Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie III

Nymburk (15. 5. 2017)
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jan DuždaJan Dužda 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Filip VaněčekFilip Vaněček 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0465
Patrik PangrácPatrik Pangrác 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0364
Jan ŽenatýJan Ženatý 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0101
Marek KrejčíMarek Krejčí 05 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0614
Tomáš MachTomáš Mach 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Patrik SkálaPatrik Skála 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0178
Lukáš HorálekLukáš Horálek 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0381
Tomáš KnížeTomáš Kníže 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0422
Vladimír ŠvástaVladimír Švásta 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
Dominik ŠimonDominik Šimon 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0295
Tom KalinaTom Kalina 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0647
Jakub BuldraJakub Buldra 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0364
Martin HubalMartin Hubal 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0844
Matěj PovolnýMatěj Povolný 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0264
Ondřej HurychOndřej Hurych 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0178
Vojtěch ŠubrtaVojtěch Šubrta 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0295
Jakub VodehnalJakub Vodehnal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0250
Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0250
Patrik BlažekPatrik Blažek 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0753
Jan LoudaJan Louda 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0689
Patrik BálekPatrik Bálek 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Jan BürgerJan Bürger 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1251
Filip HrůzaFilip Hrůza 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0423
Filip TurekFilip Turek 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0237
Matěj ŘezáčMatěj Řezáč 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0227
Petr BartošíkPetr Bartošík 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0423
Josef ŠpitálskýJosef Špitálský 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Daniel PrůšekDaniel Průšek 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0272
Martin GodlaMartin Godla 03 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0252
Daniel FaltusDaniel Faltus 04 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0593
Matyáš PoborskýMatyáš Poborský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0193
Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Lukáš RadoušekLukáš Radoušek 04 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0762
Adam HaluškaAdam Haluška 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0401
Josef PlačekJosef Plaček 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0295
Jakub HejzlarJakub Hejzlar 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
Martin ŠubrtMartin Šubrt 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0222
Vladimír BerdarVladimír Berdar 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Luboš LangLuboš Lang 05 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Michal HoráčekMichal Horáček 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0283
Jan BímaJan Bíma 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0364
Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0549
Martin ČervinkaMartin Červinka 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Matyáš PalyzaMatyáš Palyza 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0772
Matěj VancMatěj Vanc 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Dominik ŠenfelderDominik Šenfelder 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0257
Lam Khup HangLam Khup Hang 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Vojtěch PergelVojtěch Pergel 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0295
Petr ŠtěrbaPetr Štěrba 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0451
Vojtěch VáňaVojtěch Váňa 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0296
Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Šimon SlavíkŠimon Slavík 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0411
Matouš KunešMatouš Kuneš 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Matěj ČepelaMatěj Čepela 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0374
David HanušDavid Hanuš 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
Kryštof HanzalKryštof Hanzal 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Vojtěch VáňaVojtěch Váňa 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Oliver HorynaOliver Horyna 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0288
Petr ŠtěrbaPetr Štěrba 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Matyáš KubátMatyáš Kubát 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0346
Adam KubelaAdam Kubela 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0355
Petr ŽidůPetr Židů 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0282
Petr KubánekPetr Kubánek 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Lukáš PoustkaLukáš Poustka 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0410
Lukáš ChudobaLukáš Chudoba 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0359
Dominik MalčicDominik Malčic 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Richard ČermákRichard Čermák 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0391
Matouš KysilkaMatouš Kysilka 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0409
Miroslav RokošMiroslav Rokoš 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0285
Adam LebduškaAdam Lebduška 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0001
Jan KlírJan Klír 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Vojtěch ŠubrtaVojtěch Šubrta 17 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
David FričDavid Frič 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1033
Tomáš BurešTomáš Bureš 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0530
Petr SimonovPetr Simonov 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0188
Michal KroužekMichal Kroužek 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Ondřej SoučekOndřej Souček 02 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0000
Filip JelínekFilip Jelínek 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0578
Josef KudrnaJosef Kudrna 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Adam KošnarAdam Košnar 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0583
Sofie KarabelloSofie Karabello 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Denisa MocováDenisa Mocová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Vít PonecVít Ponec 04 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0352
Lukáš KořínekLukáš Kořínek 03 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0235
Štěpán KymrŠtěpán Kymr 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0370
Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0499
