výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Hodonín, kategorie III

Hodonín (2. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian PapežSebastian Papež 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 25 08.55 411.00
2 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 26 08.56 408.00
3 Radim KramlRadim Kraml 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 27 08.96 313.00
4 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 09.67 173.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybnikářTomáš Rybnikář 03 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 21 08.87 333.00
2 Dominik NovákDominik Novák 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 13 09.09 285.00
3 Michal JurtíkMichal Jurtík 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 12 09.10 282.00
4 Matyáš KršaMatyáš Krša 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 23 09.16 270.00
5 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 22 09.34 233.00
6 Adam GrégrAdam Grégr 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1 09.36 229.00
7 Ondřej KuchařOndřej Kuchař 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 09.54 196.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KřížkaPavel Křížka 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 10 08.30 476.00
2 Patrik DamborskýPatrik Damborský 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2 08.57 406.00
3 Radek StřižíkRadek Střižík 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 8 08.78 354.00
4 michal Svobodamichal Svoboda 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 9 08.86 336.00
5 Ludvík BlahaLudvík Blaha 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 16 09.03 298.00
6 Libor KostihaLibor Kostiha 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 15 09.09 285.00
7 Martin PrátMartin Prát 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 24 09.11 280.00
8 Max NejedlíkMax Nejedlík 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 17 10.82 28.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KoženýPetr Kožený 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 28 08.55 411.00
2 Matěj ŠuráňMatěj Šuráň 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 19 08.56 408.00
3 Jan PavlačkaJan Pavlačka 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 7 08.87 333.00
4 Miroslav PolínekMiroslav Polínek 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 32 09.04 295.00
5 Tomáš SekerkaTomáš Sekerka 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4 09.07 289.00
6 Tomáš PížaTomáš Píža 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 20 09.33 235.00
7 Kryštof KoštuříkKryštof Koštuřík 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 18 09.64 178.00
8 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 33 10.04 115.00
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HaničinecPetr Haničinec 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 30 08.69 376.00
2 David VráželDavid Vrážel 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 14 08.96 313.00
3 Matyáš AmlerMatyáš Amler 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 09.10 282.00
4 Rudolf KlimasRudolf Klimas 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 6 09.18 266.00
5 Tomáš ŠebestaTomáš Šebesta 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 31 10.07 110.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZábranskáLucie Zábranská 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 1 09.41 465.00
2 Viktorie GazárkováViktorie Gazárková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 7 09.44 458.00
3 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 09.53 438.00
4 Sára NěmcováSára Němcová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 6 09.56 431.00
5 Nikola BarboříkováNikola Barboříková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 2 09.71 397.00
6 Šárka BílíkováŠárka Bílíková 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 09.73 393.00
7 Michaela DočkálkováMichaela Dočkálková 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 8 10.10 316.00
8 Alžběta JanouškováAlžběta Janoušková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 10.67 213.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 34 08.99 569.00
2 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 36 09.00 566.00
3 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 37 09.60 422.00
4 Denisa KološováDenisa Kološová 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 35 09.69 402.00
5 Simona ZajíčkováSimona Zajíčková 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 33 09.77 384.00
6 Natálie ŠurýnováNatálie Šurýnová 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 40 09.87 363.00
7 Klára BernatíkováKlára Bernatíková 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 38 10.44 252.00
8 Michaela TyblováMichaela Tyblová 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 39 10.75 199.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ZemánkováPetra Zemánková 03 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 29 09.49 447.00
2 Sabina BělochováSabina Bělochová 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 32 09.56 431.00
3 Lenka ChocholáčkováLenka Chocholáčková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 28 10.09 318.00
4 Marcela MazurováMarcela Mazurová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 25 10.28 281.00
5 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 31 10.40 259.00
6 Veronika MaňákováVeronika Maňáková 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 27 10.41 258.00
7 Lenka TomšejováLenka Tomšejová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 26 10.53 236.00
8 Anna DrábkováAnna Drábková 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 30 10.84 185.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola GottfriedováNikola Gottfriedová 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 19 09.00 566.00
2 Andrea BílkováAndrea Bílková 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 21 09.28 496.00
3 Miroslava BuricováMiroslava Buricová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 22 09.68 404.00
4 Soňa PodráskáSoňa Podráská 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 17 09.79 380.00
5 Barbora LipováBarbora Lipová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 23 09.87 363.00
6 Kristýna JanásováKristýna Janásová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 18 09.88 361.00
7 Kateřina MlýnkováKateřina Mlýnková 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 24 10.08 320.00
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 9 08.93 584.00
2 Nikola ŠtefánkováNikola Štefánková 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 12 09.77 384.00
3 Nela SvatošováNela Svatošová 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 14 09.78 382.00
4= Adéla Majtán-ČernákováAdéla Majtán-Černáková 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 11 09.84 369.00
4= Petra BělohoubkováPetra Bělohoubková 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 13 09.84 369.00
5 Adéla BábíkováAdéla Bábíková 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 16 10.01 334.00
6 Adina MackováAdina Macková 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 10 10.12 312.00
7 Karolína PatákováKarolína Patáková 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 15 10.58 228.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 11 2:03.59 457.00
2 Sára MeclováSára Meclová 05 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 1 2:08.20 395.00
3 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 9 2:08.32 393.00
4 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 5 2:09.30 380.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 2:09.93 372.00
6 Adéla JanouškováAdéla Janoušková 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 10 2:13.83 324.00
7 Štěpánka ChabičováŠtěpánka Chabičová 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 6 2:16.06 298.00
