.00
3 Čáslavová, Jungwirthová, Pospíšilová, Švehlová Čáslavová, Jungwirthová, Pospíšilová, Švehlová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 38.26 344.00
4 Dvořáková, Krejčová, Šrejberová, Vršková Dvořáková, Krejčová, Šrejberová, Vršková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 38.34 339.00
5 Buchtelová, Vorlíčková, Němcová, Syroťuková Buchtelová, Vorlíčková, Němcová, Syroťuková 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 38.99 307.00
6 Linhartová, Davidová, Heřmánková, Sahulová Linhartová, Davidová, Heřmánková, Sahulová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 2 39.07 303.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neumanová, Sůrová, Krupková, Stachová Neumanová, Sůrová, Krupková, Stachová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 37.65 376.00
2 Táchová, Pavlasová, Procházková, Lánová Táchová, Pavlasová, Procházková, Lánová 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 4 37.77 369.00
3 Faltová, Hoskovská, Psotová, Menčlová Faltová, Hoskovská, Psotová, Menčlová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 38.08 353.00
4 Nemejtová, Schořová, Kramářová Nemejtová, Schořová, Kramářová 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 38.19 347.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.47 ------oooxxx 367.00
2 Jakub LörincJakub Lörinc
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 1.43 -oxooooxoo 338.00
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.43 --oooxoxxoo 338.00
4 Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 1.39 --oooooxxx 310.00
5 Robin BažantRobin Bažant
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 1.35 -oooxoxoxx 283.00
6 Kevin MilerKevin Miler
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 1.35 ---oooxxx 283.00
7 Petr PospíšilPetr Pospíšil
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 1.35 ooooooxxx 283.00
8 František HejskýFrantišek Hejský
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 1.35 oooxoxoox 283.00
9 Tadeáš TrbolaTadeáš Trbola
eliskaeliska
04 1.35 --xooxoxoxxx 283.00
10 Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 1.35 --ooxxoxxox 283.00
11 Matyáš JohnMatyáš John
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 1.31 --oxxooxxx 257.00
12 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 1.31 --oooxxx 257.00
13 Tomáš KotlabaTomáš Kotlaba
eliskaeliska
03 1.31 ooooxxoxxx 257.00
14 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 1.27 oooxoxxx 231.00
15 Dominik MaxaDominik Maxa
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 1.27 oooxoxxx 231.00
16 Jakub GabrielJakub Gabriel
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
04 1.27 ooooxxx 231.00
17 Jan SchorschJan Schorsch
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 1.27 -ooxxoxxx 231.00
18 Matouš KrčmářMatouš Krčmář
eliskaeliska
03 1.27 -oooxxx 231.00
19 Šimon HrachŠimon Hrach
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 1.23 oxooxxx 206.00
20 Otakar HersinaOtakar Hersina
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 1.23 xooxoxxx 206.00
21 Martin VolfMartin Volf
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 1.19 -oxxx 182.00
22 Jan Samuel PolákJan Samuel Polák
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 1.19 ooxxx 182.00
23 Samuel ZieliňskiSamuel Zieliňski
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 1.19 oxoxxx 182.00
24 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 1.19 ooxxx 182.00
25 Patrik KaňkaPatrik Kaňka
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 1.19 xxoxoxxx 182.00
26 Michal DrgaMichal Drga
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 0.00 xxx 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.091.131.171.211.251.291.331.371.411.451.491.53 Body
1 Petra VondráčkPetra Vondráčk
eliskaeliska
03 1.45 ---o-oooooxox 566.00
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 1.41 --oooooooxo 523.00
3 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 1.37 ---oooooxxox 481.00
4 Tereza StrychováTereza Strychová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.37 -o-oooxooox 481.00
5 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 1.29 oooxoooox 399.00
6 Eliška MenčlováEliška Menčlová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 1.25 oooxoxxoo 359.00
7 Valentýna SchüllerováValentýna Schüllerová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 1.25 -oooxoxxoxx 359.00
8 Vendula MarcínováVendula Marcínová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
03 1.25 -oooooxxx 359.00
9 Valentýna ŠedováValentýna Šedová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 1.25 ---xooxoxxx 359.00
10 Barbora StudenáBarbora Studená
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 1.25 oooxxoxoo 359.00
11 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 1.25 -oooxooxxx 359.00
12 Hana KrupkováHana Krupková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 1.25 -oooooxxx 359.00
13 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 1.21 ooxooxoxx 321.00
14 Klára SlavíkováKlára Slavíková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 1.21 -oooxoxxx 321.00
15 Michaela TáchováMichaela Táchová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 1.21 oooxxooxx 321.00
16 Tereza SahulováTereza Sahulová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 1.21 -ooooxxx 321.00
17 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 1.17 oooxxoxxx 284.00
18 Agáta SeidlováAgáta Seidlová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
04 1.17 ooooxxx 284.00
19 Tereza JenčíkováTereza Jenčíková
eliskaeliska
04 1.17 ooooxxx 284.00
20 Markéta UlbrichováMarkéta Ulbrichová
eliskaeliska
03 1.17 ooooxxx 284.00
21 Adéla MužíkováAdéla Mužíková
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 1.09 xooxxx 214.00
22 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.09 oxxoxxx 214.00
Johana SchořováJohana Schořová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
