Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.sokolské úterý

Opava (25. 4. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.52
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.78
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.79
4 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.97
5 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.12
6 Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.33
7 Dennis RábDennis Ráb 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.17
8 Adam VitásekAdam Vitásek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.00
2 Jakub LévJakub Lév 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.11
3 Jan ŠtefelaJan Štefela 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.12
4 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.20
5 Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39
6 Jan ZíkaJan Zíka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59
7 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66
8 David HulaDavid Hula 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 25.4.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.11
2 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.27
3 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.46
4 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.49
5 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.57
6 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.70
7 Ondřej DudaOndřej Duda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.07
8 Daniel DurčákDaniel Durčák 03 SK PRESTAR OpavaSK PRESTAR Opava 09.52
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 25.4.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.40
2 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.72
3 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.89
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.18
2 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.77
3 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.91
4 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.11
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.17
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.39
7 Hana ŠvehlováHana Švehlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.55
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.61
2 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.93
3 Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.04
4 Amelia BodaszewskaAmelia Bodaszewska 04 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 10.12
5 Marta PilipczukMarta Pilipczuk 04 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 10.29
6 Martyna PrzybylskaMartyna Przybylska 04 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 11.24
7 Oliwia BodaszewskaOliwia Bodaszewska 06 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 11.29
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.14
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.18
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.21
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.00
5 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.21
6 Jakub LévJakub Lév 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.97
7 Jakub SkopalJakub Skopal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.82
Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.39
2 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.71
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.55
4 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.55
5 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.65
6 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.86
7 Samuel CimingaSamuel Ciminga 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.98
8 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.21
Celkem 8 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.91
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.55
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.97
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.22
5 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.52
6 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.97
7 Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.21
8 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.40
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.73
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.25
3 Hana ŠvehlováHana Švehlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.23
4 Amelia BodaszewskaAmelia Bodaszewska 04 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 25.66
5 Marta PilipczukMarta Pilipczuk 04 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 26.34
6 Martyna PrzybylskaMartyna Przybylska 04 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 28.82
7 Oliwia BodaszewskaOliwia Bodaszewska 06 Chemik Kozle-KedzierzynChemik Kozle-Kedzierzyn 29.29
Celkem 7 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.61
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.76
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.97
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.04
5 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.85
6 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.95
2 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.69
3 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.08
4 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.62
5 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.10
6 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.51
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.27
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.87
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek GilíkMarek Gilík 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:05.39
2 Jan ŠrajerJan Šrajer 56 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:14.08
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7:32.52
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.98
2 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.90
3 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.85
4 Matěj JeznýMatěj Jezný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
80 1.70
5 Jakub LévJakub Lév
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.55
6 David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.50
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.62
2 Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 4.43
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.05
4 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.55
5 Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.15
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.30
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.05
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.05
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.96
2 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.77
3 Matěj JeznýMatěj Jezný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
80 5.62
4 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.27
5 Robin ČerníkRobin Černík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.86
6 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.83
7 Daniel DurčákDaniel Durčák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.01
8 Filip MarkovičFilip Markovič
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.84
9 Filip BernardFilip Bernard
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.44
Lukáš SpevákLukáš Spevák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 NM
Celkem 10 závodníků

trojskok - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11.04
2 Lukáš SpevákLukáš Spevák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 10.78
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.54
4 David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10.28
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12.64
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10.34
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.55
2 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 09.13
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 15.10
2 Štěpán IllíkŠtěpán Illík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 09.91
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 11.20
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.02
2 Matěj JeznýMatěj Jezný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
80 11.45
Celkem 2 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 38.10
2 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 21.32
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 43.14
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 42.75
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 31.05
4 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 28.61
5 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 25.31
6 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 24.50
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 37.48
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 36.85
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 38.48
2 Štěpán IllíkŠtěpán Illík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 27.09
3 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 26.30
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 31.55
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 44.27
2 Matěj JeznýMatěj Jezný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
80 35.86
3 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 26.87
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 400g - Žákyně

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16.35
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 25.88
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 17.24
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 43.42
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 35.03
3 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 23.17
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 44.63
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 32.57
3 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 21.69
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 36.43
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 52.41
2 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 31.09
3 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 26.73
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 46.02
2 Matěj JeznýMatěj Jezný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
80 41.49
3 Michal VojtekMichal Vojtek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 36.81
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 2000 m - Muži

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9:10.23
2 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:09.87
3 Jakub ČernýJakub Černý 03 SK PRESTAR OpavaSK PRESTAR Opava 14:13.08
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 2000 m - Ženy

(út, 25.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10:37.15
2 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:21.30
3 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:35.78
Celkem 3 závodníků