Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV

Opava (12. 5. 2017)

skok vysoký - Žáci

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 1.82 644.00
2 Jan ZíkaJan Zíka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 1.66 512.00
3 Jakub LévJakub Lév
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
01 1.66 512.00
4 Kryštof KastowskýKryštof Kastowský
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 1.62 480.00
5 Dominik KučaDominik Kuča
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 1.62 480.00
6 MAREK HARTMANNMAREK HARTMANN
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
01 1.62 480.00
7 Štěpán BudaŠtěpán Buda
ZŠ OtickáZŠ Otická
02 1.58 449.00
8= Vojta TögelVojta Tögel
ZŠ OtickáZŠ Otická
01 1.58 449.00
8= Jagusztýn JakubJagusztýn Jakub
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
01 1.58 449.00
10 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 1.58 449.00
11 RUDOLF WITTEKRUDOLF WITTEK
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
01 1.58 449.00
12 Ondřej TýnOndřej Týn
ZŠ OtickáZŠ Otická
02 1.54 419.00
13 VÍTEK HEIMVÍTEK HEIM
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 1.54 419.00
14 Patrik GlabasniaPatrik Glabasnia
ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava
02 1.50 389.00
15 Daniel HoluschaDaniel Holuscha
ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava
02 1.50 389.00
16 Dominik ŠimečekDominik Šimeček
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
02 1.50 389.00
17 Radomír VolnýRadomír Volný
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
01 1.50 389.00
18 Tomáš HeiderTomáš Heider
Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří...
01 1.50 389.00
19 TOMÁŠ DOLEŽÍTOMÁŠ DOLEŽÍ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 1.50 389.00
20 Filip KarliFilip Karli
ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice
02 1.50 389.00
21 MATĚJ HALFARMATĚJ HALFAR
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 1.46 360.00
22= Jaromír BlažejJaromír Blažej
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
03 1.46 360.00
22= Josef ŠimečekJosef Šimeček
ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice
02 1.46 360.00
24= Šimon KollerŠimon Koller
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
03 1.42 331.00
24= SEBASTIAN ŠVANČARSEBASTIAN ŠVANČAR
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
01 1.42 331.00
24= Robin LhotskýRobin Lhotský
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
02 1.42 331.00
27 Kryštof SanterKryštof Santer
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 1.42 331.00
28 Matyáš ŠindlářMatyáš Šindlář
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
02 1.42 331.00
29 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček
ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice
02 1.42 331.00
30 Přemek ŘehánekPřemek Řehánek
ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice
03 1.38 303.00
31= Ondřej UwiraOndřej Uwira
Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří...
01 1.38 303.00
31= Dominik StareczekDominik Stareczek
Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří...
02 1.38 303.00
33 Tomáš SolskýTomáš Solský
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
02 1.38 303.00
34 Daniel PachulaDaniel Pachula
ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava
02 1.30 250.00
Jakub GratkeJakub Gratke
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
02 DNF 0.00
Viktor BolíkViktor Bolík
ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice
02 DNF 0.00
Celkem 36 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.52 -ooooooxoxxooxxx 644.00
2 ADÉLA ŠVANOVÁADÉLA ŠVANOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 1.52 ----oooooxoxxx 644.00
3 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 1.52 ----ooooooxxx 644.00
4 Nela PekárkováNela Pekárková
ZŠ OtickáZŠ Otická
01 1.48 -oooooooxoxxx 599.00
5 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 1.44 ----ooooxxx 555.00
6 Anna FričováAnna Fričová
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 1.44 --oooxxoooxxx 555.00
7 Barbora NěmčanskáBarbora Němčanská
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 1.40 -ooxooooxxx 512.00
8 Riborschová VladěnaRiborschová Vladěna
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
01 1.40 -ooooxxoxoxxx 512.00
9 SABINA HALODOVÁSABINA HALODOVÁ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
01 1.36 -oooooxxx 470.00
10 KAROLÍNA ROHÁČOVÁKAROLÍNA ROHÁČOVÁ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
02 1.36 -oooxxoxxoxxx 470.00
11 Alexandra ZdráhalováAlexandra Zdráhalová
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
03 1.32 -oxoxoxxoxxx 429.00
12 Tereza ČichoňováTereza Čichoňová
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 1.32 ooxoooxxx 429.00
13 Veronika ArletováVeronika Arletová
Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří...
01 1.32 -ooooxxx 429.00
14 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa...
02 1.32 -xooxoxoxxx 429.00
15 Klára ŠindlerováKlára Šindlerová
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
03 1.32 -ooxooxxx 429.00
16 ANNA KOVALSKÁANNA KOVALSKÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
02 1.32 xoxxoxxooxoxxx 429.00
17= Vendula ChojkováVendula Chojková
Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn...
03 1.28 xoxoooxxx 389.00
17= Barbora BorskáBarbora Borská
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
03 1.28 -xoooxxx 389.00
19 Nikola MarzollováNikola Marzollová
ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice
01 1.28 -xoxxooxxx 389.00
20 Veronika MotykováVeronika Motyková
ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice
01 1.28 -oxoxoxxx 389.00
21 Leontýna GracováLeontýna Gracová
ZŠ OtickáZŠ Otická
02 1.28 -oxxooxxx 389.00
22 Klára BradáčováKlára Bradáčová
ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov
02 1.28 -ooxxoxxx 389.00
23 Aneta HýnarováAneta Hýnarová
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 1.28 -oxooxxx 389.00
24 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 1.28 -oxooxxx 389.00
25= Karolína KožíkováKarolína Kožíková
ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava
02 1.28 -ooxxoxxx 389.00
25= ANNA ŘEZNÍČKOVÁANNA ŘEZNÍČKOVÁ
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
01 1.28 -xooxoxxx 389.00
27 Hana KvasničkováHana Kvasničková
ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa...
02 1.24 xoooxxx 350.00
28 Petra ŽídkováPetra Žídková
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
01 1.20 ooxxx 312.00
29 Nikol NestrojováNikol Nestrojová
Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří...
02 1.20 -xxoxxx 312.00
30 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku
02 1.16 xoxxx 275.00
Karolína MagerováKarolína Magerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 1.44 ----ooxooxxx 0.00
Karolína FlaškováKarolína Flašková
ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova
02 DNF -xxx 0.00
Celkem 32 závodníků