Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV

Opava (12. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Baroňová, Markéta 02 ZŠ Opava, Englišova 82 1282,00
2 Formánek, Tadeáš 02 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1277,00
3 Tománek, Filip 01 Opava-Kylešovice 1275,00
4 ŠVANOVÁ, ADÉLA 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1254,00
5 Falhar, Matyáš 02 ZŠ Otická 1250,00
6 Šoltysová, Aneta 02 ZŠ Opava, Englišova 82 1247,00
7 Žur, Dalia 03 ZŠ Otická 1233,00
8 Šubík, Adam 01 Opava-Kylešovice 1225,00
9 Smolková, Nikol 02 Opava-Kylešovice 1184,00
10 Bittnerová, Michaela 03 ZŠ Opava, Englišova 82 1176,00
11 Zíka, Jan 01 ZŠ Opava, Englišova 82 1165,00
12 Holoubková, Tina 02 Opava-Kylešovice 1164,00
13 Vala, Šimon 01 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1115,00
14 PACHMANNOVÁ, BÁRA 03 ZŠ Vrchní, Opava 1098,00
15 HALFAR, VÁCLAV 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1080,00
16 Holuscha, Daniel 02 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 1079,00
17 Strugar, Samuel 01 ZŠ Šrámkova 1069,00
18 Kolaska, Vojtěch 02 Základní škola Hlučín, Hornická 1067,00
19 Bradáčová, Klára 02 ZŠaG Vítkov 1063,00
20 HARTMANN, MAREK 01 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1063,00
21 Vencl, Viktor 02 ZŠ a MŠ Bolatice 1063,00
22 Kubesa, Matěj 01 ZŠ Otická 1053,00
23 Rybková, Martina 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1045,00
24 Lév, Jakub 01 Opava-Kylešovice 1039,00
25 Burdová, Natálie 02 Opava-Kylešovice 1021,00
26 TURZÁK, JAKUB 01 ZŠ Vrchní, Opava 1019,00
27 Harazimová, Natálie 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 1005,00
28 VÁCLAVÍKOVÁ, SABINA 03 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 1002,00
29 Zdražilová, Zuzana 02 Opava-Kylešovice 1001,00
30 Vladěna, Riborschová 01 ZŠ Šrámkova 1001,00
31 Kuča, Dominik 02 Opava-Kylešovice 996,00
32 Kučera, Viktor 01 ZŠ a MŠ Bolatice 993,00
33 Kolaska, Vít 02 Základní škola Hlučín, Hornická 984,00
34 HEIM, VÍTEK 02 ZŠ Vrchní, Opava 976,00
35 Tögel, Vojta 01 ZŠ Otická 976,00
36 Cigánová, Anna 02 Základní škola Hlučín, Hornická 968,00
37 PAŠEK, MICHAL 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 962,00
38 Záruba, Kryštof 02 ZŠ Opava, Englišova 82 961,00
39 RABINSKÁ, MICHAELA 03 ZŠ Vrchní, Opava 957,00
40 Vavrečka, Jan 01 ZŠ T.G.Masaryka Opava 954,00
41 Čichoňová, Tereza 03 Základní škola Hlučín, Hornická 940,00
42 Berneischová, Brigita 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 938,00
43 Marzollová, Nikola 01 ZŠ a MŠ Bolatice 935,00
44 Heider, Tomáš 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 929,00
45 Kempná, Nikol 03 Základní škola Hlučín, Hornická 929,00
46 Liška, Daniel 01 ZŠ T.G.Masaryka Opava 923,00
47 WITTEK, RUDOLF 01 ZŠ Vrchní, Opava 917,00
48 Šárka, David 03 ZŠ Opava, Englišova 82 902,00
49 Kastowský, Kryštof 02 Základní škola Hlučín, Hornická 899,00
50 Kramný, Jakub 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 879,00
51 Pekárková, Nela 01 ZŠ Otická 878,00
52 ŘEZNÍČKOVÁ, ANNA 01 ZŠ Vrchní, Opava 873,00
53 Sajašová, Michaela 02 ZŠ Šrámkova 873,00
54 Jaroš, Vojtěch 02 ZŠ a MŠ Bolatice 867,00
55 Peterek, Lukáš 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 865,00
56 Rončka, Adam 01 Základní škola Hlučín, Hornická 858,00
57 Křemečková, Nikola 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 857,00
58 Němčanská, Barbora 03 ZŠ Otická 857,00
59 Volný, Radomír 01 ZŠ T.G.Masaryka Opava 855,00
