Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie III
Ústí nad Labem (10. 5. 2017)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán RevajŠtěpán Revaj
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem |
03 | 57.45 | 372.00 | |||||||||||||||
Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ Vinařská |
03 | 57.00 | 368.00 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník
ZŠ Chabařovice, příspěvková... |
03 | 57.00 | 368.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš KesslerLukáš Kessler
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem |
03 | 49.89 | 307.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan HradeckýJan Hradecký
ZŠ Vinařská |
04 | 48.68 | 297.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ Vinařská |
04 | 47.30 | 285.00 | |||||||||||||||
6 |
Mikoláš VlachMikoláš Vlach
ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem |
04 | 46.81 | 281.00 | |||||||||||||||
7 |
Otakar HersinaOtakar Hersina
ZŠ Chabařovice, příspěvková... |
03 | 45.56 | 270.00 | |||||||||||||||
8 |
Vladimír KubaVladimír Kuba
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem |
03 | 44.05 | 258.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... |
03 | 43.43 | 253.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan RichterJan Richter
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... |
05 | 43.08 | 250.00 | |||||||||||||||
11 |
Matyáš HusákMatyáš Husák
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... |
04 | 43.01 | 249.00 | |||||||||||||||
12 |
Vít ČítekVít Čítek
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... |
04 | 42.72 | 247.00 | |||||||||||||||
13 |
Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný
ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem |
04 | 42.48 | 245.00 | |||||||||||||||
14 |
Tadeáš TrbolaTadeáš Trbola
eliska |
04 | 41.84 | 239.00 | |||||||||||||||
15 |
Matěj BartoškaMatěj Bartoška
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... |
04 | 41.11 | 233.00 | |||||||||||||||
16 |
Jan Simeon KimmerJan Simeon Kimmer
ZŠ Stříbrnická |
04 | 41.00 | 232.00 | |||||||||||||||
17 |
Jakub TřešňákJakub Třešňák
ZŠ Chabařovice, příspěvková... |
03 | 39.01 | 216.00 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ Stříbrnická |
05 | 38.38 | 211.00 | |||||||||||||||
19 |
Ondřej PomahačOndřej Pomahač
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 |
04 | 38.18 | 209.00 | |||||||||||||||
20 |
Adam BauerAdam Bauer
ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem |
03 | 37.77 | 206.00 | |||||||||||||||
21 |
David PospíšilDavid Pospíšil
eliska |
04 | 35.88 | 190.00 | |||||||||||||||
22 |
Robin BažantRobin Bažant
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... |
03 | 35.72 | 189.00 | |||||||||||||||
23 |
Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliska |
05 | 35.45 | 187.00 | |||||||||||||||
24 |
Jan Samuel PolákJan Samuel Polák
ZŠ Stříbrnická |
05 | 32.47 | 163.00 | |||||||||||||||
25 |
Jan KalousJan Kalous
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 |
03 | 23.29 | 91.00 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KopáčováEliška Kopáčová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 |
03 | 48.92 | 466.00 | |||||||||||||||
2 |
Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... |
03 | 47.60 | 449.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie SůrováLucie Sůrová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 |
04 | 41.78 | 377.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška VrzalováEliška Vrzalová
ZŠ Stříbrnická |
03 | 40.67 | 364.00 | |||||||||||||||
5 |
Sára PírkováSára Pírková
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem |
03 | 39.30 | 347.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová
ZŠ Vinařská |
15 | 39.20 | 346.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková
eliska |
04 | 38.71 | 340.00 | |||||||||||||||
8 |
Viola ZajícováViola Zajícová
eliska |
04 | 37.50 | 325.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza FaltováTereza Faltová
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem |
03 | 36.93 | 318.00 | |||||||||||||||
10 |
Natálie DobrovolskáNatálie Dobrovolská
ZŠ Stříbrnická |
05 | 35.55 | 301.00 | |||||||||||||||
11 |
Natálie PsotováNatálie Psotová
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem |
03 | 34.52 | 289.00 | |||||||||||||||
12 |
Johana BuchtelováJohana Buchtelová
ZŠ Vinařská |
03 | 34.00 | 283.00 | |||||||||||||||
13 |
Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem |
04 | 33.86 | 281.00 | |||||||||||||||
14 |
Samantha VašíčkováSamantha Vašíčková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem |
04 | 33.82 | 281.00 | |||||||||||||||
15 |
Adéla KrejčováAdéla Krejčová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... |
03 | 33.48 | 276.00 | |||||||||||||||
16 |
Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 |
04 | 33.01 | 271.00 | |||||||||||||||
17 |
Natálie RyvolováNatálie Ryvolová
eliska |
03 | 31.94 | 258.00 | |||||||||||||||
18 |
Lucie PavlasováLucie Pavlasová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... |
04 | 31.62 | 254.00 | |||||||||||||||
19 |
Kristýna GuerrerováKristýna Guerrerová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... |
04 | 31.05 | 248.00 | |||||||||||||||
20 |
Kristýna LánováKristýna Lánová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... |
04 | 28.18 | 214.00 | |||||||||||||||
21 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... |
03 | 27.92 | 211.00 | |||||||||||||||
22 |
Rozálie FrišováRozálie Frišová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem |
05 | 26.43 | 193.00 | |||||||||||||||
23 |
Tereza ŠvehlováTereza Švehlová
ZŠ Vinařská |
04 | 23.46 | 159.00 | |||||||||||||||
24 |
Barbora VlachováBarbora Vlachová
ZŠ Stříbrnická |
05 | 21.27 | 135.00 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |