Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Benešov, kategorie IV

Vlašim (10. 5. 2017)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Matyáš DankoMatyáš Danko 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0886
Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 01 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Patrik SvobodaPatrik Svoboda 01 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0272
Václav ČichovskýVáclav Čichovský 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0735
Pavel DřízalPavel Dřízal 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0586
David ČtrnáctýDavid Čtrnáctý 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Lukáš VystavělLukáš Vystavěl 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0324
Lukáš TiefenbachLukáš Tiefenbach 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0401
Vojtěch KalinaVojtěch Kalina 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0849
Vojtěch GrycVojtěch Gryc 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0281
Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0371
Dan ŠtětinaDan Štětina 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Jan BelovickýJan Belovický 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1264
Jan BirkásJan Birkás 01 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1393
Martin JašekMartin Jašek 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0650
Jan SmítkaJan Smítka 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Marián ŠefaraMarián Šefara 00 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0383
Pavel FořtPavel Fořt 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0883
David HanákDavid Hanák 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Filip TrachtaFilip Trachta 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0995
Ondřej PohanOndřej Pohan 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0444
Daniel KlímaDaniel Klíma 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0475
Matěj VlkMatěj Vlk 01 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1067
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1204
Adam ToulaAdam Toula 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0904
Josef AronJosef Aron 02 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0841
Michal BlažekMichal Blažek 02 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0499
Dominik HojdaDominik Hojda 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0592
Miroslav DrábekMiroslav Drábek 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0537
Daniel BabišDaniel Babiš 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0447
Dominik JežekDominik Ježek 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1452
David BrhelDavid Brhel 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Vojtěch PolákVojtěch Polák 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0577
Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0468
Daniel ŠtorcDaniel Štorc 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0762
Miloslav VladykaMiloslav Vladyka 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0310
Filip ChromýFilip Chromý 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0218
David PopovyčDavid Popovyč 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0726
Jan TreteraJan Tretera 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0271
David BergmannDavid Bergmann 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0447
Matěj BártaMatěj Bárta 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 1165
Lukáš ŘíhaLukáš Říha 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0473
Vojta HrstkaVojta Hrstka 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0313
Ondřej PetrásekOndřej Petrásek 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0366
Adam BoušekAdam Boušek 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0261
Jakub MendaJakub Menda 01 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1061
Adam KohoutAdam Kohout 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0371
Milan KonopásekMilan Konopásek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0957
Dominik PecharDominik Pechar 01 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0804
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 02 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Václav FialaVáclav Fiala 01 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0297
Štěpán StarýŠtěpán Starý 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0361
Adam NádvorníkAdam Nádvorník 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0745
Jiří CampodonicoJiří Campodonico 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0363
Zdeněk HájekZdeněk Hájek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0313
Jakub BernatJakub Bernat 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0156
Patrik BrabenecPatrik Brabenec 03 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Marek DvořákMarek Dvořák 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Lukáš NovákLukáš Novák 01 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Jiří AdamecJiří Adamec 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0995
Jakub SemerádJakub Semerád 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Filip BenešFilip Beneš 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
David BergmanDavid Bergman 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0521
Petr ŽilinskýPetr Žilinský 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0963
Lukáš HemplLukáš Hempl 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0949
Petr PatznerPetr Patzner 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0297
Jakub PokornýJakub Pokorný 01 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0528
Lukáš BáraLukáš Bára 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Matěj LukešMatěj Lukeš 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1019
Petr PokornýPetr Pokorný 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0411
Jakub VindemannJakub Vindemann 02 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0789
Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0873
Patrik FulínPatrik Fulín 01 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0324
Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0770
Tomáš HavránekTomáš Havránek 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0480
Josef VosátkaJosef Vosátka 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0285
Štěpán FulínŠtěpán Fulín 01 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0924
Tomáš HajdamachaTomáš Hajdamacha 00 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0498
Petr NovotnýPetr Novotný 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Václav MikynaVáclav Mikyna 03 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0480
Vojtěch FolprechtVojtěch Folprecht 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0536
Adam WeissAdam Weiss 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0474
Jan KulíkJan Kulík 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0362
Matyáš KhandlMatyáš Khandl 01 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0414
Antonín CajthamlAntonín Cajthaml 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Lubomír TožičkaLubomír Tožička 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0766
Vít NovákVít Novák 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0475
Josef HejnýJosef Hejný 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Benjamin ZnorBenjamin Znor 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0509
Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 01 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0547
Jan KaprálJan Kaprál 01 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Matěj PajkMatěj Pajk 01 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0624
Jakub SichaJakub Sicha 03 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0388
Martin VaníčekMartin Vaníček 03 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0071
Matěj BenešMatěj Beneš 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0725
Vojtěch KosVojtěch Kos 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0509
Krištof VolfKrištof Volf 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Jakub VykoukJakub Vykouk 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Jakub HynaJakub Hyna 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0294
Richard MládekRichard Mládek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Daniel ŠkvorDaniel Škvor 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0381
Lukáš RosaLukáš Rosa 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0382
