výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Benešov, kategorie III

Vlašim (11. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UrbanJan Urban 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 5 08.38 454.00
2 Vojta TvrdíkVojta Tvrdík 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 08.55 411.00
3 Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 08.80 350.00
4 Vojtěch SukVojtěch Suk 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 2 09.26 249.00
5 Matěj PeškaMatěj Peška 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 09.47 208.00
6 Jakub JezberaJakub Jezbera 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 09.65 176.00
7 Ondřej JechOndřej Jech 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 4 09.97 125.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 08.46 434.00
2 Tomáš SlunečkoTomáš Slunečko 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 8 08.80 350.00
3 Ladislav HakLadislav Hak 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 6 08.94 318.00
4 Jan ŠpírekJan Špírek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 09.74 161.00
5 Jiří KaňkaJiří Kaňka 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 10.03 116.00
6 Filip HalamaFilip Halama 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 5 10.16 98.00
7 Vojtěch BřezinaVojtěch Březina 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 10.81 29.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZváraMatěj Zvára 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 08.73 366.00
2 Pavel HošekPavel Hošek 17 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 08.92 322.00
3 Vít HolánekVít Holánek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 09.08 287.00
4 Ondřej BeránekOndřej Beránek 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 5 09.35 231.00
5 Marek KonopiskýMarek Konopiský 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 4 09.45 212.00
6 Jiří ZimaJiří Zima 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 6 09.65 176.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ČalounPetr Čaloun 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 08.54 413.00
2 Radek ŠiňorRadek Šiňor 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 08.84 340.00
3 Filip LudvíkFilip Ludvík 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 08.86 336.00
4 Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 3 09.16 270.00
5 Petr FormánekPetr Formánek 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 09.32 237.00
6 Eduard MosesEduard Moses 14 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 09.54 196.00
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KociánTomáš Kocián 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 08.45 436.00
2 Ondřej ValentaOndřej Valenta 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 7 08.80 350.00
3 Jan TesaříkJan Tesařík 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 6 08.91 324.00
4 Tomáš ZavadilTomáš Zavadil 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 09.03 298.00
5 Jiří PiskačJiří Piskač 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 09.24 253.00
6 Ondřej TikalOndřej Tikal 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 11.21 6.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 08.92 587.00
2 Lucie FedorováLucie Fedorová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 3 09.23 509.00
3 Kristýna PulchartováKristýna Pulchartová 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 5 09.55 433.00
4 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 09.57 428.00
5 Alexandra SilveyAlexandra Silvey 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 4 09.73 393.00
6 Žaneta ZrůbkováŽaneta Zrůbková 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 2 10.06 324.00
Adéla StudničkováAdéla Studničková 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 8 DNF 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 3 09.21 513.00
2 Michaela BenákováMichaela Benáková 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 4 09.44 458.00
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 2 09.63 415.00
4 Veronika RosováVeronika Rosová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 7 09.70 400.00
5 Anna HolubářováAnna Holubářová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 8 09.72 395.00
6 Kateřina MarvanováKateřina Marvanová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 6 10.26 285.00
7 Lucie LoušováLucie Loušová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 10.52 238.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 09.03 558.00
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 09.28 496.00
3 Lucie TůmováLucie Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 7 09.36 477.00
4 Amálie ŠachováAmálie Šachová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 4 09.37 475.00
5 Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 09.57 428.00
6 Zuzana ČadilováZuzana Čadilová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 09.80 378.00
7 Klára VincíbrováKlára Vincíbrová 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 8 10.23 291.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 09.42 463.00
2 Marika StuchlíkováMarika Stuchlíková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 09.55 433.00
3 Antonie PodanáAntonie Podaná 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 09.70 400.00
4 Adéla BrzkováAdéla Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 6 09.72 395.00
5 Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 5 09.74 391.00
6 Adriana BuriánováAdriana Buriánová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 10.97 166.00
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma BarthézováEmma Barthézová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 7 09.18 521.00
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 09.31 489.00
3 Julie ŠediváJulie Šedivá 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 09.38 472.00
4 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 6 09.82 374.00
5 Laura BesserováLaura Besserová 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 4 10.22 293.00
6 Martina VrbovcováMartina Vrbovcová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 11.43 104.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola PokornáNikola Pokorná 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 1 2:00.95 495.00
2 Kateřina ŠramotováKateřina Šramotová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 9 2:01.84 482.00
3 Juliána ŽaludováJuliána Žaludová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 5 2:02.70 470.00
4 Karolína MezerováKarolína Mezerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 2:03.47 459.00
5 Veronika BarochováVeronika Barochová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 7 2:04.61 443.00
6 Alexandra SilveyAlexandra Silvey 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 4 2:05.82 426.00
7 Hana VávrováHana Vávrová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 2:09.68 376.00
8 Antonie PodanáAntonie Podaná 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 10 2:10.68 363.00
9 Jasmína GeorgievováJasmína Georgievová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 2:11.90 348.00
10 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 11 2:32.83 135.00
11 Aneta KozlováAneta Kozlová 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 2 2:43.70 62.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 2:00.89 496.00
2 Veronika SlunečkováVeronika Slunečková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 9 2:04.35 447.00
3 Klára SátrováKlára Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 2:10.21 369.00
4 Natálie TrojáškováNatálie Trojášková 05 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 8 2:13.79 325.00
5 Adéla ŽeromskáAdéla Žeromská 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 2:14.23 320.00
6 Saša VenderováSaša Venderová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7 2:15.27 307.00
7 Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 11 2:15.76 302.00
8 Eliška PinkasováEliška Pinkasová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 2:18.30 273.00
9 Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 10 2:19.78 257.00
10 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 2:24.55 208.00
11 Barbora NovotnáBarbora Novotná 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 1 2:25.98 195.00
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ChmátalováAdéla Chmátalová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 2:01.18 491.00
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 2:05.62 429.00
3 Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 2:08.50 391.00
4 Daniela RadováDaniela Radová 05 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 9 2:09.80 374.00
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 8 2:12.21 344.00
6 Naďa VenderováNaďa Venderová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 2:18.02 276.00
7 Klára VincíbrováKlára Vincíbrová 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 4 2:33.46 130.00
8 Kamila ŠaňkováKamila Šaňková 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 1 2:44.07 60.00
9 Lucie VejvodováLucie Vejvodová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 10 3:03.99 0.00
10 Eliška FleischhansováEliška Fleischhansová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 3:23.46 0.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 3:04.35 622.00
2 David UllreichDavid Ullreich 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 3:24.97 440.00
3 Karel KoutekKarel Koutek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 8 3:28.54 412.00
4 Pavel SamkoPavel Samko 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 10 3:34.84 364.00
5 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 4 3:36.46 352.00
6 Vojtěch SukVojtěch Suk 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 9 3:38.99 333.00
7 Jakub KosJakub Kos 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 11 3:41.40 316.00
8 Kryštof LednickýKryštof Lednický 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 2 3:47.51 275.00
9 Vojtěch LhotkaVojtěch Lhotka 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 3:54.52 231.00
10 Petr StrnadPetr Strnad 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 1 3:58.87 206.00
11 Adam KubátAdam Kubát 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 4:14.22 126.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 9 3:13.62 537.00
2 Vít HolánekVít Holánek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 3:23.37 454.00
3 Michael KabátMichael Kabát 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 3:29.80 402.00
4 Ferdinand ŘíhaFerdinand Říha 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 6 3:30.74 395.00
5 Jan PlíšekJan Plíšek 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 8 3:33.51 374.00
6 David SmítkaDavid Smítka 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1 3:40.25 325.00
7 Matěj BenákMatěj Benák 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 2 3:41.95 313.00
8 Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 3:45.02 292.00
9 Jaroslav FraněkJaroslav Franěk 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 11 3:53.42 238.00
10 Jiří KaňkaJiří Kaňka 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 4 4:26.87 75.00
11 David VilimovskýDavid Vilimovský 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 10 4:31.75 58.00
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KorousDavid Korous 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 8 3:11.82 553.00
2 Martin CettlMartin Cettl 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 5 3:27.80 418.00
3 Jana ŽirovnickýJana Žirovnický 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 3:30.26 399.00
4 Josef MarešJosef Mareš 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 2 3:30.69 395.00
5 Jan UrbanJan Urban 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 3:39.37 331.00
6 Petr ZachPetr Zach 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 3:49.32 263.00
7 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 9 4:06.99 162.00
8 Filip HašekFilip Hašek 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 1 4:09.67 148.00
9 David RozsypalDavid Rozsypal 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 4:11.08 141.00
10 Matěj MensaMatěj Mensa 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 11 4:13.77 129.00
11 Jan BrunerJan Bruner 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 10 4:26.19 77.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kocián, Špírek, Tvrdík, Vácha Kocián, Špírek, Tvrdík, Vácha 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 34.03 326.00
2 Benák, Kycler, Mareš, Valenta Benák, Kycler, Mareš, Valenta 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 35.11 266.00
3 Rataj, Ullreich, Zachoval, Žirovnický Rataj, Ullreich, Zachoval, Žirovnický 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 35.88 227.00
4 Brýl, Moses, Vilimovský, Zavadil Brýl, Moses, Vilimovský, Zavadil 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 36.28 207.00
5 Blažek, Konopiský, Tesařík, Voksa Blažek, Konopiský, Tesařík, Voksa 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 3 37.14 168.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holánek, Koutek, Macháček, Sigmund Holánek, Koutek, Macháček, Sigmund 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 35.50 246.00
2 Beránek, Horáček, Neděla, Smítka Beránek, Horáček, Neděla, Smítka 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 6 36.50 197.00
