výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Karviná, kategorie III a IV

Karviná (10. 5. 2017)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan KielkovskýJan Kielkovský 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 07.5 637.00
1 David KynclDavid Kyncl 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 07.5 637.00
Jan DunaJan Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 07.6 607.00
2 Martin HetmerMartin Hetmer 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 07.6 607.00
Jan OndrušJan Ondruš 01 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 07.7 577.00
Marek MacuraMarek Macura 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 07.7 577.00
3 Petr ŠirokýPetr Široký 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 07.7 577.00
David ČopíkDavid Čopík 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 07.8 548.00
Radek ChovanecRadek Chovanec 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 07.8 548.00
4 Zoltán DunaZoltán Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 07.8 548.00
David MikeskaDavid Mikeska 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 08.0 492.00
5 Tomáš HruboňTomáš Hruboň 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 08.0 492.00
Dennis BukvajDennis Bukvaj 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 08.1 465.00
Jakub KubataJakub Kubata 17 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 08.1 465.00
6 Marek SokanskýMarek Sokanský 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 08.1 465.00
Jan PružinskýJan Pružinský 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 08.2 439.00
7 Petr JežekPetr Ježek 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 08.2 439.00
8 Daniel NovosadDaniel Novosad 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 09.0 253.00
Celkem 18 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MichalskiJakub Michalski 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 08.0 492.00
2 Patrik VicherekPatrik Vicherek 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 08.3 413.00
3 Antonín PoláchAntonín Polách 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 08.4 388.00
4 Jan ŠušlaJan Šušla 04 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 08.5 364.00
5 Ondra PawliczekOndra Pawliczek 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 08.6 340.00
Matěj KřižákMatěj Křižák 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 08.7 318.00
Vojtěch HokVojtěch Hok 04 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 08.7 318.00
6 Tomáš HyblTomáš Hybl 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 08.7 318.00
Jan AbsolonJan Absolon 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 08.9 274.00
7 Tomáš PrusTomáš Prus 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 08.9 274.00
8 Michal KřižákMichal Křižák 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 09.0 253.00
Kristián KozákKristián Kozák 04 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 09.1 233.00
Radim ŠeligaRadim Šeliga 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 09.1 233.00
9 Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 09.1 233.00
10 Patrik MikulaPatrik Mikula 04 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 09.2 214.00
11 Miroslav ŠatanikMiroslav Šatanik 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 09.5 161.00
Celkem 16 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 08.5 635.00
2 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 08.6 608.00
3 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 08.8 556.00
Nikola PeťkováNikola Peťková 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 09.0 506.00
4 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 09.0 506.00
Timea KonštackáTimea Konštacká 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 09.1 482.00
Aneta PavlisováAneta Pavlisová 01 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 09.1 482.00
Barbora GasczykováBarbora Gasczyková 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 09.1 482.00
Julie WójcikováJulie Wójciková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 09.1 482.00
5 Anna MachačováAnna Machačová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 09.1 482.00
Sandra DaňkováSandra Daňková 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 09.2 458.00
6 Nikola ŠicováNikola Šicová 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 09.2 458.00
Klára SiposováKlára Siposová 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 09.3 435.00
Anežka DrastichováAnežka Drastichová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 09.3 435.00
7 Kristýna BouskováKristýna Bousková 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 09.3 435.00
8 Terezie BystroňováTerezie Bystroňová 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 09.4 413.00
Jenifer NguyenováJenifer Nguyenová 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 09.5 391.00
Vladimíra ŠafaříkováVladimíra Šafaříková 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 09.5 391.00
9 Zuzana MacurákováZuzana Macuráková 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 09.5 391.00
10 Viktorie HavlasováViktorie Havlasová 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 09.9 308.00
11 Klára DembiňákováKlára Dembiňáková 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 10.0 289.00
Celkem 21 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 15 08.4 662.00
2 Michaela OlšokováMichaela Olšoková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 13 09.0 506.00
Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 16 09.1 482.00
3 Michaela BláhováMichaela Bláhová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 11 09.1 482.00
4 Adéla MotanováAdéla Motanová 03 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 2 09.2 458.00
Hana GavlasováHana Gavlasová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 9 09.3 435.00
Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 17 09.3 435.00
5 Marie SzotkováMarie Szotková 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 14 09.3 435.00
6 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 5 09.4 413.00
Denisa GančarčíkováDenisa Gančarčíková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 12 09.5 391.00
Nikola KouřilováNikola Kouřilová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 4 09.5 391.00
7 Tereza SmolínováTereza Smolínová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 10 09.5 391.00
Josephina ViktorováJosephina Viktorová 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 8 09.7 348.00
8 Natalia SpringerováNatalia Springerová 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 19 09.7 348.00
Daniela AndlováDaniela Andlová 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 18 09.8 328.00
9 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 6 09.8 328.00
10 Terezie PilátováTerezie Pilátová 03 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 1 09.9 308.00
11 Natálie BohmováNatálie Bohmová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 3 10.3 235.00
12 Karolína ŠelováKarolína Šelová 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 7 10.5 201.00
Celkem 19 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana GavlasováHana Gavlasová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 2:03.3 461.00
2 Klára KaločováKlára Kaločová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 2:05.3 433.00
3 Michaela BláhováMichaela Bláhová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 2:06.4 419.00
4 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 2:06.9 412.00