Ondřej MašekOndřej Mašek 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0276
Tomáš NožkaTomáš Nožka 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0622
Jan TrpíkJan Trpík 01 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0854
Ladislav VondrákLadislav Vondrák 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0509
Jan HanzalJan Hanzal 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Pavel HaryjevPavel Haryjev 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Michal SlaninaMichal Slanina 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0974
Celkem 110 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Karolína KahounováKarolína Kahounová 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0966
Monika FučíkováMonika Fučíková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1186
Nikola KladivováNikola Kladivová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0945
Barbora KuntošováBarbora Kuntošová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0402
Iveta PěknáIveta Pěkná 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0401
Monika KytýrováMonika Kytýrová 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0438
Tereza MarvanováTereza Marvanová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0421
Eliška PazderováEliška Pazderová 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 1354
Nicola JiráskováNicola Jirásková 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1229
Lucie VávrováLucie Vávrová 01 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Josefína ČernohorskáJosefína Černohorská 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 1177
Veronika ChrpováVeronika Chrpová 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0449
Tereza BartoňováTereza Bartoňová 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0569
Magdaléna VoldřichováMagdaléna Voldřichová 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0624
Michaela JíšováMichaela Jíšová 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0256
Nina PešanováNina Pešanová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0492
Andrea FrauenterkováAndrea Frauenterková 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0544
Kateřina MyslivcováKateřina Myslivcová 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0547
Kristýna KulíčkováKristýna Kulíčková 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0716
Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0384
Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1759
Monika ProkopováMonika Prokopová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0276
Dominika MrázkováDominika Mrázková 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0444
Kateřina MálkováKateřina Málková 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0904
Bára KudibalováBára Kudibalová 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0349
Alice ChládkováAlice Chládková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0423
Dominika ŠupkováDominika Šupková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0437
Veronika RybaříkováVeronika Rybaříková 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0379
Tereza ZelenkováTereza Zelenková 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0258
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0272
Petra NeprašováPetra Neprašová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0302
Alice PřibylováAlice Přibylová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1152
Denisa PapírníkováDenisa Papírníková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Tereza HoráčkováTereza Horáčková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0863
Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0803
Anna HelmováAnna Helmová 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0692
Adéla PříhodováAdéla Příhodová 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0073
Magdalena VoldřichováMagdalena Voldřichová 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0386
Johana HavlíčkováJohana Havlíčková 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0723
Tereza BartońováTereza Bartońová 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Sára BergmannováSára Bergmannová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0807
Monika JuklováMonika Juklová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0216
Natálie TomáškováNatálie Tomášková 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0000
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Veronika DosoudilováVeronika Dosoudilová 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Agáta SobotkováAgáta Sobotková 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0850
Linda PelikánováLinda Pelikánová 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0257
Ludmila BrýlováLudmila Brýlová 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0888
Šárka HromasováŠárka Hromasová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Nikola JiráskováNikola Jirásková 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Jana GročkováJana Gročková 00 ZŠ VorlinaZŠ Vorlina 0000
Vendula LoušováVendula Loušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0690
Tereza SmítkováTereza Smítková 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0895
Jana KumstováJana Kumstová 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Aneta SvobodováAneta Svobodová 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 1289
Kristýna RýdlováKristýna Rýdlová 01 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0000
Aneta SaifrtováAneta Saifrtová 01 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0791
Veronika KotoučováVeronika Kotoučová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0606
Adéla VilímovskáAdéla Vilímovská 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Denisa LimburkováDenisa Limburková 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0882
Štěpánka BubákováŠtěpánka Bubáková 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Monika PojerováMonika Pojerová 02 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Magdaléna ŠediváMagdaléna Šedivá 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0532
Klára VenderováKlára Venderová 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Eliška BrzkováEliška Brzková 02 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1002
Kateřina KutišováKateřina Kutišová 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0837
Denisa KolářováDenisa Kolářová 01 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0278
Barbora MacháčkováBarbora Macháčková 02 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0961
Daniela MrkvičkováDaniela Mrkvičková 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0212
Lenka ProvazníkováLenka Provazníková 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0734
Justina NovákováJustina Nováková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0679
Michaela SlaninováMichaela Slaninová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Andrea ŠandováAndrea Šandová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0387
Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1205
Pavlína SvobodováPavlína Svobodová 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 01 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0321
Monika FoxováMonika Foxová 01 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0332
Tereza TenglerováTereza Tenglerová 02 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0782
Kristýna BednárováKristýna Bednárová 01 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0347
Adéla SmržováAdéla Smržová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0439
Johana PlecitáJohana Plecitá 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0544
Hana BoušováHana Boušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0340
Ester MokrejšováEster Mokrejšová 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Eliška HálováEliška Hálová 01 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 1027
Viktorie VašírovskáViktorie Vašírovská 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0298
Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 02 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0000
Erika StrakováErika Straková 02 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0726
Lucie LiškováLucie Lišková 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Helena PejšováHelena Pejšová 02 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0366
Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0374
Barbora HetmanováBarbora Hetmanová 01 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0544
Celkem 94 závodníků