výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV

Brno-město (16. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Sedláčková, Lucie 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 1348,00
2 Winkler, Dominik 02 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 1298,00
3 Hladíková, Monica 01 ZŠ Brno, Hudcova 35 1297,00
4 Svobodová, Barbora 04 Botanická 70 1262,00
5 Drápalová, Zuzana 04 Gymnázium Matyáše Lercha 1175,00
6 Chaloupka, Milan 02 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 1172,00
7 Noštinská, Magdaléna 01 Gymnázium Matyáše Lercha 1158,00
8 Mášová, Adfriana 02 ZŠ Brno Arménská 1157,00
9 Neužilová, Adéla 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1150,00
10 Rybníčková, Monika 01 Gymnázium Matyáše Lercha 1142,00
11 Vorlický, Lukáš 02 ZŠ Měšťanská 1141,00
12 Kučerová, Radka 04 ZŠ a MŠ Kotlářská 1140,00
13 Prukner, Jakub 01 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 1137,00
14 Janek, Jakub 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 1136,00
15 Hutárková, Veronika 04 Botanická 70 1136,00
16 Svoboda, Antonín 02 ZŠ Měšťanská 1131,00
17 Juříčková, Helena 03 ZŠ Brno Arménská 1127,00
18 Čermák, Marek 03 Základní škola Brno, Horní16 1126,00
19 Teplá, Agáta 02 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 1114,00
20 Kadlec, Michal 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 1107,00
21 Šiklová, Karolína 03 Gymnázium Matyáše Lercha 1102,00
22 Svoboda, Martin 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 1097,00
23 Plášková, Denisa 02 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 1083,00
24 Fila, Daniel 02 ZŠ Měšťanská 1072,00
25 Letochová, Andrea 02 Gymnázium Brno, Vídeňská 1069,00
26 Smutný, Vojtěch 02 CMcZŠ Lerchova BRNO 1066,00
27 Vrbacký, Tomáš 04 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 1065,00
28 Pijáková, Tereza 04 Botanická 70 1064,00
29 Putna, Adam 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 1063,00
30 Lacík, Barnabáš 02 ZŠ Měšťanská 1062,00
31 Nechvátal, Oskar 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1056,00
32 Šípek, Kryštof 02 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 1053,00
33 Božek, Kazimír 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 1051,00
34 Koppová, Veronika 03 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 1050,00
35 Laus, Jakub 01 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 1040,00
36 Ondráček, Jan Václav 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1034,00
37 Klobásková, Marta 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1030,00
38 Doležalová, Marie 01 Gymnázium Brno, Vídeňská 1029,00
39 Hájek, Alexandr 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 1023,00
40 Petrová, Karolína 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 1019,00
41 Vodička, Dominik 01 CMcZŠ Lerchova BRNO 1018,00
42 Raus, Sebastian 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1017,00
43 Kamenická, Vendula 02 Gymnázium Brno, Vídeňská 1008,00
44 Štůsková, Lucie 03 ZŠ a MŠ Kotlářská 1003,00
45 Černý, Dominik 01 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 998,00
46 Lugošová, Kristýna 04 ZŠ Brno Arménská 991,00
47 Bureš, Alexandr 01 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 978,00
48 Petrová, Kristýna 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 978,00
49 Jarošek, Maxim 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 972,00
50 Hnilicová, Jasmína 03 Botanická 70 967,00
51 Zábrš, Ondřej 03 ZŠ Jihomoravské náměstí 956,00
52 Jaroš, Filip 04 ZŠ Jihomoravské náměstí 951,00
53 Živěla, Martin 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 934,00
54 Charbaka, Ivan 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 927,00
55 Jelínková, Anna 05 ZŠ Křídlovická 913,00
