Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Šumperk, kategorie III a IV

Šumperk (11. 5. 2017)
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1640
2 David PěničkaDavid Pěnička 01 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 1523
3 Petr FialaPetr Fiala 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1375
4 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1270
5 Dominik KunrtDominik Kunrt 02 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1189
6 Pavel JanošPavel Janoš 01 ZŠ LibinaZŠ Libina 1173
7 David JonákDavid Jonák 01 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1117
8 Jan LadislavJan Ladislav 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 1086
9 Marek ŠvubMarek Švub 01 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 1045
10 Marek PeštaMarek Pešta 01 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 1026
11 Tomáš JurenkaTomáš Jurenka 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 1023
12 Filip JurásekFilip Jurásek 01 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0992
13 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0967
14 Tomáš DoubravaTomáš Doubrava 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0955
15 Vojtěch KotrlýVojtěch Kotrlý 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0948
16 Jakub JankůJakub Janků 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0932
17 Pavel MazákPavel Mazák 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0923
18 Milan GalloMilan Gallo 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0914
19 Kevin KörnerKevin Körner 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0907
20 Jan ŠtrbíkJan Štrbík 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0894
21 Jakub TáborskýJakub Táborský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0877
22 Daniel BratinaDaniel Bratina 01 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0873
23 Jakub SchubertJakub Schubert 01 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0868
24 Robin Martin HekeleRobin Martin Hekele 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0864
25 Jan HeclJan Hecl 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0854
26 Adam HýblAdam Hýbl 01 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0842
27 Dušan NgoDušan Ngo 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0837
28= Petr PavlínPetr Pavlín 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0826
28= Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0826
30 Jan PokornýJan Pokorný 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0819
31 Jan RuprichJan Ruprich 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0812
32 Š. BerkaŠ. Berka 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0799
33 Martin MacekMartin Macek 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0795
34 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0793
35 Michal ČernýMichal Černý 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0767
36 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0760
37 Martin PlhákMartin Plhák 01 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0735
38 Daniel VybíhalDaniel Vybíhal 01 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0690
39 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0680
40 Daniel SkalickýDaniel Skalický 01 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0677
41 Radek MálekRadek Málek 02 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0673
42 Jakub HájekJakub Hájek 01 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0670
43 Patrik BalvínPatrik Balvín 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0660
44 Jan KvapilJan Kvapil 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0658
45 Tomáš MarinovTomáš Marinov 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0646
46 Ondřej JankůOndřej Janků 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0629
47 Roman DvořákRoman Dvořák 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0621
48 Lukáš SuchýLukáš Suchý 02 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0612
49 Jan MazákJan Mazák 02 ZŠ RudaZŠ Ruda 0609
50 Vojtěch HamplVojtěch Hampl 02 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0582
51 James Joshua MáchaJames Joshua Mácha 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0544
52 Vojtěch ŠedivýVojtěch Šedivý 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0539
53= Martin ŠafářMartin Šafář 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0537
53= Šimon HeidenreichŠimon Heidenreich 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0537
55 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0523
56 Adam ŽouželkaAdam Žouželka 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0514
57= Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0509
57= Patrik HyprPatrik Hypr 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0509
59 Tomáš CrhaTomáš Crha 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0507
60 Václav KozákVáclav Kozák 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0498
61 Zdeněk WeiglZdeněk Weigl 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0491
62 Antonín BabištaAntonín Babišta 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0488
63 Miloslav PospíšilMiloslav Pospíšil 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0487
64 Vojta NavrátilVojta Navrátil 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0480
65 Josef LinhartJosef Linhart 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0476
66 Adam ŠindlerAdam Šindler 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0472
67 Tomáš RašnerTomáš Rašner 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0470
68 Jindřich PalatkaJindřich Palatka 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0466
69 Samuel MaixnerSamuel Maixner 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0457
70 Pavel ValentaPavel Valenta 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0454
71 Martin ČuntaMartin Čunta 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0451
72= Miroslav MájekMiroslav Májek 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0445
72= Jan MašteraJan Maštera 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0445
74 Marek CehMarek Ceh 02 ZŠ RudaZŠ Ruda 0443
75 Michal DvořáčekMichal Dvořáček 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0438
76 Tomáš VolekTomáš Volek 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0431
77= Tomáš NitscheTomáš Nitsche 01 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0426
77= Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0426
77= J. MinářJ. Minář 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0426
77= Vladimír ŠipkaVladimír Šipka 01 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0426
