Okresní kolo Poháru rozhlasu - Hradec Králové, kategorie IV
Hradec Králové (3. 5. 2017)800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 3.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona FišerováSimona Fišerová | 02 | ZŠ Sever, HK | 2:46.22 | 504 | ||||||||||||||
2 | Adéla HamplováAdéla Hamplová | 02 | ZŠ Sever, HK | 2:50.29 | 461 | ||||||||||||||
3 | Tereza BezdíčkováTereza Bezdíčková | 02 | ZŠ Bezručova, HK | 2:56.05 | 403 | ||||||||||||||
4 | Anna PleskotováAnna Pleskotová | 01 | ZŠ a MŠ Kukleny, HK | 2:56.75 | 396 | ||||||||||||||
5 | Viktorie ŠtefanováViktorie Štefanová | 01 | ZŠ SNP Hradec Králové | 2:56.82 | 395 | ||||||||||||||
6 | Zoja SedláčkováZoja Sedláčková | 02 | ZŠ a MŠ Štefcova, HK | 3:02.04 | 346 | ||||||||||||||
7 | Anna PrágerováAnna Prágerová | 01 | ZŠ Štefánikova, HK | 3:05.17 | 319 | ||||||||||||||
8 | Viktorie MachováViktorie Machová | 02 | ZŠ a MŠ Štefcova, HK | 3:07.00 | 303 | ||||||||||||||
9 | Nela ČervenáNela Červená | 01 | ZŠ Svobodné Dvory, HK | 3:19.61 | 204 | ||||||||||||||
10 | Klára ŽaludováKlára Žaludová | 03 | ZŠ a MŠ Štefcova, HK | 3:21.14 | 194 | ||||||||||||||
11 | Veronika DuškováVeronika Dušková | 02 | ZŠ Sever, HK | 3:28.57 | 146 | ||||||||||||||
12 | Eliška BělováEliška Bělová | 01 | ZŠ Nový Hradec Králové | 3:34.10 | 114 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (st, 3.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | Gymnázium B.Němcové, HK | 2:55.81 | 405 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 02 | ZŠ M.Horákové, HK | 2:56.49 | 398 | ||||||||||||||
3 | Tina VoborníkováTina Voborníková | 03 | ZŠ M.Horákové, HK | 2:58.97 | 375 | ||||||||||||||
4 | Valentýna SvobodováValentýna Svobodová | 02 | ZŠ a MŠ Libčany | 3:05.58 | 315 | ||||||||||||||
5 | Linda BártováLinda Bártová | 02 | ZŠ Nový Hradec Králové | 3:11.44 | 266 | ||||||||||||||
6 | Deni MachovcováDeni Machovcová | 02 | ZŠ Štefánikova, HK | 3:11.60 | 265 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PetrováKateřina Petrová | 02 | ZŠ Bezručova, HK | 3:13.25 | 252 | ||||||||||||||
8 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 02 | ZŠ a MŠ Mandysova, HK | 3:20.03 | 202 | ||||||||||||||
9 | Veronika KřenkováVeronika Křenková | 02 | ZŠ a MŠ Libčany | 3:21.82 | 189 | ||||||||||||||
10 | Nikola ŠulcováNikola Šulcová | 02 | ZŠ a MŠ Černilov | 3:31.34 | 129 | ||||||||||||||
11 | Krtistýna HejcmanováKrtistýna Hejcmanová | 02 | ZŠ a MŠ Mandysova, HK | 3:32.33 | 124 | ||||||||||||||
12 | Eliška MarcinkováEliška Marcinková | 02 | ZŠ a MŠ Černilov | 3:35.59 | 106 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 3 (st, 3.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SaksováNatálie Saksová | 02 | ZŠ Svobodné Dvory, HK | 2:42.92 | 540 | ||||||||||||||
2 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | ZŠ SNP Hradec Králové | 2:43.16 | 537 | ||||||||||||||
3 | Simona SucháSimona Suchá | 03 | ZŠ M.Horákové, HK | 2:50.62 | 457 | ||||||||||||||
4 | Eliška ChladováEliška Chladová | 03 | ZŠ a MŠ Libčany | 2:51.17 | 452 | ||||||||||||||
5 | Martina ThýnováMartina Thýnová | 03 | Gymnázium B.Němcové, HK | 2:51.62 | 447 | ||||||||||||||
6 | Petra TicháPetra Tichá | 03 | ZŠ Chlumec n/Cidl. | 2:51.66 | 446 | ||||||||||||||
7 | Žaneta ŠittlerováŽaneta Šittlerová | 03 | ZŠ Chlumec n/Cidl. | 3:04.32 | 326 | ||||||||||||||
8 | Adéla SklenářováAdéla Sklenářová | 02 | ZŠ Chlumec n/Cidl. | 3:08.16 | 293 | ||||||||||||||
9 | Nerla HodovalováNerla Hodovalová | 02 | ZŠ Štefánikova, HK | 3:09.65 | 281 | ||||||||||||||
10 | Andrea PavlíčkováAndrea Pavlíčková | 03 | ZŠ a MŠ Kukleny, HK | 3:09.96 | 278 | ||||||||||||||
11 | Rebeca LangmajerováRebeca Langmajerová | 03 | ZŠ Bezručova, HK | 3:14.20 | 244 | ||||||||||||||
12 | Julie FrancováJulie Francová | 03 | Gymnázium B.Němcové, HK | 3:20.19 | 200 | ||||||||||||||
13 | Denisa DaňkováDenisa Daňková | 02 | ZŠ a MŠ Kukleny, HK | 3:25.12 | 167 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |