výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Liberec, kategorie III a IV

Liberec (10. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TobolkaTomáš Tobolka 00 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 08.31 473.00
2 Filip BrázdilFilip Brázdil 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.50 423.00
3 Daniel VikDaniel Vik 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 08.53 416.00
4 Kryštof KupecKryštof Kupec 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 08.55 411.00
5 Jakub MerunkaJakub Merunka 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 08.62 393.00
6 Jan BartoňJan Bartoň 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.45 212.00
Jan VodičkaJan Vodička 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PokornýRoman Pokorný 01 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 08.07 540.00
2 Vojtěch HavelVojtěch Havel 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.10 531.00
3 Lukáš FirmanLukáš Firman 01 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.16 514.00
4 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.22 498.00
5 Dominik MarešDominik Mareš 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 08.38 454.00
6 Dušan AdamovičDušan Adamovič 02 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 08.44 439.00
7 Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 08.67 381.00
8 Daniel MandinecDaniel Mandinec 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.69 376.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 07.67 659.00
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 07.81 616.00
3 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 07.98 565.00
4 Štěpán TauchmanŠtěpán Tauchman 02 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 08.38 454.00
5 Matěj JurákMatěj Jurák 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.51 421.00
6 Ondřej BoháčekOndřej Boháček 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.84 340.00
Daniel VikDaniel Vik 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 02 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 07.84 607.00
2 Martin TajbrMartin Tajbr 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 08.11 528.00
3 Jiří HyanJiří Hyan 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 08.63 391.00
4 Milan KlapkaMilan Klapka 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 09.08 287.00
5 Dominik KropáčekDominik Kropáček 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.60 185.00
Eduard HorbachEduard Horbach 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ChlupsaMatyáš Chlupsa 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 09.21 259.00
2 František KordíkFrantišek Kordík 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 10.01 119.00
3 Matěj MikanMatěj Mikan 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.48 60.00
4 Matěj KarlíkMatěj Karlík 01 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.57 50.00
Teodor ŠimáčekTeodor Šimáček 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BartošJakub Bartoš 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 09.12 278.00
2 Martin KašínskýMartin Kašínský 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 09.19 264.00
3 Jiří NěmečekJiří Němeček 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.36 229.00
4 Jakub JeslínekJakub Jeslínek 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.38 226.00
Ondřej MizeraOndřej Mizera 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 09.42 218.00
5 Kryštof HartmanKryštof Hartman 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.42 218.00
6 Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.48 207.00
7 Jakub DušekJakub Dušek 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 10.39 70.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik LofflerPatrik Loffler 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.16 514.00
2 Filip ŠkopekFilip Škopek 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 08.31 473.00
3 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.33 468.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.35 231.00
5 Ladislav PĚNIČKALadislav PĚNIČKA 03 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 09.54 196.00
6 Jakub ŠvarcJakub Švarc 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 10.14 101.00
7 Jan ŠteigrJan Šteigr 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 10.57 50.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tomáš JežowiczTomáš Ježowicz 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 00.0 0.00
1 Marek MachanMarek Machan 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.24 253.00
2 Štěpán KareisŠtěpán Kareis 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.35 231.00
3 Radim ŠRÁMEKRadim ŠRÁMEK 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 09.43 216.00
4 Jurij JakymJurij Jakym 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 09.77 156.00
5 Rick SCHULZERick SCHULZE 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 10.03 116.00
6 Matyáš MiklošínMatyáš Miklošín 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 10.29 81.00
7 Matěj PernýMatěj Perný 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 10.52 55.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 08.65 659.00
2 Veronika ZoreníkováVeronika Zoreníková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.55 433.00
3 Klára MullerováKlára Mullerová 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 09.59 424.00
4 Nela ČermákováNela Čermáková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.73 393.00
5 Tereza SmutnáTereza Smutná 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 10.31 276.00
Ella StaňkováElla Staňková 05 Zš HusovaZš Husova DNF 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.80 618.00
2 Anežka SeifováAnežka Seifová 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.09 543.00
3 Aneta UbryAneta Ubry 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.10 541.00
4 Pavlína CharuzováPavlína Charuzová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.20 516.00
5 Leona BernatováLeona Bernatová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.42 463.00
6 Marie Anna MarkoMarie Anna Marko 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 10.38 263.00
7 Adéla PražákováAdéla Pražáková 02 Zš HusovaZš Husova 10.52 238.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KristenováTereza Kristenová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.72 395.00
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 09.96 344.00
3 Kristýna BurgrováKristýna Burgrová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.01 334.00
4 Nikol NovákováNikol Nováková 01 Zš HusovaZš Husova 10.17 302.00
5 Anna JirkalováAnna Jirkalová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 10.22 293.00
Barbora VojtasováBarbora Vojtasová 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava DNF 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Veronika HálkováVeronika Hálková 04 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 09.35 480.00
1 Johana NovotnáJohana Novotná 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.35 480.00
2 Veronika BulířováVeronika Bulířová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 09.73 393.00
3 Ella StaňkováElla Staňková 05 Zš HusovaZš Husova 10.88 179.00
4 Tereza ŠátkováTereza Šátková 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 11.88 56.00
Andrea AdamováAndrea Adamová 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNS 0.00
Monika ResselováMonika Resselová 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava DNS 0.00
Karolína JanouškováKarolína Janoušková 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNF 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MaláAdéla Malá 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.77 384.00
2 Iva PluhařováIva Pluhařová 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 09.85 367.00
3 Eva ŠolcováEva Šolcová 04 Zš HusovaZš Husova 09.93 350.00
4 Tereza JurkováTereza Jurková 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 10.80 192.00
5 Sára KaprasováSára Kaprasová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 10.87 181.00
6 Karolína MaturováKarolína Maturová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 11.35 114.00
Adéla RadováAdéla Radová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly DNF 0.00
Tereza PokornáTereza Pokorná 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec DNF 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 09.36 477.00
2 Anežka JanatováAnežka Janatová 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.64 413.00
3 Alena ŠímováAlena Šímová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.87 363.00
4 Štěpánka PospíšilováŠtěpánka Pospíšilová 04 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.13 310.00
5 Barbora PoplužníkováBarbora Poplužníková 05 Zš HusovaZš Husova 10.73 203.00
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 10.74 201.00
7 Aliona PlatitaAliona Platita 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 10.91 174.00
Kateřina VrátilováKateřina Vrátilová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub DNF 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.72 640.00
2 Nikola JarošováNikola Jarošová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.97 574.00
3 Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.30 492.00
4 Adéla RadováAdéla Radová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.54 435.00
5 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.72 395.00
6 Adéla BrodskáAdéla Brodská 05 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 09.87 363.00
7 Sára KotrčováSára Kotrčová 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 10.14 308.00
8 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 10.44 252.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matylda JežkováMatylda Ježková 04 Zš HusovaZš Husova 1:56.65 559.00