81 Ondřej DavidOndřej David 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0405
82= Daniel PolišenskýDaniel Polišenský 03 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0389
82= Tobiáš SokeleTobiáš Sokele 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0389
84 Jakub VáclavíkJakub Václavík 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0388
85 Vladimír KordasVladimír Kordas 01 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0373
86 David SkoumalDavid Skoumal 01 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0371
87 Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0369
88 Vítězslav StaudingerVítězslav Staudinger 01 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0363
89 Dominik KeitzlDominik Keitzl 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0360
90 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 01 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0352
91 František ČmakalFrantišek Čmakal 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0346
92 Roman SkoumalRoman Skoumal 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0343
93 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0329
94 Matěj HrubýMatěj Hrubý 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0317
95 Daniel HomolaDaniel Homola 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0313
96 Štěpán HanulíkŠtěpán Hanulík 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0294
97 Jiří MarinovJiří Marinov 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0291
98 Marcel KotrýMarcel Kotrý 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0287
99 Jiří PavlůJiří Pavlů 01 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0282
100 Vojtěch JirglVojtěch Jirgl 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0261
101= Adam ŽákAdam Žák 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0250
101= Marek SkoumalMarek Skoumal 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0250
103 Libor OlečkoLibor Olečko 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0246
104 Zdeněk BarvířZdeněk Barvíř 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0234
V. KrejčíV. Krejčí 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Erik LepkaErik Lepka 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Tobiáš NeduchalTobiáš Neduchal 00 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Jan PastyříkJan Pastyřík 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Adam ShoneAdam Shone 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
Jan KamlarJan Kamlar 01 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Lukáš DunovskýLukáš Dunovský 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Filip JílekFilip Jílek 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
X. ŽouželkaX. Žouželka 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Radek KaplanRadek Kaplan 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Jan PlhalJan Plhal 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Lukáš ŠebestaLukáš Šebesta 01 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Aleš PlhákAleš Plhák 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Hynek ŠtrpkaHynek Štrpka 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
Vlastimil RattayVlastimil Rattay 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
David Martin HekeleDavid Martin Hekele 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Filip ProkopFilip Prokop 02 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0000
Jakub SmékalJakub Smékal 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0000
Štěpán BurešŠtěpán Bureš 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0000
ONDŘEJ SALAČONDŘEJ SALAČ 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
Paul Lucas JaňourPaul Lucas Jaňour 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Tomáš VečeřTomáš Večeř 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Vítězslav PátekVítězslav Pátek 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Jan CendelínJan Cendelín 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0000
František BřezinaFrantišek Březina 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0000
Adam LockerAdam Locker 05 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Marek LežanskýMarek Ležanský 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Radim SuchomelRadim Suchomel 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Jakub OndráčekJakub Ondráček 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Zdeněk KindlZdeněk Kindl 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
David ŠmídDavid Šmíd 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Jaroslav RýznarJaroslav Rýznar 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
David JurásekDavid Jurásek 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Patrik PrucekPatrik Prucek 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Marek FricMarek Fric 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
105 Zdeněk KindlZdeněk Kindl 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Celkem 142 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1106
2 Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1017
3 Jáchym KebrdleJáchym Kebrdle 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0962
4 Šimon ČulíkŠimon Čulík 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0961
5 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0918
6 Marek BlahaMarek Blaha 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0899
7 V. AdámekV. Adámek 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0775
8 Michal HalamaMichal Halama 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0738
9 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0732
10 Miroslav FoltýnMiroslav Foltýn 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0728
11 Filip DivišFilip Diviš 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0708
12 Dušan ŠmirgDušan Šmirg 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0695
13 Samuel GodinaSamuel Godina 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0691
14 Šimon PůrŠimon Půr 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0666
15 Matěj BojarMatěj Bojar 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0663
16 David VíšekDavid Víšek 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0650
17 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0643
18 René MorávekRené Morávek 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0637
19 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0624
20 Tomáš JaníčekTomáš Janíček 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0606
21 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0562
22 David Martin HekeleDavid Martin Hekele 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0553
23 Jan JanovskýJan Janovský 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0549
24 Martin KargerMartin Karger 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0508
25 Daniel HlučnýDaniel Hlučný 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0495
26 Martin KašparMartin Kašpar 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0452
27 Filip OndráčekFilip Ondráček 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0437
28 Daniel BřezovskýDaniel Březovský 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0428
29 Filip HošekFilip Hošek 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0426
30 Martin HrabáčekMartin Hrabáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0411
31 Adam HarmuthAdam Harmuth 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0396
32 Martin SloukaMartin Slouka 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0391
33 Jan HarapátJan Harapát 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0376
34 Robin Martin HekeleRobin Martin Hekele 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0370
35 Jiří StankeJiří Stanke 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0354
36 Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0347
37 Pavel TetliakPavel Tetliak 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0343
38= Ondřej MatýsOndřej Matýs 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0342
38= Jakub KauerJakub Kauer 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0342
40 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0329
41= Nicolas GercisNicolas Gercis 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0317
41= Marek DrásalMarek Drásal 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0317
43 Blažej Nicolaj GercisBlažej Nicolaj Gercis 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0313
44 Michal HudecMichal Hudec 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0310
45= Emil PokutaEmil Pokuta 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0298
45= Miroslav TichýMiroslav Tichý 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0298
47= Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0287
47= Václav KupčíkVáclav Kupčík 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0287
49 Martin KlavačMartin Klavač 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0285
50 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0283
51 Matěj BaslerMatěj Basler 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0278
52 Petr SoukupPetr Soukup 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0277
53 František BartoněkFrantišek Bartoněk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0276
54 Lukáš LeharLukáš Lehar 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0274
55 Adam PřidalAdam Přidal 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0273
56 Matěj VaculíkMatěj Vaculík 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0269
57 David HabichDavid Habich 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0264
58 Luděk StuchlíkLuděk Stuchlík 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0263
59 Vojtěch KašparVojtěch Kašpar 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0261
60 Martin VáchaMartin Vácha 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0260
61 Richard MarčanRichard Marčan 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0255
62 Michal VáclavekMichal Václavek 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0252
63= Pavel TetliakPavel Tetliak 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0250
63= Aleš JurenkaAleš Jurenka 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0250
63= Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0250
63= Ondřej PlášekOndřej Plášek 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0250
63= Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0250
68 Jiří HelekalJiří Helekal 04 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0249
69 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0248
70 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 0247
71 Denis PaulíkDenis Paulík 05 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0245
72 Jakub PřibylJakub Přibyl 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0239
73 Jakub NovákJakub Novák 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0225
74 Martin HorníčekMartin Horníček 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0221
75= Matěj HorkýMatěj Horký 04 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0218
75= Vojtěch HorákVojtěch Horák 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0218
75= Dominik LangerDominik Langer 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0218
78 Michal KopaMichal Kopa 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0210
79 Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0206
80= Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0188
80= Tomáš ŠtriczTomáš Štricz 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0188
82 Tadeáš JanošekTadeáš Janošek 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0179
83 Matěj BřezinaMatěj Březina 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0168
84 Pavel JanečekPavel Janeček 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0159
85 Vojtěch DivišVojtěch Diviš 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0158
Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0000
Adam DubovýAdam Dubový 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
Libor KrejčíLibor Krejčí 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Filip BačaFilip Bača 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Tomáš KovářTomáš Kovář 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Josef RéblJosef Rébl 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Lukáš HorákLukáš Horák 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
Jan ŠperlichJan Šperlich 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
Patrik PaliesekPatrik Paliesek 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Daniel DiblíkDaniel Diblík 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Alexander StoljarAlexander Stoljar 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
Pavel MaturaPavel Matura 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Adam LockerAdam Locker 04 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0000
Vladimír DostálVladimír Dostál 03 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Adam PavlíkAdam Pavlík 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Dominik LangerDominik Langer 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Vojtěch VrzalVojtěch Vrzal 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Radim EbsterRadim Ebster 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Dominika HnátkováDominika Hnátková 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0000
