Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Liberec, kategorie III a IV

Liberec (10. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TobolkaTomáš Tobolka 00 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 08.31 473.00
2 Filip BrázdilFilip Brázdil 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.50 423.00
3 Daniel VikDaniel Vik 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 08.53 416.00
4 Kryštof KupecKryštof Kupec 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 08.55 411.00
5 Jakub MerunkaJakub Merunka 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 08.62 393.00
6 Jan BartoňJan Bartoň 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.45 212.00
Jan VodičkaJan Vodička 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PokornýRoman Pokorný 01 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 08.07 540.00
2 Vojtěch HavelVojtěch Havel 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.10 531.00
3 Lukáš FirmanLukáš Firman 01 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.16 514.00
4 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.22 498.00
5 Dominik MarešDominik Mareš 01 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 08.38 454.00
6 Dušan AdamovičDušan Adamovič 02 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 08.44 439.00
7 Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 08.67 381.00
8 Daniel MandinecDaniel Mandinec 02 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.69 376.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 07.67 659.00
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 07.81 616.00
3 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 07.98 565.00
4 Štěpán TauchmanŠtěpán Tauchman 02 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 08.38 454.00
5 Matěj JurákMatěj Jurák 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.51 421.00
6 Ondřej BoháčekOndřej Boháček 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.84 340.00
Daniel VikDaniel Vik 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 02 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 07.84 607.00
2 Martin TajbrMartin Tajbr 01 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 08.11 528.00
3 Jiří HyanJiří Hyan 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 08.63 391.00
4 Milan KlapkaMilan Klapka 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 09.08 287.00
5 Dominik KropáčekDominik Kropáček 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.60 185.00
Eduard HorbachEduard Horbach 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova DNF 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ChlupsaMatyáš Chlupsa 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 09.21 259.00
2 František KordíkFrantišek Kordík 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 10.01 119.00
3 Matěj MikanMatěj Mikan 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.48 60.00
4 Matěj KarlíkMatěj Karlík 01 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.57 50.00
Teodor ŠimáčekTeodor Šimáček 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNS 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BartošJakub Bartoš 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 09.12 278.00
2 Martin KašínskýMartin Kašínský 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 09.19 264.00
3 Jiří NěmečekJiří Němeček 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.36 229.00
4 Jakub JeslínekJakub Jeslínek 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.38 226.00
Ondřej MizeraOndřej Mizera 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 09.42 218.00
5 Kryštof HartmanKryštof Hartman 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.42 218.00
6 Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.48 207.00
7 Jakub DušekJakub Dušek 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 10.39 70.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik LofflerPatrik Loffler 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.16 514.00
2 Filip ŠkopekFilip Škopek 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 08.31 473.00
3 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 08.33 468.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 04 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.35 231.00
5 Ladislav PĚNIČKALadislav PĚNIČKA 03 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 09.54 196.00
6 Jakub ŠvarcJakub Švarc 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 10.14 101.00
7 Jan ŠteigrJan Šteigr 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 10.57 50.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tomáš JežowiczTomáš Ježowicz 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 00.0 0.00
1 Marek MachanMarek Machan 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.24 253.00
2 Štěpán KareisŠtěpán Kareis 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.35 231.00
3 Radim ŠRÁMEKRadim ŠRÁMEK 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 09.43 216.00
4 Jurij JakymJurij Jakym 04 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 09.77 156.00
5 Rick SCHULZERick SCHULZE 04 ZŠ Sokolovská LiberecZŠ Sokolovská Liberec 10.03 116.00
6 Matyáš MiklošínMatyáš Miklošín 05 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 10.29 81.00
7 Matěj PernýMatěj Perný 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 10.52 55.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 08.65 659.00
2 Veronika ZoreníkováVeronika Zoreníková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.55 433.00
3 Klára MullerováKlára Mullerová 02 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 09.59 424.00
4 Nela ČermákováNela Čermáková 02 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.73 393.00
5 Tereza SmutnáTereza Smutná 03 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 10.31 276.00
Ella StaňkováElla Staňková 05 Zš HusovaZš Husova DNF 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.80 618.00
2 Anežka SeifováAnežka Seifová 01 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.09 543.00
3 Aneta UbryAneta Ubry 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.10 541.00
4 Pavlína CharuzováPavlína Charuzová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.20 516.00
5 Leona BernatováLeona Bernatová 01 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.42 463.00
6 Marie Anna MarkoMarie Anna Marko 01 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 10.38 263.00
7 Adéla PražákováAdéla Pražáková 02 Zš HusovaZš Husova 10.52 238.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KristenováTereza Kristenová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.72 395.00
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 09.96 344.00
3 Kristýna BurgrováKristýna Burgrová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.01 334.00
4 Nikol NovákováNikol Nováková 01 Zš HusovaZš Husova 10.17 302.00
5 Anna JirkalováAnna Jirkalová 02 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 10.22 293.00
Barbora VojtasováBarbora Vojtasová 02 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava DNF 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Veronika HálkováVeronika Hálková 04 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 09.35 480.00
1 Johana NovotnáJohana Novotná 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 09.35 480.00
2 Veronika BulířováVeronika Bulířová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 09.73 393.00
3 Ella StaňkováElla Staňková 05 Zš HusovaZš Husova 10.88 179.00
4 Tereza ŠátkováTereza Šátková 04 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou 11.88 56.00
Andrea AdamováAndrea Adamová 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNS 0.00
Monika ResselováMonika Resselová 04 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava DNS 0.00
Karolína JanouškováKarolína Janoušková 03 ZŠ Lidická Hrádek n.NisouZŠ Lidická Hrádek n.Nisou DNF 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MaláAdéla Malá 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.77 384.00
2 Iva PluhařováIva Pluhařová 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 09.85 367.00
3 Eva ŠolcováEva Šolcová 04 Zš HusovaZš Husova 09.93 350.00
4 Tereza JurkováTereza Jurková 05 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 10.80 192.00
5 Sára KaprasováSára Kaprasová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 10.87 181.00
6 Karolína MaturováKarolína Maturová 03 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 11.35 114.00
Adéla RadováAdéla Radová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly DNF 0.00
Tereza PokornáTereza Pokorná 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec DNF 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 04 Gymnázium a SOŠPg JeronýmovaGymnázium a SOŠPg Jeronýmova 09.36 477.00
2 Anežka JanatováAnežka Janatová 04 ZŠ HejniceZŠ Hejnice 09.64 413.00
3 Alena ŠímováAlena Šímová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 09.87 363.00
4 Štěpánka PospíšilováŠtěpánka Pospíšilová 04 ZŠ a MŠ RaspenavaZŠ a MŠ Raspenava 10.13 310.00
5 Barbora PoplužníkováBarbora Poplužníková 05 Zš HusovaZš Husova 10.73 203.00
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 10.74 201.00
7 Aliona PlatitaAliona Platita 03 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub 10.91 174.00
Kateřina VrátilováKateřina Vrátilová 05 Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub DNF 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 08.72 640.00
2 Nikola JarošováNikola Jarošová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 08.97 574.00
3 Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.30 492.00
4 Adéla RadováAdéla Radová 05 ZŠ KobylyZŠ Kobyly 09.54 435.00
5 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská 09.72 395.00
6 Adéla BrodskáAdéla Brodská 05 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 09.87 363.00
7 Sára KotrčováSára Kotrčová 03 ZŠ ChrastavaZŠ Chrastava 10.14 308.00
8 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 ZŠ DobiášovaZŠ Dobiášova 10.44 252.00
Celkem 8 závodníků