5 Hana ŠkerkováHana Škerková 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 2:08.1 396.00
6 Tereza SmolínováTereza Smolínová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 2:09.3 380.00
7 Alexandra KvakováAlexandra Kvaková 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 2:11.0 359.00
8 Anna KrajíčkováAnna Krajíčková 05 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 2:12.2 344.00
9 Veronika LalíkováVeronika Lalíková 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 2:13.1 333.00
10 Eliška TomášováEliška Tomášová 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 2:15.2 308.00
11 Tereza KiszováTereza Kiszová 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 2:16.0 299.00
12 Eliška PukowiecováEliška Pukowiecová 03 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 2:22.9 225.00
Nikola DostálováNikola Dostálová 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 2:24.4 210.00
13 Viktorie MaukováViktorie Mauková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 2:24.4 210.00
14 Ema SmolkováEma Smolková 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 2:29.5 163.00
15 Martina ZemánkováMartina Zemánková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 2:29.9 159.00
16 Karolína ŠelováKarolína Šelová 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 2:32.0 142.00
17 Nela PattermanováNela Pattermanová 04 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 2:45.2 54.00
Celkem 18 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 2:34.9 633.00
2 Anna MachačováAnna Machačová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 2:38.2 594.00
3 Hana GabzdylováHana Gabzdylová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 2:49.4 470.00
Dominika HoťkováDominika Hoťková 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 2:51.0 453.00
4 Tereza ŘehákováTereza Řeháková 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 2:51.0 453.00
5 Denisa KuklováDenisa Kuklová 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 2:52.5 438.00
6 Aneta ChrobákováAneta Chrobáková 01 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 2:55.8 405.00
7 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 2:59.6 369.00
8 Lucie MullerováLucie Mullerová 03 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 3:07.0 303.00
9 Karin ŽolnerčíkováKarin Žolnerčíková 01 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 3:08.3 292.00
10 Kristýna RaškováKristýna Rašková 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 3:27.5 152.00
11 Eliška FrankováEliška Franková 01 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 3:28.7 145.00
12 Veronika PszczolkováVeronika Pszczolková 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 3:30.8 132.00
13 Andrea KudlováAndrea Kudlová 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 3:34.0 115.00
14 Karolína KrátkáKarolína Krátká 01 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 3:34.4 112.00
15 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 3:34.9 110.00
16 Zdeňa BlaščikovičováZdeňa Blaščikovičová 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 3:36.0 104.00
17 Viktorie HavlasováViktorie Havlasová 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 3:41.5 77.00
18 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 3:47.7 52.00
Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová DNS 0.00
Celkem 20 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej CiasnochaOndřej Ciasnocha 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 3:23.5 452.00
2 Jakub MichalskiJakub Michalski 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 3:26.0 432.00
3 Daniel TomekDaniel Tomek 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 3:27.8 418.00
4 Viktor DudíkViktor Dudík 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 3:30.0 401.00
5 Pavel MakovecPavel Makovec 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 3:32.2 384.00
6 Dominik TomekDominik Tomek 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 3:36.5 351.00
7 Jan KašaJan Kaša 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 3:39.0 333.00
8 Tomáš FoltýnTomáš Foltýn 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 3:51.6 249.00
9 Daniel HudecDaniel Hudec 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 3:54.1 234.00
10 Petr LukaštíkPetr Lukaštík 04 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 3:58.8 206.00
11 Tomáš ŠeligaTomáš Šeliga 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 4:07.1 161.00
12 Jan AbsolonJan Absolon 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 4:21.0 97.00
13 Damián KusýDamián Kusý 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 4:24.4 84.00
14 Marek ČerveňákMarek Červeňák 03 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 4:26.5 76.00
15 Milan SuchýMilan Suchý 05 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 4:30.1 63.00
16 Patrik ŠlauerPatrik Šlauer 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 4:30.9 61.00
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor PálkaViktor Pálka 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 4:50.1 618.00
2 Jaromír FoldynaJaromír Foldyna 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 5:03.5 540.00
3 Adam PodhrazkýAdam Podhrazký 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 5:04.7 533.00
4 Martin CiboránMartin Ciborán 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 5:06.6 522.00
5 Petr JežekPetr Ježek 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 5:07.9 515.00
6 Adam KrupaAdam Krupa 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 5:08.0 515.00
7 Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 5:10.2 502.00
8 Tomáš BečkaTomáš Bečka 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 5:12.8 488.00
9 Jakub ZemanJakub Zeman 01 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 5:13.6 484.00
10 Filip ByčkovFilip Byčkov 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 5:26.4 417.00
11 Filip DrábekFilip Drábek 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 5:29.5 402.00
12 Michal StrzondalaMichal Strzondala 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 5:29.8 400.00
13 Lukáš PastuchaLukáš Pastucha 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 5:34.6 377.00
14 Adam EgriAdam Egri 03 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 5:36.0 370.00
15 Jan SamuhelJan Samuhel 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 5:37.7 362.00
16 Jakub NovákJakub Novák 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 5:39.3 355.00
17 Tomáš VébrTomáš Vébr 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 6:07.2 235.00
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Chautur, Chovanec, Kyncl, Macura Chautur, Chovanec, Kyncl, Macura 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 30.2 562.00
1 Drábek, Hokynář, Kielkovský, Novák Drábek, Hokynář, Kielkovský, Novák 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 30.2 562.00
2 Bečka, Čopík, Doliška, Kucharczyk Bečka, Čopík, Doliška, Kucharczyk 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 30.8 519.00
3 Ciborán, Ciborán, Duna, Duna Ciborán, Ciborán, Duna, Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 31.2 490.00
4 Bukvaj, Hetmer, Hladil, Pálka Bukvaj, Hetmer, Hladil, Pálka 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 31.4 477.00
5 Macháček, Pastucha, Strzondala, Zeman Macháček, Pastucha, Strzondala, Zeman 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 32.2 423.00