3 Bruner, Franěk, Marvan, Valenta Bruner, Franěk, Marvan, Valenta 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 37.61 149.00
4 Piskač, Plíšek, Šinágl, Tichý Piskač, Plíšek, Šinágl, Tichý 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 4 39.09 94.00
5 Lhotka, Mensa, Tikal, Zatloukal Lhotka, Mensa, Tikal, Zatloukal 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 40.46 53.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kabát, Ludvík, Rek, Zvára Kabát, Ludvík, Rek, Zvára 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 33.17 377.00
2 Čaloun, Doležal, Korous, Slunečko Čaloun, Doležal, Korous, Slunečko 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 33.57 353.00
3 Bílek, Križko, Růžička, Stejskal Bílek, Križko, Růžička, Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 33.81 338.00
4 Cettl, Hošek, Jíra, Říha Cettl, Hošek, Jíra, Říha 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 4 37.20 166.00
5 Havlíček, Kos, Švarc, Urban Havlíček, Kos, Švarc, Urban 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 39.90 69.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brožek, Suk, Šťovíček, Zima Brožek, Suk, Šťovíček, Zima 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 35.28 257.00
2 Eichler, Hak, Samko, Šiňor Eichler, Hak, Samko, Šiňor 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 35.33 254.00
3 Jezbera, Kaňka, Lednický, Tožička Jezbera, Kaňka, Lednický, Tožička 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 5 36.95 177.00
4 Formánek, Kubát, Nosek, Peška Formánek, Kubát, Nosek, Peška 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 4 37.90 137.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cvrčková, Čadilová, Horálková, Kulíková Cvrčková, Čadilová, Horálková, Kulíková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 4 36.37 448.00
2 Doubková, Fialová, Kňazíková, Vávrová Doubková, Fialová, Kňazíková, Vávrová 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 36.69 429.00
3 Dufalová, Jirásková, Kucharčíková, Sátrová Dufalová, Jirásková, Kucharčíková, Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 37.24 398.00
4 Barthézová, Brzková, Mihailiaková, Tůmová Barthézová, Brzková, Mihailiaková, Tůmová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 37.64 376.00
5 Chmátalová, Richterová, Silvey, Srbová Chmátalová, Richterová, Silvey, Srbová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 5 38.70 321.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hacmacová, Mezerová, Šindelková, Vrbová Hacmacová, Mezerová, Šindelková, Vrbová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 36.40 446.00
2 Holubářová, Šachová, Žáková, Žeromská Holubářová, Šachová, Žáková, Žeromská 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 2 37.61 378.00
3 Kůstková, Šuráňová, Venderová, Žaludová Kůstková, Šuráňová, Venderová, Žaludová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 4 39.37 288.00
4 Brzková, Radová, Rosová, Vlčková Brzková, Radová, Rosová, Vlčková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 3 40.36 242.00
Fleischhansová, Friedlová, Vitíková, Vrbovcová Fleischhansová, Friedlová, Vitíková, Vrbovcová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 6 DQ 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barochová, Míková, Slunečková, Trojášková Barochová, Míková, Slunečková, Trojášková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 3 37.88 364.00
2 Benáková, Besserová, Eichlerová, Pulchartová Benáková, Besserová, Eichlerová, Pulchartová 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 4 38.26 344.00
3 Holšánová, Holubová, Pokorná, Zrůbková Holšánová, Holubová, Pokorná, Zrůbková 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 5 38.73 320.00
4 Burdová, Kaprálová, Studničková, Štěpánková Burdová, Kaprálová, Studničková, Štěpánková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 38.83 315.00
5 Havlíčková, Petříková, Řádková, Vejvodová Havlíčková, Petříková, Řádková, Vejvodová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 39.40 287.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišerová, Ludvíčková, Mokrejšová, Šedivá Fišerová, Ludvíčková, Mokrejšová, Šedivá 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 35.63 492.00
2 Kratochvílová, Stránská, Stuchlíková, Tůmová Kratochvílová, Stránská, Stuchlíková, Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 5 36.34 450.00
3 Fedorová, Marvanová, Plachtová, Podaná Fedorová, Marvanová, Plachtová, Podaná 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 2 38.55 329.00
4 Georgievová, Loušová, Pinkasová, Tkáčová Georgievová, Loušová, Pinkasová, Tkáčová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 3 43.37 125.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 Ondřej ValentaOndřej Valenta
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 1.48 374.00
2= David KorousDavid Korous
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 1.44 345.00
2= Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 1.44 345.00
4 Matěj StejskalMatěj Stejskal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 1.40 317.00
5= Filip LudvíkFilip Ludvík
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 1.36 290.00
5= Jan TesaříkJan Tesařík
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 1.36 290.00
5= Jiří KyclerJiří Kycler
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 1.36 290.00
8= Martin VáchaMartin Vácha
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 1.32 263.00
8= Pavel SamkoPavel Samko
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 1.32 263.00
8= Matěj BenákMatěj Benák
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 1.32 263.00
8= Matěj BrožekMatěj Brožek
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 1.32 263.00
12= Václav SmítkaVáclav Smítka
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 1.28 237.00
12= Jáchym KrižkoJáchym Križko
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 1.28 237.00
12= Tomáš MarvanTomáš Marvan
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 1.28 237.00
15= Ondřej MacháčekOndřej Macháček
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 1.24 212.00
15= Daniel DoležalDaniel Doležal
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 1.24 212.00
15= Michael KabátMichael Kabát
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 1.24 212.00
15= Šimon NedělaŠimon Neděla
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 1.24 212.00
15= Filip NosekFilip Nosek
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
03 1.24 212.00
20= Jaroslav JíraJaroslav Jíra
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 1.20 188.00
20= Jiří ZimaJiří Zima
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 1.20 188.00
20= Matěj VoksaMatěj Voksa
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 1.20 188.00
