Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV

Opava (12. 5. 2017)

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HerákJiří Herák
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 13.29 0.0 685.00
2 Jan ZíkaJan Zíka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 12.77 0.0 653.00
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 11.95 0.0 603.00
4 Petr LatkaPetr Latka
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 11.38 0.0 569.00
5 VÁCLAV HALFARVÁCLAV HALFAR
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 11.13 0.0 554.00
6 Stanislav LegerskiStanislav Legerski
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
01 10.92 0.0 541.00
7 Vojta TögelVojta Tögel
ZŠ OtickáZŠ Otická
01 10.69 0.0 527.00
8 Jakub LévJakub Lév
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
01 10.68 0.0 527.00
9 Ondřej PospěchOndřej Pospěch
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
01 10.08 0.0 490.00
10 FILIP BUCHTAFILIP BUCHTA
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 09.90 0.0 480.00
11 Sebastian JařábSebastian Jařáb
ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava
01 09.85 0.0 477.00
12 Michal KáňaMichal Káňa
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
03 09.82 0.0 475.00
13 Radomír VolnýRadomír Volný
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
01 09.68 0.0 466.00
14 Samuel StrugarSamuel Strugar
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
01 09.45 0.0 453.00
15 JAKUB TURZÁKJAKUB TURZÁK
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
01 09.44 0.0 452.00
16 Jakub LašJakub Laš
ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava
01 09.41 0.0 450.00
17 MATYÁŠ KITTELMATYÁŠ KITTEL
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 09.16 0.0 435.00
18 Josef ŠimečekJosef Šimeček
ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice
02 09.05 0.0 429.00
19 Jakub VedraJakub Vedra
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
01 09.00 0.0 426.00
20 Kryštof KastowskýKryštof Kastowský
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 08.89 0.0 419.00
21 Daniel PachulaDaniel Pachula
ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava
02 08.66 0.0 406.00
22 Matyáš HančilMatyáš Hančil
ZŠ OtickáZŠ Otická
01 08.63 0.0 404.00
23 Dominik CabelDominik Cabel
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
02 08.60 0.0 402.00
24 Tomáš NovákTomáš Novák
Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří...
02 08.57 0.0 400.00
25 Franta GureckýFranta Gurecký
ZŠ OtickáZŠ Otická
02 08.44 0.0 392.00
26 Martin StromskýMartin Stromský
ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice
02 08.43 0.0 392.00
27 Tomáš KořistkaTomáš Kořistka
ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice
02 08.14 0.0 375.00
28 Tomáš SolskýTomáš Solský
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 08.05 0.0 369.00
29 Jakub SchiedekJakub Schiedek
ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice
01 07.90 0.0 360.00
30 David BittaDavid Bitta
Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří...
01 07.74 0.0 351.00
31 JAN BLAŠTÍKJAN BLAŠTÍK
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 07.57 0.0 341.00
32 Jan MatějkaJan Matějka
ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice
02 07.52 0.0 338.00
33 Vojtěch KročaVojtěch Kroča
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
03 07.50 0.0 337.00
34 František SiatkaFrantišek Siatka
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
01 07.50 0.0 337.00
35 Robin LhotskýRobin Lhotský
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
02 07.07 0.0 311.00
36 Matyáš ŠindlářMatyáš Šindlář
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
02 06.90 0.0 301.00
David DumbrovskýDavid Dumbrovský
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 11.21 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků