Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie III

Opava (10. 5. 2017)
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0425
TOMÁŠ KOCUREKTOMÁŠ KOCUREK 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0276
JAKUB DZIDAJAKUB DZIDA 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0650
ŠIMON PETLÁKŠIMON PETLÁK 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0911
Menšík TomášMenšík Tomáš 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0530
Lukáš JagusztýnLukáš Jagusztýn 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0729
Tomáš NistlerTomáš Nistler 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0540
Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Martin SolnýMartin Solný 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0381
Ondřej HurinaOndřej Hurina 03 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0957
Tobiáš GratkeTobiáš Gratke 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0342
Filip ChládekFilip Chládek 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0345
Jakub MrázekJakub Mrázek 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0300
Ondřej ŠvestkaOndřej Švestka 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0220
Jakub HýbelJakub Hýbel 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0627
Sebastian PejšaSebastian Pejša 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0247
Robin HendrychRobin Hendrych 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0725
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0406
Matěj KramolišMatěj Kramoliš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0957
Jan KnitlJan Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1075
Adam LehnertAdam Lehnert 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0389
Jakub KorbelJakub Korbel 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0595
Matěj RaidaMatěj Raida 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0000
Filip KukelkaFilip Kukelka 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0000
Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0229
Josef FichnaJosef Fichna 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0388
Viktor FišaraViktor Fišara 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0000
Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1363
Patrik MoravecPatrik Moravec 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0858
Jiří TheuerJiří Theuer 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Petr NavrátilPetr Navrátil 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
MARTIN MELARMARTIN MELAR 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0000
MARTIN DOHNERMARTIN DOHNER 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0251
Adam SebralaAdam Sebrala 03 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0569
František PorwolFrantišek Porwol 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0000
Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0372
Elemír GińaElemír Gińa 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0651
LUKÁŠ CHOVANECLUKÁŠ CHOVANEC 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0250
TADEÁŠ HORNÍČEKTADEÁŠ HORNÍČEK 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0263
VOJTĚCH BOBOVSKÝVOJTĚCH BOBOVSKÝ 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0238
Michael GlocmanMichael Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0416
Maxmilián ŠindlářMaxmilián Šindlář 03 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0467
Matěj VavrečkaMatěj Vavrečka 03 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0806
František ŠpiclFrantišek Špicl 03 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0556
Šimon VšetečkaŠimon Všetečka 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0472
Štěpán ReiskýŠtěpán Reiský 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0367
Daniel RaidaDaniel Raida 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0227
Jan HřivňackýJan Hřivňacký 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0277
Mojmír HajkaMojmír Hajka 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0377
Michal GrufíkMichal Grufík 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0364
Vít PflegerVít Pfleger 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0333
Martin VajdaMartin Vajda 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0351
Petr KatschmarzPetr Katschmarz 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Michal ŠtěničkaMichal Štěnička 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0000
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1052
Ondřej MoravecOndřej Moravec 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0679
Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0511
ALLAN SOTORNÍKALLAN SOTORNÍK 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0566
ŠTĚPÁN STŘÍBNÝŠTĚPÁN STŘÍBNÝ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0650
Lukáš MikulaLukáš Mikula 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0000
Štěpán CalábekŠtěpán Calábek 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0259
Lukáš KonečnýLukáš Konečný 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0233
David KosmálDavid Kosmál 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0233
MAXIM DLABOLAMAXIM DLABOLA 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0329
JAN KRČEKJAN KRČEK 05 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
DANIEL GEBAUERDANIEL GEBAUER 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0358
Filip ChojkaFilip Chojka 05 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0589
Ondřej KukučkaOndřej Kukučka 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0000
TADEÁŠ KRETTEKTADEÁŠ KRETTEK 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0561
MATĚJ PETEREKMATĚJ PETEREK 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0715
Filip GužiakFilip Gužiak 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Adam BernátAdam Bernát 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0249
Tomáš StočekTomáš Stoček 03 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0692
Samuel ChrenoSamuel Chreno 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0463
David MikulaDavid Mikula 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0288
Petr BaladaPetr Balada 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0342
Martin DastigMartin Dastig 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0544
Adam BaránekAdam Baránek 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0630
Jan PeterekJan Peterek 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0000
Vojta RadošVojta Radoš 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0774
Richard JanošRichard Janoš 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0334
Sedláček TeodorSedláček Teodor 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Lukáš VyležíkLukáš Vyležík 05 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0450
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1113
Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Denis VáclavíkDenis Václavík 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0000
Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0555
Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1113
Ondřej WillaschekOndřej Willaschek 03 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0225
Matěj BekMatěj Bek 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0000
Denis SchromDenis Schrom 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0505
DANIEL SVOBODADANIEL SVOBODA 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
Šimon BartečekŠimon Barteček 05 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0180
Jakub RajtJakub Rajt 03 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0646
Jiří DroběnaJiří Droběna 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0256
Jan LeibnerJan Leibner 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0225
Šimon KwašnýŠimon Kwašný 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0225
Michal NeugebauerMichal Neugebauer 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0276
Kryštof KrumerKryštof Krumer 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0225
Pavel SmolkaPavel Smolka 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0528
Radim VlčekRadim Vlček 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0000
Vít PflegrVít Pflegr 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Matěj KrőmerMatěj Krőmer 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Michal GlocmanMichal Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Jakub SieberJakub Sieber 04 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 0000
Daniel PašekDaniel Pašek 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0233
Eliška HamplováEliška Hamplová 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Silvie HoloubkováSilvie Holoubková 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Lucie KoschatzkáLucie Koschatzká 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Darina LukešováDarina Lukešová 05 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Anna MarcinčínováAnna Marcinčínová 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Melanie PejšováMelanie Pejšová 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Sabina ŠindlářováSabina Šindlářová 05 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Daniel KrátkýDaniel Krátký 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0599
Celkem 117 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Nela VyklickáNela Vyklická 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0376
Erika JamerováErika Jamerová 05 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 1191
Kateřina JombíkováKateřina Jombíková 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0470
Alexandra SkuplíkováAlexandra Skuplíková 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0458
Adéla HudečkováAdéla Hudečková 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Natálie SupováNatálie Supová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0878
Adéla RupcováAdéla Rupcová 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0000
Natálie KoligováNatálie Koligová 17 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0597
Nela KonupkováNela Konupková 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 1209
Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 1604
Emilie VitáskováEmilie Vitásková 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0000
Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0587
Alena KadlubiecováAlena Kadlubiecová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0468
Aneta TomanováAneta Tomanová 05 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0283
Klára BártováKlára Bártová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 1350
Lucie KaštovskáLucie Kaštovská 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0551
Karolína BodziuchKarolína Bodziuch 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 1073
BARBORA KUBÁNKOVÁBARBORA KUBÁNKOVÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
TEREZA WITTASSKOVÁTEREZA WITTASSKOVÁ 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0995
NATÁLIE DOSTÁLOVÁNATÁLIE DOSTÁLOVÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1521
Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0176
Adéla FischerováAdéla Fischerová 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0470
Bára KnyblováBára Knyblová 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 1012
ADÉLA VAVŘÍNKOVÁADÉLA VAVŘÍNKOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0404
ANETA LASÁKOVÁANETA LASÁKOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0782
NATÁLIE HANZLÍKOVÁNATÁLIE HANZLÍKOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 1061
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0579
Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0558
Natálie GalčanováNatálie Galčanová 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0330
Simona KunzováSimona Kunzová 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0165
Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1116
Gabriela ZubíkováGabriela Zubíková 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0579
Adéla GrodováAdéla Grodová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0614
Sára MiervováSára Miervová 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 1527
Lucie LehockáLucie Lehocká 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0588
Jana OnderkováJana Onderková 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0000
Natálie KoligováNatálie Koligová 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0293
Julie BolatzkáJulie Bolatzká 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0274
Ema RosenbachováEma Rosenbachová 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0449
Natálie LipnickáNatálie Lipnická 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0000
Aneta PaterováAneta Paterová 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0891
Karolína DubnáKarolína Dubná 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0000
Nikol HendrichováNikol Hendrichová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0409
Veronika GrimováVeronika Grimová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0935
Karin HermanováKarin Hermanová 03 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0000
Kristýna KadulováKristýna Kadulová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0999
Lucie KaštovskáLucie Kaštovská 17 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0369
KRISTINA KUBÁŃOVÁKRISTINA KUBÁŃOVÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
ADÉLA GRABIÁŠOVÁADÉLA GRABIÁŠOVÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0758
Barbora GábováBarbora Gábová 04 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0720
TEREZA KERMESOVÁTEREZA KERMESOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0000
VERONIKA SLISCHKOVÁVERONIKA SLISCHKOVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0698
Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1006