20= Ladislav HakLadislav Hak
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 1.20 188.00
20= Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 1.20 188.00
Josef DušekJosef Dušek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
05 DNF 0.00
Vojtěch BlažekVojtěch Blažek
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
05 DNF 0.00
Matěj MensaMatěj Mensa
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 DNF 0.00
Vojtěch BřezinaVojtěch Březina
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
04 DNF 0.00
Petr ZatloukalPetr Zatloukal
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 DNF 0.00
Filip KakosFilip Kakos
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
05 DNF 0.00
Šimon BrýlŠimon Brýl
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
04 DNF 0.00
Pavel HošekPavel Hošek
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 DNF 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.86 Body
1 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 1.42 534.00
2 Marie ŽákováMarie Žáková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 1.34 449.00
3= Viktorie KůstkováViktorie Kůstková
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 1.26 369.00
3= Eliška VrbováEliška Vrbová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 1.26 369.00
3= Julie ŠediváJulie Šedivá
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 1.26 369.00
6= Hana NožkováHana Nožková
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 1.22 331.00
6= Michaela BenákováMichaela Benáková
ZŠ DivišovZŠ Divišov
04 1.22 331.00
6= Amálie ŠachováAmálie Šachová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 1.22 331.00
6= Hana VávrováHana Vávrová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 1.22 331.00
6= Tereza DoubkováTereza Doubková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
05 1.22 331.00
6= Kateřina ŠuráňováKateřina Šuráňová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 1.22 331.00
12= Lucie TůmováLucie Tůmová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 1.18 293.00
12= Zuzana MihailiakováZuzana Mihailiaková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 1.18 293.00
14= Jasmína GeorgievováJasmína Georgievová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 1.14 257.00
14= Claudie HolubováClaudie Holubová
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
05 1.14 257.00
14= Natálie TrojáškováNatálie Trojášková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
05 1.14 257.00
14= Linda KratochvílováLinda Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 1.14 257.00
14= Barbora PetříkováBarbora Petříková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 1.14 257.00
14= Eliška KoukolováEliška Koukolová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 1.14 257.00
20= Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 1.10 222.00
20= Laura BesserováLaura Besserová
ZŠ DivišovZŠ Divišov
04 1.10 222.00
20= Daniela RadováDaniela Radová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
05 1.10 222.00
20= Barbora ŠabatováBarbora Šabatová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 1.10 222.00
20= Lucie VejvodováLucie Vejvodová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
05 1.10 222.00
20= Eva TůmováEva Tůmová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 1.10 222.00
20= Sabrina ŘádkováSabrina Řádková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 1.10 222.00
Lucie LoušováLucie Loušová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 DNF 0.00
Daniela RichterováDaniela Richterová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 DNF 0.00
Agáta EichlerováAgáta Eichlerová
ZŠ DivišovZŠ Divišov
03 DNF 0.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KyclerJiří Kycler
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 4.53 0.0 295.00
2 David RekDavid Rek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 4.46 0.0 283.00
3 Vojta TvrdíkVojta Tvrdík
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.45 0.0 281.00
4 Jakub JezberaJakub Jezbera
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 4.36 0.0 266.00
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.32 0.0 259.00
6 Tomáš SlunečkoTomáš Slunečko
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 4.26 0.0 249.00
7 Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 4.21 0.0 240.00
8 Tomáš KociánTomáš Kocián
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 4.20 0.0 239.00
9= Petr StrnadPetr Strnad
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 4.09 0.0 220.00
9= Daniel DoležalDaniel Doležal
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 4.09 0.0 220.00
10 Petr ZatloukalPetr Zatloukal
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 4.03 0.0 211.00
11 Adam EichlerAdam Eichler
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 4.01 0.0 207.00
12 Jan HoráčekJan Horáček
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 3.96 0.0 199.00
13 Kryštof LednickýKryštof Lednický
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 3.92 0.0 193.00
14 David VilimovskýDavid Vilimovský
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 3.86 0.0 184.00
15 Matěj VoksaMatěj Voksa
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 3.76 0.0 168.00
16= Petr MálekPetr Málek
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 3.71 0.0 161.00
16= Matěj ZváraMatěj Zvára
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 3.71 0.0 161.00
17 Marek RatajMarek Rataj
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 3.67 0.0 155.00
18 David SmítkaDavid Smítka
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 3.66 0.0 153.00
19 Tomáš ZavadilTomáš Zavadil
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 3.65 0.0 152.00
20= Tomáš MarvanTomáš Marvan
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 3.60 0.0 145.00
20= Petr FormánekPetr Formánek
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 3.60 0.0 145.00
21= Daniel Josef VařejkaDaniel Josef Vařejka
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 3.59 0.0 143.00
21= Adam KubátAdam Kubát
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 3.59 0.0 143.00
22 Hynek HavlíčekHynek Havlíček
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 3.46 0.0 125.00
23 Josef ŠináglJosef Šinágl
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 3.40 0.0 116.00
24 Matěj PeškaMatěj Peška
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 3.39 0.0 115.00
25 Šimon BrýlŠimon Brýl
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
04 3.36 0.0 111.00
26 Petr ČalounPetr Čaloun
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 3.24 0.0 95.00
27 Jiří PiskačJiří Piskač
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 3.22 0.0 93.00
28 Radek ŠiňorRadek Šiňor
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 3.21 0.0 91.00
29 Filip HalamaFilip Halama
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 3.19 0.0 89.00
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 4.27 0.0 371.00
2 Emma BarthézováEmma Barthézová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 4.16 0.0 345.00
3 Marika StuchlíkováMarika Stuchlíková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 3.99 0.0 306.00
4 Lucie FedorováLucie Fedorová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
05 3.92 0.0 290.00
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 3.89 0.0 283.00
6 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 3.82 0.0 267.00
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
05 3.79 0.0 261.00
8 Linda KratochvílováLinda Kratochvílová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
03 3.76 0.0 254.00
9 Kristýna PulchartováKristýna Pulchartová
ZŠ DivišovZŠ Divišov
04 3.72 0.0 246.00
10 Hana NožkováHana Nožková
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 3.66 0.0 233.00
11= Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 3.64 0.0 229.00
11= Barbora KulíkováBarbora Kulíková
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 3.64 0.0 229.00
11= Adéla ŽeromskáAdéla Žeromská
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
03 3.64 0.0 229.00
14= Marie ŽákováMarie Žáková
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 3.63 0.0 227.00
14= Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 3.63 0.0 227.00
16 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
17 3.61 0.0 223.00
17 Andrea PlachtováAndrea Plachtová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 3.57 0.0 214.00
18 Zuzana FialováZuzana Fialová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 3.51 0.0 202.00
19= Veronika RosováVeronika Rosová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 3.50 0.0 200.00
19= Anna TkáčováAnna Tkáčová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 3.50 0.0 200.00
21 Klára SátrováKlára Sátrová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 3.48 0.0 196.00
22 Linda FriedlováLinda Friedlová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 3.45 0.0 190.00
23 Zuzana ŠindelkováZuzana Šindelková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 3.38 0.0 176.00
24 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 3.37 0.0 174.00
25 Eliška PinkasováEliška Pinkasová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 3.27 0.0 155.00
26 Žofie KaprálováŽofie Kaprálová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
05 3.21 0.0 144.00
27 Agáta EichlerováAgáta Eichlerová
ZŠ DivišovZŠ Divišov
03 3.17 0.0 137.00
28 Adéla StudničkováAdéla Studničková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
05 3.11 0.0 126.00
29 Kateřina SrbováKateřina Srbová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
05 3.04 0.0 114.00
30 Jana MíkováJana Míková
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 2.87 0.0 86.00
31 Tereza ČervenkováTereza Červenková
ZŠ DivišovZŠ Divišov
05 2.82 0.0 78.00
32 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 2.66 0.0 55.00
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David UllreichDavid Ullreich
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 54.40 0.0 345.00
2 Matěj BrožekMatěj Brožek
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 54.19 0.0 344.00
3 Ondřej BeránekOndřej Beránek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
03 52.75 0.0 331.00
4 Matěj StejskalMatěj Stejskal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 50.54 0.0 312.00
5 David RozsypalDavid Rozsypal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 50.17 0.0 309.00
6 Karel KoutekKarel Koutek
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 48.61 0.0 296.00
7 Matěj ZachovalMatěj Zachoval
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
05 47.94 0.0 290.00
8 Jaroslav JíraJaroslav Jíra
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 47.30 0.0 285.00
9 Tomáš SigmundTomáš Sigmund
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 46.46 0.0 278.00
10 Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
03 46.11 0.0 275.00
11 Marek RatajMarek Rataj
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
03 45.68 0.0 271.00
12 Ferdinand ŘíhaFerdinand Říha
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
05 45.60 0.0 271.00
13 Filip NosekFilip Nosek
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
03 45.12 0.0 267.00
14 Ondřej JechOndřej Jech
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 44.31 0.0 260.00
15 Jáchym KrižkoJáchym Križko
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 42.94 0.0 249.00
16 Jaroslav FraněkJaroslav Franěk
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 42.59 0.0 246.00
17 Štěpán TožičkaŠtěpán Tožička
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 42.40 0.0 244.00
18 Jan BrunerJan Bruner
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
03 40.20 0.0 226.00
19 Eduard MosesEduard Moses
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
14 39.16 0.0 217.00
20 Vojtěch MarekVojtěch Marek
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 38.79 0.0 214.00
21 Filip KakosFilip Kakos
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
05 38.76 0.0 214.00
22 Matěj TichýMatěj Tichý
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
03 38.15 0.0 209.00
23 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
05 37.29 0.0 202.00
24 Filip HašekFilip Hašek
ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov
04 36.79 0.0 198.00
25 Daniel Josef VařejkaDaniel Josef Vařejka
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 35.67 0.0 189.00
26 Jakub KosJakub Kos
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 34.30 0.0 178.00
27 Lukáš ValentaLukáš Valenta
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 33.00 0.0 167.00
28 Jan PlíšekJan Plíšek
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 32.45 0.0 163.00
29 Ivan BezkorovaynyIvan Bezkorovayny
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
17 31.70 0.0 157.00
30 Josef MarešJosef Mareš
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
04 30.89 0.0 150.00
31 Petr MálekPetr Málek
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 26.78 0.0 118.00
Celkem 31 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Ondřej TikalOndřej Tikal 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Lubomír TožičkaLubomír Tožička 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Vojtěch KosVojtěch Kos 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Štěpán TožičkaŠtěpán Tožička 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0244
Jakub KosJakub Kos 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0494
Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0370
Petr MálekPetr Málek 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0161
Daniel Josef VařejkaDaniel Josef Vařejka 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0189
Filip KakosFilip Kakos 05 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0214
Filip HašekFilip Hašek 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0881
Martin CettlMartin Cettl 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0584
Adam KubátAdam Kubát 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0143
Ferdinand ŘíhaFerdinand Říha 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0666
Jana ŽirovnickýJana Žirovnický 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Michael KabátMichael Kabát 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0779
David KorousDavid Korous 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0898
Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0875
Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Matěj BenákMatěj Benák 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0579
Josef MarešJosef Mareš 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0395
Petr StrnadPetr Strnad 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
David SmítkaDavid Smítka 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0478
Petr ZachPetr Zach 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0263
Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0564
Vojtěch SukVojtěch Suk 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0582
Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0811
Vojtěch BřezinaVojtěch Březina 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Tomáš ZavadilTomáš Zavadil 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0450
Eduard MosesEduard Moses 14 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0413
Matěj MensaMatěj Mensa 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0129
Jakub JezberaJakub Jezbera 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0619
Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0469
Radek ŠiňorRadek Šiňor 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0340
Jan PlíšekJan Plíšek 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0374
Jaroslav FraněkJaroslav Franěk 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0484
Vojtěch MarekVojtěch Marek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0214
Ivan BezkorovaynyIvan Bezkorovayny 17 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Filip HonzákFilip Honzák 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Martin VáchaMartin Vácha 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0263
Josef DušekJosef Dušek 05 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Jan TesaříkJan Tesařík 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0614
Pavel SamkoPavel Samko 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0627
Eduard MosesEduard Moses 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Matěj VoksaMatěj Voksa 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0356
Ondřej MacháčekOndřej Macháček 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Karel KoutekKarel Koutek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0296
Matěj TichýMatěj Tichý 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0209
Matěj BrožekMatěj Brožek 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0864
Jan BrunerJan Bruner 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0226
Lukáš ValentaLukáš Valenta 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Josef ŠináglJosef Šinágl 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0116
Vojtěch LhotkaVojtěch Lhotka 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0231
Kryštof LednickýKryštof Lednický 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0275
Jiří KaňkaJiří Kaňka 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0116
Jan UrbanJan Urban 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0785
Marek KonopiskýMarek Konopiský 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Jakub ŠtolbaJakub Štolba 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Ondřej JechOndřej Jech 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0385
Šimon StyblíkŠimon Styblík 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Jiří KyclerJiří Kycler 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0585
David VilimovskýDavid Vilimovský 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0184
Petr StrnadPetr Strnad 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0220
Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0585
Daniel DoležalDaniel Doležal 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0432
Tomáš SlunečkoTomáš Slunečko 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0599
Petr FormánekPetr Formánek 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0382
Pavel HošekPavel Hošek 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Filip HalamaFilip Halama 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Ondřej ValentaOndřej Valenta 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0724
Ladislav HakLadislav Hak 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Ondřej BeránekOndřej Beránek 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0759
Tomáš KociánTomáš Kocián 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0436
Vojta TvrdíkVojta Tvrdík 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0692
Jan ŠpírekJan Špírek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Matěj PeškaMatěj Peška 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Jaroslav JíraJaroslav Jíra 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0473
Pavel HošekPavel Hošek 17 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0322
Matěj ZváraMatěj Zvára 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0527
Filip LudvíkFilip Ludvík 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0290
David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0717
Petr SkálaPetr Skála 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Petr ČalounPetr Čaloun 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0766
Vít HolánekVít Holánek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0454
Jiří ZimaJiří Zima 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Vojtěch VoksaVojtěch Voksa 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Hynek HavlíčekHynek Havlíček 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Petr ZatloukalPetr Zatloukal 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0211
Šimon BrýlŠimon Brýl 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0207
Tomáš MarvanTomáš Marvan 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0382
Václav SmítkaVáclav Smítka 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0237