04 DNS 0.00
Vendula ŠiklováVendula Šiklová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PospíšilPetr Pospíšil
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 4.86 356.00
2 Vojtěch StěpánVojtěch Stěpán
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.75 335.00
3 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 4.68 323.00
4 Matěj KřížMatěj Kříž
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 4.65 317.00
5 František HejskýFrantišek Hejský
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.61 310.00
6 Vladimír KubaVladimír Kuba
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 4.57 303.00
7 Jakub VacataJakub Vacata
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.48 287.00
8 Matěj RabasMatěj Rabas
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 4.39 271.00
9 Jakub SpicaJakub Spica
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 4.38 269.00
10 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 4.31 257.00
11 Jakub MigulskiJakub Migulski
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 4.28 252.00
12 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 4.22 242.00
13 Mikoláš VlachMikoláš Vlach
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 4.19 237.00
Aleš MacekAleš Macek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 4.02 209.00
14 Jan KozelJan Kozel
eliskaeliska
03 4.02 209.00
15 Miroslav KůstkaMiroslav Kůstka
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 3.94 196.00
16 Šimon HenzlŠimon Henzl
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 3.91 191.00
17 Tomáš BrožTomáš Brož
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 3.77 170.00
18 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 3.76 168.00
19 Lukáš ProšekLukáš Prošek
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 3.74 165.00
20 Michal DrgaMichal Drga
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 3.64 150.00
21 Vojtěch ChlapecVojtěch Chlapec
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 3.62 147.00
22 Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 3.45 123.00
23 Samuel ZieliňskiSamuel Zieliňski
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 3.44 122.00
24 Matouš ZemanMatouš Zeman
eliskaeliska
05 3.42 119.00
25 Jakub MošničkaJakub Mošnička
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
04 3.31 104.00
Matěj FrancMatěj Franc
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 DNS 0.00
Jan BudaiJan Budai
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 DNS 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra VondráčkPetra Vondráčk
eliskaeliska
03 4.48 423.00
2 Valentýna SchüllerováValentýna Schüllerová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 4.42 408.00
3 Eliška MenčlováEliška Menčlová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 4.30 379.00
4 Martina KailováMartina Kailová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
03 4.17 347.00
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 4.13 338.00
6 Michaela TáchováMichaela Táchová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 4.12 336.00
7 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 4.11 333.00
8 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 4.02 312.00
9 Hana KrupkováHana Krupková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 3.84 272.00
10 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 3.82 267.00
11 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 3.80 263.00
12 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 3.77 257.00
13 Mia Valentina RuizMia Valentina Ruiz
eliskaeliska
04 3.74 250.00
14 Lucie DavidováLucie Davidová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 3.72 246.00
15 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 3.69 239.00
16 Barbora HnízdilováBarbora Hnízdilová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
05 3.66 233.00
17 Alžběta DragounováAlžběta Dragounová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 3.63 227.00
18 Vanesa VrškováVanesa Vršková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
04 3.60 220.00
19 Nikola TurzováNikola Turzová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 3.48 196.00
20 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 3.45 190.00
21 Barbora PelcováBarbora Pelcová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 3.40 180.00
22 Klára VopěnkováKlára Vopěnková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 3.25 151.00
23= Adéla SobotkováAdéla Sobotková
eliskaeliska
04 3.25 151.00
23= Andrea HeřmánkováAndrea Heřmánková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 3.07 119.00
Barbora LáníčkováBarbora Láníčková
eliskaeliska
04 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán RevajŠtěpán Revaj
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 57.45 372.00
Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 57.00 368.00
2 Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 57.00 368.00
3 Lukáš KesslerLukáš Kessler
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 49.89 307.00
4 Jan HradeckýJan Hradecký
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 48.68 297.00
5 Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 47.30 285.00
6 Mikoláš VlachMikoláš Vlach
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 46.81 281.00
7 Otakar HersinaOtakar Hersina
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 45.56 270.00
8 Vladimír KubaVladimír Kuba
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 44.05 258.00
9 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 43.43 253.00
10 Jan RichterJan Richter
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
05 43.08 250.00
11 Matyáš HusákMatyáš Husák
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 43.01 249.00
12 Vít ČítekVít Čítek
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
04 42.72 247.00
13 Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 42.48 245.00
