výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV

Ústí nad Labem (11. 5. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Adam BojkoAdam Bojko 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 08.00 560.00
1 Josef FiloJosef Filo 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 08.00 560.00
2 Martin SýkoraMartin Sýkora 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2 08.12 525.00
3 David BenešDavid Beneš 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 08.48 428.00
4 Dominik KočíDominik Kočí 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 4 08.53 416.00
5 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 08.76 359.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ondřej DoležalOndřej Doležal 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 7 08.20 503.00
1 Petr ParachinPetr Parachin 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 08.20 503.00
2 Otto OndrusOtto Ondrus 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 08.23 495.00
3 Kryštof FikarKryštof Fikar 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2 08.28 481.00
4 Martin KovářMartin Kovář 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 6 08.51 421.00
5 Jan VopatJan Vopat 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 08.62 393.00
6 David MagasanikDavid Magasanik 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.43 216.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 07.48 719.00
2 Radek HošekRadek Hošek 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 08.03 551.00
3 Lukáš StarýLukáš Starý 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 7 08.47 431.00
4 Tomáš DrhaTomáš Drha 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 08.51 421.00
5 Pavel KovářPavel Kovář 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 08.65 386.00
6 Ladislav KořínekLadislav Kořínek 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 08.78 354.00
7 Tomáš ČermákTomáš Čermák 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 08.96 313.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KrejzaDaniel Krejza 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 4 08.01 557.00
2 Ladislav FerkoLadislav Ferko 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 08.14 520.00
3 Tomáš HubkaTomáš Hubka 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 08.24 492.00
4 Jakub VernerJakub Verner 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 08.93 320.00
5 Paolo CarrassiPaolo Carrassi 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 09.33 235.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5 08.99 569.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 09.28 496.00
3 Kateřina MikešováKateřina Mikešová 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 09.71 397.00
4 Lucie MoravcováLucie Moravcová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 4 09.93 350.00
5 Pavla BorovcováPavla Borovcová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 6 10.42 256.00
6 Kateřina SotonováKateřina Sotonová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 10.54 235.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2 08.28 764.00
2 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 09.04 556.00
3 Kristýna KopáčováKristýna Kopáčová 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 09.38 472.00
4 Zuzana VolfováZuzana Volfová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 6 09.71 397.00
5 Lenka FroňkováLenka Froňková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.72 395.00
6 Michaela ČervinkováMichaela Červinková 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 4 09.85 367.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 7 08.65 659.00
2 Eliška PurkardováEliška Purkardová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5 09.01 564.00
3 Petra SládkováPetra Sládková 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.24 506.00
4 Karolína SyroťukováKarolína Syroťuková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 3 09.60 422.00
5 Tereza PazderováTereza Pazderová 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 09.79 380.00
6 Veronika VarcholováVeronika Varcholová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 4 09.91 355.00
7 Lucie ŽákováLucie Žáková 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 09.98 340.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 2 08.39 732.00
2 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 08.57 681.00
3 Simona WeberováSimona Weberová 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 4 08.72 640.00
4 Adriana BrabencováAdriana Brabencová 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.56 431.00
5 Kateřina SavkováKateřina Savková 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 3 09.75 389.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ŠevicováVeronika Ševicová 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 2:53.74 425.00
2 Karolína DrdlováKarolína Drdlová 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 11 3:00.39 362.00
3 Veronika KonášováVeronika Konášová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 6 3:01.24 354.00
4 Adriana BrabencováAdriana Brabencová 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 9 3:01.65 350.00
5 Michaela ČervinkováMichaela Červinková 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 2 3:09.77 280.00
6 Kateřina VajdováKateřina Vajdová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 3:10.77 272.00
7 Lada GrasblumováLada Grasblumová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 7 3:20.59 198.00