6 Byčkov, Foldyna, Gaska, Hejla Byčkov, Foldyna, Gaska, Hejla 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 32.6 398.00
7 Mikeska, Noščák, Novosad, Řehák Mikeska, Noščák, Novosad, Řehák 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 33.6 337.00
Pružinský, Samuhel, Strouhal, Široký Pružinský, Samuhel, Strouhal, Široký 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná DNS 0.00
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dudík, Foltýn, Ganczarczyk, Michalski Dudík, Foltýn, Ganczarczyk, Michalski 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 32.7 391.00
2 Draxler, Hudec, Hybl, Kisza Draxler, Hudec, Hybl, Kisza 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 34.7 275.00
Absolon, Hok, Lukaštík, Wita Absolon, Hok, Lukaštík, Wita 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 35.3 244.00
Červeňák, Kozák, Mirga, Polák Červeňák, Kozák, Mirga, Polák 03 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 35.3 244.00
3 Filák, Kaša, Pražák, Šatanik Filák, Kaša, Pražák, Šatanik 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 35.3 244.00
4 Pindur, Polách, Truhlář, Uhlíř Pindur, Polách, Truhlář, Uhlíř 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 35.5 233.00
5 Ciasnocha, Kadlečík, Kusý, Prus Ciasnocha, Kadlečík, Kusý, Prus 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 35.7 224.00
6 Šeliga, Šeliga, Šenkýř, Šlauer Šeliga, Šeliga, Šenkýř, Šlauer 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 40.2 54.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Franková, Heczková, Krátká, Kudlová Franková, Heczková, Krátká, Kudlová 01 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 34.1 574.00
Danělišynová, Drastichová, Gabzdylová, Hoťková Danělišynová, Drastichová, Gabzdylová, Hoťková 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 35.1 510.00
2 Bousková, Bystroňová, Chrobáková, Malinková Bousková, Bystroňová, Chrobáková, Malinková 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 35.1 510.00
3 Blaščikovičová, Kuklová, Kulifayová, Lincerová Blaščikovičová, Kuklová, Kulifayová, Lincerová 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 35.3 498.00
4 Daňková, Gurová, Havlasová, Holcová Daňková, Gurová, Havlasová, Holcová 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 35.4 492.00
5 Czepcová, Čočková, Gasczyková, Hanusková Czepcová, Čočková, Gasczyková, Hanusková 03 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 35.7 474.00
6 Peťková, Randýsková, Šuhadová, Švédová Peťková, Randýsková, Šuhadová, Švédová 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 37.7 360.00
7 Dembiňáková, Klimecká, Kozáková, Macuráková Dembiňáková, Klimecká, Kozáková, Macuráková 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 41.3 192.00
Pszczolková, Rašková, Řeháková, Siposová Pszczolková, Rašková, Řeháková, Siposová 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje DNS 0.00
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gančarčíková, Káňová, Lalíková, Ĺesniaková Gančarčíková, Káňová, Lalíková, Ĺesniaková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 36.9 404.00
2 Bláhová, Borůvková, Gavlasová, Klimovičová Bláhová, Borůvková, Gavlasová, Klimovičová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 37.0 398.00
3 Hrbáčková, Kabelková, Kiszová, Kuráňová Hrbáčková, Kabelková, Kiszová, Kuráňová 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 37.6 366.00
4 Dostálová, Kopelová, Kovaříková, Peniášková Dostálová, Kopelová, Kovaříková, Peniášková 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 37.9 350.00
Andlová, Biernatová, Brunclíková, Dvořáková Andlová, Biernatová, Brunclíková, Dvořáková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 38.0 345.00
5 Hranická, Křenová, Pattermanová, Swaczynová Hranická, Křenová, Pattermanová, Swaczynová 03 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 38.0 345.00
6 Mauková, Olšoková, Szotková, Šíblová Mauková, Olšoková, Szotková, Šíblová 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 38.2 334.00
7 Kuklová, Musialová, Oprchalská, Smolínová Kuklová, Musialová, Oprchalská, Smolínová 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 38.8 304.00
8 Hečková, Klotková, Kvaková, Škerková Hečková, Klotková, Kvaková, Škerková 04 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 39.2 285.00
9 Školová, Tonková, Trpalová, Vojtasová Školová, Tonková, Trpalová, Vojtasová 05 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 39.3 280.00
10 Bohmová, Kouřilová, Marková, Motanová Bohmová, Kouřilová, Marková, Motanová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 40.0 248.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr ŠirokýPetr Široký
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
02 1.70 544.00
Filip NoščákFilip Noščák
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 1.62 480.00
Tomáš HruboňTomáš Hruboň
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
01 1.62 480.00
Jakub ZemanJakub Zeman
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
01 1.62 480.00
2 Dominik HokynářDominik Hokynář
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
02 1.62 480.00
Viktor PálkaViktor Pálka
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
02 1.58 449.00
Tomáš LukšaTomáš Lukša
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
02 1.58 449.00
Marek SokanskýMarek Sokanský
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
03 1.58 449.00
David ChauturDavid Chautur
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
02 1.58 449.00
3 Matyas PinkasMatyas Pinkas
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 1.58 449.00
4 Karel KudláčekKarel Kudláček
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 1.50 389.00
5 Petr GaskaPetr Gaska
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 1.46 360.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav PindurVáclav Pindur
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
03 1.53 411.00
2 Ondřej CiasnochaOndřej Ciasnocha
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
03 1.46 360.00
Daniel TomekDaniel Tomek
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 1.38 303.00
Matěj KřižákMatěj Křižák
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
03 1.38 303.00
Viktor DudíkViktor Dudík
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
04 1.38 303.00
3 Martin KadlečíkMartin Kadlečík
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
04 1.38 303.00
4 Kristián KozákKristián Kozák
ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov
04 1.34 276.00
5 Jan ŠušlaJan Šušla
ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov
04 1.30 250.00
Lukáš FilákLukáš Filák
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
03 1.26 225.00
6 Dominik TomekDominik Tomek
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 1.26 225.00
7 Patrik VicherekPatrik Vicherek
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
03 1.22 200.00
8 Dominik WotkeDominik Wotke
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
04 0.00 0.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
02 1.46 577.00
Eliška MarszalekEliška Marszalek
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
02 1.42 534.00
2 Karin ŽolnerčíkováKarin Žolnerčíková
ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová
01 1.42 534.00
Zuzana MarkováZuzana Marková
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
02 1.34 449.00
3 Lucie MullerováLucie Mullerová
ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj
03 1.34 449.00
4 Natálie HolcováNatálie Holcová
ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu...