8 Tereza KozumplíkováTereza Kozumplíková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 12 2:17.63 280.00
9 Adéla ŠimkováAdéla Šimková 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 3 2:22.09 233.00
10 Anežka ChudíkováAnežka Chudíková 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 8 2:29.13 166.00
11 Sabina OpluštilováSabina Opluštilová 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 7 2:31.66 145.00
12 Eliška ChytilováEliška Chytilová 05 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 4 2:37.20 103.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SemmlerováKarolína Semmlerová 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 26 2:07.78 400.00
2 Marika BartošíkováMarika Bartošíková 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 27 2:08.05 397.00
3 Šárka BezchlebováŠárka Bezchlebová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 24 2:11.67 351.00
4 Klára TlachováKlára Tlachová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 30 2:12.02 346.00
5 Hana MarečkováHana Marečková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 33 2:12.99 334.00
6 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 23 2:14.96 311.00
7 jana Horňáčkovájana Horňáčková 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 25 2:16.12 297.00
8 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 35 2:20.63 248.00
9 Barbora LipováBarbora Lipová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 28 2:23.13 222.00
10 Veronika MaňákováVeronika Maňáková 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 32 2:26.36 191.00
11 Lenka TomšejováLenka Tomšejová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 31 2:34.87 119.00
12 Markéta PavlicováMarkéta Pavlicová 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 29 2:40.29 82.00
13 Anna DrábkováAnna Drábková 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 34 2:42.68 68.00
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 38 1:47.31 712.00
2 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 15 1:57.44 547.00
3 Eliška HromadováEliška Hromadová 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 20 2:02.90 467.00
4 Kateřina KulendováKateřina Kulendová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 13 2:03.39 460.00
5 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 21 2:04.36 446.00
6 Nela SvatošováNela Svatošová 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 36 2:05.46 431.00
7 Natálie ŠurýnováNatálie Šurýnová 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 19 2:07.36 406.00
8 Zdeňka MalačkováZdeňka Malačková 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 14 2:08.28 394.00
9 Veronika PavlicováVeronika Pavlicová 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 16 2:11.01 359.00
10 Natálie AdamcováNatálie Adamcová 05 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 37 2:12.58 339.00
11 Adina MackováAdina Macková 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 18 2:12.60 339.00
12 Soňa PodráskáSoňa Podráská 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 22 2:13.40 329.00
13 Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 17 2:20.03 254.00
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HelísekLukáš Helísek 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 24 3:38.92 334.00
2 Marek ČechMarek Čech 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 18 3:41.19 318.00
3 Matyáš HrdýMatyáš Hrdý 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 25 3:44.32 296.00
4 Robert KoštuříkRobert Koštuřík 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 26 3:52.30 245.00
5 Ondřej PuklOndřej Pukl 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 22 3:55.80 223.00
6 Denis SlovákDenis Slovák 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 19 3:55.90 223.00
7 Leon PařízekLeon Pařízek 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 20 3:58.49 208.00
8 Jakub JanásJakub Janás 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 10 3:59.59 201.00
9 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 27 4:20.01 101.00
10 Tomáš SlezákTomáš Slezák 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 23 5:06.64 0.00
Martin PížaMartin Píža 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 21 DNS 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan StaněkMilan Staněk 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 29 3:16.68 510.00
2 Štěpán RebendaŠtěpán Rebenda 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 32 3:18.61 493.00
3 David TřískaDavid Tříska 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 3:22.45 461.00
4 Dominik ŠimekDominik Šimek 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 3:31.31 390.00
5 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 3:37.73 343.00
6 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 7 3:38.66 336.00
7 Erik NekardaErik Nekarda 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 30 3:41.11 319.00
8 Petr ZámečníkPetr Zámečník 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 3:41.41 316.00
9 Jakub KomosnýJakub Komosný 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 6 3:47.14 278.00
10 Filip ZajícFilip Zajíc 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 9 3:49.48 262.00
Ondřej KuchařOndřej Kuchař 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 8 DNF 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 14 3:24.97 440.00
2 Dominik NovákDominik Novák 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 16 3:28.78 410.00
3 Michal JurtíkMichal Jurtík 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 15 3:28.99 408.00
4 Vojtěch MenšíkVojtěch Menšík 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 13 3:32.07 385.00
5 Matyáš AmlerMatyáš Amler 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 17 3:41.43 316.00
6 Adam ZapletalAdam Zapletal 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 12 3:43.33 303.00
7 Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 3:47.11 278.00
8 Lukáš JaníkLukáš Janík 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 31 3:48.50 269.00
9 Matěj KoželuhaMatěj Koželuha 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 11 3:53.62 237.00
10 Max NejedlíkMax Nejedlík 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 28 5:22.39 0.00
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kraml, Papež, Schwoiser, Tříska Kraml, Papež, Schwoiser, Tříska 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 32.87 396.00
2 Damborský, Kaňa, Prát, Rebenda Damborský, Kaňa, Prát, Rebenda 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1 33.29 370.00
3 Igaz, Křížka, Střižík, Svoboda Igaz, Křížka, Střižík, Svoboda 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 33.83 337.00
4 Kostiha, Píža, Pukl, Vajčner Kostiha, Píža, Pukl, Vajčner 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 3 34.92 276.00
5 Kožený, Polínek, Šenfeldr, Škodák Kožený, Polínek, Šenfeldr, Škodák 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 6 35.49 246.00
6 Procházka, Šimek, Vrážel, Zmeškal Procházka, Šimek, Vrážel, Zmeškal 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 35.81 230.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurkovič, Kaňa, Košulič, Pytela Jurkovič, Kaňa, Košulič, Pytela 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 5 36.72 187.00
2 Chamrád, Jurtík, Novák, Woods Chamrád, Jurtík, Novák, Woods 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3 37.42 157.00
3 Kratochvíl, Krša, Rybnikář, Sedláček Kratochvíl, Krša, Rybnikář, Sedláček 03 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 1 37.44 156.00
4 Janík, Králík, Šebesta Janík, Králík, Šebesta 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 37.57 150.00
5 Janás, Klimas, Koželuha, Malečík Janás, Klimas, Koželuha, Malečík 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 37.71 145.00
