výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Náchod, kategorie III a IV

Nové Město nad Metují (10. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KultMatěj Kult 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 8 08.17 511.00
2 Jan MorávekJan Morávek 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1 08.24 492.00
3 David RollerDavid Roller 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 6 08.27 484.00
4 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 4 08.56 408.00
5 Aleš BeranAleš Beran 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 7 08.69 376.00
6 Anthony Michael Bartoň - DobenínAnthony Michael Bartoň - Dobenín 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 08.71 371.00
7 Jan ZetekJan Zetek 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 09.24 253.00
René PoulRené Poul 01 Police nad MetujíPolice nad Metují 5 DQ 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ThérTomáš Thér 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 5 08.02 554.00
2 Lukáš NovohradskýLukáš Novohradský 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 08.31 473.00
3 David CejnarDavid Cejnar 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1 08.43 441.00
4 Daniel HolýDaniel Holý 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 08.54 413.00
5 Lukáš ZemanLukáš Zeman 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 7 08.56 408.00
6 Jakub ČernýJakub Černý 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 6 08.73 366.00
7 Lukáš SvětlíkLukáš Světlík 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 8 08.78 354.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 7 07.52 706.00
2 Martin RydloMartin Rydlo 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 07.93 580.00
3 Samuel OlesíkSamuel Olesík 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 8 08.40 449.00
4 David SegarsDavid Segars 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1 08.61 396.00
5 Tomáš HašplTomáš Hašpl 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 6 08.66 383.00
6 Jan ViesnerJan Viesner 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 5 08.70 374.00
7 Jiří FlégrJiří Flégr 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 3 08.71 371.00
8 Tomáš TiefaTomáš Tiefa 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 4 08.79 352.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KonrátMatyáš Konrát 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 6 08.89 329.00
2 Pavel DědekPavel Dědek 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 09.29 243.00
3 Šimon MacekŠimon Macek 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 7 09.43 216.00
4 Adam VejrekAdam Vejrek 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1 09.63 180.00
5 Filip WernerFilip Werner 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 5 09.67 173.00
6 Martin ČechuraMartin Čechura 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 4 09.93 131.00
7 Daniel KrugDaniel Krug 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 10.46 62.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LukášOndřej Lukáš 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 08.69 376.00
2 Břetislav ŘezníčekBřetislav Řezníček 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 3 08.78 354.00
3 David RückerDavid Rücker 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 6 09.05 293.00
4 Martin ŠkopMartin Škop 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 7 09.27 247.00
5 Josef MusilJosef Musil 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 2 09.40 222.00
6 Tomáš VítekTomáš Vítek 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 1 09.71 166.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ObstDominik Obst 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 7 08.63 391.00
2 Michal CongMichal Cong 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 4 08.72 369.00
3 Lukáš OubrechtLukáš Oubrecht 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 6 08.89 329.00
4 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 3 09.22 257.00
5 Štěpán GrundŠtěpán Grund 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 5 09.71 166.00
6 Michael SchirloMichael Schirlo 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 2 09.76 158.00
7 Matouš KubínMatouš Kubín 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1 10.16 98.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oluša GajdošováOluša Gajdošová 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1 09.00 566.00
2 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 6 09.18 521.00
3 Tereza JirouchováTereza Jirouchová 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 4 09.41 465.00
4 Marie MaternováMarie Maternová 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 09.64 413.00
5 Tereza LiškováTereza Lišková 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 7 09.86 365.00
6 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 8 09.94 348.00
7 Natálie KrálováNatálie Králová 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 2 10.01 334.00
8 Kateřina VeseláKateřina Veselá 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 5 10.13 310.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1 08.85 605.00
2 Nela MědílkováNela Mědílková 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 4 09.21 513.00
3 Veronika GajdošováVeronika Gajdošová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 5 09.27 499.00
4 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 7 09.34 482.00
5 Klára SvědíkováKlára Svědíková 02 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 8 09.35 480.00
6 Michaela JanečkováMichaela Janečková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 6 09.62 417.00
7 Jana JirmanováJana Jirmanová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 09.69 402.00
8 Evelína FickováEvelína Ficková 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 09.73 393.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnes MíškováAgnes Míšková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 09.14 531.00
2 Kateřina HoláKateřina Holá 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 5 09.36 477.00
3 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 4 09.42 463.00
4 Adéla FiedlerováAdéla Fiedlerová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 8 09.47 451.00
5 Andrea HomolováAndrea Homolová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1 10.03 330.00
6 Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 7 10.22 293.00
7 Natálie MyškováNatálie Myšková 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 6 10.54 235.00
Marie Arribasová EscribanoMarie Arribasová Escribano 03 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 3 DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darina KosařováDarina Kosařová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 7 09.06 551.00
2 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 2 09.34 482.00
3 Lucie BornováLucie Bornová 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 3 09.58 426.00
4 Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 4 10.06 324.00
5 Natálie ŽemlováNatálie Žemlová 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 1 10.20 297.00
6 Simona HamplováSimona Hamplová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 6 10.23 291.00
7 Veronika ŠubrtováVeronika Šubrtová 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 5 10.65 216.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TóthováAdéla Tóthová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 6 09.23 509.00
2 Vendula KubečkováVendula Kubečková 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 4 09.52 440.00
3 Kateřina HemelíkováKateřina Hemelíková 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1 09.53 438.00
4 Veronika HalamkováVeronika Halamková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 09.95 346.00
5 Justýna HalajováJustýna Halajová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 5 10.14 308.00
6 Adriana CihlářováAdriana Cihlářová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 7 10.58 228.00
7 Lucie MaškováLucie Mašková 04 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 11.47 99.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 7 08.85 605.00
2 Carinne ManychováCarinne Manychová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 5 09.19 518.00
3 Eliška JirmannováEliška Jirmannová 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 4 09.45 456.00
4 Eliška GajdošováEliška Gajdošová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 09.75 389.00
5 Linda KudelkováLinda Kudelková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 6 10.28 281.00
