výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Benešov, kategorie III

Vlašim (11. 5. 2017)
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Ondřej TikalOndřej Tikal 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Lubomír TožičkaLubomír Tožička 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Vojtěch KosVojtěch Kos 02 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Štěpán TožičkaŠtěpán Tožička 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0244
Jakub KosJakub Kos 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0494
Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0370
Petr MálekPetr Málek 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0161
Daniel Josef VařejkaDaniel Josef Vařejka 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0189
Filip KakosFilip Kakos 05 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0214
Filip HašekFilip Hašek 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0881
Martin CettlMartin Cettl 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0584
Adam KubátAdam Kubát 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0143
Ferdinand ŘíhaFerdinand Říha 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0666
Jana ŽirovnickýJana Žirovnický 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Michael KabátMichael Kabát 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0779
David KorousDavid Korous 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0898
Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0875
Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Matěj BenákMatěj Benák 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0579
Josef MarešJosef Mareš 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0395
Petr StrnadPetr Strnad 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
David SmítkaDavid Smítka 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0478
Petr ZachPetr Zach 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0263
Šimon NedělaŠimon Neděla 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0564
Vojtěch SukVojtěch Suk 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0582
Adam EichlerAdam Eichler 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0811
Vojtěch BřezinaVojtěch Březina 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Tomáš ZavadilTomáš Zavadil 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0450
Eduard MosesEduard Moses 14 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0413
Matěj MensaMatěj Mensa 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0129
Jakub JezberaJakub Jezbera 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0619
Jan HoráčekJan Horáček 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0469
Radek ŠiňorRadek Šiňor 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0340
Jan PlíšekJan Plíšek 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0374
Jaroslav FraněkJaroslav Franěk 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0484
Vojtěch MarekVojtěch Marek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0214
Ivan BezkorovaynyIvan Bezkorovayny 17 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Filip HonzákFilip Honzák 02 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Martin VáchaMartin Vácha 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0263
Josef DušekJosef Dušek 05 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Jan TesaříkJan Tesařík 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0614
Pavel SamkoPavel Samko 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0627
Eduard MosesEduard Moses 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Matěj VoksaMatěj Voksa 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0356
Ondřej MacháčekOndřej Macháček 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Karel KoutekKarel Koutek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0296
Matěj TichýMatěj Tichý 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0209
Matěj BrožekMatěj Brožek 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0864
Jan BrunerJan Bruner 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0226
Lukáš ValentaLukáš Valenta 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Josef ŠináglJosef Šinágl 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0116
Vojtěch LhotkaVojtěch Lhotka 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0231
Kryštof LednickýKryštof Lednický 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0275
Jiří KaňkaJiří Kaňka 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0116
Jan UrbanJan Urban 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0785
Marek KonopiskýMarek Konopiský 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Jakub ŠtolbaJakub Štolba 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Ondřej JechOndřej Jech 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0385
Šimon StyblíkŠimon Styblík 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Jiří KyclerJiří Kycler 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0585
David VilimovskýDavid Vilimovský 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0184
Petr StrnadPetr Strnad 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0220
Dominik ŠťovíčekDominik Šťovíček 03 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0585
Daniel DoležalDaniel Doležal 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0432
Tomáš SlunečkoTomáš Slunečko 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0599
Petr FormánekPetr Formánek 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0382
Pavel HošekPavel Hošek 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Filip HalamaFilip Halama 04 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0000
Ondřej ValentaOndřej Valenta 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0724
Ladislav HakLadislav Hak 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Ondřej BeránekOndřej Beránek 03 ZŠ Trhový ŠtěpánovZŠ Trhový Štěpánov 0759
Tomáš KociánTomáš Kocián 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0436
Vojta TvrdíkVojta Tvrdík 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0692
Jan ŠpírekJan Špírek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Matěj PeškaMatěj Peška 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Jaroslav JíraJaroslav Jíra 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0473
Pavel HošekPavel Hošek 17 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0322
Matěj ZváraMatěj Zvára 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0527
Filip LudvíkFilip Ludvík 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0290
David RekDavid Rek 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0717
Petr SkálaPetr Skála 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Petr ČalounPetr Čaloun 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0766
Vít HolánekVít Holánek 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0454
Jiří ZimaJiří Zima 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Vojtěch VoksaVojtěch Voksa 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Hynek HavlíčekHynek Havlíček 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Petr ZatloukalPetr Zatloukal 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0211
Šimon BrýlŠimon Brýl 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0207
Tomáš MarvanTomáš Marvan 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0382
Václav SmítkaVáclav Smítka 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0237
Jiří BrandlJiří Brandl 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Jiří PiskačJiří Piskač 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0253
Martin BrandlMartin Brandl 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0629
Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Jáchym KrižkoJáchym Križko 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
David RozsypalDavid Rozsypal 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0309
Filip NosekFilip Nosek 03 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0212
Matěj ZachovalMatěj Zachoval 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0290
Marek RatajMarek Rataj 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
David UllreichDavid Ullreich 03 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0785
Tomáš SigmundTomáš Sigmund 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0278
Zdeněk LhotkaZdeněk Lhotka 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0463
Celkem 104 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Veronika RosováVeronika Rosová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0600
Lucie FedorováLucie Fedorová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 1128
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0283
Klára SátrováKlára Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0369
Adriana JiráskováAdriana Jirásková 17 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0223
Linda FriedlováLinda Friedlová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0190
Zuzana ČadilováZuzana Čadilová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0260
Denisa KubáskováDenisa Kubásková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0173
Eliška BurdováEliška Burdová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Kristýna StruhařováKristýna Struhařová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0263
Veronika BarochováVeronika Barochová 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0443
Michaela StránskáMichaela Stránská 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0268
Eva TůmováEva Tůmová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0222
Natálie FišerováNatálie Fišerová 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1242
Saša VenderováSaša Venderová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0307
Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0814
Barbora KulíkováBarbora Kulíková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Anna KladivováAnna Kladivová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 1228
Zuzana FialováZuzana Fialová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0412
Žofie KaprálováŽofie Kaprálová 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0144
Jana MíkováJana Míková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0000
Naďa VenderováNaďa Venderová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Juliána ŽaludováJuliána Žaludová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0710
Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Karolína MezerováKarolína Mezerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0459
Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0496
Klára VincíbrováKlára Vincíbrová 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0130
Kamila ŠaňkováKamila Šaňková 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0000
Agáta EichlerováAgáta Eichlerová 03 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0137
Tereza ČervenkováTereza Červenková 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0142
Kristýna PulchartováKristýna Pulchartová 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0679
Hana NožkováHana Nožková 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0564
Nikola HonomichlováNikola Honomichlová 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Darina LáskováDarina Lásková 04 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0000
Zuzana ŠindelkováZuzana Šindelková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Žaneta ZrůbkováŽaneta Zrůbková 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0562
Julie ReissigováJulie Reissigová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0259
Veronika SlunečkováVeronika Slunečková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0447
Natálie TrojáškováNatálie Trojášková 05 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0257
Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Hana VávrováHana Vávrová 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0707
Monika KňazíkováMonika Kňazíková 04 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0782
Anna TkáčováAnna Tkáčová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0628
Eliška PinkasováEliška Pinkasová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0273
Adéla ŽeromskáAdéla Žeromská 03 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0229
Marie ŽákováMarie Žáková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0676
Kateřina SrbováKateřina Srbová 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Aneta KozlováAneta Kozlová 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0163
Barbora NovotnáBarbora Novotná 05 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0195
Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 1083
Simona OpauszkáSimona Opauszká 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Nikola PokornáNikola Pokorná 03 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0872
Eliška VrbováEliška Vrbová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0682
Linda HacmacováLinda Hacmacová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Kateřina MarvanováKateřina Marvanová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Antonie PodanáAntonie Podaná 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0763
Lucie VejvodováLucie Vejvodová 05 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0222
Barbora PetříkováBarbora Petříková 03 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0257
Sabrina ŘádkováSabrina Řádková 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0000
Zuzana MihailiakováZuzana Mihailiaková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0293
Viktorie KůstkováViktorie Kůstková 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0369
Valentýna BrzkováValentýna Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0563
Kateřina ŠuráňováKateřina Šuráňová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0331
Eliška KoukolováEliška Koukolová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Barbora ŠabatováBarbora Šabatová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0222
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 02 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Magdaléna ŠediváMagdaléna Šedivá 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Vendula LoušováVendula Loušová 03 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Lucie VitíkováLucie Vitíková 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Marika StuchlíkováMarika Stuchlíková 04 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0739
Linda KratochvílováLinda Kratochvílová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0704
Daniela RadováDaniela Radová 05 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0374
Natálie VlčkováNatálie Vlčková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0000
Andrea PlachtováAndrea Plachtová 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0516
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 ZŠ Týnec nad SázavouZŠ Týnec nad Sázavou 0226
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0724
Alexandra SilveyAlexandra Silvey 05 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0426
Jasmína GeorgievováJasmína Georgievová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0730
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0489
Anna HolubářováAnna Holubářová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0773
Lucie TůmováLucie Tůmová 03 ZŠ a MŠ VOTICEZŠ a MŠ VOTICE 0770
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 1318
Adéla StudničkováAdéla Studničková 05 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 0000
Adéla BrzkováAdéla Brzková 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 0313
Julie ŠediváJulie Šedivá 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0369
Kateřina ŠramotováKateřina Šramotová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0716
Adriana BuriánováAdriana Buriánová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0179
Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
Barbora JanouškováBarbora Janoušková 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0000
Martina VrbovcováMartina Vrbovcová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0199
Eliška FleischhansováEliška Fleischhansová 04 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0156
Adéla ChmátalováAdéla Chmátalová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0744
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0496
Claudie HolubováClaudie Holubová 05 ZŠ Benešov JiráskovaZŠ Benešov Jiráskova 0374
Laura BesserováLaura Besserová 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 0222
Michaela BenákováMichaela Benáková 04 ZŠ DivišovZŠ Divišov 1133
Amálie ŠachováAmálie Šachová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0806
Lucie HavránkováLucie Havránková 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0000
Lucie LoušováLucie Loušová 05 ZŠ ČerčanyZŠ Čerčany 0238
Daniela RichterováDaniela Richterová 04 Gymnázium BenešovGymnázium Benešov 0228
Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0826
Veronika TrousilováVeronika Trousilová 04 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 0000
Emma BarthézováEmma Barthézová 04 ZŠ Karlov BenešovZŠ Karlov Benešov 1242
Celkem 104 závodníků