Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Opava, kategorie IV

Opava (12. 5. 2017)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jařáb, Holuscha, Vala, Formánek Jařáb, Holuscha, Vala, Formánek 01 ZŠ Edvarda Beneše, OpavaZŠ Edvarda Beneše, Opava 29.17 659.00
2 Kuča, Knapp, Šubík, Tománek Kuča, Knapp, Šubík, Tománek 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 29.22 655.00
3 Černík, Šárka, Záruba, Zíka Černík, Šárka, Záruba, Zíka 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 29.88 604.00
4 Tögel, Tögel, Kubesa, Falhar Tögel, Tögel, Kubesa, Falhar 01 ZŠ OtickáZŠ Otická 30.33 570.00
5 Schiedek, Jaroš, Kučera, Vencl Schiedek, Jaroš, Kučera, Vencl 01 ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice 30.35 569.00
6 HARTMANN, KOLARČÍK, KOLLEK, PAŠEK HARTMANN, KOLARČÍK, KOLLEK, PAŠEK 01 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 31.43 491.00
WITTEK, HEIM, KITTEL, ŘÍČNÝ WITTEK, HEIM, KITTEL, ŘÍČNÝ 01 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub, Kroča, Piwowarski, Strugar Jakub, Kroča, Piwowarski, Strugar 01 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 31.38 495.00
2 Kolaska, Rončka, Santer, Kolaska Kolaska, Rončka, Santer, Kolaska 02 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 31.56 482.00
3 Heider, Peterek, Stanke, Uwira Heider, Peterek, Stanke, Uwira 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 31.61 479.00
4 Karli, Kubíček, Plačko, Sekanina Karli, Kubíček, Plačko, Sekanina 02 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 31.95 456.00
5 Vavrečka, Smutný, Koller, Volný Vavrečka, Smutný, Koller, Volný 01 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 32.20 439.00
6 Mazánek, Zdrálek, Siatka, Lhotský Mazánek, Zdrálek, Siatka, Lhotský 02 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 32.34 430.00
7 Gruň, Herák, Solný, Vícha Gruň, Herák, Solný, Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 33.97 329.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Češla, Lév, Latka, Buga Češla, Lév, Latka, Buga 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 29.98 596.00
2 Bolík, Kramný, Matějka, Voženílek Bolík, Kramný, Matějka, Voženílek 02 ZŠ a MŠ NeplachoviceZŠ a MŠ Neplachovice 33.81 338.00
3 BLAŠTÍK, DOLEŽÍ, POSTUPA, TURZÁK BLAŠTÍK, DOLEŽÍ, POSTUPA, TURZÁK 02 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 33.96 330.00
4 Buda, Halátek, Stoklasa, Týn Buda, Halátek, Stoklasa, Týn 02 ZŠ OtickáZŠ Otická 37.73 144.00
Baránek, Baránek, Blažej, Šindlář Baránek, Baránek, Blažej, Šindlář 02 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku DNF 0.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bačinová, Burdová, Holoubková, Smolková Bačinová, Burdová, Holoubková, Smolková 03 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 6 32.86 674.00
2 Gracová, Hadamčíková, Kravárová, Žur Gracová, Hadamčíková, Kravárová, Žur 02 ZŠ OtickáZŠ Otická 33.61 622.00
3 Berneischová, Nestrojová, Rybková, Řehulková Berneischová, Nestrojová, Rybková, Řehulková 01 Základní škola Kravaře, příspěvková org.Základní škola Kravaře, pří... 7 34.14 587.00
4 HALODOVÁ, PACHMANNOVÁ, ROHÁČOVÁ, ŘEZNÍČKOVÁ HALODOVÁ, PACHMANNOVÁ, ROHÁČOVÁ, ŘEZNÍČKOVÁ 01 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 5 34.42 569.00
5 ŠVANOVÁ, VÁCLAVÍKOVÁ, ŠÍMOVÁ, KOVALSKÁ ŠVANOVÁ, VÁCLAVÍKOVÁ, ŠÍMOVÁ, KOVALSKÁ 02 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 14 34.52 562.00
6 Chojková, Pabyšková, Poštulková, Romková Chojková, Pabyšková, Poštulková, Romková 03 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 9 35.09 526.00
Baroňová, Valíková, Bittnerová, Brunová Baroňová, Valíková, Bittnerová, Brunová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofková, Sajašová, Vladěna, Borská Sofková, Sajašová, Vladěna, Borská 01 ZŠ ŠrámkovaZŠ Šrámkova 13 34.94 535.00
2 Harasimová, Kovalíková, Marzollová, Motyková Harasimová, Kovalíková, Marzollová, Motyková 02 ZŠ a MŠ BolaticeZŠ a MŠ Bolatice 12 35.44 504.00
3 Kožíková, Tkacziková, Pániková, Šindlerová Kožíková, Tkacziková, Pániková, Šindlerová 02 ZŠ T.G.Masaryka OpavaZŠ T.G.Masaryka Opava 2 36.07 466.00
4 Bradáčová, Krejčí, Snášelová, Stoklásková Bradáčová, Krejčí, Snášelová, Stoklásková 02 ZŠaG VítkovZŠaG Vítkov 36.23 456.00
5 Havlíčková, Klimešová, Hřivňacká, Žídková Havlíčková, Klimešová, Hřivňacká, Žídková 02 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 18 37.88 364.00
6 Křemečková, Hendrychová, Drešlová, Dvořáková Křemečková, Hendrychová, Drešlová, Dvořáková 02 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 19 39.96 260.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 12.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gatnárková, Hromadová, Krusberská, Šoltysová Gatnárková, Hromadová, Krusberská, Šoltysová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 33.32 642.00
2 Aronová, Kubíková, Němčanská, Pekárková Aronová, Kubíková, Němčanská, Pekárková 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 34.68 552.00
3 Hýnarová, Lihotzká, Timová, Zdražilová Hýnarová, Lihotzká, Timová, Zdražilová 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 8 35.75 485.00
4 MATUŠOVSKÁ, ENDRYCHOVÁ, RABINSKÁ, KVASNIČKOVÁ MATUŠOVSKÁ, ENDRYCHOVÁ, RABINSKÁ, KVASNIČKOVÁ 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1 37.08 407.00
5 Byrtusová, Kadlubiecová, Kvasničková, Škvárová Byrtusová, Kadlubiecová, Kvasničková, Škvárová 01 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217ZŠ Hradec nad Moravicí, Opa... 10 38.62 325.00
Kopřivová, Cigánová, Čichoňová, Kempná Kopřivová, Cigánová, Čichoňová, Kempná 02 Základní škola Hlučín, HornickáZákladní škola Hlučín, Horn... 17 DNF 0.00
Celkem 6 závodníků