6 Kristýna VenclováKristýna Venclová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1 10.36 267.00
7 Adéla VolínováAdéla Volínová 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 11.08 150.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Justýna HalajováJustýna Halajová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 28 2:01.58 486.00
2 Natálie PlnáNatálie Plná 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 29 2:06.57 416.00
3 Barbora NotkováBarbora Notková 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 243 2:10.49 365.00
4 Zuzana TylšováZuzana Tylšová 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 64 2:13.43 329.00
5 Natalia HronovskáNatalia Hronovská 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 231 2:15.02 310.00
6 Julie KratěnováJulie Kratěnová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 71 2:16.20 297.00
7 Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 77 2:18.68 269.00
8 Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 79 2:19.86 256.00
9 Linda KudelkováLinda Kudelková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 210 2:20.47 250.00
10 Tereza KubečkováTereza Kubečková 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 107 2:23.13 222.00
11 Karolína BoťchováKarolína Boťchová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 34 2:37.49 101.00
12 Kristýna FriedováKristýna Friedová 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 119 2:48.67 37.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 120 1:56.87 556.00
2 Hana SemerákováHana Semeráková 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 91 2:05.29 434.00
3 Adéla DuchatschováAdéla Duchatschová 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 93 2:06.21 421.00
4 Bára FuchsováBára Fuchsová 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 237 2:08.95 385.00
5 Simona TaucováSimona Taucová 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 52 2:14.61 315.00
6 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 16 2:15.86 300.00
7 Petra PlnáPetra Plná 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 98 2:15.88 300.00
8 Kristýna SukováKristýna Suková 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 58 2:18.48 271.00
9 Mariana NguyenováMariana Nguyenová 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 179 2:19.66 258.00
10 Klára SychrovskáKlára Sychrovská 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 53 2:21.35 240.00
11 Zoe MudrochováZoe Mudrochová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 78 2:22.05 233.00
12 Tereza HronovskáTereza Hronovská 04 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 99 2:22.25 231.00
13 Natálie MrštilováNatálie Mrštilová 04 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 72 2:23.94 214.00
14 Bára StejskalováBára Stejskalová 04 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 78 2:27.22 183.00
15 Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 57 2:30.61 153.00
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 240 2:39.60 577.00
2 Bára MeierováBára Meierová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 203 2:45.33 513.00
3 Petra LemfeldováPetra Lemfeldová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 113 2:49.25 471.00
4 Veronika KašparováVeronika Kašparová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 242 2:54.42 419.00
5 Anna VodehnalováAnna Vodehnalová 03 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 200 2:55.49 408.00
6 Michaela KonečnáMichaela Konečná 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 67 3:04.33 326.00
7 Anežka JungováAnežka Jungová 01 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 226 3:05.62 315.00
8 Linda ChládkováLinda Chládková 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 177 3:06.66 306.00
9 Maria ŠrůtkováMaria Šrůtková 01 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 23 3:06.97 303.00
10 Nikol ScheuflerováNikol Scheuflerová 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 233 3:11.02 270.00
11 Natálie TylšováNatálie Tylšová 03 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 183 3:13.99 246.00
12 Karolína KratěnováKarolína Kratěnová 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 90 3:14.21 244.00
Karolína ThérováKarolína Thérová 02 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 103 DNS 0.00
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HartelFilip Hartel 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 91 3:23.13 456.00
2 Martin RutMartin Rut 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 52 3:24.13 447.00
3 Matěj VávraMatěj Vávra 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 93 3:27.03 424.00
4 Pavel DědekPavel Dědek 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 107 3:28.14 415.00
5 Josef KubečekJosef Kubeček 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 77 3:30.06 400.00
6 Matěj BalášMatěj Baláš 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 29 3:31.19 391.00
7 Josef AlvarezJosef Alvarez 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 79 3:39.04 333.00
8 Jan ŠefcJan Šefc 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 71 3:45.86 286.00
9 Tomáš SmíšekTomáš Smíšek 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 242 3:52.68 242.00
10 Lukáš TichýLukáš Tichý 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 34 4:14.33 126.00
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik KalužnýDominik Kalužný 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 58 3:26.50 428.00
2 Šimon VacekŠimon Vacek 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 119 3:29.44 405.00
3 Ondřej LukášOndřej Lukáš 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 210 3:29.87 402.00
4 Jakub VávrůJakub Vávrů 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 57 3:40.57 322.00
5 Matěj LabíkMatěj Labík 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 78 3:44.49 295.00
6 Adam VejrekAdam Vejrek 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 231 3:44.87 293.00
7 Denis HofmanDenis Hofman 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 53 3:45.60 288.00
8 Petr ČerenkovPetr Čerenkov 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 243 3:48.44 269.00
9 Jakub MaryškaJakub Maryška 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 72 3:51.74 248.00
10 Jakub PešinaJakub Pešina 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 233 4:00.91 194.00
11 Filip VlčekFilip Vlček 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 16 4:13.16 131.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠimekMatěj Šimek 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 242 4:48.42 628.00
2 Jiří FišerJiří Fišer 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 233 5:09.52 506.00
3 Jakub ČejchanJakub Čejchan 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 67 5:12.44 490.00
4 Tomáš BeránekTomáš Beránek 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 113 5:12.47 490.00
5 Martin RydloMartin Rydlo 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 29 5:14.43 479.00
6 Patrik FrýbaPatrik Frýba 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 240 5:17.85 461.00
7 Aleš KubečekAleš Kubeček 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 79 5:18.28 459.00
8 Jan NěmečekJan Němeček 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 77 5:18.86 456.00
9 David CejnarDavid Cejnar 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 23 5:20.12 449.00
10 Martin StaněkMartin Staněk 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 226 5:21.90 440.00
11 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 103 5:23.36 433.00
12 Aleš KlimešAleš Klimeš 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 71 5:31.64 391.00
13 Václav HůlkaVáclav Hůlka 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 93 5:35.46 373.00
14 Jan ViesnerJan Viesner 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 200 5:37.13 365.00
15 Matyáš HofmanMatyáš Hofman 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 34 5:38.28 359.00
16 Jakub ŠpeldaJakub Špelda 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 107 5:38.28 359.00
17 David LabíkDavid Labík 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 52 5:42.63 339.00
18 Michal ThérMichal Thér 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 177 5:48.06 315.00
19 Michal NovákMichal Novák 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 91 5:51.25 301.00
20 Michal SirkoMichal Sirko 01 Police nad MetujíPolice nad Metují 183 5:51.83 298.00
21 Jáchym HanušJáchym Hanuš 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 90 5:53.63 291.00
22 Dominik MachDominik Mach 02 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 203 5:57.96 272.00
Celkem 22 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišer, Krivčík, Kult, Tupec Fišer, Krivčík, Kult, Tupec 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 4 30.89 529.00
2 Morávek, Pavelka, Segars, Šimek Morávek, Pavelka, Segars, Šimek 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 2 31.43 491.00
3 Novohradský, Čejchan, Katuš, Rydlo Novohradský, Čejchan, Katuš, Rydlo 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 31.65 476.00
4 Poul, Klimeš, Kaněra, Mitiska Poul, Klimeš, Kaněra, Mitiska 01 Police nad MetujíPolice nad Metují 3 32.59 413.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beran, Gois, Novák, Zeman Beran, Gois, Novák, Zeman 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 3 33.11 381.00
2 Černý, Hejkal, Kubeček, Roller Černý, Hejkal, Kubeček, Roller 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 2 33.67 347.00
3 Beránek, Flégr, Komárek, Olesík Beránek, Flégr, Komárek, Olesík 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 5 33.95 330.00
4 Bartoň - Dobenín, Hanuš, Hofman, Holý Bartoň - Dobenín, Hanuš, Hofman, Holý 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 4 34.73 286.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konvalina, Němeček, Viesner, Zamastil Konvalina, Němeček, Viesner, Zamastil 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 5 32.53 417.00
2 Thér, Tiefa, Sirko, Binar Thér, Tiefa, Sirko, Binar 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 4 32.72 405.00
3 Cejnar, Čisár, Frýba, Neumann Cejnar, Čisár, Frýba, Neumann 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 2 33.07 383.00
4 Hůlka, Maršík, Špelda, Zítko Hůlka, Maršík, Špelda, Zítko 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 3 34.32 309.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bruha, Cong, Škop, Vejrek Bruha, Cong, Škop, Vejrek 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 3 34.45 302.00
2 Hrubý, Kubeček, Macek, Musil Hrubý, Kubeček, Macek, Musil 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 4 34.67 289.00
3 Havel, Korejtko, Obst, Šefc Havel, Korejtko, Obst, Šefc 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 2 34.94 275.00
4 Schirlo, Řezníček, Knejp, Rubáček Schirlo, Řezníček, Knejp, Rubáček 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 3 35.61 240.00
5 Dědek, Matoušek, Vacek, Lukáš Dědek, Matoušek, Vacek, Lukáš 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 36.00 221.00
6 Mach, Oubrecht, Vacek, Vávra Mach, Oubrecht, Vacek, Vávra 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 6 36.16 213.00
7 Krug, Rücker, Verner, Žahourek Krug, Rücker, Verner, Žahourek 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 1 39.50 81.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brumlich, Čechura, Hartel, Kalužný Brumlich, Čechura, Hartel, Kalužný 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 35.88 227.00
2 Junek, Konrát, Tichý, Vítek Junek, Konrát, Tichý, Vítek 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 2 35.91 225.00
3 Kubín, Švitorka, Luciak, Prouza Kubín, Švitorka, Luciak, Prouza 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 4 36.12 215.00
4 Baláš, Čuda, Labík, Mikeš Baláš, Čuda, Labík, Mikeš 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 5 37.48 154.00
Alvarez, Hofman, Werner, Koky Alvarez, Hofman, Werner, Koky 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 6 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gajdošová, Kořánová, Meierová, Važanová Gajdošová, Kořánová, Meierová, Važanová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 5 34.78 545.00
2 Breitrová, Gajdošová, Jirmanová, Žáčková Breitrová, Gajdošová, Jirmanová, Žáčková 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 3 35.35 510.00
3 Jirouchová, Vejrková, Vodehnalová, Mědílková Jirouchová, Vejrková, Vodehnalová, Mědílková 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 4 36.28 453.00
4 Dubská, Lišková, Roštlapilová, Štěpánková Dubská, Lišková, Roštlapilová, Štěpánková 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 2 36.94 415.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hejzlarová, Konečná, Konvalinová, Scheuflerová Hejzlarová, Konečná, Konvalinová, Scheuflerová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 4 36.74 427.00
2 Ficková, Králová, Kratěnová, Maternová Ficková, Králová, Kratěnová, Maternová 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 3 37.74 371.00
3 Gajdošová, Chládková, Janečková, Šrůtková Gajdošová, Chládková, Janečková, Šrůtková 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 2 37.80 368.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cihlářová, Kosařová, Sedláčková, Tylšová Cihlářová, Kosařová, Sedláčková, Tylšová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 4 35.95 473.00
2 Jirmannová, Konečná, Kubečková, Plná Jirmannová, Konečná, Kubečková, Plná 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 5 36.36 449.00
3 Petruželková, Zelená, Holá, Kratěnová Petruželková, Zelená, Holá, Kratěnová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 3 36.36 449.00
4 Tylšová, Štěpánová, Gajdošová, Míšková Tylšová, Štěpánová, Gajdošová, Míšková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2 37.44 387.00
Fuchsová, Gerčáková, Šrámková, Tóthová Fuchsová, Gerčáková, Šrámková, Tóthová 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 6 DQ 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirmanová, Kábová, Manychová, Shejbalová Jirmanová, Kábová, Manychová, Shejbalová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 4 35.70 488.00
2 Bornová, Gloserová, Klimešová, Macounová Bornová, Gloserová, Klimešová, Macounová 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 6 37.38 391.00
3 Hemelíková, Homolová, Kuklová, Mudrochová Hemelíková, Homolová, Kuklová, Mudrochová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 3 38.40 336.00
4 Brutovská, Myšková, Semeráková, Suchánková Brutovská, Myšková, Semeráková, Suchánková 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 2 40.31 244.00
Hronovská, Tatauerová, Volínová, Žemlová Hronovská, Tatauerová, Volínová, Žemlová 04 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 5 DQ 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černická, Fiedlerová, Petrová, Stejskalová Černická, Fiedlerová, Petrová, Stejskalová 04 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 3 38.17 348.00
2 Lochmanová, Duchatschová, Špičáková, Hronovská Lochmanová, Duchatschová, Špičáková, Hronovská 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 4 38.48 332.00
3 Kudelková, Plná, Štěpánková Kudelková, Plná, Štěpánková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 38.50 331.00
4 Halamková, Dvořáčková, Holečková, Sychrovská Halamková, Dvořáčková, Holečková, Sychrovská 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 5 40.12 253.00
5 Boťchová, Kubečková, Nocarová, Rosová Boťchová, Kubečková, Nocarová, Rosová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 2 40.20 249.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.00 Body
1 Richard KaněraRichard Kaněra
Police nad MetujíPolice nad Metují
01 1.64 496.00
2 David RollerDavid Roller
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 1.56 434.00
3 Ondřej BinarOndřej Binar
Police nad MetujíPolice nad Metují
01 1.52 404.00
Jakub GoisJakub Gois
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
02 1.48 374.00
Dominik ČisárDominik Čisár
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 1.48 374.00
Alexandr ČechAlexandr Čech
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
01 1.48 374.00
Michal NovákMichal Novák
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
02 1.48 374.00
4 Michal SirkoMichal Sirko
Police nad MetujíPolice nad Metují
01 1.48 374.00
David LabíkDavid Labík
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
02 1.44 345.00
Matěj KultMatěj Kult
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
02 1.44 345.00
5 Alexander SidorovAlexander Sidorov
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 1.44 345.00
Vojtěch KrajákVojtěch Kraják
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
02 1.40 317.00
6 Jiří FišerJiří Fišer
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
02 1.40 317.00
Jakub MaršíkJakub Maršík
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
02 1.36 290.00
Anthony Michael Bartoň - DobenínAnthony Michael Bartoň - Dobenín
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 1.36 290.00
Vojtěch ŤokanVojtěch Ťokan
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 1.36 290.00
