výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV

Olomouc (10. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Vítr: -1.90 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 07.62 675.00
2 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 07.69 653.00
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 8 07.93 580.00
4 Jan TichýJan Tichý 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 07.97 568.00
5 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 07.99 563.00
6 Miroslav SklenářMiroslav Sklenář 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.18 509.00
7 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 08.58 403.00
Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 5 DNS 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Vítr: -1.10 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KučeraMartin Kučera 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 4 07.91 586.00
2 Tomáš SikoraTomáš Sikora 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 3 08.35 462.00
3 Antonín VodičkaAntonín Vodička 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1 08.43 441.00
4 Patrik ŠmoldasPatrik Šmoldas 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 08.48 428.00
5 Martin HorákMartin Horák 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 2 08.70 374.00
6 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 02 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 8 08.84 340.00
7 Josef KelletiJosef Kelleti 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 6 08.93 320.00
8 Antonín KelletiAntonín Kelleti 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 7 09.16 270.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Vítr: -1.60 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 07.88 595.00
2 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 7 08.00 560.00
3 Tomáš PrchlaTomáš Prchla 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 5 08.44 439.00
4 Libor ČapkaLibor Čapka 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 08.46 434.00
5 Robert WinklerRobert Winkler 00 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 08.50 423.00
6 Matěj JuřenaMatěj Juřena 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 1 08.55 411.00
7 ADAM HRBEKADAM HRBEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 08.60 398.00
8 Jan HimrJan Himr 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 8 08.72 369.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Vítr: -2.40 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BelantTomáš Belant 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 08.29 478.00
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 08.60 398.00
3 Daniel PeričDaniel Perič 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 5 08.81 347.00
4 Alois MikulášekAlois Mikulášek 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 7 08.92 322.00
5 Radek FojtíkRadek Fojtík 01 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 2 09.28 245.00
6 Hynek DvořákHynek Dvořák 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 8 10.77 32.00
Filip PrstekFilip Prstek 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 3 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 10.5.2017) Vítr: -3.00 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PáclŠimon Pácl 02 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 4 08.29 478.00
2 David HynekDavid Hynek 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 08.59 401.00
3 SAMUEL SAMEKSAMUEL SAMEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 08.64 388.00
4 Jan KrejčíJan Krejčí 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 08.85 338.00
5 René HladišRené Hladiš 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 7 08.99 306.00
6 Michal KomárekMichal Komárek 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 5 09.45 212.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Vítr: -2.10 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 4 08.47 709.00
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 3 08.54 690.00
3 Markéta MachováMarkéta Machová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 08.99 569.00
4 Veronika JanotováVeronika Janotová 03 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 8 09.16 526.00
5 Veronika KřivánkováVeronika Křivánková 01 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 5 09.35 480.00
6 Karolína KutáčováKarolína Kutáčová 01 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 6 09.39 470.00
7 Kateřina PolcrováKateřina Polcrová 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 7 09.53 438.00
8 Natálie DombiNatálie Dombi 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 2 09.83 371.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Vítr: -1.90 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 3 08.94 582.00
2 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 4 09.20 516.00
3 Aneta SojkováAneta Sojková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 7 09.42 463.00
4 Kristýna MacháčováKristýna Macháčová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 09.47 451.00
5 Adriana FlachsováAdriana Flachsová 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 2 09.74 391.00
6 Lucie SkopalováLucie Skopalová 02 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 5 09.87 363.00
7 Anna LindnerováAnna Lindnerová 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 8 10.40 259.00
8 Pavlína PejzlováPavlína Pejzlová 02 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 6 11.23 129.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Vítr: -2.30 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 08.45 715.00
2 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 08.80 618.00
3 Irena VellechováIrena Vellechová 01 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 6 09.04 556.00
4 Karolína KomínkováKarolína Komínková 03 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 3 09.43 461.00
5 Sára VlčkováSára Vlčková 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 2 09.44 458.00
6 Denisa DosoudilováDenisa Dosoudilová 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 7 09.74 391.00
7 Jana MarečkováJana Marečková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 8 10.15 306.00
8 Kateřina PlaničkováKateřina Planičková 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 4 10.24 289.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Vítr: -2.10 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 08.39 732.00
2 Barbora PekárováBarbora Pekárová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 7 09.02 561.00
3 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 4 09.14 531.00
4 Klára HertlováKlára Hertlová 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 2 09.23 509.00
5 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 09.25 504.00
6 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 09.79 380.00
7 Anežka SoukeníkováAnežka Soukeníková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 09.98 340.00
8 Natálie AugustinováNatálie Augustinová 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 3 10.05 326.00
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 10.5.2017) Vítr: -2.00 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 4 09.07 548.00
2 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 09.58 426.00
3 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 2 09.63 415.00