14 Tadeáš TrbolaTadeáš Trbola
eliskaeliska
04 41.84 239.00
15 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 41.11 233.00
16 Jan Simeon KimmerJan Simeon Kimmer
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
04 41.00 232.00
17 Jakub TřešňákJakub Třešňák
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 39.01 216.00
18 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 38.38 211.00
19 Ondřej PomahačOndřej Pomahač
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 38.18 209.00
20 Adam BauerAdam Bauer
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 37.77 206.00
21 David PospíšilDavid Pospíšil
eliskaeliska
04 35.88 190.00
22 Robin BažantRobin Bažant
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 35.72 189.00
23 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 35.45 187.00
24 Jan Samuel PolákJan Samuel Polák
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 32.47 163.00
25 Jan KalousJan Kalous
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 23.29 91.00
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1124
2 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1094
3 Jakub LörincJakub Lörinc 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0968
4 Jakub MigulskiJakub Migulski 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0966
5 Lukáš KesslerLukáš Kessler 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0835
6 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0719
7 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0688
8 Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0678
9 Jan HradeckýJan Hradecký 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0661
10 Matěj KřížMatěj Kříž 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0652
11 Petr PospíšilPetr Pospíšil 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0639
12 Nicholas Ivo LadraNicholas Ivo Ladra 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0598
13 František HejskýFrantišek Hejský 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0593
14 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0580
15 Petr BenedaPetr Beneda 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0556
Tadeáš TrbolaTadeáš Trbola 04 eliskaeliska 0522
16 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0522
Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0508
17 Martin VolfMartin Volf 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0508
18 Václav FišerVáclav Fišer 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0474
19 Šimon HrachŠimon Hrach 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0468
20 Matouš KrčmářMatouš Krčmář 03 eliskaeliska 0417
21 Richard PopelkaRichard Popelka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0409
22 Dominik MaxaDominik Maxa 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0391
23 Štěpán RevajŠtěpán Revaj 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0372
24 Jan KalousJan Kalous 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0365
25 Kevin MillerKevin Miller 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0339
26 Vojtěch StěpánVojtěch Stěpán 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0335
27 Filip StarýFilip Starý 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0319
Matěj SvobodaMatěj Svoboda 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0309
28 Patrik KaňkaPatrik Kaňka 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0309
29 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0306
30 Samuel ZieliňskiSamuel Zieliňski 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0304
31 Vladimír KubaVladimír Kuba 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0303
32 Tadeáš KlimtTadeáš Klimt 05 eliskaeliska 0286
Filip RůžekFilip Růžek 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0283
Robin BažantRobin Bažant 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0283
33 Kevin MilerKevin Miler 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0283
34 Mikoláš VlachMikoláš Vlach 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0281
35 Matěj RabasMatěj Rabas 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0271
36 Otakar HersinaOtakar Hersina 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0270
37 Jakub SpicaJakub Spica 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0269
Matyáš JohnMatyáš John 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0257
38 Tomáš KotlabaTomáš Kotlaba 03 eliskaeliska 0257
39 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0253
40 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0250
41 Matyáš HusákMatyáš Husák 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0249
42 Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0245
43 Jan Simeon KimmerJan Simeon Kimmer 04 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0232
44 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0231
45 Vojtěch ChlapecVojtěch Chlapec 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0228
46 Ondřej NovákOndřej Novák 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0211
Jan KozelJan Kozel 03 eliskaeliska 0209
Aleš MacekAleš Macek 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0209
47 Ondřej PomahačOndřej Pomahač 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0209
48 Šimon HenzlŠimon Henzl 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0205
49 Jiří BrabecJiří Brabec 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0201
50 Šimon HenzlŠimon Henzl 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0191
51 David PospíšilDavid Pospíšil 04 eliskaeliska 0190
52 Tomáš BrožTomáš Brož 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0170
53 Martin ŠvabíkMartin Švabík 05 eliskaeliska 0168
Matouš ZemanMatouš Zeman 05 eliskaeliska 0150
54 Michal DrgaMichal Drga 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0150
55 Otakar HersinaOtakar Hersina 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0144