56 Jemelík, Přemysl 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 913,00
57 Veselá, Barbora 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 910,00
58 Stejskal, Adam 02 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 907,00
59 Mašková, Markéta 05 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 906,00
60 Jelínková, Klára 01 ZŠ Brno, Hudcova 35 903,00
61 Škodová, Michaela 05 ZŠ Laštůvkova Brno 899,00
62 Klusáčková, Markéta 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 895,00
63 Hoplíček, Ondřej 02 CMcZŠ Lerchova BRNO 888,00
64 Formánek, Kvido 01 ZŠ Měšťanská 887,00
65 Divácký, Nikolas 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 882,00
66 Sperát, Pavel 03 CMcZŠ Lerchova BRNO 880,00
67 Harásková, Sofie 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 879,00
68 Balgová, Linda 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 877,00
69 Poláček, Jan 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 868,00
70 Vosecká, Kateřina 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 866,00
71 Rybníčková, Kateřina 01 Gymnázium Matyáše Lercha 864,00
72 Smýkalová, Linda 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 860,00
73 Jahn, Filip 03 ZŠ Laštůvkova Brno 857,00
74 Matoušková, Valerie 03 Gymnázium Matyáše Lercha 851,00
75 Nentvichová, Kateřina 03 ZŠ Křídlovická 850,00
76 Černíková, Lucie 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 845,00
77 Fousková, Karolína 01 ZŠ Brno, Hudcova 35 845,00
78 Mrkos, Martin 01 CMcZŠ Lerchova BRNO 845,00
79 Vavera, Tomáš 03 CMcZŠ Lerchova BRNO 839,00
80 Kotásek, David 02 ZŠ Měšťanská 832,00
81 Pavelcová, Eliška 03 ZŠ a MŠ Kotlářská 823,00
82 Žemla, Marek 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 822,00
83 Ryšavá, Anna 02 Gymnázium Brno, Vídeňská 814,00
84 Nekuža, Radim 01 CMcZŠ Lerchova BRNO 813,00
85 Mojžíš, Antonín 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 810,00
86 Mácalová, Soňa 05 Gymnázium Matyáše Lercha 809,00
87 Rudická, Barbora 05 ZŠ Laštůvkova Brno 807,00
88 Machová, Kateřina 04 Gymnázium Matyáše Lercha 807,00
89 Mertens, Dominik 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 802,00
90 Ledahudec, Radim 03 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 788,00
91 Novotný, Pavel 04 ZŠ Laštůvkova Brno 786,00
92 Hladká, Kristýna 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 778,00
93 Ondrušová, Barbora 02 ZŠ Brno, Hudcova 35 776,00
94 Beneš, Ondřej 04 ZŠ Svážná 774,00
95 Holišová, Alexandra 02 Gymnázium Brno, Vídeňská 759,00
96 Martikán, Hynek 04 Základní škola Brno, Horní16 758,00
97 Makyča, Richard 04 CMcZŠ Lerchova BRNO 750,00
98 Šťastný, Tomáš 03 ZŠ Jihomoravské náměstí 742,00
99 Šedý, Martin 00 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 737,00
100 Kovář, David 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 734,00
101 Čepešová, Martina 01 ZŠ Brno, Hudcova 35 731,00
102 Kalčíková, Sarah 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 724,00
103 Tahal, Jan 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 721,00
104 Edesová, Emily 04 ZŠ Brno Arménská 721,00
105 Tomancová, Silvie 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 713,00
106 Svobodová, Julie 05 Gymnázium Matyáše Lercha 708,00
107 Blažková, B 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 705,00
108 Vyskočilová, Marcela 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 703,00
109 Bartušek, Jan 03 ZŠ Laštůvkova Brno 703,00
110 Janák, Filip 03 ZŠ Jihomoravské náměstí 699,00
111 Šotková, Petra 02 ZŠ Brno Arménská 695,00
112 Sedláčková, Aneta 04 ZŠ Laštůvkova Brno 675,00
113 Tomešová, Viktorie 04 ZŠ a MŠ Kotlářská 674,00
114 Moštěk, Patrik 03 Základní škola Brno, Horní16 674,00
115 Fišer, Viktor 03 ZŠ Křídlovická 670,00
116 Šauer, Marek 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 658,00
117 Bauchner, Michael 02 CMcZŠ Lerchova BRNO 658,00
118 Máša, Matěj 04 ZŠ Svážná 656,00
119 Havlíčková, Yvetta 04 ZŠ Laštůvkova Brno 653,00
120 Obořilová, Tereza 02 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 650,00
121 Žítková, Michaela 02 ZŠ Brno Arménská 649,00
122 Tesař, Vojtěch 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 649,00
123 Klementová, Kateřina 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 646,00
124 Šlapanský, Ondřej 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 646,00
125 Novák, Lukáš 02 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 633,00
126 Lazar, Ondřej 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 628,00
127 Hodaň, Viktor 02 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 624,00
128 Ševčíková, Markéta 02 Gymnázium Brno, Vídeňská 620,00
129 Chlebeček, Tomáš 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 616,00
130 Bajerová, Klára 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 615,00
131 Bařinová, Adéla 04 ZŠ Brno Arménská 615,00
132 Moldavčuk, Jakub 03 CMcZŠ Lerchova BRNO 608,00
133 Češek, Marek 03 ZŠ Jihomoravské náměstí 604,00
134 Dufek, Lukáš 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 604,00
135 Musilová, Tereza 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 600,00
136 Šmídek, Jakub 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 597,00
137 Koňák, Kryštof 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 594,00
138 Konečný, Kryštof 02 CMcZŠ Lerchova BRNO 592,00
139 Mendreková, Dominika 03 Botanická 70 590,00
140 Felklová, Viktorie 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 585,00
141 Bánská, Halina 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 585,00
142 Ryš, Štěpán 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 585,00
143 Addo, Joshua 04 Základní škola Brno, Horní16 583,00
144 Dokoupil, Tomáš 04 ZŠ Svážná 582,00
145 Vogelová, Denisa 03 Gymnázium Brno, Vídeňská 577,00
146 Kopeček, Jakub 03 ZŠ Laštůvkova Brno 568,00
147 Křeček, Dominik 03 ZŠ Laštůvkova Brno 556,00
148 Reichlová, Stefanie 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 554,00
149 Rolinek, Adam 01 ZŠ Měšťanská 554,00
150 Lerche, Josef 03 CMcZŠ Lerchova BRNO 550,00
151 Matouš, Kabát 03 ZŠ Křídlovická 549,00
152 Chalupník, Matěj Lešek 03 ZŠ a MŠ Kotlářská 548,00
153 Kyprý, Miroslav 03 ZŠ Jihomoravské náměstí 546,00
154 Nová, Beáta 05 ZŠ Křídlovická 541,00
155 Fiala, Lukáš 04 ZŠ Laštůvkova Brno 540,00
156 Solařík, Lukáš 01 CMcZŠ Lerchova BRNO 538,00
157 Koukal, Vojtěch 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 537,00
158 Kučerová, Aneta 04 ZŠ Křídlovická 526,00
159 Gorani, Anita 04 ZŠ a MŠ Kotlářská 526,00
160 Uhrová, Kristýna 03 ZŠ Křídlovická 522,00
161 Heide, Petr 04 ZŠ Svážná 519,00
162 Janderková, kristýn 02 ZŠ Brno Arménská 506,00
163 Kovařík, Michal 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 506,00
164 Císařová, Eliška 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 503,00
165 Šťastný, Ondřej 03 ZŠ Křídlovická 503,00
166 Dvořák, Jaroslav 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 502,00
167 Vítková, Klára 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 502,00
168 Pevná, Tereza 02 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 502,00
169 Divoký, Filip 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 498,00
170 Kasparová, Karolína 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 498,00
171 Minář, Vít 04 CMcZŠ Lerchova BRNO 490,00
172 Sosnar, Pavel 02 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 487,00
173 Spáčilová, Denisa 02 ZŠ Brno Arménská 484,00
174 Klusák, Vít 04 CMcZŠ Lerchova BRNO 478,00