2 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 1:58.81 526.00
3 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 1:58.94 524.00
4 Nela PubalováNela Pubalová 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 2:01.48 487.00
5 Gabriela ProkešováGabriela Prokešová 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 2:06.99 411.00
6 Kateřina PaulíkováKateřina Paulíková 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 2:07.72 401.00
7 Klára FrancováKlára Francová 04 Zš HusovaZš Husova 2:10.28 368.00
8 Eva ŠolcováEva Šolcová 04 Zš HusovaZš Husova 2:10.82 361.00
9 Zuzana JakubcováZuzana Jakubcová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2:11.21 356.00
10 Nikola StrnadováNikola Strnadová 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 2:14.01 322.00
11 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 2:14.58 315.00
12 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 2:15.08 310.00
13 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 2:17.79 279.00
14 Lucie LíbalováLucie Líbalová 04 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 2:18.70 269.00
15 Tereza VokušováTereza Vokušová 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 2:18.95 266.00
16 Leontina LankašováLeontina Lankašová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 2:20.02 254.00
17 Eliška ŠtefanováEliška Štefanová 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 2:20.65 248.00
18 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2:23.57 218.00
19 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2:23.64 217.00
20 Lenka SíglováLenka Síglová 04 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 2:26.60 189.00
21 Lenka GärtnerováLenka Gärtnerová 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 2:29.57 162.00
22 Štěpánka PospíšilováŠtěpánka Pospíšilová 04 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 2:33.31 131.00
23 Markéta LupačováMarkéta Lupačová 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 2:44.72 57.00
24 Anna MachatáAnna Machatá 05 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 2:45.89 50.00
25 Kristina OlšanskáKristina Olšanská 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 2:58.47 6.00
26 Karolína MaturováKarolína Maturová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 3:01.26 2.00
27 Markéta MottlováMarkéta Mottlová 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 3:05.21 0.00
28 Veronika BakováVeronika Baková 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 3:05.26 0.00
29 Renata TomkováRenata Tomková 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3:06.45 0.00
30 Dominika JanovičováDominika Janovičová 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 3:07.84 0.00
31 Sára HájkováSára Hájková 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3:11.41 0.00
Celkem 31 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka MachačováŠárka Machačová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 2:27.47 725.00
2 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 2:37.32 604.00
3 Eliška ŚibravováEliška Śibravová 02 Zš HusovaZš Husova 2:38.10 595.00
4 Tereza ProkešováTereza Prokešová 03 Zš HusovaZš Husova 2:41.21 559.00
5 Veronika HuškováVeronika Hušková 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2:46.35 502.00
6 Klára MullerováKlára Mullerová 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 2:46.61 499.00
7 Leona BernatováLeona Bernatová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 2:47.62 489.00
8 Markéta ValešováMarkéta Valešová 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 2:52.69 436.00
9 Jana PecháčkováJana Pecháčková 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 2:55.08 412.00
10 Lucie JechováLucie Jechová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 2:58.36 381.00
11 Nela ČermákováNela Čermáková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 3:03.29 335.00
12 Kristýna BurgrováKristýna Burgrová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 3:05.08 319.00
13 Kristýna ŠmahelováKristýna Šmahelová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 3:17.82 217.00
14 Anna JirkalováAnna Jirkalová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 3:21.39 192.00
15 Nicol RumlerováNicol Rumlerová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 3:21.46 192.00
16 Vanesa HonsejkováVanesa Honsejková 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 3:48.78 48.00
Anežka KolářováAnežka Kolářová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova DNF 0.00
Barbora VojtasováBarbora Vojtasová 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava DNF 0.00
Kateřina MlejnkováKateřina Mlejnková 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 19 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PlummerMartin Plummer 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 3:18.90 491.00
2 Radim ŠRÁMEKRadim ŠRÁMEK 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 3:24.28 446.00
3 Václav MACHÁČEKVáclav MACHÁČEK 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 3:26.29 430.00
4 Jiří PolívkaJiří Polívka 03 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 3:28.44 413.00
5 Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 3:29.62 403.00
6 Tomáš JežowiczTomáš Ježowicz 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 3:30.08 400.00
7 Jindřich TřešňákJindřich Třešňák 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 3:30.37 398.00
8 Kryštof HartmanKryštof Hartman 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 3:38.51 337.00
9 Matyáš BakrlíkMatyáš Bakrlík 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3:39.94 327.00
10 Rick SCHULZERick SCHULZE 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 3:41.96 313.00
11 František StrakaFrantišek Straka 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 3:44.34 296.00
12 Filip SmutnýFilip Smutný 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3:45.77 287.00
13 Radovan SvrčekRadovan Svrček 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 3:53.42 238.00
14 Matěj HolataMatěj Holata 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 4:01.78 189.00
15 Jurij JakymJurij Jakym 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 4:06.15 166.00
16 Komada RadekKomada Radek 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4:08.12 156.00
17 Martin KašínskýMartin Kašínský 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 4:09.63 148.00
18 Matyáš MiklošínMatyáš Miklošín 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4:10.35 145.00
19 Antonín PolášekAntonín Polášek 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 4:13.10 132.00
20 Jakub PucholtJakub Pucholt 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 4:16.80 115.00
21 Matěj PuldaMatěj Pulda 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 4:53.33 8.00
Petr BoštickýPetr Boštický 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNF 0.00
Jiří NěmečekJiří Němeček 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly DNF 0.00
Ondřej VítekOndřej Vítek 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská DNF 0.00
Celkem 24 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BekJiří Bek 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 4:56.39 581.00
2 Jan JedinákJan Jedinák 01 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 5:01.45 551.00
3 Jakub MerunkaJakub Merunka 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 5:02.80 544.00
4 Pavel KoutnýPavel Koutný 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 5:03.40 540.00
5 Filip BrázdilFilip Brázdil 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5:06.37 524.00
6 Lukáš WolfLukáš Wolf 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 5:09.38 507.00
7 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 5:15.13 476.00
8 Vojtěch NosekVojtěch Nosek 02 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 5:15.29 475.00
9 Adam ZváraAdam Zvára 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 5:19.62 452.00
10 Vlastislav RotschedlVlastislav Rotschedl 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 5:23.74 431.00
11 Milan KlapkaMilan Klapka 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 5:37.51 363.00
12 Tomáš DittrichTomáš Dittrich 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 5:37.89 361.00
13 Jan VecekJan Vecek 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 5:47.69 316.00
14 Dominik KropáčekDominik Kropáček 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 5:51.51 300.00
15 Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 5:53.67 291.00
16 Ondřej BoháčekOndřej Boháček 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 5:57.31 275.00
17 Filip VytinaFilip Vytina 02 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 5:59.16 268.00
18 Josef CharvátJosef Charvát 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 6:02.13 255.00
Daniel VikDaniel Vik 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hartman Hartman 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 29.50 633.00
2 Černý, Jedinák, Lipnický, Prokop, Mlynářová Černý, Jedinák, Lipnický, Prokop, Mlynářová 02 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 29.52 632.00
3 Jeslínek Jeslínek 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 30.35 569.00
4 Červený, Dušek Červený, Dušek 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 30.75 539.00
5 Vítek Vítek 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 31.05 518.00
6 Boháček, Tajbr, Havel, Beníček, Minář, Vik, Doležal, Tauchman, Brázdil, Firman, Bartoň, Horbach, Jurák, Heblák, Blažek, Boháček, Tajbr, Havel, Beníček, Minář, Vik, Doležal, Tauchman, Brázdil, Firman, Bartoň, Horbach, Jurák, Heblák, Blažek, 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 31.97 454.00
7 Holata, Ježowicz Holata, Ježowicz 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 32.22 438.00
8 Zvára, Wolf, Vlk, Neckář, Dittrich, Bek, Šorm, Košťál, Janoušek, Rotschedl, Pešl, Rasl, Bělohlávek, Fedák, Cerman, Blink Zvára, Wolf, Vlk, Neckář, Dittrich, Bek, Šorm, Košťál, Janoušek, Rotschedl, Pešl, Rasl, Bělohlávek, Fedák, Cerman, Blink 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 32.52 418.00
9 Mikschl, Němeček Mikschl, Němeček 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 32.72 405.00
10 Rubeš Rubeš 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 33.07 383.00
11 Hyan, Charvát, Charvát, Klapka Hyan, Charvát, Charvát, Klapka 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 34.79 283.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smutný, Svrček Smutný, Svrček 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 33.97 329.00
2 Fedák Fedák 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 34.04 325.00
3 Lubas, Mádle, Neckář Lubas, Mádle, Neckář 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 34.35 307.00
4 MACHÁČEK, NĚMEC, PĚNIČKA, PROCHE MACHÁČEK, NĚMEC, PĚNIČKA, PROCHE 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 34.71 287.00
5 Demuth, Holata, Koutný Demuth, Holata, Koutný 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 34.84 280.00
6 Tománek, Dušek, Toman, Holan, Komada, Polášek, Pucholt, Červený Tománek, Dušek, Toman, Holan, Komada, Polášek, Pucholt, Červený 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 36.26 208.00
7 Čermák, Makowski Čermák, Makowski 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 36.88 180.00
8 Straka, Šimáček Straka, Šimáček 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 37.23 165.00
9 Němeček, Novák, Polívka, Šteigr, Ježowicz, Machan, Sotona, Škopek Němeček, Novák, Polívka, Šteigr, Ježowicz, Machan, Sotona, Škopek 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 37.59 150.00
10 Matejča, Adamovič, Ptáček, Loffler, Švarc, Kareis, Mizera, Jeslínek, Žák, Jakym, Perný, Kašínský, Bakrlík, Tajčman, Třeš Matejča, Adamovič, Ptáček, Loffler, Švarc, Kareis, Mizera, Jeslínek, Žák, Jakym, Perný, Kašínský, Bakrlík, Tajčman, Třeš 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 40.78 45.00
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jechová, Karolína, Kubečková, Mindlová Jechová, Karolína, Kubečková, Mindlová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 33.82 608.00
2 Honsejková, Gotschammerová, Kolářová, Kábová Honsejková, Gotschammerová, Kolářová, Kábová 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 34.03 594.00
3 Killichová, Křelinová, Lamačová, Machačová Killichová, Křelinová, Lamačová, Machačová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 36.32 451.00
4 Seifová, Ubry, Šibravová, Marko, Charyparová, Charuzová, Prokešová, Strýčková, Kristenová, Bernatová, Pražáková, Horáčko Seifová, Ubry, Šibravová, Marko, Charyparová, Charuzová, Prokešová, Strýčková, Kristenová, Bernatová, Pražáková, Horáčko 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 36.80 423.00
5 Krečmanová, Jirků Krečmanová, Jirků 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 36.85 420.00
6 Horáčková, Jurková, Jurková Horáčková, Jurková, Jurková 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 37.01 411.00
7 Koňasová, Staňková Koňasová, Staňková 04 Zš HusovaZš Husova 38.08 353.00
Novotná Novotná 01 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNF 0.00
Coufalová, Dvorská Coufalová, Dvorská 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská DNF 0.00
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lankašová Lankašová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 34.61 556.00
2 Kubečková, Mindlová Kubečková, Mindlová 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 35.00 531.00
3 Mislerová, Coufalová, Zmatlíková, Vrátilová, Poplužníková, Pluhařová, Novotná, Dvorská, Šímová, Bulířová, Vohlídalová, V Mislerová, Coufalová, Zmatlíková, Vrátilová, Poplužníková, Pluhařová, Novotná, Dvorská, Šímová, Bulířová, Vohlídalová, V 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 35.39 507.00
4 Zdvihalová, Tůmová, Šponarová, Bělohlávková Zdvihalová, Tůmová, Šponarová, Bělohlávková 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 35.59 495.00
5 Čermáková, Justová Čermáková, Justová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 35.80 482.00
6 Hamalčíková, Pálková, Síglová Hamalčíková, Pálková, Síglová 03 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 36.53 439.00
7 Strnadová, Voříšková, Kotrčová, Brodská, Radová, Kaprasová, Tomková, Hájková, Hellerová, Janatová, Malá, Prokešová Strnadová, Voříšková, Kotrčová, Brodská, Radová, Kaprasová, Tomková, Hájková, Hellerová, Janatová, Malá, Prokešová 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 36.87 419.00
8 Juzová Juzová 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 38.38 337.00
9 Lupačová, Mottlová, Novotná, Postlová Lupačová, Mottlová, Novotná, Postlová 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 38.60 326.00
10 Jurková, Vorlíčková Jurková, Vorlíčková 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 38.77 318.00
11 Francová, Hánová Francová, Hánová 04 Zš HusovaZš Husova 39.16 298.00
12 Cibulková, Gärtnerová, Chlupová Cibulková, Gärtnerová, Chlupová 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 39.74 271.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
František VlkFrantišek Vlk
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 1.68 528.00
1 Ondřej ŠormOndřej Šorm
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 1.68 528.00
Vojtěch NosekVojtěch Nosek
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
02 1.64 496.00
2 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 1.64 496.00
3 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 1.56 434.00
Václav CharvátVáclav Charvát
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 1.48 374.00
Martin DemuthMartin Demuth
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 1.48 374.00
4 Pavel KoutnýPavel Koutný
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 1.48 374.00
Kryštof JelínekKryštof Jelínek
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 1.44 345.00
Filip HradeckýFilip Hradecký
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
01 1.44 345.00
Lukáš WolfLukáš Wolf
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
01 1.44 345.00
Lukáš FirmanLukáš Firman
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
01 1.44 345.00
Milan MinářMilan Minář
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
01 1.44 345.00
5 Lukáš PešlLukáš Pešl
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
02 1.44 345.00
Marek ČernýMarek Černý
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
02 1.40 317.00
6 Josef KrčekJosef Krček
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 1.40 317.00
7 Daniel VikDaniel Vik
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
02 1.36 290.00
Vlastislav RotschedlVlastislav Rotschedl
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
01 1.28 237.00
8 Jiří BekJiří Bek
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
01 1.28 237.00
9 Darek DoležalDarek Doležal
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 1.24 212.00
Adam ProkopAdam Prokop
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
02 DNF 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Michal ŠevčíkMichal Ševčík
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
03 1.42 331.00
1 Matěj SotonaMatěj Sotona
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 1.42 331.00
Jan TajčmanJan Tajčman
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
03 1.34 276.00
Jiří DrobnýJiří Drobný
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 1.34 276.00
2 Lukáš AdamovičLukáš Adamovič
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 1.34 276.00
Antonín PolášekAntonín Polášek
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
04 1.30 250.00
3 Vojtěch ŽákVojtěch Žák
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
03 1.30 250.00
Martin PtáčekMartin Ptáček
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 1.26 225.00
František StrakaFrantišek Straka
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 1.26 225.00
4 Ondřej KrpačOndřej Krpač
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 1.26 225.00
Václav MACHÁČEKVáclav MACHÁČEK
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
04 1.22 200.00
Radek NĚMECRadek NĚMEC
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
03 1.22 200.00
Daniel MatejčaDaniel Matejča
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 1.22 200.00
5 Tomáš MüllerTomáš Müller
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
05 1.22 200.00
Tomáš ŽáčekTomáš Žáček
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 1.18 176.00
Ondřej TomanOndřej Toman
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 1.18 176.00
6 Jindřich TřešňákJindřich Třešňák
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
05 1.18 176.00
7 Patrik RubešPatrik Rubeš
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 1.14 153.00
Mathias WambachMathias Wambach
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 1.10 131.00
Adam TománekAdam Tománek
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 1.10 131.00
8 Štěpán LubasŠtěpán Lubas
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 1.10 131.00
Roman ZdybelRoman Zdybel
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
04 0.00 0.00
Martin PlummerMartin Plummer
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
03 0.00 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
03 1.46 577.00
2 Sandra LamačováSandra Lamačová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 1.38 491.00
Lea JelínkováLea Jelínková
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 1.34 449.00
3 Veronika ChlumskáVeronika Chlumská
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
02 1.34 449.00
Anežka KolářováAnežka Kolářová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 1.30 409.00
4 Anežka KrečmanováAnežka Krečmanová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 1.30 409.00