56 Michal KoňákMichal Koňák 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0140
57 Jakub TřešňákJakub Třešňák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0128
58 Jakub RůžičkaJakub Růžička 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0123
59 Matyáš KinclMatyáš Kincl 05 eliskaeliska 0102
60 Vladimír ŠkrabákVladimír Škrabák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0028
Jan BudaiJan Budai 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Vladimír ŠkrabákVladimír Škrabák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Lukáš ProšekLukáš Prošek 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska 0000
Franta LopataFranta Lopata 03 eliskaeliska 0000
Lukáš ProšekLukáš Prošek 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Jakub GabrielJakub Gabriel 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Jan Samuel PolákJan Samuel Polák 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Jakub ZavřelJakub Zavřel 04 eliskaeliska 0000
Dominik PrchalDominik Prchal 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Štěpán BechyněŠtěpán Bechyně 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Jan BudaiJan Budai 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Vít ČítekVít Čítek 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Adam BauerAdam Bauer 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Jakub GieselJakub Giesel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Jiří GrimmJiří Grimm 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Vojtěch DudekVojtěch Dudek 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Danny NeumannDanny Neumann 04 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Jakub MošničkaJakub Mošnička 04 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Vojtěch ŠtíchaVojtěch Štícha 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Jakub TřešňákJakub Třešňák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Martin FranzMartin Franz 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Jiří BrabecJiří Brabec 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Pavel TomšíkPavel Tomšík 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Miroslav KůstkaMiroslav Kůstka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Jan TvrdíkJan Tvrdík 04 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
61 František HejskýFrantišek Hejský 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Celkem 101 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1582
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1367
3 Tereza StrychováTereza Strychová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1210
4 Tereza JenčíkováTereza Jenčíková 04 eliskaeliska 1179
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1121
6 Petra VondráčkPetra Vondráčk 03 eliskaeliska 0989
7 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0970
8 Tereza KoptováTereza Koptová 03 eliskaeliska 0961
9 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0952
10 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0949
11 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0856
12 Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0855
13 Barbora StudenáBarbora Studená 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0824
14 Michaela KalinováMichaela Kalinová 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0818
15 Lucie SůrováLucie Sůrová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0791
16 Martina KailováMartina Kailová 03 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0779
17 Samantha VašíčkováSamantha Vašíčková 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0751
18 Tereza FaltováTereza Faltová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0742
19 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0738
20 Kateřina MaláKateřina Malá 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0709
21 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0662
22 Lucie DavidováLucie Davidová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0661
23 Barbora HnízdilováBarbora Hnízdilová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0647
24 Hana KrupkováHana Krupková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0631
25 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0608
26 Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0468
27 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0452
28 Jesica TolarováJesica Tolarová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0426
29 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0422
30 Valentýna SchüllerováValentýna Schüllerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0408
31 Veronika NěmcováVeronika Němcová 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0406
32 Jessica TolarováJessica Tolarová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0401
33 Adéla GroulíkováAdéla Groulíková 04 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0399
34 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0396
35 Eliška VrzalováEliška Vrzalová 03 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0364
Valentýna ŠedováValentýna Šedová 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0359
Valentýna SchüllerováValentýna Schüllerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0359
36 Vendula MarcínováVendula Marcínová 03 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0359
37 Sára PírkováSára Pírková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0347
Markéta UlbrichováMarkéta Ulbrichová 03 eliskaeliska 0340
38 Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková 04 eliskaeliska 0340
39 Michaela TáchováMichaela Táchová 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0336
40 Viola ZajícováViola Zajícová 04 eliskaeliska 0325
41 Klára SlavíkováKlára Slavíková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0321
42 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0312
43 Natálie DobrovolskáNatálie Dobrovolská 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0301
Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0284
44 Agáta SeidlováAgáta Seidlová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0284
45 Johana BuchtelováJohana Buchtelová 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0283
46 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0281
47 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0276
48 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0257
49 Lucie PavlasováLucie Pavlasová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0254
50 Mia Valentina RuizMia Valentina Ruiz 04 eliskaeliska 0250
51 Kristýna GuerrerováKristýna Guerrerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0248
52 Alžběta DragounováAlžběta Dragounová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0227
53 Adéla MužíkováAdéla Mužíková 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0214
54 Klára VopěnkováKlára Vopěnková 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0151
Nikola TurzováNikola Turzová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Rozálie FrišováRozálie Frišová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Johana SchořováJohana Schořová 04 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Natálie PsotováNatálie Psotová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Natálie RyvolováNatálie Ryvolová 03 eliskaeliska 0000
Vendula ŠiklováVendula Šiklová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Adéla KonířováAdéla Konířová 04 eliskaeliska 0000
Barbora PelcováBarbora Pelcová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Lucie ProcházkováLucie Procházková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Kristýna SyroťukováKristýna Syroťuková 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Adéla SobotkováAdéla Sobotková 04 eliskaeliska 0000
Andrea HeřmánkováAndrea Heřmánková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Barbora LáníčkováBarbora Láníčková 04 eliskaeliska 0000
Tereza SahulováTereza Sahulová 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Viktorie StachováViktorie Stachová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Aneta DvořákovAneta Dvořákov 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Samantha VašíčkováSamantha Vašíčková 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Eliška KramářováEliška Kramářová 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Veronika VrzalováVeronika Vrzalová 03 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Markéta UlbrichováMarkéta Ulbrichová 03 eliskaeliska 0000
Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Tereza ŠvehlováTereza Švehlová 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Vanesa VrškováVanesa Vršková 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
55 Barbora VlachováBarbora Vlachová 05 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Celkem 84 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KopáčováEliška Kopáčová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 48.92 466.00
2 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 47.60 449.00
3 Lucie SůrováLucie Sůrová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 41.78 377.00
4 Eliška VrzalováEliška Vrzalová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
03 40.67 364.00
5 Sára PírkováSára Pírková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 39.30 347.00
6 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
15 39.20 346.00
7 Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková
eliskaeliska
04 38.71 340.00
8 Viola ZajícováViola Zajícová
eliskaeliska
04 37.50 325.00
9 Tereza FaltováTereza Faltová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 36.93 318.00
10 Natálie DobrovolskáNatálie Dobrovolská
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 35.55 301.00
11 Natálie PsotováNatálie Psotová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 34.52 289.00
12 Johana BuchtelováJohana Buchtelová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 34.00 283.00
13 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 33.86 281.00
14 Samantha VašíčkováSamantha Vašíčková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 33.82 281.00
15 Adéla KrejčováAdéla Krejčová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 33.48 276.00
16 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 33.01 271.00
17 Natálie RyvolováNatálie Ryvolová
eliskaeliska
03 31.94 258.00
18 Lucie PavlasováLucie Pavlasová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 31.62 254.00
19 Kristýna GuerrerováKristýna Guerrerová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
04 31.05 248.00
20 Kristýna LánováKristýna Lánová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
04 28.18 214.00
21 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 27.92 211.00
22 Rozálie FrišováRozálie Frišová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 26.43 193.00
23 Tereza ŠvehlováTereza Švehlová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 23.46 159.00
24 Barbora VlachováBarbora Vlachová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
05 21.27 135.00
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 3778
2 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 3730
3 ZŠ Vinařská{8} 3423
4 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem{8} 3417
5 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 3345
6 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 2438
7 eliska{8} 2301
8 ZŠ Stříbrnická{8} 2171
9 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150{8} 1584
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem{8} 4713
2 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 4504
3 ZŠ Stříbrnická{8} 4391
4 eliska{8} 4384
5 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150{8} 4267
6 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 3845
7 ZŠ Vinařská{8} 3629
8 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 3469
Celkem 8 závodníků