Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie III

Opava (10. 5. 2017)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 1:54.59 591.00
2 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 1:55.18 582.00
3 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 1:56.34 564.00
4 Kristýna KadulováKristýna Kadulová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 5 1:57.26 550.00
5 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 1:59.44 517.00
6 Nela KonupkováNela Konupková 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 9 2:00.05 508.00
7 NATÁLIE DOSTÁLOVÁNATÁLIE DOSTÁLOVÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 14 2:01.36 489.00
8 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 2:02.63 471.00
9 Aneta PaterováAneta Paterová 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 13 2:04.69 442.00
10 ELIŠKA VITÁSKOVÁELIŠKA VITÁSKOVÁ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 2:05.50 431.00
11 Bára JarošováBára Jarošová 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 15 2:06.52 417.00
12 ADÉLA VAVŘÍNKOVÁADÉLA VAVŘÍNKOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 10 2:07.52 404.00
13 Valérie ŠavrdováValérie Šavrdová 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 12 2:09.72 375.00
14 Lucie Koschatzká.Lucie Koschatzká. 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 11 2:13.89 324.00
15 KATEŘINA KAMRÁDOVÁKATEŘINA KAMRÁDOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 8 2:18.28 273.00
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 1 2:00.17 506.00
2 Veronika GrimováVeronika Grimová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 2 2:01.54 486.00
3 ADÉLA STONIŠOVÁADÉLA STONIŠOVÁ 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 8 2:06.15 422.00
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 2:08.04 397.00
5 Barbora GábováBarbora Gábová 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 3 2:08.60 389.00
6 ANEŽKA BRAVENCOVÁANEŽKA BRAVENCOVÁ 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 9 2:08.72 388.00
7 Simona Bokišová.Simona Bokišová. 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 5 2:09.51 378.00
8 Kateřina BartuškováKateřina Bartušková 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 13 2:15.02 310.00
9 Sabina DavidováSabina Davidová 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 11 2:18.84 267.00
10 Sabina ŠindelářováSabina Šindelářová 05 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 4 2:21.19 242.00
11 Zuzana KolbováZuzana Kolbová 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 6 2:52.64 22.00
Karin HermanováKarin Hermanová 03 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 10 DNF 0.00
Veronika ČernáVeronika Černá 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 12 DNF 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vanesa ŠulcováVanesa Šulcová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 12 2:13.63 327.00
2 Nikol Zajíčková.Nikol Zajíčková. 04 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 3 2:13.71 326.00
3 Tereza GlabasniováTereza Glabasniová 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 4 2:15.71 302.00
4 Nikol GvoždíkováNikol Gvoždíková 05 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 1 2:16.59 292.00
5 Štěpánka OsinováŠtěpánka Osinová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 5 2:17.16 286.00
6 Katarína ČurováKatarína Čurová 05 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 13 2:22.07 233.00
7 Melánie Peterková.Melánie Peterková. 04 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 2 2:27.77 178.00
8 Natálie Glabazniová.Natálie Glabazniová. 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 8 2:41.70 74.00
9 Aneta Zdrálková.Aneta Zdrálková. 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 9 2:50.30 31.00
Aneta Gargošová.Aneta Gargošová. 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 10 0:00.0 0.00
Natálie Bártová.Natálie Bártová. 05 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 11 0:00.0 0.00
Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:09.42 0.00
Anna BeńovičováAnna Beńovičová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 2:05.60 0.00
Celkem 13 závodníků