6 Baláž, Helísek, Píža, Šimoník Baláž, Helísek, Píža, Šimoník 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 40.18 61.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Haničinec, Kočí, Staněk, Škvařil Haničinec, Kočí, Staněk, Škvařil 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 2 34.81 282.00
2 Hrdý, Koštuřík, Morávek, Šuráň Hrdý, Koštuřík, Morávek, Šuráň 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 5 35.42 250.00
3 Horák, Kuchař, Marčík, Sivok Horák, Kuchař, Marčík, Sivok 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 4 36.68 189.00
4 Fridrich, Malář, Menšík, Sušánek, Zapletal Fridrich, Malář, Menšík, Sušánek, Zapletal 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 37.06 172.00
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fiala, Grégr, Lunda, Zámečník Fiala, Grégr, Lunda, Zámečník 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 3 36.13 214.00
2 Čech, Koplík, Slovák, Tomčala Čech, Koplík, Slovák, Tomčala 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 6 36.82 182.00
3 Mikeska, Pavlačka, Sekerka, Strachoň Mikeska, Pavlačka, Sekerka, Strachoň 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 5 37.81 141.00
4 Amler, Lukeš, Macek, Vávra Amler, Lukeš, Macek, Vávra 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 38.93 99.00
Blaha, Pátek, Slezák, Winkler Blaha, Pátek, Slezák, Winkler 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 2 DNS 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gertnerová, Gruberová, Helešicová, Mašková Gertnerová, Gruberová, Helešicová, Mašková 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 35.05 528.00
2 Adamová, Bílková, Zábranská, Zajíčková Adamová, Bílková, Zábranská, Zajíčková 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 36.64 432.00
3 Buricová, Dočkálková, Macúchová, Semmlerová Buricová, Dočkálková, Macúchová, Semmlerová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 6 36.74 427.00
4 Gottfriedová, Janásová, Korbičková, Malačková Gottfriedová, Janásová, Korbičková, Malačková 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 5 37.36 392.00
5 Hoňková, Lipová, Mazurová, Mlýnková Hoňková, Lipová, Mazurová, Mlýnková 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 1 37.98 358.00
6 Čajková, Čajková, Černáková, Macková Čajková, Čajková, Černáková, Macková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 38.32 340.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílíková, Kuchařová, Maděryčová, Němcová Bílíková, Kuchařová, Maděryčová, Němcová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 34.81 543.00
2 Bělochová, Kolaciová, Kosková, Říhová Bělochová, Kolaciová, Kosková, Říhová 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 5 36.48 442.00
3 Kordulíková, Minaříková, Pavlušová Kordulíková, Minaříková, Pavlušová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 38.37 338.00
4 Bartošíková, Janoušková, Sedláčková, Výmolová Bartošíková, Janoušková, Sedláčková, Výmolová 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 2 38.48 332.00
5 Doležalová, Chromíková, Šťastná, Žůrková Doležalová, Chromíková, Šťastná, Žůrková 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1 38.48 332.00
6 Chocholáčková, Marečková, Pindorová, Šamánková Chocholáčková, Marečková, Pindorová, Šamánková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 38.82 315.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barboříková, Gazárková, Chabičová, Janoušková Barboříková, Gazárková, Chabičová, Janoušková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 1 37.76 370.00
2 Bernatíková, Kološová, Meclová, Sobotková Bernatíková, Kološová, Meclová, Sobotková 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 3 38.18 348.00
3 Konečná, Strýčková, Špérová, Zemánková Konečná, Strýčková, Špérová, Zemánková 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 4 38.29 342.00
4 Bábíková, Hromadová, Patáková, Podráská Bábíková, Hromadová, Patáková, Podráská 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 38.59 327.00
5 Falešníková, Janotová, Pavlicová, Tlachová Falešníková, Janotová, Pavlicová, Tlachová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 2 38.67 323.00
6 Hudcová, Janečková, Maňáková, Tomšejová Hudcová, Janečková, Maňáková, Tomšejová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 41.05 212.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamcová, Bělohoubková, Svatošová, Šurýnová Adamcová, Bělohoubková, Svatošová, Šurýnová 05 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 1 36.97 414.00
2 Majtán-Černáková, Orságová, Sťahlová, Štefánková Majtán-Černáková, Orságová, Sťahlová, Štefánková 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 5 37.28 396.00
3 Kulendová, Kůrová, Šterclová, Varmužová Kulendová, Kůrová, Šterclová, Varmužová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 3 37.72 372.00
4 Juřicová, Opluštilová, Rajchmanová, Veselá Juřicová, Opluštilová, Rajchmanová, Veselá 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2 38.92 310.00
5 Hrbáčková, Knotková, Kočišová, Kozumplíková Hrbáčková, Knotková, Kočišová, Kozumplíková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4 39.68 273.00
6 Chytilová, Šimková, Taiblová, Tyblová Chytilová, Šimková, Taiblová, Tyblová 05 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 6 41.98 175.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.86 Body
1 Matěj ŠuráňMatěj Šuráň
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
03 1.46 360.00
2 Jiří MikeskaJiří Mikeska
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 1.46 360.00
3 Matyáš KršaMatyáš Krša
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
05 1.42 331.00
4 Ondřej ZmeškalOndřej Zmeškal
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 1.42 331.00
5 Robin KaňaRobin Kaňa
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 1.38 303.00
6 Michal ŠimoníkMichal Šimoník
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 1.38 303.00
7 Ivo KrálíkIvo Králík
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 1.38 303.00
8 Vojtěch PátekVojtěch Pátek
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
03 1.34 276.00
9 Matěj MartinecMatěj Martinec
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 1.34 276.00
10= Petr HaničinecPetr Haničinec
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
03 1.34 276.00
10= Šimon WinklerŠimon Winkler
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 1.34 276.00
12 Martin SchwoiserMartin Schwoiser
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 1.34 276.00
13 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 1.34 276.00
14 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
03 1.34 276.00
15 Milan MagaMilan Maga
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 1.34 276.00
16= Dominik IgazDominik Igaz
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 1.30 250.00
16= Nikolas WoodsNikolas Woods
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 1.30 250.00
18= Marcel SušánekMarcel Sušánek
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 1.30 250.00
18= Dominik ŠimekDominik Šimek
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 1.30 250.00
18= Dušan BalážDušan Baláž
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 1.30 250.00
18= Roman MacekRoman Macek
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 1.30 250.00
22 Patrik DamborskýPatrik Damborský
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 1.30 250.00
23 Matěj KoželuhaMatěj Koželuha
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 1.30 250.00
24 Tomáš SlezákTomáš Slezák
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 1.26 225.00
25 Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 1.26 225.00
26 Martin PrátMartin Prát
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 1.22 200.00
27= Denis SlovákDenis Slovák
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 1.22 200.00
27= Václav ŠimečekVáclav Šimeček
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 1.22 200.00
27= Pavel KotásekPavel Kotásek
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 1.22 200.00
27= Lukáš MarčíkLukáš Marčík
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 1.22 200.00
31= Tadeáš KoplíkTadeáš Koplík
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 1.10 131.00
31= František KošuličFrantišek Košulič
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 1.10 131.00
33 Vítek HorákVítek Horák
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 1.10 131.00
Celkem 33 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.091.131.171.211.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.81 Body
1 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
04 1.45 -ooooooooxoxxoxxx 566.00
2 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 1.45 ooooxoooooooxxx 566.00
3 Aneta SťahlováAneta Sťahlová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
04 1.37 oooooxoxxooxoxxx 481.00
4 Natálie SobotkováNatálie Sobotková
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 1.33 ooooxooooxxx 439.00
5 Šárka BílíkováŠárka Bílíková
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
04 1.33 oooooxooxoxxx 439.00
6 Kateřina KulendováKateřina Kulendová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
03 1.29 ooxoxooxoxxoxxx 399.00
7 Nicol GruberováNicol Gruberová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 1.29 oooooxxoxoxxx 399.00
8 Aneta DoležalováAneta Doležalová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 1.29 ooooxoxxoxoxxx 399.00
9 Nela KolaciováNela Kolaciová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
04 1.29 oooooooxxx 399.00
10 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 1.29 ooooooxxoxxx 399.00
11 Denisa VýmolováDenisa Výmolová
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 1.25 ooooxoxoxxx 359.00
12= Adéla Majtán-ČernákováAdéla Majtán-Černáková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 1.25 oooooxxoxxx 359.00
12= Kateřina AdamováKateřina Adamová
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 1.25 ooooooxxx 359.00
14= Lily KacerováLily Kacerová
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
04 1.25 ooxoooxoxxx 359.00
14= Tereza FalešníkováTereza Falešníková
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 1.25 oooooxxoxxx 359.00
16 Lenka HrbáčkováLenka Hrbáčková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
04 1.21 oooxoxxoxxx 321.00
17 Lenka ChocholáčkováLenka Chocholáčková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 1.21 oooooxxx 321.00
18 Tereza PindorováTereza Pindorová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 1.21 oooxoxxoxxx 321.00
19= Nela ŽůrkováNela Žůrková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 1.21 oxoooxoxxx 321.00
19= Nela KorbičkováNela Korbičková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 1.21 oooxooxxx 321.00
21 Petra ZemánkováPetra Zemánková
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
03 1.17 ooxoxoxxx 284.00
22 Klára BernatíkováKlára Bernatíková
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 1.17 ooxxoxoxxx 284.00
23 Sabina OpluštilováSabina Opluštilová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 1.17 oooxoxxx 284.00
24 Zuzana MenšíkováZuzana Menšíková
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
05 1.17 oooxxoxxx 284.00
25= Sabina PavlušováSabina Pavlušová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 1.13 oxoxoxxx 248.00
25= Veronika KočišováVeronika Kočišová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
03 1.13 oooxxx 248.00
27 Adéla ŠamánkováAdéla Šamánková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 1.13 oxooxxx 248.00
28 Veronika KonečnáVeronika Konečná
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 1.13 ooxxoxxx 248.00
29 Eliška KřetínskáEliška Křetínská
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
03 1.13 oooxxx 248.00
30 Miroslava BuricováMiroslava Buricová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
03 1.13 xoxxoxoxxx 248.00
31= Sarah BogdanikováSarah Bogdaniková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 1.09 xoxoxxx 214.00
31= Andrea KnotkováAndrea Knotková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
03 1.09 ooxxx 214.00
31= Kateřina MlýnkováKateřina Mlýnková
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
03 1.09 ooxxx 214.00
34 Zuzana KoskováZuzana Kosková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 1.09 ooxxx 214.00
35 Aneta JanotováAneta Janotová
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 1.05 xoxxx 180.00
36 Sabina VlachovskáSabina Vlachovská
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 1.05 xxoxxx 180.00
Tereza SečkařováTereza Sečkařová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 DNS 0.00
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PátekVojtěch Pátek
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
03 4.94 4,734,94x4,73xxx 371.00
2 David TřískaDavid Tříska
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 4.51 x4,513,98xxx 292.00
3 Petr KoženýPetr Kožený
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
03 4.40 4,404,174,264,404,04xx 273.00
4 Dominik IgazDominik Igaz
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 4.35 4,024,352,704,354,06xx 264.00
5 Ondřej ZmeškalOndřej Zmeškal
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 4.34 x4,34x4,07xx 262.00
6= Rudolf KlimasRudolf Klimas
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
04 4.25 x3,774,014,25xx 247.00
6= Štěpán RebendaŠtěpán Rebenda
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 4.25 x4,254,04xxx 247.00
8 Hynek JurkovičHynek Jurkovič
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 4.16 4,16x3,664,163,61xx 232.00
9= Pavel KřížkaPavel Křížka
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 4.10 x4,10xxxx 222.00
9= Erik NekardaErik Nekarda
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 4.10 4,10xx4,10xxx 222.00
11= Milan StaněkMilan Staněk
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 4.07 4,07x3,724,07xxx 217.00
11= Matyáš ChamrádMatyáš Chamrád
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 4.07 4,073,973,744,073,77xx 217.00
13= David VráželDavid Vrážel
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 3.98 3,983,713,723,983,90xx 203.00
13= Kryštof KoštuříkKryštof Koštuřík
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 3.98 3,983,91x3,983,76xx 203.00
15 Libor KostihaLibor Kostiha
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
03 3.94 3,943,823,623,943,74xx 196.00
16 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
05 3.92 3,383,923,753,923,89xx 193.00
17 Matěj MartinecMatěj Martinec
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 3.90 3,693,883,613,883,90xx 190.00
18 Václav ŠimečekVáclav Šimeček
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 3.89 3,89xx3,893,64xx 188.00
19 Nikolas WoodsNikolas Woods
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 3.84 3,263,843,283,843,50xx 181.00
20= Roman MacekRoman Macek
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 3.80 xx3,803,61xx 174.00
20= Dušan BalážDušan Baláž
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 3.80 3,763,793,503,793,80xx 174.00
22 Tomáš PížaTomáš Píža
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
03 3.79 3,653,403,793,79xxx 173.00
23 Kryštof ŠkodákKryštof Škodák
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
03 3.78 3,753,673,453,753,78xx 171.00
24= Jakub KočíJakub Kočí
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 3.77 3,763,613,773,772,98xx 170.00
24= Tomáš SekerkaTomáš Sekerka
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 3.77 3,473,353,773,773,39xx 170.00
26 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 3.71 3,713,683,493,713,20xx 161.00
27 Jan KočaříkJan Kočařík
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 3.64 3,413,353,203,413,64xx 150.00
28 Radim LundaRadim Lunda
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 3.54 x3,543,453,50xx 136.00
29 Matěj MalečíkMatěj Malečík
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 3.53 2,923,303,533,533,53xx 135.00
30 Lukáš MarčíkLukáš Marčík
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 3.48 x3,482,83xxx 127.00
31 Adam FoltýnAdam Foltýn
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
03 3.34 3,343,273,213,343,34xx 108.00
32 Viktor FialaViktor Fiala
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 3.23 3,053,063,203,203,23xx 94.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 4.26 369.00
2 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 4.02 312.00
3 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 3.97 301.00
4 Lucie HoňkováLucie Hoňková
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 3.77 257.00
5 Jana ŠterclováJana Šterclová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 3.75 252.00
6= Lenka HrbáčkováLenka Hrbáčková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
04 3.72 246.00
6= Anna ŘíhováAnna Říhová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
04 3.72 246.00
6= Nikola ŠtefánkováNikola Štefánková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
04 3.72 246.00
9 Natálie SobotkováNatálie Sobotková
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 3.69 239.00
10 Lucie ZábranskáLucie Zábranská
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
03 3.67 235.00
11 Viktorie GazárkováViktorie Gazárková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
04 3.64 229.00
12 Terezie VarmužováTerezie Varmužová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
03 3.60 220.00
13 Sabina PavlušováSabina Pavlušová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 3.56 212.00
14 Natálie KošutováNatálie Košutová
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
03 3.52 204.00
15 Barbora JanoškováBarbora Janošková
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 3.51 202.00
16 Andrea BílkováAndrea Bílková
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 3.38 176.00
17= Eliška HromadováEliška Hromadová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 3.35 170.00
17= Adéla ŠamánkováAdéla Šamánková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 3.35 170.00
19 Nikola BarboříkováNikola Barboříková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
04 3.33 167.00
20 Nikola GottfriedováNikola Gottfriedová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
04 3.31 163.00
21 Eliška ChytilováEliška Chytilová
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
05 3.30 161.00
22 Sára NěmcováSára Němcová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
04 3.26 153.00
23 Karolína JuřocováKarolína Juřocová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 3.23 148.00
24 Sarah BogdanikováSarah Bogdaniková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 3.20 142.00
25 Aneta JanotováAneta Janotová
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 3.19 140.00
26 Simona ZajíčkováSimona Zajíčková
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 3.16 135.00
27 Tereza FalešníkováTereza Falešníková
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 3.14 131.00
28= Nela ŽůrkováNela Žůrková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 3.13 130.00
28= Zuzana ČajkováZuzana Čajková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 3.13 130.00
30 Anna KůrováAnna Kůrová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 3.02 110.00
31 Julie RajchmanováJulie Rajchmanová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 3.00 107.00
32 Martina TeclováMartina Teclová
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
05 2.95 99.00
33 Tereza PindorováTereza Pindorová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 2.93 95.00
34 Kristýna JanásováKristýna Janásová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 2.90 91.00
35 Aneta StrýčkováAneta Strýčková
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 2.86 84.00
36 Hana MarečkováHana Marečková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 2.77 70.00
37 Sabina VlachovskáSabina Vlachovská
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 2.69 59.00
38 Eliška KřetínskáEliška Křetínská
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
03 2.61 48.00
39 Zuzana MenšíkováZuzana Menšíková
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
05 2.32 14.00
Eliška KouřilováEliška Kouřilová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 DNS 0.00
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek StřižíkRadek Střižík
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 59.23 387.00
2 Jiří MikeskaJiří Mikeska
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 56.48 363.00
3 Radim KramlRadim Kraml
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 55.54 355.00
4 Robin KaňaRobin Kaňa
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 54.39 345.00
5 Sebastian PapežSebastian Papež
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 51.29 319.00
6 Tomáš RybnikářTomáš Rybnikář
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
03 50.96 316.00
7 Marcel SušánekMarcel Sušánek
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 50.76 314.00
8 Marek ČechMarek Čech
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 49.89 307.00
9 Milan MagaMilan Maga
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 49.70 305.00
10 Šimon WinklerŠimon Winkler
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 49.40 303.00
11 Tomáš ŠebestaTomáš Šebesta
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 48.19 293.00
12 Milan SivokMilan Sivok
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 47.88 290.00
13 Tadeáš KoplíkTadeáš Koplík
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 47.50 287.00
14 Matěj MalářMatěj Malář
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 47.23 284.00
15 Ludvík BlahaLudvík Blaha
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
03 46.58 279.00
16 Robert KoštuříkRobert Koštuřík
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 45.06 266.00
17 Radim LundaRadim Lunda
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 45.03 266.00
18 Jakub StrachoňJakub Strachoň
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
04 44.12 258.00
19 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
03 43.36 252.00
20 Ondřej LukešOndřej Lukeš
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 43.34 252.00
21 David SkřivánekDavid Skřivánek
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
04 43.22 251.00
22 Tomáš VytrhlíkTomáš Vytrhlík
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 42.18 242.00
23 Hynek TomanHynek Toman
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 41.74 239.00
24 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
04 40.02 224.00
25 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
05 38.38 211.00
26 Radim MorávekRadim Morávek
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
03 37.46 203.00
27 Petr ZámečníkPetr Zámečník
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
04 36.81 198.00
28 Jakub VávraJakub Vávra
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 35.90 191.00
29 Matyáš HrdýMatyáš Hrdý
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
03 34.40 179.00
30 Pavel MelichárekPavel Melichárek
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 32.16 161.00
31 Jakub KočíJakub Kočí
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 28.84 134.00
Ondřej KuchařOndřej Kuchař
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
04 DNS 0.00
Celkem 32 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik DamborskýPatrik Damborský 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1026
2 Petr HaničinecPetr Haničinec 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0934
3 Petr KoženýPetr Kožený 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0930
4 Dominik IgazDominik Igaz 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0851
5 Matěj ŠuráňMatěj Šuráň 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0768
6 Libor KostihaLibor Kostiha 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0757
7 David TřískaDavid Tříska 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0753