8 Kateřina KubálkováKateřina Kubálková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 8 3:23.60 177.00
9 Aneta VrškováAneta Vršková 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 10 3:24.15 174.00
10 Tereza WeichartováTereza Weichartová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 4 3:29.90 138.00
11 Karolína WatzikováKarolína Watziková 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 3:30.72 133.00
Celkem 11 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 2:55.61 407.00
2 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 7 2:59.84 367.00
3 Eliška KremrováEliška Kremrová 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 11 3:06.88 304.00
4 Klára ČervinkováKlára Červinková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 4 3:07.72 297.00
5 Hana MikešováHana Mikešová 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 3:09.61 281.00
6 Adéla LimrováAdéla Limrová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 6 3:10.46 274.00
7 Kateřina TomkováKateřina Tomková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 3 3:12.01 262.00
8 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 3:13.13 253.00
9 Leona ŽejglicováLeona Žejglicová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 9 3:15.22 237.00
10 Klára KnotkováKlára Knotková 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 8 3:16.39 228.00
11 Evelína TomášováEvelína Tomášová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 10 3:28.22 148.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠandaVojtěch Šanda 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 9 4:54.41 592.00
2 Ladislav FerkoLadislav Ferko 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 5:01.52 551.00
3 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 5:12.26 491.00
4 David BenešDavid Beneš 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 5:13.30 486.00
5 Josef KulhánekJosef Kulhánek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 7 5:16.28 470.00
6 Khassan ChigreyevKhassan Chigreyev 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 5:19.34 453.00
7 Pavel VlčekPavel Vlček 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 8 5:21.43 443.00
8 Jan BláhaJan Bláha 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 10 5:21.84 441.00
9 Matěj MusilMatěj Musil 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 11 5:24.57 427.00
10 Tomáš KonopásekTomáš Konopásek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 6 5:25.16 424.00
11 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 00 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 5:38.67 358.00
Celkem 11 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kale CostaKale Costa 02 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 11 4:46.17 642.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 4:46.83 638.00
3 David PanochaDavid Panocha 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 4:55.16 588.00
4 Adam FučAdam Fuč 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 9 5:01.62 550.00
5 Milan TancošMilan Tancoš 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 6 5:21.96 440.00
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 5:25.49 422.00
7 Jan VopatJan Vopat 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 7 5:28.76 405.00
8 Stanislav KrpálekStanislav Krpálek 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 12 5:36.93 366.00
9 Roman SlámaRoman Sláma 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 10 5:38.64 358.00
10 Lukáš StarýLukáš Starý 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 2 6:13.92 210.00
11 Petr MaulePetr Maule 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 6:19.97 188.00
12 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 8 7:29.63 20.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejza, Starý, Kovář, Šaman Krejza, Starý, Kovář, Šaman 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 2 31.60 479.00
2 Costa, Janoušek, Maule, Bojko Costa, Janoušek, Maule, Bojko 02 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 32.09 446.00
3 Ferko, Musil, Ntemo, Švejcar Ferko, Musil, Ntemo, Švejcar 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 32.30 432.00
4 Carrassi, Beneš, Panocha, Veselý Carrassi, Beneš, Panocha, Veselý 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 32.81 399.00
5 Chigreyev, Verner, Kopřiva, Kočí Chigreyev, Verner, Kopřiva, Kočí 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 33.25 372.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Parachin, Hubka, Kovář, Šenkýř Parachin, Hubka, Kovář, Šenkýř 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 31.44 490.00
2 Ondrus, Šanda, Filo, Hošek Ondrus, Šanda, Filo, Hošek 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 31.76 468.00
3 Krupica, Vlček, Homolka, Havlík Krupica, Vlček, Homolka, Havlík 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 32.11 445.00
4 Starý, Popp, Fuč, Schick Starý, Popp, Fuč, Schick 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 32.31 432.00
Rajchert, Fikar, Doležal, Sýkora Rajchert, Fikar, Doležal, Sýkora 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1 DQ 0.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulhánek, Tancoš, Vandas, Stehlík Kulhánek, Tancoš, Vandas, Stehlík 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 2 31.56 482.00
2 Čermák, Mudra, Bláha, Magasanik Čermák, Mudra, Bláha, Magasanik 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 33.03 386.00
3 Alm, Stránský, Vojtek, Piroutek Alm, Stránský, Vojtek, Piroutek 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 33.46 359.00
4 Kořínek, Reichl, Hamala, Šnajdr Kořínek, Reichl, Hamala, Šnajdr 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 34.29 311.00
5 Ptáček, Drha, Rousek, Vopat Ptáček, Drha, Rousek, Vopat 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 34.51 298.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánová, Mikešová, Pazderová, Weberová Štěpánová, Mikešová, Pazderová, Weberová 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 35.29 513.00
2 Sládková, Jelínková, Kopáčová, Vajdová Sládková, Jelínková, Kopáčová, Vajdová 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 35.57 496.00
3 Hauznerová, Varcholová, Sotonová, Matějková Hauznerová, Varcholová, Sotonová, Matějková 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 36.57 436.00
4 Savková, Volfová, Borovcová, Le Hai Savková, Volfová, Borovcová, Le Hai 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 2 37.57 380.00
5 Šrámková, Tomková, Moravcová, Červinková Šrámková, Tomková, Moravcová, Červinková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 4 37.95 360.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drudíková, Šedivá, Purkardová, Musílková Drudíková, Šedivá, Purkardová, Musílková 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1 33.59 624.00
2 Hošková, Procházková, Kremrová, Řeháková Hošková, Procházková, Kremrová, Řeháková 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 33.91 602.00
3 Brabencová, Kubálková, Hessová, Froňková Brabencová, Kubálková, Hessová, Froňková 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 2 37.03 410.00
4 Drdlová, Vršková, Kubíčková, Stiborová Drdlová, Vršková, Kubíčková, Stiborová 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 37.18 402.00
5 Haasová, Kešnerová, Weichartová, Watziková Haasová, Kešnerová, Weichartová, Watziková 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 38.73 320.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šedivá, Mikešová, Jurišová, Žižková Šedivá, Mikešová, Jurišová, Žižková 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 36.80 423.00
2 Patzenhauerová, Žáková, Otradovská, Johanovská Patzenhauerová, Žáková, Otradovská, Johanovská 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 2 37.85 365.00
3 Syroťuková, Červinková, Bernášková, Kuglerová Syroťuková, Červinková, Bernášková, Kuglerová 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 3 37.95 360.00
4 Konášová, Kutová, Limrová, Táchová Konášová, Kutová, Limrová, Táchová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 5 38.11 351.00
5 Ševicová, Horáčková, Krtková, Nožičková Ševicová, Horáčková, Krtková, Nožičková 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 40.08 255.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Jakub SklenářJakub Sklenář
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
01 1.64 496.00
Martin VeselýMartin Veselý
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 1.64 496.00
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 1.64 496.00
Adam JanoušekAdam Janoušek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
01 1.56 434.00
2 Martin SýkoraMartin Sýkora
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 1.56 434.00
Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
00 1.52 404.00
Dominik KočíDominik Kočí
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 1.52 404.00
Lukáš PoppLukáš Popp
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 1.52 404.00
3 Slavomír PiroutekSlavomír Piroutek
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
01 1.52 404.00
Lukáš VojtekLukáš Vojtek
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
02 1.48 374.00
Roman SlámaRoman Sláma
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 1.48 374.00
Patrik SchickPatrik Schick
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 1.48 374.00
Lukáš StehlíkLukáš Stehlík
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 1.48 374.00
4 David StarýDavid Starý
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 1.48 374.00
Alex HovorkaAlex Hovorka
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
01 1.44 345.00
5 Matěj PoláčekMatěj Poláček
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
01 1.44 345.00
Jakub ŠvejcarJakub Švejcar
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 1.40 317.00
Alex TolarAlex Tolar
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 1.40 317.00
Josef KopřivaJosef Kopřiva
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
01 1.40 317.00
6 Adam BojkoAdam Bojko
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
01 1.40 317.00
7 Jan ZahálkaJan Zahálka
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 1.36 290.00
Tomáš DrhaTomáš Drha
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 1.32 263.00
Tomáš PranšpergerTomáš Pranšperger
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 1.32 263.00
8 Dominik RousekDominik Rousek
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 1.32 263.00
9 Radek MudraRadek Mudra
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
02 0.00 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
01 1.38 491.00
2= Hana MikešováHana Mikešová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 1.34 449.00
2= Terezie HessováTerezie Hessová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 1.34 449.00
2= Adéla StiborováAdéla Stiborová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.34 449.00
3= Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 1.30 409.00
3= Veronika KešnerováVeronika Kešnerová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
03 1.30 409.00
3= Veronika TáchováVeronika Táchová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 1.30 409.00
3= Veronika KonášováVeronika Konášová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 1.30 409.00
3= Evelína TomášováEvelína Tomášová
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 1.30 409.00
4= Tereza DrdlováTereza Drdlová
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 1.26 369.00
4= Petra NožičkováPetra Nožičková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 1.26 369.00
4= Adéla OtradovskáAdéla Otradovská
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 1.26 369.00
4= Karolína DrdlováKarolína Drdlová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 1.26 369.00
5= Lada GrasblumováLada Grasblumová
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 1.22 331.00
5= Karolína WatzikováKarolína Watziková
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 1.22 331.00
5= Kateřina HaasováKateřina Haasová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 1.22 331.00
6= Klára ČervinkováKlára Červinková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 1.18 293.00
6= Kristýna JurišováKristýna Jurišová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 1.18 293.00
6= Kateřina VajdováKateřina Vajdová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 1.18 293.00
6= Anna VránováAnna Vránová
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 1.18 293.00
6= Adéla ŠvábkováAdéla Švábková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 1.18 293.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 5.99 0.0 584.00
2 Armin NtemoArmin Ntemo
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 5.56 0.0 494.00
3 Patrik SchickPatrik Schick
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 5.43 0.0 467.00
Lukáš StehlíkLukáš Stehlík
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 5.32 0.0 445.00
4 Kale CostaKale Costa
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
02 5.32 0.0 445.00
5 Kryštof FikarKryštof Fikar
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 5.29 0.0 439.00
6 Adam JanoušekAdam Janoušek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
01 5.22 0.0 425.00
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 5.19 0.0 419.00
Jakub KrupicaJakub Krupica
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 5.06 0.0 394.00
8 Daniel KrejzaDaniel Krejza
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 5.06 0.0 394.00
9 Tomáš ReichlTomáš Reichl
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 5.04 0.0 390.00
10 Pavel VlčekPavel Vlček
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 5.03 0.0 388.00
11 Ondřej ŠamanOndřej Šaman
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 4.98 0.0 378.00
12 Jakub ŠvejcarJakub Švejcar
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 4.93 0.0 369.00
13 Ondřej AjmOndřej Ajm
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 4.90 0.0 363.00
14 Khassan ChigreyevKhassan Chigreyev
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 4.87 0.0 358.00
15 Alex TolarAlex Tolar
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 4.84 0.0 352.00
16 Petr ParachinPetr Parachin
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
01 4.82 0.0 348.00
17 Radek MudraRadek Mudra
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
02 4.81 0.0 346.00
18 Jan ZahálkaJan Zahálka
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 4.74 0.0 333.00
19 Tomáš HomolkaTomáš Homolka
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 4.66 0.0 319.00
20 Zdeněk ŠmilauerZdeněk Šmilauer
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 4.57 0.0 303.00
21 Otto OndrusOtto Ondrus
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 4.56 0.0 301.00
22 Petr StránskýPetr Stránský
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 4.49 0.0 288.00
23 Adam FučAdam Fuč
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 4.44 0.0 280.00
24 Jakub VernerJakub Verner
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 4.16 0.0 232.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 5.07 0.0 578.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 5.06 0.0 576.00
3 Marie ŠediváMarie Šedivá
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 4.52 0.0 433.00
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 4.33 0.0 386.00
5 Karolína SyroťukováKarolína Syroťuková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 4.19 0.0 352.00
6 Eliška KremrováEliška Kremrová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 4.17 0.0 347.00
7 Kristýna KopáčováKristýna Kopáčová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 4.13 0.0 338.00
8 Simona WeberováSimona Weberová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
02 3.96 0.0 299.00
9 Anh Le HaiAnh Le Hai
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 3.95 0.0 296.00
10 Lucie MoravcováLucie Moravcová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 3.85 0.0 274.00
11 Kateřina SavkováKateřina Savková
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 3.81 0.0 265.00
12 Kateřina KubálkováKateřina Kubálková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 3.75 0.0 252.00
13 Nikola HoráčkováNikola Horáčková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 3.72 0.0 246.00
14 Kristýna JurišováKristýna Jurišová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 3.70 0.0 242.00
15 Eliška MusílkováEliška Musílková
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
03 3.65 0.0 231.00
Tereza PazderováTereza Pazderová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 3.64 0.0 229.00
16 Adéla HauznerováAdéla Hauznerová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 3.64 0.0 229.00
17 Lenka PatzenhauerováLenka Patzenhauerová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 3.61 0.0 223.00
18 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 3.57 0.0 214.00
19 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 3.52 0.0 204.00
20 Kateřina KuglerováKateřina Kuglerová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 3.46 0.0 192.00
Lucie ŽákováLucie Žáková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 3.44 0.0 188.00
21 Zuzana VolfováZuzana Volfová
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 3.44 0.0 188.00
22 Kateřina SotonováKateřina Sotonová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 3.42 0.0 184.00
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 09.24 0.0 480.00
2 Leona ŽejglicováLeona Žejglicová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 08.24 0.0 415.00
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 08.14 0.0 408.00
Sára Dominika KutováSára Dominika Kutová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 07.87 0.0 391.00
4 Nikola ÁronováNikola Áronová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 07.87 0.0 391.00
5 Adéla HauznerováAdéla Hauznerová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 07.80 0.0 386.00
6 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 07.68 0.0 379.00
7 Marie ŠediváMarie Šedivá
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 07.66 0.0 377.00
8 Klára KrtkováKlára Krtková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
02 07.61 0.0 374.00
Kateřina MikešováKateřina Mikešová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
02 07.48 0.0 366.00
9 Petra SládkováPetra Sládková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
01 07.48 0.0 366.00
Natálie BernáškováNatálie Bernášková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 06.91 0.0 329.00
10 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 06.91 0.0 329.00
11 Alexandra HoškováAlexandra Hošková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 06.85 0.0 325.00
12 Pavla BorovcováPavla Borovcová
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
02 06.68 0.0 315.00
13 Aneta VrškováAneta Vršková
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 06.62 0.0 311.00
14 Lenka PatzenhauerováLenka Patzenhauerová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 06.10 0.0 278.00
15 Anna VránováAnna Vránová
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 06.09 0.0 277.00
16 Anna MachovčiakováAnna Machovčiaková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 06.00 0.0 271.00
17 Tereza WeichartováTereza Weichartová
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 05.89 0.0 264.00
18 Klára ŽižkováKlára Žižková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 05.38 0.0 232.00
19 Kateřina KuglerováKateřina Kuglerová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 05.01 0.0 209.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 11.60 0.0 582.00
2 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 11.17 0.0 556.00
3 David StarýDavid Starý
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 11.13 0.0 554.00
4 Jan VandasJan Vandas
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
02 10.70 0.0 528.00
5 Matěj MusilMatěj Musil
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
02 10.66 0.0 525.00
6 Vojtěch ŠandaVojtěch Šanda
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 10.15 0.0 495.00
7 Josef PetákJosef Peták
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
02 10.13 0.0 493.00
8 Josef FiloJosef Filo
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
01 10.07 0.0 490.00
9 Matěj PoláčekMatěj Poláček
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
01 10.06 0.0 489.00
10 Jakub KrupicaJakub Krupica
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 09.90 0.0 480.00
11 Matěj PtáčekMatěj Ptáček
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 09.87 0.0 478.00
12 Vladimír VachVladimír Vach
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 09.58 0.0 460.00
13 Daniel LoudaDaniel Louda
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 09.46 0.0 453.00
14 Martin KovářMartin Kovář
ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV....
01 09.23 0.0 440.00
15 Tomáš PranšpergerTomáš Pranšperger
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
01 08.78 0.0 413.00
Tomáš ČermákTomáš Čermák
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
01 08.68 0.0 407.00
16 Jan BláhaJan Bláha
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
01 08.68 0.0 407.00
17 Josef KopřivaJosef Kopřiva
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
01 08.60 0.0 402.00
18 Pavel KovářPavel Kovář
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
01 08.23 0.0 380.00
19 Stanislav KrpálekStanislav Krpálek
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
02 08.16 0.0 376.00
20 Josef HamalaJosef Hamala
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
01 07.86 0.0 358.00
21 Tomáš HubkaTomáš Hubka
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 07.55 0.0 340.00
22 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 07.50 0.0 337.00
23 David MagasanikDavid Magasanik
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
01 07.49 0.0 336.00
Ondřej DoležalOndřej Doležal
ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na...