David VečeřaDavid Večeřa 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Tomáš LichnerTomáš Lichner 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Julie DorazilováJulie Dorazilová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
Pavel JanošPavel Janoš 01 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 04 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Daniel SvačinaDaniel Svačina 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Adam HovanecAdam Hovanec 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Kristián KáčerekKristián Káčerek 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0000
S. ThunS. Thun 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Pavlína MílováPavlína Mílová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
František BřezinaFrantišek Březina 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0000
Sabina BuchnarováSabina Buchnarová 04 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Adam UrbášekAdam Urbášek 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Lutáš LeharLutáš Lehar 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Adam LockerAdam Locker 05 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
D. KutalD. Kutal 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Milan KeprtMilan Keprt 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Jan TomaščákJan Tomaščák 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Ondra PluháčekOndra Pluháček 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Vašek MinářVašek Minář 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Jan ŠkopJan Škop 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
Lukáš ZimmermannLukáš Zimmermann 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Jiří VaňourekJiří Vaňourek 05 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Roman TichýRoman Tichý 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
Jakub HolzknechtJakub Holzknecht 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
Matěj KotrleMatěj Kotrle 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Tomáš FialaTomáš Fiala 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0000
Tadeáš PiterkaTadeáš Piterka 05 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
86 Patrik VojtěšekPatrik Vojtěšek 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Celkem 138 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 1993
2 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1501
3 Markéta ForajtováMarkéta Forajtová 02 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 1351
4 Anna Marie BártováAnna Marie Bártová 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1350
5 Vendula DivišováVendula Divišová 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1342
6 Mona AzzaniMona Azzani 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 1338
7 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 1231
8 Martina KrejčíMartina Krejčí 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1202
9 Adéla AnderlováAdéla Anderlová 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 1201
10 Anna BundilováAnna Bundilová 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 1189
11 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1168
12 Marie KamlarováMarie Kamlarová 02 ZŠ RudaZŠ Ruda 1126
13 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 01 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 1122
14 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 1099
15 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1089
16 Klára NavarováKlára Navarová 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 1071
17 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 1037
18 Natálie BaklíkováNatálie Baklíková 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 1028
19 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0994
20 Katřina HájkováKatřina Hájková 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0989
21 Kateřina KlechováKateřina Klechová 01 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0946
22 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0945
23 Tereza RosákováTereza Rosáková 01 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0932
24 Jana JedelskáJana Jedelská 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0907
25 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0865
26 Nina KremličkováNina Kremličková 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0864
27 Gabriela KrobotováGabriela Krobotová 01 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0858
28 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0839
29 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0806
30 Kamila ŘezníkováKamila Řezníková 04 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0803
31 Michaela VogelováMichaela Vogelová 02 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0777
32 Lucie MatějováLucie Matějová 01 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0771
33 Veronika TurkováVeronika Turková 01 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0756
34 Lucie CikrýtováLucie Cikrýtová 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0748
35 Veronika MikováVeronika Miková 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0734
36 Martina MekyskováMartina Mekysková 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0732
37 Michaela MorongováMichaela Morongová 01 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0723
38 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0718
39= Andrea HavlíčkováAndrea Havlíčková 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0713
39= Lucie RůžičkováLucie Růžičková 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0713
41 Lenka PazderníkováLenka Pazderníková 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0673
42 Natálie HobzováNatálie Hobzová 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0632
43 Michaela MikuláškováMichaela Mikulášková 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0631
44 Jana HajdukováJana Hajduková 01 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0604
45 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0546
46 Gabriela VránováGabriela Vránová 01 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0540
47 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0527
48 Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová 02 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0513
49 Kateřina VálkováKateřina Válková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0491
50 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0475
51 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0443
52 Anna BaierováAnna Baierová 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0433
53 Andrea FilípkováAndrea Filípková 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0420
54 Barbora ŠajováBarbora Šajová 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0417
55= Tereza DolečkováTereza Dolečková 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0409
55= Sára TomešováSára Tomešová 01 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0409
57 Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0396
58= Nikol NádeníčkováNikol Nádeníčková 01 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0393
58= Sabina SovováSabina Sovová 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0393
60 Michaela JanošováMichaela Janošová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0376
61= Marika NejezchlebováMarika Nejezchlebová 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0370
61= Aneta VykydalováAneta Vykydalová 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0370
63 Bára SkývováBára Skývová 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0369
64 Kateřina MikováKateřina Miková 03 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0363
65= Anna KubíčkováAnna Kubíčková 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0359
65= X. SchlessingerováX. Schlessingerová 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0359
65= X. KumiováX. Kumiová 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0359
65= Soňa ŽenčákováSoňa Ženčáková 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0359
69 Adéla ŠinclováAdéla Šinclová 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0356
70 Tereza DusováTereza Dusová 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0354
71 Kamila RostováKamila Rostová 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0340
72 X. FriedlováX. Friedlová 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0333
73 Nikola BaksevanidisováNikola Baksevanidisová 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0332
74 Martina AdamcováMartina Adamcová 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0327
75 Natálie SlezákováNatálie Slezáková 01 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0317
76 Barbora PokornáBarbora Pokorná 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0315
77 Michaela KobzováMichaela Kobzová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0310
78 Michaela KogejováMichaela Kogejová 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0306
79 Kamila HorákováKamila Horáková 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0302
80 Kateřina ŠkurkováKateřina Škurková 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0301
81 Natálie RoubalíkováNatálie Roubalíková 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0297
82 Adéla MatějováAdéla Matějová 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0294
83 Kateřina VančurováKateřina Vančurová 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0292
84 Eliška PoláchováEliška Poláchová 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0291
85 Lucie PetriščeLucie Petrišče 01 ZŠ RudaZŠ Ruda 0285
86= Eva PodhorováEva Podhorová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0278
86= Markéta HatalováMarkéta Hatalová 03 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0278
88 Michaela VinterováMichaela Vinterová 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0266
89 Sarah ShoneSarah Shone 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0245
90 Natálie CíglováNatálie Cíglová 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0242
91= Vendula HolinkováVendula Holinková 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0235
91= Petra HýblováPetra Hýblová 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0235
93 Beáta FluxováBeáta Fluxová 01 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0225
94 Nikol LédrováNikol Lédrová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0220
95 Adéla ŠkorikováAdéla Škoriková 03 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0170
96 Vendula NěmečkováVendula Němečková 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 0163
97 Kristýna NěmečkováKristýna Němečková 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0158
98 Terezie TabačárováTerezie Tabačárová 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0144
99 Nikol LanghammerováNikol Langhammerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0140
100 Adéla LiškováAdéla Lišková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0087
101 Nikola VepřkováNikola Vepřková 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0054
102 Eliška ValentováEliška Valentová 03 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0022
Lucie SmrčkováLucie Smrčková 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Tereza MatyášováTereza Matyášová 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Vanessa HobzováVanessa Hobzová 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0000
Barbora MekyskováBarbora Mekysková 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Monika KamlarováMonika Kamlarová 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0000
LUCIE KRISTLÍKOVÁLUCIE KRISTLÍKOVÁ 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
Veronika ValáškováVeronika Valášková 02 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Adriana OrgonikováAdriana Orgoniková 01 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Kateřina TurkováKateřina Turková 01 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Anna ŠimkováAnna Šimková 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Denisa PoláčkováDenisa Poláčková 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Lenka SchwabováLenka Schwabová 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0000
Monika ŠimarováMonika Šimarová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Denisa JánováDenisa Jánová 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Aneta KozlanskáAneta Kozlanská 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Natálie NěmcováNatálie Němcová 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Adéla BursováAdéla Bursová 02 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Simona ReichlováSimona Reichlová 01 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Denisa OndákováDenisa Ondáková 02 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Kateřina AdamcováKateřina Adamcová 01 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
X. RusnákováX. Rusnáková 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
X. TunováX. Tunová 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Kareřina KrmelováKareřina Krmelová 01 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0000
Kateřina NeumanováKateřina Neumanová 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
Adéla RolákováAdéla Roláková 02 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Kateřina HorováKateřina Horová 01 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Barbora MertováBarbora Mertová 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Kateřina GálováKateřina Gálová 01 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
Tereza DrozdováTereza Drozdová 02 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Tereza DavidováTereza Davidová 02 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Barbora KolákováBarbora Koláková 02 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Kateřina HufováKateřina Hufová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
Šárka DvořákováŠárka Dvořáková 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Agáta KněžkováAgáta Kněžková 03 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Renáta LaurenčíkováRenáta Laurenčíková 01 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Elen KriškováElen Krišková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
103 Martina ŠulcováMartina Šulcová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0000
Celkem 142 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 1554
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1392
3 Anežka ChaloupkováAnežka Chaloupková 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1268
4 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 1237
5 Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 1096
6 Zuzana KalusováZuzana Kalusová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 1073
7 Denisa PlaničkováDenisa Planičková 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0993
8 Eliška SalajkováEliška Salajková 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0985
9 Sára TopolanováSára Topolanová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0973
10 Marie KoletschkováMarie Koletschková 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0962
11 Barbora MertováBarbora Mertová 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0959
12 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0930
13 Eliška HýblováEliška Hýblová 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0925
14 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0915
15 Marie MüllerováMarie Müllerová 05 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0906
16 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0901
17 Anna KrmelováAnna Krmelová 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0888
18 Monika LuběnováMonika Luběnová 03 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0876
19 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0858
20 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0857
21 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0840
22 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0830
23 Marie SvorováMarie Svorová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0802
24 Adéla BitalováAdéla Bitalová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0764
25 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0735
26 Sabina BuchnarováSabina Buchnarová 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0728
27 Adéla KrylováAdéla Krylová 04 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0717
28 Hana HorkáHana Horká 03 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0702
29 Pavlína StrakováPavlína Straková 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0685
30 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0683
31 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0677
32 Dominika HnátkováDominika Hnátková 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0629
33 Anna TurkováAnna Turková 03 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0622
34 Adéla OsladilováAdéla Osladilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0612
35 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0598
36 Barbora HorákováBarbora Horáková 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0589
37 Tereza KrejčováTereza Krejčová 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0578
38 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0577
39 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0523
40 Michaela HellerováMichaela Hellerová 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0506
41 Alena HýblováAlena Hýblová 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0498
42 Eliška MackováEliška Macková 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0497
43 Tereza VenoušováTereza Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0484
44 Brigita HanzlováBrigita Hanzlová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 0481
45 Linda LhoteckáLinda Lhotecká 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0471
46 Natálie HašlerováNatálie Hašlerová 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0464
47 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0459
48 Eliška JuráskováEliška Jurásková 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0449
49 Eliška JuříkováEliška Juříková 04 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0448
50 Jana DivišováJana Divišová 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0445
51 Zoe FoniokováZoe Fonioková 05 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0424
52 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0423
53 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0418
54 Aneta LinhartováAneta Linhartová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0409
55 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0408
56 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0406
57 Simona BlažkováSimona Blažková 04 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0399
58 Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0384
59 Barbora FoglováBarbora Foglová 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0382
60 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0381
61 Anna FreibergováAnna Freibergová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0380
62 Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0367
63= Hana JaníčkováHana Janíčková 04 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0359
63= Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0359
63= Karolína SvítilováKarolína Svítilová 03 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0359
63= Eliška TalandováEliška Talandová 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0359
63= Eliška ŠvédováEliška Švédová 04 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0359
68= Lucie OlbrichováLucie Olbrichová 04 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0355
