Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Benešov, kategorie IV

Vlašim (10. 5. 2017)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HálováEliška Hálová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
01 10.58 567.00
2 Monika FučíkováMonika Fučíková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
02 09.70 510.00
3 Karolína KahounováKarolína Kahounová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
01 09.00 464.00
4 Adéla SmržováAdéla Smržová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
01 08.61 439.00
5 Monika KytýrováMonika Kytýrová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
02 08.59 438.00
6 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
01 08.51 432.00
7 Nikola KladivováNikola Kladivová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 08.43 427.00
8 Tereza MarvanováTereza Marvanová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
02 08.34 421.00
9 Barbora KuntošováBarbora Kuntošová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
02 08.04 402.00
10 Iveta PěknáIveta Pěkná
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
02 08.03 401.00
11 Tereza SmítkováTereza Smítková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
02 07.82 388.00
12 Vendula LoušováVendula Loušová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 07.70 380.00
13 Veronika ValouchováVeronika Valouchová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 07.60 374.00
14 Helena PejšováHelena Pejšová
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
02 07.48 366.00
15 Ester MokrejšováEster Mokrejšová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
02 07.35 357.00
16 Erika StrakováErika Straková
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 07.19 347.00
17 Kristýna BednárováKristýna Bednárová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
01 07.18 347.00
18 Johana PlecitáJohana Plecitá
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
02 07.08 340.00
19 Hana BoušováHana Boušová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 06.99 334.00
20 Lenka ProvazníkováLenka Provazníková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
02 06.93 331.00
21 Nicola JiráskováNicola Jirásková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
01 06.83 324.00
Ludmila BrýlováLudmila Brýlová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 06.82 324.00
22 Eliška PazderováEliška Pazderová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
01 06.82 324.00
23 Andrea FrauenterkováAndrea Frauenterková
ZŠ DivišovZŠ Divišov
02 06.03 273.00
24 Linda PelikánováLinda Pelikánová
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
02 05.78 257.00
25 Viktorie VašírovskáViktorie Vašírovská
ZŠ DivišovZŠ Divišov
02 05.59 245.00
26 Daniela MrkvičkováDaniela Mrkvičková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 05.06 212.00
Celkem 27 závodníků