01 DNS 0.0 0.00
Celkem 25 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kale CostaKale Costa 02 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1533
2 Ladislav FerkoLadislav Ferko 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1503
3 Daniel KrejzaDaniel Krejza 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 1430
4 Petr ParachinPetr Parachin 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1341
5 Jakub KrupicaJakub Krupica 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1319
6 Armin NtemoArmin Ntemo 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1213
7 Khassan ChigreyevKhassan Chigreyev 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1183
8 Vojtěch ŠandaVojtěch Šanda 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1087
9 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1080
10 Martin VeselýMartin Veselý 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1078
11 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1028
12 Martin SýkoraMartin Sýkora 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0959
Josef KulhánekJosef Kulhánek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0952
13 Matěj MusilMatěj Musil 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0952
14 David StarýDavid Starý 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0928
15 Adam BojkoAdam Bojko 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0877
16 Adam JanoušekAdam Janoušek 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0859
17 Jan BláhaJan Bláha 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0848
18 Matěj PoláčekMatěj Poláček 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0834
19 Pavel VlčekPavel Vlček 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0831
20 Dominik KočíDominik Kočí 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0820
21 Jan VopatJan Vopat 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0798
22 Otto OndrusOtto Ondrus 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0769
23 Stanislav KrpálekStanislav Krpálek 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0742
24 Roman SlámaRoman Sláma 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0732
25 Tomáš ČermákTomáš Čermák 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0720
26 Josef KopřivaJosef Kopřiva 01 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0719
27 Jakub ŠvejcarJakub Švejcar 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0686
28 Tomáš DrhaTomáš Drha 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0684
29 Lukáš StarýLukáš Starý 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0641
30 David PanochaDavid Panocha 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0588
31 Josef FiloJosef Filo 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0560
32 Jan RůžičkaJan Růžička 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0556
33 Jakub VernerJakub Verner 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0552
34 Radek HošekRadek Hošek 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0551
35 Adam FučAdam Fuč 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0550
36 Jan VandasJan Vandas 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0528
37 Ondřej DoležalOndřej Doležal 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0503
38 Jakub SklenářJakub Sklenář 01 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0496
39 Josef PetákJosef Peták 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0493
40 Tomáš HubkaTomáš Hubka 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0492
41 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0491
42 Matěj PtáčekMatěj Ptáček 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0478
43 Patrik SchickPatrik Schick 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0467
44 Vladimír VachVladimír Vach 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0460
45 Daniel LoudaDaniel Louda 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0453
46 Lukáš StehlíkLukáš Stehlík 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0445
47 Milan TancošMilan Tancoš 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0440
48 David BenešDavid Beneš 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0428
49 Petr StránskýPetr Stránský 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0422
50 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0419
Lukáš PoppLukáš Popp 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0404
Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 00 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0404
51 Slavomír PiroutekSlavomír Piroutek 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0404
52 Paolo CarrassiPaolo Carrassi 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0399
53 Pavel KovářPavel Kovář 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0380
54 Ondřej ŠamanOndřej Šaman 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0378
55 Ondřej AjmOndřej Ajm 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0363
56 Josef HamalaJosef Hamala 01 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0358
57 Ladislav KořínekLadislav Kořínek 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0354
58 Jan ZahálkaJan Zahálka 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0290
59 Dominik RousekDominik Rousek 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0263
Tomáš PranšpergerTomáš Pranšperger 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Tomáš HomolkaTomáš Homolka 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Alex TolarAlex Tolar 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Zdeněk ŠmilauerZdeněk Šmilauer 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Lukáš HavlíkLukáš Havlík 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
David MagasanikDavid Magasanik 01 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Martin KovářMartin Kovář 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0000
Alex HovorkaAlex Hovorka 01 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Kryštof FikarKryštof Fikar 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Ondřej AlmOndřej Alm 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0000
Petr MaulePetr Maule 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Tomáš KonopásekTomáš Konopásek 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Radek MudraRadek Mudra 02 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
60 Matěj BernášekMatěj Bernášek 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
Celkem 76 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 1964
2 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1586
3 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1411
4 Petra SládkováPetra Sládková 01 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1368
5 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 1249
