Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Semily, kategorie III a IV - městské ZŠ

Turnov (městské ZŠ) (11. 5. 2017)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Milan kudělkaMilan kudělka
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
02 1.80 627.00
2 Filip HuťkaFilip Huťka
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.55 426.00
Marek PalounekMarek Palounek
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
01 1.51 396.00
Jan KaňaJan Kaňa
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
01 1.51 396.00
3 Jonáš GOTTSTEINJonáš GOTTSTEIN
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
01 1.51 396.00
Martin SzücsMartin Szücs
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
01 1.47 367.00
Aleš ŠádekAleš Šádek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
02 1.47 367.00
Martin SládekMartin Sládek
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
01 1.47 367.00
Filip MaňhalFilip Maňhal
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.47 367.00
4 Jakub PatrmanJakub Patrman
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
01 1.47 367.00
Sebastián JónSebastián Jón
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
01 1.43 338.00
Vojtěch MásloVojtěch Máslo
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
01 1.43 338.00
Filip FARSKÝFilip FARSKÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
02 1.43 338.00
Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.43 338.00
5 Matěj HalamkaMatěj Halamka
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
01 1.43 338.00
Jiří ČermákJiří Čermák
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.35 283.00
Jakub VávraJakub Vávra
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
02 1.35 283.00
Vojtěch KYNČLVojtěch KYNČL
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
01 1.35 283.00
Miroslav DumekMiroslav Dumek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
02 1.35 283.00
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.35 283.00
7 Petr HajnýPetr Hajný
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
01 1.31 257.00
Antonín DejmekAntonín Dejmek
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
01 1.27 231.00
8 Michal ŘehákMichal Řehák
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
03 1.27 231.00
Štěpán BurešŠtěpán Bureš
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 DNS 0.00
Michal ČernýMichal Černý
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
02 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 1.46 360.00
2 Matěj ChmelíkMatěj Chmelík
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
04 1.42 331.00
3 Filip ŠimekFilip Šimek
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
03 1.38 303.00
Jiří MAŤÁTKOJiří MAŤÁTKO
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
03 1.34 276.00
Tomáš MitlenerTomáš Mitlener
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.34 276.00
4 Jan GaizlJan Gaizl
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 1.34 276.00
Dominik KadlecDominik Kadlec
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.30 250.00
Marek TunMarek Tun
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
03 1.30 250.00
5 Karel JankůKarel Janků
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
03 1.30 250.00
Marek HodoušMarek Hodouš
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.26 225.00
6 Martin ŠUPMartin ŠUP
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
04 1.26 225.00
Roman MyslivecRoman Myslivec
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 1.22 200.00
Karel KorandaKarel Koranda
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
04 1.22 200.00
Šimon JedličkaŠimon Jedlička
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.22 200.00
7 Daniel HRUBÝDaniel HRUBÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
04 1.22 200.00
8 Jiří KonopkaJiří Konopka
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
03 1.18 176.00
9 Adam PiryAdam Piry
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
05 1.14 153.00
Matěj BošekMatěj Bošek
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
03 1.10 131.00
10 Dominik BoudníkDominik Boudník
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
04 1.10 131.00
11 David BártůDavid Bártů
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
04 0.00 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
Anna VinšováAnna Vinšová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.38 491.00
Tereza VojtíškováTereza Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
02 1.38 491.00
1 Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.38 491.00
Karolína JanatkováKarolína Janatková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.30 409.00
Nela KaratsiolisováNela Karatsiolisová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
01 1.30 409.00
2 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.30 409.00
3 natálie Dolenskánatálie Dolenská
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
02 1.26 369.00
Natálie NožičkováNatálie Nožičková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.22 331.00
Nikola JANATOVÁNikola JANATOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
02 1.22 331.00
Kateřina KrausováKateřina Krausová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
01 1.22 331.00
4 Dita BartuškováDita Bartušková
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
02 1.22 331.00
5 Natálie NECHANICKÁNatálie NECHANICKÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
02 1.18 293.00
6 Adéla VotrubcováAdéla Votrubcová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
02 1.14 257.00
Karolína MelichováKarolína Melichová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
02 1.10 222.00
7 Valentina IvanytskaValentina Ivanytska
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.10 222.00
Klára JeníčkováKlára Jeníčková
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
03 0.00 0.00
Anna VlčkováAnna Vlčková
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
03 0.00 0.00
Markéta ČermákováMarkéta Čermáková
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
03 0.00 0.00
Natálie MatěchováNatálie Matěchová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
03 0.00 0.00
8 Šárka TulachováŠárka Tulachová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
00 0.00 0.00
Vanessa HobzováVanessa Hobzová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
02 DNS 0.00
Martina HajtmarováMartina Hajtmarová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
02 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.36 Body
1 Michaela KAVANOVÁMichaela KAVANOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
03 1.32 429.00
Michaela ZamastilováMichaela Zamastilová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
04 1.24 350.00
2 Liliana KvětováLiliana Květová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 1.24 350.00
Markéta JórováMarkéta Jórová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.20 312.00
Jana SieglerováJana Sieglerová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
04 1.20 312.00
Dominika NožičkováDominika Nožičková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 1.20 312.00
Zuzana BartošováZuzana Bartošová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
04 1.20 312.00
3 Monika ZamastilováMonika Zamastilová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
04 1.20 312.00
Tereza SokolováTereza Sokolová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.16 275.00
Andrea TulachováAndrea Tulachová
MZŠ LibštátMZŠ Libštát
05 1.16 275.00
Martina LednejováMartina Lednejová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 1.16 275.00
Jana ŠálkováJana Šálková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.16 275.00
Viktorie PravdováViktorie Pravdová
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
03 1.16 275.00
Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 1.16 275.00
4 Veronika FantováVeronika Fantová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 1.16 275.00
5 Eliška PodzimkováEliška Podzimková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 1.12 239.00
6 Zuzana ŽigováZuzana Žigová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
03 1.08 205.00
Eleldrida MolinováEleldrida Molinová
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
03 1.04 172.00
7 Sára ŠimánkováSára Šimánková
iva.koucka@zsriegra.cziva.koucka@zsriegra.cz
04 1.04 172.00
8 Anna ŽENÍŠKOVÁAnna ŽENÍŠKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
04 1.00 141.00
Tereza PeukertováTereza Peukertová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
04 0.00 0.00
Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
04 0.00 0.00
9 Nela ŠEVČÍKOVÁNela ŠEVČÍKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
03 0.00 0.00
Celkem 23 závodníků