7 Jakub ČernýJakub Černý
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 1.36 290.00
Jiří ValášekJiří Valášek
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 1.32 263.00
8 David SegarsDavid Segars
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 1.32 263.00
9 Jakub ČejchanJakub Čejchan
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
02 0.00 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.76 Body
1 Dominik KalužnýDominik Kalužný
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
03 1.44 345.00
Stanislav RubáčekStanislav Rubáček
Police nad MetujíPolice nad Metují
03 1.36 290.00
Martin RutMartin Rut
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 1.36 290.00
Matěj MatoušekMatěj Matoušek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
03 1.36 290.00
2 Petr LuciakPetr Luciak
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 1.36 290.00
Jiří BruhaJiří Bruha
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
03 1.32 263.00
3 Tomáš SmíšekTomáš Smíšek
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 1.32 263.00
Břetislav ŘezníčekBřetislav Řezníček
Police nad MetujíPolice nad Metují
03 1.28 237.00
Jan ŽahourekJan Žahourek
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 1.28 237.00
Jakub ŠvitorkaJakub Švitorka
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
03 1.28 237.00
Adam MikešAdam Mikeš
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 1.28 237.00
Daniel KorejtkoDaniel Korejtko
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 1.28 237.00
4 Josef KubečekJosef Kubeček
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
04 1.28 237.00
5 Matyáš KonrátMatyáš Konrát
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 1.20 188.00
6 Jakub VávrůJakub Vávrů
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
04 1.16 165.00
Jakub PešinaJakub Pešina
Police nad MetujíPolice nad Metují
04 0.00 0.00
Tomáš JunekTomáš Junek
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 0.00 0.00
Martin ČechuraMartin Čechura
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
04 0.00 0.00
7 Michal ČudaMichal Čuda
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 0.00 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Sára HorákováSára Horáková
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 1.44 555.00
2 Nela MědílkováNela Mědílková
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 1.40 512.00
3 Bára MeierováBára Meierová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
02 1.36 470.00
4 Andrea DubskáAndrea Dubská
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 1.36 470.00
5 Pavlína VejrkováPavlína Vejrková
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 1.32 429.00
6 Lucie VažanováLucie Važanová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
02 1.32 429.00
7 Veronika GajdošováVeronika Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
02 1.32 429.00
8 Oluša GajdošováOluša Gajdošová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 1.24 350.00
9 Marie MaternováMarie Maternová
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
02 1.20 312.00
10 Michaela KonečnáMichaela Konečná
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 1.20 312.00
11 Petra LemfeldováPetra Lemfeldová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
02 1.20 312.00
Karolína KratěnováKarolína Kratěnová
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 0.00 0.00
12 Andrea BrklováAndrea Brklová
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 0.00 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Natálie PlnáNatálie Plná
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
04 1.36 470.00
2 Adéla DuchatschováAdéla Duchatschová
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 1.32 429.00
3 Lucie ŘehůřkováLucie Řehůřková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 1.32 429.00
4 Julie KratěnováJulie Kratěnová
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 1.32 429.00
5 Darina KosařováDarina Kosařová
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 1.28 389.00
6 Kristýna SirkováKristýna Sirková
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
04 1.24 350.00
7 Aneta NocarováAneta Nocarová
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
03 1.24 350.00
8 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
03 1.20 312.00
9 Nikola TylšováNikola Tylšová
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 1.20 312.00
10 Natálie DvořáčkováNatálie Dvořáčková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 1.20 312.00
11= Zoe MudrochováZoe Mudrochová
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 1.20 312.00
11= Adéla TóthováAdéla Tóthová
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 1.20 312.00
13 Natálie GerčákováNatálie Gerčáková
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 1.16 275.00
14= Johana VeverkováJohana Veverková
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
03 1.16 275.00
14= Veronika ŠpičákováVeronika Špičáková
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 1.16 275.00
16 Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
03 1.16 275.00
17= Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
05 1.12 239.00
17= Julie KonečnáJulie Konečná
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
04 1.12 239.00
Barbora HaňkováBarbora Haňková
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 0.00 0.00
Kristýna RosováKristýna Rosová
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 0.00 0.00
Anna ČernickáAnna Černická
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
04 0.00 0.00
Barbora KábováBarbora Kábová
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
03 0.00 0.00
Tereza HronovskáTereza Hronovská
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
04 0.00 0.00
Marie Arribasová EscribanoMarie Arribasová Escribano
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
03 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš TupecMatyáš Tupec
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
02 5.35 0.0 451.00
2 Filip KrivčíkFilip Krivčík
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
02 5.34 0.0 449.00
3 Tomáš ThérTomáš Thér
Police nad MetujíPolice nad Metují
02 5.16 0.0 413.00
4 Rosťa MitiskaRosťa Mitiska
Police nad MetujíPolice nad Metují
02 5.02 0.0 386.00
5 Jakub ZamastilJakub Zamastil
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
01 4.96 0.0 375.00
6 David KomárekDavid Komárek
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
02 4.96 0.0 375.00
7 Tomáš TiefaTomáš Tiefa
Police nad MetujíPolice nad Metují
02 4.84 0.0 352.00
8 Tomáš BeránekTomáš Beránek
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 4.79 0.0 343.00
9 Jan NěmečekJan Němeček
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 4.77 0.0 339.00
10 Alexander SidorovAlexander Sidorov
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 4.71 0.0 328.00
11 Filip NeumannFilip Neumann
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 4.71 0.0 328.00
12 Daniel HolýDaniel Holý
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
02 4.66 0.0 319.00
13 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 4.59 0.0 306.00
14 Jan ZetekJan Zetek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
03 4.54 0.0 297.00
15 Dan HejkalDan Hejkal
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 4.51 0.0 292.00
16 Jiří FlégrJiří Flégr
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 4.50 0.0 290.00
17 Aleš BeranAleš Beran
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
02 4.48 0.0 287.00
18 David KatušDavid Katuš
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
02 4.43 0.0 278.00
19 Jakub ZítkoJakub Zítko
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
01 4.36 0.0 266.00
20 Jakub GoisJakub Gois
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
02 4.36 0.0 266.00
21 Lukáš ZemanLukáš Zeman
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
02 4.21 0.0 240.00
22 Jáchym HanušJáchym Hanuš
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
02 3.78 0.0 171.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
03 5.04 0.0 390.00
2 Denis HrubýDenis Hrubý
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 4.78 0.0 341.00
3 Filip HartelFilip Hartel
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
04 4.76 0.0 337.00
4 Denis BlahútDenis Blahút
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 4.46 0.0 283.00
5 Šimon ČálekŠimon Čálek
Police nad MetujíPolice nad Metují
04 4.32 0.0 259.00
6 Dominik ObstDominik Obst
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 4.18 0.0 235.00
7 Martin VacekMartin Vacek
ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují
04 4.17 0.0 234.00
8 Matěj LabíkMatěj Labík
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
03 4.11 0.0 224.00
9 Michael SchirloMichael Schirlo
Police nad MetujíPolice nad Metují
03 4.05 0.0 214.00
10 Filip WernerFilip Werner
Police nad MetujíPolice nad Metují
04 3.95 0.0 198.00
11 Filip HarantFilip Harant
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
05 3.92 0.0 193.00
12 Tomáš JunekTomáš Junek
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 3.88 0.0 187.00
13 Martin ŠkopMartin Škop
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
03 3.87 0.0 185.00
14 Jakub VysokýJakub Vysoký
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
05 3.83 0.0 179.00
15 Šimon MacekŠimon Macek
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
04 3.83 0.0 179.00
16 Štěpán GrundŠtěpán Grund
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
04 3.74 0.0 165.00
17 Matouš KubínMatouš Kubín
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
05 3.68 0.0 156.00
18 Jan ProuzaJan Prouza
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 3.62 0.0 147.00
19 Marek VernerMarek Verner
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 3.51 0.0 132.00
20 Daniel KrugDaniel Krug
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 3.29 0.0 102.00
21 Evžen KordanEvžen Kordan
ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují
03 3.25 0.0 96.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína VejrkováPavlína Vejrková
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 4.78 0.0 500.00
2 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 4.49 0.0 426.00
3 Lucie VažanováLucie Važanová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
02 4.26 0.0 369.00
4 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 4.07 0.0 324.00
5 Anežka JungováAnežka Jungová
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
01 3.92 0.0 290.00
6 Andrea BrklováAndrea Brklová
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 3.86 0.0 276.00
7 Šárka HejzlarováŠárka Hejzlarová
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 3.80 0.0 263.00
8 Michaela JanečkováMichaela Janečková
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
03 3.76 0.0 254.00
9 Adéla ČernáAdéla Černá
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
01 3.73 0.0 248.00
10 Adéla BreitrováAdéla Breitrová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
02 3.68 0.0 237.00
11 Kateřina VeseláKateřina Veselá
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
02 3.33 0.0 167.00
12 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 3.29 0.0 159.00
13 Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
02 0.00 0.0 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 4.31 0.0 381.00
2 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
03 4.26 0.0 369.00
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 4.19 0.0 352.00
4 Lucie BornováLucie Bornová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
03 3.99 0.0 306.00
5 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
05 3.94 0.0 294.00
6 Veronika HalamkováVeronika Halamková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 3.93 0.0 292.00
7 Agnes MíškováAgnes Míšková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 3.92 0.0 290.00
8 Carinne ManychováCarinne Manychová
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
04 3.90 0.0 285.00
9 Vendula KubečkováVendula Kubečková
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
04 3.84 0.0 272.00
10 Annika GloserováAnnika Gloserová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
02 3.84 0.0 272.00
11 Tereza KubečkováTereza Kubečková
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 3.78 0.0 259.00
12 Simona TaucováSimona Taucová
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
04 3.77 0.0 257.00
13 Adéla FiedlerováAdéla Fiedlerová
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 3.76 0.0 254.00
14 Ester PetrováEster Petrová
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 3.67 0.0 235.00
15 Barbora NotkováBarbora Notková
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
04 3.65 0.0 231.00
16 Eliška GajdošováEliška Gajdošová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
05 3.65 0.0 231.00
17 Kateřina HoláKateřina Holá
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 3.63 0.0 227.00
18 Kateřina HemelíkováKateřina Hemelíková
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 3.54 0.0 208.00
19 Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 3.52 0.0 204.00
20 Simona HamplováSimona Hamplová
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 3.48 0.0 196.00
21 Bára FuchsováBára Fuchsová
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
04 3.47 0.0 194.00
22 Barbora HaňkováBarbora Haňková
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 3.39 0.0 178.00
23 Andrea HomolováAndrea Homolová
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 3.27 0.0 155.00
24 Hana RolečkováHana Rolečková
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 3.15 0.0 133.00
25 Naďa SuchánkováNaďa Suchánková
ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují
03 3.01 0.0 109.00
26 Natálie ŽemlováNatálie Žemlová
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 2.57 0.0 43.00
Anna GeislerováAnna Geislerová
ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana JirmanováJana Jirmanová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
02 08.87 0.0 456.00
2 Maria ŠrůtkováMaria Šrůtková
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
01 08.40 0.0 425.00
3 Denisa KonvalinováDenisa Konvalinová
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 07.88 0.0 392.00
4 Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
02 07.57 0.0 372.00
5 Aneta KořánováAneta Kořánová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
01 07.22 0.0 349.00
6 Anna VodehnalováAnna Vodehnalová
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
03 07.10 0.0 341.00
7 Tereza LiškováTereza Lišková
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 06.95 0.0 332.00
8 Monika ZaňkováMonika Zaňková
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 06.90 0.0 329.00
9 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 06.88 0.0 327.00
10 Evelína FickováEvelína Ficková
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 06.84 0.0 325.00
11 Natálie KrálováNatálie Králová
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
02 06.41 0.0 297.00
12 Natálie TylšováNatálie Tylšová
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
03 05.47 0.0 238.00
Hana VanclováHana Vanclová
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 06.16 0.0 281.00
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rosťa MitiskaRosťa Mitiska
Police nad MetujíPolice nad Metují
02 11.30 0.0 564.00
2 Ondřej BinarOndřej Binar
Police nad MetujíPolice nad Metují
01 10.38 0.0 508.00
3 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 10.07 0.0 490.00
4 Alex MaryškaAlex Maryška
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
01 10.06 0.0 489.00
5 Jiří ValášekJiří Valášek
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
01 10.02 0.0 487.00
6 Jan MorávekJan Morávek
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 09.72 0.0 469.00
7 Richard KaněraRichard Kaněra
Police nad MetujíPolice nad Metují
01 09.68 0.0 466.00
8 Lukáš NovohradskýLukáš Novohradský
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 09.48 0.0 454.00
9 Jakub MaršíkJakub Maršík
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
02 09.41 0.0 450.00
10 Jakub ŠpeldaJakub Špelda
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
01 09.40 0.0 450.00
11 Jakub SalajkaJakub Salajka
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
02 09.06 0.0 429.00
12 Vojtěch ŤokanVojtěch Ťokan
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 09.00 0.0 426.00
13 David KatušDavid Katuš
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
02 08.76 0.0 411.00
14 David KomárekDavid Komárek
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
02 08.75 0.0 411.00
15 Alexandr ČechAlexandr Čech
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
01 08.59 0.0 401.00
16= Dan HejkalDan Hejkal
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 08.42 0.0 391.00
16= Aleš KubečekAleš Kubeček
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
02 08.42 0.0 391.00
18 Tomáš HašplTomáš Hašpl
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
02 08.16 0.0 376.00
19 Dominik ČisárDominik Čisár
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
01 07.90 0.0 360.00
20 Samuel OlesíkSamuel Olesík
Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom...