60 Mazánek, Patrik 02 ZŠ Háj ve Slezsku 853,00
61 Hendrychová, Erika 03 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 849,00
62 Bačinová, Viktorie 03 Opava-Kylešovice 844,00
63 Šindlerová, Klára 03 ZŠ T.G.Masaryka Opava 837,00
64 Gracová, Leontýna 02 ZŠ Otická 836,00
65 Motyková, Veronika 01 ZŠ a MŠ Bolatice 836,00
66 Pániková, Melánie 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 832,00
67 Plačko, David 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 830,00
68 Uwira, Ondřej 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 823,00
69 Jařáb, Sebastian 01 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 813,00
70 Kopecký, Erik 01 Základní škola Hlučín, Hornická 806,00
71 Hluchá, Adéla 01 ZŠ Opava, Englišova 82 793,00
72 Koller, Šimon 03 ZŠ T.G.Masaryka Opava 793,00
73 Šimeček, Josef 02 ZŠ a MŠ Bolatice 789,00
74 ROHÁČOVÁ, KAROLÍNA 02 ZŠ Vrchní, Opava 787,00
75 Hýnarová, Aneta 02 Opava-Kylešovice 787,00
76 Schiedek, Jakub 01 ZŠ a MŠ Bolatice 786,00
77 Šimeček, Dominik 02 ZŠ Šrámkova 783,00
78 ŠVANČAR, SEBASTIAN 01 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 782,00
79 KOLARČÍK, ANDREAS 01 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 780,00
80 KITTEL, MATYÁŠ 02 ZŠ Vrchní, Opava 770,00
81 Kožíková, Karolína 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 760,00
82 Laš, Jakub 01 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 755,00
83 KUBNÁ, ELIŠKA 01 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 751,00
84 Novák, Tomáš 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 750,00
85 Kubíček, Tomáš 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 747,00
86 Smutný, Michal 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 746,00
87 Chojková, Vendula 03 Základní škola Hlučín, Hornická 743,00
88 DOLEŽÍ, TOMÁŠ 02 ZŠ Vrchní, Opava 743,00
89 SOTORNÍKOVÁ, ALEXANDRA 01 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 735,00
90 Brunová, Vanda 03 ZŠ Opava, Englišova 82 735,00
91 KOVALSKÁ, ANNA 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 732,00
92 Tkacziková, Sabina 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 725,00
93 Dvořáková, Kateřina 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 714,00
94 Baránek, David 02 ZŠ Háj ve Slezsku 709,00
95 Vícha, Lukáš 02 ZŠ Opava, Englišova 82 705,00
96 HALODOVÁ, SABINA 01 ZŠ Vrchní, Opava 693,00
97 Herák, Jiří 01 ZŠ Opava, Englišova 82 685,00
98 Hromadová, Alexandra 02 ZŠ Opava, Englišova 82 685,00
99 Zamazal, Oliver 02 ZŠ Opava, Englišova 82 681,00
100 Řehánek, Přemek 03 ZŠ a MŠ Bolatice 681,00
101 Baránek, Michal 02 ZŠ Háj ve Slezsku 676,00
102 Solský, Tomáš 02 Základní škola Hlučín, Hornická 672,00
103 Žídková, Petra 01 ZŠ Háj ve Slezsku 656,00
104 Pachula, Daniel 02 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 656,00
105 Halátek, Ondřej 02 ZŠ Otická 655,00
106 Snášelová, Natálie 02 ZŠaG Vítkov 655,00
107 Krusberská, Sabina 01 ZŠ Opava, Englišova 82 644,00
108 Srovnal, Matěj 01 ZŠ Opava, Englišova 82 644,00
109 Gatnárková, Beáta 03 ZŠ Opava, Englišova 82 644,00
110 Gruň, Tomáš 02 ZŠ Opava, Englišova 82 643,00
111 Lhotský, Robin 02 ZŠ Háj ve Slezsku 642,00
112 Siatka, František 01 ZŠ Háj ve Slezsku 641,00
113 Vajda, Ondřej 02 Opava-Kylešovice 635,00
114 Šindlář, Matyáš 02 ZŠ Háj ve Slezsku 632,00
115 Kůrka, Ondřej 02 ZŠ Šrámkova 632,00
116 Matějka, Jan 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 625,00
117 Sobková, Karolína 03 ZŠ a MŠ Bolatice 608,00
118 Dzida, Martin 01 Opava-Kylešovice 606,00