4 Michaela SládkováMichaela Sládková 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 09.81 376.00
5 Anna VeselskáAnna Veselská 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 7 10.05 326.00
6 Magdaléna NovákováMagdaléna Nováková 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 6 10.13 310.00
7 Žaneta HorákováŽaneta Horáková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 10.28 281.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1 2:46.42 501.00
2 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 13 2:47.89 486.00
3 Pavlína PejzlováPavlína Pejzlová 02 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 14 3:01.04 356.00
4 Debora DvořákováDebora Dvořáková 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 8 3:03.35 335.00
5 Simona BlahováSimona Blahová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 17 3:04.37 326.00
6 Eliška PoláchováEliška Poláchová 01 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 6 3:08.52 290.00
7 Jana MarečkováJana Marečková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 3:12.37 259.00
8 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 3:12.75 256.00
9 Anežka ČechováAnežka Čechová 01 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 3:12.80 255.00
10 Adéla GaláskováAdéla Galásková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 15 3:15.20 237.00
11 Kateřina ChromcováKateřina Chromcová 03 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 16 3:20.52 198.00
12 Barbora HeinzováBarbora Heinzová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 9 3:23.62 177.00
13 Martina SovišováMartina Sovišová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 3:26.02 161.00
14 Nela ChrobokováNela Chroboková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 3:32.80 121.00
15 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 11 3:40.93 80.00
16 Tereza ZaoralováTereza Zaoralová 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 10 3:50.83 41.00
17 Nela VálováNela Válová 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 12 4:31.52 0.00
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 8 2:41.75 553.00
2 Zuzana PlacháZuzana Plachá 01 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 4 2:48.95 475.00
3 Barbora ŽochováBarbora Žochová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 13 2:49.41 470.00
4 Anna TomčanováAnna Tomčanová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 2:49.60 468.00
5 Karolína KutáčováKarolína Kutáčová 01 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 7 2:51.46 449.00
6 Kateřina MiklíkováKateřina Miklíková 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 12 2:55.00 413.00
7 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 3:01.75 349.00
8 Dominika VlčkováDominika Vlčková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 9 3:03.87 330.00
9 Natálie AugustinováNatálie Augustinová 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 6 3:12.67 256.00
10 Tereza JuráskováTereza Jurásková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 14 3:13.55 250.00
11 Sabina KropjokováSabina Kropjoková 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 3:14.17 245.00
12 Kristýna MacháčováKristýna Macháčová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 16 3:16.21 229.00
13 Anna LindnerováAnna Lindnerová 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 10 3:23.96 175.00
14 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 15 3:29.94 137.00
15 Anna VeselskáAnna Veselská 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 3:33.28 118.00
16 Daniela GronovskáDaniela Gronovská 03 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 11 3:37.22 98.00
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 4:33.13 724.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 5:02.60 545.00
3 Krištof ŠpatnýKrištof Špatný 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 18 5:14.42 480.00
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 19 5:15.53 474.00
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 17 5:19.26 454.00
6 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 6 5:20.36 448.00
7 Jiří HalaJiří Hala 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 10 5:23.93 430.00
8 Michal NevěřilMichal Nevěřil 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 5:33.65 382.00
9 Martin HorákMartin Horák 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 13 5:34.41 378.00
10 Bohumil MožišBohumil Možiš 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 14 5:34.67 377.00
11 Tomáš HrbáčekTomáš Hrbáček 02 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 7 5:36.16 369.00
12 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 5:38.86 357.00
13 Ondřej HandlOndřej Handl 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 16 5:44.24 332.00
14 Martin TalašMartin Talaš 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 11 5:45.82 325.00
15 Martin NiesnerMartin Niesner 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 9 5:48.65 312.00
16 Tomáš SmidaTomáš Smida 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 15 5:54.79 286.00
17 Petr KolesárPetr Kolesár 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 5:59.58 266.00
Adam VosáhloAdam Vosáhlo 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 8 DNS 0.00
Adam BudínAdam Budín 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 12 DNF 0.00
Celkem 19 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ZatloukalJan Zatloukal 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 5:02.40 546.00
2 TOMÁŠ HANÁKTOMÁŠ HANÁK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 5:05.75 527.00
3 Jiří GáborJiří Gábor 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 5:06.43 523.00
4 Petr SedláčekPetr Sedláček 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 15 5:10.32 502.00
5 SAMUEL SAMEKSAMUEL SAMEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 9 5:23.76 431.00
6 MARTIN POVÝŠILMARTIN POVÝŠIL 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 19 5:25.58 421.00
7 Tomáš SoldánTomáš Soldán 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 13 5:26.10 419.00
8 Milan PolcrMilan Polcr 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 11 5:34.97 375.00
9 Jaroslav KašparJaroslav Kašpar 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 12 5:40.64 348.00
10 Lukáš HynekLukáš Hynek 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 3 5:44.76 330.00
11 Vojtěch CaoVojtěch Cao 01 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 7 5:48.79 312.00
12 Vojtěch HaderkaVojtěch Haderka 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 17 5:56.25 280.00
13 Petr VyvážilPetr Vyvážil 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 5:57.33 275.00
14 Radek PopRadek Pop 02 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 16 6:10.76 222.00
15 Daniel PeričDaniel Perič 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 8 6:17.52 197.00
16 Adam ŠtreitAdam Štreit 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 14 6:25.35 170.00
Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 18 5:06.99 0.00
ADAM HRBEKADAM HRBEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 DNS 0.00
Filip PrstekFilip Prstek 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 10 DNS 0.00
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horák, Lawson, Nevrla, Prokop Horák, Lawson, Nevrla, Prokop 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 28.45 717.00
2 Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 8 29.58 627.00
3 HANÁK, KROČEK, POVÝŠIL, SAMEK HANÁK, KROČEK, POVÝŠIL, SAMEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 30.63 548.00
4 Handl, Hynek, Kábrt, Nekvapil Handl, Hynek, Kábrt, Nekvapil 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 30.89 529.00
5 Himr, Kozák, Matys, Sikora Himr, Kozák, Matys, Sikora 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 31.30 500.00
6 Cao, Krejčí, Perič, Prachař Cao, Krejčí, Perič, Prachař 01 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 2 31.43 491.00
7 Kelleti, Kelleti, Sedláček, Talaš Kelleti, Kelleti, Sedláček, Talaš 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 5 32.01 452.00
8 Horák, Pácl, Peřina, Plaček Horák, Pácl, Peřina, Plaček 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 3 33.01 387.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gábor, Grégr, Hájek, Václavik Gábor, Grégr, Hájek, Václavik 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 7 31.55 483.00
2 Hladiš, Juřena, Mikulášek, Vašut Hladiš, Juřena, Mikulášek, Vašut 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 2 32.08 447.00
3 Nevěřil, Nevřela, Sztwiorok, Winkler Nevěřil, Nevřela, Sztwiorok, Winkler 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 32.67 408.00
4 Hynek, Kučera, Prchla, Zapletal Hynek, Kučera, Prchla, Zapletal 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 6 33.07 383.00
5 Možiš, Smida, Souček, Vodička Možiš, Smida, Souček, Vodička 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 3 33.98 328.00
Galus, Kocourek, Kolář, Sklenář Galus, Kocourek, Kolář, Sklenář 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 DNS 0.00
Kašpar, Mádr, Polcr, Richter Kašpar, Mádr, Polcr, Richter 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belant, Hruda, Šmoldas, Zbořil Belant, Hruda, Šmoldas, Zbořil 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 31.96 455.00
2 Čapka, Dohnal, Kolesár, Kubálek Čapka, Dohnal, Kolesár, Kubálek 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 34.58 294.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolářová, Kubíčková, Svobodová, Šišková Kolářová, Kubíčková, Svobodová, Šišková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 32.36 710.00
2 Macháčová, Machová, Mičunková, Moničová Macháčová, Machová, Mičunková, Moničová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 33.40 637.00
3 Calábková, Chroboková, Koupilová, Krejzlíková Calábková, Chroboková, Koupilová, Krejzlíková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 34.23 581.00
4 Kuchrýková, Polcrová, Sojková, Vellechová Kuchrýková, Polcrová, Sojková, Vellechová 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 4 35.09 526.00
5 Hertlová, Klajblová, Křivánková, Lónová Hertlová, Klajblová, Křivánková, Lónová 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 3 35.44 504.00
6 Bartoňková, Ditmarová, Dvořáková, Heinzová Bartoňková, Ditmarová, Dvořáková, Heinzová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 36.61 434.00
7 Dohnalová, Horáková, Soukeníková, Švancerová Dohnalová, Horáková, Soukeníková, Švancerová 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 37.36 392.00
8 Augustinová, Planičková, Skopalová, Válová Augustinová, Planičková, Skopalová, Válová 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 6 40.08 255.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adlerová, Bílková, Dobešová, Chytilová Adlerová, Bílková, Dobešová, Chytilová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 7 32.72 684.00
2 Flachsová, Janotová, Miklíková, Vlčková Flachsová, Janotová, Miklíková, Vlčková 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 4 35.31 512.00
3 Breburdová, Jurásková, Szabó, Žochová Breburdová, Jurásková, Szabó, Žochová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 3 35.52 499.00
4 Komínková, Kutáčová, Pejzlová, Večeřová Komínková, Kutáčová, Pejzlová, Večeřová 03 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 5 35.98 471.00
5 Černohouzová, Petříková, Sovišová, Tomčanová Černohouzová, Petříková, Sovišová, Tomčanová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 36.21 457.00
6 Dombi, Dosoudilová, Odehnalová, Šťastná Dombi, Dosoudilová, Odehnalová, Šťastná 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 6 36.96 414.00
7 Calábková, Chroboková, Koupilová, Krejzlíková Calábková, Chroboková, Koupilová, Krejzlíková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 38.30 342.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pekárová, Stloukalová, Utíkalová, Veselská Pekárová, Stloukalová, Utíkalová, Veselská 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 7 37.74 371.00
2 Krejčí, Navrátilová, Nováková, Unzeitigová Krejčí, Navrátilová, Nováková, Unzeitigová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 38.22 346.00
3 Plachá, Příhodová, Ševčíková, Zaoralová Plachá, Příhodová, Ševčíková, Zaoralová 01 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 4 39.10 301.00
Pazderová, Petrová, Poláchová, Šebíková Pazderová, Petrová, Poláchová, Šebíková 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 6 DNS 0.00
Kropjoková, Machovská, Sládková, Svozilová Kropjoková, Machovská, Sládková, Svozilová 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 DNS 0.00
Janků, Konečná, Losertová, Rášová Janků, Konečná, Losertová, Rášová 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 DNS 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.71 552.00
2 MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 1.67 520.00
3 Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.63 488.00
4 Robert PluhařRobert Pluhař
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
02 1.59 457.00
5 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.59 457.00
6 Zdenek VáclavikZdenek Václavik
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 1.59 457.00
7 Patrik VašutPatrik Vašut
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
02 1.59 457.00
8 Adam DohnalAdam Dohnal
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 1.55 426.00
9 Jakub MatysJakub Matys
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 1.55 426.00
10 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
01 1.55 426.00
11 ROMAN FILIPECROMAN FILIPEC
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 1.51 396.00
12 Ondřej HájekOndřej Hájek
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
01 1.51 396.00
13 Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
01 1.51 396.00
14 Daniel HrudaDaniel Hruda
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.47 367.00
15 Jan HimrJan Himr
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 1.47 367.00
16 Tomáš PlačekTomáš Plaček
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
02 1.47 367.00
17 Radek PopRadek Pop
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
02 1.43 338.00
18 Štěpán SoučekŠtěpán Souček
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
01 1.43 338.00
19 Tomáš SmidaTomáš Smida
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 1.43 338.00
20 Adam JeřábekAdam Jeřábek
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
02 1.43 338.00
21 Tomáš PrchlaTomáš Prchla
FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň...
01 1.43 338.00
22 Vojtěch CaoVojtěch Cao
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
01 1.39 310.00
23 David VorlíčekDavid Vorlíček
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
01 1.35 283.00
24 Radek FojtíkRadek Fojtík
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
01 1.35 283.00
25 Antonín KelletiAntonín Kelleti
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 1.35 283.00
26 Marek NovotnýMarek Novotný
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
01 1.31 257.00
27 Jakub KubálekJakub Kubálek
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.31 257.00
28 Jan VrbaJan Vrba
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
01 1.31 257.00
29 Libor ČapkaLibor Čapka
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.27 231.00
30 Šimon PáclŠimon Pácl
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
02 1.15 159.00
31 Vojtěch HaderkaVojtěch Haderka
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 1.15 159.00
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.51 396.00
Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 DNS 0.00
Jan VyčarJan Vyčar
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 DNS 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
02 1.58 712.00
2 Karolína PetrováKarolína Petrová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 1.50 621.00
3 Karolína JankůKarolína Janků
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 1.34 449.00
4 Nela VychodilováNela Vychodilová
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
02 1.34 449.00
5 Zuzana CalábkováZuzana Calábková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
03 1.34 449.00
6 Pavla BreburdováPavla Breburdová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 1.34 449.00
7 Sabina PodivínskáSabina Podivínská
ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48
02 1.34 449.00
8 Valerie VečeřováValerie Večeřová
ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48
02 1.34 449.00
9 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.30 409.00
10 Karolína PříhodováKarolína Příhodová
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
03 1.30 409.00
11 Veronika SzabóVeronika Szabó
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 1.30 409.00
12 Barbora ŽochováBarbora Žochová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 1.30 409.00
13 Martina SovišováMartina Sovišová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.26 369.00
14 Anna ŠebíkováAnna Šebíková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 1.26 369.00
15 Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 1.26 369.00
16 Nela ŠťastnáNela Šťastná
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
01 1.26 369.00
17 Nela ChrobokováNela Chroboková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
03 1.26 369.00
18 Zuzana PlacháZuzana Plachá
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
01 1.26 369.00
19 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 1.22 331.00
20 Nela LošťákováNela Lošťáková
ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48
02 1.22 331.00
21 Michaela VeseláMichaela Veselá
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
02 1.22 331.00
22 Jarmila ValentováJarmila Valentová
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 1.22 331.00
23 Žaneta HorákováŽaneta Horáková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 1.22 331.00
24 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 1.18 293.00
25 Magdaléna NovákováMagdaléna Nováková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.18 293.00
26 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 1.18 293.00
27 Monika HošťálkováMonika Hošťálková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 1.18 293.00
28 Jana BartoňkováJana Bartoňková
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 1.14 257.00
29 Debora DvořákováDebora Dvořáková
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 1.14 257.00
30 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
01 1.14 257.00
31 Daniela GronovskáDaniela Gronovská
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
03 1.14 257.00
32 Valerie AgyemanValerie Agyeman
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 1.14 257.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 6.49 695.00
2 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 5.48 477.00
3 Antonín VodičkaAntonín Vodička
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 5.29 439.00
4 MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 5.29 439.00
5 Patrik VašutPatrik Vašut
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
02 5.07 396.00
6 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
03 5.02 386.00
7 ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 5.00 382.00
8 Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
01 4.96 375.00
9 Zdenek VáclavikZdenek Václavik
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 4.93 369.00
10 Jan TichýJan Tichý
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 4.91 365.00
11 Tomáš PlačekTomáš Plaček
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
02 4.88 360.00
12 Štěpán SoučekŠtěpán Souček
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
01 4.87 358.00
13 David HynekDavid Hynek
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
02 4.81 346.00
14 Martin TalašMartin Talaš
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 4.72 330.00
15 Lukáš GrégrLukáš Grégr
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 4.65 317.00
16 Miroslav KozákMiroslav Kozák
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 4.64 315.00
17 Jaroslav MádrJaroslav Mádr
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
01 4.59 306.00
18 Petr SedláčekPetr Sedláček
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 4.57 303.00
19 MARTIN POVÝŠILMARTIN POVÝŠIL
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
02 4.55 299.00
20 Tomáš SikoraTomáš Sikora
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 4.55 299.00
21 Tomáš HrbáčekTomáš Hrbáček
FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň...
02 4.49 288.00
22 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
01 4.47 285.00
23 Jan KrejčíJan Krejčí
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
02 4.41 274.00
24 Tomáš BelantTomáš Belant
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 4.39 271.00
25 Jakub MečkovskýJakub Mečkovský
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
02 4.39 271.00
26 Matěj ZapletalMatěj Zapletal
FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň...
02 4.31 257.00
27 Martin HorákMartin Horák
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 3.98 203.00
28 René HladišRené Hladiš
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
01 3.93 195.00
29 Marek NovotnýMarek Novotný
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
01 3.93 195.00
30 Adam BudínAdam Budín
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
03 3.80 174.00
31 Petr KolesárPetr Kolesár
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 3.75 167.00
32 Hynek DvořákHynek Dvořák
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 3.45 123.00
Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 DNS 0.00
Antonín ZbořilAntonín Zbořil
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 DNS 0.00
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 DNS 0.00
Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
01 DNS 0.00
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 4.84 516.00
2 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 4.74 490.00
3 Anna KolářováAnna Kolářová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 4.48 423.00
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 4.48 423.00
5 Markéta MachováMarkéta Machová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 4.32 384.00
6 Kateřina PolcrováKateřina Polcrová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 4.21 357.00
7 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 4.20 355.00
8 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 4.15 343.00
9 Klára AdlerováKlára Adlerová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 4.13 338.00
10 Irena MoničováIrena Moničová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 4.08 326.00
11 Anna NěmcováAnna Němcová
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 4.07 324.00
12 Kateřina MiklíkováKateřina Miklíková
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 4.01 310.00
13 Veronika JanotováVeronika Janotová
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
03 3.98 303.00
14 Aneta SojkováAneta Sojková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 3.97 301.00
15 Barbora PekárováBarbora Pekárová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 3.95 296.00
16 Karolína KomínkováKarolína Komínková
ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48
03 3.92 290.00
17 Martina OdehnalováMartina Odehnalová
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
01 3.90 285.00
18 Maria ŠvancerováMaria Švancerová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 3.89 283.00
19 Sabina PodivínskáSabina Podivínská
ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48
02 3.89 283.00
20 Klára HertlováKlára Hertlová
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
02 3.85 274.00
21 Zuzana CalábkováZuzana Calábková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
03 3.85 274.00
22 Hana MachovskáHana Machovská
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
02 3.81 265.00
23 Alena ŠubováAlena Šubová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
02 3.77 257.00
24 Nela ŠťastnáNela Šťastná
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
01 3.77 257.00
25 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
01 3.77 257.00
26 Anna TomčanováAnna Tomčanová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 3.76 254.00
27 Karolína UtíkalováKarolína Utíkalová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 3.74 250.00
28 Kateřina PlaničkováKateřina Planičková
FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň...
03 3.60 220.00
29 Adéla KlajblováAdéla Klajblová
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
03 3.60 220.00
30 Dominika VlčkováDominika Vlčková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 3.57 214.00
31 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 3.50 200.00
32 Anežka ČechováAnežka Čechová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
01 3.40 180.00
33 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
03 3.30 161.00
34 Anežka SoukeníkováAnežka Soukeníková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 3.26 153.00
35 Veronika KřivánkováVeronika Křivánková
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
01 3.22 146.00
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
03 09.28 08,6407,9509,2809,28 482.00
2 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 08.72 08,1508,0108,7208,72 446.00
3 Tereza ŠtáblováTereza Štáblová
ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48
02 08.39 07,9308,3908,3908,39 425.00
4 Alice RášováAlice Rášová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 08.38 08,3508,0708,3808,38 424.00
5 Tereza KoupilováTereza Koupilová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
03 08.14 07,7907,9108,1408,14 408.00
6 Nela LošťákováNela Lošťáková
ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48
02 08.09 08,0907,7507,5708,09 405.00
7 Lenka LančováLenka Lančová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 08.02 07,5307,6808,0208,02 401.00
8 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 07.94 07,2206,9707,9407,94 395.00
9 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
01 07.94 07,0107,9407,1107,94 395.00
10 Barbora KoutnáBarbora Koutná
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
02 07.87 07,7807,5207,8707,87 391.00
11 Eliška PoláchováEliška Poláchová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
01 07.85 06,6707,8507,4907,85 390.00
12 Denisa DosoudilováDenisa Dosoudilová
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
02 07.78 x07,0507,78 385.00
13 Kateřina DoleželováKateřina Doleželová
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
02 07.71 06,9207,5307,7107,71 381.00
14 Kristýna ZwachováKristýna Zwachová
FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň...
03 07.59 x07,5906,67 373.00
15 Veronika SzabóVeronika Szabó
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 07.39 07,3907,1607,0707,39 360.00
16 Nela VychodilováNela Vychodilová
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
02 07.30 06,1907,3007,2707,30 354.00
17 Adriana FlachsováAdriana Flachsová
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 07.28 07,2806,3705,9507,28 353.00
18 Karolína UtíkalováKarolína Utíkalová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 07.28 06,5006,7207,2807,28 353.00
19 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
01 07.20 06,7206,1607,2007,20 348.00
20 Irena VellechováIrena Vellechová
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
01 07.20 05,7405,7907,2007,20 348.00
21 Alžběta HanákováAlžběta Hanáková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 07.16 07,1606,3707,1407,16 345.00
22 Aneta FryblíkováAneta Fryblíková
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 06.95 06,9505,4505,5506,95 332.00
23 Tereza KrejčíTereza Krejčí
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 06.80 06,4806,80x06,48 322.00
24 Vendula LónováVendula Lónová
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
01 06.72 06,1206,7206,3806,72 317.00
25 Štěpánka UngrováŠtěpánka Ungrová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 06.69 06,6906,3506,6806,69 315.00
26 Pavla BreburdováPavla Breburdová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 06.67 05,8806,6706,0306,67 314.00
27 Tereza ZaoralováTereza Zaoralová
ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16
02 06.65 x06,1706,65 313.00
28 Monika HošťálkováMonika Hošťálková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 06.62 05,6006,2406,6206,62 311.00
29 Anna NěmcováAnna Němcová
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 06.61 x04,9306,61 310.00
30 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
02 06.34 xx06,34 293.00
31 Gabriela DitmarováGabriela Ditmarová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 06.24 05,0805,8506,2406,24 287.00
32 Maria ŠvancerováMaria Švancerová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 06.15 05,2405,1906,1506,15 281.00
33 Adéla GaláskováAdéla Galásková
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 06.13 x06,1305,45 280.00
34 Adéla PetříkováAdéla Petříková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 05.85 05,7405,8505,6905,85 262.00
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
02 12.70 12,5112,2912,7012,70 649.00
2 Jan SztwiorokJan Sztwiorok
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
01 12.03 11,9211,7412,0312,03 608.00
3 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
02 11.59 10,7111,5911,4911,59 582.00
4 Alois MikulášekAlois Mikulášek
ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc
01 11.12 09,0810,1111,1211,12 553.00
5 Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 10.70 10,0710,7010,5310,70 528.00
6 Lukáš GalusLukáš Galus
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 10.65 10,6510,5810,5110,65 525.00
7 ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 10.29 10,0509,3610,2910,29 503.00
8 Adam RichterAdam Richter
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 09.93 08,7509,3909,9309,93 481.00
9 Jiří NekvapilJiří Nekvapil
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
02 09.89 09,1409,8909,7709,89 479.00
10 Kristián HretuKristián Hretu
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
03 09.80 09,8008,4207,8009,80 474.00
11 Jaroslav MádrJaroslav Mádr
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
01 09.69 09,2409,2009,6909,69 467.00
12 Jakub MatysJakub Matys
ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd
02 09.66 09,6609,1609,1009,66 465.00
13 MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 09.61 09,6109,4007,6609,61 462.00
14 Robert PluhařRobert Pluhař
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
02 09.50 x08,7709,50 456.00
15 Jakub MečkovskýJakub Mečkovský
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
02 09.35 09,3509,0808,8009,35 447.00
16 Jakub TesařJakub Tesař
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
03 09.18 09,1808,8208,8709,18 437.00
17 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 09.08 08,9609,0808,8109,08 431.00
18 Michal KomárekMichal Komárek
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 09.08 08,1308,9609,0809,08 431.00
19 Tomáš SochaTomáš Socha
FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň...
