výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie IV

Pardubice (24. 4. 2017)

Skok daleký - Žáci

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik NovákDominik Novák
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
01 5.06 394.00
2 Lukáš HorníčekLukáš Horníček
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 4.99 380.00
3 Jan RabaJan Raba
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 4.91 365.00
4 Filip BašeFilip Baše
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
01 4.87 358.00
5 Matěj VernerMatěj Verner
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
02 4.87 358.00
6 Jakub KarlíkJakub Karlík
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
01 4.84 352.00
7 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
01 4.82 348.00
8 David KuclerDavid Kucler
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
01 4.81 346.00
9 Jakub UskobaJakub Uskoba
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
02 4.79 343.00
10 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
03 4.75 335.00
11 Michal ČermákMichal Čermák
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 4.69 324.00
12 Jan NovotnýJan Novotný
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
01 4.60 308.00
13 Jiří JohanidesJiří Johanides
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
01 4.59 306.00
14 ondřej Vachekondřej Vachek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
01 4.54 297.00
15 Jakub HybešJakub Hybeš
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
02 4.45 281.00
16 Mark BashkinMark Bashkin
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
01 4.45 281.00
17 Samuel ŠteckerSamuel Štecker
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
02 4.41 274.00
18 Václav MalinskýVáclav Malinský
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
01 4.36 266.00
19 Stefano PetricStefano Petric
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
02 4.35 264.00
20 Vítek JančíkVítek Jančík
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
01 4.30 255.00
21 Miroslav NovákMiroslav Novák
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
01 4.28 252.00
22 Matyáš VítekMatyáš Vítek
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
01 4.28 252.00
23 Ondřej FilipiOndřej Filipi
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
01 4.14 229.00
24 Vítezslav HorčičkaVítezslav Horčička
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
03 4.10 222.00
25 Jan ŠmídJan Šmíd
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
01 4.05 214.00
26 Kryštof HejnaKryštof Hejna
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
03 4.02 209.00
27 Nikolas LeuenbergerNikolas Leuenberger
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
02 3.98 203.00
28 Vladimír BorovecVladimír Borovec
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
03 3.95 198.00
29 Radovan MartinecRadovan Martinec
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
01 3.40 116.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 24.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
02 4.40 403.00
2 Daniela ŠustrováDaniela Šustrová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
02 3.93 292.00
3 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
03 3.87 279.00
4 Kateřina HlavatáKateřina Hlavatá
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
03 3.85 274.00
5 Andrea VargováAndrea Vargová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
01 3.79 261.00
6 Zuzana KmínkováZuzana Kmínková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
03 3.78 259.00
7 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 3.72 246.00
8 Barbora BulánkováBarbora Bulánková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
01 3.72 246.00
9 Lenka VlkováLenka Vlková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 3.64 229.00
10 Nela VindemanováNela Vindemanová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
02 3.60 220.00
11 Natálie SpáčilováNatálie Spáčilová
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
03 3.55 210.00
12 Petra BačinováPetra Bačinová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
02 3.54 208.00
13 Kateřina KnotkováKateřina Knotková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
02 3.51 202.00
14 Tereza MakuševTereza Makušev
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
02 3.40 180.00
15 Tereza KulhánkováTereza Kulhánková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
03 3.35 170.00
16 Kateřina KloučkováKateřina Kloučková
Základní škola Pardubice-spořilovZákladní škola Pardubice-sp...
03 3.35 170.00
17 Žaneta HolickáŽaneta Holická
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 3.35 170.00
18 Adéla ForbelskáAdéla Forbelská
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
02 3.28 157.00
19 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 3.16 135.00
20 Monika SlabáMonika Slabá
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
02 3.09 122.00
21 Lucie NeufingerováLucie Neufingerová
ZŠ a MŠ Pce-OhrazeniceZŠ a MŠ Pce-Ohrazenice
03 2.97 102.00
22 Eliška SkalickáEliška Skalická
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
02 2.93 95.00
23 Ivona CeralováIvona Ceralová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
02 2.83 80.00
Klára BartoškováKlára Bartošková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
02 DNS
Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
02 NM
Celkem 25 závodníků