Jakub ProvazníkJakub Provazník 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0204
Radek BlažekRadek Blažek 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0637
Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0532
Marek FránekMarek Fránek 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0215
Trung Tran QuocTrung Tran Quoc 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0427
Kamil ŚwierczewskiKamil Świerczewski 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0526
Tomáš MašekTomáš Mašek 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0386
Dominik HorskýDominik Horský 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0392
Adam KolářAdam Kolář 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0309
Matyáš PlacMatyáš Plac 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Vojtěch BouškaVojtěch Bouška 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0378
Filip HrúzaFilip Hrúza 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0301
Ondřej JakubalOndřej Jakubal 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0237
Tobias ScholzTobias Scholz 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Tomáš TurekTomáš Turek 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0188
Daniel LangeDaniel Lange 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Ondřej StránskýOndřej Stránský 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0188
Jiří GatyášJiří Gatyáš 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
Kryštof PrášilKryštof Prášil 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0188
Lukáš JirkůLukáš Jirků 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0444
Petr AujeskýPetr Aujeský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0447
Jakub VrbaJakub Vrba 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Michal SvobodaMichal Svoboda 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0681
David ŠimonDavid Šimon 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Lukáš NovotnýLukáš Novotný 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0460
Josef MartinekJosef Martinek 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0284
Lukáš KlvaňLukáš Klvaň 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Monika ŽákováMonika Žáková 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Veronika HylmarováVeronika Hylmarová 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Michal ZdobinskýMichal Zdobinský 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0652
Jan AuerJan Auer 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1081
Kryštof PalánKryštof Palán 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Lukáš LenikusLukáš Lenikus 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0587
Jakub KubíčeJakub Kubíče 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
Filip KolářFilip Kolář 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0669
Petr ČálekPetr Čálek 05 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0874
Filip StejskalFilip Stejskal 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0426
Sebastián HánaSebastián Hána 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Filip ŠepFilip Šep 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0188
Jan Řehák,Jan Řehák, 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Michal SvobodaMichal Svoboda 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Petr ŽidůPetr Židů 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Tobias ScholzTobias Scholz 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Adam KolářAdam Kolář 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Jan BürgerJan Bürger 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Andrea BrynychováAndrea Brynychová 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Filip BechyněFilip Bechyně 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0233
Tomáš GajdůšekTomáš Gajdůšek 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0000
Adam DvořáčekAdam Dvořáček 05 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0443
Lukáš IfkaLukáš Ifka 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0495
Matěj DubskýMatěj Dubský 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0602
Lukáš BinderLukáš Binder 05 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0286
Jan PrůšaJan Průša 05 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0198
Aleš NěmecAleš Němec 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0232
Marek PlchMarek Plch 03 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0156
Adam DugmushAdam Dugmush 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
Jakub LehkýJakub Lehký 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0000
Matěj ValášekMatěj Valášek 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0665
Martin KřovinaMartin Křovina 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0364
Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Ivana KošnářováIvana Košnářová 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Adéla MorávkováAdéla Morávková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Jakub VlčekJakub Vlček 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0753
Marek HofmannMarek Hofmann 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Filip VavroušekFilip Vavroušek 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0364
Josef KuchtaJosef Kuchta 03 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0000
Daniel BučkovskýDaniel Bučkovský 04 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0261
Jakub VrbaJakub Vrba 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0548
Jan ZedníčekJan Zedníček 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0463
Pavel HemrPavel Hemr 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0598
Jakub MullerJakub Muller 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0230
Vojtěch KrejčíkVojtěch Krejčík 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0413
Jakub ValtrJakub Valtr 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0698
Lukáš FráňaLukáš Fráňa 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0274
Matěj ZapletalMatěj Zapletal 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0196
Matěj RojtMatěj Rojt 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0350
Matyáš ProcházkaMatyáš Procházka 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
jalil Cookjalil Cook 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1187
Jan ŘehákJan Řehák 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0803
Václav WagnerVáclav Wagner 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0465
Ondřej SmetaníkOndřej Smetaník 03 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0905
Adam LahodaAdam Lahoda 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0364
Matěj VejvodaMatěj Vejvoda 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
Adam DugmushAdam Dugmush 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0346
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0786
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1046
Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0239
Petr FormanPetr Forman 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0610
Martin ValášekMartin Valášek 05 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0295
Kateřina BoreckáKateřina Borecká 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Celkem 185 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Teodora KotykováTeodora Kotyková 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0799
Karolína RešlováKarolína Rešlová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 1300
Veronika ŠpeldováVeronika Špeldová 04 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 1055
Tereza PechováTereza Pechová 04 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0000
Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0889
Karolína HolcováKarolína Holcová 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0457
Karolína HájkováKarolína Hájková 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Tereza VeseláTereza Veselá 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0482
Ester ČenovskáEster Čenovská 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0392
Adéla PokornáAdéla Pokorná 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0531
Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 1457
Anna KolomazníkováAnna Kolomazníková 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Michaela VocáskováMichaela Vocásková 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0301
Eliška HolubováEliška Holubová 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0262
Katarína PetényiováKatarína Petényiová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
Julie TomanováJulie Tomanová 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0773
Marcela JežkováMarcela Ježková 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0407
Anežka MislerováAnežka Mislerová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0901
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0408
Natálie ReitzováNatálie Reitzová 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1040
Aurora TlamichováAurora Tlamichová 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0458
Alžběta SeifrtováAlžběta Seifrtová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Barbora MasopustováBarbora Masopustová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0632
Adéla Eva KoutskáAdéla Eva Koutská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0340
Adéla NovákováAdéla Nováková 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0320
Markéta PavelkováMarkéta Pavelková 05 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0272
Zuzana KnapováZuzana Knapová 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Nicole PalšovičováNicole Palšovičová 03 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0756
Klára BalejováKlára Balejová 04 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0638
Jana KopečkováJana Kopečková 04 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0890
Anastázie PejchalováAnastázie Pejchalová 04 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0761
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1003
Tereza BartováTereza Bartová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0542
Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0687
Anna BížováAnna Bížová 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0355
Kristýna HolubováKristýna Holubová 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0196
Lucie HamáčkováLucie Hamáčková 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0140
Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Markéta KulichováMarkéta Kulichová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
Hana NádvorníkováHana Nádvorníková 03 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0246
Anna RonďošováAnna Ronďošová 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0000
Eliška JiřičnáEliška Jiřičná 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Martina BartošováMartina Bartošová 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0474
Zuzana BryndováZuzana Bryndová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0398
Denisa DuškováDenisa Dušková 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0474
Natálie DrápalíkováNatálie Drápalíková 02 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0366
Lenka BaytalonováLenka Baytalonová 03 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0376
Denisa VosáhlováDenisa Vosáhlová 05 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0506
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 03 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0391
Simona RohlíčkováSimona Rohlíčková 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0170
Zuzana HulinováZuzana Hulinová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0270
Aneta DobřichovskáAneta Dobřichovská 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0599
Karolína TokárováKarolína Tokárová 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0198
Klára ŽákováKlára Žáková 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
Mariia FilonenkoMariia Filonenko 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0761
Natália JoklováNatália Joklová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Jitka HadravováJitka Hadravová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0555
Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0259
Šárka TřešňákováŠárka Třešňáková 04 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0198
Brenda ČerveňákováBrenda Červeňáková 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0475
Karolína HradeckáKarolína Hradecká 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Sofie TobiášováSofie Tobiášová 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0994
Věra ŠťastnáVěra Šťastná 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0483
Adéla SandholzováAdéla Sandholzová 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Lucie ČermákováLucie Čermáková 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0635
Kamila ŠtenglováKamila Štenglová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0817
Veronika HofmanováVeronika Hofmanová 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0476
Anemarie BalcarováAnemarie Balcarová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0263
Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0768
Diana VaškováDiana Vašková 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0402
Marie ProcházkováMarie Procházková 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0315
Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0899
Bára SvatošováBára Svatošová 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0260
Klára PokornáKlára Pokorná 05 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0713
Viktorie SvobodováViktorie Svobodová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0963
Zuzana ValentováZuzana Valentová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0231
Nikola DytrychováNikola Dytrychová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0204
Eliška DaslíkováEliška Daslíková 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0769
Petra MalcováPetra Malcová 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Karolína RanftlováKarolína Ranftlová 05 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0222
Karolína RanftlováKarolína Ranftlová 05 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0137
Simona BeranováSimona Beranová 05 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0442