Kristýna TobolíkováKristýna Tobolíková 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0000
Valérie ŠavrdováValérie Šavrdová 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0706
KUBÁNKOVÁ BARBORAKUBÁNKOVÁ BARBORA 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
ADÉLA STONIŠOVÁADÉLA STONIŠOVÁ 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0422
ANEŽKA BRAVENCOVÁANEŽKA BRAVENCOVÁ 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
ČERNÁ JANAČERNÁ JANA 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
JESSICA TRASTUJESSICA TRASTU 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
Veronika ČernáVeronika Černá 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0000
Hana HerudkováHana Herudková 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0882
Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0591
Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Natálie RAfaelisováNatálie RAfaelisová 03 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0274
Tina HoloubkováTina Holoubková 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0576
Natálie PavlíčováNatálie Pavlíčová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0170
Adéla KazbyndováAdéla Kazbyndová 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0000
Ema JonášováEma Jonášová 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0000
Karolina TvrdáKarolina Tvrdá 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0000
ELIŠKA VITÁSKOVÁELIŠKA VITÁSKOVÁ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0716
Bára JarošováBára Jarošová 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0947
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0835
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Michaela EvjákováMichaela Evjáková 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Kristýna MűllerováKristýna Műllerová 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Valérie LuzarováValérie Luzarová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0347
Barbora GavlasováBarbora Gavlasová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Nikol SukeníkováNikol Sukeníková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0289
Tereza GlabasniováTereza Glabasniová 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0293
Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0312
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0785
Karolína CucováKarolína Cucová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0000
Denisa TomanováDenisa Tomanová 05 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0203
Vanesa ŠulcováVanesa Šulcová 04 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 0548
Aneta VidlákováAneta Vidláková 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0000
Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0273
Štěpánka OsinováŠtěpánka Osinová 04 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 0654
VERONIKA TEICHMANNOVÁVERONIKA TEICHMANNOVÁ 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
MICHAELA KONEČNÁMICHAELA KONEČNÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0267
JANA ČERNÁJANA ČERNÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0623
Marie ŠuškováMarie Šušková 05 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0503
Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Nela ŠindlerováNela Šindlerová 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Karolína HaferníkováKarolína Haferníková 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0291
BARBORA KOPCOVÁBARBORA KOPCOVÁ 03 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0216
Michaela MoravcováMichaela Moravcová 05 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0000
Alexandra SkuplíkovéAlexandra Skuplíkové 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
Zuzana KolbováZuzana Kolbová 03 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0000
Veronika HonováVeronika Honová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
KATEŘINA KAMRÁDOVÁKATEŘINA KAMRÁDOVÁ 04 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 0000
Kateřina BartuškováKateřina Bartušková 04 Základní škola Hlučín - RovninyZákladní škola Hlučín - Rov... 0000
Bára JarošováBára Jarošová 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0417
Jana OnderkováJana Onderková 04 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 0000
Sabina DavidováSabina Davidová 04 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 0267
Sabina ŠindelářováSabina Šindelářová 05 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Anna Marcinčínová.Anna Marcinčínová. 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0477
Lucie Koschatzká.Lucie Koschatzká. 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0324
Simona Bokišová.Simona Bokišová. 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0680
Michaela Evjáková.Michaela Evjáková. 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Eliška Hamplová.Eliška Hamplová. 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0000
Silvie Holoubková.Silvie Holoubková. 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1024
Melanie Pejšová.Melanie Pejšová. 04 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0877
Darina Lukešová.Darina Lukešová. 05 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0292
Nikol GvoždíkováNikol Gvoždíková 05 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0292
Melánie Peterková.Melánie Peterková. 04 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0000
Nikol Zajíčková.Nikol Zajíčková. 04 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0583
Jana Macholdová.Jana Macholdová. 04 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0361
Nela Obrusníková.Nela Obrusníková. 04 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0700
Hana Riemlová.Hana Riemlová. 04 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0369
Amálie Kamrádová.Amálie Kamrádová. 05 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0217
Valérie Kamrádová.Valérie Kamrádová. 05 ZŠ a MŠ ChuchelnáZŠ a MŠ Chuchelná 0808
Kataína ČurováKataína Čurová 05 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 0000
Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Anna BeńovičováAnna Beńovičová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Klára GodulováKlára Godulová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Aneta Gargošová.Aneta Gargošová. 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0408
Daniela Valová.Daniela Valová. 03 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0664
Natálie Glabazniová.Natálie Glabazniová. 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0221
Aneta Zdrálková.Aneta Zdrálková. 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0031
Natálie Bártová.Natálie Bártová. 05 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0672
Karolína Freyová.Karolína Freyová. 04 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 0192
Amálie BartákováAmálie Bartáková 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Celkem 136 závodníků