8 Radim KramlRadim Kraml 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0751
9 Radek StřižíkRadek Střižík 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0741
10 Štěpán RebendaŠtěpán Rebenda 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0740
11 Sebastian PapežSebastian Papež 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0730
12 Milan StaněkMilan Staněk 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0727
13 Jiří MikeskaJiří Mikeska 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0723
14 Pavel KřížkaPavel Křížka 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0698
15 Dominik NovákDominik Novák 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0695
16 Michal JurtíkMichal Jurtík 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0690
17= Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0684
17= Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0684
18 Tomáš RybnikářTomáš Rybnikář 03 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0649
19 Robin KaňaRobin Kaňa 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0648
20 Vojtěch PátekVojtěch Pátek 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0647
21 Dominik ŠimekDominik Šimek 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0640
22 Marek ČechMarek Čech 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0625
23 Matyáš KršaMatyáš Krša 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0601
24 Ondřej ZmeškalOndřej Zmeškal 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0593
25 Šimon WinklerŠimon Winkler 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0579
26 Ludvík BlahaLudvík Blaha 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0577
27 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0575
28 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0566
29 Marcel SušánekMarcel Sušánek 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0564
30 Matyáš HrdýMatyáš Hrdý 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0546
31 Erik NekardaErik Nekarda 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0541
32 David VráželDavid Vrážel 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0516
33 Matěj KoželuhaMatěj Koželuha 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0487
34 Tomáš SekerkaTomáš Sekerka 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0459
35 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0440
36 Nikolas WoodsNikolas Woods 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0431
37 Denis SlovákDenis Slovák 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0423
38 Tomáš ŠebestaTomáš Šebesta 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0403
39 Vojtěch MenšíkVojtěch Menšík 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0385
40 Lukáš HelísekLukáš Helísek 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0334
41 Jan PavlačkaJan Pavlačka 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0333
42 Petr ZámečníkPetr Zámečník 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0316
43 Milan MagaMilan Maga 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0305
44= Michal ŠimoníkMichal Šimoník 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0303
44= Ivo KrálíkIvo Králík 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0303
45 Miroslav PolínekMiroslav Polínek 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0295
46 Milan SivokMilan Sivok 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0290
47 Tadeáš KoplíkTadeáš Koplík 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0287
48 Matyáš AmlerMatyáš Amler 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0282
49 Martin PrátMartin Prát 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0280
50 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0276
51= Robert KoštuříkRobert Koštuřík 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0266
51= Radim LundaRadim Lunda 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0266
52 Filip ZajícFilip Zajíc 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0262
53 Jakub StrachoňJakub Strachoň 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0258
54 Ondřej LukešOndřej Lukeš 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0252
55 David SkřivánekDavid Skřivánek 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0251
56 Rudolf KlimasRudolf Klimas 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0247
57 Tomáš VytrhlíkTomáš Vytrhlík 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0242
58 Tomáš PížaTomáš Píža 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0235
59 Ondřej PuklOndřej Pukl 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0223
60 Matyáš ChamrádMatyáš Chamrád 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0217
61= Radim MorávekRadim Morávek 03 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0203
61= Kryštof KoštuříkKryštof Koštuřík 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0203
62= Lukáš MarčíkLukáš Marčík 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0200
62= Pavel KotásekPavel Kotásek 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0200
63 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0193
64 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0190
65 Vítek HorákVítek Horák 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0189
66 Dušan BalážDušan Baláž 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0174
67 Kryštof ŠkodákKryštof Škodák 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0171
68 Jakub JanásJakub Janás 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0145
69 Radim LundaRadim Lunda 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0136
70 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0101
71= Adam GrégrAdam Grégr 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
71= Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
71= František KošuličFrantišek Košulič 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
71= Roman MacekRoman Macek 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
71= Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
71= Matěj MalářMatěj Malář 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
71= Pavel MelichárekPavel Melichárek 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
71= Jakub VávraJakub Vávra 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
71= Lukáš MacháčekLukáš Macháček 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
71= michal Svobodamichal Svoboda 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
71= Václav ŠimečekVáclav Šimeček 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
71= Filip FridrichFilip Fridrich 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
71= Matěj MalečíkMatěj Malečík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
71= Leon PařízekLeon Pařízek 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
71= Michal TomčalaMichal Tomčala 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
71= Max NejedlíkMax Nejedlík 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0000
71= Jan KočaříkJan Kočařík 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0000
71= Hynek TomanHynek Toman 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0000
71= Adam ZapletalAdam Zapletal 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
71= Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
71= Martin PížaMartin Píža 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0000
71= Ondřej KuchařOndřej Kuchař 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
71= Jakub KomosnýJakub Komosný 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
71= Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
71= Adam FoltýnAdam Foltýn 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
71= Viktor FialaViktor Fiala 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
71= Jakub KočíJakub Kočí 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