175 Pařil, Šimon 04 ZŠ Laštůvkova Brno 476,00
176 Veselá, Lucie 03 ZŠ Laštůvkova Brno 475,00
177 Hampl, Daniel 04 ZŠ Svážná 470,00
178 Follerová, Jana 01 Gymnázium Matyáše Lercha 469,00
179 Hoch, Lukas 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 468,00
180 Tomčala, Martin 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 467,00
181 Zatloukal, Jan 02 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 466,00
182 Brabcová, Monika 04 Gymnázium Matyáše Lercha 462,00
183 Žitný, Pavel 03 Základní škola Brno, Horní16 461,00
184 Sedláková, Vendula 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 461,00
185 Kraus, Václav 03 ZŠ Křídlovická 460,00
186 Grätzová, Patricie 03 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 459,00
187 Hrbáčková, Tereza 05 ZŠ Brno Arménská 456,00
188 Nentvich, František 03 ZŠ Křídlovická 454,00
189 Mucha, Jan 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 453,00
190 Nguye, Trinh Tung Duon 04 ZŠ Křídlovická 452,00
191 Bendová, Gabriela 04 ZŠ Brno Arménská 449,00
192 Dohnalová, Barbora 04 ZŠ Brno Arménská 448,00
193 Kučerová, Tereza 04 ZŠ Křídlovická 447,00
194 Andrýsková, Eliška 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 447,00
195 Slavíková, Kateřina 03 ZŠ a MŠ Kotlářská 447,00
196 Linnerová, Simona 01 ZŠ Brno, Hudcova 35 438,00
197 Folklová, Markéta 05 ZŠ Brno Arménská 436,00
198 Hrubanová, Gabriela 04 ZŠ Laštůvkova Brno 435,00
199 Bednář, Jan 04 ZŠ Laštůvkova Brno 434,00
200 Doležal, Dominik 02 ZŠ a MŠ Kotlářská 434,00
201 Doležal, Vojtěch 04 Základní škola Brno, Horní16 433,00
202 Teplá, Eliška 03 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 423,00
203 Kratochvíl, Michal 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 423,00
204 Dvořáková, Martina 03 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 418,00
205 Řeháková, Petra 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 417,00
206 Zahradníková, Anděla 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 409,00
207 Hojovcová, Marie 03 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 405,00
208 Zajíček, Daniel 02 ZŠ Měšťanská 404,00
209 Lang, Matěj 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 403,00
210 Zipser, Václav 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 402,00
211 Kunzová, Adéla 02 Gymnázium Matyáše Lercha 401,00
212 Blažek, Jan 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 400,00
213 Šťastný, Jiří 03 ZŠ Svážná 398,00
214 Házy, Vojtěch 01 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 397,00
215 Raclová, Hana 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 395,00
216 Schmid, Khatarina 03 Gymnázium Brno, Vídeňská 395,00
217 Drápela, Tomáš 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 393,00
218 Szabo, Lucie 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 393,00
219 Dofková, Alice 03 ZŠ Brno, Hudcova 35 387,00
220 Podrabská, Klára 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 382,00
221 Panáček, Martin 01 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 380,00
222 Konečný, Tomáš 03 ZŠ Křídlovická 380,00
223 Sárová, Nikola 02 ZŠ Brno Arménská 379,00
224 Ježková, Tereza 02 Gymnázium Matyáše Lercha 379,00
225 Farlík, Dominik 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 374,00
226 Kopeček, Jakub 03 ZŠ Laštůvkova Brno 371,00
227 Kilián, Adam 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 361,00
228 Ždánská, Adéla 05 ZŠ Laštůvkova Brno 359,00
229 Dohnalová, Sabina 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 356,00
230 Kolaříková, Klára 05 ZŠ Laštůvkova Brno 354,00
231 Čížková, Č 04 ZŠ Brno Arménská 352,00
232 Honusová, Barbora 05 ZŠ a MŠ Kotlářská 350,00
233 Doležal, Jan 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 348,00