03 1.30 409.00
5 Denisa KuklováDenisa Kuklová
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 1.26 369.00
Dominika StonováDominika Stonová
ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj
02 1.22 331.00
Simona GurováSimona Gurová
ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu...
01 1.22 331.00
Anita RandýskováAnita Randýsková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
02 1.22 331.00
6 Zuzana MacurákováZuzana Macuráková
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
02 1.22 331.00
7 Kateřina HanuskováKateřina Hanusková
ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová
02 1.20 312.00
8 Anita DanělišynováAnita Danělišynová
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
02 1.18 293.00
9 Adéla BrunclíkováAdéla Brunclíková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
03 0.00 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
05 1.38 491.00
Pavla ŠíblováPavla Šíblová
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
04 1.26 369.00
2 Michaela OlšokováMichaela Olšoková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
03 1.26 369.00
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
05 1.22 331.00
3 Simona SwaczynováSimona Swaczynová
ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16
04 1.22 331.00
Daniela AndlováDaniela Andlová
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
05 1.18 293.00
Barbora MarkováBarbora Marková
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
03 1.18 293.00
4 Zuzana KopelováZuzana Kopelová
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
05 1.18 293.00
Klára KoryčanováKlára Koryčanová
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
04 1.14 257.00
Adéla MotanováAdéla Motanová
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
03 1.14 257.00
Tereza KovaříkováTereza Kovaříková
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
04 1.14 257.00
5 Anna KrajíčkováAnna Krajíčková
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
05 1.14 257.00
6 Tereza KuklováTereza Kuklová
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
05 1.10 222.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel KudláčekKarel Kudláček
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 5.00 382.00
2 David ČopíkDavid Čopík
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
02 4.84 352.00
Jan OndrušJan Ondruš
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
01 4.83 350.00
3 Dominik HokynářDominik Hokynář
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
02 4.83 350.00
4 Filip MacháčekFilip Macháček
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
02 4.81 346.00
5 Martin HetmerMartin Hetmer
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
01 4.78 341.00
Zoltán DunaZoltán Duna
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 4.73 332.00
6 Filip NoščákFilip Noščák
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 4.73 332.00
7 Petr GaskaPetr Gaska
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 4.65 317.00
8 Matěj StrouhalMatěj Strouhal
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
02 4.60 308.00
9 Filip DrábekFilip Drábek
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
01 4.52 294.00
10 Michal StrzondalaMichal Strzondala
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
02 4.51 292.00
11 Lukáš PastuchaLukáš Pastucha
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
02 4.49 288.00
12 Adam PodhrazkýAdam Podhrazký
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 4.47 285.00
13 Oliver HladilOliver Hladil
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
01 4.06 215.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav PindurVáclav Pindur
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
03 4.64 315.00
2 Tomáš HyblTomáš Hybl
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
04 4.27 250.00
3 Antonín PoláchAntonín Polách
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
04 4.21 240.00
Vasil SivákVasil Sivák
ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov
03 3.97 201.00
4 Petr LukaštíkPetr Lukaštík
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
04 3.97 201.00
5 Tomáš PrusTomáš Prus
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
03 3.88 187.00
6 Filip PlintaFilip Plinta
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
03 3.86 184.00
7 Alex KiszaAlex Kisza
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 3.85 182.00
8 Kristián MirgaKristián Mirga
ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov
03 3.84 181.00
9 Daniel HudecDaniel Hudec
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
04 3.82 177.00
10 Tomáš FoltýnTomáš Foltýn
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
05 3.80 174.00
11 Michal KřižákMichal Křižák
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
03 3.73 164.00
12 Lukáš FilákLukáš Filák
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
03 3.67 155.00
13 Vojtěch HokVojtěch Hok
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
04 3.63 149.00
14 Jan WitaJan Wita
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
05 3.53 135.00
15 Miroslav ŠatanikMiroslav Šatanik
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
04 3.43 121.00
16 Radim ŠeligaRadim Šeliga
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
04 2.98 63.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
02 4.61 456.00
2 Nikol MezeyováNikol Mezeyová
ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj
02 4.38 398.00
3 Julie WójcikováJulie Wójciková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
03 4.23 362.00
4 Karolína ŠvédováKarolína Švédová
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
01 4.15 343.00
5 Lucie KrenželokováLucie Krenželoková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
02 4.04 317.00
6 Sabina LincerováSabina Lincerová
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
02 3.85 274.00
7 Veronika HykováVeronika Hyková
ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová
02 3.81 265.00
8 Vladimíra ŠafaříkováVladimíra Šafaříková
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 3.79 261.00
9 Sandra DaňkováSandra Daňková
ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu...
03 3.69 239.00
10 Kristýna BouskováKristýna Bousková
ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj
02 3.64 229.00
11 Barbora GasczykováBarbora Gasczyková
ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová
02 3.55 210.00
12 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková
ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu...