71= Vladislav ŠkvařilVladislav Škvařil 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
71= David VajčnerDavid Vajčner 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0000
71= Tomáš SlezákTomáš Slezák 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0000
71= Lukáš JaníkLukáš Janík 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
71= Jaroslav ZbytekJaroslav Zbytek 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
Celkem 107 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1466
2 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1278
3 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 1131
4 Miroslava BuricováMiroslava Buricová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 1079
5 Lucie HoňkováLucie Hoňková 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 1039
6 Šárka BílíkováŠárka Bílíková 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0982
7 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0965
8 Lenka ChocholáčkováLenka Chocholáčková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0954
9 Klára BernatíkováKlára Bernatíková 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0884
10 Pavlína ČajkováPavlína Čajková 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0878
11 Sabina BělochováSabina Bělochová 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0873
12 Kateřina KulendováKateřina Kulendová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0859
13 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0856
14 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0831
15 Nela SvatošováNela Svatošová 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0813
16 Aneta SťahlováAneta Sťahlová 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0806
17 Kateřina AdamováKateřina Adamová 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0791
18 Nikola BarboříkováNikola Barboříková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0767
19 Adéla Majtán-ČernákováAdéla Majtán-Černáková 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0765
20= Aneta DoležalováAneta Doležalová 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0731
20= Petra ZemánkováPetra Zemánková 03 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0731
21 Nikola GottfriedováNikola Gottfriedová 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0729
22 Sára MeclováSára Meclová 05 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0708
23= Lucie ZábranskáLucie Zábranská 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0700
23= Zdeňka MalačkováZdeňka Malačková 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0700
24 Viktorie GazárkováViktorie Gazárková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0687
25= Natálie SobotkováNatálie Sobotková 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0678
25= Natálie AdamcováNatálie Adamcová 05 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0678
26 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0673
27 Andrea BílkováAndrea Bílková 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0672
28 Eliška HromadováEliška Hromadová 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0637
29 Nikola ŠtefánkováNikola Štefánková 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0630
30= Štěpánka ChabičováŠtěpánka Chabičová 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0590
30= Veronika KonečnáVeronika Konečná 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0590
31 Barbora LipováBarbora Lipová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0585
32 Sára NěmcováSára Němcová 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0584
33= Lenka HrbáčkováLenka Hrbáčková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0567
33= Adéla JanouškováAdéla Janoušková 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0567
34 Kateřina MlýnkováKateřina Mlýnková 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0534
35 Adéla ŠimkováAdéla Šimková 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0527
36 Adéla BábíkováAdéla Bábíková 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0518
37 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0507
38 Terezie VarmužováTerezie Varmužová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0471
39 Veronika MaňákováVeronika Maňáková 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0449
40 Barbora JanoškováBarbora Janošková 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0448
41 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0446
42 Veronika KočišováVeronika Kočišová 03 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0426
43 Tereza PindorováTereza Pindorová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0416
44 Natálie ŠurýnováNatálie Šurýnová 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0406
45 Denisa KološováDenisa Kološová 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0402
46 Nela KolaciováNela Kolaciová 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0399
47 Marika BartošíkováMarika Bartošíková 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0397
48 Soňa PodráskáSoňa Podráská 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0380
49 Natálie KošutováNatálie Košutová 03 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0375
50 Vanesa JurišováVanesa Jurišová 03 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0372
51= Petra BělohoubkováPetra Bělohoubková 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0369
51= Denisa VýmolováDenisa Výmolová 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0359
51= Veronika PavlicováVeronika Pavlicová 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0359
51= Lily KacerováLily Kacerová 04 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0359
52 Tereza FalešníkováTereza Falešníková 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0359
53 Šárka BezchlebováŠárka Bezchlebová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0351
54 Klára TlachováKlára Tlachová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0346
55 Adina MackováAdina Macková 04 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0339
56 Hana MarečkováHana Marečková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0334
57= Nela ŽůrkováNela Žůrková 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0321
57= Nela KorbičkováNela Korbičková 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0321
58 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0301
59 Sabina OrságováSabina Orságová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0300
60 Zuzana MenšíkováZuzana Menšíková 05 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0284
61 Tereza KozumplíkováTereza Kozumplíková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0280
62 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 05 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0265
63= Karolína TomšicováKarolína Tomšicová 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0252
63= Jana ŠterclováJana Šterclová 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0252
64 Anna ŘíhováAnna Říhová 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0246
65 Tamara HudcováTamara Hudcová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0238
66 Anna KůrováAnna Kůrová 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0236
67 Sylva VeseláSylva Veselá 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0235
68 Marcela MazurováMarcela Mazurová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0234
69 Zuzana KoskováZuzana Kosková 03 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0213
70 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0197
71 Karolína PatákováKarolína Patáková 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0190
72 Natálie JanečkováNatálie Janečková 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0177
73 Adéla ŠamánkováAdéla Šamánková 04 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0170
74 Eliška ChytilováEliška Chytilová 05 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0161
75 Karolína JuřocováKarolína Juřocová 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0148
76 Sarah BogdanikováSarah Bogdaniková 03 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0142
77 Aneta JanotováAneta Janotová 04 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0140
78 Martina TeclováMartina Teclová 05 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0099
79 Anna DrábkováAnna Drábková 05 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0068
80 Eliška KřetínskáEliška Křetínská 03 ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice 0048
81= Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
81= Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
81= Sabina VlachovskáSabina Vlachovská 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
81= Tereza SečkařováTereza Sečkařová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
81= Beáta ChromíkováBeáta Chromíková 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
81= Kristýna ČernákováKristýna Černáková 03 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
81= Adéla ŠkareckáAdéla Škarecká 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
81= Markéta PavlicováMarkéta Pavlicová 03 ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice 0000
81= Aneta StrýčkováAneta Strýčková 04 ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice 0000
81= Marie JaníkováMarie Janíková 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
81= Kristýna JanásováKristýna Janásová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
81= Eliška KouřilováEliška Kouřilová 04 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
81= Adéla TomšicováAdéla Tomšicová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
81= Lenka TomšejováLenka Tomšejová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
81= Alžběta JanouškováAlžběta Janoušková 04 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
81= Michaela TyblováMichaela Tyblová 03 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
81= jana Horňáčkovájana Horňáčková 04 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
81= Sabina OpluštilováSabina Opluštilová 03 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
81= Karolína SemmlerováKarolína Semmlerová 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
81= Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
81= Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
81= Pavlína ŠebestováPavlína Šebestová 03 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
81= Andrea KnotkováAndrea Knotková 03 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
81= Rebeca NesporRebeca Nespor 04 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
81= Julie RajchmanováJulie Rajchmanová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
81= Lenka ŠiffelováLenka Šiffelová 03 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
81= Sára ŠimkováSára Šimková 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
81= Sabina TaiblováSabina Taiblová 04 Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van... 0000
81= Anežka ChudíkováAnežka Chudíková 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
81= Simona ZajíčkováSimona Zajíčková 04 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
81= Michaela DočkálkováMichaela Dočkálková 04 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
Celkem 121 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 2.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HoňkováLucie Hoňková
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 45.57 424.00
2 Vanesa JurišováVanesa Jurišová
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
03 41.40 372.00
3 Aneta SťahlováAneta Sťahlová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
04 37.54 325.00
4 Sára MeclováSára Meclová
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
05 36.53 313.00
5 Zdeňka MalačkováZdeňka Malačková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 35.93 306.00
6 Sabina OrságováSabina Orságová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 35.41 300.00
7 Adéla ŠimkováAdéla Šimková
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
04 34.95 294.00
8 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 34.82 293.00
9 Štěpánka ChabičováŠtěpánka Chabičová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
04 34.78 292.00
10 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
05 32.55 265.00
11 Natálie AdamcováNatálie Adamcová
ZŠ a MŠ ŽarošiceZŠ a MŠ Žarošice
05 32.44 264.00
12 Michaela TyblováMichaela Tyblová
Základní škola Hodonín, Vančurova 2Základní škola Hodonín, Van...
03 32.07 260.00
13 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
03 31.44 252.00
14 Terezie VarmužováTerezie Varmužová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
03 31.30 251.00
15 Barbora JanoškováBarbora Janošková
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 30.91 246.00
16 Adéla JanouškováAdéla Janoušková
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 30.70 243.00
17 Tamara HudcováTamara Hudcová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 30.22 238.00
18 Anna KůrováAnna Kůrová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 30.06 236.00
19 Sylva VeseláSylva Veselá
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 29.99 235.00
20 Marcela MazurováMarcela Mazurová
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 29.86 234.00
21 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 29.19 226.00
22 Adéla ŠkareckáAdéla Škarecká
MZŠ VracovMZŠ Vracov
04 28.36 216.00
23 Zuzana KoskováZuzana Kosková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
03 28.14 213.00
24 Klára TlachováKlára Tlachová
ZŠ MK StrážniceZŠ MK Strážnice
04 27.80 209.00
25 Kateřina AdamováKateřina Adamová
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
04 27.54 206.00
26 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
03 26.76 197.00
27 Kristýna ČernákováKristýna Černáková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
03 26.30 192.00
28 Karolína PatákováKarolína Patáková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
04 26.10 190.00
29 Adéla BábíkováAdéla Bábíková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
03 25.58 184.00
30 Veronika KočišováVeronika Kočišová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
03 25.07 178.00
31 Natálie JanečkováNatálie Janečková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
04 25.03 177.00
32 Natálie KošutováNatálie Košutová
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
03 24.47 171.00
33 Aneta StrýčkováAneta Strýčková
ZŠ TGM ČejkoviceZŠ TGM Čejkovice
04 24.33 169.00
34 Julie RajchmanováJulie Rajchmanová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 20.38 125.00
35 Alžběta JanouškováAlžběta Janoušková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
04 20.00 121.00
36 Beáta ChromíkováBeáta Chromíková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 16.32 80.00
Celkem 36 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 3769
2 ZŠ Komenského Kyjov{8} 3679
3 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 3412
4 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 3213
5 MZŠ Vracov{8} 3091
6 ZŠ Školní Strážnice{8} 3032
7 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 2963
8 Základní škola Hodonín, Vančurova 2{8} 2931
9 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 2914
10 ZŠ MK Strážnice{8} 2783
11 ZŠ TGM Čejkovice{8} 2418
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 4513
2 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 4255
3 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 4077
4 MZŠ Vracov{8} 4028
5 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 3858
6 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 3832
7 ZŠ Komenského Kyjov{8} 3365
8 Základní škola Hodonín, Vančurova 2{8} 3360
9 ZŠ a MŠ Žarošice{8} 3321
10 ZŠ Vnorovy{8} 3317
11 ZŠ MK Strážnice{8} 3237
12 ZŠ Školní Strážnice{8} 2738
13 ZŠ TGM Čejkovice{8} 2719
Celkem 13 závodníků