01 08.97 xx08,97 424.00
20 Josef KelletiJosef Kelleti
ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc
02 08.77 x08,7708,56 412.00
21 Jakub GrégrJakub Grégr
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 08.73 08,6108,7308,5508,73 410.00
22 Patrik ŠmoldasPatrik Šmoldas
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
01 08.61 08,6107,0707,3408,61 403.00
23 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
02 08.41 07,38x08,4107,38 391.00
24 Michal HanelMichal Hanel
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 08.41 08,4108,41x08,41 391.00
25 Jiří SeidlJiří Seidl
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
02 07.93 x07,9007,93 362.00
26 Robert WinklerRobert Winkler
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
00 07.65 07,4607,65x07,46 346.00
27 Bohumil MožišBohumil Možiš
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
02 07.34 07,3407,1107,3207,34 327.00
28 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
02 05.72 xx05,72 233.00
Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 10.58 10,0310,0110,5810,58 0.00
Matěj MádrMatěj Mádr
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 09.74 09,7009,5109,7409,74 0.00
Viktor VřekaViktor Vřeka
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 DNS 0.00
Radek PopRadek Pop
ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc
02 DNS 0.00
Adam VosáhloAdam Vosáhlo
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
02 DNS 0.00
Celkem 33 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1633
2 Martin HorákMartin Horák 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 1342
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1247
4 Tomáš BelantTomáš Belant 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1204
5 Josef KelletiJosef Kelleti 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 1184
6 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1152
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1134
8 Vojtěch CaoVojtěch Cao 01 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1113
9 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1039
10 MATĚJ KROČEKMATĚJ KROČEK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1034
11 Bohumil MožišBohumil Možiš 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1032
12 Jakub KolářJakub Kolář 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1016
13 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1008
14 Jan SztwiorokJan Sztwiorok 01 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1004
15 MARTIN ROCHOVANSKÝMARTIN ROCHOVANSKÝ 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0982
16 Jan TichýJan Tichý 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0933
17 Robert PluhařRobert Pluhař 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0913
18 ŠTĚPÁN ŘEZNÍČEKŠTĚPÁN ŘEZNÍČEK 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0885
19 Antonín VodičkaAntonín Vodička 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0880
20 Jan HimrJan Himr 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0867
21 Patrik VašutPatrik Vašut 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0853
22 Zdenek VáclavikZdenek Václavik 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0826
23 Petr SedláčekPetr Sedláček 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0805
24 Filip KábrtFilip Kábrt 01 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0801
25 Tomáš PrchlaTomáš Prchla 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0777
26 Jaroslav MádrJaroslav Mádr 01 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0773
27 Tomáš PlačekTomáš Plaček 02 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0727
28 Jakub MečkovskýJakub Mečkovský 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0718
29 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0717
Lukáš HynekLukáš Hynek 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0713
30 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0713
31 Štěpán SoučekŠtěpán Souček 01 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0696
32 Tomáš HrbáčekTomáš Hrbáček 02 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0657
33 Martin TalašMartin Talaš 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0655
34 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0649
35 Michal KomárekMichal Komárek 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0643
36 Tomáš SmidaTomáš Smida 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0624
37 Martin KučeraMartin Kučera 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0586
38 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0582
39 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0563
40 Radek PopRadek Pop 02 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0560
41 Antonín KelletiAntonín Kelleti 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0553
42 TOMÁŠ HANÁKTOMÁŠ HANÁK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0548
43 Jan ZatloukalJan Zatloukal 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0546
44 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0545
45 Ondřej HandlOndřej Handl 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0529
46 TOMÁŠ HANÁKTOMÁŠ HANÁK 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0527
47 Lukáš GalusLukáš Galus 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0525
48 Adam RichterAdam Richter 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0481
49 Krištof ŠpatnýKrištof Špatný 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0480
50 Jiří NekvapilJiří Nekvapil 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0479
51 Šimon PáclŠimon Pácl 02 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0478
Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0474
52 Kristián HretuKristián Hretu 03 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0474
53 Tomáš SikoraTomáš Sikora 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0462
54 René HladišRené Hladiš 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0447
55 Jakub TesařJakub Tesař 03 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0437
56 Libor ČapkaLibor Čapka 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0434
Ondřej ŠkribaOndřej Škriba 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0431
57 SAMUEL SAMEKSAMUEL SAMEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0431
58 Jiří HalaJiří Hala 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0430
59 Jakub MatysJakub Matys 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0426
60 Tomáš SochaTomáš Socha 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0424
61 Robert WinklerRobert Winkler 00 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0423
62 Tomáš SoldánTomáš Soldán 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0419
63 Matěj JuřenaMatěj Juřena 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0411
64 Patrik ŠmoldasPatrik Šmoldas 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0403
65 ADAM HRBEKADAM HRBEK 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0398
ROMAN FILIPECROMAN FILIPEC 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0396
66 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0396
67 Michal NevěřilMichal Nevěřil 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0382
68 Milan PolcrMilan Polcr 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0375
69 Daniel HrudaDaniel Hruda 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0367
70 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0357
71 Jaroslav KašparJaroslav Kašpar 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0348
72 Daniel PeričDaniel Perič 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0347
73 Alois MikulášekAlois Mikulášek 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0322
74 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0285
Radek FojtíkRadek Fojtík 01 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0283
75 David VorlíčekDavid Vorlíček 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0283
76 Petr VyvážilPetr Vyvážil 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0275
77 Jan KrejčíJan Krejčí 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0274
Jakub KubálekJakub Kubálek 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0257
78 Matěj ZapletalMatěj Zapletal 02 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0257
79 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 02 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0233
80 Petr KolesárPetr Kolesár 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0167
Ondřej HájekOndřej Hájek 01 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
Marek NovotnýMarek Novotný 01 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
Adam JeřábekAdam Jeřábek 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
MARTIN POVÝŠILMARTIN POVÝŠIL 02 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
Antonín ZbořilAntonín Zbořil 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0000
Martin ŠrámekMartin Šrámek 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0000
Zdeněk RezankaZdeněk Rezanka 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0000
IVAN NOVÁKIVAN NOVÁK 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
Richard StaržecRichard Staržec 01 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
Michal MalíkMichal Malík 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
FILIP SKLENÁŘFILIP SKLENÁŘ 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
Michal HanelMichal Hanel 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Jiří SeidlJiří Seidl 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0000
Jan SztwiorikJan Sztwiorik 01 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Martin NiesnerMartin Niesner 04 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0000
Martin NiesnerMartin Niesner 03 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0000
Denis KoudelnýDenis Koudelný 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0000
Adam ŠtreitAdam Štreit 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0000
Jan VrbaJan Vrba 01 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0000
Petr NěmecPetr Němec 01 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0000
Adam BudínAdam Budín 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0000
Rosťa ČernýRosťa Černý 03 ZŠ Nedvědova OlomoucZŠ Nedvědova Olomouc 0000
Hynek DvořákHynek Dvořák 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0000
Miroslav SklenářMiroslav Sklenář 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Vojtěch HaderkaVojtěch Haderka 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0000
Alexandr NěmečekAlexandr Němeček 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Matěj MádrMatěj Mádr 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Samuel SamekSamuel Samek 03 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0000
David HynekDavid Hynek 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
Jiří GáborJiří Gábor 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
Filip PrstekFilip Prstek 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
Adam VosáhloAdam Vosáhlo 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
Jan VyčarJan Vyčar 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
Robin ZbraněkRobin Zbraněk 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
Viktor VřekaViktor Vřeka 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
81 Martin PovýšilMartin Povýšil 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0000
Celkem 127 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1751
2 Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 1448
3 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1444
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1330
5 Zuzana CalábkováZuzana Calábková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1304
6 Klára HertlováKlára Hertlová 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 1287
7 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1231
8 Ivana ČernohouzováIvana Černohouzová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1226
9 Karolína KomínkováKarolína Komínková 03 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 1222
10 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1034
11 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1022
12 Markéta MachováMarkéta Machová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0953
13 Karolína KutáčováKarolína Kutáčová 01 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 0919
14 Irena VellechováIrena Vellechová 01 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0904
15 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0903
16 Kristýna MacháčováKristýna Macháčová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0866
17 Adriana FlachsováAdriana Flachsová 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0865
18 Barbora PekárováBarbora Pekárová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0857
19 Natálie AugustinováNatálie Augustinová 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0837
20 Nela VychodilováNela Vychodilová 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0803
21 Natálie DombiNatálie Dombi 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0785
22 Denisa DosoudilováDenisa Dosoudilová 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0776
Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0769
23 Veronika SzabóVeronika Szabó 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0769
24 Aneta SojkováAneta Sojková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0764
25 Sabina PodivínskáSabina Podivínská 02 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 0732
26 Kateřina MiklíkováKateřina Miklíková 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0723
27 Anna TomčanováAnna Tomčanová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0722
28 Jana BartoňkováJana Bartoňková 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0691
29 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0690
30 Nela ŠťastnáNela Šťastná 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0626
31 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová 01 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0605
32 Karolína UtíkalováKarolína Utíkalová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0603
33 Debora DvořákováDebora Dvořáková 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0592
34 Jana MarečkováJana Marečková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0565
35 Veronika JanotováVeronika Janotová 03 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0526
36 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0516
37 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0501
38 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0490
39 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0486
40 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0482
41 Veronika KřivánkováVeronika Křivánková 01 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0480
42 Zuzana PlacháZuzana Plachá 01 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0475
43 Barbora ŽochováBarbora Žochová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0470
44 Sára VlčkováSára Vlčková 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0458
Pavla BreburdováPavla Breburdová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0449
Valerie VečeřováValerie Večeřová 02 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 0449
45 Karolína JankůKarolína Janků 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0449
46 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0446
47 Tereza ŠtáblováTereza Štáblová 02 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 0425
48 Alice RášováAlice Rášová 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0424
Karolína PříhodováKarolína Příhodová 03 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0409
49 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0409
50 Tereza KoupilováTereza Koupilová 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0408
51 Nela LošťákováNela Lošťáková 02 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 0405
52 Lenka LančováLenka Lančová 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0401
Kateřina BílkováKateřina Bílková 01 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0395
53 Barbora ChytilováBarbora Chytilová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0395
54 Kateřina DoleželováKateřina Doleželová 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0381
55 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0380
56 Kristýna ZwachováKristýna Zwachová 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0373
Martina SovišováMartina Sovišová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0369
57 Anna ŠebíkováAnna Šebíková 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0369
58 Lucie SkopalováLucie Skopalová 02 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0363
59 Kateřina PolcrováKateřina Polcrová 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0357
60 Pavlína PejzlováPavlína Pejzlová 02 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 0356
61 Alžběta HanákováAlžběta Hanáková 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0345
62 Anežka SoukeníkováAnežka Soukeníková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0340
63 Aneta FryblíkováAneta Fryblíková 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0332
Žaneta HorákováŽaneta Horáková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0331
Michaela VeseláMichaela Veselá 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0331
64 Jarmila ValentováJarmila Valentová 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0331
65 Dominika VlčkováDominika Vlčková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0330
66 Simona BlahováSimona Blahová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0326
67 Anna NěmcováAnna Němcová 02 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0324
68 Tereza KrejčíTereza Krejčí 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0322
69 Vendula LónováVendula Lónová 01 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0317
70 Štěpánka UngrováŠtěpánka Ungrová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0315
71 Monika HošťálkováMonika Hošťálková 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0311
Magdaléna NovákováMagdaléna Nováková 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0293
72 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0293
73 Eliška PoláchováEliška Poláchová 01 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0290
74 Martina OdehnalováMartina Odehnalová 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0285
75 Maria ŠvancerováMaria Švancerová 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0283
76 Daniela GronovskáDaniela Gronovská 03 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0257
77 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0256
78 Sabina KropjokováSabina Kropjoková 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0245
Adéla KlajblováAdéla Klajblová 03 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0220
79 Kateřina PlaničkováKateřina Planičková 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0220
80 Kateřina ChromcováKateřina Chromcová 03 ZŠ Holečkova, OlomoucZŠ Holečkova, Olomouc 0198
81 Anežka ČechováAnežka Čechová 01 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0180
82 Barbora HeinzováBarbora Heinzová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0177
83 Anna LindnerováAnna Lindnerová 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0175
84 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0137
85 Nela ChrobokováNela Chroboková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0121
Irena MoničováIrena Moničová 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Tereza ZaoralováTereza Zaoralová 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0000
Barbora JanákováBarbora Janáková 02 ZŠ Olomouc, Stupkova16ZŠ Olomouc, Stupkova16 0000
Nela VálováNela Válová 01 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0000
Karolína PříhodováKarolína Příhodová 03 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožň... 0000
Gabriela DitmarováGabriela Ditmarová 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
Hanna LosertováHanna Losertová 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Dana KrabicováDana Krabicová 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
Alena ŠubováAlena Šubová 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
Barbora KoutnáBarbora Koutná 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Adéla PetříkováAdéla Petříková 01 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0000
Barbora ŠmídováBarbora Šmídová 02 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
Anna VeselskáAnna Veselská 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
Michaela SládkováMichaela Sládková 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
Tereza LevkováTereza Levková 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
Valentina ZlámalováValentina Zlámalová 03 ZŠ Olomouc Mozartova 48ZŠ Olomouc Mozartova 48 0000
Adéla GaláskováAdéla Galásková 02 ZŠ a MŠ Velký ÚjezdZŠ a MŠ Velký Újezd 0000
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0000
Kateřina KonečnáKateřina Konečná 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Izabela HeinzováIzabela Heinzová 02 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0000
Tereza JuráskováTereza Jurásková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
Valerie AgyemanValerie Agyeman 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
86 Lucie PleškováLucie Plešková 01 ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 0000
Celkem 120 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 6174
2 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 5508
3 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 5203
4 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 5201
5 ZŠ a MŠ Demlova, Olomouc{8} 4681
6 ZŠ a MŠ Velký Újezd{8} 4445
7 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 4373
8 ZŠ Holečkova, Olomouc{8} 3954
9 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 3895
10 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 3875
11 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21{8} 3414
12 ZŠ Nedvědova Olomouc{8} 3340
13 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 396
14 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9{8} 0
14 ZŠ Olomouc, Stupkova16{8} 0
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 5420
2 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 5205
3 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 5104
4 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 4773
5 ZŠ Olomouc Mozartova 48{8} 4508
6 ZŠ a MŠ Velký Újezd{8} 4408
7 ZŠ Olomouc, Stupkova16{8} 4128
8 ZŠ Holečkova, Olomouc{8} 4014
9 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 3913
10 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 3729
11 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 3445
12 ZŠ a MŠ Demlova, Olomouc{8} 3359
13 FZŠ Dr.Milady Horákové,Rožňavská 21{8} 1793
Celkem 13 závodníků