119 Špilháček, Michal 02 ZŠ Opava, Englišova 82 603,00
120 Lihotzká, Nikol 01 Opava-Kylešovice 601,00
121 Češla, Petr 01 Opava-Kylešovice 598,00
122 Knapp, Vítězslav 02 Opava-Kylešovice 589,00
123 Balarinová, Karolína 05 ZŠ a MŠ Bolatice 572,00
124 Valíková, Kateřina 02 ZŠ Opava, Englišova 82 570,00
125 Latka, Petr 02 Opava-Kylešovice 569,00
126 Hadamčíková, Barbora 02 ZŠ Otická 564,00
127 Fričová, Anna 02 Opava-Kylešovice 555,00
128 Černík, Robin 02 ZŠ Opava, Englišova 82 551,00
129 Voženílek, Martin 03 ZŠ a MŠ Neplachovice 547,00
130 Kopřivová, Lucie 02 Základní škola Hlučín, Hornická 547,00
131 Tögel, Ondra 01 ZŠ Otická 545,00
132 Legerski, Stanislav 01 Základní škola Hlučín, Hornická 541,00
133 Havlíčková, Zuzana 01 ZŠ Opava, Englišova 82 527,00
134 Kroča, Daniel 01 ZŠ Šrámkova 500,00
135 Jarošová, Eliška 02 ZŠ a MŠ Bolatice 500,00
136 Pospěch, Ondřej 01 ZŠ T.G.Masaryka Opava 490,00
137 Byrtusová, Ellen 01 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 487,00
138 BUCHTA, FILIP 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 480,00
139 Kovalíková, Klára 01 ZŠ a MŠ Bolatice 477,00
140 Káňa, Michal 03 ZŠ T.G.Masaryka Opava 475,00
141 Kravárová, Vendula 02 ZŠ Otická 472,00
142 Mikulenková, Veronika 01 ZŠaG Vítkov 468,00
143 Sofková, Lucie 01 ZŠ Šrámkova 463,00
144 Havlíčková, Eliška 02 ZŠ Háj ve Slezsku 455,00
145 Buda, Štěpán 02 ZŠ Otická 449,00
146 Klimešová, Kateřina 02 ZŠ Háj ve Slezsku 449,00
147 Stanke, Adam 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 449,00
148 Jakub, Jagusztýn 01 ZŠ Šrámkova 449,00
149 Vojáček, Ondřej 02 ZŠ Opava, Englišova 82 449,00
150 OPUSZYNSKÁ, MICHAELA 01 ZŠ Vrchní, Opava 436,00
151 Blažej, Václav 02 ZŠ Háj ve Slezsku 436,00
152 Zdrálek, Jakub 03 ZŠ Háj ve Slezsku 434,00
153 Cihlářová, Adéla 02 ZŠ Opava, Englišova 82 433,00
154 Zdráhalová, Alexandra 03 ZŠaG Vítkov 429,00
155 Arletová, Veronika 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 429,00
156 Sekanina, Petr 01 ZŠ a MŠ Neplachovice 428,00
157 Tögel, ondřej 01 ZŠ Otická 427,00
158 Vedra, Jakub 01 Opava-Kylešovice 426,00
159 Kuzníková, Nina 02 ZŠ Šrámkova 425,00
160 Týn, Ondřej 02 ZŠ Otická 419,00
161 Solný, Ondřej 02 ZŠ Opava, Englišova 82 417,00
162 Stoklásková, Iveta 01 ZŠaG Vítkov 415,00
163 Hančil, Matyáš 01 ZŠ Otická 404,00
164 Cabel, Dominik 02 ZŠ Šrámkova 402,00
165 Hamplová, Beáta 02 ZŠ Otická 402,00
166 Dostálová, Barbora 01 Základní škola Hlučín, Hornická 394,00
167 Gurecký, Franta 02 ZŠ Otická 392,00
168 Stromský, Martin 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 392,00
169 Borská, Barbora 03 ZŠ Šrámkova 389,00
170 Glabasnia, Patrik 02 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 389,00
171 Karli, Filip 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 389,00
172 Jeřábková, Valerie 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 386,00
173 Světlíková, Nela 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 384,00
174 ŠÍMOVÁ, LENKA 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 382,00
175 Kromrová, Adéla 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 379,00
176 Kořistka, Tomáš 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 375,00
177 Kubíková, Anna 02 ZŠ Otická 369,00
178 Timová, Lucie 02 Opava-Kylešovice 363,00
179 Blažej, Jaromír 03 Opava-Kylešovice 360,00
180 HALFAR, MATĚJ 02 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 360,00
181 Bitta, David 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 351,00
182 Kvasničková, Hana 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 350,00
183 Danišová, Kateřina 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 349,00
184 Škvárová, Petra 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 348,00
185 Hřivňacká, Tereza 03 ZŠ Háj ve Slezsku 346,00
186 Stoklasa, Maxmilián 02 ZŠ Otická 346,00
187 Hadamčíková, Barbora 01 ZŠ Otická 343,00
188 BLAŠTÍK, JAN 02 ZŠ Vrchní, Opava 341,00
189 Kroča, Vojtěch 03 ZŠ Šrámkova 337,00
190 Santer, Kryštof 03 Základní škola Hlučín, Hornická 331,00
191 Armlichová, Kateřina 01 ZŠ Šrámkova 330,00
192 Poštulková, Eva 03 Základní škola Hlučín, Hornická 329,00
193 NOVÁK, TOMÁŠ 01 Základní škola a mateřská škola Kobeřice 327,00
194 Lichovníková, Anna 03 ZŠaG Vítkov 325,00
195 Drešlová, Zuzana 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 322,00
196 Jagusztýnová, Marie 01 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 316,00
197 ŠÍMA, ONDŘEJ 02 ZŠ Vrchní, Opava 315,00
198 Gebková, Barbora 03 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 315,00
199 Nestrojová, Nikol 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 312,00
200 Harasimová, Žaneta 02 ZŠ a MŠ Bolatice 310,00
201 Glos, Dominik 01 ZŠ T.G.Masaryka Opava 308,00
202 Aronová, Anička 03 ZŠ Otická 308,00
203 Stareczek, Dominik 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 303,00
204 Červeňáková, Kristýna 02 ZŠ Šrámkova 299,00
205 Kateřina, Kadlubiecová 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 297,00
206 Jařabová, Viktorie 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 296,00
207 Boháč, Jan 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 295,00
208 Ryncarzová, Aneta 03 ZŠ Háj ve Slezsku 294,00
209 Kostřibová, Ellen 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 287,00
210 Valušková, Kristýna 01 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 285,00
211 Janek, Piwowarski 01 ZŠ Šrámkova 283,00
212 Malohlavová, Sára 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 282,00
213 ŘÍČNÝ, MATĚJ 02 ZŠ Vrchní, Opava 280,00
214 Bastlová, Dominika 02 Základní škola Kravaře, příspěvková org. 276,00
215 Rossi, Kristýna 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217 271,00
216 Pabyšková, Eliška 01 Základní škola Hlučín, Hornická 267,00
217 ENDRYCHOVÁ, NATÁLIE 03 ZŠ Vrchní, Opava 266,00
218 Surčková, Klára 01 ZŠ Otická 252,00
219 Bolík, Viktor 02 ZŠ a MŠ Neplachovice 249,00
220 Flašková, Karolína 02 ZŠ Šrámkova 242,00
221 Krejčí, Zuzana 03 ZŠaG Vítkov 225,00
222 MATUŠOVSKÁ, NELA 03 ZŠ Vrchní, Opava 220,00
223 Černá, Anna 03 ZŠ Háj ve Slezsku 196,00
224 Moravcová, Nikol 02 ZŠ Háj ve Slezsku 187,00
225 GINTAROVÁ, ADÉLA 02 ZŠ Vrchní, Opava 154,00
226 Krobotová, Vendula 02 ZŠ Vrchní, Opava 122,00
227 Mičkerová, Natálie 02 ZŠ Šrámkova 116,00
228 Gašpieriková, Lea 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 116,00
229 Škrobánková, Natálie 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 112,00
230 Pagáčová, Eliška 02 ZŠ T.G.Masaryka Opava 102,00
231 POSTUPA, TOMÁŠ 01 ZŠ Vrchní, Opava 1,00
232 Skácelová, Tereza 01 ZŠ Otická 0,00
233 BLACHUTOVÁ, DENISA 02 ZŠ Vrchní, Opava 0,00
234 Zouhar, Adam 01 ZŠ Edvarda Beneše, Opava 0,00
235 Gratke, Jakub 02 ZŠ Háj ve Slezsku 0,00
236 Piskoř, Andreas 01 ZŠ Opava, Englišova 82 0,00
237 Dumbrovský, David 01 ZŠ Opava, Englišova 82 0,00
238 Markusová, Zuzana 03 ZŠ Otická 0,00
239 Magerová, Karolína 02 ZŠ Opava, Englišova 82 0,00
240 Bjalková, Martina 02 ZŠ Opava, Englišova 82 0,00