Kateřina PurnochováKateřina Purnochová 04 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0531
Barbora NovotnáBarbora Novotná 05 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0091
Adéla KačalováAdéla Kačalová 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0276
Štěpánka SkořepováŠtěpánka Skořepová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Anna VávrováAnna Vávrová 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Anna MoravcováAnna Moravcová 05 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Michaela JakešováMichaela Jakešová 05 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0517
Anežka MacháčkováAnežka Macháčková 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0232
Klára SvobodováKlára Svobodová 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0222
Adéla PecháčkováAdéla Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0327
Petra PijákováPetra Pijáková 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0563
Barbora VurmováBarbora Vurmová 05 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0000
Aneta HorkáAneta Horká 04 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0773
Tereza KlečkováTereza Klečková 04 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0734
Aneta KroupováAneta Kroupová 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0231
Markéta PeštováMarkéta Peštová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Petra NedbaláPetra Nedbalá 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0365
Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0132
Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0682
Andrea BrožováAndrea Brožová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0583
Karolína ZinkováKarolína Zinková 04 Základní škola Kostomlaty nad LabemZákladní škola Kostomlaty n... 0273
Miluše MalafováMiluše Malafová 04 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0369
Sandra SvárovskáSandra Svárovská 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Adéla BišickáAdéla Bišická 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0777
Eliška VňukováEliška Vňuková 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0321
Aneta CepkováAneta Cepková 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0273
Magdalena ŠtokováMagdalena Štoková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0266
Natálie DusováNatálie Dusová 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0460
Barbora BohuslavováBarbora Bohuslavová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0863
Aneta KaráskováAneta Karásková 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0206
Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0547
Adéla NovákováAdéla Nováková 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0458
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1259
Tereza BártováTereza Bártová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0556
Kateřina BoreckáKateřina Borecká 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Markéta HladíkováMarkéta Hladíková 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0289
Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Tereza OpřátkováTereza Opřátková 04 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0570
Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0512
Ema RejchrtováEma Rejchrtová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0556
Karolína VackováKarolína Vacková 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0391
Šárka JeřábkováŠárka Jeřábková 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0413
Sofie KarabelloSofie Karabello 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 1212
Nina PodskalskáNina Podskalská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Anna Eliška TvrzováAnna Eliška Tvrzová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0965
Kristýna PokornáKristýna Pokorná 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Viktorie LajnerováViktorie Lajnerová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0308
Barbara LedroitBarbara Ledroit 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Emma FormánkováEmma Formánková 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0359
Eliška ŠafrováEliška Šafrová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Aneta MacháčkováAneta Macháčková 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0266
Štěpánka SvatáŠtěpánka Svatá 04 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0312
Kristýna SchlegerováKristýna Schlegerová 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0000
Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková 03 ZŠ T.G.Masaryka MiloviceZŠ T.G.Masaryka Milovice 0266
Valentýna RoudnickáValentýna Roudnická 05 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0000
Eliška ErbsováEliška Erbsová 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0180
Adéla KrejčíkováAdéla Krejčíková 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0359
Tereza ŠichováTereza Šichová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0359
Zuzana KnoblochováZuzana Knoblochová 05 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0000
Lucie JanečkováLucie Janečková 05 ZŠ LETCŮ R.A.F. NymburkZŠ LETCŮ R.A.F. Nymburk 0000
Veronika PangrácováVeronika Pangrácová 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Michaela CrhováMichaela Crhová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0561
Nicole PalšovičiváNicole Palšovičivá 03 Masarykova základní škola DymokuryMasarykova základní škola D... 0000
Tereza BártováTereza Bártová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Anemarie BalcarováAnemarie Balcarová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Štepánka SkořepováŠtepánka Skořepová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Tereza KafkováTereza Kafková 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0523
Adéla MorávkováAdéla Morávková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0260
Ivana KošnařováIvana Košnařová 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0772
Monika ŽákováMonika Žáková 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Veronika HylmarováVeronika Hylmarová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0808
Lia HeryánováLia Heryánová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0978
Adéla BrzákováAdéla Brzáková 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0257
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0359
Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 04 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0363
Veronika NechvílováVeronika Nechvílová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0412
Veronika JordánováVeronika Jordánová 03 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0359
Renata PavláskováRenata Pavlásková 03 Základní škola Městec KrálovéZákladní škola Městec Králové 0266
Amálie UhrováAmálie Uhrová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0521
Eliška HněvsováEliška Hněvsová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0222
Michaela VávrováMichaela Vávrová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0214
Denisa MocováDenisa Mocová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0448
Celkem 169 závodníků