68= Alena KreifováAlena Kreifová 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0355
70 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 ZŠ RudaZŠ Ruda 0348
71 Tereza NoskováTereza Nosková 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0343
72 Michaela PavlůMichaela Pavlů 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0342
73 Valerie LangerováValerie Langerová 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0336
74 Nela PřibylováNela Přibylová 05 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0328
75 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0323
76= Ester MorongováEster Morongová 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0312
76= Nela VšetičkováNela Všetičková 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0312
76= Barbora HorováBarbora Horová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0312
79 Adéla HašlerováAdéla Hašlerová 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0304
80 Tereza ŠalamounováTereza Šalamounová 03 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0288
81 Adéla ZáhejskáAdéla Záhejská 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0270
82 Martina PiňosováMartina Piňosová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 0267
83 Marie MatýsováMarie Matýsová 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0266
84 Kateřina VénosováKateřina Vénosová 05 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0260
85 Dorota VašíčkováDorota Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0258
86 Michaela GieslováMichaela Gieslová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0256
87 Neznámý AtletNeznámý Atlet 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0253
88 Pavlína MílováPavlína Mílová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0247
89 Šárka PoláchováŠárka Poláchová 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0244
90 Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0227
91 Petra SkoumalováPetra Skoumalová 04 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0214
92 Barbora RaszkováBarbora Raszková 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0207
93 Martina LangováMartina Langová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0206
94 Julie DorazilováJulie Dorazilová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0202
95 Tereza SolarováTereza Solarová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0201
96 Iveta LipkováIveta Lipková 04 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0192
97 Eliška KoukolováEliška Koukolová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0181
98= Vendula KobzováVendula Kobzová 03 ZŠ RudaZŠ Ruda 0180
98= Natálie KašparováNatálie Kašparová 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0180
98= Adéla HasalováAdéla Hasalová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0180
98= Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0180
98= Anna HejlováAnna Hejlová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0180
98= Eliška VlachováEliška Vlachová 04 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0180
104 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 0179
105 Nikola CikrytováNikola Cikrytová 05 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0175
106 Zuzana JankůZuzana Janků 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0157
107= Sabina CackováSabina Cacková 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0131
107= Nikol CovaciNikol Covaci 04 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0131
109= X WacholzováX Wacholzová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0122
109= Martina ŠulcováMartina Šulcová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0122
111 Nikol UrbáškováNikol Urbášková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 0109
112 Emílie BartošováEmílie Bartošová 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0058
113 Amálie ŠulováAmálie Šulová 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0057
114 Tereza ProkopováTereza Prokopová 05 ZŠ Nový MalínZŠ Nový Malín 0053
Adéla PlačkováAdéla Plačková 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Kateřina SeifertováKateřina Seifertová 02 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Agáta KněžkováAgáta Kněžková 03 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Valerie LakomáValerie Lakomá 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Julie TomečkováJulie Tomečková 04 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Pavlína NěmcováPavlína Němcová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Tereza ElnerováTereza Elnerová 04 ZŠ RudaZŠ Ruda 0000
Martina LakomáMartina Lakomá 03 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Carla OsičkováCarla Osičková 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Tereza OndráčkováTereza Ondráčková 04 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Viktorie HegedüschováViktorie Hegedüschová 03 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Michaela PřibylkováMichaela Přibylková 03 ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, SeverovýchodZŠ a DDM Krasohled Zábřeh, ... 0000
Klára UrbáškováKlára Urbášková 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
Petra ProcházkováPetra Procházková 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0000
Adina ValouchováAdina Valouchová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0000
Tereza KnyplováTereza Knyplová 04 ZŠ 8.května ŠumperkZŠ 8.května Šumperk 0000
Linh Lai KhánhLinh Lai Khánh 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Eliška BursováEliška Bursová 05 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Sára PalmanováSára Palmanová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0000
Kristýna StružkováKristýna Stružková 05 ZŠ Zábřeh, Školská 406/11ZŠ Zábřeh, Školská 406/11 0000
Veronika HrdinováVeronika Hrdinová 03 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Andrea DokoupilováAndrea Dokoupilová 04 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Růžena DydjakováRůžena Dydjaková 03 ZŠ B.Němcové ZábřehZŠ B.Němcové Zábřeh 0000
Veronika TurkováVeronika Turková 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 0000
Klára NimmerrichterováKlára Nimmerrichterová 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Andrea HlobilováAndrea Hlobilová 04 ZŠ Šumperk, Sluneční 38ZŠ Šumperk, Sluneční 38 0000
Nikol MarešováNikol Marešová 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0000
X. ZbořilováX. Zbořilová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
Simona DoubravováSimona Doubravová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
115 Lucie KollorosováLucie Kollorosová 03 ZŠ Dr.E.Beneše ŠumperkZŠ Dr.E.Beneše Šumperk 0000
Celkem 146 závodníků