03 3.53 206.00
13 Tereza ŘehákováTereza Řeháková
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
03 3.44 188.00
14 Jenifer NguyenováJenifer Nguyenová
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
02 3.41 182.00
15 Terezie BystroňováTerezie Bystroňová
ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj
02 3.32 165.00
16 Magdaléna PezdováMagdaléna Pezdová
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
02 3.25 151.00
17 Adéla BrunclíkováAdéla Brunclíková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
03 3.08 121.00
18 Veronika ZamiškováVeronika Zamišková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
02 3.01 109.00
Klára SzotkowskáKlára Szotkowská
ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu...
03 DNS 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
05 4.21 357.00
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
04 3.82 267.00
2 Alexandra KvakováAlexandra Kvaková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
03 3.82 267.00
3 Pavla ŠíblováPavla Šíblová
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
04 3.80 263.00
4 Nikola KouřilováNikola Kouřilová
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
04 3.59 218.00
5 Klára StaniekováKlára Stanieková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
05 3.56 212.00
6 Natálie KlimovičováNatálie Klimovičová
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
05 3.55 210.00
7 Simona SwaczynováSimona Swaczynová
ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16
04 3.49 198.00
8 Marie SzotkováMarie Szotková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
05 3.43 186.00
9 Lucie KochováLucie Kochová
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
04 3.33 167.00
10 Josephina ViktorováJosephina Viktorová
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
04 3.29 159.00
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
05 3.25 151.00
12 Štěpánka TrpalováŠtěpánka Trpalová
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
04 3.24 150.00
13 Bára KořenkováBára Kořenková
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
04 3.08 121.00
14 Natalia SpringerováNatalia Springerová
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
03 3.06 117.00
15 Veronika PeniáškováVeronika Peniášková
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
05 2.93 95.00
16 Zuzana KopelováZuzana Kopelová
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
05 2.90 91.00
17 Melanie UrbančokováMelanie Urbančoková
ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16
05 2.69 59.00
Klára ŠkolováKlára Školová
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
05 DNS 0.00
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea KudlováAndrea Kudlová
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
02 09.64 506.00
2 Lucie KrenželokováLucie Krenželoková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
02 08.92 459.00
3 Zuzana MarkováZuzana Marková
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
02 08.60 438.00
4 Anežka DrastichováAnežka Drastichová
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
02 08.54 434.00
5 Marie ŠuhadováMarie Šuhadová
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
01 08.31 419.00
6 Aneta PavlisováAneta Pavlisová
ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu...
01 08.18 411.00
7 Magdaléna PezdováMagdaléna Pezdová
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
02 08.04 402.00
8 Klára SiposováKlára Siposová
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 07.73 382.00
9 Aneta ChrobákováAneta Chrobáková
ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj
01 07.71 381.00
10 Beata MalinkováBeata Malinková
ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj
03 07.69 379.00
11 Kateřina SikorováKateřina Sikorová
ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová
02 07.42 362.00
12 Martina SzymonikováMartina Szymoniková
ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová
03 07.32 356.00
13 Andrea ČočkováAndrea Čočková
ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová
02 07.24 350.00
14 Natálie HolcováNatálie Holcová
ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu...
03 06.90 329.00
15 Petra KozákováPetra Kozáková
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
02 06.81 323.00
16 Klára KokindováKlára Kokindová
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 06.75 319.00
17 Hana GabzdylováHana Gabzdylová
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
02 06.64 312.00
18 Eliška VaněčkováEliška Vaněčková
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 06.44 299.00
19 Anita RandýskováAnita Randýsková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
02 06.10 278.00
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MacuraLukáš Macura
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
02 13.49 697.00
2 Jan DunaJan Duna
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 11.31 565.00
3 Marek MacuraMarek Macura
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
02 11.16 556.00
4 Matyas PinkasMatyas Pinkas
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 11.01 546.00
5 Matěj KrišákMatěj Krišák
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 11.00 546.00
6 Tomáš KucharczykTomáš Kucharczyk
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
02 10.87 538.00
7 Jan KielkovskýJan Kielkovský
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
02 10.67 526.00
8 Adam BrunclíkAdam Brunclík
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
02 10.49 515.00
9 David KynclDavid Kyncl
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
02 10.27 502.00
10 Christos HejlaChristos Hejla
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 10.20 498.00
11 Jakub NovákJakub Novák
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
01 10.17 496.00
12 Oliver HladilOliver Hladil
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
01 09.79 473.00
13 Erik ŘehákErik Řehák
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
01 09.65 465.00
14 Martin CiboránMartin Ciborán
ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran...
02 09.57 460.00
15 Ondřej DoliškaOndřej Doliška
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
02 09.14 434.00
16 Matěj AlakšaMatěj Alakša
ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná
01 08.66 406.00
17 Dennis BukvajDennis Bukvaj
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
01 08.38 389.00
Celkem 17 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jan KielkovskýJan Kielkovský 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 1163
Jan PružinskýJan Pružinský 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0000
David MikeskaDavid Mikeska 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0492
Petr JežekPetr Ježek 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0954
Daniel NovosadDaniel Novosad 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0000
Viktor PálkaViktor Pálka 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 1067
Ivo DvořákIvo Dvořák 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0000
Oliver HladilOliver Hladil 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0688
Zoltán DunaZoltán Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0548
Jan DunaJan Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0607
Jakub KubataJakub Kubata 17 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0000
Filip DrábekFilip Drábek 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0964
Jakub NovákJakub Novák 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0496
Jan SamuhelJan Samuhel 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0362
Filip ByčkovFilip Byčkov 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0398
Jaromír FoldynaJaromír Foldyna 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0540
Adam KrupaAdam Krupa 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0515
Tomáš HruboňTomáš Hruboň 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0972
Martin CiboránMartin Ciborán 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 1012
Adam PodhrazkýAdam Podhrazký 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0533
Adam EgriAdam Egri 03 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0000
Dominik HokynářDominik Hokynář 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0830
Filip NoščákFilip Noščák 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0812
Petr GaskaPetr Gaska 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0677
Karel KudláčekKarel Kudláček 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0389
Matyas PinkasMatyas Pinkas 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0449
Jakub AntalaJakub Antala 00 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0000
Martin HetmerMartin Hetmer 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0948
Karel KudláčekKarel Kudláček 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0382
Adam PodhrazkýAdam Podhrazký 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0000
Zoltán DunaZoltán Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0332
Matěj AlakšaMatěj Alakša 01 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0000
Christos HejlaChristos Hejla 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0498
Matěj KrišákMatěj Krišák 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0546
Erik ŘehákErik Řehák 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0000
Dennis BukvajDennis Bukvaj 01 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0477
Adam BrunclíkAdam Brunclík 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0515
Jan DunaJan Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0565
Matyas PinkasMatyas Pinkas 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0546
Martin CiboránMartin Ciborán 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0000
Jan DunaJan Duna 02 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01ZŠ Slovenská, Karviná, Hran... 0000
Tomáš VébrTomáš Vébr 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0000
David ČopíkDavid Čopík 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0900
Jan OndrušJan Ondruš 01 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0927
Tomáš BečkaTomáš Bečka 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 1007
Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0951
Marek SokanskýMarek Sokanský 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0449
Dominik TémaDominik Téma 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0000
Ondřej DoliškaOndřej Doliška 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0434
Tomáš KucharczykTomáš Kucharczyk 02 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0538
Marek MacuraMarek Macura 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 1133
Lukáš MacuraLukáš Macura 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0697
Radek ChovanecRadek Chovanec 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Lukáš PastuchaLukáš Pastucha 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Jakub ZemanJakub Zeman 01 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0964
Michal StrzondalaMichal Strzondala 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0692
David ChauturDavid Chautur 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 1011
Filip MacháčekFilip Macháček 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0346
David KynclDavid Kyncl 02 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0637
Antonín PoláchAntonín Polách 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Tomáš FoltýnTomáš Foltýn 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Václav PindurVáclav Pindur 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Matěj StrouhalMatěj Strouhal 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 0308
Petr ŠirokýPetr Široký 02 ZŠ a MŠ Cihelní, KarvináZŠ a MŠ Cihelní, Karviná 1121
Celkem 64 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tomáš PrusTomáš Prus 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0461
Michal KřižákMichal Křižák 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0253
Tomáš HyblTomáš Hybl 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0568
Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0802
Ondřej CiasnochaOndřej Ciasnocha 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 1036
Damián KusýDamián Kusý 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0357
Daniel TomekDaniel Tomek 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0721
Daniel HudecDaniel Hudec 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0000
Dominik TomekDominik Tomek 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0576
Martin KadlečíkMartin Kadlečík 04 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0303
Alex KiszaAlex Kisza 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0534
Filip PlintaFilip Plinta 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0184
Michal KřižákMichal Křižák 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0000
Nikola KouřilováNikola Kouřilová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Kristián MirgaKristián Mirga 03 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 0407
Kristián KozákKristián Kozák 04 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 0509
Jan ŠušlaJan Šušla 04 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 0614
David PolákDavid Polák 04 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 0000
Milan SuchýMilan Suchý 05 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 0063
Marek ČerveňákMarek Červeňák 03 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 0320
Vasil SivákVasil Sivák 03 ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov 0619
Matěj KřižákMatěj Křižák 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0621
Vojtěch HokVojtěch Hok 04 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0467
Jan WitaJan Wita 05 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0000
Pavel MakovecPavel Makovec 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0705
Jan AbsolonJan Absolon 03 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0244
Dominik WotkeDominik Wotke 04 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0176
Petr LukaštíkPetr Lukaštík 04 ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně 0407
Patrik VicherekPatrik Vicherek 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0613
Miroslav ŠatanikMiroslav Šatanik 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0121
Radim ŠeligaRadim Šeliga 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0233
Tomáš ŠeligaTomáš Šeliga 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0161
Jan KašaJan Kaša 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0669
Patrik ŠlauerPatrik Šlauer 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Lukáš FilákLukáš Filák 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0624
Adam PražákAdam Pražák 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0306
Matyáš ŠenkýřMatyáš Šenkýř 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Jakub MichalskiJakub Michalski 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0924
Antonín PoláchAntonín Polách 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0628
Ondra PawliczekOndra Pawliczek 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Tomáš FoltýnTomáš Foltýn 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Viktor DudíkViktor Dudík 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 1095
Václav PindurVáclav Pindur 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0726
Václav TruhlářVáclav Truhlář 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Ludevít UhlířLudevít Uhlíř 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0314
Matěj GanczarczykMatěj Ganczarczyk 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0293
Patrik MikulaPatrik Mikula 04 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0263
Celkem 47 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vasil SivákVasil Sivák
ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov
03 62.83 418.00
2 Alex KiszaAlex Kisza
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 55.23 352.00
3 Jan KašaJan Kaša
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
04 53.28 336.00
4 Pavel MakovecPavel Makovec
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
03 51.58 321.00
5 Ludevít UhlířLudevít Uhlíř
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
05 50.76 314.00
6 Adam PražákAdam Pražák
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
04 49.80 306.00
7 Josef DraxlerJosef Draxler
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
03 48.32 294.00
8 Matěj GanczarczykMatěj Ganczarczyk
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
04 48.30 293.00
9 Damián KusýDamián Kusý
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
03 45.83 273.00
10 Václav TruhlářVáclav Truhlář
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
04 44.86 265.00
11 Patrik MikulaPatrik Mikula
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
04 44.72 263.00
12 Filip PlintaFilip Plinta
ZŠ 1. májeZŠ 1. máje
03 43.67 255.00
13 Kristián MirgaKristián Mirga
ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov
03 40.17 226.00
14 Matyáš ŠenkýřMatyáš Šenkýř
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
04 38.43 211.00
15 Marek ČerveňákMarek Červeňák
ZŠ Školní HavířovZŠ Školní Havířov
03 37.43 203.00
16 Dominik WotkeDominik Wotke
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
04 34.10 176.00
17 Jan WitaJan Wita
ZŠ Dolní LutyněZŠ Dolní Lutyně
05 27.90 127.00
Celkem 17 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Zuzana MacurákováZuzana Macuráková 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0722
Klára DembiňákováKlára Dembiňáková 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0192
Klára SiposováKlára Siposová 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0817
Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 1033
Terezie BystroňováTerezie Bystroňová 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 0000
Kristýna BouskováKristýna Bousková 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 1174
Anita DanělišynováAnita Danělišynová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0803
Timea KonštackáTimea Konštacká 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0482
Anna MachačováAnna Machačová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 1076
Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0875
Jenifer NguyenováJenifer Nguyenová 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0391
Aneta PavlisováAneta Pavlisová 01 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 0893
Viktorie HavlasováViktorie Havlasová 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 0077
Sandra DaňkováSandra Daňková 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 1189
Tereza ŘehákováTereza Řeháková 03 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0641
Veronika PszczolkováVeronika Pszczolková 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0000
Kristýna RaškováKristýna Rašková 01 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0152
Lucie MullerováLucie Mullerová 03 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 0752
Aneta ChrobákováAneta Chrobáková 01 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 0786
Hana GabzdylováHana Gabzdylová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0470
Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Denisa KuklováDenisa Kuklová 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0807
Zdeňa BlaščikovičováZdeňa Blaščikovičová 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0498
Simona GurováSimona Gurová 01 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 0331
Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 0258
Klára SzotkowskáKlára Szotkowská 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 0000
Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 1033
Dominika StonováDominika Stonová 02 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 0331
Sabina VečeřováSabina Večeřová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Zuzana MarkováZuzana Marková 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0887
Natálie HolcováNatálie Holcová 03 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-ŠumbarkZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šu... 0738
Magdaléna PezdováMagdaléna Pezdová 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0402
Timea KonštatskáTimea Konštatská 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Lucie KrenželokováLucie Krenželoková 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0776
Bára RulíškováBára Rulíšková 01 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Vladimíra ŠafaříkováVladimíra Šafaříková 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0261
Petra KozákováPetra Kozáková 02 ZŠ 1. májeZŠ 1. máje 0000
Beata MalinkováBeata Malinková 03 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-RájZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj 0379
Anežka DrastichováAnežka Drastichová 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0434
Denisa GančarčíkováDenisa Gančarčíková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Sabina LincerováSabina Lincerová 02 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0274
Klára KokindováKlára Kokindová 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0319
Eliška VaněčkováEliška Vaněčková 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0000
Veronika ZamiškováVeronika Zamišková 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Karolína KrátkáKarolína Krátká 01 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Barbora GasczykováBarbora Gasczyková 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0692
Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 1663
Nikola ŠicováNikola Šicová 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0000
Karin ŽolnerčíkováKarin Žolnerčíková 01 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0826
Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0000
Sabina PavlíkováSabina Pavlíková 01 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0000
Kateřina HanuskováKateřina Hanusková 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0312
Martina SzymonikováMartina Szymoniková 03 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0356
Kateřina SikorováKateřina Sikorová 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0362
Veronika HykováVeronika Hyková 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0265
Andrea ČočkováAndrea Čočková 02 ZŠ Školní OrlováZŠ Školní Orlová 0000
Adéla BrunclíkováAdéla Brunclíková 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0121
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 1142
Karolína ŠvédováKarolína Švédová 01 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0343
Nikola PeťkováNikola Peťková 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0506
Anita RandýskováAnita Randýsková 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0331
Marie ŠuhadováMarie Šuhadová 01 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0419
Bára HeczkováBára Heczková 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Julie WójcikováJulie Wójciková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0362
Andrea KudlováAndrea Kudlová 02 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0621
Eliška FrankováEliška Franková 01 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0719
Vendula KáňováVendula Káňová 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Veronika LalíkováVeronika Lalíková 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Nikola ĹesniakováNikola Ĺesniaková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Dominika HoťkováDominika Hoťková 02 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Celkem 70 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika LalíkováVeronika Lalíková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