6 Adriana BrabencováAdriana Brabencová 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1191
7 Adéla HauznerováAdéla Hauznerová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1051
8 Kateřina SavkováKateřina Savková 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 1034
9 Simona WeberováSimona Weberová 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0939
10 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0936
11 Karolína SyroťukováKarolína Syroťuková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0774
Kateřina MikešováKateřina Mikešová 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0763
12 Veronika KonášováVeronika Konášová 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0763
13 Karolína DrdlováKarolína Drdlová 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0731
14 Hana MikešováHana Mikešová 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0730
15 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0681
16 Leona ŽejglicováLeona Žejglicová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0652
17 Michaela ČervinkováMichaela Červinková 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0647
18 Klára ČervinkováKlára Červinková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0590
19 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0578
20 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0569
21 Evelína TomášováEvelína Tomášová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0557
22 Kristýna JurišováKristýna Jurišová 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0535
23 Lenka PatzenhauerováLenka Patzenhauerová 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0501
24 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0496
Terezie HessováTerezie Hessová 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0449
25 Adéla StiborováAdéla Stiborová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0449
26 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0433
27 Veronika ŠevicováVeronika Ševicová 01 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0425
Veronika KešnerováVeronika Kešnerová 03 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0409
28 Veronika TáchováVeronika Táchová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0409
29 Kateřina NovákováKateřina Nováková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0408
30 Zuzana VolfováZuzana Volfová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0397
31 Lenka FroňkováLenka Froňková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0395
Sára Dominika KutováSára Dominika Kutová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0391
32 Nikola ÁronováNikola Áronová 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0391
33 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0386
34 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0379
35 Klára KrtkováKlára Krtková 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0374
Adéla OtradovskáAdéla Otradovská 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0369
Petra NožičkováPetra Nožičková 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0369
36 Tereza DrdlováTereza Drdlová 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0369
37 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0367
38 Veronika VarcholováVeronika Varcholová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0355
39 Kristýna KopáčováKristýna Kopáčová 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0338
40 Karolína WatzikováKarolína Watziková 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0331
Natálie BernáškováNatálie Bernášková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0329
41 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 02 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0329
42 Pavla BorovcováPavla Borovcová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0315
43 Eliška KremrováEliška Kremrová 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0304
44 Anh Le HaiAnh Le Hai 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0296
45 Anna VránováAnna Vránová 01 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0277
46 Lucie MoravcováLucie Moravcová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0274
47 Kateřina VajdováKateřina Vajdová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0272
48 Kateřina KubálkováKateřina Kubálková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0252
49 Nikola HoráčkováNikola Horáčková 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0246
50 Klára KnotkováKlára Knotková 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0228
51 Lada GrasblumováLada Grasblumová 02 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.... 0198
52 Tereza WeichartováTereza Weichartová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0138
Adéla LimrováAdéla Limrová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Nela JohanovskáNela Johanovská 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Kateřina HaasováKateřina Haasová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Tereza PazderováTereza Pazderová 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0000
Kateřina SotonováKateřina Sotonová 02 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 0000
Eliška PurkardováEliška Purkardová 02 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí na... 0000
Lucie ŽákováLucie Žáková 01 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Kateřina KuglerováKateřina Kuglerová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Aneta VrškováAneta Vršková 01 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Lucie HuškováLucie Hušková 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Anna MachovčiakováAnna Machovčiaková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Klára ŽižkováKlára Žižková 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
53 Kateřina TomkováKateřina Tomková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Celkem 73 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem{8} 5463
2 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 5316
3 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150{8} 5188
4 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 5148
5 ZŠ Vinařská{8} 4837
6 ZŠ Chlumec{8} 4790
7 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.{8} 4384
8 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 4373
9 ZŠ Stříbrnická{8} 4016
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ SNP 2304/6, Ústí nad Labem{8} 5275
2 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 5106
3 ZŠ Chlumec{8} 4527
4 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150{8} 4068
5 ZŠ Stříbrnická{8} 3872
6 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 3863
7 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 3793
8 ZŠ Ústí nad Labem Karla IV.1024/19 p.o.{8} 3443
Celkem 8 závodníků