Soňa KábováSoňa Kábová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 1.26 369.00
Emma HoráčkováEmma Horáčková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
01 1.26 369.00
5 Kristýna ŠmahelováKristýna Šmahelová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 1.26 369.00
Antonie VáňováAntonie Váňová
Zš HusovaZš Husova
01 1.22 331.00
6 Kateřina MlejnkováKateřina Mlejnková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
02 1.22 331.00
7 Adéla StrýčkováAdéla Strýčková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
01 1.18 293.00
8 Natálie TužováNatálie Tužová
Zš HusovaZš Husova
01 1.10 222.00
Berenika KillichováBerenika Killichová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 DNF 0.00
Sára VohlídalováSára Vohlídalová
Zš HusovaZš Husova
05 DNF 0.00
Klára FrancováKlára Francová
Zš HusovaZš Husova
04 DNF 0.00
Šárka VachkováŠárka Vachková
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 DNF 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 1.40 512.00
Aneta VoříškováAneta Voříšková
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 1.28 389.00
2 Nikola JarošováNikola Jarošová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 1.28 389.00
Kateřina PaulíkováKateřina Paulíková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
04 1.20 312.00
Karolína VolhejnováKarolína Volhejnová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
05 1.20 312.00
Aneta TůmováAneta Tůmová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 1.20 312.00
Tereza ČernáTereza Černá
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 1.20 312.00
Markéta MottlováMarkéta Mottlová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 1.20 312.00
Klára PostlováKlára Postlová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
04 1.20 312.00
3 Klára FrancováKlára Francová
Zš HusovaZš Husova
04 1.20 312.00
Adéla MaláAdéla Malá
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
04 1.16 275.00
Veronika ŠtejfováVeronika Štejfová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 1.16 275.00
4 Nikola StrnadováNikola Strnadová
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 1.16 275.00
Samira HellerováSamira Hellerová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 1.12 239.00
Leontina LankašováLeontina Lankašová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 1.12 239.00
Anna CibulkováAnna Cibulková
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 1.12 239.00
5 Anna MachatáAnna Machatá
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
05 1.12 239.00
Eliška KubečkováEliška Kubečková
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 1.10 222.00
6 Lucie PálkováLucie Pálková
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
03 1.10 222.00
7 Kateřina VrátilováKateřina Vrátilová
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
05 1.08 205.00
Renata TomkováRenata Tomková
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 1.04 172.00
Aliona PlatitaAliona Platita
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
03 1.04 172.00
8 Eliška WollmannováEliška Wollmannová
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
04 1.04 172.00
Sára VohlídalováSára Vohlídalová
Zš HusovaZš Husova
05 1.00 141.00
9 Adéla StrakováAdéla Straková
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
05 1.00 141.00
Veronika FaloutováVeronika Faloutová
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
05 DNF 0.00
Tereza PleskotováTereza Pleskotová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 DNF 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
01 5.44 0.0 469.00
2 Dalibor HeblákDalibor Heblák
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
02 5.30 0.0 441.00
3 Jan VodičkaJan Vodička
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
02 5.26 0.0 433.00
4 Tomáš TobolkaTomáš Tobolka
ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava
00 5.11 0.0 404.00
5 Jan JedinákJan Jedinák
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
01 5.08 0.0 398.00
6 Ondřej ŠormOndřej Šorm
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 5.02 0.0 386.00
7 Lukáš PešlLukáš Pešl
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
02 4.92 0.0 367.00
8 Kryštof KupecKryštof Kupec
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 4.91 0.0 365.00
9 Matěj JurákMatěj Jurák
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
01 4.77 0.0 339.00
10 Martin KošťálMartin Košťál
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 4.76 0.0 337.00
11 Václav CharvátVáclav Charvát
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 4.73 0.0 332.00
Jakub FlesnerJakub Flesner
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 4.66 0.0 319.00
12 Vojtěch HavelVojtěch Havel
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 4.66 0.0 319.00
13 Dominik MarešDominik Mareš
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
01 4.54 0.0 297.00
14 Petr FedákPetr Fedák
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
01 4.50 0.0 290.00
15 Martin TajbrMartin Tajbr
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
01 4.36 0.0 266.00
16 Martin DemuthMartin Demuth
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 4.27 0.0 250.00
17 Matěj JanoušekMatěj Janoušek
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
01 4.21 0.0 240.00
18 Darek DoležalDarek Doležal
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 4.12 0.0 225.00
19 Jiří HyanJiří Hyan
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 3.95 0.0 198.00
20 Jan BartoňJan Bartoň
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
01 3.74 0.0 165.00
Eduard HorbachEduard Horbach
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
01 DNF 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik LofflerPatrik Loffler
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 4.86 0.0 356.00
2 Matěj PROCHEMatěj PROCHE
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
03 4.31 0.0 257.00
3 Matyáš BakrlíkMatyáš Bakrlík
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 4.25 0.0 247.00
4 Tomáš MüllerTomáš Müller
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
05 4.17 0.0 234.00
5 Filip ŠkopekFilip Škopek
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 4.16 0.0 232.00
6 Ladislav PĚNIČKALadislav PĚNIČKA
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
03 4.13 0.0 227.00
7 Daniel MatejčaDaniel Matejča
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 4.08 0.0 219.00
8 Matyáš ChlupsaMatyáš Chlupsa
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 4.06 0.0 215.00
9 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 4.03 0.0 211.00
10 Matěj PernýMatěj Perný
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 4.02 0.0 209.00
11 David ČermákDavid Čermák
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 4.01 0.0 207.00
12 Jiří DrobnýJiří Drobný
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 3.93 0.0 195.00
13 Petr BoštickýPetr Boštický
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 3.87 0.0 185.00
14 Jakub BartošJakub Bartoš
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
03 3.82 0.0 177.00
15 Lukáš DYKLukáš DYK
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
03 3.77 0.0 170.00
16 Matěj SotonaMatěj Sotona
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 3.73 0.0 164.00
17 Ondřej TomanOndřej Toman
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 3.67 0.0 155.00
18 Martin PtáčekMartin Ptáček
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 3.65 0.0 152.00
Štěpán LubasŠtěpán Lubas
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 3.58 0.0 142.00
19 Ondřej MizeraOndřej Mizera
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 3.58 0.0 142.00
20 Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 3.57 0.0 140.00
21 Jakub DušekJakub Dušek
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
04 3.47 0.0 126.00
22 Jan ŠteigrJan Šteigr
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
05 3.22 0.0 93.00
23 Matěj MikanMatěj Mikan
ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava
02 3.09 0.0 76.00
24 Matěj KarlíkMatěj Karlík
ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava
01 2.98 0.0 63.00
Roman ZdybelRoman Zdybel
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
04 DNF 0.0 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
03 4.72 0.0 485.00
2 Sandra LamačováSandra Lamačová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 4.34 0.0 388.00
3 Veronika NoskováVeronika Nosková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
02 4.31 0.0 381.00
4 Pavlína CharuzováPavlína Charuzová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 4.22 0.0 359.00
5 Veronika ZoreníkováVeronika Zoreníková
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 4.15 0.0 343.00
6 Anežka SeifováAnežka Seifová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
01 4.13 0.0 338.00
7 Lucie JechováLucie Jechová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 4.09 0.0 329.00
8 Adéla MlynářováAdéla Mlynářová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 3.88 0.0 281.00
9 Eliška KadlecováEliška Kadlecová
Zš HusovaZš Husova
03 3.73 0.0 248.00
Vanesa HonsejkováVanesa Honsejková
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
01 3.65 0.0 231.00
10 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
01 3.65 0.0 231.00
11 Michaela HalíkováMichaela Halíková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
03 3.64 0.0 229.00
12 Tereza SmutnáTereza Smutná
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 3.54 0.0 208.00
13 Tereza CharyparováTereza Charyparová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 3.47 0.0 194.00
14 Karolína SucháKarolína Suchá
Zš HusovaZš Husova
03 3.37 0.0 174.00
15 Šárka VachkováŠárka Vachková
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 3.34 0.0 168.00
16 Anna JirkalováAnna Jirkalová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 3.27 0.0 155.00