Jiří BrandlJiří Brandl 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Jiří PiskačJiří Piskač 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0253
Martin BrandlMartin Brandl 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0629
Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Jáchym KrižkoJáchym Križko 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
David RozsypalDavid Rozsypal 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0309
Filip NosekFilip Nosek 03 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0212
Matěj ZachovalMatěj Zachoval 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0290
Marek RatajMarek Rataj 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
David UllreichDavid Ullreich 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0785
Tomáš SigmundTomáš Sigmund 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0278
Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0463
Celkem 104 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Veronika RosováVeronika Rosová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0600
Lucie FedorováLucie Fedorová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1128
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0283
Klára SátrováKlára Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0369
Adriana JiráskováAdriana Jirásková 17 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0223
Linda FriedlováLinda Friedlová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0190
Zuzana ČadilováZuzana Čadilová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0260
Denisa KubáskováDenisa Kubásková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0173
Eliška BurdováEliška Burdová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Kristýna StruhařováKristýna Struhařová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0263
Veronika BarochováVeronika Barochová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0443
Michaela StránskáMichaela Stránská 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0268
Eva TůmováEva Tůmová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0222
Natálie FišerováNatálie Fišerová 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1242
Saša VenderováSaša Venderová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0307
Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0814
Barbora KulíkováBarbora Kulíková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Anna KladivováAnna Kladivová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1228
Zuzana FialováZuzana Fialová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0412
Žofie KaprálováŽofie Kaprálová 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0144
Jana MíkováJana Míková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Naďa VenderováNaďa Venderová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Juliána ŽaludováJuliána Žaludová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0710
Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Karolína MezerováKarolína Mezerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0459
Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0496
Klára VincíbrováKlára Vincíbrová 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0130
Kamila ŠaňkováKamila Šaňková 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0000
Agáta EichlerováAgáta Eichlerová 03 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0137
Tereza ČervenkováTereza Červenková 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0142
Kristýna PulchartováKristýna Pulchartová 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0679
Hana NožkováHana Nožková 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0564
Nikola HonomichlováNikola Honomichlová 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Darina LáskováDarina Lásková 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Zuzana ŠindelkováZuzana Šindelková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Žaneta ZrůbkováŽaneta Zrůbková 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0562
Julie ReissigováJulie Reissigová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0259
Veronika SlunečkováVeronika Slunečková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0447
Natálie TrojáškováNatálie Trojášková 05 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0257
Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Hana VávrováHana Vávrová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0707
Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0782
Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0628
Eliška PinkasováEliška Pinkasová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0273
Adéla ŽeromskáAdéla Žeromská 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0229
Marie ŽákováMarie Žáková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0676
Kateřina SrbováKateřina Srbová 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Aneta KozlováAneta Kozlová 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0163
Barbora NovotnáBarbora Novotná 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0195
Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 1083
Simona OpauszkáSimona Opauszká 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Nikola PokornáNikola Pokorná 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0872
Eliška VrbováEliška Vrbová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0682
Linda HacmacováLinda Hacmacová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Kateřina MarvanováKateřina Marvanová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Antonie PodanáAntonie Podaná 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0763
Lucie VejvodováLucie Vejvodová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0222
Barbora PetříkováBarbora Petříková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0257
Sabrina ŘádkováSabrina Řádková 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Zuzana MihailiakováZuzana Mihailiaková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0293
Viktorie KůstkováViktorie Kůstková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0369
Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0563
Kateřina ŠuráňováKateřina Šuráňová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0331
Eliška KoukolováEliška Koukolová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Barbora ŠabatováBarbora Šabatová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0222
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Magdaléna ŠediváMagdaléna Šedivá 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Vendula LoušováVendula Loušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Lucie VitíkováLucie Vitíková 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Marika StuchlíkováMarika Stuchlíková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0739
Linda KratochvílováLinda Kratochvílová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0704
Daniela RadováDaniela Radová 05 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0374
Natálie VlčkováNatálie Vlčková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0516
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0226
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0724
Alexandra SilveyAlexandra Silvey 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0426
Jasmína GeorgievováJasmína Georgievová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0730
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0489
Anna HolubářováAnna Holubářová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0773
Lucie TůmováLucie Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0770
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1318
Adéla StudničkováAdéla Studničková 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Adéla BrzkováAdéla Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0313
Julie ŠediváJulie Šedivá 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0369
Kateřina ŠramotováKateřina Šramotová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0716
Adriana BuriánováAdriana Buriánová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0179
Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Barbora JanouškováBarbora Janoušková 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Martina VrbovcováMartina Vrbovcová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0199
Eliška FleischhansováEliška Fleischhansová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0156
Adéla ChmátalováAdéla Chmátalová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0744
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0496
Claudie HolubováClaudie Holubová 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0374
Laura BesserováLaura Besserová 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0222
Michaela BenákováMichaela Benáková 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 1133
Amálie ŠachováAmálie Šachová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0806
Lucie HavránkováLucie Havránková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Lucie LoušováLucie Loušová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0238
Daniela RichterováDaniela Richterová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0228
Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0826
Veronika TrousilováVeronika Trousilová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Emma BarthézováEmma Barthézová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 1242
Celkem 104 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 41.89 0.0 379.00
2 Nikola PokornáNikola Pokorná
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
03 41.80 0.0 377.00
3 Eliška VrbováEliška Vrbová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 36.54 0.0 313.00
4 Adéla BrzkováAdéla Brzková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 36.50 0.0 313.00
5 Valentýna BrzkováValentýna Brzková
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 35.96 0.0 306.00
6 Linda HacmacováLinda Hacmacová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 34.55 0.0 289.00
7 Michaela StránskáMichaela Stránská
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 32.75 0.0 268.00
8 Kristýna StruhařováKristýna Struhařová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 32.38 0.0 263.00
9 Zuzana ČadilováZuzana Čadilová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 32.10 0.0 260.00
10 Julie ReissigováJulie Reissigová
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 32.04 0.0 259.00
11 Adéla ChmátalováAdéla Chmátalová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 31.52 0.0 253.00
12 Juliána ŽaludováJuliána Žaludová
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 30.44 0.0 240.00
13 Žaneta ZrůbkováŽaneta Zrůbková
ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova
05 30.20 0.0 238.00
14 Kateřina ŠramotováKateřina Šramotová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 29.92 0.0 234.00
15 Eva TůmováEva Tůmová
ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov
04 29.40 0.0 228.00
16 Daniela RichterováDaniela Richterová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
04 29.39 0.0 228.00
17 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 29.25 0.0 226.00
18 Barbora KulíkováBarbora Kulíková
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
04 28.84 0.0 222.00
19 Zuzana FialováZuzana Fialová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 27.89 0.0 210.00
20 Simona OpauszkáSimona Opauszká
ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou
04 27.55 0.0 206.00
21 Martina VrbovcováMartina Vrbovcová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 26.88 0.0 199.00
22 Veronika BarochováVeronika Barochová
ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE
04 26.10 0.0 190.00
23 Adriana BuriánováAdriana Buriánová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 25.17 0.0 179.00
24 Denisa KubáskováDenisa Kubásková
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 24.68 0.0 173.00
25 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 23.82 0.0 164.00
26 Eliška FleischhansováEliška Fleischhansová
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
04 23.12 0.0 156.00
27 Eliška BurdováEliška Burdová
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
04 22.79 0.0 152.00
28 Tereza ČervenkováTereza Červenková
ZŠ DivišovZŠ Divišov
05 21.91 0.0 142.00
29 Kateřina SrbováKateřina Srbová
Gymnázium BenešovGymnázium Benešov
05 18.76 0.0 107.00
30 Aneta KozlováAneta Kozlová
ZŠ DivišovZŠ Divišov
05 18.22 0.0 101.00
31 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany
05 17.47 0.0 93.00
32 Barbora NovotnáBarbora Novotná
ZŠ DivišovZŠ Divišov
05 12.71 0.0 43.00
Celkem 32 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešov Dukelská{8} 4085
2 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 3723
3 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 3625
4 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 3077
5 ZŠ Karlov Benešov{8} 2983
6 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 2870
7 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 2782
8 Gymnázium Benešov{8} 2780
9 ZŠ Trhový Štěpánov{8} 2484
10 ZŠ Čerčany{8} 2057
11 Gymnázium Vlašim{8} 1962
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešov Dukelská{8} 4558
2 ZŠ Vlašim Sídliště{8} 3929
3 ZŠ a MŠ VOTICE{8} 3891
4 Gymnázium Benešov{8} 3882
5 ZŠ Karlov Benešov{8} 3607
6 ZŠ Benešov Jiráskova{8} 3585
7 Základní škola Vorlina Vlašim{8} 3536
8 ZŠ Týnec nad Sázavou{8} 3371
9 Gymnázium Vlašim{8} 3085
10 ZŠ Divišov{8} 2671
11 ZŠ Čerčany{8} 2636
Celkem 11 závodníků