Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie III

Pardubice (25. 4. 2017)

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít KverekVít Kverek
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
04 1.40 317.00
2 Jan LaušmanJan Laušman
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
04 1.40 317.00
3= Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
03 1.35 283.00
3= Aleš KrisltAleš Krislt
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 1.35 283.00
3= Adam LeníčekAdam Leníček
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
03 1.35 283.00
6 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
04 1.30 250.00
7= Jan Jakub KnesplJan Jakub Knespl
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
04 1.30 250.00
7= Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 1.30 250.00
9 Marek MudrochMarek Mudroch
ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice, 53002ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice...
04 1.25 218.00
10= Jiří SchiedekJiří Schiedek
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
04 1.20 188.00
10= Tomáš BadaTomáš Bada
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 1.20 188.00
10= Daniel HajdákDaniel Hajdák
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
04 1.20 188.00
10= Jakub FicekJakub Ficek
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
03 1.20 188.00
10= Václav LockerVáclav Locker
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
03 1.20 188.00
10= Martin PavelkaMartin Pavelka
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
03 1.20 188.00
10= Patrik ŽádníkPatrik Žádník
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
03 1.20 188.00
10= Michael SchmidtMichael Schmidt
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
04 1.20 188.00
10= Matouš VišváderMatouš Višváder
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
05 1.20 188.00
19= Jan OberreiterJan Oberreiter
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
03 1.15 159.00
19= Matyáš BártlMatyáš Bártl
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
04 1.15 159.00
19= Adam SuchánekAdam Suchánek
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
03 1.15 159.00
19= Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
04 1.15 159.00
23= Filip KorbelFilip Korbel
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
05 1.10 131.00
23= Daniel StojanovDaniel Stojanov
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
03 1.10 131.00
Jakub KudláčekJakub Kudláček
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 DNS 0.00
Matěj PárekMatěj Párek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
04 DNF 0.00
Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
03 DNF 0.00
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Lucie HavlováLucie Havlová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 1.40 512.00
1= Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
03 1.40 512.00
3 Valentina ŽižkováValentina Žižková
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 1.30 409.00
4= Aneta JankováAneta Janková
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
04 1.25 359.00
4= Pavlína BártováPavlína Bártová
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
03 1.25 359.00
4= Simona RučováSimona Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 1.25 359.00
4= Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
04 1.25 359.00
8= Martina PřibylováMartina Přibylová
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
04 1.20 312.00
8= Magdaléna FarkašováMagdaléna Farkašová
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
03 1.20 312.00
8= Natali BuzkováNatali Buzková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 1.20 312.00
8= Miriam GruberováMiriam Gruberová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
04 1.20 312.00
8= Denisa KysilkováDenisa Kysilková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
03 1.20 312.00
8= Anna BrožováAnna Brožová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
05 1.20 312.00
8= Aneta SolníkováAneta Solníková
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
04 1.20 312.00
8= Anežka JadrnáAnežka Jadrná
ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I
03 1.15 266.00
8= Lenka VojtěchováLenka Vojtěchová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
04 1.15 266.00
8= Eliška KrajňákováEliška Krajňáková
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
04 1.15 266.00
18 Pavla RufrováPavla Rufrová
Gymnázium Dr.E.Holuba HoliceGymnázium Dr.E.Holuba Holice
03 1.10 222.00
19= Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
03 1.05 180.00
19= Sára BohunickáSára Bohunická
ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice
04 1.05 180.00
19= Karolína SádovskáKarolína Sádovská
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
04 1.05 180.00
19= Petra HepnarováPetra Hepnarová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
04 1.05 180.00
19= Nikola DostálováNikola Dostálová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
04 1.05 180.00
24= Simona NevolováSimona Nevolová
ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč
03 1.00 141.00
24= Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
04 1.00 141.00
Celkem 25 závodníků