02 07.78 0.0 353.00
21 Vojtěch KrajákVojtěch Kraják
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
02 07.52 0.0 338.00
22 Matyáš HofmanMatyáš Hofman
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 06.86 0.0 299.00
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Anthony Michael Bartoň - DobenínAnthony Michael Bartoň - Dobenín 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0947
Samuel OlesíkSamuel Olesík 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0449
Matěj KultMatěj Kult 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0856
Lukáš NovohradskýLukáš Novohradský 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0949
René PoulRené Poul 01 Police nad MetujíPolice nad Metují 0413
Tomáš HašplTomáš Hašpl 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0759
Aleš KlimešAleš Klimeš 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 0391
Filip KolářFilip Kolář 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Martin RydloMartin Rydlo 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1059
Tomáš FraněkTomáš Franěk 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Lukáš SvětlíkLukáš Světlík 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0841
David LabíkDavid Labík 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0345
Dominik MachDominik Mach 02 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0272
Martin FelklMartin Felkl 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Jakub SalajkaJakub Salajka 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0429
Jan MorávekJan Morávek 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 1452
Adam JoudalAdam Joudal 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Marek KonvalinaMarek Konvalina 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0417
Václav HůlkaVáclav Hůlka 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0373
Johana VeverkováJohana Veverková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Matyáš TupecMatyáš Tupec 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0451
Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 1155
Jiří FlégrJiří Flégr 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0000
David KomárekDavid Komárek 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0786
Tomáš BeránekTomáš Beránek 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 1163
Daniel HolýDaniel Holý 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0732
David KatušDavid Katuš 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0278
Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0490
Patrik FrýbaPatrik Frýba 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0461
David RollerDavid Roller 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0918
Jáchym HanušJáchym Hanuš 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0462
Filip NeumannFilip Neumann 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0328
Dan HejkalDan Hejkal 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Jan NěmečekJan Němeček 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0795
Jakub ZamastilJakub Zamastil 01 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0375
Aleš BeranAleš Beran 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0668
Lukáš ZemanLukáš Zeman 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0408
Jakub ČernýJakub Černý 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
David SegarsDavid Segars 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0000
Vojtěch KrajákVojtěch Kraják 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0655
Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0000
Jiří ValášekJiří Valášek 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0750
Jakub MaršíkJakub Maršík 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Jiří FišerJiří Fišer 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 1352
Vojtěch ŤokanVojtěch Ťokan 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0716
Richard KaněraRichard Kaněra 01 Police nad MetujíPolice nad Metují 0496
Ondřej BinarOndřej Binar 01 Police nad MetujíPolice nad Metují 0912
Alexandr ČechAlexandr Čech 01 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0775
Dominik ČisárDominik Čisár 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0374
Alex MaryškaAlex Maryška 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0489
Jakub ŠpeldaJakub Špelda 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0450
Lukáš NovohradskýLukáš Novohradský 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0454
Matyáš HofmanMatyáš Hofman 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0658
Matěj ŠimekMatěj Šimek 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0628
Aleš KubečekAleš Kubeček 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0850
Jan ViesnerJan Viesner 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0374
Martin StaněkMartin Staněk 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0440
Michal NovákMichal Novák 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0675
Michal ThérMichal Thér 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 0315
Michal SirkoMichal Sirko 01 Police nad MetujíPolice nad Metují 0000
Jakub GoisJakub Gois 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0640
Rosťa MitiskaRosťa Mitiska 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 0950
Tomáš TiefaTomáš Tiefa 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 0352
Alexander SidorovAlexander Sidorov 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0673
Tomáš ThérTomáš Thér 02 Police nad MetujíPolice nad Metují 0967
Jakub ČejchanJakub Čejchan 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0490
Jan ZetekJan Zetek 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0297
Jakub ZítkoJakub Zítko 01 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
David CejnarDavid Cejnar 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0441
Celkem 70 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Josef KubečekJosef Kubeček 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0637
Jan ŠefcJan Šefc 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0286
Lukáš TichýLukáš Tichý 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Petr ČerenkovPetr Čerenkov 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0269
Matěj BalášMatěj Baláš 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0391
Tomáš SmíšekTomáš Smíšek 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0505
Jiří PelikánJiří Pelikán 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0000
Pavel DědekPavel Dědek 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0879
Jan ProuzaJan Prouza 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Filip HartelFilip Hartel 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0793
Dominik KalužnýDominik Kalužný 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0773
Jakub VávrůJakub Vávrů 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0165
Josef AlvarezJosef Alvarez 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 0333
Denis HofmanDenis Hofman 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 0288
Jakub MaryškaJakub Maryška 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 0000
Michal CongMichal Cong 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0730
Lukáš OubrechtLukáš Oubrecht 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0329
Ondřej LukášOndřej Lukáš 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0376
Matouš KubínMatouš Kubín 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0156
Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Martin ČechuraMartin Čechura 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0131
Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0658
Šimon ČálekŠimon Čálek 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 0259
Filip HarantFilip Harant 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0336
Jakub VysokýJakub Vysoký 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0381
Martin VacekMartin Vacek 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0234
Evžen KordanEvžen Kordan 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0096
Marek VernerMarek Verner 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0132
Šimon VacekŠimon Vacek 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0641
Michael SchirloMichael Schirlo 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 0454
David RückerDavid Rücker 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0488
Břetislav ŘezníčekBřetislav Řezníček 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 0591
Šimon MacekŠimon Macek 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0395
Josef MusilJosef Musil 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0467
Filip VlčekFilip Vlček 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Matyáš KonrátMatyáš Konrát 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0517
Matěj VávraMatěj Vávra 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0424
Martin RutMartin Rut 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0737
Adam MikešAdam Mikeš 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0237
Jiří BruhaJiří Bruha 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0955
Michal ČudaMichal Čuda 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0336
Johana VeverkováJohana Veverková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Martin HoráčekMartin Horáček 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Daniel KorejtkoDaniel Korejtko 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0237
Denis HrubýDenis Hrubý 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0858
Stanislav RubáčekStanislav Rubáček 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 0531
Jakub PešinaJakub Pešina 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 0000
Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0000
Daniel HavelDaniel Havel 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0561
Patrik KokyPatrik Koky 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 0280
David MachDavid Mach 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0499
Lucie ŠnipsováLucie Šnipsová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Jakub ŠvitorkaJakub Švitorka 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Matěj MatoušekMatěj Matoušek 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0290
Petr LuciakPetr Luciak 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0290
Jan ŽahourekJan Žahourek 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0433
Tomáš JunekTomáš Junek 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Denis BlahútDenis Blahút 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0599
Štěpán GrundŠtěpán Grund 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Filip WernerFilip Werner 04 Police nad MetujíPolice nad Metují 0173
Tomáš VítekTomáš Vítek 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Dominik ObstDominik Obst 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0626
Adam VejrekAdam Vejrek 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0000
Martin ŠkopMartin Škop 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0247
Filip KnejpFilip Knejp 03 Police nad MetujíPolice nad Metují 0000
Daniel KrugDaniel Krug 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0245
Matěj LabíkMatěj Labík 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0519
Martin ČechuraMartin Čechura 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0000
Celkem 68 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal CongMichal Cong
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
03 56.24 0.0 361.00
2 Michal ČudaMichal Čuda
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 53.35 0.0 336.00
3 Denis BlahútDenis Blahút
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 50.91 0.0 316.00
4 Daniel HavelDaniel Havel
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 47.47 0.0 286.00
5 David MachDavid Mach
ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují
04 47.39 0.0 286.00
6 Patrik KokyPatrik Koky
Police nad MetujíPolice nad Metují
03 46.66 0.0 280.00
7 Jan ŠefcJan Šefc
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
03 44.00 0.0 257.00
8 Adam MikešAdam Mikeš
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 43.77 0.0 255.00
9 Josef MusilJosef Musil
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 42.46 0.0 245.00
10 Stanislav RubáčekStanislav Rubáček
Police nad MetujíPolice nad Metují
03 42.05 0.0 241.00
11 Šimon VacekŠimon Vacek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 41.42 0.0 236.00
12 Denis HrubýDenis Hrubý
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 40.48 0.0 228.00
13 Denis HofmanDenis Hofman
Police nad MetujíPolice nad Metují
03 40.27 0.0 226.00
14 Jakub VysokýJakub Vysoký
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
05 37.34 0.0 202.00
15 Jan ŽahourekJan Žahourek
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 36.62 0.0 196.00
16 David RückerDavid Rücker
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 36.46 0.0 195.00
17 Marek VernerMarek Verner
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 36.08 0.0 192.00
18 Matěj MatoušekMatěj Matoušek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
03 35.55 0.0 188.00
19 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
05 33.80 0.0 174.00
20 Filip HarantFilip Harant
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
05 29.92 0.0 143.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Markéta BohadlováMarkéta Bohadlová 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Denisa KonvalinováDenisa Konvalinová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0392
Monika ZaňkováMonika Zaňková 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Viktorie GajdošováViktorie Gajdošová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0372
Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0327
Adéla ČernáAdéla Černá 01 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Šárka HejzlarováŠárka Hejzlarová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0690
Bára MeierováBára Meierová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0983
Maria ŠrůtkováMaria Šrůtková 01 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0425
Linda ChládkováLinda Chládková 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0306
Marie MaternováMarie Maternová 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0725
Gabriela SkalákováGabriela Skaláková 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0000
Nela MědílkováNela Mědílková 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 1025
Andrea BrklováAndrea Brklová 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0276
Pavlína VejrkováPavlína Vejrková 01 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0929
Natálie DvořáčkováNatálie Dvořáčková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Oluša GajdošováOluša Gajdošová 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0916
Anna Marie BílkováAnna Marie Bílková 01 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Hana VanclováHana Vanclová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1031
Anežka JungováAnežka Jungová 01 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0605
Karolína KratěnováKarolína Kratěnová 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0244
Karolína ThérováKarolína Thérová 02 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0000
Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1324
Petra LemfeldováPetra Lemfeldová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0783
Michaela KonečnáMichaela Konečná 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0326
Nikol ScheuflerováNikol Scheuflerová 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Sára HorákováSára Horáková 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0555
Andrea DubskáAndrea Dubská 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0470
Veronika GajdošováVeronika Gajdošová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 1473
Lucie VažanováLucie Važanová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0369
Evelína FickováEvelína Ficková 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 1089
Natálie KrálováNatálie Králová 02 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0297
Klára SvědíkováKlára Svědíková 02 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0480
Tereza JirouchováTereza Jirouchová 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0918
Kateřina VeseláKateřina Veselá 02 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0000
Jana JirmanováJana Jirmanová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0456
Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Tereza LiškováTereza Lišková 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0697
Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0806
Aneta KořánováAneta Kořánová 01 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0521
Michaela JanečkováMichaela Janečková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0254
Anna VodehnalováAnna Vodehnalová 03 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0749
Veronika KašparováVeronika Kašparová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0419
Natálie TylšováNatálie Tylšová 03 Základní škola, Náchod, Komenského 425Základní škola, Náchod, Kom... 0484
Celkem 45 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ŠnipsováLucie Šnipsová
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 39.56 0.0 350.00
2 Adriana CihlářováAdriana Cihlářová
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 38.03 0.0 331.00
3 Ester PetrováEster Petrová
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 37.36 0.0 323.00
4 Natalia HronovskáNatalia Hronovská
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 37.21 0.0 321.00
5 Lucie ŘehůřkováLucie Řehůřková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 35.50 0.0 301.00
6 Natálie GerčákováNatálie Gerčáková
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
03 35.15 0.0 296.00
7 Tereza BrutovskáTereza Brutovská
ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují
04 34.77 0.0 292.00
8 Lenka HašplováLenka Hašplová
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
04 32.10 0.0 260.00
9 Karin KudláčkováKarin Kudláčková
ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín
03 31.26 0.0 250.00
10 Patricie KokyováPatricie Kokyová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
03 30.86 0.0 245.00
11 Barbora ZelenáBarbora Zelená
ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ...
04 30.50 0.0 241.00
12 Jana TatauerováJana Tatauerová
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
13 30.15 0.0 237.00
13 Kristýna FriedováKristýna Friedová
ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí
04 29.84 0.0 233.00
14 Michaela HolečkováMichaela Holečková
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
03 29.28 0.0 227.00
15 Lucie KrausováLucie Krausová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
04 29.10 0.0 225.00
16 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují
04 28.98 0.0 223.00
17 Kristýna VenclováKristýna Venclová
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 28.25 0.0 215.00
18 Karolína BoťchováKarolína Boťchová
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
04 27.97 0.0 211.00
19 Emílie JežkováEmílie Ježková
ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují
04 27.53 0.0 206.00
20 Aneta NocarováAneta Nocarová
ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec
03 26.92 0.0 199.00
21 Adéla VolínováAdéla Volínová
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
03 25.67 0.0 185.00
22 Julie KonečnáJulie Konečná
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
04 25.37 0.0 181.00
23 Lucie MaškováLucie Mašková
zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na...
04 24.70 0.0 174.00
24 Tereza KujínkováTereza Kujínková
ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov
03 23.90 0.0 164.00
25 Zuzana TylšováZuzana Tylšová
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
04 22.62 0.0 150.00
26 Barbora KábováBarbora Kábová
ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod
03 22.40 0.0 147.00
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tereza BrutovskáTereza Brutovská 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0536
Emílie JežkováEmílie Ježková 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0206
Jana TatauerováJana Tatauerová 13 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0237
Adéla VolínováAdéla Volínová 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0335
Lucie ŘehůřkováLucie Řehůřková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0730
Aneta NocarováAneta Nocarová 03 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0350
Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 1406
Bára FuchsováBára Fuchsová 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0385
Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Kateřina HoláKateřina Holá 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0704
Hana RolečkováHana Rolečková 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0757
Annika GloserováAnnika Gloserová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Lucie BornováLucie Bornová 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 1123
Kristýna FriedováKristýna Friedová 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Natálie GerčákováNatálie Gerčáková 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0571
Barbora MikušováBarbora Mikušová 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0000
Kristýna VenclováKristýna Venclová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0215
Michaela HolečkováMichaela Holečková 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0227
Tereza KujínkováTereza Kujínková 03 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0164
Julie KonečnáJulie Konečná 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0420
Lucie ŠnipsováLucie Šnipsová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0350
Barbora KábováBarbora Kábová 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0147
Anna JirmanováAnna Jirmanová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0970
Lenka HašplováLenka Hašplová 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0260
Kateřina KuklováKateřina Kuklová 01 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0000
Natálie DvořáčkováNatálie Dvořáčková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0312
Johana VeverkováJohana Veverková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Kateřina DucháčováKateřina Ducháčová 04 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Natálie PlnáNatálie Plná 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0886
Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0269
Zuzana TylšováZuzana Tylšová 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0716
Klára SychrovskáKlára Sychrovská 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Kristýna SukováKristýna Suková 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0271
Mariana NguyenováMariana Nguyenová 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0258
Justýna HalajováJustýna Halajová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0486
Nikola MacháčkováNikola Macháčková 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0300
Natalia HronovskáNatalia Hronovská 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0631
Adéla DuchatschováAdéla Duchatschová 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0850
Julie KratěnováJulie Kratěnová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0429
Linda KudelkováLinda Kudelková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0256
Petra PlnáPetra Plná 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0300
Barbora NotkováBarbora Notková 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0365
Eliška GajdošováEliška Gajdošová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0389
Veronika HalamkováVeronika Halamková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0292
Agnes MíškováAgnes Míšková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0821
Carinne ManychováCarinne Manychová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0803
Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0681
Simona HamplováSimona Hamplová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0196
Karin KudláčkováKarin Kudláčková 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Kateřina HemelíkováKateřina Hemelíková 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0982
Andrea HomolováAndrea Homolová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0330
Natálie ŽemlováNatálie Žemlová 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0340
Barbora HaňkováBarbora Haňková 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0178
Karolína BoťchováKarolína Boťchová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0211
Hana SemerákováHana Semeráková 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0434
Natálie MyškováNatálie Myšková 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0235
Nikola TylšováNikola Tylšová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0312
Annika GloserováAnnika Gloserová 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Tereza LochmanováTereza Lochmanová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Marie MacounováMarie Macounová 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Veronika ŠpičákováVeronika Špičáková 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Kristýna SirkováKristýna Sirková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0350
Kristýna RosováKristýna Rosová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0000
Bára StejskalováBára Stejskalová 04 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Monika KunováMonika Kunová 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Tereza KubečkováTereza Kubečková 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0481
Julie KlučkováJulie Klučková 03 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0000
Naďa SuchánkováNaďa Suchánková 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0109
Veronika ŠubrtováVeronika Šubrtová 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0216
Darina KosařováDarina Kosařová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0940
Tereza BukovskáTereza Bukovská 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Eliška JirmannováEliška Jirmannová 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0905
Marie Arribasová EscribanoMarie Arribasová Escribano 03 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0000
Adéla TóthováAdéla Tóthová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0821
Natálie MrštilováNatálie Mrštilová 04 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0214
Anna GeislerováAnna Geislerová 05 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0000
Adéla FiedlerováAdéla Fiedlerová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0705
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0937
Ester PetrováEster Petrová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0323
Vendula KubečkováVendula Kubečková 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0712
Simona TaucováSimona Taucová 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0257
Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0497
Anna ČernickáAnna Černická 04 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Zoe MudrochováZoe Mudrochová 04 ZŠ V. Hejny Červený KostelecZŠ V. Hejny Červený Kostelec 0545
Šárka JetmarováŠárka Jetmarová 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Tereza HronovskáTereza Hronovská 04 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0231
Lucie MaškováLucie Mašková 04 zš Komenského Nové Město nad Metujízš Komenského Nové Město na... 0000
Kristýna ZemanováKristýna Zemanová 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Lucie KrausováLucie Krausová 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0225
Patricie KokyováPatricie Kokyová 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0245
Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Adriana CihlářováAdriana Cihlářová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0804
Celkem 94 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Krčín{8} 5126
2 ZŠ V. Hejny Červený Kostelec{8} 4847
3 Police nad Metují{8} 4796
4 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad Metují{8} 4504
5 Základní škola, Náchod, Komenského 425{8} 4334
6 Jiráskovo gymnázium Náchod{8} 4243
7 ZŠ Velké Poříčí{8} 4019
8 zš Komenského Nové Město nad Metují{8} 3454
9 ZŠ a MŠ Teplice nad Metují{8} 272
10 ZŠ a MŠ Police nad Metují{8} 0
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ V. Hejny Červený Kostelec{8} 3415
2 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad Metují{8} 3095
3 ZŠ Velké Poříčí{8} 3094
4 Jiráskovo gymnázium Náchod{8} 3013
5 Police nad Metují{8} 2909
6 ZŠ Plhov - Náchod{8} 2856
7 zš Komenského Nové Město nad Metují{8} 1803
8 ZŠ a MŠ Teplice nad Metují{8} 1582
9 ZŠ a MŠ Police nad Metují{8} 0
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiráskovo gymnázium Náchod{8} 4837
2 ZŠ a MŠ Police nad Metují{8} 4703
3 Základní škola, Náchod, Komenského 425{8} 4381
4 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad Metují{8} 4355
5 zš Komenského Nové Město nad Metují{8} 2960
6 ZŠ a MŠ Teplice nad Metují{8} 480
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad Metují{8} 4370
2 ZŠ a MŠ Krčín{8} 4235
3 Jiráskovo gymnázium Náchod{8} 3756
4 ZŠ a MŠ Machov{8} 3709
5 ZŠ Plhov - Náchod{8} 3358
6 ZŠ a MŠ Police nad Metují{8} 3256
7 ZŠ V. Hejny Červený Kostelec{8} 3114
8 ZŠ Velké Poříčí{8} 3030
9 ZŠ a MŠ Teplice nad Metují{8} 1994
10 zš Komenského Nové Město nad Metují{8} 1321
Celkem 10 závodníků