05 41.97 379.00
2 Tereza KiszováTereza Kiszová
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
04 40.60 363.00
3 Markéta BiernatováMarkéta Biernatová
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
04 39.96 355.00
4 Nikola ĹesniakováNikola Ĺesniaková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
03 36.78 316.00
5 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
05 35.79 304.00
6 Barbora MarkováBarbora Marková
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
03 35.71 303.00
7 Veronika PeniáškováVeronika Peniášková
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
05 35.00 295.00
8 Martina ZemánkováMartina Zemánková
ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná
03 34.42 288.00
9 Miroslava VojtasováMiroslava Vojtasová
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
04 33.12 272.00
10 Natálie KřenováNatálie Křenová
ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16
04 33.10 272.00
11 Bára BorůvkováBára Borůvková
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
05 32.12 260.00
12 Tereza HečkováTereza Hečková
Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová
04 31.71 255.00
13 Eliška PukowiecováEliška Pukowiecová
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
03 31.58 254.00
14 Sabina MusialováSabina Musialová
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
04 31.33 251.00
15 Nikola DostálováNikola Dostálová
ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná
04 29.00 223.00
16 Zuzana KrčmářováZuzana Krčmářová
ZŠ RychvaldZŠ Rychvald
05 28.85 222.00
17 Karolína KabelkováKarolína Kabelková
ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové
04 28.20 214.00
18 Terezie PilátováTerezie Pilátová
ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16
03 26.37 193.00
19 Natálie ParchanskáNatálie Parchanská
ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská
03 24.18 168.00
Celkem 19 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adéla HranickáAdéla Hranická 03 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 0345
Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0973
Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0624
Anna KrajíčkováAnna Krajíčková 05 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0601
Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0692
Melanie UrbančokováMelanie Urbančoková 05 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 0059
Miroslava VojtasováMiroslava Vojtasová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0272
Alexandra KvakováAlexandra Kvaková 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0267
Natalia SpringerováNatalia Springerová 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0348
Hana ŠkerkováHana Škerková 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0396
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 1019
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0633
Terezie PilátováTerezie Pilátová 03 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 0501
Adéla MotanováAdéla Motanová 03 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0715
Natálie BohmováNatálie Bohmová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Daniela AndlováDaniela Andlová 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0638
Natálie KřenováNatálie Křenová 04 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 0272
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 05 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0304
Markéta BiernatováMarkéta Biernatová 04 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0355
Tereza HečkováTereza Hečková 04 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Tereza KiszováTereza Kiszová 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0363
Karolína KabelkováKarolína Kabelková 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0214
Nela PattermanováNela Pattermanová 04 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 0054
Klára KaločováKlára Kaločová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0433
Ema SmolkováEma Smolková 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0163
Eliška TomášováEliška Tomášová 04 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0308
Karolína KlimešováKarolína Klimešová 03 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Hanka BialončíkováHanka Bialončíková 03 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Klára ŠkolováKlára Školová 05 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Terezie TonkováTerezie Tonková 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Klára ŠkolováKlára Školová 05 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0280
Nikola KouřilováNikola Kouřilová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0609
Vladimíra ŠafaříkováVladimíra Šafaříková 03 ZŠ M. KudeříkovéZŠ M. Kudeříkové 0000
Nikola DostálováNikola Dostálová 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 0560
Zuzana KopelováZuzana Kopelová 05 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 0293
Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 0585
Veronika PeniáškováVeronika Peniášková 05 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 0390
Karolína ŠelováKarolína Šelová 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 0000
Josephina ViktorováJosephina Viktorová 04 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 0507
Eliška PukowiecováEliška Pukowiecová 03 ZŠ a MŠ Mendelova KarvináZŠ a MŠ Mendelova Karviná 0479
Hana GavlasováHana Gavlasová 03 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0896
Tereza SmolínováTereza Smolínová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Michaela BláhováMichaela Bláhová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 1299
Tereza KuklováTereza Kuklová 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0222
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0482
Bára KořenkováBára Kořenková 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Natálie KlimovičováNatálie Klimovičová 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0210
Sabina MusialováSabina Musialová 04 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0251
Bára BorůvkováBára Borůvková 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0260
Zuzana KrčmářováZuzana Krčmářová 05 ZŠ RychvaldZŠ Rychvald 0000
Denisa GančarčíkováDenisa Gančarčíková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0404
Nikola ĹesniakováNikola Ĺesniaková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0316
Martina ZemánkováMartina Zemánková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Michaela OlšokováMichaela Olšoková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0875
Viktorie MaukováViktorie Mauková 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0210
Veronika LalíkováVeronika Lalíková 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0712
Pavla ŠíblováPavla Šíblová 04 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0632
Marie SzotkováMarie Szotková 05 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0621
Vendula KáňováVendula Káňová 03 ZŠ a MŠ Borovského, KarvináZŠ a MŠ Borovského, Karviná 0000
Lucie KochováLucie Kochová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0167
Štěpánka TrpalováŠtěpánka Trpalová 04 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Natálie ParchanskáNatálie Parchanská 03 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0000
Barbora MarkováBarbora Marková 03 ZŠ ŽákovskáZŠ Žákovská 0596
Adéla BrunclíkováAdéla Brunclíková 03 Gymnázium a OA OrlováGymnázium a OA Orlová 0000
Simona SwaczynováSimona Swaczynová 04 ZŠ Gen. Svobody 284/16ZŠ Gen. Svobody 284/16 0529
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Rychvald{8} 5480
2 ZŠ Slovenská, Karviná, Hranice, 733 01{8} 5363
3 ZŠ a MŠ Cihelní, Karviná{8} 5244
4 ZŠ Dolní Lutyně{8} 5206
5 ZŠ M. Kudeříkové{8} 5182
6 ZŠ 1. máje{8} 4917
7 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná{8} 0
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná{8} 3980
2 ZŠ M. Kudeříkové{8} 3201
3 ZŠ 1. máje{8} 2857
4 ZŠ Rychvald{8} 2727
5 ZŠ Dolní Lutyně{8} 2620
6 ZŠ Školní Havířov{8} 2532
7 ZŠ Žákovská{8} 0
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Školní Orlová{8} 4476
2 ZŠ a MŠ U Lesa , Karviná-Ráj{8} 4455
3 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná{8} 4443
4 ZŠ M. Kudeříkové{8} 4312
5 Gymnázium a OA Orlová{8} 4162
6 ZŠ 1. máje{8} 3959
7 ZŠ M. Pujmanové, Havířov-Šumbark{8} 3486
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium a OA Orlová{8} 3905
2 ZŠ M. Kudeříkové{8} 3830
3 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná{8} 3770
4 ZŠ Rychvald{8} 3620
5 ZŠ Žákovská{8} 3235
6 ZŠ a MŠ Mendelova Karviná{8} 2814
7 ZŠ Gen. Svobody 284/16{8} 1760
Celkem 7 závodníků