Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Pardubice, kategorie III
Pardubice (25. 4. 2017)4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 25.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drábek, Dufek, Kverek, Resutik Drábek, Dufek, Kverek, Resutik | 04 | ZŠ Staňkova, Pardubice | 33.89 | 334.00 | ||||||||||||||
2 | Bareš, Motyčka, Řehounek, Sebránek Bareš, Motyčka, Řehounek, Sebránek | 04 | ZŠ Pardubice - Polabiny I | 34.20 | 316.00 | ||||||||||||||
3 | Bártl, Doležal, Panchartek, Vohralík Bártl, Doležal, Panchartek, Vohralík | 04 | ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč | 34.39 | 305.00 | ||||||||||||||
4 | Kodym Kodym | 03 | ZŠ Opatovice n.L., okres Pa... | 34.84 | 280.00 | ||||||||||||||
5 | Možíš, Novosad, Sádovský, Štětka Možíš, Novosad, Sádovský, Štětka | 04 | ZŠ Benešovo náměstí 590 | 34.96 | 274.00 | ||||||||||||||
6 | Korbel, Schiedek, Šprachta, Štulík Korbel, Schiedek, Šprachta, Štulík | 05 | ZŠ Pardubice-Dubina | 35.07 | 268.00 | ||||||||||||||
7 | Brož, Husák, Kytka, Leníček Brož, Husák, Kytka, Leníček | 05 | ZŠ Ohrazenice | 35.47 | 247.00 | ||||||||||||||
8 | Kozumplík, Mudroch, Papoušek, Veverka Kozumplík, Mudroch, Papoušek, Veverka | 04 | ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... | 36.91 | 178.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 25.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kudláček Kudláček | 04 | ZŠ Benešovo náměstí 590 | 33.85 | 336.00 | ||||||||||||||
2 | Netolický, Schmidt, Sušil, Svoboda Netolický, Schmidt, Sušil, Svoboda | 04 | ZŠ Ohrazenice | 36.14 | 214.00 | ||||||||||||||
3 | Novák, Pavelka, Špás, Žádník Novák, Pavelka, Špás, Žádník | 04 | ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč | 36.50 | 197.00 | ||||||||||||||
4 | Černý, Řehák, Suchánek, Špatenka Černý, Řehák, Suchánek, Špatenka | 03 | Gymnázium Dr.E.Holuba Holice | 36.78 | 184.00 | ||||||||||||||
5 | Arnošt, Cimburek, Jindra, Neuman Arnošt, Cimburek, Jindra, Neuman | 03 | ZŠ Pardubice - Studánka | 37.17 | 167.00 | ||||||||||||||
6 | Balcar, Mudroch, Slach, Vávra Balcar, Mudroch, Slach, Vávra | 03 | ZŠ J.Ressla 2258, Pardubice... | 37.37 | 159.00 | ||||||||||||||
7 | Bělohlav, Knespl, Kopp, Steklý Bělohlav, Knespl, Kopp, Steklý | 04 | ZŠ Staňkova, Pardubice | 37.43 | 156.00 | ||||||||||||||
8 | Bárta, Hanč, Oberreiter, Pavlíček Bárta, Hanč, Oberreiter, Pavlíček | 03 | ZŠ Pardubice-Dubina | 39.88 | 69.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 25.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blaho, Fiala, Imlauf, Růžek Blaho, Fiala, Imlauf, Růžek | 05 | ZŠ Sezemice, okres Pardubice | 37.09 | 171.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 25.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gruberová, Kopejtková, Kysilková, Mistríková Gruberová, Kopejtková, Kysilková, Mistríková | 04 | ZŠ Pardubice - Studánka | 35.62 | 493.00 | ||||||||||||||
2 | Dalla-Valle, Machačová, Novotná, Topolská Dalla-Valle, Machačová, Novotná, Topolská | 03 | ZŠ Pardubice-Dubina | 37.17 | 402.00 | ||||||||||||||
3 | Brožová, Dernerová, Hepnarová, Jedličková Brožová, Dernerová, Hepnarová, Jedličková | 05 | ZŠ Ohrazenice | 37.61 | 378.00 | ||||||||||||||
4 | Cvachová, Chýlová, Jadrná, Valentová Cvachová, Chýlová, Jadrná, Valentová | 04 | ZŠ Pardubice - Polabiny I | 37.77 | 369.00 | ||||||||||||||
5 | Bohmová, Fousová, Komínková, Němcová Bohmová, Fousová, Komínková, Němcová | 04 | ZŠ Sezemice, okres Pardubice | 37.92 | 361.00 | ||||||||||||||
6 | Bohunická, Gobernacová, Holíková, Kvapilová Bohunická, Gobernacová, Holíková, Kvapilová | 04 | ZŠ Staňkova, Pardubice | 37.99 | 358.00 | ||||||||||||||
7 | Kubantová, Macháčková, Sirůčková, Vavřinová Kubantová, Macháčková, Sirůčková, Vavřinová | 03 | ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč | 38.11 | 351.00 | ||||||||||||||
8 | Bačinová, Cimburková, Kudláčková, Solníková Bačinová, Cimburková, Kudláčková, Solníková | 04 | Gymnázium Dr.E.Holuba Holice | 39.05 | 304.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 25.4.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bláhová, Košťálová, Moravcová, Ručová Bláhová, Košťálová, Moravcová, Ručová | 04 | ZŠ Benešovo náměstí 590 | 34.03 | 594.00 | ||||||||||||||
2 | Bejstová, Křivková, Machová, Štosová Bejstová, Křivková, Machová, Štosová | 04 | ZŠ Benešovo náměstí 590 | 35.61 | 494.00 | ||||||||||||||
3 | Černíková, Jiráková, Maixnerová, Tatarová Černíková, Jiráková, Maixnerová, Tatarová | 05 | ZŠ Staňkova, Pardubice | 37.01 | 411.00 | ||||||||||||||
4 | Gobernacová, Janoušková, Strejcová, Uhlířová Gobernacová, Janoušková, Strejcová, Uhlířová | 03 | ZŠ Pardubice - Studánka | 37.73 | 372.00 | ||||||||||||||
5 | Farkašová, Janková, Lišková, Šímová Farkašová, Janková, Lišková, Šímová | 03 | ZŠ Pardubice-Dubina | 39.52 | 281.00 | ||||||||||||||
6 | Bittnerová, Kábrtová, Lexová, Marečková Bittnerová, Kábrtová, Lexová, Marečková | 05 | ZŠ Opatovice n.L., okres Pa... | 40.08 | 255.00 | ||||||||||||||
7 | Greňová, Nevolová, Vaníčková, Zeibichová Greňová, Nevolová, Vaníčková, Zeibichová | 04 | ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč | 40.40 | 240.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |