výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV

Brno-město (16. 5. 2017)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub JanekJakub Janek 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1798
2 Jakub PruknerJakub Prukner 01 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 1712
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1508
4 Dominik WinklerDominik Winkler 02 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 1298
5 Kryštof KonečnýKryštof Konečný 02 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 1199
6 Lukáš VorlickýLukáš Vorlický 02 ZŠ MěšťanskáZŠ Měšťanská 1141
7 Antonín SvobodaAntonín Svoboda 02 ZŠ MěšťanskáZŠ Měšťanská 1131
8 Michal KadlecMichal Kadlec 02 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1107
9 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1097
10 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 1066
11 Adam PutnaAdam Putna 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 1063
12 Barnabáš LacíkBarnabáš Lacík 02 ZŠ MěšťanskáZŠ Měšťanská 1062
13 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1053
14 Kazimír BožekKazimír Božek 02 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 1051
15 Jakub LausJakub Laus 01 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 1040
16 Alexandr HájekAlexandr Hájek 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 1023
17 Dominik VodičkaDominik Vodička 01 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 1018
18 Sebastian RausSebastian Raus 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1017
19 Dominik ČernýDominik Černý 01 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0998
20 Jan PoláčekJan Poláček 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0982
21 Adam StejskalAdam Stejskal 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0907
22 Kvido FormánekKvido Formánek 01 ZŠ MěšťanskáZŠ Měšťanská 0887
23 Martin MrkosMartin Mrkos 01 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0845
24 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0684
25 Alexandr BurešAlexandr Bureš 01 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0681
26 Michael BauchnerMichael Bauchner 02 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0658
27 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0644
28 Lukáš NovákLukáš Novák 02 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 0633
29 Ondřej LazarOndřej Lazar 02 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0628
30 Tomáš ChlebečekTomáš Chlebeček 02 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0616
31 Daniel FilaDaniel Fila 02 ZŠ MěšťanskáZŠ Měšťanská 0609
32 Lukáš DufekLukáš Dufek 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0604
33 Maxim JarošekMaxim Jarošek 01 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0598
34 Štěpán RyšŠtěpán Ryš 02 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0585
35 Nikolas DiváckýNikolas Divácký 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0565
36 Adam RolinekAdam Rolinek 01 ZŠ MěšťanskáZŠ Měšťanská 0554
37 Matěj Lešek ChalupníkMatěj Lešek Chalupník 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0548
38 Jan DoležalJan Doležal 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0542
39 Lukáš SolaříkLukáš Solařík 01 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0538
40 Michal KovaříkMichal Kovařík 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0506
41 Jaroslav DvořákJaroslav Dvořák 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0502
42 Filip DivokýFilip Divoký 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0498
43 David KotásekDavid Kotásek 02 ZŠ MěšťanskáZŠ Měšťanská 0471
44 Lukas HochLukas Hoch 02 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0468
45 Martin TomčalaMartin Tomčala 02 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0467
46 Jan ZatloukalJan Zatloukal 02 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0466
47 Marek ŽemlaMarek Žemla 01 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0464
48 Jan MuchaJan Mucha 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0453
49 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0441
50 Martin ŠedýMartin Šedý 00 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0404
51 Matěj LangMatěj Lang 01 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0403
52 Martin ŽivělaMartin Živěla 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0394
53 Antonín MojžíšAntonín Mojžíš 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0382
54 Martin PanáčekMartin Panáček 01 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0380
55 Dominik FarlíkDominik Farlík 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0374
56 Viktor HodaňViktor Hodaň 02 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 0374
57 Adam KiliánAdam Kilián 01 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0361
58 Vít NěmecVít Němec 02 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0345
59 Vojtěch TesařVojtěch Tesař 02 ZŠ a MŠ Pastviny BrnoZŠ a MŠ Pastviny Brno 0345
60 Radim LedahudecRadim Ledahudec 03 ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1ZŠ Brno, Přemyslovo nám. 1 0326
61 David EclerDavid Ecler 01 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0319
62 Ondřej HybkýOndřej Hybký 01 SK Kociánka BrnoSK Kociánka Brno 0074
Celkem 62 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek ČermákMarek Čermák 03 Základní škola Brno, Horní16Základní škola Brno, Horní16 1456
2 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1322
3 Richard MakyčaRichard Makyča 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 1213
4 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 1065
5 Oskar NechvátalOskar Nechvátal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1056
6 Ondřej ŠlapanskýOndřej Šlapanský 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0987
7 Ondřej ZábršOndřej Zábrš 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 0956
8 Filip JarošFilip Jaroš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 0951
9 Pavel SperátPavel Sperát 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0880
10 Filip JahnFilip Jahn 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0857
11 Ondřej BenešOndřej Beneš 04 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0841
12 Dominik MertensDominik Mertens 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0802
13 Hynek MartikánHynek Martikán 04 Základní škola Brno, Horní16Základní škola Brno, Horní16 0758
14 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 0742
15 Jan TahalJan Tahal 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0721
16 Viktor FišerViktor Fišer 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0690
17 Matěj MášaMatěj Máša 04 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0656
18 Jakub MoldavčukJakub Moldavčuk 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0608
19 Marek ČešekMarek Češek 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 0604
20 Jakub ŠmídekJakub Šmídek 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0597
21 Kryštof KoňákKryštof Koňák 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0594
22 Joshua AddoJoshua Addo 04 Základní škola Brno, Horní16Základní škola Brno, Horní16 0583
23 Tomáš DokoupilTomáš Dokoupil 04 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0582
24 Tomáš VaveraTomáš Vavera 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0566
25 Josef LercheJosef Lerche 03 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0550
26 Lukáš FialaLukáš Fiala 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0540
27 Vojtěch KoukalVojtěch Koukal 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0537
28 Ondřej ŠťastnýOndřej Šťastný 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0503
29 Pavel NovotnýPavel Novotný 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0496
30 Šimon PařilŠimon Pařil 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0476
31 Daniel HamplDaniel Hampl 04 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0470
32 Pavel ŽitnýPavel Žitný 03 Základní škola Brno, Horní16Základní škola Brno, Horní16 0461
33 Václav KrausVáclav Kraus 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0460
34 Patrik MoštěkPatrik Moštěk 03 Základní škola Brno, Horní16Základní škola Brno, Horní16 0411
35 Václav ZipserVáclav Zipser 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0402
36 Tomáš KonečnýTomáš Konečný 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0380
37 Filip JanákFilip Janák 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 0370
38 Jan BednářJan Bednář 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0338
39 Tomáš PalátTomáš Palát 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0332
40 Jan BartušekJan Bartušek 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0317
41 Vojtěch VaverkaVojtěch Vaverka 03 ZŠ a MŠ Vedlejší 10, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší 10, Brno 0315
42 David KovářDavid Kovář 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0290
43 Jiří ŠťastnýJiří Šťastný 03 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0290
44 Vojtěch KvochVojtěch Kvoch 05 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0282
45 Vít MinářVít Minář 04 CMcZŠ Lerchova BRNOCMcZŠ Lerchova BRNO 0278
46 Petr ČoupekPetr Čoupek 04 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0275
47 Adam JouklAdam Joukl 04 Základní škola Brno, Horní16Základní škola Brno, Horní16 0260
48 Miroslav KyprýMiroslav Kyprý 03 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 0240
49 Matěj SabelaMatěj Sabela 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0237
50 František NentvichFrantišek Nentvich 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0237
51 Václav SyrovýVáclav Syrový 03 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0237
52 Tomáš FojtTomáš Fojt 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0237
53 Kabát MatoušKabát Matouš 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0237
54 Trinh Tung Duon NguyeTrinh Tung Duon Nguye 04 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0232
55 Petr ZachariášPetr Zachariáš 04 ZŠ Jihomoravské náměstíZŠ Jihomoravské náměstí 0215
56 Marcel DvořákMarcel Dvořák 03 Základní škola Brno, Horní16Základní škola Brno, Horní16 0193
57 Petr HeidePetr Heide 04 ZŠ SvážnáZŠ Svážná 0136
Celkem 57 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marie DoležalováMarie Doležalová 01 Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská 1575
2 Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0978
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1348
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 1297
5 Tereza PevnáTereza Pevná 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1247
6 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1158
7 Adfriana MášováAdfriana Mášová 02 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 1157
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1150
9 Halina BánskáHalina Bánská 01 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1146
10 Monika RybníčkováMonika Rybníčková 01 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1144
11 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 1127
12 Karolína ŠiklováKarolína Šiklová 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1102
13 Denisa PláškováDenisa Plášková 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1083
14 Andrea LetochováAndrea Letochová 02 Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská 1069
15 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1030
16 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1019
17 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská 1008
18 Kateřina VoseckáKateřina Vosecká 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0926
19 Kristýna HladkáKristýna Hladká 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0922
20 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0910
21 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0903
22 Sofie HaráskováSofie Harásková 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0879
23 Kateřina RybníčkováKateřina Rybníčková 01 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0864
24 Karolína FouskováKarolína Fousková 01 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0845
25 Anna RyšaváAnna Ryšavá 02 Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská 0814
26 Barbora OndrušováBarbora Ondrušová 02 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0776
27 Alexandra HolišováAlexandra Holišová 02 Gymnázium Brno, VídeňskáGymnázium Brno, Vídeňská 0759
28 Petra ŠotkováPetra Šotková 02 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0695
29 Agáta TepláAgáta Teplá 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0654
30 Tereza ObořilováTereza Obořilová 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0650
31 Michaela ŽítkováMichaela Žítková 02 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0649
32 Simona LinnerováSimona Linnerová 01 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0634
33 Lucie ČerníkováLucie Černíková 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0564
34 kristýn Janderkovákristýn Janderková 02 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0511
35 Eliška CísařováEliška Císařová 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0503
36 Klára VítkováKlára Vítková 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0502
37 Karolína KasparováKarolína Kasparová 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0498
38 Denisa SpáčilováDenisa Spáčilová 02 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0484
39 Jana FollerováJana Follerová 01 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0469
40 Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0461
41 Linda BalgováLinda Balgová 01 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0877
42 Marcela VyskočilováMarcela Vyskočilová 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0454
43 Eliška AndrýskováEliška Andrýsková 02 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0447
44 Eliška TepláEliška Teplá 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0423
45 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0418
46 Marie HojovcováMarie Hojovcová 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0405
47 Adéla KunzováAdéla Kunzová 02 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0401
48 Hana RaclováHana Raclová 02 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0395
49 Klára PodrabskáKlára Podrabská 01 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0382
50 Tereza JežkováTereza Ježková 02 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0379
51 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 02 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0345
52 Martina ČepešováMartina Čepešová 01 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0340
53 Vanessa LazárkováVanessa Lazárková 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0332
54 Natálie DastichováNatálie Dastichová 02 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0316
55 Kateřina KlementováKateřina Klementová 02 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 0306
56 Alice DofkováAlice Dofková 03 ZŠ Brno, Hudcova 35ZŠ Brno, Hudcova 35 0187
Celkem 56 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1636
2 Jasmína HnilicováJasmína Hnilicová 03 Botanická 70Botanická 70 1627
3 Veronika KoppováVeronika Koppová 03 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00ZŠ Brno, Masarova 11, Brno ... 1544
4 Barbora RudickáBarbora Rudická 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1299
5 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 Botanická 70Botanická 70 1136
6 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 Botanická 70Botanická 70 1064
7 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 1003
8 Kristýna LugošováKristýna Lugošová 04 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0991
9 Gabriela BendováGabriela Bendová 04 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0989
10 Anna JelínkováAnna Jelínková 05 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0913
11 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00ZŠ Brno, Masarova 11, Brno ... 0906
12 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0899
13 Anita GoraniAnita Gorani 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0865
14 Linda SmýkalováLinda Smýkalová 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0860
15 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0851
16 Kateřina NentvichováKateřina Nentvichová 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0850
17 Eliška PavelcováEliška Pavelcová 03 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0823
18 Kateřina MachováKateřina Machová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0807
19 Emily EdesováEmily Edesová 04 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0721
20 B BlažkováB Blažková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0705
21 Radka KučerováRadka Kučerová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0676
22 Yvetta HavlíčkováYvetta Havlíčková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0653
23 Klára BajerováKlára Bajerová 05 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0615
24 Adéla BařinováAdéla Bařinová 04 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0615
25 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0610
26 Tereza MusilováTereza Musilová 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00ZŠ Brno, Masarova 11, Brno ... 0600
27 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Botanická 70Botanická 70 0584
28 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0546
29 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0526
30 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 03 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0522
31 Lucie VeseláLucie Veselá 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0475
32 Radka KučerováRadka Kučerová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0464
33 Soňa MácalováSoňa Mácalová 05 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0431
34 Isabela DopitováIsabela Dopitová 04 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0426
35 Silvie TomancováSilvie Tomancová 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0420
36 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0409
37 Lucie SzaboLucie Szabo 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00ZŠ Brno, Masarova 11, Brno ... 0393
38 Dominika MendrekováDominika Mendreková 03 Botanická 70Botanická 70 0367
39 Adéla ŽdánskáAdéla Ždánská 05 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0359
40 Č ČížkováČ Čížková 04 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0352
41 Barbora HonusováBarbora Honusová 05 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0350
42 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 05 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0337
43 Veronika VávrováVeronika Vávrová 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00ZŠ Brno, Masarova 11, Brno ... 0321
44 Markéta CísařováMarkéta Císařová 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0311
45 Julie SvobodováJulie Svobodová 05 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0303
46 Jana VšetečkováJana Všetečková 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0287
47 Patricie GrätzováPatricie Grätzová 03 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00ZŠ Brno, Masarova 11, Brno ... 0257
48 Eliška StráskáEliška Stráská 03 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0257
49 Stefanie ReichlováStefanie Reichlová 03 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0246
50 Anika TrollAnika Troll 04 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 0240
51 Kristýna ČáslavskáKristýna Čáslavská 03 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 0235
52 Eva NeužilováEva Neužilová 04 ZŠ Brno, Masarova 11, Brno 628 00ZŠ Brno, Masarova 11, Brno ... 0223
53 Anastázie JarošováAnastázie Jarošová 05 Botanická 70Botanická 70 0222
54 Anna KlukováAnna Kluková 04 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0218
55 Aneta SedláčkováAneta Sedláčková 04 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 0210
56 Tereza KučerováTereza Kučerová 04 ZŠ KřídlovickáZŠ Křídlovická 0190
57 Ela ChocholáčováEla Chocholáčová 03 Botanická 70Botanická 70 0170
58 Tereza HrbáčkováTereza Hrbáčková 05 ZŠ Brno ArménskáZŠ Brno Arménská 0168
Celkem 58 závodníků