234 Ivanyi, Nikola 02 Gymnázium Matyáše Lercha 347,00
235 Němec, Vít 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 345,00
236 Cink, Jáchym 03 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 345,00
237 Laubová, Caroline 02 Gymnázium Matyáše Lercha 340,00
238 Dvořáková, Tereza 05 ZŠ Křídlovická 337,00
239 Palát, Tomáš 03 ZŠ Křídlovická 332,00
240 Lazárková, Vanessa 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 332,00
241 Pavlík, Michal 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 331,00
242 Vávrová, Veronika 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 321,00
243 Ecler, David 01 CMcZŠ Lerchova BRNO 319,00
244 Dastichová, Natálie 02 ZŠ Brno Arménská 316,00
245 Dopitová, Isabela 04 ZŠ Křídlovická 313,00
246 Císařová, Markéta 04 ZŠ a MŠ Kotlářská 311,00
247 Říha, David 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 310,00
248 Tomyšynec, Andrej 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 308,00
249 Všianská, Tereza 03 Gymnázium Matyáše Lercha 299,00
250 Žmílová, Adéla 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 296,00
251 Kalus, Roman 03 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 290,00
252 Všetečková, Jana 03 Gymnázium Matyáše Lercha 287,00
253 Čechová, Klára 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 287,00
254 Kvoch, Vojtěch 05 ZŠ Křídlovická 282,00
255 Weisserová, Anna 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 276,00
256 Čoupek, Petr 04 ZŠ Svážná 275,00
257 Přerovský, Matěj 04 ZŠ Jihomoravské náměstí 266,00
258 Joukl, Adam 04 Základní škola Brno, Horní16 260,00
259 Stráská, Eliška 03 ZŠ Laštůvkova Brno 257,00
260 Posoldová, Veronika 05 ZŠ Křídlovická 249,00
261 Chlubna, Daniel 03 ZŠ Svážná 246,00
262 Staněk, Jiří 05 ZŠ Svážná 243,00
263 Troll, Anika 04 ZŠ a MŠ Kotlářská 240,00
264 Ševčíková, Nicol 05 Gymnázium Matyáše Lercha 239,00
265 Sabela, Matěj 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 237,00
266 Syrový, Václav 03 ZŠ Svážná 237,00
267 Fojt, Tomáš 03 ZŠ Křídlovická 237,00
268 Čáslavská, Kristýna 03 Gymnázium Matyáše Lercha 235,00
269 Luu, Hana 02 Gymnázium Matyáše Lercha 233,00
270 Pavlíček, Tomáš 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 233,00
271 Neužilová, Eva 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00 223,00
272 Jarošová, Anastázie 05 Botanická 70 222,00
273 Opálková, Klára 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 222,00
274 Kluková, Anna 04 ZŠ Brno Arménská 218,00
275 Zachariáš, Petr 04 ZŠ Jihomoravské náměstí 215,00
276 Vaverka, Vojtěch 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 199,00
277 Dvořák, Marcel 03 Základní škola Brno, Horní16 193,00
278 Zůbek, Pavel 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 190,00
279 Chocholáčová, Ela 03 Botanická 70 170,00
280 Ryšavá, Sára 03 Botanická 70 152,00
281 Švábík, Richard 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 150,00
282 Kunovský, Lukáš 04 ZŠ Jihomoravské náměstí 149,00
283 Hybký, Ondřej 01 SK Kociánka Brno 74,00
284 Hampl, Martin 01 CMcZŠ Lerchova BRNO 0,00
285 Brück, Jakub 01 ZŠ a MŠ Kotlářská 0,00
286 Kociánová, Alice 00 SK Kociánka Brno 0,00
287 Čech, Jiří 01 ZŠ a MŠ Pastviny Brno 0,00
288 Hnát, Michal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0,00
289 Hyšplerová, Zuzana 03 ZŠ a MŠ Kotlářská 0,00
290 Dudková, Evelína 03 ZŠ Laštůvkova Brno 0,00
291 Janík, Lukáš 04 CMcZŠ Lerchova BRNO 0,00
292 Martečík, Martin 05 ZŠ Svážná 0,00
293 Horváth, Filip 06 SK Kociánka Brno 0,00
294 Nováčková, Marika 83 SK Kociánka Brno 0,00
295 Šimková, Andrea 89 SK Kociánka Brno 0,00
296 Zahálka, Jakub 96 SK Kociánka Brno 0,00
297 Kolářová, Kristýna 98 SK Kociánka Brno 0,00
298 Vallová, Veronika 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 0,00