17 Adéla StrýčkováAdéla Strýčková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
01 2.98 0.0 104.00
Barbora VojtasováBarbora Vojtasová
ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava
02 DNF 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda JanďurováLinda Janďurová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 4.51 0.0 431.00
2 Johana NovotnáJohana Novotná
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 3.92 0.0 290.00
3 Kristýna StolarzováKristýna Stolarzová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 3.87 0.0 279.00
4 Veronika HálkováVeronika Hálková
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
04 3.83 0.0 270.00
5 Sára KotrčováSára Kotrčová
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 3.71 0.0 244.00
6 Gabriela ProkešováGabriela Prokešová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 3.70 0.0 242.00
7 Monika ResselováMonika Resselová
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
04 3.67 0.0 235.00
8 Adéla RadováAdéla Radová
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
05 3.66 0.0 233.00
9 Linda BělohlávkováLinda Bělohlávková
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 3.62 0.0 225.00
10 Matylda JežkováMatylda Ježková
Zš HusovaZš Husova
04 3.57 0.0 214.00
Adéla BrodskáAdéla Brodská
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
05 3.51 0.0 202.00
11 Karolína DvorskáKarolína Dvorská
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 3.51 0.0 202.00
12 Alena ŠímováAlena Šímová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 3.47 0.0 194.00
13 Tereza PokornáTereza Pokorná
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
03 3.46 0.0 192.00
14 Klára ChlupováKlára Chlupová
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 3.45 0.0 190.00
15 Adéla MislerováAdéla Mislerová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 3.42 0.0 184.00
16 Andrea AdamováAndrea Adamová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 3.39 0.0 178.00
17 Eliška WollmannováEliška Wollmannová
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
04 3.37 0.0 174.00
18 Sára KaprasováSára Kaprasová
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
05 3.36 0.0 172.00
19 Iva PluhařováIva Pluhařová
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
04 3.33 0.0 167.00
20 Lenka GärtnerováLenka Gärtnerová
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 3.22 0.0 146.00
21 Barbora PoplužníkováBarbora Poplužníková
Zš HusovaZš Husova
05 3.14 0.0 131.00
22 Kristina OlšanskáKristina Olšanská
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 3.07 0.0 119.00
23 Veronika FaloutováVeronika Faloutová
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
05 2.99 0.0 105.00
24 Anežka JanatováAnežka Janatová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
04 2.75 0.0 67.00
Ella StaňkováElla Staňková
Zš HusovaZš Husova
05 2.63 0.0 50.00
25 Veronika BakováVeronika Baková
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 2.63 0.0 50.00
26 Sára HájkováSára Hájková
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
05 2.53 0.0 37.00
Karolína JanouškováKarolína Janoušková
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 DNF 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie Anna MarkoMarie Anna Marko
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
01 08.44 0.0 428.00
2 Anežka KrečmanováAnežka Krečmanová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 08.36 0.0 423.00
3 Aneta UbryAneta Ubry
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 08.29 0.0 418.00
4 Karolína KozákováKarolína Kozáková
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 07.90 0.0 393.00
5 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 07.75 0.0 383.00
6 Soňa KábováSoňa Kábová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 07.63 0.0 375.00
7 Sára TrávníčkováSára Trávníčková
Zš HusovaZš Husova
02 07.59 0.0 373.00
8 Nováková KarolínaNováková Karolína
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
03 07.55 0.0 370.00
9 Martina JirkůMartina Jirků
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 07.47 0.0 365.00
10 Berenika KillichováBerenika Killichová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 07.25 0.0 351.00
11 Veronika ChlumskáVeronika Chlumská
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
02 07.05 0.0 338.00
12 Klaudie RaabováKlaudie Raabová
Zš HusovaZš Husova
01 06.71 0.0 316.00
13 Nela ČermákováNela Čermáková
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 06.56 0.0 307.00
14 Natálie TužováNatálie Tužová
Zš HusovaZš Husova
01 06.20 0.0 284.00
15 Michaela HalíkováMichaela Halíková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
03 05.98 0.0 270.00
16 Nicol RumlerováNicol Rumlerová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 05.50 0.0 240.00
17 Natálie JustováNatálie Justová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 05.38 0.0 232.00
Adéla MlynářováAdéla Mlynářová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 DNF 0.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František VlkFrantišek Vlk
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
01 10.64 0.0 524.00
2 Adam ProkopAdam Prokop
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
02 10.62 0.0 523.00
3 Dalibor HeblákDalibor Heblák
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
02 10.34 0.0 506.00
4 Dušan AdamovičDušan Adamovič
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
02 10.32 0.0 505.00
5 Štěpán TauchmanŠtěpán Tauchman
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
02 10.10 0.0 492.00
6 Milan MinářMilan Minář
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
01 09.87 0.0 478.00
7 Matěj BartoňMatěj Bartoň
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
03 09.57 0.0 460.00
8 Filip HradeckýFilip Hradecký
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
01 09.13 0.0 434.00
9 Jaroslav MikschlJaroslav Mikschl
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
01 09.06 0.0 429.00
10 Matěj PartlMatěj Partl
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
00 08.95 0.0 423.00
11 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 08.90 0.0 420.00
12 Vladimír CermanVladimír Cerman
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
02 08.78 0.0 413.00
13 Roman ZoreníkRoman Zoreník
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
02 08.43 0.0 392.00
Daniel MandinecDaniel Mandinec
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
02 08.05 0.0 369.00
14 Josef CharvátJosef Charvát
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 08.05 0.0 369.00
15 Josef KrčekJosef Krček
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
02 07.92 0.0 362.00
16 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 07.83 0.0 356.00
17 Samuel BělohlávekSamuel Bělohlávek
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 07.43 0.0 333.00
18 Matěj JanoušekMatěj Janoušek
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
01 07.04 0.0 310.00
19 Šimon DrdaŠimon Drda
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
03 06.98 0.0 306.00
20 Jan HarazimJan Harazim
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
02 06.34 0.0 269.00
David ČechtickýDavid Čechtický
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
02 DNF 0.0 0.00
Marek ČernýMarek Černý
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
02 DNF 0.0 0.00
Daniel MalinovskýDaniel Malinovský
ZŠ RochliceZŠ Rochlice
03 DNF 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek ČernýMarek Černý 02 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 1556
2 František VlkFrantišek Vlk 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 1052
3 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 1034
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 1004
5 Vojtěch NosekVojtěch Nosek 02 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0971
6 Jan JedinákJan Jedinák 01 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 0949
Filip BrázdilFilip Brázdil 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0947
7 Dalibor HeblákDalibor Heblák 02 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0947
8 Jakub MerunkaJakub Merunka 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0937
Pavel KoutnýPavel Koutný 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0914
9 Ondřej ŠormOndřej Šorm 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0914
10 Tomáš TobolkaTomáš Tobolka 00 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0877
11 Jiří HyanJiří Hyan 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0872
12 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0854
Lukáš WolfLukáš Wolf 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0852
13 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0852
14 Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0841
15 Milan MinářMilan Minář 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0823
16 Jiří BekJiří Bek 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0818
17 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0817
18 Filip HradeckýFilip Hradecký 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0779
19 Kryštof KupecKryštof Kupec 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0776
20 Matěj JurákMatěj Jurák 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0760
21 Dominik MarešDominik Mareš 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0751
Daniel VikDaniel Vik 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0706
22 Václav CharvátVáclav Charvát 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0706
23 Josef KrčekJosef Krček 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0679
24 Milan KlapkaMilan Klapka 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0650
25 Kryštof HartmanKryštof Hartman 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0633
26 Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0628
Josef CharvátJosef Charvát 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0624
27 Martin DemuthMartin Demuth 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0624
28 David ČechtickýDavid Čechtický 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0616
29 Jakub JeslínekJakub Jeslínek 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0569
30 Roman PokornýRoman Pokorný 01 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0540
31 Jiří ČervenýJiří Červený 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0539
32 Vojtěch HavelVojtěch Havel 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0531
33 Martin TajbrMartin Tajbr 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0528
34 Adam ProkopAdam Prokop 02 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 0523
35 Lukáš FirmanLukáš Firman 01 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0514
36 Dušan AdamovičDušan Adamovič 02 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0505
37 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0476
Ondřej BoháčekOndřej Boháček 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0454
38 Štěpán TauchmanŠtěpán Tauchman 02 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0454
39 Adam ZváraAdam Zvára 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0452
40 Matěj HolataMatěj Holata 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0438
41 Jan VodičkaJan Vodička 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0433
42 Matěj PartlMatěj Partl 00 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0423
43 Vladimír CermanVladimír Cerman 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0413
44 Jaroslav MikschlJaroslav Mikschl 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0405
45 Roman ZoreníkRoman Zoreník 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0392
46 Lukáš PešlLukáš Pešl 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0367
47 Tomáš DittrichTomáš Dittrich 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0361
48 Samuel BělohlávekSamuel Bělohlávek 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0333
49 Jan VecekJan Vecek 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0316
50 Šimon DrdaŠimon Drda 03 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0306
51 Dominik KropáčekDominik Kropáček 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0300
52 Petr FedákPetr Fedák 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0290
53 Jan HarazimJan Harazim 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0269
54 Filip VytinaFilip Vytina 02 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0268
55 Matěj JanoušekMatěj Janoušek 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0240
56 Jan BartoňJan Bartoň 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0165
Lukáš MádleLukáš Mádle 01 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Ondřej VítekOndřej Vítek 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Jakub DušekJakub Dušek 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0000
Patrik RubešPatrik Rubeš 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0000
Jiří NěmečekJiří Němeček 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0000
Daniel MandinecDaniel Mandinec 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Michal BlinkaMichal Blinka 01 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Tomáš JežowiczTomáš Ježowicz 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Eduard HorbachEduard Horbach 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0000
Vítězslav RaslVítězslav Rasl 01 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Vlastislav RotschedlVlastislav Rotschedl 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0000
57 Darek DoležalDarek Doležal 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Celkem 74 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Roman ZdybelRoman Zdybel 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0000
Patrik LofflerPatrik Loffler 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0870
Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0403
Matěj KarlíkMatěj Karlík 01 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0113
Kryštof HartmanKryštof Hartman 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0555
Jakub JeslínekJakub Jeslínek 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0434
Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0799
Ondřej MizeraOndřej Mizera 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0360
Jakub DušekJakub Dušek 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0126
Matyáš ChlupsaMatyáš Chlupsa 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0474
Toni Ludovic MakowskiToni Ludovic Makowski 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0000
Martin DemuthMartin Demuth 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0280
Pavel KoutnýPavel Koutný 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Petr FedákPetr Fedák 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0325
Lukáš MádleLukáš Mádle 01 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Martin KašínskýMartin Kašínský 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0412
Rick SCHULZERick SCHULZE 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 0000
Ladislav PĚNIČKALadislav PĚNIČKA 03 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 0423
Radim ŠRÁMEKRadim ŠRÁMEK 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 0662
Matyáš MiklošínMatyáš Miklošín 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0226
Matěj PernýMatěj Perný 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0209
Filip SmutnýFilip Smutný 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0813
Matěj MikanMatěj Mikan 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0136
Lukáš AdámekLukáš Adámek 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Patrik RubešPatrik Rubeš 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0381
Radek NĚMECRadek NĚMEC 03 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 0596
Matěj PROCHEMatěj PROCHE 03 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 0583
Lukáš DYKLukáš DYK 03 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 0000
Adam TománekAdam Tománek 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0457
Marek MachanMarek Machan 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0604
Tomáš ŽáčekTomáš Žáček 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0418
Ondřej TomanOndřej Toman 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0176
Petr KonopkaPetr Konopka 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0000
Petr HolanPetr Holan 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0000
Matyáš BakrlíkMatyáš Bakrlík 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0574
Martin PtáčekMartin Ptáček 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0377
Štěpán LubasŠtěpán Lubas 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0449
Tomáš MüllerTomáš Müller 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0434
Jiří DrobnýJiří Drobný 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0471
Sandra LamačováSandra Lamačová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Matěj SotonaMatěj Sotona 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0495
Václav MACHÁČEKVáclav MACHÁČEK 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 0917
Štěpán KareisŠtěpán Kareis 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0567
Filip ŠkopekFilip Škopek 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0705
Jan ŠteigrJan Šteigr 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0000
Matěj NovákMatěj Novák 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0442
Jiří NěmečekJiří Němeček 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0379
Jakub ŠvarcJakub Švarc 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0184
Jurij JakymJurij Jakym 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0156
Antonín PolášekAntonín Polášek 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0382
Ondřej KrpačOndřej Krpač 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Vojtěch ŽákVojtěch Žák 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0250
Martin PlummerMartin Plummer 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0491
Jindřich TřešňákJindřich Třešňák 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0574
Jakub PucholtJakub Pucholt 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Komada RadekKomada Radek 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0156
Radovan SvrčekRadovan Svrček 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Ondřej VítekOndřej Vítek 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Jiří ČervenýJiří Červený 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0000
Tomáš JežowiczTomáš Ježowicz 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0400
Matěj HolataMatěj Holata 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0189
Radek KomadaRadek Komada 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Petr BoštickýPetr Boštický 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0185
František KordíkFrantišek Kordík 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0119
Matěj PuldaMatěj Pulda 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0249
František StrakaFrantišek Straka 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0891
Teodor ŠimáčekTeodor Šimáček 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0000
Mathias WambachMathias Wambach 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0371
Jiří PolívkaJiří Polívka 03 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0664
David ČermákDavid Čermák 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0523
Vojtěch ŽákVojtěch Žák 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0319
Jan TajčmanJan Tajčman 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0602
Lukáš AdamovičLukáš Adamovič 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0637
Daniel MatejčaDaniel Matejča 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0419
Jakub BartošJakub Bartoš 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0278
Celkem 77 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek NĚMECRadek NĚMEC
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
03 60.32 0.0 396.00
2 Patrik RubešPatrik Rubeš
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 58.52 0.0 381.00
3 Lukáš AdamovičLukáš Adamovič
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 56.18 0.0 361.00
4 Marek MachanMarek Machan
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
04 55.03 0.0 351.00
5 Štěpán KareisŠtěpán Kareis
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 53.30 0.0 336.00
6 Matěj PROCHEMatěj PROCHE
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
03 52.16 0.0 326.00
7 Jan TajčmanJan Tajčman
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
03 52.12 0.0 326.00
8 Vojtěch ŽákVojtěch Žák
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
03 51.37 0.0 319.00
9 Jiří PolívkaJiří Polívka
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
03 43.21 0.0 251.00
10 Adam TománekAdam Tománek
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 43.05 0.0 249.00
11 Tomáš ŽáčekTomáš Žáček
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 42.16 0.0 242.00
12 Matěj PuldaMatěj Pulda
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
04 42.05 0.0 241.00
13 Mathias WambachMathias Wambach
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 41.88 0.0 240.00
14 Lukáš DYKLukáš DYK
ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec
03 38.36 0.0 211.00
15 Jakub JeslínekJakub Jeslínek
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
03 37.98 0.0 208.00
16 Petr KonopkaPetr Konopka
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
05 37.80 0.0 206.00
17 František StrakaFrantišek Straka
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 37.66 0.0 205.00
18 Jiří ČervenýJiří Červený
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 37.63 0.0 205.00
19 Filip SmutnýFilip Smutný
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 36.71 0.0 197.00
20 Teodor ŠimáčekTeodor Šimáček
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
03 35.61 0.0 188.00
21 Jakub ŠvarcJakub Švarc
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 35.10 0.0 184.00
22 Lukáš AdámekLukáš Adámek
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 31.93 0.0 159.00
23 David ČermákDavid Čermák
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 29.03 0.0 136.00
24 Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 27.26 0.0 122.00
25 Matěj MikanMatěj Mikan
ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava
02 00.00 0.0 0.00
Celkem 25 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka KrečmanováAnežka Krečmanová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 1252
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 1067
3 Sára ČihulováSára Čihulová 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 1062
4 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 1040
5 Nela ČermákováNela Čermáková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 1035
6 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 1015
7 Aneta UbryAneta Ubry 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0959
8 Klára MullerováKlára Mullerová 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0923
9 Anežka SeifováAnežka Seifová 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0881
10 Pavlína CharuzováPavlína Charuzová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0875
11 Vanesa HonsejkováVanesa Honsejková 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0825
12 Berenika KillichováBerenika Killichová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0802
13 Veronika ZoreníkováVeronika Zoreníková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0776
14 Šárka MachačováŠárka Machačová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0725
15 Kristýna BurgrováKristýna Burgrová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0653
16 Lucie JechováLucie Jechová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0608
17 Eliška ŚibravováEliška Śibravová 02 Zš HusovaZš Husova 0595
18 Kristýna ŠmahelováKristýna Šmahelová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0586
19 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0575
20 Tereza ProkešováTereza Prokešová 03 Zš HusovaZš Husova 0559
21 Veronika HuškováVeronika Hušková 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0502
22 Michaela HalíkováMichaela Halíková 03 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0499
23 Sandra LamačováSandra Lamačová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0491
24 Leona BernatováLeona Bernatová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0489
25 Anna JirkalováAnna Jirkalová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0485
26 Veronika ChlumskáVeronika Chlumská 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0449
27 Markéta ValešováMarkéta Valešová 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0436
28 Marie Anna MarkoMarie Anna Marko 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0428
29 Jana PecháčkováJana Pecháčková 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0412
30 Anežka KolářováAnežka Kolářová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0409
31 Karolína KozákováKarolína Kozáková 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0393
32 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0383
33 Sára TrávníčkováSára Trávníčková 02 Zš HusovaZš Husova 0373
34 Nováková KarolínaNováková Karolína 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0370
35 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0369
36 Martina JirkůMartina Jirků 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0365
37 Veronika KoňasováVeronika Koňasová 04 Zš HusovaZš Husova 0353
Kateřina MlejnkováKateřina Mlejnková 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0331
38 Antonie VáňováAntonie Váňová 01 Zš HusovaZš Husova 0331
39 Klaudie RaabováKlaudie Raabová 01 Zš HusovaZš Husova 0316
40 Nikol NovákováNikol Nováková 01 Zš HusovaZš Husova 0302
41 Adéla MlynářováAdéla Mlynářová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0281
42 Eliška KadlecováEliška Kadlecová 03 Zš HusovaZš Husova 0248
43 Adéla PražákováAdéla Pražáková 02 Zš HusovaZš Husova 0238
44 Natálie TužováNatálie Tužová 01 Zš HusovaZš Husova 0222
45 Karolína SucháKarolína Suchá 03 Zš HusovaZš Husova 0174
46 Šárka VachkováŠárka Vachková 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0168
Eliška KubečkováEliška Kubečková 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Tereza ŠátkováTereza Šátková 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0000
Eliška ŠibravováEliška Šibravová 02 Zš HusovaZš Husova 0000
Soňa KábováSoňa Kábová 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Tereza JurkováTereza Jurková 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0000
Tereza JurkováTereza Jurková 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0000
Natálie JustováNatálie Justová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Tereza KristenováTereza Kristenová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Adéla StrýčkováAdéla Strýčková 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0000
Klára FrancováKlára Francová 04 Zš HusovaZš Husova 0000
Sára VohlídalováSára Vohlídalová 05 Zš HusovaZš Husova 0000
Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Karolína DvorskáKarolína Dvorská 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Ella StaňkováElla Staňková 05 Zš HusovaZš Husova 0000
Tereza SmutnáTereza Smutná 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Barbora VojtasováBarbora Vojtasová 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0000
Nicol RumlerováNicol Rumlerová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0000
47 Tereza CharyparováTereza Charyparová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Celkem 67 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 50.20 0.0 482.00
2 Aneta VoříškováAneta Voříšková
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
03 43.76 0.0 402.00
3 Alžběta HánováAlžběta Hánová
Zš HusovaZš Husova
03 42.25 0.0 383.00
4 Adéla ŠponarováAdéla Šponarová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 41.40 0.0 372.00
5 Veronika KoňasováVeronika Koňasová
Zš HusovaZš Husova
04 39.58 0.0 350.00
6 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
05 38.60 0.0 338.00
7 Klára ChlupováKlára Chlupová
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 37.85 0.0 329.00
8 Aneta TůmováAneta Tůmová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 37.20 0.0 321.00
9 Tereza ČernáTereza Černá
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 37.15 0.0 321.00
10 Dominika JanovičováDominika Janovičová
ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava
04 36.48 0.0 313.00
11 Eliška CoufalováEliška Coufalová
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
03 35.35 0.0 299.00
12 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
04 34.16 0.0 285.00
13 Tereza JurkováTereza Jurková
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
05 32.50 0.0 265.00
14 Melánie JuzováMelánie Juzová
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 31.58 0.0 254.00
15 Lucie LíbalováLucie Líbalová
ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava
04 31.25 0.0 250.00
16 Tereza PleskotováTereza Pleskotová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 31.05 0.0 248.00
17 Klára PostlováKlára Postlová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
04 30.46 0.0 241.00
18 Nikola MužíčkováNikola Mužíčková
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
04 29.70 0.0 232.00
19 Eliška KubečkováEliška Kubečková
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
04 29.25 0.0 226.00
20 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
03 28.45 0.0 217.00
21 Tereza ŠátkováTereza Šátková
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
04 27.94 0.0 211.00
22 Barbora ŠvecováBarbora Švecová
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
05 26.60 0.0 195.00
23 Samira HellerováSamira Hellerová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
03 25.86 0.0 187.00
24 Jarmila SchwarzováJarmila Schwarzová
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
05 25.04 0.0 177.00
25 Markéta LupačováMarkéta Lupačová
ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou
04 24.15 0.0 167.00
26 Lucie PálkováLucie Pálková
ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova
03 23.62 0.0 161.00
27 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová
ZŠ HejniceZŠ Hejnice
04 22.84 0.0 152.00
28 Tereza VokušováTereza Vokušová
Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova
04 18.96 0.0 109.00
Celkem 28 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0507
Veronika BulířováVeronika Bulířová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0393
Veronika HálkováVeronika Hálková 04 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 0750
Linda BělohlávkováLinda Bělohlávková 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0225
Kristýna StolarzováKristýna Stolarzová 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0279
Karolína DvorskáKarolína Dvorská 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0728
Kristina OlšanskáKristina Olšanská 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0000
Tereza ČernáTereza Černá 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0633
Eliška KubečkováEliška Kubečková 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0757
Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0791
Lenka GärtnerováLenka Gärtnerová 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0308
Aneta VoříškováAneta Voříšková 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0791
Adéla ŠponarováAdéla Šponarová 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0372
Aneta TůmováAneta Tůmová 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0312
Tereza JurkováTereza Jurková 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0583
Lucie PálkováLucie Pálková 03 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 0383
Johana NovotnáJohana Novotná 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0770
Karolína MaturováKarolína Maturová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0114
Štěpánka PospíšilováŠtěpánka Pospíšilová 04 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0441
Matylda JežkováMatylda Ježková 04 Zš HusovaZš Husova 0773
Ella StaňkováElla Staňková 05 Zš HusovaZš Husova 0000
Sára HájkováSára Hájková 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0000
Gabriela ProkešováGabriela Prokešová 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0653
Veronika FaloutováVeronika Faloutová 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0000
Eliška WollmannováEliška Wollmannová 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0346
Veronika ŠtejfováVeronika Štejfová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Nikola StrnadováNikola Strnadová 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 1016
Klára FrancováKlára Francová 04 Zš HusovaZš Husova 0978
Tereza VokušováTereza Vokušová 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0266
Lenka SíglováLenka Síglová 04 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 0189
Sára VohlídalováSára Vohlídalová 05 Zš HusovaZš Husova 0141
Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0000
Tereza JurkováTereza Jurková 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0000
Veronika HálkováVeronika Hálková 04 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 0000
Andrea AdamováAndrea Adamová 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0178
Anna MachatáAnna Machatá 05 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0050
Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0482
Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0762
Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0431
Samira HellerováSamira Hellerová 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0426
Melánie JuzováMelánie Juzová 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0591
Aliona PlatitaAliona Platita 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0174
Karolína JanouškováKarolína Janoušková 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0000
Markéta MottlováMarkéta Mottlová 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0312
Klára PostlováKlára Postlová 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0553
Tereza ŠátkováTereza Šátková 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0267
Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0000
Veronika BakováVeronika Baková 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0050
Nela ČermákováNela Čermáková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0482
Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0218
Zuzana JakubcováZuzana Jakubcová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0356
Nela PubalováNela Pubalová 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0000
Natálie JustováNatálie Justová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Sandra LamačováSandra Lamačová 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0000
Nikola MužíčkováNikola Mužíčková 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0232
Veronika KoňasováVeronika Koňasová 04 Zš HusovaZš Husova 0350
Alžběta HánováAlžběta Hánová 03 Zš HusovaZš Husova 0383
Klára ChlupováKlára Chlupová 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0519
Jarmila SchwarzováJarmila Schwarzová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0000
Barbora ŠvecováBarbora Švecová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0195
Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0648
Tereza PleskotováTereza Pleskotová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Kateřina VrátilováKateřina Vrátilová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0205
Alena ŠímováAlena Šímová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0557
Tereza PokornáTereza Pokorná 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0315
Linda JanďurováLinda Janďurová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 1071
Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0919
Monika ResselováMonika Resselová 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0235
Adéla BrodskáAdéla Brodská 05 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0363
Sára KotrčováSára Kotrčová 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0552
Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0512
Karolína VolhejnováKarolína Volhejnová 05 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 0312
Leontina LankašováLeontina Lankašová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0795
Anna CibulkováAnna Cibulková 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0510
Renata TomkováRenata Tomková 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0172
Adéla StrakováAdéla Straková 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0141
Kateřina PaulíkováKateřina Paulíková 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0713
Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Dominika JanovičováDominika Janovičová 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 0313
Eliška ŠtefanováEliška Štefanová 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 0248
Lucie LíbalováLucie Líbalová 04 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 0519
Markéta LupačováMarkéta Lupačová 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 0383
Iva PluhařováIva Pluhařová 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 0534
Adéla MaláAdéla Malá 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0659
Anežka JanatováAnežka Janatová 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 0480
Sára KaprasováSára Kaprasová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0353
Adéla RadováAdéla Radová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 0668
Eva ŠolcováEva Šolcová 04 Zš HusovaZš Husova 0350
Barbora PoplužníkováBarbora Poplužníková 05 Zš HusovaZš Husova 0334
Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 0908
Nikola JarošováNikola Jarošová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0963
Celkem 91 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ještědská{8} 5269
2 ZŠ Chrastava{8} 4933
3 ZŠ Vrchlického Liberec{8} 4598
4 ZŠ Hejnice{8} 4504
5 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 4383
6 ZŠ Kobyly{8} 4224
7 ZŠ Dobiášova{8} 4062
8 ZŠ Lidická Hrádek n.Nisou{8} 3531
9 Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova{8} 2330
10 ZŠ a MŠ Raspenava{8} 1733
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Vrchlického Liberec{8} 3448
2 ZŠ Sokolovská Liberec{8} 3181
3 ZŠ Hejnice{8} 3091
4 ZŠ Ještědská{8} 2997
5 Základní škola Český Dub{8} 2640
6 ZŠ Chrastava{8} 2623
7 ZŠ Kobyly{8} 2327
8 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 2210
9 ZŠ Lidická Hrádek n.Nisou{8} 1918
10 ZŠ a MŠ Raspenava{8} 249
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ještědská{8} 5248
2 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 4872
3 Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova{8} 4605
4 ZŠ Hejnice{8} 3829
5 Zš Husova{8} 3711
6 ZŠ Lidická Hrádek n.Nisou{8} 3431
7 ZŠ a MŠ Raspenava{8} 653
8 AC Slovan Liberec, z.s.{8} 281
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ještědská{8} 4298
2 ZŠ a ZUŠ Jabloňova{8} 4205
3 ZŠ Vrchlického Liberec{8} 4019
4 ZŠ Chrastava{8} 3320
5 Zš Husova{8} 3309
6 Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova{8} 3204
7 ZŠ Hejnice{8} 3131
8 Základní škola Český Dub{8} 2552
9 ZŠ Dobiášova{8} 2230
10 ZŠ Kobyly{8} 2157
11 ZŠ Lidická Hrádek n.Nisou{8} 1743
12 ZŠ a MŠ Raspenava{8} 1074
Celkem 12 závodníků